Strona 2 z 162 PierwszyPierwszy 12341252102 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    Stawiam dolary przeciw orzechom, że za rok Grisza przyjedzie na MA z myszą na kevlarze i będzie klepał naszych emerytów i rencistó.
    to zalezy czy diengi sie beda jeszcze zgadzaly. Busy lubia sie psuc.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Frank_Drebin Zobacz posta
    A skąd ta pewność powrotu Łaguty na wysokie obroty? Cały jego tegoroczny sezon to powolny zjazd w dół. Nawet nie ma oznak żeby się zatrzymał. Nagle ma jak za dotknieciem czarodziejskiej różdżki się odrodzić? Wątpię w to.
    Wiesz - tylko, że on w pojedynczych biegach (w przeciwieństwie do Kasprzaka) cały czas pokazywał,
    że ma ogromne możliwości - i to praktycznie w każdym elemencie żużlowego rzemiosła. Szkoda,
    że tylko np. poza meczem we Wrocławiu i kilku innych przypadkach nie potrafił tego pokazywać
    prawie cały czas, a robił to od przypadku do przypadku... dlatego myślę, że jest w stanie wejść
    na obroty i trzepać po te 11-12 punktów w każdym meczu...
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Łagute po prostu dopadł syndrom Toruński

  4. Powrót do góry    #49
    Użytkownik Awatar TRN
    Dołączył
    09-04-2010
    Postów
    79
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 15 w 12 postach
    Syndrom toruński skądś się bierze. Mamy od lat problem z zaglaskanymi zawodnikami. Nie wiem czy to podejście Gajewskiego, czy innych ludzi w klubie, ale oprócz zmian wśród zawodników powinni też przemyśleć system kontaktu z zawodnikami i egzekwowania treningów.

    Wysłano z BlackBerry Passport

  5. Powrót do góry    #50
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Pan Gajewski wie co mówi http://sport.nowosci.com.pl/342265,J...S-u-Torun.html.Zapewne uspokoił "swoich"wielbicieli zwolenników,ale nie zwykłych toruńskich kibiców,ciekawe komentarze pod tekstem.Możemy sobie zaklinać rzeczywistość,pan Gajewski może wmawiać na łamach różnych pism,że będzie lepiej.Pożyjemy.

  6. Powrót do góry    #51
    Użytkownik
    Dołączył
    07-11-2006
    Postów
    371
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 175 w 85 postach
    Nie żebym bronił Gajewskiego, nie z wszystkim jego posunięciami się zgadzam, ale jeśli Monster zostanie dopięty, to jego kurat zasługa będzie w tym całkiem spora, żeby nie powiedzieć, że sprawcza.

  7. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez mandaryn Zobacz posta
    Nie żebym bronił Gajewskiego, nie z wszystkim jego posunięciami się zgadzam, ale jeśli Monster zostanie dopięty, to jego kurat zasługa będzie w tym całkiem spora, żeby nie powiedzieć, że sprawcza.
    Wystarczy powiedzieć, że to Gajewski przyszedł
    na początku do Termosa z sześcioma sponsorami
    strategicznymi...
    !Adrian walcz!

  8. Powrót do góry    #53
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    pamięć toruńskiego kibica nie sięga dalej niż ostatniego meczu.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  9. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2005
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 14 w 13 postach
    E tam zaraz toruńskiego, wydaje mi się że większość ludzi ocenia Gajewskiego w miarę dobrze, tylko steve jest przeczulony na jego punkcie
    Ja osobiście myślę że Gajeś nie jest taki zły, ok popełnił kilka błędów w tym sezonie, ale generalnie on sam też nie wiele mógł zdziałać.
    Bo jak w końcu miał się wykazać taktyką i prowadzeniem meczu, to nie dojechał Grisza i wszystkie manewry spaliły na panewce,
    Z torem w p-o wiadomo, na Tarnów dał du.. ale na Leszno wyszło bardzo dobrze, tylko drużyna frajersko spaprała.
    Roszad w składzie też nie robił bo niby kogo miał wstawiać i za kogo? 3/4 sezonu sami się zastanawialiśmy kogo odstawić gdy wróci Ward.
    Młodzież u nas leży więc wstawiać kogokolwiek do meczu nie było sensu.
    Więc co takiego źle zrobił Gajewski ? Że skład cienki zbudował? Przed sezonem wydawało się ok.
    Powtórzę jeszcze raz, ja osobiście oceniam Gajewskiego pozytywnie. W tym roku nie wyszło, liczę na to że za rok będzie lepiej, POWODZENIA.

  10. Powrót do góry    #55
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Ja szczerze powiedziawszy zawiodłem sie na Gajewskim. Może i rażących błędów taktycznych nie popełniał, ale team spirit praktycznie rzecz biorąc nie istniał. Kilka przybitych piątek z kacapem który nawet w momencie jak Dawid przydzwonil szczerzyl kły do kamery jak głupi do sera do mnie nie przemawia. Generalnie robi wrażenie takiego trochę buca i zarozumialca. Nam potrzeba albo grupy grajków ktora bedzie w stanie sama wykrzesać z siebie to co najlepsze albo czleka z jajem który w razie rozprezenia bedzie w stanie ta banda potrząsać i sprowadzić do pionu.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jonjo Belfast za jego przydatny post!

    mszat (12-10-2015)

  12. Powrót do góry    #56
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Kto tworzył atmosferą,dobrego ducha w tej drużynie?NIKT.Kto wymagał na zawodnikach zaangażowania w treningach przed ważnymi meczami?NIKT.Dziękuję,nie znam się,jestem wrażliwy na nazwisko Gajewski.A może,wszyscy Ci którzy tak zachwalają tego pana odpowiedzą sobie na pytanie,czy Paweł Przedpełski zasługuje na podwyżkę finansową po tym sezonie,dlaczego tym pan Gajewski się nie chwali.

  13. Powrót do góry    #57
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jonjo Belfast Zobacz posta
    Ja szczerze powiedziawszy zawiodłem sie na Gajewskim. Może i rażących błędów taktycznych nie popełniał, ale team spirit praktycznie rzecz biorąc nie istniał. Kilka przybitych piątek z kacapem który nawet w momencie jak Dawid przydzwonil szczerzyl kły do kamery jak głupi do sera do mnie nie przemawia. Generalnie robi wrażenie takiego trochę buca i zarozumialca. Nam potrzeba albo grupy grajków ktora bedzie w stanie sama wykrzesać z siebie to co najlepsze albo czleka z jajem który w razie rozprezenia bedzie w stanie ta banda potrząsać i sprowadzić do pionu.
    Jedyny zestaw w tym momencie przychodzący
    mi do głowy: Herbie&Cieślak. Na szczęście angaż
    degustatora jest u nas bardzo mało realny .
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 12-10-2015 o 16:41
    !Adrian walcz!

  14. Powrót do góry    #58
    Użytkownik
    Dołączył
    12-12-2005
    Postów
    97
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 14 w 13 postach
    No dobra atmosfera kuleje zgoda,
    ale tutaj Gajewski też ma dużo racji, jak można się zintegrować skoro co dziennie zawodnik jeździ gdzieś po świecie? Nawet niema się kiedy zebrać.
    Druga sprawa jest taka że jak się przegrywa to atmosfery nie będzie.

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Przemus1 Zobacz posta
    No dobra atmosfera kuleje zgoda,
    ale tutaj Gajewski też ma dużo racji, jak można się zintegrować skoro co dziennie zawodnik jeździ gdzieś po świecie? Nawet niema się kiedy zebrać.
    Druga sprawa jest taka że jak się przegrywa to atmosfery nie będzie.
    Czy Gajewski kontraktując Doyle'a nie był
    w stanie sprawdzić, w ilu podwórkowych
    zawodach on będzie jeździł? No Alfa & Omega
    powinien te rzeczy przewidzieć. Poza tym -
    - jak można nie być w stanie zmobilizować
    skoczka mieszkającego jakieś 50 km od Torunia
    do zrobienia kilku kółek celem dopasowania?
    Inna sprawa, że akurat Łaguta to kretyn pierwszej
    wody, więc podejrzewam że przypadek niereformowalny...
    !Adrian walcz!

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    mszat (12-10-2015), wokie (12-10-2015)

  17. Powrót do góry    #60
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jedyny zestaw w tym momencie przychodzący
    mi do głowy: Herbie&Cieślak. Na szczęście angaż
    degustatora jest u nas bardzo mało realny .
    Gajewski już ogłosił wszem i wobec, ze nigdzie sie nie rusza wiec angaż Polewaczkowego niewykonalny a szkoda...
    Cieslakowi z Toruniem nie po drodze. Mozna go nie lubić, ale jednego mu odmówić nie mozna. Tam gdzie sie pojawia tam i sa wyniki. Jak to robi wie tylko on. Wydaje mi sie, ze kiedy trzeba nie siedzi cicho i potrafi otworzyć morde i nazwać rzeczy po imieniu.Zaraz ktoś napisze, ze tam gdzie idzie dostaje samograje. Chyba nie do konca. Mysle, ze przed złożeniem podpisu składa warunki co do składu i jego kompetencji w drużynie. Ja bym Cieslaka brał bez dwóch zdań a jak by trzeba było to i z Kokinem bym sie skontaktował żeby wiedzieć co Markowi lac gdy jest spragniony.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jonjo Belfast za jego przydatny post!

    kamilg221 (12-10-2015)

  19. Powrót do góry    #61
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jonjo Belfast Zobacz posta
    Gajewski już ogłosił wszem i wobec, ze nigdzie sie nie rusza wiec angaż Polewaczkowego niewykonalny a szkoda...
    Cieslakowi z Toruniem nie po drodze. Mozna go nie lubić, ale jednego mu odmówić nie mozna. Tam gdzie sie pojawia tam i sa wyniki. Jak to robi wie tylko on. Wydaje mi sie, ze kiedy trzeba nie siedzi cicho i potrafi otworzyć morde i nazwać rzeczy po imieniu.Zaraz ktoś napisze, ze tam gdzie idzie dostaje samograje. Chyba nie do konca. Mysle, ze przed złożeniem podpisu składa warunki co do składu i jego kompetencji w drużynie. Ja bym Cieslaka brał bez dwóch zdań a jak by trzeba było to i z Kokinem bym sie skontaktował żeby wiedzieć co Markowi lac gdy jest spragniony.
    Zakontraktujmy jeszcze Pedersena i Słodkiego.
    Do tego Baliński, jako uzupełnienie i powrót
    Golloba. Można ich nie lubić, ale to doświadczeni
    zawodnicy - powinni być niedrodzy oraz każdy z
    nich młodszy od Hancocka. Nie ma co się zastanawiać.
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #62
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    to zalezy czy diengi sie beda jeszcze zgadzaly. Busy lubia sie psuc.
    W Czewie się zgadzały? Podobno cała liga jedzie od lat na kredyt, a tu gdzie niby płacą na czas wszyscy tracą formę i wyniku brak. Syndrom toruński. Najwyższa pora na Grina. A taki fajny był, amerykancki, szkoda

    Pal sześć jednak który lider zostanie teraz zawodnikiem drugiej linii. Najbardziej doskwiera dramat szkoleniowy. Plus dla obecnej ekipy, że chociaż dają szansę chłopakom w zawodach młodzieżowych, ale skoro zero postępów, a nawet regres? Czytaliście wywiad z Gajewskim? Najlepszy kwiatek:

    każdy po zdaniu egzaminu na licencję miał ją wykupioną, a we wcześniejszych latach różnie z tym bywało
    Już teraz rozumiem, dlaczego RK uważał, że taniej wychować własnego mistrza niż kupić byłego.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  21. Powrót do góry    #63
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Nie pisz takich rzeczy bo za chwile Busz podlapie temat .

  22. Powrót do góry    #64
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    KS Toruń zaczyna rozmawiać o kontraktach. Pierwszy Holder


    Nie ma pośpiechu . Poczekamy, aż ostaną
    się najlepsze "perełki" na rynku .
    !Adrian walcz!

  23. Powrót do góry    #65
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Mysle, że pozorny spokój wynika z tego, że wszystko już mamy dogadane tylko ogłosić tego nie można.

  24. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    09-11-2006
    Postów
    4,199
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 537 w 356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jonjo Belfast Zobacz posta
    Mysle, że pozorny spokój wynika z tego, że wszystko już mamy dogadane tylko ogłosić tego nie można.

    trzeba zaczekać do piątku przed wyborami

  25. Powrót do góry    #67
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Oby nie skończyło sie tylko i wylacznie na zamianie kacapa na Grega bo obawiam się, że wynik może być podobny do tegorocznego.

  26. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,766
    Kliknij i podziękuj
    2,849
    Podziękowania: 2,433 w 1,281 postach
    Integracja była chyba tylko raz zdaje się, przed Lesznem w PO. Efekt dobry, chociaż cała zasługę przypisuje się torowi.

    Gajewski mówi z sensem, aż się zdziwiłem przyzwyczajony do aktywności pana Termosa. Trochę o szkółce / licencjatach popłynął. Nawet, jeśli się nimi nie zajmował (?), to jest "wajs-prezydentem" klubu. Winny już dawno powinien polecieć. Nie ma na co czekać, podobnie jak z kontraktami obecnych zawodników.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Nie ma czasu na integrację? A dlaczego np. wzorem Sparty nie robić zimowych zgrupowań? Widać że u nich ma to mega pozytywny wpływ na drużynę, gdy chłopaki się przed sezonem spotkają,pogadaja i popijając.Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę że Tajski i MJJ przyjeżdżają na każdy przedmeczowy trening,jeśli tylko nie mają GP.

  28. Powrót do góry    #70
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,468
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    To samo w Tarnowie - co roku byly obozy narciarsko-intergacyjne i nie tylko za Cieslaka..
    Druzyna sie zazebia, dogaduje, pojawia sie chemia i okazuje sie ze nawet gdy przegrywa to jest w stanie sie zmobilizowac.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    Nie ma czasu na integrację? A dlaczego np. wzorem Sparty nie robić zimowych zgrupowań? Widać że u nich ma to mega pozytywny wpływ na drużynę, gdy chłopaki się przed sezonem spotkają,pogadaja i popijając.Nie wiem czy ktoś zwrócił uwagę że Tajski i MJJ przyjeżdżają na każdy przedmeczowy trening,jeśli tylko nie mają GP.
    Trzeba wrócić do starej szkoły i integracji
    w Moskwie - Mistrza mamy na 40% .
    !Adrian walcz!

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    kingpin (13-10-2015)

  31. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Trzeba wrócić do starej szkoły i integracji
    w Moskwie - Mistrza mamy na 40% .
    Jeśli po meczu i z umiarem - dlaczego nie ? Wielu nie docenia jak wiele dla wyniku drużyny zależy od team spirit.Pamiętam że nawet Kryjom za czasów Unibaxu organizował grille dla zawodników (dla siebie też ), Gajes tłumaczy się rozjazdami zawodników, ale taki Grisza wyjazdów nie miał, a i tak na treningi nie docieral.

  32. Powrót do góry    #73
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,963
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Jest wynik,jest Spiryt.
    Nie ma wyniku,nie ma Spirytu.
    Prosta zasada.
    Pamietacie wypowiedzi zawodnikow i Gajesia
    po zwyciestwach w Gorzowie i Lesznie?
    No,wiec o czym mowicie?
    Wszystko pierdyknelo po "negocjacjach " z Wardem.
    Powtarzam to juz do znudzenia,ale taka prawda.
    Od tego momentu zaczal sie zjazd w dol,z malym wyjatkiem czyli
    meczu z Gorzowem.
    Kwasy na linii Alfa ,Omega - Holder.
    Od tego sie zaczelo.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  33. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jonjo Belfast Zobacz posta
    Mysle, że pozorny spokój wynika z tego, że wszystko już mamy dogadane tylko ogłosić tego nie można.
    albo z tego, że idą wybory i pewne kluczowe dla klubu osobistości mają teraz inne problemy na głowie. Jak widać wiatr w żagle PO już nie wieje więc i łódka przestaje płynąć.
    Chociaż właściwie może też zacznę podchodzić do tego w Twój sposób, naiwność nie boli, a i spał będę spokojniej.

    Z drugiej jednak strony może warto się rozejrzeć na poważnie za posłem z Torunia, który jest w PiS i kocha żużel? Od tego kontraktu po wyborach pewnie trzeba będzie zacząć

  34. Powrót do góry    #75
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,739
    Kliknij i podziękuj
    899
    Podziękowania: 1,334 w 700 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Z drugiej jednak strony może warto się rozejrzeć na poważnie za posłem z Torunia, który jest w PiS i kocha żużel? Od tego kontraktu po wyborach pewnie trzeba będzie zacząć
    O - jak posłem zostanie któryś kandydat który jeszcze żużla nie kocha to zobaczysz - szybciutko pokocha...
    oczywiści myślę tu o młodszych kandydatach.
    Zresztą reprezentację parlamentarną na żużlu mieliśmy sporą i można było spotkać panów na trybunach
    - Wyrowińskiego, Lenza, Girzyńskiego - tę trójkę najczęściej oraz - Dzięcioła, Wenderlicha, Persona... nawet
    pani Sobecka kiedyś się przewinęła z tego co pamiętam.... (zastrzeżenie: ten wpis nie jest propagandą
    wyborczą i działaniem na rzecz kandydatów aktualnie startujących w wyborach ). To się nam żużel
    polityczny zrobił.... jak to chodzi po mieście KST to już nie jest skrót Klub Sportowy Toruń, a Klub Senatora
    Termińskiego. Chociaż słyszałem też zdecydowanie gorszą propozycję nazwy klubu....
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  35. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Morciasz,wiesz,słyszysz o kolegach panów Termińskiego,Gajewskiego dużo,ale co to nas interesuje?Z kim ci panowie się spotykają,jadają,piją?Ich sprawa.Do 24.10.15,żadnego konkretnego transferu nie będzie,nawet opowieści o Holderze,że rozmowy i takie tam to tylko dla najbardziej zagorzałych wielbicieli jego "jazdy" ponownie w drużynie.Ale zdają sobie sprawę,że tak samo jak są jego zwolennicy tak samo i są jego przeciwnicy podpisania nowego kontraktu.Termiński zdaje sobie sprawę,albo drużyna z "jajem"i "bez "jajowiec" Gajewski=pełne trybuny?Albo drużyna bez "jaj" i bez "jajowiec"Gajewski(a tj pewne)=puste trybuny na MA w 2016 roku.

  36. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wszystko pierdyknelo po "negocjacjach " z Wardem.
    Powtarzam to juz do znudzenia,ale taka prawda.
    Od tego momentu zaczal sie zjazd w dol,z malym wyjatkiem czyli
    meczu z Gorzowem.
    Kwasy na linii Alfa ,Omega - Holder.
    Od tego sie zaczelo.

    I jakie wnioski, cytując klasyka Ząbika, wyciągnął nasz menadżejro? Podobno ta cała historia dała panu AiO sporo do myślenia, a tu ups... zaczynamy od Holdera. Pytanie tylko, czy jako lidera, czy wciąż zawodnika drugiej linii? Przecież to kpina z ludzi. Ja bym zaczął od Puszakowskiego jako zawodnika rezerwowego. Swój chłop, na toruńskiej szlace wychowany, również po ciężkiej kontuzji, do tego przed wypadkiem punktował dla Łodzi nie gorzej niż Doyle rok temu. Dla Puzona kupiłbym bilet, a nawet karnet, a dla najemników, którym tygodniowy szczyt formy i motywacji przypada na sobotę... cóż niech się panowie politycy nie dziwią, że będzie jak pisze Stev, sporo pustych krzesełek w niedzielę.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  37. Powrót do góry    #78
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez polewaczka Zobacz posta
    I jakie wnioski, cytując klasyka Ząbika, wyciągnął nasz menadżejro? Podobno ta cała historia dała panu AiO sporo do myślenia, a tu ups... zaczynamy od Holdera. Pytanie tylko, czy jako lidera, czy wciąż zawodnika drugiej linii? Przecież to kpina z ludzi. Ja bym zaczął od Puszakowskiego jako zawodnika rezerwowego. Swój chłop, na toruńskiej szlace wychowany, również po ciężkiej kontuzji, do tego przed wypadkiem punktował dla Łodzi nie gorzej niż Doyle rok temu. Dla Puzona kupiłbym bilet, a nawet karnet, a dla najemników, którym tygodniowy szczyt formy i motywacji przypada na sobotę... cóż niech się panowie politycy nie dziwią, że będzie jak pisze Stev, sporo pustych krzesełek w niedzielę.
    Nie, żebym bronił mojego "ulubieńca" (Termosa)
    ale przy ewentualnym przyjściu Potworka Holder
    jest pierwszy przy stole - czy tego chcesz, czy nie.
    !Adrian walcz!

  38. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Zdaję sobie, że jest już pozamiatane. Tylko co to za mega sponsor, jeśli wchodzi w pakiecie z emerytem i rencistą, a ich najlepsza strzelba zostaje w innym klubie? Ponoć Termos nie miał zamiaru tanio nazwy sprzedać. Gajeś zostaje to i Holder będzie, nawet gdyby się Potwór rozmyślił.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  39. Powrót do góry    #80
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,841
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,653 w 987 postach
    Ja tylko przypomnę, iż w tym momencie oficjalnie nie wolno rozmawiać z zawodnikami z zewnątrz. Głupi przepis bo głupi, ale po co narażać się na jakieś tam kary ?
    Nieoficjalnie natomiast w Toruniu na rozmowach byli już wszyscy wymieniani na forum czy w prasie zawodnicy, rzekomi liderzy na przyszły rok.
    Część z nich na zwykłe sondowanie warunków, by móc wyciągnąć maxa od obecnych pracodawców a część jest naprawdę zainteresowana startami w Toruniu. Dla większości z nich jesteśmy zapewne tylko wyjściem awaryjnym, no ale co zrobić.
    Inna sprawa, że bardzo dobrych żużlowców zostało już niewielu.Niestety poziom speedwaya drastycznie się obniżył. Starzy mistrzowie odchodzą a nowi obiecujący, jeśli nawet się pojawią to.... ehhh ten nieszczęsny Darcy

  40. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Puzon był? Jeśli dalej będzie docierał silniki Dzikowi, to brałbym nawet w trybie awaryjnym

    Rozmowy rozmowami, pijar pijarem. Wiadomo, że rewolucji nie będzie. Dziadzia za Griszę. Wiele trzeba zmienić, żeby wszystko zostało po staremu.
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  41. Powrót do góry    #82
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Hipotetycznie....wchodzi Monster przywleka że sobą Dziadzie Hancocka i co dalej? Zostawiamy to co było plus brak alternatywy na pozycji drugiego juniora? Smierdzi mi to barażem i hulajacym wiatrem na MA. Hampel prawdopodobnie dostanie dzikusa to i byk z nim zostanie a to się gryzie z ewentualnym potworem. Pawlickie tak długo nosili złom red bulla, że ktoś postanowił dać im w końcu po bidonie i czapeczce także też można ich włożyć między bajki. Zostaje Patryk który chyba tylko w razie upadku myszowatych będzie do wzięcia. Reszta to jakieś popierdolki. Skoczek pójdzie do Grudziądza żeby z Tiomka być w zespole to i przy zalozeniu, że nasi pseudo rycerze pojadą takie łajno jak w tym roku to i o baraż może być trudno. No, ale poczekajmy przecież budujemy zespół na walkę o tron....tak mówi Termos.

  42. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-06-2004
    Postów
    1,233
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 134 w 77 postach
    Gdybanie....

    Patrząc na przebieg półfinału DMP Toruń - Leszno, to można postawić śmiałą tezę, że jak Gajewski wziąłby Warda to mielibyście w tym roku złoto DMP! A wczoraj na gali odbieralibyście połowę Szczakieli: Warda dla najlepszego obco i rajder sezonu, Gajewski - menago, Paweł - w kategorii junior.

    A tak Termos opowiada bajki, ze cele na 2015 zostały zrealizowane!

  43. Powrót do góry    #84
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Według Ostafa Protas poważnie zastanawia się "co z tym Falubazem?". Fajnie byłoby zgarnąć króla Motoareny

  44. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,426
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,472 w 949 postach
    Cytat Zamieszczone przez zolnierz Zobacz posta
    Gdybanie....

    Patrząc na przebieg półfinału DMP Toruń - Leszno, to można postawić śmiałą tezę, że jak Gajewski wziąłby Warda to mielibyście w tym roku złoto DMP!
    A skąd ta pewność, że Ward w Toruniu jeździłby lepiej od pozostałych zblazowanych muszkieterów? Tutaj primo, każdy grajek już na starcie obniża loty o minimum 21,89% secundo, płacą na czas i chłopaki tracą motywację do treningów, tertio et ultimo brak tu magii!
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  45. Powrót do góry    #86
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    470
    Kliknij i podziękuj
    76
    Podziękowania: 129 w 86 postach
    Niech by Darcy stracił nawet 30% ze swojej mocy to i tak by dychę trzaskał co mecz

  46. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    08-10-2006
    Postów
    3,856
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yozayan Zobacz posta
    Według Ostafa Protas poważnie zastanawia się "co z tym Falubazem?". Fajnie byłoby zgarnąć króla Motoareny
    No i kolejny krzyżak pełną gębą w składzie.

  47. Powrót do góry    #88
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach

    icon2.gif

    Nie wierze w pogrzeb myszowatych. Bunio gra pod publiczkę i buduje napięcie. Byc może nie bedzie tak różowo jak w ostatnich latach, ale wyprzedaży nie przewiduje. Swoją droga jak krucho jest z naszym zuzelem i jak cienko przędzie cała dyscyplina jest zatrważające. Wizja czwormeczy w niedalekiej przyszłości jak najbardziej prawdopodobna.

  48. Powrót do góry    #89
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Tak się zastanawiam i pytam,o co chodzi z sponsorem?Bo tak,jeżeli miałby wejść(tyle się napisało,powiedziało)a decyzji jak nie niema tak niema.Przypominam sobie 2014 gdy odchodził RK,nie robiono tajemnicy z tego faktu,a przeciwnie wiedziano kto i kiedy.Tutaj jedna wielka ściema,tajemnica.Dalej,jak ma się "ten sponsor"do zawodników?Czy klub ma ich sponsorować,płacić,czy sponsor?Ciekaw jestem roszczeń finansowych Holdera,Doyle po tym sezonie.Dlaczego nikt w klubie tzn prezes,menadżer nic nie mówią o aneksie dla Przedpełskiego.Przecież tylko temu zawodnikowi należy się podwyżka.Inni???

  49. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,718
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Monster może i będzie ale sponsorem ligi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •