Strona 34 z 162 PierwszyPierwszy ... 2432333435364484134 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,486 do 1,530 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1486
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Pisałem wcześniej,pozostał w klubie Gajewski,pozostanie i Holder.I tak się stało.To,że Holder jest kolegą,przyjacielem z Hancockiem nie musi oznaczać,że będą razem jeździć w jednym klubie w Polsce.Jeżdżą w Szwecji w Piraternie,ale tam nie ma takiego "szreka",który w Polsce ma być(jak mawiają)kolegą Hancocka.Ciekaw jestem poniedziałku,komu Holder będzie dziękował.Swoją drogą nic mnie już w klubie nie zaskoczy,kontrakt Holdera?Co za nim przemawiało?Kontrakt Miedzińskiego?Co za nim przemawiało?Co za nimi przemawiało?Że są tani,że są po kontuzjach(Miedziński nie wyleczony uszczerbek).Czekam do poniedziałku i albo będzie show albo będzie mizeria.

  2. Powrót do góry    #1487
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    No niestety przyjacielu,oni musza obracac sie w rozsadnych ramach budzetowych.
    To ,ze szalenstw nie bedzie bylo wiadome.
    Oczywiscie mozna bylo zamienic Miedzina na Holte,Holdera na powiedzmy Kildemanda.
    Mysle,ze to by jeszcze jakos dzwigneli finansowo.
    Tylko czy bylaby to jakas zmiana jakosciowa? Jestes pewny?
    Moze jakies inne kandydatury,z podobnej polki cenowej?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 28-11-2015 o 10:38
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #1488
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Poniedziałek to jakaś szczególna data , ze sie stracę i zapytam?

  4. Powrót do góry    #1489
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Do Torunia przyjezdza Zmora i bracia Pawliccy.
    Chcieli podpisac w jednym klubie i nasi na spolke ze Staleczka im to zorganizowali.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #1490
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Do Torunia przyjezdza Zmora i bracia Pawliccy.
    Chcieli podpisac w jednym klubie i nasi na spolke ze Staleczka im to zorganizowali.


    Cały czas biorę takową ewentualność pod uwagę acz będę zdziwiony jeślli tak się stanie ... U know what I mean?

  6. Powrót do góry    #1491
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Patrząc na obecne już składy drużyn,pozostanie naszej drużynie walka o "czwartego" do PO.I to też,jeżeli w poniedziałek będzie rozwiązanie pomyślne,a trzeba pamiętać,że będzie jeszcze klub,który ma ogromne ambicję na papierze.

    I jeszcze jedno,przyjacielu kingpingu,chcesz powiedzieć że budżet oparty będzie na tym co było w tym sezonie.Żadnego wsparcia dodatkowego z zewnątrz?Coś chyba nie tak.

  7. Powrót do góry    #1492
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,864
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 761 w 497 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    kontrakt Holdera?Co za nim przemawiało?Kontrakt Miedzińskiego?Co za nim przemawiało?Co za nimi przemawiało?
    Przemawiało za nim to, że to jedyni w klubie, którzy są od lat a jak to mówią pieniądze to nie wszystko czasem trzeba wyciągnąć rękę
    do kogoś w trudniejszym momencie kariery.
    Nie rozumiem tego, jeszcze 2 lata temu był płacz i miłość do wychowanków- swojaków a
    teraz wywalamy Miedziaka i Holdera i do tego juniora komuś podkupujemy i jedziemy samą armią zaciężną?
    Ja chodzę na żużel dla Pawła, Holdera, Darka i dla takich Krzyżanowskich.Chodzę również po to żeby
    miło spędzić czas i pogadać ze znajomymi jak to Bajer lał Golloba czy Jaguś nie mieścił się w torze za juniora
    Wynik drugorzędna sprawa jak dla mnie, chodziłem jak było na stadionie 2-3 tyś ludzi i dalej będę chodził.
    Ale jak widać parcie na wynik jest pierwszoplanową sprawą.

  8. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi koot za jego przydatny post!

    Oracle (28-11-2015), lego (28-11-2015), polewaczka (28-11-2015)

  9. Powrót do góry    #1493
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Widzę, że Cię Stev trzeba trochę "naprostować".

    Wymieniamy Doyle'a na Vaculika. +
    Gomólski - ma za sobą 1 sezon w seniorach a jest bardzo ambitnym zawodnikiem. Bez plusa bo w sumie niewiadoma.
    Hancook/Łaguta - jak dojdzie Greg to ++, jak zostanie Grisza to nie sądzę, żeby pojechał drugi raz taką padakę +.
    Miedziński - tu w sumie nie wiadomo.
    Holder - w końcu ma wakacje bez gipsu. W dodatku będzie bardzo zmotywowany - Darcy "jedzie razem z nim". ++
    Paweł - jeżeli nawet pojedzie taki sezon jak ten albo odrobinę gorszy to i tak powalczy o IMŚJ w tym roku na pewno. +.
    Drugi junior - Oskar kilka punktów przywiózł, szczególnie w dobie padaki Jasona. ---

    Plusy: 5/6
    Minusy: 3

    Jeżeli każdy pojedzie na swoim poziomie to cel jest jeden - DMP.

  10. Powrót do góry    #1494
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Widzę, że Cię Stev trzeba trochę "naprostować".

    Wymieniamy Doyle'a na Vaculika. +
    Gomólski - ma za sobą 1 sezon w seniorach a jest bardzo ambitnym zawodnikiem. Bez plusa bo w sumie niewiadoma.
    Hancook/Łaguta - jak dojdzie Greg to ++, jak zostanie Grisza to nie sądzę, żeby pojechał drugi raz taką padakę +.
    Miedziński - tu w sumie nie wiadomo.
    Holder - w końcu ma wakacje bez gipsu. W dodatku będzie bardzo zmotywowany - Darcy "jedzie razem z nim". ++
    Paweł - jeżeli nawet pojedzie taki sezon jak ten albo odrobinę gorszy to i tak powalczy o IMŚJ w tym roku na pewno. +.
    Drugi junior - Oskar kilka punktów przywiózł, szczególnie w dobie padaki Jasona. ---

    Plusy: 5/6
    Minusy: 3

    Jeżeli każdy pojedzie na swoim poziomie to cel jest jeden - DMP.
    Niby masz racje. Ale........
    Tok myślenia Adriana, Holdera, Gomoły czy nie daj boze Laguty będzie mniej więcej taki:
    "****...lem sezon 2015 a i tak mnie zostawili, teraz tez sie jakos dogadamy. Najpierw zabije uśmiechem (nie dotyczy Adriana) potem obniżę stawkę o 10 procent na rok 2017.

  11. Powrót do góry    #1495
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Za chwile chyba sie okaze ze Sparta bedzie bardziej Monster niz Apator

  12. Powrót do góry    #1496
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Oracle,zrozumiałem i dziękuję za twój optymizm.Zostałem "wyprostowany",ale do poniedziałku to pozwolisz że będę "skrzywiony".

  13. Powrót do góry    #1497
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Widzę, że Cię Stev trzeba trochę "naprostować".

    Wymieniamy Doyle'a na Vaculika. +
    Gomólski - ma za sobą 1 sezon w seniorach a jest bardzo ambitnym zawodnikiem. Bez plusa bo w sumie niewiadoma.
    Hancook/Łaguta - jak dojdzie Greg to ++, jak zostanie Grisza to nie sądzę, żeby pojechał drugi raz taką padakę +.
    Miedziński - tu w sumie nie wiadomo.
    Holder - w końcu ma wakacje bez gipsu. W dodatku będzie bardzo zmotywowany - Darcy "jedzie razem z nim". ++
    Paweł - jeżeli nawet pojedzie taki sezon jak ten albo odrobinę gorszy to i tak powalczy o IMŚJ w tym roku na pewno. +.
    Drugi junior - Oskar kilka punktów przywiózł, szczególnie w dobie padaki Jasona. ---

    Plusy: 5/6
    Minusy: 3

    Jeżeli każdy pojedzie na swoim poziomie to cel jest jeden - DMP.
    Jak już się bawimy w plusiki i minusiki
    Vaculik ++
    Gomólski 0
    Holder 0
    Miedziak 0
    Paweł 0
    drugi junior --

    Greg ++
    Łaguta ---
    Doyli 0

    czyli reasumując generalnie wg jesteśmy na 0; jak będzie Greg to będziemy na lekkim plusie, jak będzie Jason to na 0,
    Rusek w składzie to policzek dla reszty zawodników, kibiców i pewnie niektórych sponsorów. Nie dla Laguty w Toruniu!!

  14. Powrót do góry    #1498
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Jak już się bawimy w plusiki i minusiki
    Vaculik ++
    Gomólski 0
    Holder 0
    Miedziak 0
    Paweł 0
    drugi junior --

    Greg ++
    Łaguta ---
    Doyli 0

    czyli reasumując generalnie wg jesteśmy na 0; jak będzie Greg to będziemy na lekkim plusie, jak będzie Jason to na 0,
    Rusek w składzie to policzek dla reszty zawodników, kibiców i pewnie niektórych sponsorów. Nie dla Laguty w Toruniu!!

    O ile zasada przyznawania + i - u Oracle'a jest w miarę logiczna i uzasadniona, o tyle u Ciebie nie widzę żadnej logiki i argumentów, a jakby nie było na tym polega ocena i dyskusja.
    Bo tak, z jednej strony mamy ++ przy Vaculiku i 0 przy zawodnikach z zeszłego sezonu - co może wskazywać na dawanie + przy potencjalnych wzmocnieniach w kontekście ubiegłego i przyszłego sezonu - jednak przy Łagucie mamy ---, a to zaprzecza tej teorii.

    O ile przy Miedziaku, Holderze i Gomólskim 0 zrozumiem, o tyle przy Przedpelskim nie [choćby dlatego że się wciąż rozwija i to widać z sezonu na sezon, a i przy tym w zeszłym sezonie był naszym najpewniejszym punktem]. Zastanawiające jest też danie -- przy drugim juniorze. Przecież Fajfer miał bardzo mizerny sezon i o ile zdarzały mu się przebłyski, o tyle Krzyżanowski może mieć taki sam, lub może nawet lepszy sezon niż Oskar. Inna sprawa to trzy minusy przy Griszy. Co jak co, ale niechęć do zawodnika nie może być podstawą do oceny realnej możliwej postawy w następnym sezonie, a ta z pewnością nie będzie gorsza niż w tym, może nie będzie też lepsza, ale skoro Doyle'owi dało się 0, to tutaj też należy dać 0 - wszak będzie tańszy. To wciąż daje nam więcej + niż - [przy samym tylko Vaculiku zamiast Doyla] po wyrównaniu Twojej pokrętnej logiki ich przyznawania.
    Ostatnio edytowane przez Hain ; 28-11-2015 o 17:14

  15. Powrót do góry    #1499
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hain Zobacz posta
    O ile zasada przyznawania + i - u Oracle'a jest w miarę logiczna i uzasadniona, o tyle u Ciebie nie widzę żadnej logiki i argumentów, a jakby nie było na tym polega ocena i dyskusja.
    Bo tak, z jednej strony mamy ++ przy Vaculiku i 0 przy zawodnikach z zeszłego sezonu - co może wskazywać na dawanie + przy potencjalnych wzmocnieniach w kontekście ubiegłego i przyszłego sezonu - jednak przy Łagucie mamy ---, a to zaprzecza tej teorii.

    O ile przy Miedziaku, Holderze i Gomólskim 0 zrozumiem, o tyle przy Przedpelskim nie [choćby dlatego że się wciąż rozwija i to widać z sezonu na sezon, a i przy tym w zeszłym sezonie był naszym najpewniejszym punktem]. Zastanawiające jest też danie -- przy drugim juniorze. Przecież Fajfer miał bardzo mizerny sezon i o ile zdarzały mu się przebłyski, o tyle Krzyżanowski może mieć taki sam, lub może nawet lepszy sezon niż Oskar. Inna sprawa to trzy minusy przy Griszy. Co jak co, ale niechęć do zawodnika nie może być podstawą do oceny realnej możliwej postawy w następnym sezonie, a ta z pewnością nie będzie gorsza niż w tym, może nie będzie też lepsza, ale skoro Doyle'owi dało się 0, to tutaj też należy dać 0 - wszak będzie tańszy. To wciąż daje nam więcej + niż - [przy samym tylko Vaculiku zamiast Doyla] po wyrównaniu Twojej pokrętnej logiki ich przyznawania.
    Przy +, 0 i - brałem pod uwagę wkład poszeczgólnych zawodników do wartości drużyny w stosunku do drużyny z poprzedniego sezonu. Proponuje wyluzować, bo się napisać w sobotni wieczór jest niezdrowe Każdy ma prawo do swojej oceny, nie zgadzania się z innymi, itp.

    I tak ++ są przy Vaculiku, bo uważam że da on tyle drużynie (średnia biegowa w stosunku do Doyla/Griszy);
    Przy Pawełku dałem zero, ponieważ będę szczęśliwy jak będzie jeździł podobnie jak w poprzednim sezonie (czyli delta_śr_biegowej będzie niewielka)
    Holder, Miedziak i Gomólski też nie będą mieli raczej wielkiego wahania śr. biegowej, czyli zero,
    Zgadzam się, że Oskarem słabo jeździł ale wykręcił śr. 1.172, uważasz że Krzyżanowski zrobi chociaż 0.5 ? bo ja w to wątpie,
    Panie Hainie, Grisza pokazał gdzie ma na klub i kibiców, pokazał się z maks. nieprofesjonalistą, 3 minusy są emocjonalne ale nie chce człowieka który tak podchodzi do swoich obowiązków, kumasz ?

    mimo wszystko pozdrawiam i proponuje rozewrzeć ...

  16. Powrót do góry    #1500
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    UNSCARED

  17. Powrót do góry    #1501
    Stały bywalec Awatar Hain
    Dołączył
    01-07-2003
    Postów
    859
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 10 w 6 postach
    Cytat Zamieszczone przez Misiek_T Zobacz posta
    Przy +, 0 i - brałem pod uwagę wkład poszeczgólnych zawodników do wartości drużyny w stosunku do drużyny z poprzedniego sezonu. Proponuje wyluzować, bo się napisać w sobotni wieczór jest niezdrowe Każdy ma prawo do swojej oceny, nie zgadzania się z innymi, itp.

    I tak ++ są przy Vaculiku, bo uważam że da on tyle drużynie (średnia biegowa w stosunku do Doyla/Griszy);
    Przy Pawełku dałem zero, ponieważ będę szczęśliwy jak będzie jeździł podobnie jak w poprzednim sezonie (czyli delta_śr_biegowej będzie niewielka)
    Holder, Miedziak i Gomólski też nie będą mieli raczej wielkiego wahania śr. biegowej, czyli zero,
    Zgadzam się, że Oskarem słabo jeździł ale wykręcił śr. 1.172, uważasz że Krzyżanowski zrobi chociaż 0.5 ? bo ja w to wątpie,
    Panie Hainie, Grisza pokazał gdzie ma na klub i kibiców, pokazał się z maks. nieprofesjonalistą, 3 minusy są emocjonalne ale nie chce człowieka który tak podchodzi do swoich obowiązków, kumasz ?

    mimo wszystko pozdrawiam i proponuje rozewrzeć ...

    Nikt tu się nie spina [ale to dobry argument by odwracać kota ogonem, przyznaję], a przynajmniej nie na tyle by poszczególny wkład zawodników do wartości drużyny oceniać emocjonalnie - co sam przyznałeś. [Albo oceniamy na podstawie wahań śr. biegowej, albo na podstawie czy kogoś lubimy, czy nie]

    Tak, uważam że o ile Krzyżanowski nie powalczy z Drabikami i Zmarzlikami, o tyle potencjalnie z większością 2-gich juniorów w E-lidze jest w stanie się skutecznie pościgać na wyjeździe, a u nas z dużą dozą prawdopodobieństwa wygrać.

  18. Powrót do góry    #1502
    Stały bywalec
    Dołączył
    11-09-2013
    Postów
    615
    Kliknij i podziękuj
    119
    Podziękowania: 75 w 48 postach
    Cytat Zamieszczone przez Hain Zobacz posta
    Nikt tu się nie spina [ale to dobry argument by odwracać kota ogonem, przyznaję], a przynajmniej nie na tyle by poszczególny wkład zawodników do wartości drużyny oceniać emocjonalnie - co sam przyznałeś. [Albo oceniamy na podstawie wahań śr. biegowej, albo na podstawie czy kogoś lubimy, czy nie]

    Tak, uważam że o ile Krzyżanowski nie powalczy z Drabikami i Zmarzlikami, o tyle potencjalnie z większością 2-gich juniorów w E-lidze jest w stanie się skutecznie pościgać na wyjeździe, a u nas z dużą dozą prawdopodobieństwa wygrać.
    Hain, ja nie odwracam kota ogonem, po prostu jak ktoś wytacza we mnie działa, pisząc : "pokrętnej logiki", itp. teksty to nie traktuje tego jako życzliwej dyskusji, stąd prosiłem o wyluzowanie,

    ale wracając do tematu

    Co do Griszy. Czy Ty kiedyś pracowałeś w Zespole? Ktoś może być bardzo dobry, ale jak rozpieprza zespół (takim zachowaniem jak Grisza) to nie jest najlepiej. Zresztą ocena nie musi być przeprowadzona na podstawie jednego kryterium (są zresztą zwolennicy twierdzenia, że statystyka kłamie ) ale kilku. Nawet to drugie podejście jest wskazane. Nie wszystko złoto co się świeci.

    Ok, mam nadzieję, że masz racje z Krzyżakiem Ja w to wątpie, ale to dobrze.

  19. Powrót do góry    #1503
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Zespoly w zuzlu skonczyly sie 20 lat temu, dzis kazdy jedzie na swoje konto. Skoro zostal Gajes nie widze miejsca dla Laguty, chyba ze znow na kozla ofiarnego. Szkoda, ale taki mamy klimat, dzis latwiej znalezc 7 najemnikow, niz jednego trenera-menadzera z prawdziwego zdarzenia. Moim zdaniem, jesli ktos spieprzyl team spirit to wlasnie menadzejro do spolki z blizniakami. Nie kupuje rzewnych tweetow o checi odkupienia win i przywiazaniu do Torunia. Zwyczajnie malo kto, poza Gajesiem wierzy w odrodzenie Chrisa. Juz widze "lojalnego" Kangura , gdyby pani Marta byla wciaz w branzy

    Mimo wszystko cieszy ze Chris zostal, bo od tego skakania zawodnikow od bankomatu do bankomatu mozna dostac oczoplasow. Wiekszy popyt na Doyla, ale czy ja wiem? Zakonczyl sezon strasznym dzwonem, niby stracil przytomnosc, ale moze to miec wplyw na forme w przyszlym roku. Holder ma naprawde spore rezerwy i jest o klase lepszy. Problem tylko w glowie.

    A Rusek niech idze z Bogiem szczerzyc zeby dla Rozowego, chociaz na moje to on juz jest jedna noga w Sparcie. Na baronowym "owalu" mu niezle kleilo. Tam maja podobno jeszcze jakies 800 patykow i chyba bardziej przewidwalny jest Trajektorju niz Predator, ktory nie wiadomo jak sie bedzie sprawowal po zdjeciu bransolety. Pewnie zladuje w Rybniku.

    PS Zabik przy korycie GKSZ. Jak oni teraz nadaza z drukiem licencji przez duze Ż !? Strach sie bac.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  20. Powrót do góry    #1504
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Kolejny klub znika z mapy,mam nadzieje,ze tylko na rok.
    Pewnie przywitamy Krakowiaka.

    1.Vacul
    2.Kacper
    3.Holder
    4.Miedzin
    5.Greg
    6.Pawel
    7.Krakowiak

    Tak pojedziemy.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #1505
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Fajnie byłoby, jakbyście podpisali kontrakt z Herbiem. No ale nic za wszelką cenę, bo taka reguła prowadzi zawsze do katastrofy.
    Ogólnie Termiński ma łeb na karku, o czym przekonałem się, gdy postawił się Wardowi(o ile przekaz medialny nie jest jedną wielką bzdurą z czym niestety trzeba się liczyć). Późniejsza tragedia chłopaka nie zmienia tego osądu.
    Hancock, Vaculik, Gomólski + Przedpełski -> miałbym kilku lubianych przez siebie zawodników u was, podobnie jak zapewne savage czy j-rules bądź inni koledzy z miasta gen. Bema.
    Natomiast co do Holdera, to w jego przywiązanie to bym zbytnio jednak nie wierzył, chociaż to co dla niego jest podłogą, dla Doyle`a jest sufitem(mimo szacunku dla Jasona). Za darmo Mistrzem Świata nie został, chociaż po kontuzji w 2013 r. ciągle tkwi jakiś ślad.
    I tak szacunek dla Chrisa : dziewięć sezonów w jednym klubie.

    BTW: co z entuzjastą cudzych żon Oskarem F.? Zostaje? Odchodzi?
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 29-11-2015 o 10:52
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  22. Powrót do góry    #1506
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kolejny klub znika z mapy,mam nadzieje,ze tylko na rok.
    Pewnie przywitamy Krakowiaka.
    Raz widziałem tego Krakowiaka na torze. Warto byłoby go sprowadzić. Do tego jeszcze przez piec lat będzie juniorem. Obawiam sie, ze teraz ustawi sie po niego kolejka chętnych a nasi chcą podpisać z nim kontrakt amatorski.
    Uffff nasi zrezygnowali juz z usług Django Lindbaecka

  23. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    lego (29-11-2015)

  24. Powrót do góry    #1507
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Raz widziałem tego Krakowiaka na torze. Warto byłoby go sprowadzić. Do tego jeszcze przez piec lat będzie juniorem. Obawiam sie, ze teraz ustawi sie po niego kolejka chętnych a nasi chcą podpisać z nim kontrakt amatorski.
    Uffff nasi zrezygnowali juz z usług Django Lindbaecka
    A czy ten cały Krakowiak nie będzie musiał wrócić do
    Ostrowa po roku?
    !Adrian walcz!

  25. Powrót do góry    #1508
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A czy ten cały Krakowiak nie będzie musiał wrócić do
    Ostrowa po roku?
    Przecież będzie wolnym zawodnikiem a Ostrów wróci za rok juz jako "nowy" klub. Tak mniemam.

  26. Powrót do góry    #1509
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Przecież będzie wolnym zawodnikiem a Ostrów wróci za rok juz jako "nowy" klub. Tak mniemam.
    Jeśli nie ma tam takiej samej sytuacji, jak
    w Medalikowie, to może i masz rację .
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #1510
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Ostatnie wypieki mówią, że wszystko zależy od decyzji Hancook'a. i skład będzie zamknięty już w środę. Na dziś ten bardziej skłania się podobno do jazdy w ZG i dlatego specjalnie chciał czekać z decyzją.

    Bez Grega pojedziemy prawdopodobnie tak:

    1. Vaculik
    2. Gomólski
    3. Łaguta
    4. Miedziński
    5. Holder
    6. Paweł
    7. Krakowiak

    z Amerykaninem:

    1. Vaculik
    2. Gomólski
    3. Hancook
    4. Miedziński
    5. Holder
    6. Paweł
    7. szkółkowicz

  28. Powrót do góry    #1511
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Toruń bierze Krakowiaka, Wrocław stadion. Pakt Ribbentrop-Molotov współczesnego sportu.

  29. Powrót do góry    #1512
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Toruń bierze Krakowiaka, Wrocław stadion. Pakt Ribbentrop-Molotov współczesnego sportu.
    A Zielona Góra z Cieślakiem, to kto? Mussolini?!
    !Adrian walcz!

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    wokie (30-11-2015)

  31. Powrót do góry    #1513
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Jak z tym Krakowiakiem to prawda, to liczba gnieźnian w KST będzie się zgadzać.

    Q-A, żeby taki talent z Gniezna pogonić...(dla niezorientowanych: chłopak jest z Witkowa)

    Edit : jeszcze coś znalazłem ciekawego:
    http://www.slupca.pl/gorna-belka/spo...m-sportu-2011/
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 29-11-2015 o 15:56
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi unimil_to_run za jego przydatny post!

    polewaczka (30-11-2015)

  33. Powrót do góry    #1514
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,827
    Kliknij i podziękuj
    2,865
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    hhmm, moja piekarnia rozkręca się po weekendzie. Podobno zbliża się wzmocnienie. Troublemaker na tłustej, spoconej świni
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  34. Powrót do góry    #1515
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    hhmm, moja piekarnia rozkręca się po weekendzie. Podobno zbliża się wzmocnienie. Troublemaker na tłustej, spoconej świni
    PiPa na Dudzie?! .
    !Adrian walcz!

  35. Powrót do góry    #1516
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    PiPa na Dudzie?! .
    Też nie przepadam za marionetką, ale ze względu na pełnioną przez niego funkcję, publiczne nazywanie go spoconą świnią to trochę przesada. Co nie oznacza, że nie możesz tak uważać.

  36. Powrót do góry    #1517
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,337
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    hhmm, moja piekarnia rozkręca się po weekendzie. Podobno zbliża się wzmocnienie. Troublemaker na tłustej, spoconej świni
    Przegrzany? To już lepiej byłoby przeprosić się z Lagutą.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    polewaczka (30-11-2015)

  38. Powrót do góry    #1518
    Początkujący
    Dołączył
    01-05-2015
    Postów
    7
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 2 w 2 postach

    ??

    Ktoś potwierdzi ze dziś dogadał się z Krużynskim firma Nice Piotr Pawlicki?Greg w ZG?

  39. Powrót do góry    #1519
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fanatyk1962 Zobacz posta
    Ktoś potwierdzi ze dziś dogadał się z Krużynskim firma Nice Piotr Pawlicki?Greg w ZG?
    Wiadomo...

    Holder sam pił nie będzie...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  40. Powrót do góry    #1520
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Czy ktoś wie czy w procesie licencyjny brane są pod uwagę takie akcje jak dla Darcego.
    Akcja miała konkretny cel i czy zaangażowanie klubu w ten cel może mieć jakiś wpływ na licencję.

    Tak!!! Pytam nie bez powodu. Bo rozliczenie z tymi od których ma się faktury to jedno, a rozliczenie moralne z człowiekiem w potrzebie to drugie.
    I chciałbym wiedzieć czy wszystkie kluby, które organizowały akcje dla Darcego, wywiązały się ze szczytnego celu.
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 29-11-2015 o 22:54
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #1521
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Też nie przepadam za marionetką, ale ze względu na pełnioną przez niego funkcję, publiczne nazywanie go spoconą świnią to trochę przesada. Co nie oznacza, że nie możesz tak uważać.
    Prezydentowi mogę ubliżać jedynie w wątku
    do tego przeznaczonym. Tutaj chodzi Dudę .

    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Czy ktoś wie czy w procesie licencyjny brane są pod uwagę takie akcje jak dla Darcego.
    Akcja miała konkretny cel i czy zaangażowanie klubu w ten cel może mieć jakiś wpływ na licencję.

    Tak!!! Pytam nie bez powodu. Bo rozliczenie z tymi od których ma się faktury to jedno, a rozliczenie moralne z człowiekiem w potrzebie to drugie.
    I chciałbym wiedzieć czy wszystkie kluby, które organizowały akcje dla Darcego, wywiązały się ze szczytnego celu.
    Wiesz...to zależy, jaki procent zysków ze sprzedaży koszulek
    miał iść na Darka - w Toruniu, z tego co wiem, miało iść 100%
    a ludzie pracowali na to, jako wolontariusze. Nie mam pojęcia,
    jak było w innych miejscach i dlatego wspomogłem właśnie naszą
    "koszulkową" akcję. Jest faktem wystepującym dosyć powszechnie,
    iż fundacje z małymi wyjątkami nigdy nie działają w 100% na rzecz
    działalności statutowych. O ile pamiętam, cała ta Fundacja Bono z U2
    "przejada" 90% przychodów. Pytanie, jak daleko Pinky'emu do
    fundacji "z prawdziwego zdarzenia", jak ta powyżej? .
    !Adrian walcz!

  42. Powrót do góry    #1522
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    O kim mowa, co to za spocona swinia?

  43. Powrót do góry    #1523
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Arczi Zobacz posta
    O kim mowa, co to za spocona swinia?
    No wiem, że jest niedzielny wieczór ale
    proszę: poczytaj między wierszami .
    ps. Ja osobiście nie chciał bym go w KST -
    - niepewna forma po wejsciu w wiek seniora/
    po GP; przegrzanie; jego miejsce jest tam,
    skąd by odszedł...
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #1524
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,884
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,664 w 992 postach
    Gdzie i tak ewentualnie za rok odejdzie.
    Cosik mi ten chłopak u nas nie pasuje. Nie ze go nie lubię .....
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 29-11-2015 o 23:29

  45. Powrót do góry    #1525
    Użytkownik
    Dołączył
    13-09-2013
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    227
    Podziękowania: 49 w 24 postach
    Piter? Tzw Piotrus?

    Oj tam zaraz swinia, zwykly prosiaczek.

  46. Powrót do góry    #1526
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Może dobrze jakby trafił do was ... Chłopaczek pomyślał sobie że jest juz BOGIEM (tutaj sam bije się w pierś bo trochę sami do tego doprowadziliśmy w Lesznie) Ma w Toruniu kolegę Pawła który ma trochę bardziej poukładane w główce , może taka rozłąka z ciepłym ****idołkiem pomoże (oby!)

    Vaculik Gomólski Piter Miedziak Holder Paweł ... Wyglada smakowicie na MA na wyjazdach już tak różowo nie będzie , powodzenia.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #1527
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    mamy w ogóle jakąś zagraniczną rezerwę na stanie? jakiegoś Kułakowa czy coś w tym stylu? bo sobie nie wyobrażam wstawiania perełek za obcokrajowca
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  48. Powrót do góry    #1528
    Zaawansowany Awatar inzynier
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    1,899
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 90 w 75 postach
    Kułakowa to raczej nie, gdyż w sezonie 2016 reprezentować ma Polonię z Bydgoszczy.
    Marco Simoncelli (1987-01-20 * 2011-10-23) Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #1529
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,754
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Grisza Łaguta ma byc na rezerwie :-D

  50. Powrót do góry    #1530
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    a te Kurtze i tym podobne? żeby nie było jak w Gorzowie, że mają Cooka w składzie, a on wy******
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •