Strona 58 z 162 PierwszyPierwszy ... 848565758596068108158 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,566 do 2,610 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2566
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    A tak nawiasem pisząc,ciekaw jestem zdania samych zainteresowanych,tzn zawodników.Zabawa dla nas,ale to oni w tych strojach będą się prezentować.
    Holder wybral 3.

    Jaka tam dla nas zabawa? To znow jakas prowokacja do narzekan na pewno

    Tez sie przylacze: czemu tylko 5 opcji a nie np 7??? Ja wybralbym taka z fredzlami jak mial Squra

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi barriofino za jego przydatny post!

    lego (22-01-2016)

  3. Powrót do góry    #2567
    Użytkownik
    Dołączył
    19-10-2015
    Postów
    88
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 16 w 13 postach
    Gomólski 2 lub 3

  4. Powrót do góry    #2568
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Można Lorka lubić lub nie, ja nie lubię słuchać jego angielskich komentarzy, ale uwielbiam jego teksty i opowieści po polsku w czasie meczu.
    Jest mistrzem barwnego opisu i wyciągania takich szczegółów, których nikt z dzisiejszych dziennikarzy żużlowych nie potrafi wyciągnąć. No może jeszcze Noga daje radę.

    Załączam link ze świetnym tekstem o Adamsie i Wardzie.

    http://www.polsatsport.pl/wiadomosc/...2/sen-kangura/
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #2569
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Nikt nie chwali bylejakości, panie specjalisto nie umiejący czytać. Był konkurs dla kibiców czyli mały ukłon w ich stronę - tak ciężko to zrozumieć? - i to się ludziom spodobało, bo mogli na coś wpłynąć, mieć swój udział. Ale jak zawsze znalazł się ktoś, kto wymyślił że klub chciał tylko zaoszczędzić. Skoro jednak żadne arcydzieło nie wyszło, a specjalista również mógł się przecież wykazać jako kibic, tylko miał pewnie węża w kieszeni, to czyja to jest wina? Oczywiście klubu i Termińskiego, bo nie zapłacił wybitnym fachowcom.
    Tu nie chodziło o rękodzieło, a ciekawy pomysł. Pomysł może mieć przecież każdy. Nie każdy natomiast potrafi go wykonać ale i z tym można sobie w dzisiejszym świecie poradzić. Fantazje widać niektórzy mają, liczą jednak że ktoś inny powinien je realizować. Sam nic nie zrobiłem ale sobie życzę.
    Przypomnę tylko, że rozmawiamy o kevlarach dla żużlowców. Dla mnie w tym momencie jasne jest że chodzi o kolorystykę, bo to określony strój dla sportowca, który i tak będzie zajęty w sporej części przez reklamy. To co widzimy na razie jest "gołe" i wygląda ubogo. Grunt żeby miał herb klubu, a to czy będzie żółty, czarny czy w kropeczki i tak nigdy nie zadowoli wszystkich. Niektórym to zwyczajnie zwisa, albo raczej nie robią problemu z czegoś co nim nie jest. I tak każdy normalny człowiek do tego podejdzie. Natomiast ci co chcą sobie poużywać na Termińskim, znaleźli znowu okazję.
    Kompletnie nie rozumiesz... przynajmniej mnie.
    Jest drobna różnica między "mieć wpływ" a "zaprojektować". oddając projekt w ręce kibiców klub dał jasny sygnał, przynajmniej mi, że kreowanie wizerunku poprzez kevlar ma w pupie. wysługiwanie się dzieciakami przy projektowaniu to inna sprawa, mam cichą nadzieję że zwycięski projekt będzie stanowił inspirację a nie bazę pod stroje w 2016 roku. natomiast to tylko część problemu. marketingowo wesoło nie jest, bo w zasadzie nie mamy loga/herbu. podobnie będzie z ciuchami (a te 2 rzeczy głównie przyciągają wzrok w mediach). nazwa też mi nie leży, bo to liczenie na litość przy sprzedaży gadżetów. w zależności od tego ile pójdzie na konto Darka jest to takie sobie/słabe/obrzydliwe i ewidentnie świadczy o braku pomysłu na klub. to mnie boli.
    problem z tożsamością też mamy nierozwiązany i nie widzę na niego pomysłu. niby krzyżacy niepolityczni, ale aniołami jakoś też być nie chcemy bo większość i tak czuje miętę do tradycji zakonnych.
    tak więc mój problem to sam konkurs i bylejakość w podchodzeniu do tematu, my nie zbudujemy, jak chcecie to se sami zbudujcie. i na marudnych jest argument, że leniwi. resztę napisał Busz i Sobotch.
    Ps. nie jestem grafikiem, bardziej grafomanem. natomiast czasem korzystam z ich usług. w głowie mi się nie mieści, żebym miał klepnąć dupny projekt i za niego zapłacić. może dlatego, że zawsze wiem czego chcę? grafik to rzemieślnik, jemu trzeba powiedzieć czego się oczekuje a nie "ma być ładny". tylko to trzeba wiedzieć, mieć jakąś wizję.
    Ps2. czekam na konkurs pt. skomponuj kartę na pomeczowy after... ale się pewnie nie doczekam. tak to widzę.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    Lipa_PL (23-01-2016), sobotch (23-01-2016)

  7. Powrót do góry    #2570
    Początkujący
    Dołączył
    17-07-2015
    Postów
    28
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 7 w 4 postach
    Hejo wszystkim, na pewno już widzieliście filmik z Darcym, w którym próbuje stawiać pierwsze kroki. Mam w związku z tym pytanie, może ktoś z Was jest lekarzem albo fizjoterapeutą, jak oceniacie jego progres, bo moim zdaniem on jest przygotowywany do chodzenia, ale nie jestem ani jednym ani drugim. Co sądzicie na ten temat?

  8. Powrót do góry    #2571
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    A mozna jakiegos linka do tego filmiku co Darcy probuje stawiac kroki ??

  9. Powrót do góry    #2572
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,339
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Filmik jest między innymi w tym artykule: http://www.fakt.pl/sport-inne/darcy-...ly,605864.html

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    el_kwas (22-01-2016)

  11. Powrót do góry    #2573
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    jest mega ciezko to widac ... ale niech sie nie poddaje jest mlody wiec walka do konca .. kto wiem co przyniesie kolejny dzien.. ale napewno duzo dobrego!!!
    pyra

  12. Powrót do góry    #2574
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Dzięki, Energo, nie umiałbym wytłumaczyć bardziej łopatologicznie.
    Zaczyna się od tego, że kto czegoś chce, musi (choćby mniej więcej) wiedzieć, czego.
    Na teksty o braku czytania ze zrozumieniem wypada spuścić kurtynę milczenia, skoro wymaga się czegoś, o czym nie ma pojęcia.
    W sumie szkoda, że tak jest.

  13. Powrót do góry    #2575
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Ps. nie jestem grafikiem, bardziej grafomanem. natomiast czasem korzystam z ich usług...
    Też czasami korzystam z usług grafomanów
    Przejrzałem nasze kevlarki za ostatnie 10 lat i mam swoich faworytów - te, które kręcą się wokół
    czarnych kolorów. Swego czasu nasi zawodnicy stwierdzili, że proszą o odejście od niebieskich
    kolorów, bo są one zbyt popularne i zbyt wiele drużyn w nich jeździ i czasami się myli im na torze
    i dlatego po sezonie 2008 ten kolor uległ zmianie na czarny... w którym przecież nasi jeździli
    już często i w poprzednich latach, mimo, że wtedy drużyny jeszcze nie były ustandaryzowane
    kolorystycznie (Derdziński, Krzyżaniak, Sawina, Świątkiewicz, Sullivan, Chrzanowski, Miedziński,
    Protasiewicz i tylu innych). Zatem byłbym za czarnym z odpowiednim plastronem (wiadomo,
    że już plastronów nie ma - ale są ). A jeżeli chodzi o herb, czy też to nieszczęsne logo jak
    niektórzy mówią - szkoda, że tu doszło do tak wielkiej amerykanki. Tę sprawę warto byłoby
    uporządkować.
    A może zaskoczyć konkurencję i pójść w takie stroje jak ma ten zawodnik po prawej?
    http://www.speedway.hg.pl/199x-200x/2007/2007_team.jpg
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  14. Powrót do góry    #2576
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Kompletnie nie rozumiesz... przynajmniej mnie.
    Jest drobna różnica między "mieć wpływ" a "zaprojektować". oddając projekt w ręce kibiców klub dał jasny sygnał, przynajmniej mi, że kreowanie wizerunku poprzez kevlar ma w pupie. wysługiwanie się dzieciakami przy projektowaniu to inna sprawa, mam cichą nadzieję że zwycięski projekt będzie stanowił inspirację a nie bazę pod stroje w 2016 roku. natomiast to tylko część problemu. marketingowo wesoło nie jest, bo w zasadzie nie mamy loga/herbu. podobnie będzie z ciuchami (a te 2 rzeczy głównie przyciągają wzrok w mediach). nazwa też mi nie leży, bo to liczenie na litość przy sprzedaży gadżetów. w zależności od tego ile pójdzie na konto Darka jest to takie sobie/słabe/obrzydliwe i ewidentnie świadczy o braku pomysłu na klub. to mnie boli.
    problem z tożsamością też mamy nierozwiązany i nie widzę na niego pomysłu. niby krzyżacy niepolityczni, ale aniołami jakoś też być nie chcemy bo większość i tak czuje miętę do tradycji zakonnych.
    tak więc mój problem to sam konkurs i bylejakość w podchodzeniu do tematu, my nie zbudujemy, jak chcecie to se sami zbudujcie. i na marudnych jest argument, że leniwi. resztę napisał Busz i Sobotch.
    Ps. nie jestem grafikiem, bardziej grafomanem. natomiast czasem korzystam z ich usług. w głowie mi się nie mieści, żebym miał klepnąć dupny projekt i za niego zapłacić. może dlatego, że zawsze wiem czego chcę? grafik to rzemieślnik, jemu trzeba powiedzieć czego się oczekuje a nie "ma być ładny". tylko to trzeba wiedzieć, mieć jakąś wizję.
    Ps2. czekam na konkurs pt. skomponuj kartę na pomeczowy after... ale się pewnie nie doczekam. tak to widzę.

    Szczerze mówiąc, męczy mnie już ten temat, ale skoro kogoś boli...

    Celowo napisałam "wpłynąć, mieć udział" bo czytałam, że ostatnia ankieta miała na celu rozeznanie właściciela w gustach kibiców, ale o tym jak będzie wyglądał ostateczny projekt i tak zadecyduje osoba władna. To nie był przetarg tylko poszukiwanie pomysłu w oparciu o to, co się ludziom podoba. Oczywiście pytanie ludzi co im się podoba jest błędem, bo bez pytania wiadomo, że każdemu co innego. No mniejsza. Do tej pory kevlary dawały radę, z tego co pamiętam ankiety już też bywały, tym razem jednak wiadomo już, że ucierpi wizerunek.

    Nie znam Termińskiego, nie wiem co ma w głowie ale jego plany względem klubu są jego prawem. Jego osoba przy tym jest mi zupełnie obojętna. Widzę jednak ataki w jego stronę osób, które wcześniej już zadeklarowały niechęć do tego pana. I tak było w tym razem. Zapewne przypadek.
    Dla mnie odbył się konkurs w którym można wygrać karnet, (mogło go nie być, chłopaków zobaczylibyśmy w kwietniu i nikt by nawet nie kwęknął) a dla ciebie to kreowanie wizerunku w pupie. Wszystko jest kwestią podejścia. Ludzie są różni i różne sprawy są dla nich istotne.
    Rozumiem że nie chodzi o kolory, że sprawa tego nieszczęsnego kevlaru może mieć też inny wymiar, ale pisanie o tym w formie pretensji tu na forum (czyli właściwie do kogo?) kiedy jest już po sprawie, przy okazji umniejszając na każdym kroku tym którzy coś jednak zrobili, wygląda kiepsko. Nie nazwałam nikogo leniem, dla mnie to raczej typowa postawa roszczeniowa.
    Pomysł na klub prezes podobno ma, było o tym przy okazji nazwy, a ja mam się teraz przejmować tym że nie idzie on w parze z twoimi wyobrażeniami o wizerunku i nie obejmuje kevlaru oraz grupy specjalistów pracujących nad nim. Wybacz ale nie zamierzam. Zaboleć może mnie pech, jakaś kontuzja w sezonie, a nie kwestie identyfikacji z aniołem, piernikiem czy krzyżakiem. Naprawdę życie niesie ważniejsze problemy.

  15. Powrót do góry    #2577
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Widzę, że znaleźliście sobie temat do narzekań i marudzenia w chłodne zimowe wieczory
    Klub zrobił konkurs na kevlary z przymrużeniem oka, a Wy zamiast podejść do tego z odpowiednim dystansem i potraktować jako zabawę zacietrzewieni jesteście strasznie.
    To chyba brak słońca zimą.
    więcej luzu i dystansu proponuję. No i może trochę więcej szacunku do tych o odmiennych poglądach.

  16. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    ARJ (24-01-2016), Adasko68 (24-01-2016), malaki_79 (25-01-2016), mhsol (24-01-2016), mszat (24-01-2016), młody_piernik (24-01-2016), wokie (25-01-2016)

  17. Powrót do góry    #2578
    Stały bywalec Awatar kamilg221
    Dołączył
    03-11-2006
    Postów
    851
    Kliknij i podziękuj
    37
    Podziękowania: 100 w 55 postach

    wspominkowo 2001

    z cyklu dobry polonista to polonista na bandzie

    https://youtu.be/hSLX6Bttxps
    Klaudia Szmaj: Jestem na etapie renegocjacji kontraktu

  18. Powrót do góry    #2579
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Z tych kevlarów to żaden nie powala tbh, ale również żaden nie jest szkaradny. Ja zagłosowałem na 4-kę z uwagi na nawiązanie do Pera Jonssona, aczkolwiek za 5-tkę też bym się nie obraził. pozostałe są dość typowo "toruńskie" także szału nie ma. Z drugiej strony dużo bardziej wolałem czasy, kiedy każdy zawodnik miał swój własny kevlar w kolorze takim, jaki chciał. Każdy zawodnik był wtedy rozpoznawalny w mgnieniu oka, a jeśli ktoś miał z tym problem, to kiepski z niego był kibic.

  19. Powrót do góry    #2580
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    My tu o kevlarach a wbrew zaslyszanym opinia,Walasek chyba bedzie walczyl o sklad.
    Moze byc ciekawie.
    Wiem ,ze Greg ma wielu przeciwnikow wsrod torunskich forumowiczow,ale ja
    z jednej strony sie ciesze,choc do Kacpra czy Miedziaka nic nie mam , z drugiej
    mam obawy czy nie wplynie to na atmosfere.
    Jednak jesli zasady beda czytelne i obejdzie sie bez faworyzowania kogokolwiek,
    moze byc to calkiem fajna sytuacja dla klubu.




    Terminski coraz bardziej zaczyna przypominac Skrzydlewskiego.
    Podejrzewam,ze nic dobrego to nie przyniesie.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...161,1,984.html
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-01-2016 o 14:07
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #2581
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hain Zobacz posta
    Z tych kevlarów to żaden nie powala tbh, ale również żaden nie jest szkaradny. Ja zagłosowałem na 4-kę z uwagi na nawiązanie do Pera Jonssona, aczkolwiek za 5-tkę też bym się nie obraził. pozostałe są dość typowo "toruńskie" także szału nie ma. Z drugiej strony dużo bardziej wolałem czasy, kiedy każdy zawodnik miał swój własny kevlar w kolorze takim, jaki chciał. Każdy zawodnik był wtedy rozpoznawalny w mgnieniu oka, a jeśli ktoś miał z tym problem, to kiepski z niego był kibic.
    A teraz nie jest rozpoznawany? ;o
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #2582
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Szczerze mówiąc, męczy mnie już ten temat, ale skoro kogoś boli...
    To żeby Cię nie zameczyc zawiesze dyskusje. Pozwolisz jednak, skoro wspomniałas o roszczeniowej postawie, że wrócę do niej przy okazji następnych postów Termosa na fb. O tym że to miasto i kibice może nie zasługują na ekstralige, że przy takiej frekwencji trzeba by zgłosić klub do pierwszej ligi etc.
    Wrócę do dyskusji o budowaniu wizerunku i marki, nie do kevlarow jako takich.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  22. Powrót do góry    #2583
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A teraz nie jest rozpoznawany? ;o

    Szczerze mówiąc czasem ma się problem z rozróżnieniem po sylwetce takich Szczepaniaków od Jeleniewskich jak widzi się ich raz na ruski rok.

  23. Powrót do góry    #2584
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    To żeby Cię nie zameczyc zawiesze dyskusje. Pozwolisz jednak, skoro wspomniałas o roszczeniowej postawie, że wrócę do niej przy okazji następnych postów Termosa na fb. O tym że to miasto i kibice może nie zasługują na ekstralige, że przy takiej frekwencji trzeba by zgłosić klub do pierwszej ligi etc.
    Wrócę do dyskusji o budowaniu wizerunku i marki, nie do kevlarow jako takich.
    Ja nikomu niczego nie zabraniałam, więc pozwalać też nie muszę.
    Pisz sobie ile wlezie, tyle że w tych sprawach fb Termińskiego byłby prawdopodobnie lepszym adresem. Nie podobał mi się sposób w jaki podszedłeś do tych kevlarów, na resztę wpływu nie mam.
    I jeszcze jedno. Licząc na zrozumienie warto skupić się na pozytywach swoich spostrzeżeń, zanim zarzuci się komuś skąpstwo i wysługiwanie dziećmi.

  24. Powrót do góry    #2585
    Użytkownik Awatar mariusz291
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    A kto powiedział, że Walasek będzie walczył o skład z Miedzińskim i Gomulskim? Mam nadzieję, że o miejscu w składzie będzie decydować forma, a nie nazwisko. Trzeba też pamiętać że mogą pojawić się kontuzje.

    Co do Termosa, to dziwi mnie jego zdziwienie hejtem w necie. Wystarczy poczytać sb.
    Ostatnio edytowane przez mariusz291 ; 24-01-2016 o 18:20

  25. Powrót do góry    #2586
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariusz291 Zobacz posta
    A kto powiedział, że Walasek będzie walczył o skład z Miedzińskim i Gomulskim? Mam nadzieję, że o miejscu w składzie będzie decydować forma, a nie nazwisko. Trzeba też pamiętać że mogą pojawić się kontuzje.

    Co do Termosa, to dziwi mnie jego zdziwienie hejtem w necie. Wystarczy poczytać sb.
    Pewnie czeka na taki odczyt w kościele, jak dostał Kmicic na koniec filmu: Potop
    skoro ma się chłop lepiej poczuć, mnie tam bez różnicy, może w tym nowym Tadzia, który stoi na wylocie na Bydgoszcz?
    nie myślałem, że facet jest taki mnientki !

  26. Powrót do góry    #2587
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    co ten Termos? Hejt mu przeszkadza? Znaczy, z polityki tez zrezygnuje? "Nie o takie Polskie walczył" chyba.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Powrót do góry    #2588
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Można Lorka lubić lub nie, ja nie lubię słuchać jego angielskich komentarzy, ale uwielbiam jego teksty i opowieści po polsku w czasie meczu.
    Jest mistrzem barwnego opisu i wyciągania takich szczegółów, których nikt z dzisiejszych dziennikarzy żużlowych nie potrafi wyciągnąć. No może jeszcze Noga daje radę.
    Tomi uprawia żużlowa beletrystykę. Dla fanu zabawię się w coś takiego i napisze historie o Perze Jonssonie - co by być w wątku toruńskim - i postaram sie wrzucić tu na forum.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi drozd za jego przydatny post!

    Jap (26-01-2016)

  29. Powrót do góry    #2589
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    co ten Termos? Hejt mu przeszkadza? Znaczy, z polityki tez zrezygnuje? "Nie o takie Polskie walczył" chyba.
    Wg mnie nie przeszkadza. Wprost przeciwnie.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  30. Powrót do góry    #2590
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Tomi uprawia żużlowa beletrystykę. Dla fanu zabawię się w coś takiego i napisze historie o Perze Jonssonie - co by być w wątku toruńskim - i postaram sie wrzucić tu na forum.
    Ok, super, czekamy

  31. Powrót do góry    #2591
    Zaawansowany Awatar YaneY
    Dołączył
    02-01-2006
    Postów
    1,757
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 67 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Wg mnie nie przeszkadza. Wprost przeciwnie.
    Pijesz do tego, że tylko szuka pretekstu i otwiera sobie furtkę żeby sp...... ?

  32. Powrót do góry    #2592
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Cytat Zamieszczone przez drozd Zobacz posta
    Tomi uprawia żużlowa beletrystykę. Dla fanu zabawię się w coś takiego i napisze historie o Perze Jonssonie - co by być w wątku toruńskim - i postaram sie wrzucić tu na forum.
    Czekam z niecierpliwością
    Przeczytam z radością i skomplementuję gdy chwyci mnie za serce

    Nie pozwól czekać zbyt długo bo niecierpliwy jestem
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #2593
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Co ten Griszka bierze w okresie przygotowawczym?

    Wywiad dla syfów:

    - Nie rozmawiałem wiele z prezesem Termińskim bądź z Jackiem Gajewskim. Dyskutowałem natomiast z Adamem Krużyńskim, który jest prezesem firmy Nice i moim przyjacielem. Toruń po prostu zmienił mocno kadrę. Zrobili drużynę na walkę o medale.
    - W ubiegłym sezonie nie było tam takich planów, celem było utrzymanie. Dostaliśmy się jednak do play-offów i rzecz jasna walka o podium już była. W półfinale w meczu z Lesznem chociaż wygraliśmy u siebie, to było bardzo ciężko na wyjeździe i przegraliśmy. Zabrakło tam punktów Miedzińskiego i Gomólskiego, a tak to pojechaliśmy tam niezłe spotkanie. Za to w meczu o trzecie miejsce z Tarnowem przygotowano w Toruniu twardy tor. Nie wiem czemu to zrobiono, wszyscy koledzy z drużyny chodzili i narzekali na tę nawierzchnię. Potem przyszedł mecz w Tarnowie, a ja zawsze mam z tym miejscem jakiś problem jeśli chodzi o ligę. Miałem turniej par na Węgrzech, który został przełożony na niedzielę przez opady. Ja po prostu nie mogłem przyjechać do Tarnowa, to była jakaś masakra.
    Mam nadzieję, że to tylko wina tłumacza z języka Griszy na polski.

  34. Powrót do góry    #2594
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Lepsze było w tym wywiadzie, że Rybnik jest na końcu Polski i jest tam spokojniej.

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  35. Powrót do góry    #2595
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,515
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Nie rozumiem czego czepiacie się Griszy. Chłop nigdy nie widzi swojej winy. Poza tym pierwszy raz od dłuższego czasu dostawał realne pieniądze to oczywistym jest że jest zadowolony.
    Zobaczymy po kilku kolejkach w Rybniku jaką będzie miał minę.

  36. Powrót do góry    #2596
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Zobaczymy po kilku kolejkach w Rybniku jaką będzie miał minę.



    Idę o zakład, ze to co wynegocjowql otrzyma a i pięknym kompletem na MA zaskarbi sobie serca rybnickich kibiców.

  37. Powrót do góry    #2597
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Idę o zakład, ze to co wynegocjowql otrzyma a i pięknym kompletem na MA zaskarbi sobie serca rybnickich kibiców.
    No zdziwiony nie będę przyznam szczerze. A swoją drogą ciekawe czy w tym roku Hancocka dotknie syndrom toruński?

  38. Powrót do góry    #2598
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Lepsze było w tym wywiadzie, że Rybnik jest na końcu Polski i jest tam spokojniej.

    Wysłane z mojego SM-G361F przy użyciu Tapatalka
    Mi się podobało stwierdzenie, że lepsze od 6 msc jest miejsce barazowe, dla kibiców oczywiście.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  39. Powrót do góry    #2599
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach

    icon14.gif

    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    No zdziwiony nie będę przyznam szczerze. A swoją drogą ciekawe czy w tym roku Hancocka dotknie syndrom toruński?


    Na MA niewielu mu podskoczy zobaczymy co przyniosą wyjazdy choć póki co ciężko wyobrazić sobie, ze zjeździe do poziomu dajmy na to 1.8 Większa zagadka jest dla mnie Vacul, który śr mocno nabil przez znakomite Spasowanie z Tarnowskim owalem. Widać ostro za robotę wziął się Gomólski no, no szacun ciekawe jakie będą tego skutki.

  40. Powrót do góry    #2600
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Na MA niewielu mu podskoczy zobaczymy co przyniosą wyjazdy choć póki co ciężko wyobrazić sobie, ze zjeździe do poziomu dajmy na to 1.8 Większa zagadka jest dla mnie Vacul, który śr mocno nabil przez znakomite Spasowanie z Tarnowskim owalem. Widać ostro za robotę wziął się Gomólski no, no szacun ciekawe jakie będą tego skutki.
    Będzie dobrze.
    Ja obstawiam że najrzadziej Miedziaka będziemy oglądać w sezonie.
    Kacper i Walas go pozamiataja

  41. Powrót do góry    #2601
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,158
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Na MA niewielu mu podskoczy zobaczymy co przyniosą wyjazdy choć póki co ciężko wyobrazić sobie, ze zjeździe do poziomu dajmy na to 1.8 Większa zagadka jest dla mnie Vacul, który śr mocno nabil przez znakomite Spasowanie z Tarnowskim owalem. Widać ostro za robotę wziął się Gomólski no, no szacun ciekawe jakie będą tego skutki.

    Niech sie w takim razie spasuje z MA jak swego czasu Ryan.Nic nie stoi na przeszkodzie.
    Jego srednia wyjazdowa tez lepsza niz naszych dotychczasowych liderow.
    Vacul - 2.0/bieg,Holder 1,60/bieg,Grisza 1,78,Doyle 1,78, Pawel 1,73.

    Pozyskalismy w zimie dwoch zawodnikow do ktorych srednimi nie zblizyl sie zaden z naszej zeszlorocznej druzyny.
    Ciagle jednak slychac narzekanie i sceptycyzm.
    Nam to chyba Zmarzlik z Tajem i Emilem byloby malo.
    Co za Narod.

    Miedziak pozamiata Kacpra.
    Niestety,bo do rudego nic nie mam
    a pokazal juz nie raz,ze potrafi pojechac
    druzynowo jak malo kto.
    Adrian jest dla mnie jednak priorytetem i mocno trzymam
    kciuki,aby sezon rozpoczal na spokojnie,z duzego C.
    Stac go.
    Jesli na poczatku nie bedzie zarlo,znowu zrobi nerwowo
    i bedzie wlasciwie dla niego po sezonie.
    Obawiam sie tez,ze jesli Walasek na powaznie
    bierze walke o sklad w zuzlowej Barcelonie,
    Kacper bedzie musial "liczyc" na jakas kontuzje w druzynie.
    Sportowo,przynajmniej dotychczas,Gomolski jest najslabszy z tej trojki.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  42. Powrót do góry    #2602
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Ja natomiast obstawiam, że po sparringach na rezerwie wyląduje Walasek.
    Wypuścić go można do innego klubu jednak najszybciej po pierwszym meczu w Rybniku, bo tam spodziewam się katastrofy przynajmniej jednego z duetu Kacper/Adrian (oby nie obu naraz). To będzie ciężki mecz. Prawo pierwszej kolejki może zrobić swoje (np. wtopa gdańska).

    Nie kojarzę czy ktoś wcześniej już o tym pisał, że klub podpisał 3 letni kontrakt z Krakowiakiem ? Może po prostu tylko ja uważam tę informację za istotną
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 28-01-2016 o 04:01

  43. Powrót do góry    #2603
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Nie kojarzę czy ktoś wcześniej już o tym pisał, że klub podpisał 3 letni kontrakt z Krakowiakiem ? Może po prostu tylko ja uważam tę informację za istotną
    Nie, nie tylko Ty. Jednak to informacja, która wzbudza mieszane uczucia. Bo z jednej strony fajnie, chłopak młody, uzdolniony, ambitny i może będziemy mieć z niego pociechę ale z drugiej strony szkoda, że to nie nasza perełka. I kiedy wreszcie pojawi się nowa nadzieja rodem z Torunia na torze?

  44. Powrót do góry    #2604
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Nie, nie tylko Ty. Jednak to informacja, która wzbudza mieszane uczucia. Bo z jednej strony fajnie, chłopak młody, uzdolniony, ambitny i może będziemy mieć z niego pociechę ale z drugiej strony szkoda, że to nie nasza perełka. I kiedy wreszcie pojawi się nowa nadzieja rodem z Torunia na torze?
    Ee, z niego taki ostrowianin jak z Dudka torunianin. Na dodatek podpisał w małym Krakowie....
    Co do Kacpra- patrząc na to jak zbija masę to Adi z walaskiem mają powody do zmartwień.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  45. Powrót do góry    #2605
    Użytkownik
    Dołączył
    10-04-2012
    Postów
    338
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 37 w 21 postach
    Miedziak to pół sezonu bedzie strate Marceliny opłakiwał. podobno do klubu wrocil stary mechanik. oj czuje ze obroty z JG Sport wzrosna a perełek i tak nie bedzie.

  46. Powrót do góry    #2606
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Ee, z niego taki ostrowianin jak z Dudka torunianin. Na dodatek podpisał w małym Krakowie....
    Co do Kacpra- patrząc na to jak zbija masę to Adi z walaskiem mają powody do zmartwień.
    Kacper ma jeden ważki argument w walce o miejsce z Adim i Walaskiem - czyli niewielki wiek - 23 lata.
    I może z siebie wykrzesać teoretycznie dużo więcej niż ww. zawodnicy. Przecież Adrian ma 31 lat,
    a Walasek 40. Choć za wiekiem tych dwóch zawodników stoi też doświadczenie, a przeciwko Kacprowi
    tendencja do... przybierania na wadze. Kto jest bardziej chaotyczny na torze, czy Adrian, czy Kacper
    tego chyba nikt nie jest w stanie ocenić. Fatalnie wyszło, że znowu jedziemy pierwszy mecz do beniaminka,
    który na takie mecze szczególnie się spręża, jeszcze mu się będzie chciało, a i finanse jeszcze będzie miał
    - a do tego jedziemy na tor, który jest dość dziwny po ostatnich przebudowach. I tu będzie spory ból
    głowy, kogo tam wystawić
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  47. Powrót do góry    #2607
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Mecz w Rybniku uznam za udany, jeśli Grisza zrobi duże punkty i zagra na nosie włodarzom KST Holta też mógłby dorzucić swoje
    Dla mnie ROW to trochę taki zlepek zawodników, których sam bym widział w składzie tej czy innej ekipy, gdybym o tym decydował
    A tak na poważnie, mecz na pewno niełatwy, bo ROW ma kilka poważnych argumentów, ale jednak przewaga kadrowa jest spora i trzeba zwyczajnie zrobić swoje.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  48. Powrót do góry    #2608
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Mecz w Rybniku uznam za udany, jeśli Grisza zrobi duże punkty i zagra na nosie włodarzom KST Holta też mógłby dorzucić swoje
    masz szczęście, ze wypada to w 1 kolejce Terminarz ułożony pod Buszmena.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  49. Powrót do góry    #2609
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a ja liczę na Holdera. Mam nadzieję że prześcignie Vacula i będzie na poziomie Herbiego.

  50. Powrót do góry    #2610
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,885
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    a ja liczę na Holdera. Mam nadzieję że prześcignie Vacula i będzie na poziomie Herbiego.
    A ja najbardziej boje sie wlasnie o forme dziadzi Hancocka

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •