Strona 140 z 162 PierwszyPierwszy ... 4090130138139140141142150 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,256 do 6,300 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6256
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nieprawda. Wasza jedyna szansa to zrobienie 52 punktów na wyjeździe
    Wszystko się da.Najważniejsze,ażeby Holder wyciągnął z szafy furmankę Warda z sezonu 2015,a Miedziński zapłacił,przepłacił Kowalskiego.DAMY RADE.

  2. Powrót do góry    #6257
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Wszystko się da.Najważniejsze,ażeby Holder wyciągnął z szafy furmankę Warda z sezonu 2015,a Miedziński zapłacił,przepłacił Kowalskiego.DAMY RADE.
    tzn. Miedziński ma zapłacić żeby on dostał silniki Pieszczka a Pieszczek te dla niego tak?

    dobrze rozumiem

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi maci78 za jego przydatny post!

    Mariusz (22-08-2016)

  4. Powrót do góry    #6258
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    tzn. Miedziński ma zapłacić żeby on dostał silniki Pieszczka a Pieszczek te dla niego tak?

    dobrze rozumiem
    Gdzie napisałem,że Miedziński ma dostać silniki Pieszczka?Napisałem,że ma zapłacić,przepłacić,nadpłacić i co tam tylko możliwe.Silniki Pieszczka?Zużyte,przejechane to on może sobie zabrać na na przyszły sezon jak będzie startował w Gdańsku.

  5. Powrót do góry    #6259
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Ta, przepłacać Kowalskiego, na którego silnikach nie jeździ żaden zawodnik SGP
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #6260
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Ta, przepłacać Kowalskiego, na którego silnikach nie jeździ żaden zawodnik SGP
    Ciiiiiiii bo go podkupią i co będzie. Miedziak w ZG nie pojedzie

  7. Powrót do góry    #6261
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Tak jak Jędrzejak startuje w SGP,albo mistrz świata Pieszczek.

  8. Powrót do góry    #6262
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    no cóż IKS ma takiego kabla jak dawno nie widziałem i to na swoim torze. jak się nie przełamie to no nic z tego nie będzie. no ale ma chłopak zimę i zobaczymy w przyszłym sezonie czy z tej mąki będzie chleb.
    Ja to widzę tak jak ktoś napisał, że chłopak zrobił postęp i to największy ze wszystkich młodych, mimo krótkiej przerwy.
    I moim zdaniem brakuje mu sprzętu, albo poprawnego ustawienia tego co ma pod tyłkiem.
    Inną sprawą pozostaje czy chłopak jest już gotowy na sprzęt który będzie na tyle szybki, że będzie wygrywał i czy okiełzna to że banda zbliża się szybciej niż normalnie jest do tego przyzwyczajony.
    A wracając do meczu to IKS pojechał całkiem poprawnie i widzę go w play-off jako drugiego. Punktów nie oczekuję, ale otrzaskania na rok następny.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Coval za jego przydatny post!

    Penhall (22-08-2016)

  10. Powrót do góry    #6263
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Ja to widzę tak jak ktoś napisał, że chłopak zrobił postęp i to największy ze wszystkich młodych, mimo krótkiej przerwy.
    I moim zdaniem brakuje mu sprzętu, albo poprawnego ustawienia tego co ma pod tyłkiem.
    Inną sprawą pozostaje czy chłopak jest już gotowy na sprzęt który będzie na tyle szybki, że będzie wygrywał i czy okiełzna to że banda zbliża się szybciej niż normalnie jest do tego przyzwyczajony.
    A wracając do meczu to IKS pojechał całkiem poprawnie i widzę go w play-off jako drugiego. Punktów nie oczekuję, ale otrzaskania na rok następny.
    To ma być lider naszej formacji młodzieżowej na przyszły rok. Pozostałe nasze perełki (poza IKSem pozostanie nam już tylko Kościelski i Turowski) są od niego na chwilę obecną o klasę lub dwie słabsze. Widziałem jakiś czas temu Turosia na torze i wydawało mi się, że ten już ogarnął temat. Niestety to było tylko takie moje złudzenie. W dalszym ciągu jeździ tak jak w momencie zdania licencji. Mało tego ! Przegrywa dość często nawet na minitorach.
    Najgorsze jest to, że kolejny w miarę utalentowany zawodnik ze szkółki licencję zdawać będzie mógł dopiero za trzy lata.
    Natomiast jeszcze co do IKSa , to widać gołym okiem pracę jaką wykonał nad poprawą techniki, zwłaszcza jeśli chodzi o starty.
    Na dystansie, jestem o niego spokojniejszy niż o Adriana Tylko faktycznie ten kompleks strachu przed niepowodzeniem niczym u naszych olimpijczyków Fajdków, Bukowieckich czy Haratyków (choć w tych przypadkach jeszcze jedna myśl na temat ich porannych "dyspozycji" przychodzi).
    Cały czas mam wrażenie, że temu chłopakowi potrzeba jest jednego dobrego wyścigu na przełamanie. Takiego, który by mu pozwolił uwierzyć w siebie.

    Z Norbertem Krakowiakiem faktycznie cisza.... koniec kariery ? Ktoś coś wie co z nim ?
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 23-08-2016 o 00:23

  11. Powrót do góry    #6264
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ciężko się nadrabia tyle stron wątku na raz - szczególnie
    czytając prostackie wrzutki "szanowanego dziennikarza",
    który pisuje na SyFach i który zwie się tutaj drozdem.
    Następnym razem dwa razy się zastanowię, zanim poproszę o bana .

    Co do Mroczki - trenuje on z Martinem NieVaculikiem na RallyCroossie - będzie moc na PO:

    https://www.youtube.com/watch?v=gEAvMASVSEU


    (jak ktoś wrzucił wcześniej i przeoczyłem - przepraszam).

    Co do BEL:
    Sobocz: Holder został dzięki niej Misiem, by niedługo praktycznie
    złamać sobie mistrzowską karierę straszną kontuzją.
    No i gdzie byli by ci wszyscy Mistrzowie Świata, gdyby nie kasa i sponsorzy
    z Polski?
    Buszmen: Nie dziwię się, że promotorzy BEL ciągną zyski z dnia meczowego,
    skoro w ramach cięcia kosztów nawet metanol muszą sobie przywozić zawodnicy
    we wszelkiej maści butelkach/puszkach/kanistrach.

    A wracając do tematyki wątku:
    Miedziak, jaki jest - każdy widzi -
    - wierzę, że Pan Alfa i Omega, zwany
    inaczej Arnoldem Boczkiem lub po prostu
    Jackiem "mam-nosa-do-transferów-jak-nikt-inny"
    Gajewskim, podejmie jedyną słuszną decyzję co
    do startów Adriana w 2017 roku.
    Ja tam Adriana chciałem, chcę i będę chciał - nawet
    przez łzy.
    PO nam się klaruje i szykuje się kolejne 4. miejsce -
    - jeśli się uda, bez komplesów będziemy mogli się
    zwać z dumą żużlowym Arsenalem.

    Jeszcze kilka wrzutek z profilu, który znalazłem na Pejsbuku
    dzięki oderwaniu się od forum:

    Dla Polewaczki:



    Dla Mariusza:



    Dla Carlitosa:

    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 23-08-2016 o 01:48
    !Adrian walcz!

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    j-rules (23-08-2016)

  13. Powrót do góry    #6265
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jak ten syrop jest bezalkoholowy to ja pier_dole takie leczenie!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  14. Powrót do góry    #6266
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    I Krzyżanowski oficjalnie kończy karierę. Szkoda chłopaka, jednak nic na siłę i wbrew zdrowiu.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  15. Powrót do góry    #6267
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    No to Dawid zawiesił "laczek" na kołku.


    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/625...-dalej-jezdzic

  16. Powrót do góry    #6268
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    To ma być lider naszej formacji młodzieżowej na przyszły rok. Pozostałe nasze perełki (poza IKSem pozostanie nam już tylko Kościelski i Turowski) są od niego na chwilę obecną o klasę lub dwie słabsze. Widziałem jakiś czas temu Turosia na torze i wydawało mi się, że ten już ogarnął temat. Niestety to było tylko takie moje złudzenie. W dalszym ciągu jeździ tak jak w momencie zdania licencji. Mało tego ! Przegrywa dość często nawet na minitorach.
    Najgorsze jest to, że kolejny w miarę utalentowany zawodnik ze szkółki licencję zdawać będzie mógł dopiero za trzy lata.
    Natomiast jeszcze co do IKSa , to widać gołym okiem pracę jaką wykonał nad poprawą techniki, zwłaszcza jeśli chodzi o starty.
    Na dystansie, jestem o niego spokojniejszy niż o Adriana Tylko faktycznie ten kompleks strachu przed niepowodzeniem niczym u naszych olimpijczyków Fajdków, Bukowieckich czy Haratyków (choć w tych przypadkach jeszcze jedna myśl na temat ich porannych "dyspozycji" przychodzi).
    Cały czas mam wrażenie, że temu chłopakowi potrzeba jest jednego dobrego wyścigu na przełamanie. Takiego, który by mu pozwolił uwierzyć w siebie.

    Z Norbertem Krakowiakiem faktycznie cisza.... koniec kariery ? Ktoś coś wie co z nim ?
    Jak pisałem już wcześniej..prawdopodobnie tak..chłopaka zabił kontrakt zawodowy..sam nie wie co ze sobą zrobić ani nikt wkoło..Krzyżanowski kończy ze względu na stan zdrowia.za dużo dzwonów a szkoda bo ten chłopak miał papiery na jazdę tylko startów nie ogarniał.

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi miki1970 za jego przydatny post!

    Penhall (23-08-2016)

  18. Powrót do góry    #6269
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Dzięki Malin za trutkę motywacyjną! Daje kopa
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi polewaczka za jego przydatny post!

    Malin017 (23-08-2016)

  20. Powrót do góry    #6270
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Czyli niestety, bez wzmocnień na pozycji juniora w przyszłym roku się nie obędzie. Ledwo trzech zawodników w licencją to stanowczo za mały stan posiadania.Niby można jeszcze by dodać Przywieczerskiego i Bułanowskiego(choć on już chyba też zakończył "karierę" ?), ale to raczej w ich przypadku parodia speewaya.

  21. Powrót do góry    #6271
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Ja sie nie zdziwie jak nasi zakreca sie wokol Daniela Kaczmarka, ktory jest odstawiany ma boczny tor w Lesznie

  22. Powrót do góry    #6272
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Mnie zastanawia, co z Mnichem z Turowa? Tyle wolnych miejsce w autobusie na zawody młodzieżowe, szkoła i ramadan się dawno skończyły, zaczęły wakacje, a o nim ani widu, ani słychu.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  23. Powrót do góry    #6273
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    No to Dawid zawiesił "laczek" na kołku.


    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/625...-dalej-jezdzic

    "Po ostatnim upadku w Częstochowie oraz wcześniejszym z tego sezonu, gdzie możliwe, że również miałem wstrząs mózgu, ale nie zostałem przebadany, wynika, iż mogłem mieć równie dobrze dwa."

    I co sądzicie o tym?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  24. Powrót do góry    #6274
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    "Po ostatnim upadku w Częstochowie oraz wcześniejszym z tego sezonu, gdzie możliwe, że również miałem wstrząs mózgu, ale nie zostałem przebadany, wynika, iż mogłem mieć równie dobrze dwa."

    I co sądzicie o tym?
    to pokazuje jak mimo całego pieprzenia o zdrowiu amatorska jest otoczka żużla. wynik i jazda.

    niestety ale bez obiektywnych badań wydolnościowych/zdrowotnych (vide F1) cały czas będą takie rzeczy się zdarzały.

    no ale jest na to przyzwolenie trenerów czy lekarzy klubowych żeby jeździć połamanym po dzwonie itp itd. rozmowy tylko i wyłącznie po tragediach i bardzo szybko się zapomina.

  25. Powrót do góry    #6275
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    O jakich wydarzeniach mowa ? Byłem przed próbą toru i nic szczególnego nie zauważyłem ?
    Kibol z Grudziądza podbiegł do sektora naszego zaczął go prowokować (ochroniarze potem mówili, że po prostu wypiął w stronę torunian gołą d....),
    i nasza kibolka 5-6-7 osiłków strąciła go ze schodów aż na najniższy poziom i tam leżącego kopała, biła pięściami. Potem koleś wstał,
    powygrażał i został odprowadzony przez ochronę w stronę sektora gości.

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Mówisz o tym biegu, gdzie mając dużo lepszą szybkość z pierwszego łuku i przeciwległej prostej, pojechał kwadratowo, wytracił cały impet i zamiast wyprzedzić Okoniewskiego, spadł na moment za Buczkowskiego? Czy o tym, kiedy Artem zrobił go z XXX metrów straty?
    Adrian jedzie tak jak jedzie, trudno, dziwi zwłaszcza, że lepiej jedzie ostatnio na wyjeździe niż u siebie, i chyba po raz pierwszy
    można zobaczyć u niego również jakieś problemy kondycyjne (obym się mylił). Co do meczu z GKM nie ustrzegł się błędów zwłaszcza
    tego z Łagutą, ale narobił kupę pozytywnej roboty, choć i jego i postawa Gomóły napawa wielkim niepokojem przed play-offami.
    No i Vaculik za pierwszy bieg też podpadł zdecydowanie łobuz jeden.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  26. Powrót do góry    #6276
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    I co sądzicie o tym?
    Ile takich wstrząsów zalicza w sezonie nasz ulubiony torreador? Żużel generalnie nie jest sportem dla ludzi z równo poukładanymi klepkami pod kopułą. Kto normalny wsiada na motur bez hamulców?

    I jeszcze jedna refleksja, jeśli mogę: gdyby IKS nie jeździł tak bojaźliwie i zachowawczo, czy ostałaby się nam chociaż jedna perełka na przyszły sezon?
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  27. Powrót do góry    #6277
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Sprawdzilo się to co pisałem jakiś czas temu..piekarnia nie zawiodła..co do iksa..ktoś tu pisał że nie ma sprzętu...to kompletny absurd.ma sprzęt najlepszy z wszystkich juniorów bo stać na to jego ojca.mnie wcale jego zachowawcza jazda nie napawa optymizmem.kabel straszny.Koscielski znowu nie ma sprzetu..ambicja spora,umiejetnosci niezłe ,starty najlepsze ale ten wzrost troche mu przeszkadza..Turowski zero postępów.Podsumowując..ja bym się zakręcił koło Kaczmarka i do niego Iks albo Koscielski..tylko temu chlopakowi potrzeba dobrego sponsora i wiecej przetarcia w lidze.Iks nie jest lepszy ale notorycznie jest w skladzie a Marcinowi nie daje się szansy ze względu na uklady.Dlatego szkoda Dawida bo miał papiery..chyba że Krakowiak się ogarnie ale on potrzebuje solidnego sponsora i dobrego psychologa bo umiejetnosci ma najwieksze z naszych perelek..

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez miki1970 ; 23-08-2016 o 18:59

  28. Powrót do góry    #6278
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Wyobraźmy sobie, że od 2 lat Stal Toruń jedzie w 2 lidze i w składzie jest "tylko" 3 juniorów - Jankowych perełek. Domniemam, że bylibyśmy dziś w posiadaniu przynajmniej 2 juniorów o umiejętnościach pomiędzy juniorami Leszczyńskimi a Pawłem Przedpełskim.
    Ehh

  29. Powrót do góry    #6279
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    I wyobraż sobie, że na taką Stal przychodzi 2 tysiące osób, a na Get Well 2 tysiące osób mniej.

  30. Powrót do góry    #6280
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Wyobraźmy sobie, że od 2 lat Stal Toruń jedzie w 2 lidze i w składzie jest "tylko" 3 juniorów - Jankowych perełek. Domniemam, że bylibyśmy dziś w posiadaniu przynajmniej 2 juniorów o umiejętnościach pomiędzy juniorami Leszczyńskimi a Pawłem Przedpełskim.
    Ehh
    Jasne. Równie dobrze możesz sobie wyobrazić, że Polska jest supermocarstwem.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    el_kwas (23-08-2016)

  32. Powrót do góry    #6281
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    I wyobraż sobie, że na taką Stal przychodzi 2 tysiące osób, a na Get Well 2 tysiące osób mniej.
    To czemu na MDMP czy zawody pomorskie tyle ludzi nie przychodzi ??

    Przecież startują tam ci sami zawodnicy co by mieli starować w STALI ... A widzów jest gorą 150/200 osób i myślisz, ze na STAL przyjdzie więcej ??

  33. Powrót do góry    #6282
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    To czemu na MDMP czy zawody pomorskie tyle ludzi nie przychodzi ??

    Przecież startują tam ci sami zawodnicy co by mieli starować w STALI ... A widzów jest gorą 150/200 osób i myślisz, ze na STAL przyjdzie więcej ??
    Przyjdzie, bo zawody o których wspominasz odbywają się w środku tygodnia o 16/17. Myślę ze te 500-1000 osób by na początku przychodziło, z kolejnymi porażkami liczba by malała.Zresztą, pomijając finanse, my nawet nie mamy składu do tej Stali.Z perełek zostało nam 3 zawodników, w przyszłym sezonie co najmniej 1 w składzie KS.Nowych adeptów szybko się nie doczekamy, może to i lepiej- dziś kolejny bardzo poważny wypadek...Kosciecha skończył karierę, Pulczasy chyba też, Chrzanowski ostatki. Jednym słowem szkoda zaśmiecać wątek dyskusja o Stali.

  34. Powrót do góry    #6283
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Jasne. Równie dobrze możesz sobie wyobrazić, że Polska jest supermocarstwem.
    Jest.
    Defilady nie widziales?

    Prezes z vice przemowili.
    Vaculik wrocil do lask,pelne zadowolenie z drugiej linii,cel jasno okreslony.
    Wszystko jak w szwajcarskim zegarku.
    Teraz wiadomo dlaczego Shrek nie spi po nocach i chwyta sie brzytwy ( Hampela ).
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-08-2016 o 06:07
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Powrót do góry    #6284
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Vacul kolejny dobry wystep w Szwecji. To mu doda skrzydel.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #6285
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    to już wiemy że na pewno jedziemy z Zieloną a w Gorzowie sraczka

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...632,1,984.html

  37. Powrót do góry    #6286
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    to już wiemy że na pewno jedziemy z Zieloną a w Gorzowie sraczka

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...632,1,984.html
    Sparta wyrzuci Stal z finalu zobaczycie nawet bez Maksa pierwszy mecz jada u siebie i wypracuja zaliczkę ktorej beda bronic na jancarzu. 1 mecz u siebie to jest duzy handicap w play off.

  38. Powrót do góry    #6287
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Czyli finał Spartanie & Anielskie Energetyki

  39. Powrót do góry    #6288
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,831
    Kliknij i podziękuj
    2,866
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Kibol z Grudziądza podbiegł do sektora naszego zaczął go prowokować (ochroniarze potem mówili, że po prostu wypiął w stronę torunian gołą d....),
    i nasza kibolka 5-6-7 osiłków strąciła go ze schodów aż na najniższy poziom i tam leżącego kopała, biła pięściami. Potem koleś wstał,
    powygrażał i został odprowadzony przez ochronę w stronę sektora gości.
    ten duzy pan z brzuszkiem sam sie strącił, kiedy uciekajac spadl dwa rzedy w dol. To moglo dla niego sie skonczyc gorzej niz same ogarniacze od "prawdziwych".


    Kilka spostrzezen od osoby, ktora byla pierwszy raz na zuzlu (i motoarenie w ogole).
    - duzo ciekawszy sport niz w tv, gdzie wszystko jest male, ciche, szare i smutne, ciagnie sie godzinami i dodatkowo jest zabijane gadanina prowadzacych lub debatowaniem nad stanem toru. Mecz rozegrany bardzo sprawnie, wiec bylo fajnie
    - stadion robi fajne wrazenie
    - tylko po co ta glosna (duzo za glosna) muzyka watpliwej jakosci. Ciezko bylo nawe pokomentowac miedzy biegami, wyjasnic zasady itd.
    - szok, ze tyle kobiet i osob starszych wiekiem na trybunach, ze spokoj
    - klatka na plus, poza kilkoma wrZutkami na GKM (zagluszanymi muzyka radia gra)
    - jak na mecz bez stawki, jednostronny, rozgrywany w "deszczu" wrazenia bardzo pozytywne
    - "a ten Holder to chyba najlepszy na swiecie jest?"
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  40. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Adasko68 (24-08-2016), Yozayan (24-08-2016), el_kwas (24-08-2016), mszat (24-08-2016)

  41. Powrót do góry    #6289
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,531
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,875 w 1,761 postach
    No właśnie. Co trzeba zrobić żeby do klubu dotarło, że muzyka w przerwach między biegami gra zdecydowanie za głośno? Robią to na złość kibicom?

  42. Powrót do góry    #6290
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No właśnie. Co trzeba zrobić żeby do klubu dotarło, że muzyka w przerwach między biegami gra zdecydowanie za głośno? Robią to na złość kibicom?
    pisał ktoś o to do szarej eminencji na fejsie?

    a może zapomnieli dopłacić do potencjometru i mają tylko włącz/wyłącz

  43. Powrót do góry    #6291
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No właśnie. Co trzeba zrobić żeby do klubu dotarło, że muzyka w przerwach między biegami gra zdecydowanie za głośno? Robią to na złość kibicom?
    To jest właśnie ciekawostka. Muzykę zawsze słychać doskonale... aż za doskonale. A tekstów spikera/komentatora nie słychać, albo dudni, że niewiele można zrozumieć. Zwykle mecz oglądam z 3-4 miejsc i są całe sektory, gdzie nie słychać prawie nic. Zwłaszcza na niższym poziomie.
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  44. Powrót do góry    #6292
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No właśnie. Co trzeba zrobić żeby do klubu dotarło, że muzyka w przerwach między biegami gra zdecydowanie za głośno? Robią to na złość kibicom?


    Buszmen niech podpowie Termosowi bo chłopaki od czasu do czasu korespondują ze sobą

    Ed
    Przepraszam Pan Buszmen

  45. Powrót do góry    #6293
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    A mi się zdawało, że Pan Kingpin jest tutaj gumowym uchem i złotymi ustami prezesa? Chyba, że każdy z panów przekaźnikuje w inną stronę

    Swoją drogą okazuje się, że Trybuna Luda pisała swego czasu całą prawdę całą dobę. Byliśmy za Gierka ósmą potęgą gospodarczą świata. Stal Toruń założyła filię w Grudziądzu, dla zawodników którzy nie łapali się do pierwszoligowego składu. A dziś w czasach korpo mamy wielki problem z wypełnieniem czterech nazwisk w programie zawodów MDMP.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  46. Powrót do góry    #6294
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,886
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    pisał ktoś o to do szarej eminencji na fejsie?

    a może zapomnieli dopłacić do potencjometru i mają tylko włącz/wyłącz
    Ja do klubu napisałem(zresztą nie tylko ja). Ani odzewu ani tym bardziej efektu się nie doczekałem

  47. Powrót do góry    #6295
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    No właśnie. Co trzeba zrobić żeby do klubu dotarło, że muzyka w przerwach między biegami gra zdecydowanie za głośno? Robią to na złość kibicom?
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    To jest właśnie ciekawostka. Muzykę zawsze słychać doskonale... aż za doskonale. A tekstów spikera/komentatora nie słychać, albo dudni, że niewiele można zrozumieć. Zwykle mecz oglądam z 3-4 miejsc i są całe sektory, gdzie nie słychać prawie nic. Zwłaszcza na niższym poziomie.
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    A mi się zdawało, że Pan Kingpin jest tutaj gumowym uchem i złotymi ustami prezesa? Chyba, że każdy z panów przekaźnikuje w inną stronę
    Juz przekazalem, ze na niektorych sektorach nic nie slychac.
    Prezes obiecal,ze bedzie glosniej.

    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ja do klubu napisałem(zresztą nie tylko ja). Ani odzewu ani tym bardziej efektu się nie doczekałem
    Straszne z Was papuasy.
    Przeciez to trzeba do szafy.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-08-2016 o 11:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    pawel_KST (24-08-2016)

  49. Powrót do góry    #6296
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Widział ktoś wczoraj wszystkie 5 biegów Vacula w Szwecji i zechce podzielić się wrażeniami? Obejrzałem tylko dwa (w tym 15) i na tle Iversenów, Lindbacków i Lindgrenów wyglądał więcej niż przyzwoicie. Wiadomo, że Falubaz jest obecnie najsilniejszy ale przy zwyżce formy (sprzętowej) Pawła i Martina, o ile Holder nie da ciała na wyjeździe mamy spokojnie 40% szans na awans

    Jest gdzieś do obejrzenia finał DMŚJ z Norrkoping?

  50. Powrót do góry    #6297
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Był mega szybki na starcie, a generalnie zawody odbywały się na plantacji ziemniaków, to niewiele szło zrobić w polu. Więc odjeżdżał Raz go tylko Anton zdecydowanym wejściem wyprzedził.

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Sparta wyrzuci Stal z finalu zobaczycie nawet bez Maksa pierwszy mecz jada u siebie i wypracuja zaliczkę ktorej beda bronic na jancarzu. 1 mecz u siebie to jest duzy handicap w play off.
    Nie wiem co to za handicap i kto takie coś wymyślił. No ok - to zobaczymy...
    Jeżeli ktoś ma handicap w 1/2, to oczywiście zespoły z 1 i 2 msc, bo premiuje ich remis.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 24-08-2016 o 12:47
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Yozayan (24-08-2016)

  52. Powrót do góry    #6298
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,788
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    .
    Jeżeli ktoś ma handicap w 1/2, to oczywiście zespoły z 1 i 2 msc, bo premiuje ich remis.
    Od strony regulaminowej.... żenująca nagroda za wygranie rundy zasadniczej np. z 8 punktową przewagą...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  53. Powrót do góry    #6299
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Żenująca, póki nie padnie remis. Np. w RZ w derbach lubuskich padł.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  54. Powrót do góry    #6300
    Użytkownik
    Dołączył
    06-05-2013
    Postów
    445
    Kliknij i podziękuj
    963
    Podziękowania: 67 w 50 postach
    Pytanie do zorientowanych. Będą jeszcze jakieś zawody juniorskie w tym roku na Motoarenie ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •