Strona 32 z 162 PierwszyPierwszy ... 2230313233344282132 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,396 do 1,440 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1396
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wracajac na nasze podworko,ciszy mnie osobiscie ( wiem,jestem w mniejszosci )
    info,jak mniemam wiarygodne,ze Holder zostaje z nami.
    Tego właśnie nie wiesz. Krzykacze mają to do siebie, że krzyczą głośno i często żeby wszyscy myśleli że jest ich dużo



    Cytat Zamieszczone przez Arczi Zobacz posta
    A ja uwazam, ze nasi powinni zakontraktowac lagute i kildemanda, zamiast blagac hancocka i miec sfochowanego holdera/doyla
    A ja uważam, że nasi powinni zakontraktować Hancocka i Holdera zamiast wywrotasa Kildemanda i przypała Łaguty.

  2. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Aerie za jego przydatny post!

    Buka (26-11-2015), Malin017 (26-11-2015), kingpin (26-11-2015), koot (26-11-2015), lego (26-11-2015), mszat (26-11-2015), wokie (26-11-2015)

  3. Powrót do góry    #1397
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Zastanawiam się czy słowa "polityka PO,właściciela klubu"pana Termińskiego o obiecankach kontraktowych z Hancockiem to tylko PR na podbicie sobie notowań,czy to koniec słowa i niemocy właściciela.A miało być tak pięknie.https://www.youtube.com/watch?v=E2vr2YeJ9qI

  4. Powrót do góry    #1398
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Vaculik
    Gomolski
    Miedzinski
    Holder
    Hancock
    Przedpelski
    ??? / wychowanek

    No to jedziem ...

  5. Powrót do góry    #1399
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    A ja uważam, że nasi powinni zakontraktować Hancocka i Holdera zamiast wywrotasa Kildemanda i przypała Łaguty.
    A ja uważam że Holder jest w tej chwili cieniem żużlowca. Końcówka sezonu to już była degrengolada w jego wykonaniu. 100 razy wole Doyle'a

  6. Powrót do góry    #1400
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Do tego MUSI być jeszcze jakiś Polak gwarantujący 3-4 punkty w meczu. Jeśli takowego nie będzie, to prawdopodobnie leżymy i kwiczymy.
    Trochę się powtarzam, ale co tam.......
    Myślałem wcześniej o Puszakowskim, lecz temat już nieaktualny.

    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    100 razy wole Doyle'a
    A właśnie co z Doylem ? On w ogóle to jest w stanie przygotować się fizycznie do przyszłego sezonu ?

  7. Powrót do góry    #1401
    Użytkownik Awatar mariusz291
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Wyciąg z planu organizacyjno-finansowego prowadzenia klubu żużlowego w SE:

    1) Jeżeli konkurencja proponuje zawodnikowi realną kwotę X zł, to ty proponujesz kwotę X zł + 20%;
    2) Robisz konferencję, podczas której zawodnik podpisuje umowę u ciebie. Inne kluby oblizują się smakiem. Gawiedź cieszy się, że klub ma topowych zawodników. Masz większe wpływy z biletów i od sponsorów;
    3) Po pewnym czasie, robisz raban, że: jest kryzys, brak sponsorów, ocieplenie klimatu że klub upada, a jeżeli klub upadnie, to zawodnik nie dostanie zaległego wynagrodzenia i jeszcze kibice będą mieli pretensje do zawodnika;
    4) Zawodnik przyparty do muru, nie ma wyjścia i podpisuje aneks do umowy o obniżce wynagrodzenia o 20%;
    5) Zbierasz laury jako osoba, która uratowała klub przed upadkiem i świetny negocjator.

    Celowo pomijam efekt sportowy, bo z tym wiadomo może być różnie, tzn. kontuzje, spadek formy itp., ale efekt sportowy nie jest najważniejszy, bardziej liczy się efekt finansowy i osobisty.

  8. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi mariusz291 za jego przydatny post!

    malaki_79 (26-11-2015), Penhall (26-11-2015), davids (26-11-2015), dockm (26-11-2015), kingpin (26-11-2015), mandaryn (26-11-2015), mszat (26-11-2015), pawel_KST (26-11-2015), wokie (26-11-2015)

  9. Powrót do góry    #1402
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arczi Zobacz posta
    A ja uwazam, ze nasi powinni zakontraktowac lagute i kildemanda, zamiast blagac hancocka i miec sfochowanego holdera/doyla

    Jeszcze chyba Kildemanda bym jakoś przełknął, ale Grisza jest u mnie kaput za brak profesjonalizmu, odpuszczenie meczu i miłość do wjeżdżania w taśmę czy też nie dojeżdżania na czas pod nią.

  10. Powrót do góry    #1403
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arczi Zobacz posta
    A ja uwazam, ze nasi powinni zakontraktowac lagute i kildemanda, zamiast blagac hancocka i miec sfochowanego holdera/doyla
    a na te fochy to masz jakies kwity, czy tak to powtarzasz?

    Po tym, co uslyszal od Warda o "wielkim klubie z wielkimi celami", to wydaje mi sie, ze o fochach zapomni.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  11. Powrót do góry    #1404
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Przeciez wielki klub to bylo o ZG

    Edit:
    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/e...583,1,984.html

  12. Powrót do góry    #1405
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,522
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,873 w 1,760 postach
    Zgadza się. Dlatego nie będzie szukał innego pracodawcy tylko grzecznie przyjmie warunki proponowane przez KST.

  13. Powrót do góry    #1406
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Zgadza się. Dlatego nie będzie szukał innego pracodawcy tylko grzecznie przyjmie warunki proponowane przez KST.
    DO wieszczy, że już przyjął.
    !Adrian walcz!

  14. Powrót do góry    #1407
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    I o dziwo wyciągnął nawet logiczny wniosek, że nie oznacza to jeszcze podpisania kontraktu.

  15. Powrót do góry    #1408
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,522
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,873 w 1,760 postach
    Z Holderem jest trudna sprawa. Brak dobrego Polaka w składzie powoduje, że nie ma miejsca na pomyłkę z obcokrajowcami . Czy Holder może jeszcze jeździć skutecznie? Wg mnie raczej nie. Ale nie ja decyduję o tym, kto będzie jeździł w KST.

  16. Powrót do góry    #1409
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    A według mnie tak, Holder będzie skuteczny.
    Wolę Holdera od Ruska czy pająka bo Peter to taki drugi Grisza ulepszona wersja, czyli mądrzejszy choć z gorszym uśmiechem
    Jego jazda pachnie gipsem.
    Poza tym drużynę walczaków już przerabialiśmy teraz czas na drewno.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (26-11-2015), mszat (26-11-2015)

  18. Powrót do góry    #1410
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Brak dobrego Polaka w składzie powoduje, że nie ma miejsca na pomyłkę z obcokrajowcami .
    My przecież mamy dobrego Polaka, który w przyszłym sezonie może być nawet bardzo dobry.

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    kingpin (26-11-2015), mszat (26-11-2015)

  20. Powrót do góry    #1411
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariusz291 Zobacz posta
    Wyciąg z planu organizacyjno-finansowego prowadzenia klubu żużlowego w SE:

    1) Jeżeli konkurencja proponuje zawodnikowi realną kwotę X zł, to ty proponujesz kwotę X zł + 20%;
    2) Robisz konferencję, podczas której zawodnik podpisuje umowę u ciebie. Inne kluby oblizują się smakiem. Gawiedź cieszy się, że klub ma topowych zawodników. Masz większe wpływy z biletów i od sponsorów;
    3) Po pewnym czasie, robisz raban, że: jest kryzys, brak sponsorów, ocieplenie klimatu że klub upada, a jeżeli klub upadnie, to zawodnik nie dostanie zaległego wynagrodzenia i jeszcze kibice będą mieli pretensje do zawodnika;
    4) Zawodnik przyparty do muru, nie ma wyjścia i podpisuje aneks do umowy o obniżce wynagrodzenia o 20%;
    5) Zbierasz laury jako osoba, która uratowała klub przed upadkiem i świetny negocjator.

    Celowo pomijam efekt sportowy, bo z tym wiadomo może być różnie, tzn. kontuzje, spadek formy itp., ale efekt sportowy nie jest najważniejszy, bardziej liczy się efekt finansowy i osobisty.
    Pęknę ze śmiechu, jak ten zadłużony klub teraz wyłoży z 1,5 bańki na Grega, co jest dość prawdopodobne. ale w sumie od dziś wiadomo, że kontrakt z Falubazem ma taka wartość, ile waży papier, na którym jest spisany. Wie o tym najlepiej Ward, który codziennie prawie prosi o te zaległe 700 tysiaków. Na pewno znajdą się jelenie, którzy podpiszą, a za rok jakoś klub karami i korektami się zamknie z budżetem

  21. Powrót do góry    #1412
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,870
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Pęknę ze śmiechu, jak ten zadłużony klub teraz wyłoży z 1,5 bańki na Grega, co jest dość prawdopodobne. ale w sumie od dziś wiadomo, że kontrakt z Falubazem ma taka wartość, ile waży papier, na którym jest spisany. Wie o tym najlepiej Ward, który codziennie prawie prosi o te zaległe 700 tysiaków. Na pewno znajdą się jelenie, którzy podpiszą, a za rok jakoś klub karami i korektami się zamknie z budżetem
    Hmm, a to żeś mnie zaskoczył tym newsem. Do tej pory nie wiedziałem, ze Hampel, Pepe, czy Dudek, świadczyli swoje usługi w Falubazie za wartość papieru pod kontraktem.

    A Pepe wychodzi na największego frajera. Już 9 sezonów łamie sobie gnaty dla Falubazu za makulaturę

    Ps.

    O jakim zadłużonym klubie prawisz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #1413
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    JHJ, Dudek i Pepeta zjada z ceny o te powiedzmy 20% i na pół wirtualnego kontraktu jest jak znalazł. Co z reszta? Kogo to obchodzi? Ważne żeby była paka na finał coby mozna szacowane przychody z takiego uwzględnić w budżet na przyszły sezon. Nie uda sie - trudno. Bedzie skamlenie i wycie i schopenhauerowskie wizje konca swiata. Koszul wyzebrze cos od miasta i jakoś to bedzie sie kulac. Darka spłaca w pierwszej kolejności? Wolne karwa żarty. Zaorać i posadzić buraki!

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jonjo Belfast za jego przydatny post!

    dockm (27-11-2015)

  24. Powrót do góry    #1414
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,870
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jonjo Belfast Zobacz posta
    JHJ, Dudek i Pepeta zjada z ceny o te powiedzmy 20% i na pół wirtualnego kontraktu jest jak znalazł. Co z reszta? Kogo to obchodzi? Ważne żeby była paka na finał coby mozna szacowane przychody z takiego uwzględnić w budżet na przyszły sezon. Nie uda sie - trudno. Bedzie skamlenie i wycie i schopenhauerowskie wizje konca swiata. Koszul wyzebrze cos od miasta i jakoś to bedzie sie kulac. Darka spłaca w pierwszej kolejności? Wolne karwa żarty. Zaorać i posadzić buraki!
    Już przestańcie skomleć i wyć do księżyca. Ja wiem, ze Falubaz jest winny tego, że nie wyrwiecie żadnego znaczącego krajowego lidera. A być może i Hancocka wam sprzątnie. Ale takie zachowanie nie przystoi dorosłym ludziom. Trzymajcie fason mi tutaj.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #1415
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Generalnie mam gdzieś to jak Hampel, Protasiewicz i Dudek zareagują na ewentualne przyjście Hancocka czy Laguty. Ich kontrakty, ich sprawa. Mam jednak nadzieję, że zanim myszy się kimkolwiek wzmocnią to najpierw spłacą w 100% Warda. W przeciwnym razie będzie to zwyczajna podłość.

  26. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (26-11-2015), dockm (27-11-2015), mszat (26-11-2015)

  27. Powrót do góry    #1416
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jonjo Belfast Zobacz posta
    JHJ, Dudek i Pepeta zjada z ceny o te powiedzmy 20% i na pół wirtualnego kontraktu jest jak znalazł. Co z reszta? Kogo to obchodzi? Ważne żeby była paka na finał coby mozna szacowane przychody z takiego uwzględnić w budżet na przyszły sezon. Nie uda sie - trudno. Bedzie skamlenie i wycie i schopenhauerowskie wizje konca swiata. Koszul wyzebrze cos od miasta i jakoś to bedzie sie kulac. Darka spłaca w pierwszej kolejności? Wolne karwa żarty. Zaorać i posadzić buraki!
    Po pierwsze to jeśli Falubaz nie spłaci wszystkich zawodników do poniedziałku to go zwyczajnie nie będzie, więc daruj sobie to gadanie o spłacaniu Darcy'ego.

    Po drugie - możesz tego nie wiedzieć, ale właśnie nastąpiła autentyczna zmiana władzy w Falubazie. Jeśli myślisz że Dowhan będzie sobie tak kręcił pozostałymi wspólnikami to zapewniam cię że się grubo mylisz. Bieńkowski i Tymczyszyn to nie są goście którzy pozwoliliby sobie na takie coś. Czasy samowładztwa się skończyły. Oni nie pozwolą na jakieś ryzykowne strategie w stylu lat 2014-15. Nie znaczy to że Falubaz będzie miał słaby skład. Zapewne nastąpią wzmocnienia, ale zapewniam cię że kasa się na to spokojnie znajdzie, bez zakładania przychodów z premii za play offy.

  28. Powrót do góry    #1417
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    A ja myślę, że "nasi" powinni się wziąć przede wszystkim za szkolenie młodzieży. Kiedyś w klubach to był czas rozpoczęcia treningów ogólnorozwojowych, teraz istny żużlowy poker się zaczął - gra idzie kto komu kogo zwędzi lub więcej wirtualnych orzeszków obieca. Gwar przy tym jak w przedszkolu, ja chcę tego, inny tamtego...
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  29. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Frank_Drebin (26-11-2015), snoopski (26-11-2015), stone_gossard (26-11-2015)

  30. Powrót do góry    #1418
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,870
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,378 w 3,160 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Generalnie mam gdzieś to jak Hampel, Protasiewicz i Dudek zareagują na ewentualne przyjście Hancocka czy Laguty. Ich kontrakty, ich sprawa. Mam jednak nadzieję, że zanim myszy się kimkolwiek wzmocnią to najpierw spłacą w 100% Warda. W przeciwnym razie będzie to zwyczajna podłość.
    Ty tak na zapas marudzisz ? Przecież logicznym jest, ze kontrakty z nowymi zawodnikami można podpisywać od 19 grudnia, do 30 listopada trzeba spłacić zaległości wobec zawodników aby w ogóle uzyskać licencję. Więc o czym ty w ogóle prawisz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #1419
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Po pierwsze to jeśli Falubaz nie spłaci wszystkich zawodników do poniedziałku to go zwyczajnie nie będzie, więc daruj sobie to gadanie o spłacaniu Darcy'ego.

    Po drugie - możesz tego nie wiedzieć, ale właśnie nastąpiła autentyczna zmiana władzy w Falubazie. Jeśli myślisz że Dowhan będzie sobie tak kręcił pozostałymi wspólnikami to zapewniam cię że się grubo mylisz. Bieńkowski i Tymczyszyn to nie są goście którzy pozwoliliby sobie na takie coś. Czasy samowładztwa się skończyły. Oni nie pozwolą na jakieś ryzykowne strategie w stylu lat 2014-15. Nie znaczy to że Falubaz będzie miał słaby skład. Zapewne nastąpią wzmocnienia, ale zapewniam cię że kasa się na to spokojnie znajdzie, bez zakładania przychodów z premii za play offy.
    Oby, bo ten cały spektakl był mocno niesmaczny. Cały czas mam jednak wrażenie, że to wszystko na pokaz, jakaś ściema z akcjami i nadal Różowy będzie robił debili z ludzi.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Już przestańcie skomleć i wyć do księżyca. Ja wiem, ze Falubaz jest winny tego, że nie wyrwiecie żadnego znaczącego krajowego lidera. A być może i Hancocka wam sprzątnie. Ale takie zachowanie nie przystoi dorosłym ludziom. Trzymajcie fason mi tutaj.
    To na cholerę człowieku z tym swoim zasmarkanym zielonogórskim nochalem i mądrościami 10-latka pchasz się do cudzego wątku? Nie sądzę, aby ktokolwiek z torunian miał ochotę czy wolę czytać posty największego pośmiewiska na tym forum

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mandaryn za jego przydatny post!

    never_mind (26-11-2015)

  33. Powrót do góry    #1420
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Hipokryzja w najczystszej postaci. Wiem, ze Ty trzymałem sie swojej wersji o niezatapialnosci różowej lodzi od samego początku, ale rękę bym sobie dał uciąć, ze poza kadrem musiałes dosc często zmieniać pampersy. Kto jak nie Twój sensej skamlal i łzy ronil byle by cos od miasta wyzebrac? Darka by karwa on spłacił, ale niby po co jak mozna na te srebrniki skusić kolejna armate? Bedzie pokrycie? Bedzie finał, złoto to może i bedzie. Bierzcie Herbiego, Pająka i nawet Vacula żeby był jakis sensowny zmiennik w razie gdyby ktoś znowu po zakazane sięgnął. I Pawlickich weźcie bo im w Lesznie zle.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Po pierwsze to jeśli Falubaz nie spłaci wszystkich zawodników do poniedziałku to go zwyczajnie nie będzie, więc daruj sobie to gadanie o spłacaniu Darcy'ego.

    Po drugie - możesz tego nie wiedzieć, ale właśnie nastąpiła autentyczna zmiana władzy w Falubazie. Jeśli myślisz że Dowhan będzie sobie tak kręcił pozostałymi wspólnikami to zapewniam cię że się grubo mylisz. Bieńkowski i Tymczyszyn to nie są goście którzy pozwoliliby sobie na takie coś. Czasy samowładztwa się skończyły. Oni nie pozwolą na jakieś ryzykowne strategie w stylu lat 2014-15. Nie znaczy to że Falubaz będzie miał słaby skład. Zapewne nastąpią wzmocnienia, ale zapewniam cię że kasa się na to spokojnie znajdzie, bez zakładania przychodów z premii za play offy.
    Kiedy koszul był w Anglii u Darka? Miesiąc temu? Umówili sie na spłatę zaległości w ratach. Czyli tygodniowki mu płaca skoro ma byc na zero pierwszego grudnia? Uwierzę jak bedzie oficjalne info. Oby wspoludzialowcy spółki dokładnie przyglądali sie raczkom Pana Senatora to może jeszcze wyjdziecie na ludzi.
    Ostatnio edytowane przez Jonjo Belfast ; 26-11-2015 o 16:37

  34. Powrót do góry    #1421
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,162
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Najwazniejsza sprawa jest to,ze zawodnicy dostana zalegle pieniadze,w tym i Ward.
    Nie wiem czy jest sens zamartwiac sie o ich pienidze bardziej niz oni sami.
    To oni negocjuja kontrakty,oni podbijaja stawki,czasami wyduszaja z klubu
    ostatnie soki wiec sila rzeczy z tylu glowy musza miec swiadomosc ryzyka.
    Moim zdaniem niepotrzebnie sie tutaj w tej sprawie boksujemy.
    Wystarczy napisac,ze umow trzeba dotrzymywac a reszta to
    sprawa miedzy klubem a zawodnikiem.Jesli zawodnik godzi sie na
    obnizenie kontraktu i dodatkowo dalej ufa temu samemu pracodawcy,jaki my kibice mamy z tym
    problem?
    Za bardzo sie tym wszystkim przejmujemy.
    Jedyne co jest w tym wszystkim godne potepienia to
    budowa skladu za wirtualne pieniadze,ktore potem trzeba
    wyzebrac,czasem od miasta czyli podatnikow.
    To jest pewien rodzaj nieuczciwej konkurencji ktory trzeba tepic.
    Natomiast czy Hampel,Protas,Dudek otrzymaja swoje pieniadze i ile
    to sprawa drugorzedna.
    Pozniejsze przepychanki na linii klub -zawodnik powinnismy
    ogladac z popcornem pod reka.
    PZM-ot z obecnymi przepisami tez ma rece zwiazane.
    Koniec listopada ma byc zero i tyle.
    To ,ze caly sezon przejechany na kredytach u zawodnikow ich juz nie obchodzi.
    Zawodnicy maja narzedzie w reku czyli jesli zaleglosci wynosza wiecej niz 2? 3? miesiace,
    moga wystapic do trybunalu o uniewaznienie kontraktu.Ktos z tego skorzystal?
    No wlasnie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-11-2015 o 16:51
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    rafalsky (26-11-2015)

  36. Powrót do góry    #1422
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,522
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,873 w 1,760 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    My przecież mamy dobrego Polaka, który w przyszłym sezonie może być nawet bardzo dobry.
    Wiadomo że chodzi o pozycje seniorskie. Pawła z 6-7, 14-15 póki co nie można ruszyć.

  37. Powrót do góry    #1423
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Zagadka. Kto to mówił w 2011 roku o wsparciu klubu z Tarnowa?

    "- Mamy przykład klubu żużlowego w Tarnowie, kiedy dwie nazwy spółek skarbu państwa występują w nazwie drużyny, a z drugiej strony dochodzą do nas wieści, że klub nie płaci i nie funkcjonuje tak jak powinien, jeżeli chodzi o kodeks spółek handlowych - mówi [zagadka]. - Tarnowski klub droczy się z zawodnikami na temat spłaty. Z drugiej strony pozyskują bardzo drogich zawodników na kolejny sezon, pozyskują trenera - oferując im gaże wielokrotnie większe niż oficjalne stawki w innych klubach sportowych -".

  38. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    never_mind (26-11-2015), vicar (26-11-2015)

  39. Powrót do góry    #1424
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Zgaduje, ten sam, który mowil, ze Ward będzie spłacony jako pierwszy? Następnego dnia bym news, że Jonsson pokiwał paluszkiem i kasę dostał
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  40. Powrót do góry    #1425
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Pewnie Dowhan dołączy za chwilę do grona osób, które po prostu trzeba umieć czytać, a wy się dowiecie, że tego nie potraficie ; ]

  41. Powrót do góry    #1426
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Jedyne wyjście to trochę się opalić , obejrzeć jak to robili w Paryżu i ustawić się na Dowhana gdzieś na trasie Warszawa-Zielona Góra .Inaczej Go misiaczki nie dorwiecie

  42. Powrót do góry    #1427
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Czytam i nie wierzę.Przecież pan senator z PO to nieskazitelnie uczciwa osoba,prawy filantrop,wizjoner żużla.Skąd ten brak wiary w terminowe uregulowanie zaległości finansowych wobec Warda.

  43. Powrót do góry    #1428
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Wasz klub powinien dac sobie spokoj z mamieniem Dudka co roku. Kolejny raz was uzyl do wynegocjowania w ZG ile sie da.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #1429
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wasz klub powinien dac sobie spokoj z mamieniem Dudka co roku. Kolejny raz was uzyl do wynegocjowania w ZG ile sie da.
    A może i oto chodzi?A kto "bogatemu zabroni.

  45. Powrót do góry    #1430
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Wasz klub powinien dac sobie spokoj z mamieniem Dudka co roku. Kolejny raz was uzyl do wynegocjowania w ZG ile sie da.
    Sorry, ale do wynegocjowania obniżki?!
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #1431
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,692
    Kliknij i podziękuj
    7,799
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Sorry, ale do wynegocjowania obniżki?!
    No, skoro wolal obnizke w ZG niz podwyzke u was to cos w tym jest?
    A byc moze wynegocjowal mniejsza obnizke niz mu proponowano
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #1432
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    No, skoro wolal obnizke w ZG niz podwyzke u was to cos w tym jest?
    A byc moze wynegocjowal mniejsza obnizke niz mu proponowano
    Jeśli tak się stało, to z mojej perspektywy
    bardzo dobrze. Czemu niby zawodnicy mają
    płacić za brak wyobrazni Pinky'ego?
    !Adrian walcz!

  48. Powrót do góry    #1433
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Tymczasem Holder zaakceptował warunki KS Torun . Nasi nie wiedzą co z tym fantem teraz zrobić

  49. Powrót do góry    #1434
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jeśli tak się stało, to z mojej perspektywy
    bardzo dobrze. Czemu niby zawodnicy mają
    płacić za brak wyobrazni Pinky'ego?
    Ja na razie Pinky spłaca brak wyobraźni własnymi pieniążkami, więc pozwólmy mu bawić się dalej.
    Małe pytanko: zdradź proszę skąd wziąłeś to zwierzę do awatara? Czy w ten sposób odgryzasz się kibicom Włókniarza za ich krytyczny stosunek do Unibaxu przed dwoma laty? Daj spokój to już historia.

  50. Powrót do góry    #1435
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Malin, dawaj Damianka

  51. Powrót do góry    #1436
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,119
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Tymczasem Holder zaakceptował warunki KS Torun . Nasi nie wiedzą co z tym fantem teraz zrobić
    Chyba w Toruniu nie spodziewali się, że Holderowi tak szybko rura zmięknie.

    Powiem szczerze że o ile jestem mega sceptycznie nastawiony do Holdera w Sparcie (takie plotki są), to wydaje mi się że zmiana klubu mogłaby mu tylko pomóc - w Toruniu chyba się już wypalił. Dodatkowo miałby pod ręką swojego wafla Taia.

  52. Powrót do góry    #1437
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    No to nasi maja dylemat - Holder po obniżce czy jescze tanszy Laguta. Ekonomia podpowiada Lagute a sentyment Holdera. Laguta napewno gorzej niz Holder nie pojedzie i pewnie po nim mozna sie spodziewac wyzszych wynikow. Podstawowe pytanie to jak tak naprawde osoba Griszy wplywa na innych zawodnikow i jaki pomysl na jego nonszalancje ma sztab szkoleniowy. Nie zdziwilbym sie tez jakbysmy zobaczyli w druzynie ich obu bo niedlugo sie moze okazac ze Greg jest gdzie indziej i poza nim zostanie na rynku tylko Kildemand ktorego tez ktos moze podkupic.

  53. Powrót do góry    #1438
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Greg to poważny gość nie przyrównujcie go do chłopca w krótkich spodenkach

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    el_kwas (27-11-2015)

  55. Powrót do góry    #1439
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Ja na razie Pinky spłaca brak wyobraźni własnymi pieniążkami, więc pozwólmy mu bawić się dalej.
    Małe pytanko: zdradź proszę skąd wziąłeś to zwierzę do awatara? Czy w ten sposób odgryzasz się kibicom Włókniarza za ich krytyczny stosunek do Unibaxu przed dwoma laty? Daj spokój to już historia.
    Hola Hola! Własnymi pieniążkami?! Nie wiedziałem,
    że jest właścicielem firmy Stelmet i tej drugiej, tam...
    ad 2. Teraz lepiej?
    !Adrian walcz!

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Buszmen (27-11-2015)

  57. Powrót do góry    #1440
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Jedyne wyjście to trochę się opalić , obejrzeć jak to robili w Paryżu i ustawić się na Dowhana gdzieś na trasie Warszawa-Zielona Góra .Inaczej Go misiaczki nie dorwiecie
    Człowieku ty przeczytałeś to co napisałeś?Co chcesz przekazać i komu?Rozumiem,że jesteś świadomy swojego wpisu.Ciekawe jest to,że nikomu to nie przeszkadza.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •