Strona 96 z 162 PierwszyPierwszy ... 46869495969798106146 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,276 do 4,320 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4276
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Chodzi o to, że przyjmując, że było na zawodach 12 tysięcy ludzi, a bilet kosztował 20 złotych. Do tego program w cenie 5 zł i gastronomia, to przychód z tych zawodów wyniósł, a przynajmniej według prostych obliczeń powinien wynieść najmniej 200 tysięcy. Z tego do zawodnika trafi 30-35 tysięcy. I jest to "trochę" mało. Tylko o to mi chodzi. A jeśli wg jakichś kryteriów, prezes postanowił wpuszczać część ludzi za darmo i dlatego przychód wyszedł o połowę mniejszy, to jak już pisałem - nazwa turnieju była pomyłką.

    Serio uważacie, że dużo idzie dla zawodnika? Duży %? Dużo netto? Udany mecz? No chyba tylko dla tego, kto uznaje, że przecież mógłby nie dostać nic.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-05-2016 o 23:14
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Lauda (16-05-2016)

  3. Powrót do góry    #4277
    Użytkownik
    Dołączył
    13-11-2006
    Postów
    231
    Kliknij i podziękuj
    226
    Podziękowania: 124 w 49 postach
    W czyjej gestii jest gastronomia na stadionie? Do tej pory myślałem, że jest to jakiś niezależny podmiot i rozlicza się z MOSiR-em. Abstrahując zupełnie od turnieju Warda, pytam z ciekawości.

  4. Powrót do góry    #4278
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2009
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 30 w 15 postach
    Moim zdaniem całą sytuację należy rozpatrywać w szerszym kontekście. 35 tysięcy to tylko część efektu tego meczu.
    Przede wszystkim gdyby nie mecz nie byłoby zbiórki do puszek z której przekazano kolejne 25 tyś. na rehabilitację - co daje już 60k.
    Promocja turnieju na pewno spowodowała, że wielu ludzi pomogło w inny sposób. Niekoniecznie poprzez obecność na meczu i zakup biletu, ale poprzez udział w aukcjach / licytacjach których nie brakuje. Ja osobiście wykupiłem transmisję online. Kwota oczywiście obłożona podatkami i opłatami za pośrednictwo, ale kit! czego się nie zrobi, żeby obejrzeć żużel i pomóc chłopakowi.
    Taka a nie inna cena na pewno jest jakąś wypadkową krzywych popytu i podaży. Ustalając cenę biletu klub chciał przyciągnąć jak najwięcej kibiców, co miało być demonstracja wsparcia dla samego zawodnika. To tez powinno być pozytywnie odebrane przez samego zainteresowanego.
    Ale jeśli ktoś kibiców ma w głębokim poważaniu, nie liczy się dla niego zaangażowanie, chęć pomocy a tylko kasa to nic na to nie poradzimy.
    Ja osobiście jestem rozczarowany publicznym praniem brudów, a przede wszystkim traktowaniem polskiego kibica jak kibica gorszego sortu.

    W kochającym Warda Pool zebrano z meczu charytatywnego 48 tysięcy funtów. Oczywiście w przeliczeniu na PLNy to spora kwota, ale warto wziąć pod uwagę, że bilet kosztował 20 funtów a do zebranej kwoty wliczona została zbiórka do puszek oraz licytacje. Na tym tle moim zdaniem Toruń nie wypada najgorzej - biorąc oczywiście pod uwagę możliwości finansowe przeciętnego Kowalskiego i przeciętnego Smitha

  5. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi egica za jego przydatny post!

    Adasko68 (17-05-2016), Słoniu (16-05-2016), kingpin (17-05-2016), lego (17-05-2016), pawel_KST (17-05-2016), strogonow (17-05-2016)

  6. Powrót do góry    #4279
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Chodzi o to, że przyjmując, że było na zawodach 12 tysięcy ludzi, a bilet kosztował 20 złotych. Do tego program w cenie 5 zł i gastronomia, to przychód z tych zawodów wyniósł, a przynajmniej według prostych obliczeń powinien wynieść najmniej 200 tysięcy. Z tego do zawodnika trafi 30-35 tysięcy. I jest to "trochę" mało. Tylko o to mi chodzi. A jeśli wg jakichś kryteriów, prezes postanowił wpuszczać część ludzi za darmo i dlatego przychód wyszedł o połowę mniejszy, to jak już pisałem - nazwa turnieju była pomyłką.

    Serio uważacie, że dużo idzie dla zawodnika? Duży %? Dużo netto? Udany mecz? No chyba tylko dla tego, kto uznaje, że przecież mógłby nie dostać nic.
    Ja daleki jestem od obrony Terminskiego, choc mam do niego szacunek bo tylko jemu sie chcialo.
    Zrobili mu jakis turniej w Poole? A ilu szwedzkich, australijskich, dunskich i innych fanow przelalo kasy dla Darcyego?

    Ja tez jestem bardzo ciekawy jaki byl zysk (nie przychod) z tej imprezy.
    Po odliczeniu zaplaty dla zawodnikow, funkcyjnych, opieki medycznej, ochrony i streamingu i innych.
    I wtedy bedziemy mogli powiedziec czy wpadlo duzo kasy czy malo.
    Moim zdaniem byloby sprawiedliwie doliczyc do tych 35 tys juz przekazanych te 25 (moze troche mniej, bo koszulki brutto)
    zebranych do puszki i za koszulki. W koncu te pieniadze zostaly zebrane na stadionie podczas zawodow.
    A to juz jest 60 tys.

    Nie wiem, bo nie sledzilem tematu ale jesli to KS Torun pomogl w sprawie ubezpieczenia, to mlody kangur powinien
    dziekowac po dzis dzien.


    Egica mnie uprzedzil.
    Szacun dla Anglikow w takim razie, choc tez jestem ciekaw jak to % te 48 tys funtow od calosci zysku
    Ostatnio edytowane przez KrisKiller ; 16-05-2016 o 23:32

  7. Powrót do góry    #4280
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Chodzi o to, że przyjmując, że było na zawodach 12 tysięcy ludzi, a bilet kosztował 20 złotych. Do tego program w cenie 5 zł i gastronomia, to przychód z tych zawodów wyniósł, a przynajmniej według prostych obliczeń powinien wynieść najmniej 200 tysięcy. Z tego do zawodnika trafi 30-35 tysięcy. I jest to "trochę" mało. Tylko o to mi chodzi. A jeśli wg jakichś kryteriów, prezes postanowił wpuszczać część ludzi za darmo i dlatego przychód wyszedł o połowę mniejszy, to jak już pisałem - nazwa turnieju była pomyłką.

    Serio uważacie, że dużo idzie dla zawodnika? Duży %? Dużo netto? Udany mecz? No chyba tylko dla tego, kto uznaje, że przecież mógłby nie dostać nic.
    Zadałeś sobie trud obliczenia przychodu. Brawo.
    Zadasz sobie koszt obliczenia dochodu ? Mowa o odliczeniu podatków, kosztów zawodników, ochrony ?

  8. Powrót do góry    #4281
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No tak, tylko, że w Polsce jest najbogatsza liga i największe zainteresowanie żużla. A stadion w Toruniu pomieści więcej niż ten w Poole. 48 tysięcy funtów to koło 300 tysięcy złotych. Różnica spora. Dosyć duża to dysproporcja. Tanie bilety i free dla karnetowców, to z jednej strony napędzanie frekwencji. Z drugiej... brak szacunku dla celu, dla którego jechano.

    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Zadałeś sobie trud obliczenia przychodu. Brawo.
    Zadasz sobie koszt obliczenia dochodu ? Mowa o odliczeniu podatków, kosztów zawodników, ochrony ?
    Próbuję, ale nijak nie wychodzi mi 170 koła. Wiadomo, że koszta były, ale z tego co komunikowano, zawodnicy nie wzięli gaży. A jakoś nie sądzę, by kierownik startu kasował jakieś 5 tysięcy za 3 godziny pracy.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-05-2016 o 23:39
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #4282
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Serio uważacie, że dużo idzie dla zawodnika? Duży %? Dużo netto? Udany mecz? No chyba tylko dla tego, kto uznaje, że przecież mógłby nie dostać nic.
    No ale mógłby. Może to brzmi brutalnie, ale tak właśnie jest. Podejrzewam zresztą, że właśnie w tę stronę to teraz skręci. W piątek nastąpi oficjalne rozliczenie, podczas którego zostaną przedstawione konkretne kwoty, w poniedziałek to co udało się rzeczywiście uzyskać zostanie wysłane na konto DW i tak jak już ktoś napisał wcześniej - temat pod tytułem "pomoc dla Darcy'ego Warda" zostanie w klubie uznany za zamknięty. I Ward wreszcie będzie miał spokój. Nikt mu nie będzie robił przykrości organizując turnieje charytatywne, pomagając przy kwestiach związanych z ubezpieczeniem, przekazując łącznie na jego leczenie około ćwierć miliona złotych czy prosząc przez 3 miesiące o nagranie trwającego 60 sekund filmiku. Wszyscy zadowoleni.

  10. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Edziol (17-05-2016), KrisKiller (16-05-2016), kingpin (17-05-2016), kowjanko (16-05-2016), mhsol (16-05-2016), młody_piernik (16-05-2016), pawel_KST (17-05-2016), wujek_sam (17-05-2016)

  11. Powrót do góry    #4283
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Umówmy się, że wartość medialna i realna PR chwytu jakim jest fakt organizacji "charytatywnego" turnieju jest trochę większa niż 35 tysięcy złotych. Dlatego powiedzmy sobie jasno, że jeżeli do zawodnika trafi taka kwota, to nie on jest głównym beneficjentem tego projektu.

    Przypomina to trochę akcje społeczne Stonogi, gdzie nie wiadomo, czy to potrzebujące ludzie korzystają na tym, czy to "darczyńca" robi sobie PR na człowieku w ciężkiej sytuacji. Patrząc na takie kwoty i jeszcze niejasne tłumaczenia medialne (bilety po 10 pln, co po prostu jest jawnym powiedzeniem nieprawdy) można mieć wątpliwości.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    j-rules (17-05-2016)

  13. Powrót do góry    #4284
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    ****a, Buszmen, to jakby powiedzieć, że głównym beneficjentem WOŚP jest Owsiak, a nie chorzy , a Caritasu wolontariusze, nie ubodzy

    Jeśli ktoś zbijając kapitał polityczny (jak twierdzisz) "przy okazji" pomoże sparaliżowanemu gościowi, to niech go zbija jak najwięcej, no chyba, że jawnie oskarżasz kogoś z zarządu o zarobek finansowy? jeśli tak to powiedz głośno, inna dyskusja będzie

    i nie zapominaj, że inicjatywa turnieju wyszła po części od kibiców, którzy bardzo chcieli jakoś pomóc, no ale ty w tym widzisz mroczne intrygi Termińskiego

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  14. Powrót do góry    #4285
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,787
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Oczywiście, że są - fundacja Bono .
    jeden z odcinków Family Guy. w Afryce: Bono? a kto to jest? nie znamy

  15. Powrót do góry    #4286
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    WOŚP to temat na inną dyskusję.
    No OK, ja nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby Termos zbijał sobie kapitał polityczny. Tylko, niechby do zawodnika trafiły jakieś rozsądne pieniądze, to miałoby jakiś sens. A on rzuca okruchy.
    Natomiast Darcy widocznie musiał dostać z innych krajów pieniądze i szybciej i więcej. To akurat nie do końca pewnie wina KST, że tyle to trwa. Po prostu UK jest mniej etatystycznym i biurokratycznym państwem, a Szwecja lepiej zorganizowanym. No ale on tego wiedzieć nie musi. Natomiast kwota jest i proporcjonalnie i w wartości bezwzględnej śmieszna. I tyle. Zresztą w samej tej dyskusji, wyszły na jaw takie kwiatki, jak wejście karneciarzy za darmo. To o czym mówimy? A Darcy miał się jeszcze cieszyć, że tyle ludzi przyszło, z czego połowa za darmo.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 16-05-2016 o 23:54
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  16. Powrót do góry    #4287
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    WOŚP to temat na inną dyskusję.
    No OK, ja nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby Termos zbijał sobie kapitał polityczny. Tylko, niechby do zawodnika trafiły jakieś rozsądne pieniądze, to miałoby jakiś sens. A on rzuca okruchy.
    Natomiast Darcy widocznie musiał dostać z innych krajów pieniądze i szybciej i więcej. To akurat nie do końca pewnie wina KST, że tyle to trwa. Po prostu UK jest mniej etatystycznym i biurokratycznym państwem, a Szwecja lepiej zorganizowanym. No ale on tego wiedzieć nie musi. Natomiast kwota jest i proporcjonalnie i w wartości bezwzględnej śmieszna. I tyle.
    Na wypasioną kanapę wystarczyło .
    Jak poczeka chwilę na te "ochłapy" z Polski
    to i na waciki styknie .
    !Adrian walcz!

  17. Powrót do góry    #4288
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,329
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Umówmy się, że wartość medialna i realna PR chwytu jakim jest fakt organizacji "charytatywnego" turnieju jest trochę większa niż 35 tysięcy złotych. Dlatego powiedzmy sobie jasno, że jeżeli do zawodnika trafi taka kwota, to nie on jest głównym beneficjentem tego projektu.
    Kolejne 25 tysięcy trafiło na konto Fundacji DW #43 ze sprzedaży koszulek i datków z puszek. Podejrzewam, że nie mieliby szans uzyskać nawet ułamka tej kwoty gdyby w Poniedziałek Wielkanocny zorganizowali zbiórkę np. na Szerokiej. To daje razem około 60 tysięcy. Nadal za mało? Tak jak wspomniałem w poprzedniej wypowiedzi - najprawdopodobniej w poniedziałek problem się rozwiąże. Od tej pory będzie 0 i nie będzie kwasów. Widocznie tak trzeba.
    Ostatnio edytowane przez zabovsky ; 16-05-2016 o 23:57

  18. Powrót do góry    #4289
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Więc co zarzucasz Termińskiemu? Populizm? Budowanie pozycji kosztem tragedii? Nieudolność w organizowaniu turniejów charytatywnych? Przekręt finansowy w celu wzbogacenia się?

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  19. Powrót do góry    #4290
    Użytkownik
    Dołączył
    24-05-2009
    Postów
    150
    Kliknij i podziękuj
    3
    Podziękowania: 30 w 15 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    No ale mógłby. Może to brzmi brutalnie, ale tak właśnie jest. Podejrzewam zresztą, że właśnie w tę stronę to teraz skręci. W piątek nastąpi oficjalne rozliczenie, podczas którego zostaną przedstawione konkretne kwoty, w poniedziałek to co udało się rzeczywiście uzyskać zostanie wysłane na konto DW i tak jak już ktoś napisał wcześniej - temat pod tytułem "pomoc dla Darcy'ego Warda" zostanie w klubie uznany za zamknięty. I Ward wreszcie będzie miał spokój. Nikt mu nie będzie robił przykrości organizując turnieje charytatywne, pomagając przy kwestiach związanych z ubezpieczeniem, przekazując łącznie na jego leczenie około ćwierć miliona złotych czy prosząc przez 3 miesiące o nagranie trwającego 60 sekund filmiku. Wszyscy zadowoleni.
    a patrząc na poczynania termosa obstawiam, że tak będzie

  20. Powrót do góry    #4291
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,465
    Kliknij i podziękuj
    672
    Podziękowania: 2,858 w 1,749 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    WOŚP to temat na inną dyskusję.
    No OK, ja nie miałbym nic przeciwko temu, gdyby Termos zbijał sobie kapitał polityczny. Tylko, niechby do zawodnika trafiły jakieś rozsądne pieniądze, to miałoby jakiś sens. A on rzuca okruchy.
    Natomiast Darcy widocznie musiał dostać z innych krajów pieniądze i szybciej i więcej. To akurat nie do końca pewnie wina KST, że tyle to trwa. Po prostu UK jest mniej etatystycznym i biurokratycznym państwem, a Szwecja lepiej zorganizowanym. No ale on tego wiedzieć nie musi. Natomiast kwota jest i proporcjonalnie i w wartości bezwzględnej śmieszna. I tyle. Zresztą w samej tej dyskusji, wyszły na jaw takie kwiatki, jak wejście karneciarzy za darmo. To o czym mówimy? A Darcy miał się jeszcze cieszyć, że tyle ludzi przyszło, z czego połowa za darmo.
    Darcy miał się cieszyć, że tylu ludzi chciało mu pomóc, bo oni nie wiedzieli przecież jak to finansowo będzie wyglądało.

    A teraz może się zdarzyć tak, że Darcy będzie się cieszył jesli ktokolwiek go jeszcze wspomoże. I to też pewnie będzie wina Termińskiego.

  21. Powrót do góry    #4292
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    mnie się po tym wszystkim co sie ostatnimi czasy dzieje marzy żeby KS Toruń był od 2017 roku w pełni polską drużyną.
    1. Paweł
    2. Kacper
    3. Mroczek
    4. Adrian
    5. Jakiś Hampel czy Woźniak

    Piraci niech jezdzą dla Poole, Amerykanie w Arizonie..
    Masters na prezydenta, Duńczyki na heinekena..
    jakies 5 lat i zobaczymy kto będzie miał na dobrego tunera i szerokie uśmiechy..

  22. Powrót do góry    #4293
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,494
    Kliknij i podziękuj
    5,786
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No a czyja?
    Nie no wypas faktycznie. Mecz "charytatywny" dla zawodnika i tylu ludzi przyszło. To nic, że za darmo. On o tym nie wiedział i powinien się cieszyć. Miał się dowiedzieć dopiero później Czytacie się? Jeśli chodzi o zarzuty, to na razie można zarzucić manipulację w wypowiedzi na temat cen biletów. Nie wiem, z czego wynika rozbieżność, czy z zaniżonych przychodów (wejścia za darmo), czy zawodnicy jednak skasowali pieniądze, ale jest to top secret. Ale serio nie budzi w nikim wątpliwości, że z tego meczu przy takiej frekwencji i zaniżonych kosztach (zawodnicy, stadion miejski) zysk jest taki słaby?

    Dobrzy Polacy i zły cały świat. Super.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #4294
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    Cytat Zamieszczone przez Aerie Zobacz posta
    Naturalnie ty nie martwisz się w życiu o $$$ i bez problemu dałbyś radę prezesować w klubie
    Jak widać na przykładzie tego klubu $$$ nie decydują o wszystkim i to jest piękne w tym sporcie. Mieć w składzie byłego mistrza Europy, 2 mistrzów świata, aktualnie czołówka SGP i prowadzić ich na 2-3 punkty meczu, z pewnością dałbym radę. Daruj sobie personalne wycieczki pod moim adresem oraz teksty o bieganiu na komisariat (nie ja tu mam przecież problem z wolnością wypowiedzi). Pozostań lepiej przy rysowaniu laurek dla swojego bożyszcza oraz odbębnianiu łubudubu dla prezesa. Żeby tak jeszcze to wasze zauroczenie kangurami było odwzajemnione, ale jak widać nie po raz pierwszy ich miłość do Torunia na bankomacie się kończy.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  24. Powrót do góry    #4295
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Wszystko ok,ale bez tego Mroczki .

  25. Powrót do góry    #4296
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Wszystko ok,ale bez tego Mroczki .
    Lepszy jeden Mroczek gwiazda niż Zagar,Pedersen, Laguty,Emile, Hancocki, .. co tu wymieniać pełno przepłaconych przez laaaaata gwiazd. gdyby nie my to żaden by aż tak nie błyszczał

  26. Powrót do góry    #4297
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    Smutno czytać takie żale na twitterach. To nie miejsce na takie rozgrywki. Relacja klub -Darcy od dawna jest niezdrowa ale skoro najlepszy friend Darcego jest co drugi tydzień na motoarenie, to mogliby ta sprawę załatwić bez mediów społecznościowych.

    Nasz prezes od jakiegoś czasu też na facebooku miewa lepsze i gorsze momenty. Żale na Vaculika i ani jednego słowa o Holderze czy Kacprze? Pranie brudów powinno odbywać się wewnątrz a nie na zewnątrz. Atmosfery w klubie to na pewno nie poprawia, a zwykłym kibicom może się odechciec takiego żużla.

    Ktoś wspomniał że kiedyś klub z Torunia dużo lepiej się kojarzył. Jaguś Sullivan, wcześniej najlepsi juniorzy Miedziak plus Karol. Co mamy dziś? Drużyne mocna na papierze, ale w parkingu atmosfery nie widać. Każdy przyjeżdża po swoje i jedzie do domu. Treningi obcokrajowców dzień przed ważnym meczem? Kiedyś Darcy w dżinsach czy tam chinosach 'trenował' starty. Poza tą akcją, nie pamiętam. Nie podnosilbym tego tematu gdyby Holder robił 12 punktów regularnie, tak jak kiedyś Ryan, Crumpie czy Ricki. Oni też mieli gorsze mecze, ale podejście do żużla mieli o wiele bardziej profesjonalne niż Chris i Darcy. Kiedyś, po ostatnim meczu Sullivana w barwach Unibaxu, miałem okazję zamienić z nim parę słów. Wielu wtedy wypominalo mu że przyjechał, dostał milion czy dwa PLN za dwa mecze i wrócił do Australii. Tak było, ale ten gość nie był przygotowany do sezonu i klub się z tym powinien liczyć. Co jednak różni Holdera i Sullivana, to że ten drugi nie pisał na twitterach po słabym meczu że moglo być jeszcze gorzej. I w rozmowie po tym meczu był kompletnie załamany, było mu po prostu wstyd i nawet nie chciał tematu ciągnąc. Powiedziałem mu że chodzę na żużel od 1996 i zapamiętam go z tych dobrych występów jak np mecz o 3msc w Zielonce czy pierwsze sezony (96-97).
    To tak podsumowując Aussies w naszych barwach. Chris, moim zdaniem powinien oddać 'opaskę' kapitana (czy on jeszcze pełni ta nic nie znacząca funkcje?) komuś zwiazanemu z Toruniem bardziej niż on. Z całym szacunkiem dla niego jako zawodnika, tytuł IMS chyba więcej mu zaszkodził niż pomógł. Ryan > Holder.


    Pozdrawiam i do zobaczenia na meczu ze Sparta. Mam nadzieje że po nim będę miał jeszcze ochotę oglądać KS Getwell u siebie czy na wyjazdach.

  27. Powrót do góry    #4298
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    O tym że Wardowi klepa odbija to wiedziałem po meczu dla Darciego.
    Termos mówi prawdę akurat w kontekście tego że Ward kie chciał filmiku zapraszajacego na mecz.
    A powiedział ponoć dużo bardziej to dosadnie że ma to głęboko w dupie i nie będzie niczego nagrywać.
    Termos miał się wkurzyć i kasy dla Warda nie dać wcale najlepiej.
    Ale umowy już były i był zobowiązany.

  28. Powrót do góry    #4299
    Stały bywalec
    Dołączył
    20-02-2004
    Postów
    860
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 52 w 40 postach
    Zwrot kosztów dla zawodników w takim turnieju? To jakaś kpina? Proszę mi przypomnieć ile taki Hancock, Holder czy Woffinden czyli najwięksi rzekomi jak się okazuje kumple Warda zarabiają na samym GP. Koszty hotelu, organizacji, mechaników a co to są miliardowe koszty?

    Ale parodia, skończyłbym ze sobą gdybym określał się mianem przyjaciela a brał JAKIKOLWIEK pieniądz za udział w takim turnieju.....to nie są Kuciapy czy inne Gomólskie ( z całym szacunkiem )

    "Elicie" chyba na dziwki brakuje...........

    Koniec świata!

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Corsair za jego przydatny post!

    Edziol (17-05-2016)

  30. Powrót do góry    #4300
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Zapominacie o jednej ważnej kwestii. Ten turniej był przede wszystkim dla kibiców. Ward miał w Toruniu wielu fanów, którzy przy okazji tego turnieju chcieli mu podziękować za występy w naszych barwach. Przyszli ze względów sentymentalnych. Ward swoim zachowaniem pokazał gdzie ma tych kibiców, dlatego dla mnie dyskusja o ewentualnych przychodach z tego turnieju jest kompletnie bezcelowa. O wiele dosadniej wyraził to kingpin w swoim komentarzu. Tyle. Pozdrawiam.

    Sent from my A0001 using Tapatalk

  31. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi pawel_KST za jego przydatny post!

    młody_piernik (17-05-2016), wujek_sam (17-05-2016)

  32. Powrót do góry    #4301
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Nie kumam Was. Buszmen podaje trywialne proste powody, dla których uważa 35000 złotych za komicznie małą kwotę jak na takie duże wydarzenie. Przy 12000 widzów na trybunach daje nam to bowiem 2.92 PLN na osobę. Niecałe. Jeśli uważacie, że tak powinna wyglądać akcja dobroczynna, to uszanowanko, naprawdę.

    A sytuacja, w której promuje się sprzedaż karnetów poprzez oferowanie darmowego wejścia na zawody charytatywne (a tak właśnie było - http://tinyurl.com/darcyikarnety) nadaje się do jakiejś szyderczej rubryki w gazecie. Get Well kur...

    To jest naprawdę bardzo proste. Cały ten turniej, rozegrany 7 miesięcy po kontuzji Darcy'ego i rozliczony kolejne dwa miesiące później, to jest parodia pomocy. Macie żal do Darka za te czy inne zachowania, za odejście do Falubazu - spoko. Nie podoba się Wam, że pierze publicznie brudy - mogę taką opinię zrozumieć. Ale spróbujcie ocenić te 3 złote bez kilku groszy od kibica w oderwaniu od całej reszty. To się w żaden sposób nie broni.

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Yozayan (17-05-2016), j-rules (17-05-2016)

  34. Powrót do góry    #4302
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,595
    Kliknij i podziękuj
    7,771
    Podziękowania: 7,358 w 4,336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No a czyja?
    Nie no wypas faktycznie. Mecz "charytatywny" dla zawodnika i tylu ludzi przyszło. To nic, że za darmo. On o tym nie wiedział i powinien się cieszyć. Miał się dowiedzieć dopiero później Czytacie się? Jeśli chodzi o zarzuty, to na razie można zarzucić manipulację w wypowiedzi na temat cen biletów. Nie wiem, z czego wynika rozbieżność, czy z zaniżonych przychodów (wejścia za darmo), czy zawodnicy jednak skasowali pieniądze, ale jest to top secret. Ale serio nie budzi w nikim wątpliwości, że z tego meczu przy takiej frekwencji i zaniżonych kosztach (zawodnicy, stadion miejski) zysk jest taki słaby?

    Dobrzy Polacy i zły cały świat. Super.
    Oczywiscie, ze budzi. Gdyby klub zarabiaj na meczu ligowym 35 kola netto, to Hancocki i Pederseny by w zyciu miliona nawet za sezon nie zgarneli.

    Chlopaki na forum sie po prostu wkurzyli na Darka bo proste "dziekuje" nie kosztuje nic a jednak masa kibicow trzyma za niego kciuki i modli sie o cud.
    I ja sie im nie dziwie. Jak troche ochlona to sami stwierdza, ze nie ma nic gorszego niz polityk u steru klubu..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #4303
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jak sam przyznajesz - mial prawo nie chciec. Ale skoro sie dogadali, bo zapewne turniej sie odbyl za jego zgoda, to chyba jednak do tej kasy ma pelne prawo?
    I nie ma do tego absolutnie nic, ze jest mentalnym szczeniakiem, chyba, ze sugerujesz, ze z takimi umow dotrzymywac nie trzeba.

    Jeszcze jedno.. skoro Darek nie chcial tego turnieju, to czemu Termosowi tak zayebiscie zalezalo i go tak namawial? Czyzby mial jakis plan w tym?
    Przyznaje,ze wczoraj mnie troche ponioslo.
    To jednak nie pierwsza i pewnie niestety nie ostatnia
    rzecz ktora udalo sie wszystkim strona spierdzielic.
    Stad ten niskich lotow wczorajszy wpis.
    Bylem po prostu wkurzony ta cala sytuacja.

    Nie sadze aby Termos mial jakies podle intencje w sensie
    zyskania czegos na tragedii Warda.
    Co prawda jest politykiem,ale az tak niskich
    pobudek bym mu nie przypisywal.
    Robota byla po prostu spartaczona.
    Organizacyjnie wpuczczanie na takie zawody
    karnetowcow za darmo to nieporozumienie.
    Nawet rozmawiajac z kumplem ktory dysponuje moim
    karnetem smialismy sie z tego.Pol zartem pol serio powiedzialem mu,zeby nie wykorzystywal ani swojego ani
    mojego na wejscie na ten turniej,bo nie wypada.
    Szczerze mowiac nie pytalem sie potem czy wszedl na karnet czy kupil bilet.
    Mniejsza z tym.Wiem ,ze jako jeden z pierwszych kupil 4 koszulki
    sprzedawane przez klub,wrzucal tez do puszki wiec nawet jak wszedl na te karnety to i tak
    jakis swoj maly wklad w pomocy Darcemu ma.

    Wkurza mnie ta wszechobecna podejrzliwosc.
    Nie wiem czy to nasza cecha narodowa,ale
    to jest juz nie do zniesienia.
    Obojetne co by czlowiek nie zrobil,zaraz
    pojawiaja sie podejrzenia,ze cos knuje.
    Oczywisice geneza takich zachowan jest znana.
    Za duzo oszustow i szemranych biznesmenow w zyciu publicznym.
    Brak uczciwosci wsrod politykow i urzednikow.
    Brak odpowiedzialnosci i bezkarnosc.
    Sami jednak dokladamy do pieca.
    Turniej odbyl sie 6 - 7 tygodni temu?
    Czy to naprawde az tak duzy okres czasu aby
    wietrzyc tu jakis przekret?
    Przeciez klub nie tylko sprawe Warda ma na glowie.
    Poza tym calkowite rozliczenie uzaleznione jest tez od podmiotow
    zewnetrznych.
    Nie mamy przeciez pelnej wiedzy na tematy organizacyjne zwazane
    z tym turniejem wiec niepotrzebnie padaja jakiekolwiek sumy.
    Okazuje sie ,ze zawodnicy nie jechali za darmo.
    Nie wiadomo ile sprzedano programow,jaka prowizje
    wziela firma zajmujaca sie streamem.
    Ile sprzedano biletow normalnych,ulgowych,ile na trybune.
    Czy za wynajem stadionu miasto cos wzielo czy nie?
    Nie wiemy tez na jakiej zasadzie dzialala gastronomia.
    Ta niewiedza nie powoduje jednak u niektorych
    ostroznosci w liczeniu zyskow i operuja tu liczbami
    nie wiadomo skad wzietymi.
    I nie usprawiedliwa ich rowniez fakt,ze klub nie podal tych danych
    a powinien.
    Co innego domagac sie tak szczegolowego rozliczenia a co innego
    sypac z rekawa cyferkami i insynuowac przekrety.
    Czy my zawsze wszystko czego sie dotkniemy musimy
    s********c?
    Czy naprawde trzeba za kazdym razem oskarzac innych ludzi
    o niecne intencje?
    To jest chore.
    Wielu z nas pisze ,ze brzydzi sie politykami,ich zachowaniem,
    cala ta otoczka wzajemnej pogardy,ale jak przychodzi co do czego
    to pierwsi zaczynaja dosc chetnie tarzac sie w tym gownie.

    Na temat Warda wypowiadac sie juz nie bede.
    Wczoraj napisalem za duzo i w obliczu jego tragedii moze niepotrzebnie.Pewne rzeczy
    i swje odczucia byc moze powinienem zachowac dla siebie.
    Nie mam jednak o nim i jego postawie,zwiazanej nie tylko z ta sprawa, najlepszego zdania.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 17-05-2016 o 07:28
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Adasko68 (17-05-2016), Penhall (17-05-2016), Semen (17-05-2016), Zubr (17-05-2016), and_han (17-05-2016), mszat (17-05-2016), wujek_sam (17-05-2016)

  37. Powrót do góry    #4304
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    A wczoraj od 16,kto trenował na MA?Ktoś,coś wie?

  38. Powrót do góry    #4305
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    A tymczasem Darcy na twitterze twierdzi,że nie "atakuje klubu który kocha", tylko został zle zrozumiany

  39. Powrót do góry    #4306
    Zaawansowany Awatar Andy_
    Dołączył
    30-01-2002
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    14
    Podziękowania: 3 w 3 postach
    "Just want to be clear I'm not attacking the club I love, I was stating that I have had no notification of how much money has been raised despite directly asking a couple of times now. We are trying to search for answers from the meeting and the live broadcast it has been many weeks since. If all I will get is accused of 'just wanting money' or 'attacking the club' I will stop being honest with my fans. We have just booked our flights to visit Torun. This is sad."

    Darcy napisał, że właśnie zabukował bilety do Torunia i nie atakuje klubu, tylko stara się dowiedzieć ile kasy zebrano. Podobno pytał kilkakrotnie i nie dostał odpowiedzi.

    Osobiście uważam że takie rozmowy na twitterach to porażka wizerunkowa klubu, a i Darcemu też chwały nie przynosi.

  40. Powrót do góry    #4307
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Nie ma co się drapać między sobą, jeden jest fakt a mianowicie taki że Darcy publicznie pogryzł rękę która go karmi i tyle w temacie.
    Prezesa można lubić lub nie ale Darcy przegiął totalnie

  41. Powrót do góry    #4308
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,866
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Te domniemane 35 tysiaków, to wrzucić do puszki powinien sam Pan Właściciel.
    Dla niego to taka kwota, jak dla mnie kupienie sobie dobrej marki trunku

  42. Powrót do góry    #4309
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Właściciel to w ogóle powinien dać bańkę, bo go stać. Bogaty, to niech da.

    Widać, że niewielu z was miało do czynienia z ludźmi, którzy dorobili się milionów. Nie tysięcy, milionów. 99% z nich to goście oglądający każdą złotówkę i nie wydający ani grosza więcej, niż muszą. Być może w ogóle nie wydający. Jeśli Mariuszowi bądź komu innemu wydaje się, że takie sytuacje jak obecna są zadrą na wizerunku, to dobrze będzie, jak uświadomicie sobie, że akurat to gówno ich obchodzi. Jeśli Termiński wali na fejsach szykanę w odpowiedzi na szykanę, to tylko dlatego, że nie da szkalować własnego nazwiska albo czegoś, co to nazwisko reprezentuje. Klub i tak się obroni, jego biznes również, ale zwykłe ego bądź brak samokrytyki nie pozwalają zostawić sprawy bez odzewu.

    Ale w sumie nie o tym chciałem. Poczytałem sobie ostatnią stronę z hakiem i wpadłem na genialny pomysł. Pod sztandarem fundacji koleżanki zorganizuję sobie imprezę charytatywną na rzecz jakiegoś podmiotu opiekującego się np. chorymi dziećmi. Jakiś procent zysku zostanie przeznaczony na reklamowany cel, resztę w sympatyczne księgowe sposoby rozpiszę sobie jako koszta bądź inne takie, co to pozwolą pieniądzom pozostać na miejscu. Dzieciaki nie będą miały prawa przymarudzić bo i tak dostaną nowe komputery więc nie mogą tego faktu nie docenić, a ja sobie elegancko pożyję przez jakiś czas. Każdy zadowolony.

    Żebyście mi potem tylko nie marudzili, że wydaliście swoje pieniądze, których na cel przeznaczono tylko jakiś procent. Pierdzielicie o bandyckich politykach ile wlezie, żeby potem nie robić problemu Termińskiemu, że głupawemu młodzianowi odpalił jedynie jakąś dolę (jeśli tak się stało), a co się stało z resztą środków, tak naprawdę pozostaje jedynie w domysłach. Słabe to i też hipokryzją trąci zewsząd, nieprawdaż?

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Falubaz (17-05-2016), gajewmic (18-05-2016)

  44. Powrót do góry    #4310
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,475
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,652 w 2,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Ale w sumie nie o tym chciałem. Poczytałem sobie ostatnią stronę z hakiem i wpadłem na genialny pomysł. Pod sztandarem fundacji koleżanki zorganizuję sobie imprezę charytatywną na rzecz jakiegoś podmiotu opiekującego się np. chorymi dziećmi. Jakiś procent zysku zostanie przeznaczony na reklamowany cel, resztę w sympatyczne księgowe sposoby rozpiszę sobie jako koszta bądź inne takie, co to pozwolą pieniądzom pozostać na miejscu. Dzieciaki nie będą miały prawa przymarudzić bo i tak dostaną nowe komputery więc nie mogą tego faktu nie docenić, a ja sobie elegancko pożyję przez jakiś czas. Każdy zadowolony.

    Sobotch nie Ty pierwszy wpadłeś na taki pomysl. Owsiak byl jednym z pionierow w PL
    Nie slyszales nigdy o "adoptowaniu" dzieci z czarnego lądu i innych tego typu podobnych fundacjach ? Tego jest cała masa przecież.

  45. Powrót do góry    #4311
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Ja po raz kolejny napiszę, że dzięki brakowi
    transparentności i brakowi szczegółowego
    rozliczenia imprezy - ogólno-dostępnego rozliczenia,
    mamy taki zgrzyt. Jeśli Termos w najlepszej wierze nie
    przepłacił nikomu za organizację imprezy, to w jego interesie
    jest przedstawienie przychodów i kosztów, na tyle szczegółowych,
    by rozwiały wszelkie wątpliwości. Teraz w sumie bez większych podstaw
    atakujemy a to Termosa, a to Darka. Oczywiście forma komunikacji to
    osobny rozdział i za to obu Panom moim zdaniem bura!
    !Adrian walcz!

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Sajgon (17-05-2016)

  47. Powrót do góry    #4312
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Ma ktoś może wiedzę o jakich 200 tys. zł przelanych przez klub mówił Termiński? Nie kojarzę takich informacji medialnych - jedyne co przychodzi mi na myśl, to kwota jaką zebrali wolontariusze na sprzedaży koszulek (korzystali chyba w pierwszej fazie akcji z rachunku użyczonego przez klub).

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Yozayan za jego przydatny post!

    Buszmen (17-05-2016)

  49. Powrót do góry    #4313
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Jak widać na przykładzie tego klubu $$$ nie decydują o wszystkim i to jest piękne w tym sporcie. Mieć w składzie byłego mistrza Europy, 2 mistrzów świata, aktualnie czołówka SGP i prowadzić ich na 2-3 punkty meczu, z pewnością dałbym radę. Daruj sobie personalne wycieczki pod moim adresem oraz teksty o bieganiu na komisariat (nie ja tu mam przecież problem z wolnością wypowiedzi). Pozostań lepiej przy rysowaniu laurek dla swojego bożyszcza oraz odbębnianiu łubudubu dla prezesa. Żeby tak jeszcze to wasze zauroczenie kangurami było odwzajemnione, ale jak widać nie po raz pierwszy ich miłość do Torunia na bankomacie się kończy.
    Wiesz, może najpierw zrozum w czym rzecz zanim weźmiesz się za to prezesowanie. Nie chodzi o siedzenie na stołku w oczekiwaniu na laury i punkty mistrzów, tylko bycie kimś kto odpowiada za zgromadzenie wielomilionowego budżetu. Na pewno ty dałbyś radę nie kalać nazwy pieniędzmi i siebie troską o nie. Dlatego tak dzielnie tu sobie cwaniaczysz i brzydzisz się tymi którzy to robią.

    Sport jest piękny, tak, pod warunkiem że masz do niego dystans i nie skupiasz się tylko na wylewaniu ton żółci na wszystko co związane z klubem, któremu chyba kibicujesz (?)
    Jak chodzi o prawo, to miałam na myśli stronę moralną i zwykłą przyzwoitość, a ty mi wyskakujesz z jakimś paragrafem.
    I nie bądź już żałosny - z tym Holderem nie ja wyskoczyłam. Widzę że cię to strasznie dręczy, ale fakt że masz z nim jakiś problem nie znaczy wcale, że innych on fascynuje. Zrozum to wreszcie.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Aerie za jego przydatny post!

    Stev (17-05-2016)

  51. Powrót do góry    #4314
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,415
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 949 w 512 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Sobotch nie Ty pierwszy wpadłeś na taki pomysl. Owsiak byl jednym z pionierow w PL
    Nie slyszales nigdy o "adoptowaniu" dzieci z czarnego lądu i innych tego typu podobnych fundacjach ? Tego jest cała masa przecież.
    Pionierem w PL byl niejaki Caritas
    Z tego co wiem, to Owsiak sie ladnie co rok rozlicza i to rozliczenie wisi na jego stronie internetowej.
    Rusz tylek do waszego szpitala i zobacz ile tam macie urzadzen z logiem orkiestry.

    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    Ale w sumie nie o tym chciałem. Poczytałem sobie ostatnią stronę z hakiem i wpadłem na genialny pomysł. Pod sztandarem fundacji koleżanki zorganizuję sobie imprezę charytatywną na rzecz jakiegoś podmiotu opiekującego się np. chorymi dziećmi. Jakiś procent zysku zostanie przeznaczony na reklamowany cel, resztę w sympatyczne księgowe sposoby rozpiszę sobie jako koszta bądź inne takie, co to pozwolą pieniądzom pozostać na miejscu. Dzieciaki nie będą miały prawa przymarudzić bo i tak dostaną nowe komputery więc nie mogą tego faktu nie docenić, a ja sobie elegancko pożyję przez jakiś czas. Każdy zadowolony.
    Sugerujesz ze Terminski "elegancko zyje" z pieniedzy ktore powinny byc przekazane Wardowi?

  52. Powrót do góry    #4315
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie mam pojęcia, jak sprawa wygląda, zatem niczego nie mogę sugerować.
    Odnoszę jedynie wrażenie, że części ludzi interesuje tylko niefajne zachowanie Warda, jakby w dupie mieli pieniądze, które sami wydali na bilety. Buszmen prawił o tym na prawo i lewo, ale mimo to spotykał się z lekkim betonem

    Oczywiście jak kiedyś był temat koszulek, to nie było problemów, żeby elegancko skomentować zbrodniczą działalność Dowhana i Falubazu jako takiego, no ale do tego człowiek się już dawno przyzwyczaił. Wtedy Ward był oszukany, teraz jest zwyczajnym niewdzięcznikiem

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Falubaz (17-05-2016)

  54. Powrót do góry    #4316
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,336 w 702 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    A wczoraj od 16,kto trenował na MA?Ktoś,coś wie?
    Młodsza część drużyny podobno. Seniorzy podobno w czwartek, piątek i sobotę.


    Darcy dziś rano:
    Darcy Ward # 4⃣ 3⃣@D_Dublu_racing 8 godz.8 godzin temu
    What's wrong with you media people I'm not attacking the club I love. I'm only letting people know whats going on, I'm searching for answers
    Ostatnio edytowane przez Morciasz ; 17-05-2016 o 10:58
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Morciasz za jego przydatny post!

    Stev (17-05-2016)

  56. Powrót do góry    #4317
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    sobotch napisał:
    Ale w sumie nie o tym chciałem. Poczytałem sobie ostatnią stronę z hakiem i wpadłem na genialny pomysł. Pod sztandarem fundacji koleżanki zorganizuję sobie imprezę charytatywną na rzecz jakiegoś podmiotu opiekującego się np. chorymi dziećmi. Jakiś procent zysku zostanie przeznaczony na reklamowany cel, resztę w sympatyczne księgowe sposoby rozpiszę sobie jako koszta bądź inne takie, co to pozwolą pieniądzom pozostać na miejscu. Dzieciaki nie będą miały prawa przymarudzić bo i tak dostaną nowe komputery więc nie mogą tego faktu nie docenić, a ja sobie elegancko pożyję przez jakiś czas. Każdy zadowolony.
    Nie jest to takie proste jak Ci się wydaje. Tego typu zbiórka pieniędzy musi mieć zgodę z Ministerstwa Finansów. Długa droga i wbrew pozorom mało sympatyczna.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  57. Powrót do góry    #4318
    Ekspert Awatar ananasek_vel_oman
    Dołączył
    09-03-2003
    Postów
    10,839
    Kliknij i podziękuj
    1,265
    Podziękowania: 715 w 436 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    sobotch napisał:

    Nie jest to takie proste jak Ci się wydaje. Tego typu zbiórka pieniędzy musi mieć zgodę z Ministerstwa Finansów. Długa droga i wbrew pozorom mało sympatyczna.
    Klocilbym sie.
    Spelnic trzeba okreslone w ustawie wymogi i jesli je spelniasz organ decyzyjny nie ma prawa odmowic zgody na zbiorke.
    Calosc zajmuje okolo miesiaca.

    A tak btw.
    Niezle sobie PR zrobiliscie ostatnimi dwoma akcjami Wiezien Mroczka i wykorzystany Ward
    Przyznam, ze mocno atakuje nierobow z Wlokniarza, ale Wasz prezo przebil misia
    Tutaj byc moze pojawi sie niebawem ciekawy print screen Ukryta zawartość

  58. Powrót do góry    #4319
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ale to bez znaczenia, bo rzuciłem sobie temat wirtualnie. Ciągle macie w dupie pieniądze, które wydajecie

  59. Powrót do góry    #4320
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Oczywiście jak kiedyś był temat koszulek, to nie było problemów, żeby elegancko skomentować zbrodniczą działalność Dowhana i Falubazu jako takiego, no ale do tego człowiek się już dawno przyzwyczaił. Wtedy Ward był oszukany, teraz jest zwyczajnym niewdzięcznikiem
    OK - mógłbyś tylko podrzucić rozliczenie się Falubazu/Dowhana
    z ich akcji koszulkowej, bo nie mogę znalezć? Był bym mocno wdzięczny.
    !Adrian walcz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •