Strona 153 z 162 PierwszyPierwszy ... 53103143151152153154155 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,841 do 6,885 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6841
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Ludzie się wkurzyli i ostro na fejsie dają znać nc+, że mają dość stronniczego (antytoruńskiego) komentarza specjalistów od żużla.
    Mają zbadać sprawę. Ciekawe czy w końcu ktoś ich tam zacznie kontrolować.
    W niedzielę ledwie rozpoczęła się relacja, to już słuchaliśmy o wspaniałych lubuskich derbach, które będą miały miejsce za tydzień.
    Jedynie trzeba dopełnić formalności i zmieść tę muchę z Torunia. I tak cały mecz oczekiwania aż polegniemy i albo zachwyty nad myszowatymi, albo żal, że niestety Hampel dojechał ostatni.
    Ponadto były utyskiwania na temat skrzywdzonego Dudka, który nie dostał DK w Toruniu i jakby mogli, to by zabrali Przedpełskiemu.
    Podobno nawet z żalem się żegnali z ZG po porażce.
    Jedynym bezstronnym był Zengota.
    Potwierdzam - Ruszkiewicz z goryczą w winie a Łopata też
    jakośze smuteczkiem - z początku chyba nawet próbował
    to wyprostować ale zaraz mu się odechciało.
    Na TT też napisałem Majewskiemu, co o tym sądzę - muszę
    sprawdzić, czy bana nie wyłapałem .
    !Adrian walcz!

  2. Powrót do góry    #6842
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Nie no komentarz to był dramat. Nawet w "ferworze walki" nie dało się tego spokojnie słuchać. Stypa po 14 biegu bezcenna
    I jeszcze pieprzenie zgredaktorka, że Pepe jechał świetnie w tym biegu, to już jakiś mega żart. Z matmą u nich też na bakier. Podobno potrzebny był nam 1 punkt przy wyniku 44:40. Nawet jakby było 5:0 to różnica wyniosłaby 9pkt. Ochlali się chyba jakiegoś sikacza zielonogórskiego i pieprzyli trzy po trzy. Naprawdę dramat...
    Całe zachowanie "komentatorów" powinno być ostro prześwietlone przez NC+ i powinny zostać wyciągnięte jakieś konsekwencje wobec tych osób.

  3. Powrót do góry    #6843
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,180
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Podobno jak czegos bardzo chcesz musisz wierzyc do konca,nawet wbrew logice.
    Znasz mhsol takie powiedzenie,ze jak sie nie da czegos zrobic,zatrudnij Lopacinskiego a on zatrudni eksperta i razem to zrobia?
    Akurat w tym przypadku bylo 3-3 w ostatnim biegu,ale
    byc moze gdyby bylo 5-0,w finale bylby Falubaz.
    Tego sie niestety juz nie dowiemy.

    Odnosnie Jacka i jego plecaczka,to mam taka teorie.
    Chlop z przodu rozbudowany jest nieco bardziej niz z tylu,
    wiec zeby nie chodzic przechylonym,musi plecy czyms obciazyc.
    Ma tam pewnie ze trzy cegly i dzieki temu trzyma pion.
    Wiem co mowie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 13-09-2016 o 10:35
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Lauda (13-09-2016), Rayjah (13-09-2016), mhsol (13-09-2016), miki1970 (14-09-2016)

  5. Powrót do góry    #6844
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    BTW: Holder wczoraj w BEL zupełnie jak nie on. Jeszcze chwila i Busz zacznie go...tolerować

  6. Powrót do góry    #6845
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    BTW: Holder wczoraj w BEL zupełnie jak nie on. Jeszcze chwila i Busz zacznie go...tolerować
    Pewnie jechał pod łatwym numerem albo Fisher nie jechał...
    !Adrian walcz!

  7. Powrót do góry    #6846
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No Fisher nie jechał. A ja byłem pierwszy na forum, który Holdera pochwalił. Także tego, nie wiem co tam Malin cię ugryzło, że mi dopi#rdalasz na każdym kroku, ale widocznie coś tobą kieruje. Przecież mówiłem, że FZG + Doyle po tych kursach to już antyvalue...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  8. Powrót do góry    #6847
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No Fisher nie jechał. A ja byłem pierwszy na forum, który Holdera pochwalił. Także tego, nie wiem co tam Malin cię ugryzło, że mi dopi#rdalasz na każdym kroku, ale widocznie coś tobą kieruje. Przecież mówiłem, że FZG + Doyle po tych kursach to już antyvalue...
    Spoko - ja tylko uprawiam publicystykę, czy jakoś
    tak. A co do kuponu byłem niesłowny -przyznaję i nie
    obstawiłem - nie chciało mi się skanu dowodu wysyłać.
    Więc nie bądź już taki przewrażliwiony na
    swoim punkcie - nie jesteś pępkiem Świata.
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #6848
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    co to niskiego poziomu komentatorów nc+ i próby ich "nawrócenia" przypomnę rok 2013 mecz Borussia - Malaga. Komentował go Sergiusz Ryczel. Poziom jego komentowania sięgnął dna. Komentował to tak jakby grała polska reprezentacja, całym serce był za Borussią. Zero obiektywizmu, maksymalna stronniczość oraz wisienka na torcie gdy użył sformułowania: "Kto wyszedł z tego stadionu przed czasem, jest skończonym idiotą". Było to skierowane do kibiców gospodarzy, którzy nie wierzyli już w awans Borussii i zaczęli opuszczać stadion. Wiele osób w tym ja wyraziliśmy swój ostry sprzeciw wobec "profesjonalizmowi" Pana Ryczel (były również bezpośrednie zażalenia do NC +). Co się okazało później... zbiegiem okoliczności Ryczel nie komentował na żywo kolejnych spotkań (przynajmniej przez chwilę). Można zadać sobie pytanie czy była to decyzja NC + spowodowana licznymi skargami? Nie wiem bo nie było oficjalnego komentarza do tej sprawy. Podsumowując jeśli chcemy wpłynąć na komentatorów lub TV aby coś / kogoś zmienili, trzeba działać

    PS. Na Ryczela to podziałało, chłop się trochę ogarnął...
    Ostatnio edytowane przez strogonow ; 13-09-2016 o 11:19

  10. Powrót do góry    #6849
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    No ale Sergiusz to miał, słabe bo słabe, ale jakiś podstawy. W BVB grało 3 Polaków, a Malaga to nie jest jakiś szczególnie wielbiony i szerzej znany w Polsce zespół. Borek z Kołotniem tak samo przeżywali finał z 2003 i to było też nieprofesjonalne. Zdarza się. Ale tutaj to była już absolutna przesada.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  11. Powrót do góry    #6850
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ja rozumiem jeszcze brak obiektywizmu jak powyżej - w końcu w Borussi trochę polaków grało

    ale po to płacę nc+ żeby w TV mieć obiektywny komentarz wtedy kiedy gra/jeździ liga...

    to że ekspert może mieć swoje preferencje - jakoś bym przebolał - ale też nie do końca rozumiem co robi Dołek na meczach Apatora. czy naprawdę w nc+ nikt nie zna historii czy mają to w dup.e?

  12. Powrót do góry    #6851
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Dokładnie. Dołek to mega nieporozumienie. W sumie gorszy mógłby być jedynie papa Gollob

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi mhsol za jego przydatny post!

    lego (13-09-2016)

  14. Powrót do góry    #6852
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Ryczel bez usprawiedliwienia. Używał pierwszej osoby liczby mnogiej opisując poczynania Borussii. "Walczymy, atakujemy" i inne bzdety. Żenada.

    A teraz jeździ na tylnym siedzeniu do Pcimia Dolnego na sport, którym gardzi. I taka karma.

  15. Powrót do góry    #6853
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Dokładnie. Dołek to mega nieporozumienie. W sumie gorszy mógłby być jedynie papa Gollob
    Nie sądzę. Władysław byłby skrajnie nieobiektywny, ale jednocześnie zabawny i nienudny.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Powrót do góry    #6854
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a tak btw ma ktoś kontakt do nsport+ do jakiegoś wydawcy czy jakiegoś innego bardziej władnego? można by wysłać kilka maili...

  17. Powrót do góry    #6855
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Do Majewskiego ślij On jest władny

  18. Powrót do góry    #6856
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a tak btw ma ktoś kontakt do nsport+ do jakiegoś wydawcy czy jakiegoś innego bardziej władnego? można by wysłać kilka maili...

    @MarcinMajewski5
    @MLopacinski

    Ja tam do nich napisałem .
    !Adrian walcz!

  19. Powrót do góry    #6857
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Obsada sędziowska

    Czy to nie lekka przesada ?

    sędzia: Remigiusz Substyk - skąd my go znamy ? dla przypomienia mecz Apator - WTS 2015 (każdy z Solca....................)

    komisarz toru: Aleksander Janas - Zielona Góra
    przewodniczący jury: Dariusz Cieślak - nie mam pojęcia skąd jest
    komisarz techniczny: Ryszard Bryła - Zielona Góra

  20. Powrót do góry    #6858
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Dobrze że awansowaliśmy. Gdybym w ostatnim wyścigu słyszał wybuch radości tych pseudodziennikarzy to bym chyba przyebał kuflem w TV.
    Tym niemniej napiszę również do Nki.

    Urodziny Wiecha Jagusia dziś są. Sto lat Jagoda !

  21. Powrót do góry    #6859
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Ja od "eksperta" nie oczekuję obiektywizmu - może sympatyzować z którąś z drużyn, byleby nie ględził tak, że spać się chce. Po stokroć wolę w studio Władka Cygaro od Cegielskiego. Dlatego Dołek czy swego czasu Krzystyniak to chyba największe nieporozumienia - oni przez dziesiątki swoich występów nie powiedzieli chyba ani jednego ciekawego zdania. Akurat Ruszkiewicz mi nie przeszkadza - zarzuty w niedzielę kieruję wyłącznie do Łopacińskiego. Spoko jest Bajer w TVP i aż dziw bierze, że nie próbują go skaperować do n-ki. To chyba tylko pokazuje, że żużel tam jest bo jest i nikt specjalnie w stacji się nim nie przejmuje. Majewski robi tam co mu się podoba - a, że podobają mu się z reguły głupie rzeczy...

  22. Powrót do góry    #6860
    Zaawansowany Awatar Aussie
    Dołączył
    07-07-2003
    Postów
    2,571
    Kliknij i podziękuj
    1,346
    Podziękowania: 433 w 242 postach
    Zawsze przy takich komentatorskich popisach przypomina mi się finałowy mecz z Torunia z 2007 roku i komentarz Wójcika...

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aussie za jego przydatny post!

    Ali_G (13-09-2016)

  24. Powrót do góry    #6861
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Podobno jak czegos bardzo chcesz musisz wierzyc do konca,nawet wbrew logice.
    Znasz mhsol takie powiedzenie,ze jak sie nie da czegos zrobic,zatrudnij Lopacinskiego a on zatrudni eksperta i razem to zrobia?
    Akurat w tym przypadku bylo 3-3 w ostatnim biegu,ale
    byc moze gdyby bylo 5-0,w finale bylby Falubaz.
    Tego sie niestety juz nie dowiemy.
    Nic tak nie psuje atmosfery jak komentujący baran, który nie potrafi dobrze policzyć. Zatrważające jak często to się zdarza na żużlu - czy naprawdę wszyscy komentatorzy są takimi nogami z matematyki, że nie potrafią liczyć do 50? A już w ogóle dla mnie nie pojęte jak może siedzieć dwóch baranów i gadać takie głupoty. Czy idiotyzm jest zaraźliwy? Czy jak jeden nie myśli, to drugi też nie może włączyć myślenia?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  25. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Marsh (13-09-2016), kingpin (13-09-2016), mhsol (14-09-2016), miki1970 (14-09-2016)

  26. Powrót do góry    #6862
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Nic tak nie psuje atmosfery jak komentujący baran, który nie potrafi dobrze policzyć. Zatrważające jak często to się zdarza na żużlu - czy naprawdę wszyscy komentatorzy są takimi nogami z matematyki, że nie potrafią liczyć do 50? A już w ogóle dla mnie nie pojęte jak może siedzieć dwóch baranów i gadać takie głupoty. Czy idiotyzm jest zaraźliwy? Czy jak jeden nie myśli, to drugi też nie może włączyć myślenia?
    A już teksty i rozkminy Łopaty o tym, kto kogo
    pozbawił bonusa... .
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #6863
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,366 w 1,675 postach
    Jeśli ktoś nie widział, albo chciałby obejrzeć raz jeszcze to mecz jest już na necie: https://www.youtube.com/watch?v=vEQqVMCBmvc I rzeczywiście, chyba lepiej wyłączyć głos ; ]

  28. Powrót do góry    #6864
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Jeżeli tak stronniczo komentują to pewnie utopili nie zła kase u buka.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lauda za jego przydatny post!

    Morciasz (13-09-2016)

  30. Powrót do góry    #6865
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,519
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Prędzej czy później i tak to trafi do Eleven, jak cały liczący się content sportowy.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Powrót do góry    #6866
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Zawsze przy takich komentatorskich popisach przypomina mi się finałowy mecz z Torunia z 2007 roku i komentarz Wójcika...
    Taaa. Były to czasy, gdy to .... Apator ze swoim prezesem był pupilkiem mediów wszelakich.
    Pamiętacie Golloba w studio owego dnia? Unia już się witała z gąską, matematycznie bliziutko do wiktorii a Tomek pokazuje program meczowy z wypisanymi pozostałymi do końca biegami i tłumaczy coś około tak: "tu jeszcze 5:1 będzie dla Torunia, dalej 4:2, bo Adams jedzie i jeszcze jedno 5:1. Apator może to wygrać..."

    Żużlowe jaja w TV grano już dawno.

  32. Powrót do góry    #6867
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aussie Zobacz posta
    Zawsze przy takich komentatorskich popisach przypomina mi się finałowy mecz z Torunia z 2007 roku i komentarz Wójcika...
    Tutaj jeszcze Wójcik się "mścił", bo jak dobrze pamiętam nie chcieliście Polsatu wpuścić na stadion

  33. Powrót do góry    #6868
    Użytkownik Awatar mariusz291
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Przed nominowanyni komentatorzy obwieścili, że ZG brakuje 8 pkt do finału, ale zapomnieli dodać że Toruniowi brakuje 5 pkt ☺

  34. Powrót do góry    #6869
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    W komentarzu byly same zachwyty nad falubazami, a to swietny start a to piekny atak, a to niestety nieudana taktyczna.. z dodaniem za chwile "niestety oczywiscie dla falubazu". Super komentarz do 14 biegu ze jakis tam atak Pepe- a Dzwonek tam akurat pol cwierc prostej za Vaculem, dzielil ich jeszcze super Hampel, a do Adriana to mial juz pol prostej straty milo by bylo zeby ktos przeanalizowal i spisal to pier.lenie. na szczescie mozemy to teraz ogladac z usmiechem na twarzy, bo i Falubaz i dziennikarzyny dostaly na co zasluzyly.

  35. Powrót do góry    #6870
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,789
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Toruń niestety od dawien dawna ma pod górę nie tylko w mediach żużlowych, ale i we władzach żużlowych.
    Były okresy lepsze i gorsze, ale ogólnie smuta. Ciągle nam się trafia jakiś obrażony na Toruń a to dziennikarz,
    a to członek PZM, a to działacz Ekstaligi, a to sędzia, komisarz etc....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  36. Powrót do góry    #6871
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Toruń niestety od dawien dawna ma pod górę nie tylko w mediach żużlowych, ale i we władzach żużlowych.
    Były okresy lepsze i gorsze, ale ogólnie smuta. Ciągle nam się trafia jakiś obrażony na Toruń a to dziennikarz,
    a to członek PZM, a to działacz Ekstaligi, a to sędzia, komisarz etc....
    He, he. Takie żale to można wyczytać w każdym klubie. I wśród działaczy i wśród kibiców. Większości z nich tak się wydaje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #6872
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,180
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,874 w 4,883 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    W komentarzu byly same zachwyty nad falubazami, a to swietny start a to piekny atak, a to niestety nieudana taktyczna.. z dodaniem za chwile "niestety oczywiscie dla falubazu". Super komentarz do 14 biegu ze jakis tam atak Pepe- a Dzwonek tam akurat pol cwierc prostej za Vaculem, dzielil ich jeszcze super Hampel, a do Adriana to mial juz pol prostej straty milo by bylo zeby ktos przeanalizowal i spisal to pier.lenie. na szczescie mozemy to teraz ogladac z usmiechem na twarzy, bo i Falubaz i dziennikarzyny dostaly na co zasluzyly.
    Dobry byl tez tekst ,ze Miedzak moze sobie ta trojke dowiezc,wazne zeby Protasiewicz.... i za chwile krzyk,bo ten na luku wysunal sie szerzej.
    To nic ,ze na tym manewrze stracil,Lopata darl jape jakby go ze skory obdzierali.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  38. Powrót do góry    #6873
    Zaawansowany
    Dołączył
    25-08-2002
    Postów
    1,513
    Kliknij i podziękuj
    484
    Podziękowania: 411 w 224 postach
    Skojarzenie mam jedno.
    revenge-of-the-neards-cover-poster-moviezine-dot-se.jpg
    Trzeba odreagować
    Ostatnio edytowane przez yahata ; 14-09-2016 o 16:19
    "Everyone has a plan until they get punched in the face" M.Tyson


  39. Powrót do góry    #6874
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    był jeszcze jeden motyw w magazynie żużlowym. jak Vaculik wywoził to należało się ostrzeżenie bo ostra jazda. jak bodajże 2 - 3 biegi wcześniej prawie identyczną akcję robił (chyba) Protas to się nie zająkneli. no cóż trzeba utrzeć nos wszystkim

  40. Powrót do góry    #6875
    Początkujący
    Dołączył
    12-09-2016
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Ludzie się wkurzyli i ostro na fejsie dają znać nc+, że mają dość stronniczego (antytoruńskiego) komentarza specjalistów od żużla.
    Akurat za Toruniem nie przepadam, ale nawet mi - kibicowi innej drużyny komentarz Panów z nc+ przeszkadza. Jest strasznie nieobiektywny.
    Jednocześnie - wątpie by coś się zmieniło. Chyba, że jakaś rewolucja w składzie komentatorów, ale na to bym nie liczył.

  41. Powrót do góry    #6876
    Użytkownik
    Dołączył
    21-05-2013
    Postów
    237
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 35 w 28 postach
    już nawet jeden z portali żużlowych podchwycił temat półfinału... http://www.zuzelend.com/24123,duma-k...-komentarzu-nc

    mi w tym wszystkim chodzi o to aby na przyszłość uniknąć takich wpadek komentatorskich jak to było w półfinale z Falubazem. Zapewne ktoś (nc+)pogrozi im paluszkiem, co powinno spowodować, że chłopiny się opamiętają w przyszłości.

    Pozdrawiam

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi strogonow za jego przydatny post!

    Malin017 (14-09-2016)

  43. Powrót do góry    #6877
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ojoj - Holder wczoraj mały komplet (12 pkt) w Anglii.
    !Adrian walcz!

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    mhsol (14-09-2016)

  45. Powrót do góry    #6878
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Z ogórami, na domowym torze...

    PS: jednak nie na domowym
    PS2: - ale z ogórami

  46. Powrót do góry    #6879
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Ps 3 ale komplet xD

  47. Powrót do góry    #6880
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    PS2: - ale z ogórami
    No zgadza się - Fishera nie było.
    !Adrian walcz!

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    wokie (14-09-2016)

  49. Powrót do góry    #6881
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,534
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,878 w 1,763 postach
    Cytat Zamieszczone przez strogonow Zobacz posta
    już nawet jeden z portali żużlowych podchwycił temat półfinału... http://www.zuzelend.com/24123,duma-k...-komentarzu-nc

    mi w tym wszystkim chodzi o to aby na przyszłość uniknąć takich wpadek komentatorskich jak to było w półfinale z Falubazem. Zapewne ktoś (nc+)pogrozi im paluszkiem, co powinno spowodować, że chłopiny się opamiętają w przyszłości.

    Pozdrawiam
    Wypadałoby aby dziennikarz podał źródło tej "pychy kroczacej przed upadkiem". Różne portale czerpią z forum SB pełnymi garściami podając rozmyślania forumowiczów jako swoje.
    Eh, dziś prawdziwych pismaków już (prawie) nie ma.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    mhsol (14-09-2016)

  51. Powrót do góry    #6882
    Użytkownik
    Dołączył
    07-09-2015
    Postów
    90
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    W zeszłym roku jak oglądałem magazyn ekstraligi często ogarniał mnie śmiech.
    Toruń wygrywa mecz, a w skrócie meczowym pokazują biegi, które akurat Toruń.... przegrał.
    Gdyby ktoś nie znał wyniku, to na podstawie samego skrótu mógł zrozumieć, że Toruń dostał baty.

    W trakcie meczu wiedziałem już jakie biegi będą w magazynie pokazane.

    W tym roku powiedziałem dosyć i magazynu już nie oglądam.

    Ogólnie NC nas nie lubi. Nawet na facebooku się nie kryli i przed meczem zamieścili zdjęcie redaktorków w samochodzie w trasie do ZG z pytaniem czy w zielonej będzie radość po meczu czy stypa.
    O Toruniu ani słowa. Można było odnieść wrażenie, że Falubaz jedzie z jakimś zagranicznym klubem i powinniśmy być zainteresowani wyłącznie zwycięstwem myszy.

    Na TT jest za to wpis, że Anioły po 6 biegach utrzymują przewagę z pierwszego meczu, ale że Myszy jeszcze zaatakują (czyli, że jeszcze jest nadzieja).

    Po prostu żenada.

  52. Powrót do góry    #6883
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Toruń niestety od dawien dawna ma pod górę nie tylko w mediach żużlowych, ale i we władzach żużlowych.
    Były okresy lepsze i gorsze, ale ogólnie smuta. Ciągle nam się trafia jakiś obrażony na Toruń a to dziennikarz,
    a to członek PZM, a to działacz Ekstaligi, a to sędzia, komisarz etc....
    No,kolego jestem pod wrażeniem http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...506,1,984.htmlA była chwila na http://www.bunkry.pl/pl/index.html A faktycznie za kilkanaście dni powrót,ale tym razem na północ województwa Lubuskiego.Powodzenia i pozdrawiam.ps wrażenia z gorącego parkingu???

    Morciasz!!!!skrzynia pełna.

  53. Powrót do góry    #6884
    Początkujący
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    sam byłem nieźle wkurzony tym komentarzem.. nawet na TT napisałem do Łopacińskiego.. później widziałem że krytykę nazwał hejtem.. no cóż.. możemy mu polecić maść na ból dupy

    no niestety.. nie lubili nas wcześniej a po akcji z finałem nie lubią nas jeszcze bardziej.. spółdzielnia przeciwko Toruniowi była jest i pewnie będzie.. ale co nas to obchodzi..

    ONI NIE MUSZĄ NAS LUBIĆ ONI MAJĄ NAS SIĘ BAĆ


    ps. wie ktoś co się dzieje z Piotrem Olkowiczem? widziałem że dołączył do społecznośi TT.. fakt. czasami gadał od rzeczy kto komu narzygał w busie albo kto teraz spotyka się z Panią Michalską-Chrzanowską-Watt ew. Chomską-Kryjom-Kasprzak etc. ale w miarę obiektywny był

    Michał go wygryzł?

  54. Powrót do góry    #6885
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez szaakaal Zobacz posta
    sam byłem nieźle wkurzony tym komentarzem.. nawet na TT napisałem do Łopacińskiego.. później widziałem że krytykę nazwał hejtem.. no cóż.. możemy mu polecić maść na ból dupy

    no niestety.. nie lubili nas wcześniej a po akcji z finałem nie lubią nas jeszcze bardziej.. spółdzielnia przeciwko Toruniowi była jest i pewnie będzie.. ale co nas to obchodzi..

    ONI NIE MUSZĄ NAS LUBIĆ ONI MAJĄ NAS SIĘ BAĆ
    Oni nie muszą nas lubić, oni nie muszą nas się bać, ale MUSZĄ NAS SZANOWAĆ, bo "takie redaktorzyny" dzięki nam kibicom i klubom mają gdzie pokazywać swoją marność i jeszcze im za to płacą.
    Niestety nie szanując jednego klubu pokazują gdzie mają całe środowisko.
    OD REDAKTORA WYMAGA SIĘ BEZSTRONNOŚCI, bowiem słuchają go kibice dwóch drużyn i to że redaktor ma mikrofon nie oznacza, że może być stronniczy, bo inni tego mikrofonu nie mają, a tym samym nie mają możliwości polemiki.
    Jeśli redaktor tego nie rozumie nie powinien nazywać się redaktorem, a ci których zasługi są umniejszane mają prawo nazywać go marnym redaktorzyną.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Marsh (14-09-2016), kingpin (15-09-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •