Strona 41 z 162 PierwszyPierwszy ... 3139404142435191141 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,801 do 1,845 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1801
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    K.M rzekł, Ja mu wierzę

  2. Powrót do góry    #1802
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Wystawi transparent "love Senator"

    Wysłane z najbliższego Urzędu Pocztowego
    No,nie moja bajka "polityczna",ale nie omieszkam przekazać spostrzeżeń kolegów.Co do kupna karnetu za "1,5 min",nie mój problem,żeby zadowolić kibiców.

  3. Powrót do góry    #1803
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,338
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Co do kupna karnetu za "1,5 min",nie mój problem,żeby zadowolić kibiców.
    Nie wiem czy któregokolwiek z racjonalnie myślących kibiców zadowoliłby skład, który po sezonie mógłby wpędzić klub w poważne kłopoty finansowe. Łatwo sobie rzucić 5 nazwisk z kosmosu nie zważając w swojej krótkowzroczności na konsekwencje. Może jeszcze za Miedziaka powinien być Dudek?

  4. Powrót do góry    #1804
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Zapłać za ten karnet 1,5 mln to będzie taki skład...
    Wiesz,już chyba gratulowałem tobie twojego "eksperckiego spostrzeżenia"na moje wpisy,ale zrobię to kolejny raz.Gratuluje.Twoje "kąśliwe"uwagi przekonują mnie,że jesteś nieomylny,ale jeszcze radosny.Dlaczego mam płacić za swoje marzenia.Każdemu tak życzysz?

    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie wiem czy któregokolwiek z racjonalnie myślących kibiców zadowoliłby skład, który po sezonie mógłby wpędzić klub w poważne kłopoty finansowe. Łatwo sobie rzucić 5 nazwisk z kosmosu nie zważając w swojej krótkowzroczności na konsekwencje. Może jeszcze za Miedziaka powinien być Dudek?
    Dosyć tego,gdzie wymieniłem,rzuciłem 5 nazwisk z kosmosu,o jakiej krótkowzroczności mojej piszesz.Piszesz nie prawdę,kłamstwo.Gdzie w moim wpisie nie wymieniłem Miedzińskiego.A na dzisiaj jak wygląda skład?Rozumiem,że dzisiejszy skład + ew Hancock,życzenie to poważne kłopoty finansowe.

  5. Powrót do góry    #1805
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,338
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Wiesz,już chyba gratulowałem tobie twojego "eksperckiego spostrzeżenia"na moje wpisy,ale zrobię to kolejny raz.Gratuluje.
    Ty masz jakiś fetysz na punkcie tych forumowych rang? Gadasz o nich prawie tak często jak o Gajewskim i Holderze.

    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    A na dzisiaj jak wygląda skład?Rozumiem,że dzisiejszy skład + ew Hancock,życzenie to poważne kłopoty finansowe.
    Dzisiejszy skład + Hancock nie, ale dzisiejszy skład + Hancock i Pawlicki to poważne zagrożenie. I każdy kibic mający choć minimum zdrowego rozsądku zdaje sobie z tego sprawę. Zresztą, kogo ja próbuję przekonać. Tak się rozwodziłeś o Dowhanie, że budował skład bez pokrycia, nastawiając się tylko na finał, a teraz starasz się przemycać tę samą filozofię do Apatora. Hipokryzja, ot co.

  6. Powrót do góry    #1806
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ty masz jakiś fetysz na punkcie tych forumowych rang? Gadasz o nich prawie tak często jak o Gajewskim i Holderze.


    Dzisiejszy skład + Hancock nie, ale dzisiejszy skład + Hancock i Pawlicki to poważne zagrożenie. I każdy kibic mający choć minimum zdrowego rozsądku zdaje sobie z tego sprawę. Zresztą, kogo ja próbuję przekonać. Tak się rozwodziłeś o Dowhanie, że budował skład bez pokrycia, nastawiając się tylko na finał, a teraz starasz się przemycać tę samą filozofię do Apatora. Hipokryzja, ot co.
    Widzisz,żadnego fetyszu do twoich uwag nie mam.Nie TY będziesz mi pisał czy mogę pisać o Gajewskim i Holderze i kiedy.Co do Dowhana to przypomnij mi co pisałem i kiedy.Co mają moje opinie do budowania składu?Pozwalasz sobie na słowną manipulację,znając moje zdanie o Dowhanie.Dziękuję,pozwolisz że ustąpię tobie pola.

  7. Powrót do góry    #1807
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,338
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Nie pisałem o uwagach, a o rangach. To samo z Gajewskim i Holderem, nie taki był kontekst tego zdania. Naucz się czytać ze zrozumieniem człowieku, bo robisz z siebie pośmiewisko ; ]

  8. Powrót do góry    #1808
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Nie pisałem o uwagach, a o rangach. To samo z Gajewskim i Holderem, nie taki był kontekst tego zdania. Naucz się czytać ze zrozumieniem człowieku, bo robisz z siebie pośmiewisko ; ]
    Piszę o twojej eksperckiej randze z szacunkiem.I powtórzę jeszcze raz,nie ty będziesz zwracał mi uwagi,dla mnie człowieku, ty jesteś ......Kolejny raz dziękuję,życzę spokojnej soboty,miłego odpoczynku.

  9. Powrót do góry    #1809
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    K.M rzekł, Ja mu wierzę
    Pozwolil Ci zdradzac na forum te newsy?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #1810
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Dzisiejszy skład + Hancock nie, ale dzisiejszy skład + Hancock i Pawlicki to poważne zagrożenie. I każdy kibic mający choć minimum zdrowego rozsądku zdaje sobie z tego sprawę.
    Z tym, że kto tak naprawdę poza władzami klubu wie, gdzie jest ta granica finansowego
    zagrożenia i zdrowego rozsądku w Toruniu? W mediach na razie wypowiedzi o finansach brzmią
    w miarę rozsądnie z wyjątkiem jednej. Ja na dziś nie wiem, czy tą granicą finansowego rozsądku
    nie jest już np. skład: Vaculik + Holder + Przedpełski + Miedziński + Gomólski + (Doyle lub Łaguta?).
    Może przekroczeniem tej granicy jest już Hancock (przecież więcej niż milion będzie kosztował)
    - a prezes sam mówił, że do zeszłego sezonu dołożył ca 2 mln zł. Będzie chciał dołożyć jeszcze pół,
    jeden, dwa miliony? A dopóki nie zacznie się sezon nie wiadomo też ile do naszej kasy dołożą
    sponsorzy i ci mali i średni i ten na razie mistyczny - strategiczny, który miał wejść w nazwę
    drużyny - zwłaszcza to ostatnie. Zatem, dlaczego tę granicę ustawiasz dopiero za Hancockiem,
    a nie już przed nim?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  11. Powrót do góry    #1811
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Z tym, że kto tak naprawdę poza władzami klubu wie, gdzie jest ta granica finansowego
    zagrożenia i zdrowego rozsądku w Toruniu? W mediach na razie wypowiedzi o finansach brzmią
    w miarę rozsądnie z wyjątkiem jednej. Ja na dziś nie wiem, czy tą granicą finansowego rozsądku
    nie jest już np. skład: Vaculik + Holder + Przedpełski + Miedziński + Gomólski + (Doyle lub Łaguta?).
    Może przekroczeniem tej granicy jest już Hancock (przecież więcej niż milion będzie kosztował)
    - a prezes sam mówił, że do zeszłego sezonu dołożył ca 2 mln zł. Będzie chciał dołożyć jeszcze pół,
    jeden, dwa miliony? A dopóki nie zacznie się sezon nie wiadomo też ile do naszej kasy dołożą
    sponsorzy i ci mali i średni i ten na razie mistyczny - strategiczny, który miał wejść w nazwę
    drużyny - zwłaszcza to ostatnie. Zatem, dlaczego tę granicę ustawiasz dopiero za Hancockiem,
    a nie już przed nim?
    No chyba Termos dokładać nie chce, sądząc po cenach karnetów i zapewne biletów.

    Wysłane z najbliższego Urzędu Pocztowego
    !Adrian walcz!

  12. Powrót do góry    #1812
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cieślak w Falubazie to i pewnie Hancock. Brać PAWLICKIEGO !

  13. Powrót do góry    #1813
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Cieślak w Falubazie to i pewnie Hancock. Brać PAWLICKIEGO !
    Z tego co mozna poczytać u kolegów z Leszna(pobicia), to Piter moze pójść gdzieś całkiem indziej....... do pierdla......
    Szkoda chłopaka. Nikt nie wie w jaki sposób mu pomoc. Unia sie juz poddała, ojciec ogarnia tylko park maszyn. Jesli Piotrowie P. trafia do klubu Cieslaka, moze dojść do tragedii. Jesli do nas, to obawiam sie wtedy o naszego Pawełka (przyjaciel Piotra jr.). Ehhhhh

  14. Powrót do góry    #1814
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No ok,bierzmy Grega i do stresu "czy przetrwa sezon bez kontuzji" dolozmy zagadke "czy sie jeszcze podniesie po ewentualnym zlamaniu obojczyka".

    Piter ma pewnie niejedno za uszami.Podejrzewam,ze choc czesc plotek na jego temat jest prawdziwa.
    Ryzyko istnieje,nie przecze.Ale byc moze wlasnie zmiana srodowiska mu pomoze.On z kazdym rokiem
    bedzie dojrzalszy.Byc moze jak zasmakuje GP,zmienia mu sie nieco priorytety.
    W razie czego zawsze mozemy pozbyc sie wrzoda ktory wykreca 2,3/bieg i wprowadzic do zespolu Kurtza.
    Poza tym jak pisalem wczesniej,chcial Dzika trzaskac po mordzie wiec z urzedu nalezy mu sie miejsce w KS.
    Myslisz,ze dlaczego nasi zagieli parol wlasnie na Grega?

    W zasadzie to zaden zawodnik nie daje gwarancji wyniku.
    Slabsze okresy zdarzaly sie takim terminatorom jak Emil czy Hampel,wiec to zaden argument.

    Laguty nie bedzie w Toruniu.
    Przynajmniej nic na to nie wskazuje.
    Jesli faktycznie mieli taka opcje,trzeba bylo
    zaklepac go trzy tygodnie temu jak kosztowal podobno 800.000.
    Teraz ,biorac pod uwage plotki na temat Kildemanda,
    na rynku pozostalo czterech sensownych zuzlowcow i jeden obarczony nieco wiekszym ryzykiem.
    Mam na mysli Grega,Pitera,Grisze,Doyla oraz Jonssona.
    Chetnych na ich uslugi jest niby trzech Falubaz,KS,Rybnik ale podejrzewam,ze i Sparta czy Tarnow zza winkla
    moze wejsc do gry.Dodatkowo Rybnik aby miec szanse na utrzymanie,potrzebuje dwoch z nich.
    Predzej kaktus mi na rece wyrosnie niz taki Grisza kosztuje teraz 800.000.
    Kazdy z nich,bez wyjatku,zgarnie za kontrakt min. banke.Rowniez Jonsson.
    Terminski przegapil najlepszy moment na kontraktowanie z wyprzedazy i tyle.
    Jesli Hancock rzeczywiscie dal slowo na gebe a teraz odejdzie do Bunia,
    oznacza tylko ,ze przyklad Warda niczego naszych nie nauczyl.
    Zreszta to zadna tragedia,tylko teraz trzeba szybko dzialac i do kieszeni siegnac
    nieco glebiej niz jeszcze 20 dni temu.
    Jezeli faktycznie maja duze cisnienie na wynik w przyszlym sezonie,
    mnie nie zdziwia jeszcze dwa wzmocnienia.Pod warunkiem oczywiscie,ze jednym z nich bedzie Piter.
    Dla dwoch obcych miejsca nie ma.
    Podejrzewam,ze Kacper nie ma gwarancji startow a dodajac do tego
    instytucje goscia,rola rezerwowego niekoniecznie musi oznaczac siedzenie na lawie.
    No ale to byloby lekkie szalenstwo a mam nadzieje,ze twarda stapaja po ziemi.
    O ile przy odpowiednim wyniku mozna by bylo to pewnie finansowo dzwignac,to
    przeciez nikt takiego wyniki nie zagwarantuje.
    Moim zdaniem Terminski jednak lekceważy udzial w PO nie wspominajac o finale ligi.Mowiac,ze
    to praktycznie nic nie daje,bo trzeba zawodnikom placic za cztery dodatkowe mecze zapomina ,ze wspomnial cos o walce o PO i medal a wiec sam zaklada dodatkowe cztery mecze,a tam jest jednak roznica
    miedzy jazda o braz przy w polowie pustych trybunach a jazda w finale na MA pekajacej w w szwach.
    I nie chodzi tu o mityczne 2 banki jak tu nam wmawial papuas,ale w lekko ponad banke jestem w stanie uwierzyc.
    Poza tym kazde mistrzostwo przeklada sie na latwiejsze rozmowy ze sponsorami w sprawie kolejnego sezonu.
    Też uważam, że 800 tysiaków z Griszę to wymysł w tej chwili. Mam wrażenie, że moment na dobrą cenę za dobrego zawodnika minął kilka dni temu. Pewnie najlepszy interes zrobiłą Stal Gorzów z Jensenem i Pawlickim, przynajmniej finansowy. Tak jak mówisz, czterech (ja skreśliłbym z tego Jonssona) dobrych zawodników, a chętni w Toruniu, Zielonej, Rybniku, a i jeszcze Grudziądz może szukać grajka do ekstraligi. Teraz zaczyna być ciepło i konkurencja rośnie. Syfy pusciły jakiegoś bąka o policji i Piterze, nie sądziłem, że to tak grubo. W każdym razie absolutnie nie brałbym gościa, który przyjeżdża najeb.... na konferencję w sprawie GP na Narodowym w Warszawie. Piter potrafi pojechać pięknie, ale na dziś nie wiadomo czy w ogóle pojedzie w kolejnym sezonie.

  15. Powrót do góry    #1815
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cóż trzeba zweryfikować plany Pitera lepiej chyba jednak nie brać, zwłaszcza że tani nie jest, a Greg to pewnie z Łysym w pakiecie,

    Jak zatrzymamy Jasona to nie będzie tak źle Martin za Griszę i jest fajnie

  16. Powrót do góry    #1816
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Z tego co mozna poczytać u kolegów z Leszna(pobicia), to Piter moze pójść gdzieś całkiem indziej....... do pierdla......
    Szkoda chłopaka. Nikt nie wie w jaki sposób mu pomoc. Unia sie juz poddała, ojciec ogarnia tylko park maszyn. Jesli Piotrowie P. trafia do klubu Cieslaka, moze dojść do tragedii. Jesli do nas, to obawiam sie wtedy o naszego Pawełka (przyjaciel Piotra jr.). Ehhhhh
    Wiadomo o co dokladnie chodzi z tymi problemami?

  17. Powrót do góry    #1817
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez snoopski Zobacz posta
    Wiadomo o co dokladnie chodzi z tymi problemami?
    Chleje jak kiedyś Ward, ale na smutno.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  18. Powrót do góry    #1818
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Prowadzone dochodzenie nie ma nic wspólnego z Alkoholem.
    Co mnie rownież zdziwiło
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #1819
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Prowadzone dochodzenie nie ma nic wspólnego z Alkoholem.
    Co mnie rownież zdziwiło
    Alkohol ryje beret, także nie byłbym tego taki pewien
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  20. Powrót do góry    #1820
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    Prowadzone dochodzenie nie ma nic wspólnego z Alkoholem.
    Co mnie rownież zdziwiło

    Czyli co... albo ukradł, albo pobił, albo zgwałcił. My tu mieliśmy już nawet takich, co kobiety na pasach rozjeżdżali, inni natomiast wyłudzali złocisze i ich radosne mordki były na listach gończych Także i tego zwyrodnialca przyjmiemy z otwartymi ramionami.


    A tak całkiem serio, to nie pierwszy, nie ostatni młodzian z problemami. Kurmanek kradł, Hlib robił rozróby, nic pan z tym nie zrobisz.

  21. Powrót do góry    #1821
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    to policja nie wie, ze Pawliccy nie są do wyjęcia?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Powrót do góry    #1822
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    to policja nie wie, ze Pawliccy nie są do wyjęcia?

    Wyjeli się sami

  23. Powrót do góry    #1823
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    http://www.espeedway.pl/news,odpalil...,79870,12.html

    odpalenie racy na fecie - ciekawe jak to się rozwinie.
    Jakieś wieści z piekarni?

  24. Powrót do góry    #1824
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez snoopski Zobacz posta
    http://www.espeedway.pl/news,odpalil...,79870,12.html

    odpalenie racy na fecie - ciekawe jak to się rozwinie.
    Jakieś wieści z piekarni?


    Myślałem że Pawlicki pije, pali, ćpa, gwałci ale on widzę że bandyta całą gębą bo racę odpalił Normalnie witki opadają .

  25. Powrót do góry    #1825
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Myślałem że Pawlicki pije, pali, ćpa, gwałci ale on widzę że bandyta całą gębą bo racę odpalił Normalnie witki opadają .
    Raca faktycznie śmieszna ale sprawa w sądzie o pobicie już niespecjalnie.

  26. Powrót do góry    #1826
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Raca faktycznie śmieszna ale sprawa w sądzie o pobicie już niespecjalnie.

    Z tego co gdzieś na SyFach czy w wątku leszczyńskim wyczytałem to sprawa o pobicie finału w sądzie nie będzie miała, ot Panowie poprali się po mordzie i tyle.

    rzeczywiście widzę, że na espeedway jest coś o sądzie, ale tutaj chyba zakazu stadionowego nie dostanie
    Ostatnio edytowane przez snoopski ; 07-12-2015 o 12:36

  27. Powrót do góry    #1827
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    espeedway (za PS) podaje jednak, że sprawa w sądzie już się toczy.

  28. Powrót do góry    #1828
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez snoopski Zobacz posta
    Z tego co gdzieś na SyFach czy w wątku leszczyńskim wyczytałem to sprawa o pobicie finału w sądzie nie będzie miała, ot Panowie poprali się po mordzie i tyle.

    rzeczywiście widzę, że na espeedway jest coś o sądzie, ale tutaj chyba zakazu stadionowego nie dostanie
    Jeśli prał się na stadionie, to niekoniecznie .
    !Adrian walcz!

  29. Powrót do góry    #1829
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Takich nam trzeba chłopaków i do bitki i do wypitki

  30. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    el_kwas (07-12-2015), p00lie (07-12-2015)

  31. Powrót do góry    #1830
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Pije za klub, race z kibicami po meczu odpala, nawet bije sie za barwy... Złoty chlopak, za swoj zespol wszystko zrobi
    Ostatnio edytowane przez el_kwas ; 07-12-2015 o 13:25

  32. Powrót do góry    #1831
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Nie ma sie co smiac.
    Kolejny talent stacza sie do rowu.
    Ma jeszcze czas aby sie ogarnac,ale po lapach musi dostac.
    Inaczej sprawe zlekcewazy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #1832
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie ma sie co smiac.
    Kolejny talent stacza sie do rowu.
    Ma jeszcze czas aby sie ogarnac,ale po lapach musi dostac.
    Inaczej sprawe zlekcewazy.
    Czyli Toruń idealnie pasuje.. Pawełek będzie go mocno w Moskwie z Holderem przekonywał, że nie ma sensu pić

  34. Powrót do góry    #1833
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Nie ma sie co smiac.
    Kolejny talent stacza sie do rowu.
    Ma jeszcze czas aby sie ogarnac,ale po lapach musi dostac.
    Inaczej sprawe zlekcewazy.
    Zgoda,nic dodać.Wszyscy którzy w tych dniach dyskredytują,podważają talent sportowy a jedynie skupiają się na po za sportowych zachowaniach Piotra Pawlickiego wyrządzają wielką szkodę.Tutaj zamiast hejtu,nagonki medialnej,powinien otrzymać zawodnik wsparcie,pomoc psychologiczną.Zastanawiam się czemu np.nie jest atakowany "bimber,szklanka,po meczu Cieślak".

  35. Powrót do góry    #1834
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Lets get ready to rumble......


    Termos vs Herbi Hancock

  36. Powrót do góry    #1835
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Nikt jeszcze nie zapodał, to podaję

    #DW43

    Zawsze uważałem, że zielony przynosi pecha. (…) LKI, mój dostawca odzieży, wysyłał mi kiedyś zielone skarpety, a ja je odsyłałem. Nigdy ich nie zakładałem. (…) Gdy podpisywałem umowę z Zieloną Górą, to w ogóle nie sprawdzałem wyglądu kewlaru. A gdy przyszło już do pierwszego meczu, to okazało się, że jest zielony.

    Miałem różne inne opcje. Tego dnia mogłem jeździć dla Grudziądza. Miałem od nich ofertę. Nie są jednak dużym klubem. Chciałem być częścią takiego i uważałem, że zasługuję na miano ważnej postaci w ważnym klubie. Skończyło się tak, że miałem wypadek właśnie w meczu przeciwko GKM. Co można na to powiedzieć?

    Ciekawe cytaty
    http://www.espeedway.pl/news,darcy_w...79871,233.html
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Penhall (08-12-2015), stone_gossard (08-12-2015)

  38. Powrót do góry    #1836
    Użytkownik
    Dołączył
    07-12-2005
    Postów
    427
    Kliknij i podziękuj
    1,004
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Witam wszystkich. Dziś w Gazecie Pomorskiej. Tak w skrócie. Grisza kuszony przez GKM odmawia ponieważ dogadany jest w Rybniku. Hancock otrzymał ofertę z Zielonej Góry zwleka z odpowiedzią. Doyle być może w Wrocławiu. Jeśli wcześniej wymienieni odmówią K.S. na rynku pozostaną Lindbaeck, Jonsson.

  39. Powrót do góry    #1837
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez stone_gossard Zobacz posta
    Witam wszystkich. Dziś w Gazecie Pomorskiej. Tak w skrócie. Grisza kuszony przez GKM odmawia ponieważ dogadany jest w Rybniku. Hancock otrzymał ofertę z Zielonej Góry zwleka z odpowiedzią. Doyle być może w Wrocławiu. Jeśli wcześniej wymienieni odmówią K.S. na rynku pozostaną Lindbaeck, Jonsson.
    A PiPa ?! .
    !Adrian walcz!

  40. Powrót do góry    #1838
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Rawicz się nim interesuje.

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Martines (08-12-2015), Yozayan (08-12-2015)

  42. Powrót do góry    #1839
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Musi trafić na klub, który zrozumie, że odstresowanie się na różne sposoby powinno być tolerowane z racji streso- i kontuzjogennego sportu.
    No chyba, że trafi do Falubazu, to wtedy wpisze się go w resztę używkowych zawodników.

  43. Powrót do góry    #1840
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A PiPa ?! .

    Nie do wyjecia

  44. Powrót do góry    #1841
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Nie do wyjecia

    Z Rawicza?

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Morciasz (08-12-2015), Phenomenon (08-12-2015)

  46. Powrót do góry    #1842
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Z Rawicza?

    Wyczuwam spektakularne posypanie głowy popiołem #kurtyna

  47. Powrót do góry    #1843
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Musi trafić na klub, który zrozumie, że odstresowanie się na różne sposoby powinno być tolerowane z racji streso- i kontuzjogennego sportu.
    No chyba, że trafi do Falubazu, to wtedy wpisze się go w resztę używkowych zawodników.
    Tam przynajmniej nie będzie miał problemów
    z aklimatyzacją...
    !Adrian walcz!

  48. Powrót do góry    #1844
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    A jak. Jak Dudek czy Sasza będą skąpić to zawsze jeszcze jest trener.

  49. Powrót do góry    #1845
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    I jeszcze Polmos wroci do ich nazwy

    PS. U nas miala byc oferta super last minute, a zanosi sie na kolonie w Bydgoszczu
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •