Strona 51 z 162 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,295 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2251
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,512
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    3. Tak, przeżywam ten tekst, bo dla mnie on jest jakiś kompletnie irracjonalny. Rozumiem, że Lechii Gdańsk nie stać na Neymara i nikt nie ma do nich pretensji, że go nie zatrudniają. Ale nie wyobrażam sobie, aby prezes Lechii powiedział, że Neymar może sobie przyjść na ławkę, bo na razie gra Peszko. Rozumiesz o co chodzi? To jest upokarzanie zawodnika, który znalazł się akurat w trudnej sytuacji. Nie wiem, może dla ciebie czy dla innych to jest normalne, albo daje jakąś dziwną satysfakcję z poniżenia zawodnika, który 2x zdobył komplet na zawodnikach KST w 2015, że teraz to on może przyjść i "błagać", ale dla mnie nie jest i co więcej jest to dla mnie naganne i będę to tak definiował. Trudno, świat jest różnorodny i każdy myśli, co chce.

    Generalnie przykład Lechii Gdańsk wyciągnięty z tyłka. Przecież porównujesz dwie drużyny z jednej ligi ze zbliżoną mocą rażenia, a nie Unie Leszno ze zbieraniną z pucharu MACEC albo drużyną nieistniejącej już chyba ( ? ) żużlowej ligi włoskiej. Przyrównaj do kogos ze składu FC Barcelony, to będzie bardziej miarodajne, chociaż też niebardzo się da, bo w gre wchodzą całkiem inne zasady transferowe, pieniądze itd.
    Co do trudnej sytuacji, to znalazł się w niej tylko i wyłącznie z własnej ( ojca ) winy. Przecież to nie Unia Leszno go w tą trudną sytuacje wprowadziła. Może jak Piter dostanie kilka takich " liści " to się ogarnie i troche zejdzie ( jego ojciec ) na ziemie z oczekiwaniami. Rozumiem, że wszyscy mają teraz wsadzać nosa w tyłek Pawlickich uruchamiając opcje smyrania językiem, bo Piter został wielce pokrzywdzony przez Unie Leszno ?
    P.S. widze, ze juz po Wardzie znalazles sobie drugiego speedwayowego bożka Szybko...
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 23-12-2015 o 14:59

  2. Powrót do góry    #2252
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Jakiego bożka, co ty pieprzysz? Pitera krytykuję wtedy, kiedy inni tego nie widzą - konstruktywnie. Ale nie godzę się na to, żeby go poniżać, bo jest to dla mnie słabe. Nie porównuję Lechii z Barceloną, tylko Peszko z Neymarem (Gomólski/Miedziński v Piter) - może lekka hiperbola w tym jest, zamierzona. Chyba nikt nie ma wątpliwości, iż między tymi zawodnikami jest różnica klas.

    ps. Nigdzie nie napisałem, że Piter jest pokrzywdzony przez UL, czy kogokolwiek. Krytykuje jedynie stwierdzenia o ławce rezerwowych. Nie chce/nie potrzebuje/ nie stać go Termiński, to niech to powie normalnie - i tyle.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  3. Powrót do góry    #2253
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,512
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    No ale co miał Terminski powiedziec ? Powiedział prawde. Ma skład zamknięty i pewnie na pytanie jakiegoś *****nego dziennikarzyny o możliwość Pawlickiego w skladzie odparł, że na kontrakt warszawski/grzanie ławy OK, a do głównego składu sorry, ale nie ma miejsca.

    Neymar >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Peszko
    Pawlicki >>>>>>>>> Gomólski.

    Taka jest mniej więcej skala porównawcza. Troche przegięta ta twoja hiperbola.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    mszat (23-12-2015), wokie (25-12-2015)

  5. Powrót do góry    #2254
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wystarczyło powiedzieć, że skład zamknięty. I tyle.
    Propozycja ławki z założenia dla zawodnika obiektywnie znacznie lepszego niż od tych w składzie - jest absurdalna.

    Pawlicki - Miedziak/Gomólski
    Dudek - Karpov

    To już proporcja niemalże doskonała.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 23-12-2015 o 15:14
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  6. Powrót do góry    #2255
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,512
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Z tego co zauwazylem w dotychczasowej dyskusji na ten temat, to chyba nikt nie podziela twojego zdania. Oburzyles się jak młode dziecko, bo masz wrzod na tylku w postaci politycznych zagrywek Terminskiego. Innych z tego co widze to nie rusza. Trzepotaj dalej nóżkami i się podniecaj tematem, którego w sumie nie ma. Powiedział to powiedział, na ch*j drążyć temat ?

  7. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    blacktop (24-12-2015), mszat (23-12-2015), p00lie (23-12-2015)

  8. Powrót do góry    #2256
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,515
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Póki co, to ty drążysz moje wypowiedzi. Aż tak bardzo się stęskniłeś?
    Nie moja wina, że wśród kibiców taki tani "triumfalizm" cieszy się popularnością.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  9. Powrót do góry    #2257
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,512
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Nie. I bardzo szkoda, ze zrobiles z gęby cholewę jakiś czas temu.

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    blacktop (24-12-2015)

  11. Powrót do góry    #2258
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2006
    Postów
    724
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 177 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    ... To jest upokarzanie zawodnika, który znalazł się akurat w trudnej sytuacji. Nie wiem, może dla ciebie czy dla innych to jest normalne, albo daje jakąś dziwną satysfakcję z poniżenia zawodnika, który 2x zdobył komplet na zawodnikach KST w 2015, że teraz to on może przyjść i "błagać", ale dla mnie nie jest i co więcej jest to dla mnie naganne i będę to tak definiował. Trudno, świat jest różnorodny i każdy myśli, co chce.
    Poniżenie to by było jakby mu zapychanie motorków Miedziaka zaproponował, ewentualnie sprzątanie w boksie. Błaganie wstawiłeś już sam dla lepszego efektu. Bez przesady Buszmen. Tracisz swój sławetny obiektywizm. Na dokładkę żądasz szacunku, sam wykazując kompletny jego brak w stosunku do innych osób. Faktycznie specyficzne widzenie świata.

  12. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi Aerie za jego przydatny post!

    Howard (23-12-2015), blacktop (24-12-2015), j-rules (23-12-2015), mszat (23-12-2015), młody_piernik (23-12-2015), t_zg (23-12-2015), wokie (23-12-2015)

  13. Powrót do góry    #2259
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Czy my z Krakowiakiem mamy już podpisany kontrakt czy sprawa jeszcze się toczy i czekamy na finalny podpis.
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #2260
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Z tego co słyszałem Krakowiak jeszcze nie jest oficjalnie w KS, choć to tylko kwestia czasu.

    Wie ktoś u kogo będzie załoga Darka pracowała?

  15. Powrót do góry    #2261
    Użytkownik
    Dołączył
    21-03-2012
    Postów
    311
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 26 w 21 postach
    Załoga chyba już jesienią trafiła do jakiegoś teamu w wyścigach samochodowych, i to do serii wyścigowej dość porządnej

  16. Powrót do góry    #2262
    Początkujący
    Dołączył
    05-04-2006
    Postów
    16
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    1. Tak, faktycznie - musimy się znać z czasów TLP
    2. Brak szacunku do prezesa - OK, może faktycznie teksty o wadze itp były słabe i przegięcie (choć można by o tym podyskutować, ale niekoniecznie na forum otwartym - dla mnie to nie jest normalne, aby doprowadzać się do takiego stanu fizycznego). Natomiast Termińskiego uważam za niezłego prezesa, który w miarę sprawnie prowadzi klub - i tu się nie czepiam. Ponadto, uważam, że skompletował sensowny skład zarówno na 2014 i 2015.

    Natomiast nie lubię go za kilka rzeczy i to przysłania mi pozytywy. Mianowicie, podstawowa sprawa to upolitycznienie klubu, czyli wykorzystanie wizerunku klubu oraz jego zawodników do kampanii samego prezesa, a wcześniej do kampanii Komorowskiego. Nie podoba mi się również jego droga polityczna, czyli SLD - PO - Nowoczesna(???) i jak wiemy, nie zawsze hasło #gramyfair było aktualne. I tu nie podoba mi się też to kozaczenie, zatem przechodzę do kolejnego punktu.
    3. Tak, przeżywam ten tekst, bo dla mnie on jest jakiś kompletnie irracjonalny. Rozumiem, że Lechii Gdańsk nie stać na Neymara i nikt nie ma do nich pretensji, że go nie zatrudniają. Ale nie wyobrażam sobie, aby prezes Lechii powiedział, że Neymar może sobie przyjść na ławkę, bo na razie gra Peszko. Rozumiesz o co chodzi? To jest upokarzanie zawodnika, który znalazł się akurat w trudnej sytuacji. Nie wiem, może dla ciebie czy dla innych to jest normalne, albo daje jakąś dziwną satysfakcję z poniżenia zawodnika, który 2x zdobył komplet na zawodnikach KST w 2015, że teraz to on może przyjść i "błagać", ale dla mnie nie jest i co więcej jest to dla mnie naganne i będę to tak definiował. Trudno, świat jest różnorodny i każdy myśli, co chce.

    Co więcej, jestem głęboko przekonany, że ta "ławka rezerwowych" odbije mu się jeszcze czkawką.

    no czasami tak bywa że genetycznie człowiek ma skłonności do tycia lub jest to objaw choroby.. i nie mówie tu o nadmiernym jedzeniu mniejsza o to.
    jeśli chodzi o upolitycznienie klubu... to powiem tak. byłem wielce zniesmaczony jak przy wizycie kandydata na prezydenta.. bo w okresie przedwyborczym Komorowski był dla mnie kandydatem tak samo jak Duda i inni na urząd Prezydenta Polski - otrzymał klubowy plastron z nr 1.. no nie owijając w bawełne ch.. mnie strzelił. niestety żyjemy w dzikim kraju i jest przyzwolenie na takie praktyki. Byłem do tego stopnia zniesmaczony, że zamieściłem wpis na tablicy KS Toruń na facebooku - który po 3godzinach został usunięty.. na moje nieszczęście nie zrobiłem żadnego printscreena ani nic, bo gdybym to miał to byłbym skłonny wysilić się na tyle aby nagłośnić tą sprawe. W swoim poście wyraziłem swój żal że klub miesza się w politykę.. ogólnie wywód na kilkadziesiąt zdań z prośbą o oficjalną odpowiedź ze strony klubu. Ale co mam zrobić ? Obrazić się? Jak już mówiłem chore jest że osoby nazwijmy to ''funkcyjne" w klubie łączą sobie "fuszki". Nie jest tajemnicą i każdy wie że Termiński i Gajewski to PO, Jasiu Ząbik trenerka/firma/radny... pana Janka szanuję od lat a po ostatnim zlocie citroenów w Toruniu miałem okazję z nim na prawie godzinną dyskusję nt. klubu, sytuacji w żużlu a nawet pamiętnego finału.. swój chłop. Rozumiem , że nikt nikomu nie może zabronić robienia tego czy tamtego ale ciągnąc kilka srok za ogon robimy wszystko ale nic nie robimy dobrze bo sie po prostu tak nie da.

    Wracając jeszcze krótko do Pawlickiego, sam byłem za tym żeby to on był w składzie zamiast dziadzi Polski senior to teraz skarb. Piterowi życzę samych kompletów oprócz meczu z nami lubię tego chłopaka, przypomina mi trochę Darka.. gorąca głowa, styl bycia... w żużlu żeby osiągnąć coś więcej ponad przeciętność trzeba mieć cechy którzy inni nie mają - on je z pewnością posiada.

    Btw. widziałem dzisiaj w copernicusie t-shirty (średnie ) KS toruń z logo 4f i podobizną Grega.
    a stojąc w kolejce po karnet wychodził Gajewski z jakimś panem który takim tekstem rzucił "Jacek , widziałem konferencję Cieślaka.. mają wodę w butelkach z logiem klubu.. na tym mogą być dobre pieniądze" ehhhhhh... Amerykie odkrył... od dawna mówię że marketing to kuleje u nas.. oj kuleje...

    orientuje sie ktoś kto zarządza cateringiem na stadionie? bo dziwie się bardzo że nie wprowadzono jeszcze obrotu bezgotówkowego.. zmniejszyło by to kolejki zdecydowanie.. ale czekajcie .. po co to robić.. wtedy będzie czarno na białym.. sprzedałem 634 kiełbaski, 2050 napoi i 25000 piw... ehh nie zapomne jak w Bydgoszczy na derbach przyszedł ''biznesmen'' do pracownika i mówi "wyciągnij rękę" i wciska mu stos paragonów ... " jak ktoś będzie chciał to dawaj jak leci''

  17. Powrót do góry    #2263
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    t-zg napisał:
    I bardzo szkoda, ze zrobiles z gęby cholewę jakiś czas temu.
    No co Ty? Buszmen już opuścił forum tak jak zapowiedział.
    Teraz podszywa się ktoś inny pod tego biednego człowieka przepełnionego dumą i honorem

    Tracisz swój sławetny obiektywizm. Na dokładkę żądasz szacunku, sam wykazując kompletny jego brak w stosunku do innych osób. Faktycznie specyficzne widzenie świata.
    Nie wierzę, że dopiero teraz to zauważyliście.
    Ostatnio edytowane przez blacktop ; 24-12-2015 o 01:29
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    t_zg (24-12-2015)

  19. Powrót do góry    #2264
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Wrócił po latach w roli trenera
    Przy mizerii jaka panuje nie powinien mieć problemów z wprowadzeniem nowej jakości wśród żużlowej młodzieży

    http://www.speedway.hg.pl/zawodnicy/...CHA_Robert.htm

    Kosciecha_Robert1.gif
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #2265
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,064
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Rozmawiamy o Eliteserien i Elite League, a nie o niższych ligach. Ponadto nie o budżetach, a o zarobkach zawodników. Gollob w Vastervik dostawał koło bańki za sezon, a nie sądzę by był najtańszym zawodnikiem ligi. Serio uważacie, że jakiś Hancock zabijałby się w Szwecji za 5x mniejszą kasę niż w Polsce? Może to być 1,5-2x mniej, szacując na szybko, ale nie żadne 5x. W Anglii jest inaczej, ale jest też więcej meczów do odjechania + pieniądze po meczu. Taki Doyle prawdopodobnie w 2015 zarobił więcej na Wyspach niż w KST i to nie jest żadna fantazja.
    Czytałem dłuższy wywiad z Żyto w okolicach września i mówił że najlepsi zawodnicy w Elitserien mogą liczyć na 2500 - 3000 PLN za punkt. Więc nie ma jakiejś kosmicznej różnicy między tym co zarobi taki Vaculik w PL a to co zarobi w Szwecji.

  21. Powrót do góry    #2266
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez szaakaal Zobacz posta
    orientuje sie ktoś kto zarządza cateringiem na stadionie? bo dziwie się bardzo że nie wprowadzono jeszcze obrotu bezgotówkowego.. zmniejszyło by to kolejki zdecydowanie.. ale czekajcie .. po co to robić.. wtedy będzie czarno na białym.. sprzedałem 634 kiełbaski, 2050 napoi i 25000 piw... ehh nie zapomne jak w Bydgoszczy na derbach przyszedł ''biznesmen'' do pracownika i mówi "wyciągnij rękę" i wciska mu stos paragonów ... " jak ktoś będzie chciał to dawaj jak leci''
    Wystarczy krótki telefon do fiskusa
    z prośbą o kontrolę .

    Co do Termosa - nie trawię typa za babranie
    klubu w Politykę - też dostałem bana na FB za
    wyrazy mojej dezaprobaty. Osobiście w wyniku
    tego nie zakupiłem karnetu i jest to moja prywatna
    forma protestu. Wielu kibicom to nie przeszkadza -
    ważne że jest musztarda do kiełby i gra gitara.
    Poza tym uważam, że Termos nie potrafi
    się wypowiadać w mediach - czasami papla jak przysłowiowa
    baba. Do tego jest niekonsekwentny - raz miał pretensje do
    bliżej nieokreślonej grupy kibiców, że chcieli zakontraktowania
    Miedziaka i Holdera, po czym w tym roku sam zakontraktował
    tych zawodników. To że prowadzi klub w dobry dla finansów
    sposób? Chwała mu za to i tylko za to.
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 24-12-2015 o 16:01
    !Adrian walcz!

  22. Powrót do góry    #2267
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,671
    Kliknij i podziękuj
    7,788
    Podziękowania: 7,388 w 4,355 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Czytałem dłuższy wywiad z Żyto w okolicach września i mówił że najlepsi zawodnicy w Elitserien mogą liczyć na 2500 - 3000 PLN za punkt. Więc nie ma jakiejś kosmicznej różnicy między tym co zarobi taki Vaculik w PL a to co zarobi w Szwecji.
    Moze nie kosmos, ale roznica spora. Przeciez zakladajac ta gorna stawke 3000 za punkt, to u nas jest ponad 30% wiecej. To raz.
    A dwa.. Zyto mowil moze ile tam najwieksi dostaja za podpis?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Malin017 (24-12-2015), kingpin (25-12-2015)

  24. Powrót do góry    #2268
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,492
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,864 w 1,754 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Wystarczy krótki telefon do fiskusa
    z prośbą o kontrolę .

    Co do Termosa - nie trawię typa za babranie
    klubu w Politykę - też dostałem bana na FB za
    wyrazy mojej dezaprobaty. Osobiście w wyniku
    tego nie zakupiłem karnetu i jest to moja prywatna
    forma protestu. Wielu kibicom to nie przeszkadza -
    ważne że jest musztarda do kiełby i gra gitara.
    Poza tym uważam, że Termos nie potrafi
    się wypowiadać w mediach - czasami papla jak przysłowiowa
    baba. Do tego jest niekonsekwentny - raz miał pretensje do
    bliżej nieokreślonej grupy kibiców, że chcieli zakontraktowania
    Miedziaka i Holdera, po czym w tym roku sam zakontraktował
    tych zawodników. To że prowadzi klub w dobry dla finansów
    sposób? Chwała mu za to i tylko za to.
    Malin, chodzisz oglądać żużel czy masz to w tyłku i interesuje Ciebie tylko cała otoczka? Bo czasami nie kumam o co chodzi w tym wiecznym narzekaniu.

  25. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Lipa_PL (25-12-2015), kingpin (25-12-2015), lego (25-12-2015), mszat (25-12-2015)

  26. Powrót do góry    #2269
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Malin, chodzisz oglądać żużel czy masz to w tyłku i interesuje Ciebie tylko cała otoczka? Bo czasami nie kumam o co chodzi w tym wiecznym narzekaniu.
    Oczywiście, że chodzę. W przyszłym sezonie będę chodził na Polonię, gdyż właśnie gdzieś mam otoczkę a chcę oglądać żużel.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  27. Powrót do góry    #2270
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,824
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Oczywiście, że chodzę. W przyszłym sezonie będę chodził na Polonię,

    to z ciebie taki antysystemowiec, co z Kukiza Uwazaj w dyskusjach z Papa, na banie moze sie nie skonczyc
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  28. Powrót do góry    #2271
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    No proszę kibice mogą zaprojektować propozycje kevlarów na sezon 2016!!! Uważam, że doskonały pomysł, a potem powinno się odbyć głosowanie kibiców na stronie klubu, podobnie jak miało to miejsce z wyborem kolorystyki tramwajów w Toruniu na stronie miasta.
    Jest to świetny przykład włączania zwykłego kibica w życie klubu. Ot taka mała rzecz a cieszy.
    Dobry ruch Pani Prezes, brawo.

  29. Powrót do góry    #2272
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,512
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ten temat byl doslownie kilka dni temu poruszany w naszym wątku. Szkoda, że u nas takie cos nie działa właśnie. Wg mnie też jest to super inicjatywa. Co bardziej uzdolnieni i wkręceni w klub mogą się wykazac. TAk jak ktos proponowal, projektant wygranego kevlaru dostaje karnet, to i jakas rywalizacja sie pojawia i chec zwyciestwa

  30. Powrót do góry    #2273
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,779
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,344 w 708 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    No proszę kibice mogą zaprojektować propozycje kevlarów na sezon 2016!!! Uważam, że doskonały pomysł, a potem powinno się odbyć głosowanie kibiców na stronie klubu, podobnie jak miało to miejsce z wyborem kolorystyki tramwajów w Toruniu na stronie miasta.
    Jest to świetny przykład włączania zwykłego kibica w życie klubu. Ot taka mała rzecz a cieszy.
    Dobry ruch Pani Prezes, brawo.
    A ja myślę, że to graficy znający się na projektowaniu strojów powinni pod założenia ze strony klubu
    zaproponować-zaprojektować parę rozwiązań, z których klub wybrałby 3-4-5 finalnych i te poddał dopiero
    pod głosowanie kibiców...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  31. Powrót do góry    #2274
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,824
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A ja myślę, że to graficy znający się na projektowaniu strojów powinni pod założenia ze strony klubu
    zaproponować-zaprojektować parę rozwiązań, z których klub wybrałby 3-4-5 finalnych i te poddał dopiero
    pod głosowanie kibiców...
    nic nie stoi na przeszkodzie, zeby graficy dostosowali zwycieski projekt (projekty) do realiow technicznych, marketingowych itd. Moze pojdzie im lepiej niz przed sezonem 2015
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  32. Powrót do góry    #2275
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,492
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,864 w 1,754 postach
    Przydałaby się zmiana kolorów kevlarów. Te czarne kojarzą się mocno z Unibaxem i trochę odchodziły od barw klubowych (albo były one za mało zaakcentowane).

  33. Powrót do góry    #2276
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Czas poznać kto kryje się pod kontraktem warszawskim.
    Czy Grzegorz Walasek na pewno podpisał tylko kontrakt kurtuazyjny i nie będzie w składzie Aniołów?

    http://www.speedway.hg.pl/zawodnicy/...K_Grzegorz.htm

    WG_1a.gif
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #2277
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    to z ciebie taki antysystemowiec, co z Kukiza Uwazaj w dyskusjach z Papa, na banie moze sie nie skonczyc
    Póki co, papa nie biegł z hołdem do nikogo w czasie kampanii. Poza tym nawet jeśli szedł - mam to w pompce, gdyż nie jestem kibicem Polonii i pójdę sobie obejrzeć tylko żużel.

    ps.z dwojga złego wolę antysystemowca Kukiza, niż Swetra.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 25-12-2015 o 19:12
    !Adrian walcz!

  35. Powrót do góry    #2278
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,824
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Malin, przypomnij sobie, kiedy najwieksze lody Papa z synami krecil, jakie uklady miala wtedy Polonia z miastem, SLD. O milicyjnej przeszlosci nawet nie wspomne, tak, jak nie wspominalem o Petru. Milego ogladania zuzla w Bydgoszczy.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  36. Powrót do góry    #2279
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,881
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Coval Zobacz posta
    Czas poznać kto kryje się pod kontraktem warszawskim.
    Czy Grzegorz Walasek na pewno podpisał tylko kontrakt kurtuazyjny i nie będzie w składzie Aniołów?

    http://www.speedway.hg.pl/zawodnicy/...K_Grzegorz.htm

    http://www.sportsboard.pl/attachment...achmentid=3008
    To jest wiadomość dla Adika i Kapsla. Bierzcie sie do rOboty bo są następcy (i tu "Hujston mamy problem" bo chodzi w tym wypadku o 40 letniego Walaska, w dodatku w Toruniu niezbyt lubianego).
    Jednakże o przynależności klubowej porozmawiamy w tym przypadku dopiero po ostatnim sparingu.

    Krakowiak podobno stanie na 80 tysiącach. Myśle ze warto. Za dwa lata transfer sie zwróci.
    Zayebyoza. Czterech bardzo młodych, wciąż perspektywicznych młodzieńców o dwa miejsca w składzie powalczy.

    Kawlary na przyszły rok. Tu ciagle duchem Pera Jonssona pachnie.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 25-12-2015 o 23:08

  37. Powrót do góry    #2280
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Malin, przypomnij sobie, kiedy najwieksze lody Papa z synami krecil, jakie uklady miala wtedy Polonia z miastem, SLD. O milicyjnej przeszlosci nawet nie wspomne, tak, jak nie wspominalem o Petru. Milego ogladania zuzla w Bydgoszczy.
    Już napisałem - mam w dupie klub
    Polonię - nie identyfikuję się z nią,
    więc Władek może kręcić lody albo
    nawet śpiewać Disco Polo.
    Idę oglądać żużel - już rozumiesz?
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #2281
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,881
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,663 w 991 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Już napisałem - mam w dupie klub
    Polonię - nie identyfikuję się z nią,
    więc Władek może kręcić lody albo
    nawet śpiewać Disco Polo.
    Idę oglądać żużel - już rozumiesz?
    To doradzam wyjazd do Rumunii lub Bułgarii. Tam zaznasz żużla w iście pierwotnej wersji.
    To ostatni bastion prawdziwego speedwaya w okolicy

    Ja poki co madrzejszego prowadzenia klubu od czasow Benedykta Rogalskiego nie pamietam. Uj z polityka.
    Ostatnio edytowane przez Penhall ; 25-12-2015 o 23:35

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    mszat (25-12-2015)

  40. Powrót do góry    #2282
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A ja myślę, że to graficy znający się na projektowaniu strojów powinni pod założenia ze strony klubu
    zaproponować-zaprojektować parę rozwiązań, z których klub wybrałby 3-4-5 finalnych i te poddał dopiero
    pod głosowanie kibiców...
    A co stoi na przeszkodzie powiązać jedno z drugim? Wygra koncepcja grafika z klubu, to nie będzie karnetu dla kibica Nie ograniczaj radosnej twórczości młodych bo mogą Ciebie jeszcze zaskoczyć, mam nadzieję, że pozytywnie.
    Inicjatywa super, mam nadzieję, że coś ciekawego się dzięki temu wykluje. Mnie też się już znudziły czarne, nijakie kevlary, czas na odrobinę koloru.

  41. Powrót do góry    #2283
    Zaawansowany
    Dołączył
    28-02-2003
    Postów
    2,606
    Kliknij i podziękuj
    51
    Podziękowania: 313 w 179 postach
    Kolejny, który myśli, że w żużlu tylko w Polsce można zarobić pieniądze. Gdyby tak było, to myślisz, że taki Hancock by jeździł w Szwecji, czy Anglii, jeśli to rzekomo takie śmieszne, nieproporcjonalne pieniądze. To tylko polska megalomania. Owszem, w Polsce płaci się najlepiej i to jest bezsporne, ale nie jest też tak, że poza Polską "nie ma życia". Co więcej - w innych krajach, płaci się na czas.
    Bez Polski nie byłoby niczego. Po co Ty sie z nimi kłocisz Buszmen? Ich pasterzem po zuzlowej krainie jest Kolega Ostaf.

    p.s. Jest pózno i sa swieta... nie, nie piłem. Ani kropli. Oglądalem jakis badziewny film Sthura pt. Korowód.

  42. Powrót do góry    #2284
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,148
    Kliknij i podziękuj
    6,527
    Podziękowania: 8,864 w 4,877 postach
    Malin,musze Cie rozczarowac.
    Na Polonii tez beda jezdzic w lewo
    i watpliwe aby jakas nocna uchwala
    dalo sie to zmienic.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  43. Powrót do góry    #2285
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    To doradzam wyjazd do Rumunii lub Bułgarii. Tam zaznasz żużla w iście pierwotnej wersji.
    To ostatni bastion prawdziwego speedwaya w okolicy

    Ja poki co madrzejszego prowadzenia klubu od czasow Benedykta Rogalskiego nie pamietam. Uj z polityka.
    Z rady nie skorzystam, gdyż Brzydgoszcz bliżej, niźli Bukareszt. A i Rumunow w niej sporo. Chwalcie Pana - mi to nie przeszkadza i życzę soczystej kiełby. Ave Termos!

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  44. Powrót do góry    #2286
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,779
    Kliknij i podziękuj
    905
    Podziękowania: 1,344 w 708 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Nie ograniczaj radosnej twórczości młodych bo mogą Ciebie jeszcze zaskoczyć, mam nadzieję, że pozytywnie.
    Demokratyczne rozwiązania tam, gdzie powinni pracować fachowcy raczej się nie sprawdzają No, ale zobaczymy
    Uważam, że ubiegłoroczne kevlary były całkiem, całkiem - tylko te kontrowersyjne "40..." zastąpił ładnym plastronem
    i gra
    A w poniedziałek lub wtorek wieczór impreza?
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  45. Powrót do góry    #2287
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Bydgoszczanie jeżdżą na żużel do Torunia torunianie do Bydgoszczy, nieźle może chcecie się ligami zamienić?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    energo (26-12-2015)

  47. Powrót do góry    #2288
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    769
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 215 w 136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Bydgoszczanie jeżdżą na żużel do Torunia torunianie do Bydgoszczy, nieźle może chcecie się ligami zamienić?
    NIE! xD

  48. Powrót do góry    #2289
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    A w poniedziałek lub wtorek wieczór impreza?
    Gdzie i kiedy? Chętnie wychylę w miłym towarzystwie małe jasne z pianką. Możemy też nawet ewentualnie o żużlu pogadać

  49. Powrót do góry    #2290
    Użytkownik Awatar p00lie
    Dołączył
    20-06-2005
    Postów
    312
    Kliknij i podziękuj
    199
    Podziękowania: 50 w 32 postach
    Cytat Zamieszczone przez Morciasz Zobacz posta
    Demokratyczne rozwiązania tam, gdzie powinni pracować fachowcy raczej się nie sprawdzają No, ale zobaczymy
    Uważam, że ubiegłoroczne kevlary były całkiem, całkiem - tylko te kontrowersyjne "40..." zastąpił ładnym plastronem
    i gra
    A w poniedziałek lub wtorek wieczór impreza?
    A widzisz... a w kwestiach znacznie ważniejszych niż, nie ujmując, kevlar KST, takich jak np. tworzenie prawa czy zarządzanie państwem to się niby sprawdzają?

    Jeden taki dość znany, twierdził, że ponieważ w każdej społeczności jest więcej głupich niż mądrych (i tu raczej miał rację) to logicznym byłoby podejmowanie decyzji MNIEJSZOŚCIĄ głosów

    Dlatego umówmy się - propozycje kevlarow jak najbardziej, ale najważniejszy jest głos przewodniczącego

  50. Powrót do góry    #2291
    Stały bywalec Awatar Coval
    Dołączył
    10-09-2006
    Postów
    845
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 582 w 200 postach
    Ostatnio edytowane przez Coval ; 27-12-2015 o 11:59
    pozdrawiam
    Kowal
    Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #2292
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez p00lie Zobacz posta
    A widzisz... a w kwestiach znacznie ważniejszych niż, nie ujmując, kevlar KST, takich jak np. tworzenie prawa czy zarządzanie państwem to się niby sprawdzają?

    Jeden taki dość znany, twierdził, że ponieważ w każdej społeczności jest więcej głupich niż mądrych (i tu raczej miał rację) to logicznym byłoby podejmowanie decyzji MNIEJSZOŚCIĄ głosów

    Dlatego umówmy się - propozycje kevlarow jak najbardziej, ale najważniejszy jest głos przewodniczącego
    Moim zdaniem dobór kevlarów jest
    na tyle mało istotną decyzją, że spokojnie
    można go oddać większości.
    !Adrian walcz!

  52. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    kibic01 (30-12-2015)

  53. Powrót do góry    #2293
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Bydgoszczanie jeżdżą na żużel do Torunia torunianie do Bydgoszczy, nieźle może chcecie się ligami zamienić?
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Moim zdaniem dobór kevlarów jest
    na tyle mało istotną decyzją, że spokojnie
    można go oddać większości.
    Czyli jest spore prawdopodobieństwo, że kevlary mogą być biało czerwone, do tego gryf na piersi W sumie komu to dziś przeszkadza, Tomek przetarł szlaki. Niech lud ma uciechę, skoro staropolską nazwę dla klubu wybrano autorytarnie, przynajmniej kolory to jakoś zbilansują
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  54. Powrót do góry    #2294
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Czyli jest spore prawdopodobieństwo, że kevlary mogą być biało czerwone, do tego gryf na piersi W sumie komu to dziś przeszkadza, Tomek przetarł szlaki. Niech lud ma uciechę, skoro staropolską nazwę dla klubu wybrano autorytarnie, przynajmniej kolory to jakoś zbilansują
    Względnie kolory PO lub Nowoczesnej
    też były by OK - wszakże nie można
    wykluczyć wcześniejszych wyborów...
    !Adrian walcz!

  55. Powrót do góry    #2295
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,448
    Kliknij i podziękuj
    974
    Podziękowania: 1,482 w 958 postach
    Zaiste Malin, do tego przydałoby się jeszcze hasło przewodnie na kevlarze. Nie róbmy sportu. I wszystko pasuje.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •