Strona 40 z 162 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,756 do 1,800 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1756
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,338
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Purple Zobacz posta
    Hej, moim zdaniem błędem byłoby zakontraktowanie Grega w sytuacji, kiedy Pawlicki jest do wzięcia. To młody utalentowany Rider, a Gregowi bliżej do emerytury , co wiąże się z raczej asekuracyjną jazdą. Pomimo tego, że jest gwarantem punktów, lepiej postawić na kogoś młodszego.
    To ciekawe, bo Hancock w latach 2014-15 jeździł o wiele bardziej bojowo niż np. w latach 2010-13. Widać to było zwłaszcza w Elitserien. Także bez przesady z tą asekurancką jazdą.

  2. Powrót do góry    #1757
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Tam to przeszło bo Bartek to wychowanek.. a tutaj ? Ciężko chyba, że tylko z tego powodu, że Piotr nie miałby konkretnych alternatyw a dla mnie są tylko dwie ZG i Toruń. Bo Rybnik to dla mnie kpina. Chociaż to takie gadanie, a się zdziwimy gdy np wyląduje we Wrocławiu.. Tarnów to raczej bez szans bo brak kasy, ale w sumie Wrocek na kolejny transfer chce dać 800-900 tyś to Przemek w Gorzowie tyle pewnie dostał więc tutaj ten kierunek dla Piotra też raczej odpadnie. Wiele wyjaśnić może Mikołaj w ZG..



    A Ty chyba nie wierzysz, że w Lesznie chodziło tylko o kasę ? szczególnie, że pod tym względem wyglądają najlepiej. Lepiej niż Toruń a tym bardziej Zielona.. Więc właśnie.. Termiński powie młodemu słuchaj, za rok bierzmy Przemka i będzie gitara? Jak ojciec to usłyszy to powie od razu, synku z takim człowiekiem podpisuj na 3 lata
    Mikołaj w ZG raczej za wiele nie wyjaśni.
    Zielony Shreku zostanie przebrany w czerwony strój Mikołaja i tyle.

    A z tym wieloletnim kontraktem Pitera gdziekolwiek to bym nie przesadzał.
    Klan Pawlickich nie szuka stabilizacji, tylko góry kasy.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 04-12-2015 o 16:13
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #1758
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Niby racja,ale Greg jest jeszcze mniej perspektywiczny.
    Piter odszedl z Leszna nie z powodu pieniedzy.
    Jezeli jego nowy klub bedzie placil uczciwie a Piter
    wywiazywal sie z obowiazkow,nie widze przeszkod aby
    zakotwiczyl na kilka lat.


    Ale dlaczego mniej? Przy obecnych torach i swoim podejściu do spraw sprzętowych Greg może spokojnie pojeździć na najwyższym poziomie dwa lata (i na tyle podpisać kontrakt).



    W stosunku do Pitera, biorąc pod uwagę jego dziwne odejście z Leszna, nie mamy żadnych atutów. Dzisiaj trafia się po prostu jedyna w swoim rodzaju okazja na jego zakontraktowanie - z Unią się pożarł, Tarnów nie ma kasy, Grudziądz i Gorzów zamknięte składy, Sparta szuka tańszej opcji. Piter jest skazany na jeden z trzech klubów ale jeśli odpali w tym sezonie to zaraz inne kluby zaczną układać składy na rok 2017 od niego. Przy dotychczasowym podejściu Termińskiego walki o utrzymanie młodego za wszelką cenę nie będzie.



    Może się mylę ale gdyby to ode mnie zależało postawiłbym na Grega na dwa lata.

    edit:
    @Torretoo

    Nie chodzi mi o to, że odszedł przez kasę. Chodzi o jego niestabilność. Jeśli dostanie angaż w Toruniu to pewnie po stawce sporo niższej od tego co mógł zarobić w Unii (czy w ogóle w innym klubie gdyby historia negocjacji wyglądała inaczej). Po sezonie zacznie się jednak licytacja.
    Ostatnio edytowane przez Yozayan ; 04-12-2015 o 16:17

  4. Powrót do góry    #1759
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2009
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 38 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Nie chodzi mi o to, że odszedł przez kasę. Chodzi o jego niestabilność. Jeśli dostanie angaż w Toruniu to pewnie po stawce sporo niższej od tego co mógł zarobić w Unii (czy w ogóle w innym klubie gdyby historia negocjacji wyglądała inaczej). Po sezonie zacznie się jednak licytacja.

    Jeśli dogadali się z Nice, że dopłaca do kontraktu i jest gitara, to myślę że Piotr w żaden sposób nie będzie z tego powodu płakał.

  5. Powrót do góry    #1760
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Ale dlaczego mniej? Przy obecnych torach i swoim podejściu do spraw sprzętowych Greg może spokojnie pojeździć na najwyższym poziomie dwa lata (i na tyle podpisać kontrakt).



    W stosunku do Pitera, biorąc pod uwagę jego dziwne odejście z Leszna, nie mamy żadnych atutów. Dzisiaj trafia się po prostu jedyna w swoim rodzaju okazja na jego zakontraktowanie - z Unią się pożarł, Tarnów nie ma kasy, Grudziądz i Gorzów zamknięte składy, Sparta szuka tańszej opcji. Piter jest skazany na jeden z trzech klubów ale jeśli odpali w tym sezonie to zaraz inne kluby zaczną układać składy na rok 2017 od niego. Przy dotychczasowym podejściu Termińskiego walki o utrzymanie młodego za wszelką cenę nie będzie.



    Może się mylę ale gdyby to ode mnie zależało postawiłbym na Grega na dwa lata.
    Przeciez nie ma problemu podpisac z Piterem tez na dwa lata.
    Greg po tych dwoch latach byc moze zakonczy kariere,Piotr nadal bedzie
    mlody i mozna wiazac z nim nadzieje na kolejne.
    Oczywiscie,ryzyko podkupienia Pawlickiego przez inny klub istnieje,ale
    to wiaze sie praktycznie z kazdym zawodnikiem.
    Pamietajmy,ze obojetnie kto przyjedzie,czy bedzie to Greg,Piter czy Grisza,zaden z nich
    nie bedzie emocjonalnie zwiazany z Toruniem jak Miedziak,Pawel czy nawet Holder.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  6. Powrót do góry    #1761
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    @kingpin
    Oczywiście, że jest problem. Jeśli Piter racjonalnie myśli (przyznaję - mam tu pewne wątpliwości) to przy obecnym układzie na rynku nie zgodzi się na dwuletni kontrakt. Po pierwsze ma świadomość, że stawki są teraz (przy kończeniu kompletowania składów) znacznie niższe od tego co mógłby dostać gdyby chęć odejścia z Leszna ogłosił np. pod koniec października. Po prostu może czuć, że trudno, stało się ale za rok powalczy jeszcze o solidny kontrakt.

    Po drugie pewnie jeszcze liczy na powrót do Leszna.



    I żeby nie było - gdyby ktoś namówił go na kontrakt dwuletni to pewnie bym mu przyklasnął. Na chwilę obecną po prostu w taki wariant jednak nie wierzę.

  7. Powrót do góry    #1762
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Moze masz racje,ale zalozylem tak na podstawie propozycji 2-letniego kontraktu dla Grega.
    Skoro dla niego byla taka opcja,byc moze dla Pawlickiego tez by sie znalazla.
    Oczywiscie niekoniecznie Piter musilaby sie na taki kontrakt zgodzic.
    Z drugiej strony perspektywa stabilizacji za godne pieniadze na 2 lata jest
    zawsze kuszaca.1,3 mln to w tej chwili bardzo duze pieniadze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  8. Powrót do góry    #1763
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Moze masz racje,ale zalozylem tak na podstawie propozycji 2-letniego kontraktu dla Grega.
    Skoro dla niego byla taka opcja,byc moze dla Pawlickiego tez by sie znalazla.
    Oczywiscie niekoniecznie Piter musilaby sie na taki kontrakt zgodzic.
    Z drugiej strony perspektywa stabilizacji za godne pieniadze na 2 lata jest
    zawsze kuszaca.1,3 mln to w tej chwili bardzo duze pieniadze.
    Tak ale 1,3 mln bylo dla Gega. Piter jest bardziej perspektywistyczny, ale tez ryzyko zmiany otoczenia, seniorka, GP, mockwa itp.itd powoduje, ze tez jest obarczony wiekszym ryzykiem - po prostu moze nie wypalic na ten sezon.
    U Grega to ryzyko jest znacznie mniejsze.

    Dlatego wydaje mi sie, ze Termos zaproponuje Piterowi banke a za reszte bedzie chcial sprowadzic Krakowiaka.

    Ciekawe co na to Holder i Miedzinski...ale z drugiej strony niech obronia sie wynikami to beda startowac z innej pozycji kontraktowej.


    Tak czy siak ja jestem za Piterem! Na Grega sie nie obraze, ale Piotr do Pawelka i Gomolskiego bardziej mi tu pasuje

  9. Powrót do góry    #1764
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Nawet jeśli udałoby się nam podpisać kontrakt z Piotrem na ten sezon, to za rok dostanie gdzieś 10% więcej i bez żalu odejdzie. Skoro mógł odejść z macierzystego klubu dającego mu dobrą i pewną kasę to tym bardziej odejdzie od nas przy pierwszej okazji.
    1. Nie sądzę, aby faktycznie pieniądze były głównym powodem odejścia Pawlickich z Leszna. Tam raczej weszły w grę jakieś kwestie urażonej ambicji, osobiste i ogólnie zły klimat do rozmów. Skoro szuka klubu, to raczej nie jest kwestia wyższych ofert - bo i niby skąd one miałyby być, na takim rynku? Być może klub był uprzedzony, ze względu na prowadzenie, a sam zawodnik i team, czuł się niedowartościowany (i nie chodzi o pieniądze) i nie było tematu do rozmów.

    2. Jeśli Piter miałby dostawać lepsze oferty i z nich skorzystać, to sam pomyśl - musiałby spełniać oczekiwania KST. Grisza nie spełniał i dziś ma oferty na poziomie gorszym, także zakładając, że dla PP posypią się oferty rzędu 10%+, automatycznie zakładasz jego jazdę na oczekiwanym poziomie.

    Jak dla mnie, ciężki wybór. Najlepiej byłoby mieć ich obu, bo zawodnicy są pewnego rodzaju przeciwieństwem. Greg - doświadczenie, chłodna głowa, "stabilność", Piter - szaleństwo, młodość i nieobliczalność (niekoniecznie sportowa) + nie wiadomo, jak będzie wyglądała organizacja teamu (przy czym jednak w SWE czy GB jakoś Piter sobie radził bez seniora). Ogólnie to najlepiej byłoby mieć ich obu i tu się kłania bezsensowny kontrakt z Holderem. Gdybym miał wybierać - mimo wszystko, jestem za Piterem. On może wnieść do tej drużyny realną zmianę.

    A w chwili obecnej, bezapelacyjnie najlepszy pomysł, to Grisza i Piter IN, Greg i Miedziak - auf widerzejn.
    Za rok, Przemek zwolni miejsce Zmarzlikowi i może przyjść do pakietu z bratem, wymieniając Miedziaka (Gomólskiego zmieni wtedy Przedpełski) i będziemy mieli trójkę sensownych polskich seniorów.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 04-12-2015 o 16:47
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  10. Powrót do góry    #1765
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Za bańkę? To go przebije licytator Dowhan do tego wcześniej sprzątnie Grega i się kurna maniana zrobi
    Bo jak Dowhan mówi, że na chwilę obecną nie są zainteresowani Piotrem tylko Griszą, Gregiem to znaczy, że trzeba odbierać na odwrót i Piotrem są zainteresowani

    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    A w chwili obecnej, bezapelacyjnie najlepszy pomysł, to Grisza i Piter IN, Greg i Miedziak - auf widerzejn.
    Za rok, Przemek zwolni miejsce Zmarzlikowi i może przyjść do pakietu z bratem, wymieniając Miedziaka (Gomólskiego zmieni wtedy Przedpełski) i będziemy mieli trójkę sensownych polskich seniorów.
    No to jak Miedziak teraz do widzenia ale jednak za rok ma być wymieniony przez Przemka? Jednak co jak co Twój scenariusz jest sc-fi bo Termiński nie puści nigdzie Miedziaka i zatrudni już tylko jednego ridera. A takie jeszcze jedno uszczypliwe pytanie.. jak będziecie mieli? Przecież Ty kibicujesz Bykom. Czy może zmiana barw przez Piotra z powoduje, że będziesz kibicował KST?
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 04-12-2015 o 16:54

  11. Powrót do góry    #1766
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Dziwaczny artykul.Pisal jakis niedoswadczony pracownik dziennikarstwa.
    My doswiadczeni kibice nie powinnismy sie na takie teksty nabierac.
    Majac na wzmocnienie duzabanketrzysta,wolalbym wydac ja
    na Pitera niz Dziadzie.Z kilku powodow.
    Piter jest mlodzszy,coraz lepszy,choc jeszcze duzo musi sie uczyc.
    W minionym sezonie byl rownie skuteczny jak Greg.
    Jest Polakiem a wiadomo,ze w razie kontuzji latwiej znalezc
    zagranicznego zmiennika ktory w takim przypadku wchodzi za kogokolwiek.
    Jezdzi jak szatan,nudy by nie bylo.
    Lubi sie z nasza wschodzaca gwiazda,wiec atmosfera w parkingu bylaby jak mysle ok.
    Chcial juz kilka razy bic Dzika.
    Zarobione pieniadze zostawi w Polsce,czym wspomoze program 500+.
    Leszczynianie mowia cos o jego niesportowym trybie zycia.
    No ale sami powiedzcie,co on mial tam w tym Oborowie robic?
    Jedyne atrakcja to sobotnia zabawa w remizie i niedzielna msza w kosciele,gdzie
    skacowany i wysuszony Piter przezywal traume patrzac jak facet w sukience pije wino.
    Ile razy mozna tez skakac z trampoliny w Akwawicie?Nawet szachiscie sie znudzi
    a co dopiero zuzlokowi z ADHD.
    Przeprowadzi sie do Torunia,zalozy marynarke i krawat,bedzie mogl pojsc do teatru,kina,
    do muzeum,na wystawe do CSW czy do sali koncertowej
    na mockiewski balet.Krotko mowiac,przestanie chlac.
    Dla mnie wybor miedzy Gregiem a Piterem jest oczywisty.
    Tak jest, bierzmy Pitera i do stresu "czy przetrwa bez kontuzji turniej Grand Prix" dołóżmy zagadkę "czy nie zaleje pały gdzieś po drodze". Już teraz w Lesznie nikt nad tym nie panował i klub ma radochę, że pozbył się wrzoda i jeszcze wina spadła na Pawlickich. Teraz sobie dołóż debiut w Grand Prix, stres, nowe środowisko... I w zasadzie żadnej gwarancji wyniku.

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mandaryn za jego przydatny post!

    Malin017 (04-12-2015), el_kwas (04-12-2015)

  13. Powrót do góry    #1767
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta



    No to jak Miedziak teraz do widzenia ale jednak za rok ma być wymieniony przez Przemka? Jednak co jak co Twój scenariusz jest sc-fi bo Termiński nie puści nigdzie Miedziaka i zatrudni już tylko jednego ridera. A takie jeszcze jedno uszczypliwe pytanie.. jak będziecie mieli? Przecież Ty kibicujesz Bykom. Czy może zmiana barw przez Piotra z powoduje, że będziesz kibicował KST?
    1. No bo to myślenie życzeniowe i wiem, że Miedziaka nie wywalą (niestety, taki mamy klimat) stąd też przedstawiam scenariusz alternatywny, co za rok, po kolejnym słabym sezonie Miedziaka i dobrym Piotra - szanse na taką wymianę byłyby większe.

    2. Nie kibicuje ani Unii, ani KST. W 2015 trzymałem za Unią, ale nie dlatego, że to Unia. Mogę kibicować nawet Falubazowi, jeżeli będzie mi to pasowało, IYKWIM.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 04-12-2015 o 17:46
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  14. Powrót do góry    #1768
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    To ja juz wole Grisze ... Cos czuje, ze z Piotrusiem bedzie tak jak napisal mandaryn.

  15. Powrót do góry    #1769
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Piekarnia zapodała, że amerykańskich burgerów nie będzie bo bułka się przypaliła.

    Cytat Zamieszczone przez el_kwas Zobacz posta
    To ja juz wole Grisze ... Cos czuje, ze z Piotrusiem bedzie tak jak napisal mandaryn.
    Ja czuję, że rozstanie z bratem i opuszczenie ciepłego ****idołka będzie dla niego tym czym dla Warda było zawieszenie.

  16. Powrót do góry    #1770
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta


    Ja czuję, że rozstanie z bratem i opuszczenie ciepłego ****idołka będzie dla niego tym czym dla Warda było zawieszenie.

    Czyli, że motywacją? Bo co by nie mówić, Ward po powrocie z zawieszenia był dużo świeższy i w lepszej formie niż w sezonie 2014. Skończyło się tragicznie, ale dysponowany był niesamowicie.

    Ja stawiałbym na Pitera, nawet gdyby kosztował +/- tyle co Greg. Co ciekawe, Hancocka bardzo lubię, za Pawlickim nie przepadam.Mam jednakże takie wewnętrzne przeczucie, że jest on jedyną sensowną alternatywą dla Grega.

  17. Powrót do góry    #1771
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Ponoć Piotra na jazdę w KS namawiają dwaj kompani Paweł i Gomóła a i Vaculik pasuje do tej trójki

  18. Powrót do góry    #1772
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Z namawiania pół bańki nie odpuści

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Lipa_PL (05-12-2015), młody_piernik (04-12-2015)

  20. Powrót do góry    #1773
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Kibole w Lesznie czują zawód, to zrozumiałe, ale prezes tamtejszego klubu raczej ulgę.
    A u nas zaczyna się szukanie dobrych stron transferu chłopaka z problemami. Już jeden taki był co przyciągał kłopoty, tylko że jego chociaż chciało się tłumaczyć.

  21. Powrót do góry    #1774
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,786
    Kliknij i podziękuj
    906
    Podziękowania: 1,348 w 711 postach
    Na dziś nasz polski skład wygląda tak: Przedpełski, Gomólski, Miedziński i młodzieżowiec jakiś... Krzyżanowski, czy hm... Krakowiak.
    Czyli raczej dość słabo to wygląda, a jak już znowu Paweł, czy Adrian złapie kontuzję nawet na 2-3 mecze to znowu będzie płacz i zgrzytanie
    zębów. Zatem jak już coś wzmacniać to skład krajowy, bo o zagraniczniaka jednak wydaje się, że będzie dużo łatwiej. Czyli jak już...
    to już niech będzie ten Pawlicki, a Gomólski niech walczy z Miedziakiem o skład... Z zagraniczniaków mamy na razie Vaculika i
    Holdera, i w tym momencie jeżeli doszedłby Pawlicki, to uzupełnienie składu można by ograniczyć do Doyla, czy nawet Łaguty,
    a w głębszej rezerwie mógłby być Fricke, Kurtz itp. Choć przyznaję, mimo uznania dla klasy Pawlickiego, że ja jakoś go jednak
    w Toruniu nie za bardzo bym chciał...
    A tak z innych informacji, które tu się nie przewinęły... Oskar Fajfer nad morzem...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  22. Powrót do góry    #1775
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Na tą chwilę nie porównywał bym wartości
    kontraktowej PiPa do Hancocka (przy wszystkich
    wadach Grin'a). W lidze jezdził, jako junior bez konieczności
    tłuczenia piętnastych biegów. Doszły biegi juniorskie a i tak
    średnia pozostała niższa od Amerykanina. Jak już napisałem
    wcześniej: wybór między trzema chorobami. Ja (o zgrozo!!!)
    wybrał bym w razie niemożności zakontraktowania Jankesa
    pakiet: Grisza + Warszawiak...
    !Adrian walcz!

  23. Powrót do góry    #1776
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,326
    Kliknij i podziękuj
    1,566
    Podziękowania: 1,200 w 919 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Na tą chwilę nie porównywał bym wartości
    kontraktowej PiPa do Hancocka (przy wszystkich
    wadach Grin'a). W lidze jezdził, jako junior bez konieczności
    tłuczenia piętnastych biegów. Doszły biegi juniorskie a i tak
    średnia pozostała niższa od Amerykanina. Jak już napisałem
    wcześniej: wybór między trzema chorobami. Ja (o zgrozo!!!)
    wybrał bym w razie niemożności zakontraktowania Jankesa
    pakiet: Grisza + Warszawiak...
    Trójkę ! Trójkę! Trójkę wybierz panie ...!

    (Lubi drinki z palemką...)
    Ostatnio edytowane przez JaacPoz ; 04-12-2015 o 22:28

  24. Powrót do góry    #1777
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Na tą chwilę nie porównywał bym wartości
    kontraktowej PiPa do Hancocka (przy wszystkich
    wadach Grin'a). W lidze jezdził, jako junior bez konieczności
    tłuczenia piętnastych biegów. Doszły biegi juniorskie a i tak
    średnia pozostała niższa od Amerykanina. Jak już napisałem
    wcześniej: wybór między trzema chorobami. Ja (o zgrozo!!!)
    wybrał bym w razie niemożności zakontraktowania Jankesa
    pakiet: Grisza + Warszawiak...
    No OK - Pawlicki jeździł juniorskie, a Hancock nie jeździł PO. Poza tym, Piter miał najlepszą średnią wyjazdową, więc akurat widać, że on sobie w łatwych meczach średniej nie nabijał. Jasne, że Hancock jest lepszym zawodnikiem, ale jest obcokrajowcem (dużo łatwiej wymienialny produkt), jest droższy (dla mnie to pewne) i jest starszy. A Piter to zawodnik, który może zmienić oblicze tej drużyny i to wbrew temu, co niektórzy piszą - na lata. Problemy wychowawcze są i to jest największe zmartwienie na ten moment, ale mam nadzieje, że po prostu zmądrzeje. SGP może go nauczyć pokory.

    1. Vaculik
    2. Miedziak/Gomólski
    3. Holder
    4. Łaguta
    5. Piter
    6. Krakowiak (niech będzie, chociaż jakoś mnie nie przekonuje do końca)
    7. Przedpełski

    I można jechać po DMP, tylko nie wiem kto za to zapłaci
    Jeden z zawodników na 2ce jest zbędny Miedziak wypożyczenie do Grudziądza i dobra jest.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (05-12-2015)

  26. Powrót do góry    #1778
    Użytkownik Awatar peper
    Dołączył
    24-11-2012
    Postów
    439
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 201 w 102 postach
    Ale hola hola...skad Wy z tym Pawlickim + Laguta ?? Z tego co rozumiem kasa jest na jednego z nich plus przy dobrych wiatrach junior. Karkosika juz nie ma z nami a budzet klubu nie jest z gumy.

  27. Powrót do góry    #1779
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Ale hola hola...skad Wy z tym Pawlickim + Laguta ?? Z tego co rozumiem kasa jest na jednego z nich plus przy dobrych wiatrach junior. Karkosika juz nie ma z nami a budzet klubu nie jest z gumy.

    My? Wy? To tylko Buszmen sobie marzy i lepiej dla nas, zeby to byly tylko marzenia, bo Laguta to jednak krok w tył, a nie naprzód.

  28. Powrót do góry    #1780
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Tak jest, bierzmy Pitera i do stresu "czy przetrwa bez kontuzji turniej Grand Prix" dołóżmy zagadkę "czy nie zaleje pały gdzieś po drodze". Już teraz w Lesznie nikt nad tym nie panował i klub ma radochę, że pozbył się wrzoda i jeszcze wina spadła na Pawlickich. Teraz sobie dołóż debiut w Grand Prix, stres, nowe środowisko... I w zasadzie żadnej gwarancji wyniku.
    No ok,bierzmy Grega i do stresu "czy przetrwa sezon bez kontuzji" dolozmy zagadke "czy sie jeszcze podniesie po ewentualnym zlamaniu obojczyka".

    Piter ma pewnie niejedno za uszami.Podejrzewam,ze choc czesc plotek na jego temat jest prawdziwa.
    Ryzyko istnieje,nie przecze.Ale byc moze wlasnie zmiana srodowiska mu pomoze.On z kazdym rokiem
    bedzie dojrzalszy.Byc moze jak zasmakuje GP,zmienia mu sie nieco priorytety.
    W razie czego zawsze mozemy pozbyc sie wrzoda ktory wykreca 2,3/bieg i wprowadzic do zespolu Kurtza.
    Poza tym jak pisalem wczesniej,chcial Dzika trzaskac po mordzie wiec z urzedu nalezy mu sie miejsce w KS.
    Myslisz,ze dlaczego nasi zagieli parol wlasnie na Grega?

    W zasadzie to zaden zawodnik nie daje gwarancji wyniku.
    Slabsze okresy zdarzaly sie takim terminatorom jak Emil czy Hampel,wiec to zaden argument.

    Laguty nie bedzie w Toruniu.
    Przynajmniej nic na to nie wskazuje.
    Jesli faktycznie mieli taka opcje,trzeba bylo
    zaklepac go trzy tygodnie temu jak kosztowal podobno 800.000.
    Teraz ,biorac pod uwage plotki na temat Kildemanda,
    na rynku pozostalo czterech sensownych zuzlowcow i jeden obarczony nieco wiekszym ryzykiem.
    Mam na mysli Grega,Pitera,Grisze,Doyla oraz Jonssona.
    Chetnych na ich uslugi jest niby trzech Falubaz,KS,Rybnik ale podejrzewam,ze i Sparta czy Tarnow zza winkla
    moze wejsc do gry.Dodatkowo Rybnik aby miec szanse na utrzymanie,potrzebuje dwoch z nich.
    Predzej kaktus mi na rece wyrosnie niz taki Grisza kosztuje teraz 800.000.
    Kazdy z nich,bez wyjatku,zgarnie za kontrakt min. banke.Rowniez Jonsson.
    Terminski przegapil najlepszy moment na kontraktowanie z wyprzedazy i tyle.
    Jesli Hancock rzeczywiscie dal slowo na gebe a teraz odejdzie do Bunia,
    oznacza tylko ,ze przyklad Warda niczego naszych nie nauczyl.
    Zreszta to zadna tragedia,tylko teraz trzeba szybko dzialac i do kieszeni siegnac
    nieco glebiej niz jeszcze 20 dni temu.
    Jezeli faktycznie maja duze cisnienie na wynik w przyszlym sezonie,
    mnie nie zdziwia jeszcze dwa wzmocnienia.Pod warunkiem oczywiscie,ze jednym z nich bedzie Piter.
    Dla dwoch obcych miejsca nie ma.
    Podejrzewam,ze Kacper nie ma gwarancji startow a dodajac do tego
    instytucje goscia,rola rezerwowego niekoniecznie musi oznaczac siedzenie na lawie.
    No ale to byloby lekkie szalenstwo a mam nadzieje,ze twarda stapaja po ziemi.
    O ile przy odpowiednim wyniku mozna by bylo to pewnie finansowo dzwignac,to
    przeciez nikt takiego wyniki nie zagwarantuje.
    Moim zdaniem Terminski jednak lekceważy udzial w PO nie wspominajac o finale ligi.Mowiac,ze
    to praktycznie nic nie daje,bo trzeba zawodnikom placic za cztery dodatkowe mecze zapomina ,ze wspomnial cos o walce o PO i medal a wiec sam zaklada dodatkowe cztery mecze,a tam jest jednak roznica
    miedzy jazda o braz przy w polowie pustych trybunach a jazda w finale na MA pekajacej w w szwach.
    I nie chodzi tu o mityczne 2 banki jak tu nam wmawial papuas,ale w lekko ponad banke jestem w stanie uwierzyc.
    Poza tym kazde mistrzostwo przeklada sie na latwiejsze rozmowy ze sponsorami w sprawie kolejnego sezonu.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-12-2015 o 08:52
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    mszat (05-12-2015), snoopski (05-12-2015)

  30. Powrót do góry    #1781
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Piter oprócz wielu wad ma szansę przyciągnąć na trybuny więcej osób. Nie chodzi mi o pajacowanie ala kostek, ale o gen wariactwa skuteczność i Polski paszport.
    To w sumie tak działa, premia za ryzyko. Na dodatek podoba mi się taka atmosfera w parkingu, po latach.
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi energo za jego przydatny post!

    kingpin (05-12-2015)

  32. Powrót do góry    #1782
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    No ok,bierzmy Grega i do stresu "czy przetrwa sezon bez kontuzji" dolozmy zagadke "czy sie jeszcze podniesie po ewentualnym zlamaniu obojczyka".

    Piter ma pewnie niejedno za uszami.Podejrzewam,ze choc czesc plotek na jego temat jest prawdziwa.
    Ryzyko istnieje,nie przecze.Ale byc moze wlasnie zmiana srodowiska mu pomoze.On z kazdym rokiem
    bedzie dojrzalszy.Byc moze jak zasmakuje GP,zmienia mu sie nieco priorytety.
    W razie czego zawsze mozemy pozbyc sie wrzoda ktory wykreca 2,3/bieg i wprowadzic do zespolu Kurtza.
    Poza tym jak pisalem wczesniej,chcial Dzika trzaskac po mordzie wiec z urzedu nalezy mu sie miejsce w KS.
    Myslisz,ze dlaczego nasi zagieli parol wlasnie na Grega?

    .
    No Greg za swoją akcję na Pedersenie powinien
    dostać u nas dożywotni kontrakt oraz wielki pomnik
    przed głównym wejściem na MA.
    !Adrian walcz!

  33. Powrót do góry    #1783
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    No prosze gościa, którego rzekomo miota po torze, maszyna go prowadzi nie na odwrót powoli staje się idolem pierniczkow, nice znaczy się nieźle

    Generalnie zgadzam się z energo Piter wespół Pawelkiem przyciągnął dodatkowy cash do klubu.

  34. Powrót do góry    #1784
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    No prosze gościa, którego rzekomo miota po torze, maszyna go prowadzi nie na odwrót powoli staje się idolem pierniczkow, nice znaczy się nieźle

    Generalnie zgadzam się z energo Piter wespół Pawelkiem przyciągnął dodatkowy cash do klubu.
    Byczek - otarłeś łzy? . A Unia nie skorzystała
    z okazji ściągnięcia dodatkowego cashu do klubu?
    !Adrian walcz!

  35. Powrót do góry    #1785
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Byczek - otarłeś łzy? . A Unia nie skorzystała
    z okazji ściągnięcia dodatkowego cashu do klubu?

    No nie za bardzo wszystko weźmie teraz Hampelek

    Spoko tylko się depcze troszkę. Moja piekarnia Toruńska utrzymuje, ze bedzie to Herbi

    K.M dodam

  36. Powrót do góry    #1786
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No OK - Pawlicki jeździł juniorskie, a Hancock nie jeździł PO. Poza tym, Piter miał najlepszą średnią wyjazdową, więc akurat widać, że on sobie w łatwych meczach średniej nie nabijał. Jasne, że Hancock jest lepszym zawodnikiem, ale jest obcokrajowcem (dużo łatwiej wymienialny produkt), jest droższy (dla mnie to pewne) i jest starszy. A Piter to zawodnik, który może zmienić oblicze tej drużyny i to wbrew temu, co niektórzy piszą - na lata. Problemy wychowawcze są i to jest największe zmartwienie na ten moment, ale mam nadzieje, że po prostu zmądrzeje. SGP może go nauczyć pokory.

    1. Vaculik
    2. Miedziak/Gomólski
    3. Holder
    4. Łaguta
    5. Piter
    6. Krakowiak (niech będzie, chociaż jakoś mnie nie przekonuje do końca)
    7. Przedpełski

    I można jechać po DMP, tylko nie wiem kto za to zapłaci
    Jeden z zawodników na 2ce jest zbędny Miedziak wypożyczenie do Grudziądza i dobra jest.
    Sądząc po tym, jak zawodnicy KST radzili sobie z
    Herbiem w RZ, jestem raczej pewien, że Greg nie
    pojechał by gorzej w PO od Pitera. W finale na pewno
    nie pojechał by gorzej. Moim zdaniem, naturalnym i
    najlepszym wyborem był by Ward. Po tym, co się wydarzyło,
    dla mnie każdy zawodnik to jednak słaby substytut.
    Już pisałem - PiPa to Polak i to jego największa przewaga nad
    pozostałymi kadydatami do jazdy.
    !Adrian walcz!

  37. Powrót do góry    #1787
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    No prosze gościa, którego rzekomo miota po torze, maszyna go prowadzi nie na odwrót powoli staje się idolem pierniczkow, nice znaczy się nieźle



    Generalnie zgadzam się z energo Piter wespół Pawelkiem przyciągnął dodatkowy cash do klubu.

    Byczek, proszę Cie. Gdzie jak gdzie ale w Toruniu Piter miał chyba zawsze dobrą prasę (chodzi o ocenę umiejętności nie o historie pozatorowe).

    Coś czuję, że w ostatnich wpisach o piekarniach może być trochę zakalców Jakoś nie chce mi się wierzyć, że jutro w Falubazie objawi się Greg.

  38. Powrót do góry    #1788
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Piter to ryzyko, ale kto nie ryzykuje ten nie pije szampana,

    jakby był skład :
    1. Jason
    2. Miedziak/Gomóła
    3. Piter
    4. Krzysztof
    5. Martin
    6. Pawelek
    7. Norbert

    bylbym naprawde zadowolony
    Ostatnio edytowane przez Misiek_T ; 05-12-2015 o 09:59 Powód: poprawa drobnych literówek

  39. Powrót do góry    #1789
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Bardzo mocno wątpię czy stać nas na dwóch zawodników z Doyle/ Laguta/ Hancock/ Pawlicki... Do końca bym nie był przekonany czy któryś z nich będzie

  40. Powrót do góry    #1790
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    Piter oprócz wielu wad ma szansę przyciągnąć na trybuny więcej osób. Nie chodzi mi o pajacowanie ala kostek, ale o gen wariactwa skuteczność i Polski paszport.
    To w sumie tak działa, premia za ryzyko. Na dodatek podoba mi się taka atmosfera w parkingu, po latach.
    Przestań proszę kadzić Piterowi kolego i dawaj
    newsy od pierwszego Piekarza .
    !Adrian walcz!

  41. Powrót do góry    #1791
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,865
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    dawaj
    newsy od pierwszego Piekarza .

    Od samego mistrza cukiernika?

  42. Powrót do góry    #1792
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    No prosze gościa, którego rzekomo miota po torze, maszyna go prowadzi nie na odwrót powoli staje się idolem pierniczkow, nice znaczy się nieźle

    Generalnie zgadzam się z energo Piter wespół Pawelkiem przyciągnął dodatkowy cash do klubu.
    Czyli identycznie jak to jest z Pilską parówą ale jak już by wylądował w Lesznie to już to by była najwyższej jakości szynka

  43. Powrót do góry    #1793
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Jak by był skład:Hancock,Miedziński,Vaculik,Pawlicki,Holder ,Przedpełski,Krakowiak.Kupuję karnet w ciemno w "czerwonej".I jeszcze jedno czy zauważyliście gdzie w szwedzkiej będzie startował Holder,kogo będzie miał lub będzie do pary?

  44. Powrót do góry    #1794
    Użytkownik Awatar mariusz291
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    91
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 18 w 9 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Jak by był skład:Hancock,Miedziński,Vaculik,Pawlicki,Holder ,Przedpełski,Krakowiak.Kupuję karnet w ciemno w "czerwonej".I jeszcze jedno czy zauważyliście gdzie w szwedzkiej będzie startował Holder,kogo będzie miał lub będzie do pary?
    ok, ale zrobisz młyn na czerwonej

  45. Powrót do góry    #1795
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariusz291 Zobacz posta
    ok, ale zrobisz młyn na czerwonej
    Wystawi transparent "love Senator"

    Wysłane z najbliższego Urzędu Pocztowego
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #1796
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,338
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Jak by był skład:Hancock,Miedziński,Vaculik,Pawlicki,Holder ,Przedpełski,Krakowiak.Kupuję karnet w ciemno w "czerwonej".
    Zapłać za ten karnet 1,5 mln to będzie taki skład...

  47. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Yozayan (05-12-2015), el_kwas (05-12-2015), mszat (05-12-2015)

  48. Powrót do góry    #1797
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,803
    Kliknij i podziękuj
    4,019
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    08.12 Herbi w KST, dziękuję

  49. Powrót do góry    #1798
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    08.12 Herbi w KST, dziękuję
    Skąd takie informacje? Jeśli tak to Piotr idzie do ZG.. innej opcji nie widzę.
    ogólnie podział Greg i Piotr na ZG i Toruń automatycznie powoduje, że to chyba dwie potencjalnie najsilniejsze drużyny w lidze.

    Przemek w wywiadzie nie wyklucza wspólnych derbów.. Dowhan zaprzecza, że są Piotrem zainteresowani. Ale z Gregiem ma tak dobry kontakt, że wcześniej będzie wiedział o jego podpisie w Toruniu niż to będzie podane do opinii publicznej. A w wtedy sieci na młodego pewnie szybko zarzuci. Chyba, że jest zdeterminowany na tego Grisze jak z Gregiem nie wypali..

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Terminski skupil sie na Dziadzi,bo wiedzial,ze Pawliccy sa nie do wyjecia.
    Akurat tutaj bym się nie zdziwił.. Mało kto wierzył w odejście Piotra.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 05-12-2015 o 13:56

  50. Powrót do góry    #1799
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    08.12 Herbi w KST, dziękuję

    Byczek, a to jednak nie Piter jest u nas dogadany? Czy może pakiet?

    Z tym Gregiem, to spokojnie. Teraz sytuacja na rynku jest burzliwa i nic jeszcze pewnie nie jest ustalone.

  51. Powrót do góry    #1800
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,156
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    08.12 Herbi w KST, dziękuję
    Spoko.Nie ma za co.
    Terminski skupil sie na Dziadzi,bo wiedzial,ze Pawliccy sa nie do wyjecia.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-12-2015 o 13:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •