Strona 9 z 162 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 361 do 405 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #361
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Malin, był jeszcze SEC.



    Ale też nie wrak sportowca - Holder.
    Pardon - pomyłka przy wpisywaniu SEC na SBPC - poprawiłem.
    !Adrian walcz!

  2. Powrót do góry    #362
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,514
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Northug też pił i dał się złapać, do tego powodując wypadek i dostał podobny wyrok. A to jeden z najwybitniejszych sportowców Europy tego wieku
    A na poważnie: z Antonio ryzyko straszne - fakt. Ale ja wolę gołębia na dachu niż wróbla w garści. Po prostu, wolę już spaść ale coś próbować zmienić, odświeżyć niż tkwi w tym samym układzie, marazmie i oglądać kolejny "taki sam" sezon.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    pawel_KST (22-10-2015), rafalsky (22-10-2015)

  4. Powrót do góry    #363
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-07-2007
    Postów
    1,789
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 34 w 15 postach

  5. Powrót do góry    #364
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    fejk na 100%
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  6. Powrót do góry    #365
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Dokładnie Buszmen! Ile można oglądać ciągle to samo? Miedziński ciągle połamany, ciągle płaczący, przepraszający, a w odpowiedzi na to porady prasy i kibiców o psychologu? :/ Holder, że ciągle pod presją, niepoważnie traktujący nasz klub od kliku sezonów.. pretensje do torów na wyjazdach, tor pod gości i pan Gajewski, który jak na polityka przystało, wciśnie nam każdy kit, a my się cieszymy, jacy to profesjonalni jesteśmy. I co sezon: "ohoh gdzie się podział team spirit, zbieranina indywidualności, a nie drużyna". A co rok są ciągle ci sami, to gdzie nagle ma się pojawić team spirit? A jak masz dołączyć do nowego środowiska to się dostosowujesz do zasad - co miał Doyle zrobić? O Łagucie nie wspomnę, bo szkoda czasu, zaraz muszę się położyć spać. I ten Krzyżaniak snujący się po parkingu - co on tam robi? Ja już nie mogę patrzeć. Z całym szacunkiem dla osoby i zasług, ale można powiedzieć, że ten obraz snującego się - jakby bez celu - po parkingu Jacka Krzyżaniaka to taki symbol pewnej polityki klubu, która rozpoczęła się w pewnym momencie za czasów właściciela R. Karkosika i trwa - dla mnie nie wiedzieć czemu - do dnia dzisiejszego. Piszę to ze smutkiem.

    A wszystko kończy się na pokładaniu ostatniej nadziei w Pawle Przedpełskim - a jak tylko trochę słabiej pojedzie, to zaraz pojawiają się głosy, że "łeee to jednak nie jest talent na miarę Zmarzlika czy Pawlickiego". Oceńcie sami kibice Apatora jak to wygląda.
    Ostatnio edytowane przez rafalsky ; 22-10-2015 o 23:04

  7. Powrót do góry    #366
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Buszmen znalazl uklad.



    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    Dokładnie Buszmen! Ile można oglądać ciągle to samo? Miedziński ciągle połamany, ciągle płaczący, przepraszający, a w odpowiedzi na to porady prasy i kibiców o psychologu? :/ Holder, że ciągle pod presją, niepoważnie traktujący nasz klub od kliku sezonów..
    Miedzin zgoda.Od momentu tej kraksy w Czechach to nie ten sam zawodnik.
    Cos sie w glowie przestwilo.Paradoksalnie z rozwalona reka przejechal najbezpieczniejszy sezon.Dla niego i kolegow z toru.
    Chcecie go wymienic,przedstawcie sensowna kandydature.Holta? Moze kilka punktow wiecej by robil.Moze.
    Na rynku jednak nie ma wielu kandydatow i ja bym dal Miedzinowi przejechac jeszcze jeden sezon z nadziejami,ze cos ruszy.
    Oby zdrowo a w tym sezonie pokazal,ze potrafi jechac z glowa.
    Holder? Swoje za uszami ma,ale obwinianie go o wszystkie nieszczescia w klubie to zaklinanie rzeczywistosci.
    Olewa nasz klub? Przeciez u nas jezdzi i tak lepiej niz w Szwecji czy GP.Ligi angielskiej nie poruszam,bo to jednak nizszy poziom i ciezko o porownania.
    Ma chlop problem z kablem.Nie wiem czy sie go pozbedzie.Wiem tylko ,ze skoro on jest wrakiem sportowca,to jak nazwac goscia ktory chla,nie wyciaga kompletnie wnioskow i daje sie na tym zlapac po raz kolejny
    a do wynikow Holdera osiagnietych na kablu troche jednak brakuje? I ten gosc ma byc alternatywa?
    Wolne zarty.Nie protestowalem,bo myslalem,ze za Doyla,ktory klub olal ewidentnie.Ale za Holdera?Wolne zarty.
    To moze zostawmy jeszcze Grisze.Przywiezie od Kokina dopalacz i w parkingu bedzie jeszcze weselej.
    W sumie Lindbäckowi mozna by palcic kokinowka.Wyszloby nawet taniej niz - 10%.

    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    A co rok są ciągle ci sami, to gdzie nagle ma się pojawić team spirit?
    Bedzie Antonio,bedzie spirit.To akrurat bardzo prawdopodobne.

    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    A jak masz dołączyć do nowego środowiska to się dostosowujesz do zasad - co miał Doyle zrobić?
    Jakich zasad i kto je ustalal?
    Co mial Doyle zrobic? Zapie....c jak na poczatku sezonu.
    Stac chlopaka.

    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    O Łagucie nie wspomnę, bo szkoda czasu, zaraz muszę się położyć spać. I ten Krzyżaniak snujący się po parkingu - co on tam robi? Ja już nie mogę patrzeć. Z całym szacunkiem dla osoby i zasług, ale można powiedzieć, że ten obraz snującego się - jakby bez celu - po parkingu Jacka Krzyżaniaka to taki symbol pewnej polityki klubu, która rozpoczęła się w pewnym momencie za czasów właściciela R. Karkosika i trwa - dla mnie nie wiedzieć czemu - do dnia dzisiejszego. Piszę to ze smutkiem.

    A wszystko kończy się na pokładaniu ostatniej nadziei w Pawle Przedpełskim - a jak tylko trochę słabiej pojedzie, to zaraz pojawiają się głosy, że "łeee to jednak nie jest talent na miarę Zmarzlika czy Pawlickiego". Oceńcie sami kibice Apatora jak to wygląda.
    Pelna zgoda.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-10-2015 o 06:50
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #367
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,702
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Miedzin zgoda.Od momentu tej kraksy w Czechach to nie ten sam zawodnik.
    do Miedzina mam żal, wspominałem już o tym. Chłopak był kreowany na polskiego lidera przez całą epokę Karka, gdzie złote sztabki wypadały z pawlacza i musiał uważać, żeby w łeb nimi nie dostać. jeszcze za Wiecha były kwasy, bo miał wyższe mniemanie o sobie. potem z Ryanem, fochy na numer nieparzysty... i ok. są zawodnicy z wielkim ego i można to przełknąć, pod warunkiem że ego jest receptą na wynik.
    Chłopak wg mnie talent posiada, może nie wielki, nie na GP, ale ma. a co mamy po tych 8 tłustych latach i 1 roku prawie tłustym? 32. średnia w lidze, ogolony przez takich artystów jak Bjerre, Larsen czy Walasek (Walasek 2015!).
    Rozmawialiśmy o tym parę lat temu i doszliśmy do wniosku, że żeby coś osiągnąć musi coś zmienić. jak nie klub, to coś w teamie. zrobić reset, zmianę. Einstein mawiał, że obłędem jest powtarzanie wciąż tych samych czynności i oczekiwanie innych rezultatów. z tego powodu uważam, że Adi z Torunia odejdzie wtedy, gdy ktoś mu podziękuje. boi się zmian, co odbieramy jako patriotyzm, i Termos to wykorzysta. zamiast iść do Gorzowa, zostanie u nas za 100-200 tys mniej. będzie dojeżdżał fury, żeby pokryć tą stratę, bo większy z niego biznesman niż sportowiec. i to nie epitet, Emil też jest biznesmanem, tylko lepszym.

    także dla dobra jego i mojego, psychicznego, chciałbym żeby odszedł. ale namawiał Was nie będę. chciałbym "inaczej", jak Buszmen, i jak deklarował Termos, ale to polityk... więc wiadomo. dodatkowo- jeżeli ktoś myśli o Dudku czy idolu wełny, to tym bardziej. z piątki Doyle, Holder, Hancock, Miedzin, Dudek/Hampel to Adrian będzie najczęściej zmieniany przez Pawła. nie czarujmy się. w takim ukłądzie będzie kontynuował jazdę w dół, a za rok Paweł na seniorkę...
    z tego powodu uważam, że Gomóła jest potrzebny na 2016, a Adi mniej (pod warunkiem, że chcemy się wzmacniać).
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  9. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    malaki_79 (23-10-2015), kamilg221 (23-10-2015), kingpin (23-10-2015), rafalsky (23-10-2015)

  10. Powrót do góry    #368
    Stały bywalec Awatar Hrabia
    Dołączył
    10-03-2006
    Postów
    755
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 55 w 31 postach
    Miedziak pewnie nie raz sam chciałby odejść, spróbować czegoś nowego.
    Tylko, gdyby w innym klubie cieszył taką jazda jak nas nie mieli by sentymentów i by go odstawili od składu, co dla Miedziaka oznaczało by katastrofę i jeszcze większy spadek w dół.

    W Toruniu ma ten spokój, że nikt go od składu nie odstawi.
    Bo wychowanek, bo lojalny, i przywiązany do barw

    I to dla Adriana jest właśnie lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu

  11. Powrót do góry    #369
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Drodzy sympatycy drużyny Klubu Sportowego Toruń pozostały 32 godziny na obietnice z strony pana Termińskiego(sportowe,kadrowe)jako prezesa tego klubu.Nie wierzę,po prostu nie wierzę jak można tak szybko w ciągu 1 sezonu zaprzepaścić,roztrwonić zaufanie kibiców.

    Był taki jeden właściciel który roztrwonił to zaufanie w kilka sekund

  12. Powrót do góry    #370
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Trzy słowa do mikrofonu.

    Darcy (trochę filozofcznie)
    Ilekroć wrcam myślami do tego upadku i jego konsekwencji, tyle razy nie dostaje satysfakcjonującej odpowiedzi......od losu. Największym świństwem z jego strony jest fakt
    że ludzi, którzy wykonują coś najlepiej na świecie pozbawia możliwości upiększania świata. Bo oni przecież robią nie tylko dla siebie, ale i dla nas. W tym kontekście równie tragiczna jest historia innego mojego idola - gitarzysty Jasona Beckera. (można na youtubie obejrzeć wzruszający film) Jaki to ma cel? Znajomy mówił mi coś o niesieniu własnego krzyża, ale ja tego nie kupuję. Niektórzy go przecież wcale nie niosą, a poza tym - nie wierzę, poprostu.

    Skład KS Toruń 2016
    To prawda, że znudziły mi się gęby Holdera i Miedziaka, ale nie mam żadnych wymagań ani oczekiwań odnośnie przyszłego roku. Jaki skład uda się zmajstrować, takiemu będę kibicował. Nawet choćby miał to być Holta, Hampel i Gollob w jednej osobie.
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 23-10-2015 o 17:01

  13. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    BFM (23-10-2015), KtoNieSkacze (23-10-2015), rafalsky (23-10-2015)

  14. Powrót do góry    #371
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Widze Mhsol ,ze zal i rozgoryczenie siedzia jeszcze gleboko.
    Wez cos chlapnij w jakims dobrym towarzystwie.

    energo,

    zgadzam sie z Toba w calej rozciaglosci.
    O koniecznosci zmian w teamie Adriana pisalem/lismy
    juz od dluzszego czasu.
    Jednak ja pozostane jeszcze rok naiwniakiem z nadzieja,
    ze to ten przyszly sezon bedzie przelomem.Wybacz.

    Szymona mozna wykreslic z listy ewentualnych "wzmocnien".
    Idzie do Klocowej.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 23-10-2015 o 21:01
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  15. Powrót do góry    #372
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,822
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Skład się nam krystalizuje. Bez kiwnięcia palcem nawet. Do tego wyjątkowo ciężki poniedziałek "nas" czeka.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Powrót do góry    #373
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach

    icon19.gif

    Szymon Woźniak podpisał 2 letni kontrakt z Betartem Spartą Wrocław

  17. Powrót do góry    #374
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,814
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez wichura Zobacz posta
    Szymon Woźniak podpisał 2 letni kontrakt z Betartem Spartą Wrocław
    Bzdura. Nic takiego nie miało miejsca.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #375
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ze zmian wyszła "kupa".

    będzie jak co roku zamiast skaczącego będzie spóźniony jankes

  19. Powrót do góry    #376
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Jednak ja pozostane jeszcze rok naiwniakiem z nadzieja,
    ze to ten przyszly sezon bedzie przelomem.
    Nie sądzę abyś był naiwniakiem, zdajesz sobie po prostu sprawę z marnych szans znalezienia zamiennika dla Miedzińskiego. Mimo słabej jazdy Miedziaka, tylko 7 polskich seniorów osiągało w minionym sezonie lepsze wyniki od niego. W chwili obecnej wolnymi zawodnikami z grupy uzyskującej lepsze od Miedziaka wyniki są Pawliccy, Kołodziej i Walasek. Wyciągnięcie pierwszej trójki przez KS Toruń uważam za mało realne (inne kluby są bardziej zdeterminowane), natomiast Walasek nie jest żadnym wzmocnieniem. Pozostaje jeszcze Hampel mający wprawdzie ważny kontrakt, lecz żadna ze stron nie ma ochoty na jego kontynuowanie. To jest w tej chwili jedyna opcja, gdyż Baliński, Holta, Ułamek czy inni drugoligowcy nie gwarantują nawet poziomu Walaska. Jednak przy zapowiadanej obniżce budżetu na rok przyszły zamiana Miedziaka na Hampela (najdroższego polskiego seniora) też jest bardzo problematyczna.
    Miedziaka będzie można odpuścić tylko w przypadku braku licencji dla Falubazu i pozyskaniu Protasiewicza lub Dudka, a najlepiej obu.

  20. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kibic_2005 za jego przydatny post!

    kingpin (24-10-2015)

  21. Powrót do góry    #377
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,822
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Wozniak to miała byc ta zmiana? To moze i lepiej
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Yozayan (23-10-2015)

  23. Powrót do góry    #378
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-05-2007
    Postów
    2,113
    Kliknij i podziękuj
    257
    Podziękowania: 499 w 319 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bzdura. Nic takiego nie miało miejsca.
    Woźniak podpisał list intencyjny, lepiej Ci? Człowieku zrozum, że nie każdy jest Madsenem.

  24. Powrót do góry    #379
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Wozniak to miała byc ta zmiana? To moze i lepiej
    pogadamy jak wróci Holta


    ps. sorki jestem po kubusiu

  25. Powrót do góry    #380
    Użytkownik Awatar TRN
    Dołączył
    09-04-2010
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 15 w 12 postach
    A tam Holta, zamiast Łaguty - Vaculik, zamiast Gomólskiego/Miedzińskiego - Kołodziej ☺
    I mamy:
    Vaculik
    Doyle
    Holder
    Miedziński/Gomólski
    Kołodziej
    Przedpełski
    Krzyżanowski

    Myślę że w Toruniu wszyscy byliby zadowoleni ☺
    Ach pomarzyć dobra rzecz

  26. Powrót do góry    #381
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez TRN Zobacz posta
    A tam Holta, zamiast Łaguty - Vaculik, zamiast Gomólskiego/Miedzińskiego - Kołodziej ☺
    I mamy:
    Vaculik
    Doyle
    Holder
    Miedziński/Gomólski
    Kołodziej
    Przedpełski
    Krzyżanowski

    Myślę że w Toruniu wszyscy byliby zadowoleni ☺
    Ach pomarzyć dobra rzecz


    Jestem niezadowolony Idź mi tu Pan z tym Vaculikiem.

  27. Powrót do góry    #382
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,514
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Może być, ale za Holdera
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #383
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Kto kogo uczy,słucha,kto komu podpowiada.http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/zdj...03#photo-start

  29. Powrót do góry    #384
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,776
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,342 w 707 postach

    I mamy:
    Vaculik
    Doyle
    Holder
    Miedziński/Gomólski
    Kołodziej
    Przedpełski
    Krzyżanowski
    A za rok Bjerre i Pawlicki, a za kolejny rok Pedersen i Walasek?
    Ech ten współczesny żużel i ta pogoń ze coraz lepszym kęsem
    w mieszaniu łyżką w tym samym garnku. Bo może się trafi,
    bo może akurat teraz odpali, bo jest tańszy o 10%, bo kiedyś
    pojechał coś fajnego na Motoarenie, bo się jeszcze nie pokłócił
    u nas z kimś tam, bo coś tam.... chyba brakuje zupełnie czegoś
    innego. I to, że coś nie wydarzyło się przed wyborami to z jednej
    strony pozytywne, ale z drugiej strony świadczy też i o tym,
    że po prostu nie miano nic pewnego do powiedzenia.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  30. Powrót do góry    #385
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez TRN Zobacz posta
    A tam Holta, zamiast Łaguty - Vaculik, zamiast Gomólskiego/Miedzińskiego - Kołodziej ☺
    I mamy:
    Vaculik
    Doyle
    Holder
    Miedziński/Gomólski
    Kołodziej
    Przedpełski
    Krzyżanowski

    Myślę że w Toruniu wszyscy byliby zadowoleni ☺
    Ach pomarzyć dobra rzecz
    Trzech z niedawnego składu Tarnowa, normalnie Unia bis
    mieliśmy już Unibax, a tu mielibyśmy Unibis
    Ostatnio edytowane przez ŻużlowyKibic ; 24-10-2015 o 10:42

  31. Powrót do góry    #386
    Użytkownik Awatar TRN
    Dołączył
    09-04-2010
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 15 w 12 postach
    Vacul i Kołdi podobno umówili się że jak jeden odejdzie z Unii to drugi też. Trochę się tam kontrakty przedłużają (tak jak nam) więc czemu by nie spróbować?

    Wysłano z BlackBerry Passport

  32. Powrót do góry    #387
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    438
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Dziadzia jednak ciagle w gazie...

  33. Powrót do góry    #388
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Chrispy robi chyba wszystko, żeby udowodnić, że jest nieprzydatnym zawodnikiem. Jeśli chcemy budować skład na medal, to nie możemy sobie pozwolić na kontraktowanie zawodnika totalnej drugiej linii na pozycji wolnego zawodnika (nie-Polaka), skoro nie mamy mocnych polskich seniorów.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    rafalsky (25-10-2015)

  35. Powrót do góry    #389
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Chris już jest na wakacjach. on po podróży na dół włącza tryb wakacyjny

  36. Powrót do góry    #390
    Użytkownik Awatar TRN
    Dołączył
    09-04-2010
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 15 w 12 postach
    Szkoda Kildemanda... Chris powinien odpocząć od GP. I on i klub by ns tym skorzystali.

  37. Powrót do góry    #391
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Przecież Kildemand i tak dostanie stałą dziką kartę. Podobnie jakby dostał Holder gdyby wypadł (o ile w ogóle mógł wypaść, bo nie jestem pewien czy Kildemand jako rezerwowy mógł być brany pod uwagę przy ustalaniu TOP 8). Taka sztucznie napędzana rywalizacja.

  38. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    młody_piernik (24-10-2015)

  39. Powrót do góry    #392
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach

    :/

    Ciekawe co z Doylem, bo ogólnie wypadek wyglądał strasznie :/

  40. Powrót do góry    #393
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ostaf.JPG

    Info Ostafa- oby się sprawdziło.
    !Adrian walcz!

  41. Powrót do góry    #394
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Oby się sprawdziło

  42. Powrót do góry    #395
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hrabia Zobacz posta
    Miedziak pewnie nie raz sam chciałby odejść, spróbować czegoś nowego.
    Tylko, gdyby w innym klubie cieszył taką jazda jak nas nie mieli by sentymentów i by go odstawili od składu, co dla Miedziaka oznaczało by katastrofę i jeszcze większy spadek w dół.

    W Toruniu ma ten spokój, że nikt go od składu nie odstawi.
    Bo wychowanek, bo lojalny, i przywiązany do barw

    I to dla Adriana jest właśnie lepszy wróbel w garści niż gołąb na dachu
    Kokon chroni, ale nie rozwija - tyle w temacie jazdy Adriana Miedzińskiego w Toruniu.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    młody_piernik (24-10-2015)

  44. Powrót do góry    #396
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    czarny charakter z Warden obejrzałem,walcz chlopaku !!!!!!

  45. Powrót do góry    #397
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,822
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Chris totalna padaka. Powinien naprawde zastanowic sie, co dalej. Czy warto sie szarpac, rozpamietywac, ryzykowac, rozmieniac na drobne zdobyte mistrzostwo. Do tego ciagnie sie za nim pech. Przykro sie na to patrzy (chociaz Robi z Buszmenem moga czerpac radosc). Zycie nie konczy sie na zuzlu. Zuzel nie jest tego wart.

    Kto w zamian? Moze Jonsson, skoro kupowac na bessie?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  46. Powrót do góry    #398
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Darcy takiego kopa od losu dostal, ale wpis na tweeterze jak zastarych czasow po incydencie Masters/Nicki jak go wspieram, jak nie lubie Dzika to glowa mnie po takich wpisach boli.

    Zmasakrowal mnie tez komentarz na sgp tego tam nie pamietam teraz nazwiska, ze Adams nie walczy o powrot do zdrowia bo mu sie juz nie chce a starczy troche checi i moze chodzic....

  47. Powrót do góry    #399
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rogerson Zobacz posta
    Woźniak podpisał list intencyjny, lepiej Ci? Człowieku zrozum, że nie każdy jest Madsenem.
    I Wardem.I Falubazem.

    Wysłane z najbliższego Urzędu Pocztowego
    !Adrian walcz!

  48. Powrót do góry    #400
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    Darcy takiego kopa od losu dostal, ale wpis na tweeterze jak zastarych czasow po incydencie Masters/Nicki jak go wspieram, jak nie lubie Dzika to glowa mnie po takich wpisach boli.

    Zmasakrowal mnie tez komentarz na sgp tego tam nie pamietam teraz nazwiska, ze Adams nie walczy o powrot do zdrowia bo mu sie juz nie chce a starczy troche checi i moze chodzic....
    A kto tak o LA powiedział?

  49. Powrót do góry    #401
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Nie wiem kto ten co dzis komentowal, zawsze gada farmazony. Olkowicz? Mowil +- tak ze z tego co slyszal to nie jest tak zle u Adamsa, ze jedna noga jest sprawna, ze gdyby troche pracy wlozyc to dryga tez mozna uruchomic i zyc normalnie, ale to juz sprawa leigha ze porzucil ten temat i walke o powrot i costamcostam wtracone o przypadku Cegly

  50. Powrót do góry    #402
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    Nie wiem kto ten co dzis komentowal, zawsze gada farmazony. Olkowicz? Mowil +- tak ze z tego co slyszal to nie jest tak zle u Adamsa, ze jedna noga jest sprawna, ze gdyby troche pracy wlozyc to dryga tez mozna uruchomic i zyc normalnie, ale to juz sprawa leigha ze porzucil ten temat i walke o powrot i costamcostam wtracone o przypadku Cegly
    A tego wszystkiego nie mówił czasem Zengi?

  51. Powrót do góry    #403
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    438
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Tak Zengota komentowal ta cala sytuacje z Adamsem.
    Ostatnio edytowane przez peper ; 25-10-2015 o 17:35

  52. Powrót do góry    #404
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Nie wiem ale poruszylo to troche emocje , moze oni sa blizej i wiecej wiedza, ale ciezko sie sluchalo i wierzylo w to ze taki walczak jak LA moze odpuscic walke o sprawnosc. Brzmialo to tak prosto dla mnie a moze tak na goraco .. hmm jednak trzeba byc herosem i umiec byc czlowiekiem wsiadajac na ten przeklety motor wyczynowy. Btw 'czarny charakter od Darcym poruszajacy

  53. Powrót do góry    #405
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    za stronę SGP.

    Doyle ma jakiś uraz karku i klatki piersiowej.

    http://www.speedwaygp.com/news/artic...le-after-crash

Strona 9 z 162 PierwszyPierwszy ... 78910111959109 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •