Strona 152 z 162 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,796 do 6,840 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6796
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,807
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    teraz to duma, a jeszcze niedawno "max 4 miejsce" itd. Dobrze, ze zawodnicy mieli wieksze ambicje No i Pan Gajewski
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    kingpin (12-09-2016)

  3. Powrót do góry    #6797
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,097
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    Chciałbym serdecznie przeprosić wszystkich kibiców którzy nie stracili wiary, Adriana Miedzińskiego, a w szczególności użytkownika kingpin. Mam nadzieję, że wyciągnę nauczkę z dzisiejszych wydarzeń i niniejszym pokornie posypuję głowę popiołem.
    Daj spokoj.
    Przeciez nie bylem jedynym ktory wierzyl w final a po drugie jedziemy
    na tym samym wozku,wiec nie nas przepraszac.
    Jedynie zawodnicy i sztab szkoleniowy jak czytali niektore komentarze mogli byc
    nieco zawiedzeni.
    Ale moze i ten brak brak wiary nieco im pomogl,bo musieli cos pokazac nie tylko
    Falubazowi ale i swoim.
    Z drugiej strony po tylu rozczarowaniach w ostatnich sezonach,wcale sie nie dziwie,ze
    komentarze byly stonowane a nawet w niektorych przypadkach dolujace.
    Podejrzewam,ze przed finalem wiecej bedzie optymistow a przynajmniej wierzacych.
    Moze sie jednak okazac,ze w pojedynkach ze Stala nie bedziemy mieli zbyt wiele do powiedzenia.
    Patrzac na przygotowanie toru w Gorzowie,moga wrocic demony.
    Dlatego koniecznie trzeba wygrac w Toruniu wyzej niz z Falubazem.
    10 pkt tym razem nie musi wystarczyc.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 12-09-2016 o 08:49
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  4. Powrót do góry    #6798
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,868
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Ci którzy mówili, że w awans nie wierzą (w tym moja skromna osoba ) a w niedzielny wieczór zasiedli przed TV - to chyba jednak wierzyć trochę musieli co nie ? W cud czy jakby to inaczej nazwać ale jednak wierzyli.

  5. Powrót do góry    #6799
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,603
    Kliknij i podziękuj
    7,773
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Cieszy to, ze jeden z najwiekszych forumowych narzekaczy przezywa teraz istna ekstatyczna przemiane
    Kolego stev... wsiadaj na motorynke i w podziecie poginaj na pielgrzymke do Gniezna!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #6800
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Ci którzy mówili, że w awans nie wierzą (w tym moja skromna osoba ) a w niedzielny wieczór zasiedli przed TV - to chyba jednak wierzyć trochę musieli co nie ? W cud czy jakby to inaczej nazwać ale jednak wierzyli.
    Z tego co wiem, to sam Kościecha w prywatnych rozmowach
    twierdził jeszcze w niedzielę rano, że w Zielonej nie mamy szans.
    Niekonieczie więc jesteśmy tacy najgorsi .
    Wczoraj zagrało prawie wszystko - jedno powiem - Adrian musi być .
    !Adrian walcz!

  7. Powrót do góry    #6801
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Fajnie, że ktoś utarł myszom nosa Zawsze w tym PO się jakoś wśliznęli daleko. Gratulacje! Pięknie ukróciliście pychę.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Stev (12-09-2016), miki1970 (13-09-2016)

  9. Powrót do góry    #6802
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,670
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 786 w 445 postach
    Dobrze, że na forum nie trzeba mówić, a pisać, bo nie byłbym wstanie inaczej komunikować się. Gryzłem pazury cały mecz, zrobiłem kilometry przed telewizorem, ale na ostatnim metrach XIV biegu odpaliłem tak, że mnie cały blok słyszał
    Marzenia się spełniają, choć po trzech wyścigach jak pewnie wielu kolegów miałem przed oczami powtórkę z wielu słynnych liści, których doświadczyliśmy minionymi laty.
    Tym razem było inaczej. Pawełek, nasz chłopak, dał sygnał do ataku, a Adrian wykończył jednym ze swoich najlepszych wyścigów od dawien dawna.

    Jedzie się na tyle ile rywal pozwala, ale to pozwolenie na jazdę otrzymaliśmy od Cieślaka. Przewalił ten dwumecz koncertowo, ponieważ był zbyt pewny siebie. Tą pychą karmił się od wielu dni, od swej radości pod XV biegu w Toruniu.
    Jak mało kto doświadczyliśmy jak to jest gonić wynik, który teoretycznie był do odrobienia w chwilę. Cieślak postawił na złego konia. Moim zdaniem powrót Hampela był główną przyczyną porażki Falubazu. Gdyby nie Jarek, to Cieślak nie kombinowałby, a robił dalej swoje. Sam przed meczem wspominał, że siła jego drużyny płynie z powtarzalnego przez cały sezon toru. I co się okazało? Zrobił tor inny - startowy, łatwy, pod Jarka.
    Tłumaczy teraz, że doparowy (znaczy się gorszego sortu) Hampel zrobił na jego torze 9 punktów. Nie chce przy tym zauważyć, że zarazem na tym torze stracili PePe, Karpow i Pieszczek. Ten ostatni stracił dodatkowo na powrocie Jarka pewne starty, a zatem spokojną głowę w trakcie meczu.

    Oczywiście chwała naszym zawodnikom, że potrafili podjąć rękawicę i punktować przeciwnika w każdym możliwym momencie. Co więcej. Uważam, że mamy potencjał i teraz jedziemy na fali. Kroją się fajne finały. Oby tylko Gorzów nie spierdzielił ich gównianym torem.

    Uch, ręce jeszcze mi się trzęsą z nerwów i radości zarazem
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    Semen (12-09-2016)

  11. Powrót do góry    #6803
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta

    Oczywiście chwała naszym zawodnikom, że potrafili podjąć rękawicę i punktować przeciwnika w każdym możliwym momencie. Co więcej. Uważam, że mamy potencjał i teraz jedziemy na fali. Kroją się fajne finały. Oby tylko Gorzów nie spierdzielił ich gównianym torem.

    Uch, ręce jeszcze mi się trzęsą z nerwów i radości zarazem
    To, że w gorzowskim rewanżu będzie gnojowisko, to już pewne na 100%. We wczorajszym sparringu, Chomski wyraźnie przygotowywał swoich zawodników na finał. Nie miejcie złudzeń, powtórka z 2014r pewna. Parafrazując dialog z "Rob Roy-a" przed pojedynkiem, "Nikt nie będzie oczekiwał litości. I nikt jej nie okaże". Kości zawodników i widowisko nie liczą się, wobec szansy zdobycia złota przez Gorzów.
    Oglądam właśnie powtórkę z Gorzowa, nawet Zmarzlik nie potrafił wyprzedzić Woźniaka trzymającego kredę. Staranował więc chłopaka i jeszcze ciskał się o niesłuszne wykluczenie, żenada. Liczył się będzie start, kreda między kołami i żelazne trzymanie motocykla pod yayami.
    Jedyna szansa dla Torunia, to zrobić ponad 50pkt na MA i dopasować się na start na Jancarzu. Po wygranym starcie, to nawet średniak na słabym sprzęcie może przywieźć 3, jeśli tylko utrzyma koło na kredzie.
    Wiadomo że na jakieś widowiska można liczyć tylko w Zielonej i Toruniu, oglądanie jazdy w Poznaniu i Gorzowie można sobie odpuścić, szkoda robić sobie nadzieję. Nie zazdroszczę Wam tego rewanżu w finale.

    Edit
    A jeszcze ci ryczący "kibice" przy boksach gości w Gorzowie, skąd się biorą takie dzikusy? Bydło jakiego nie ma nigdzie indziej.
    Ostatnio edytowane przez noc ; 12-09-2016 o 11:27

  12. Powrót do góry    #6804
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez peper Zobacz posta
    Wyglada na to, ze caly zuzlowy swiat ma kaca, ze Zielona nie w finale.
    Powiedzcie mi dlaczego Torun jest tak nielubiany w srodowisku ?
    To, ze komentatorzy w n+ w 95% sa any-torunscy to juz maly szczegol.
    Widze, ze wszysy milcza, nawet Ostaf nie rzuca linkami do artykulow,ktorymi nabijalby sobie statystyki.
    To, ze kibice z Zielonej siedza cicha rozumiem.
    Mariusz pewno tak jak w zeszlym roku po odpadnieciu z walki o play-off'y zamilczy na kilka tyg - nie dziwie sie a wrecz sie ciesze.

    Jakby Zielonka weszla do finaly to bylyby zachwyty jaki to Cieslak wspanialy taktyk, jaki Protas swietny kapitan, jak to Doyle utarl nosa Trouniowi i jest objawieniem miesiaclecia.
    A tu CISZA!
    Czemu do cholery ciezkiej Torun jest nielubiany ?
    Ja wcale nie odnoszę takiego wrażenia, akurat Toruń w półfinałach miał po swojej stronie sympatię znacznej części żużlowych kibiców z całej Polski. Wiele osób ma już serdecznie dość chronicznego (trwającego już wiele lat) kreowania "magii" ze sportowej rywalizacji, niezdrowego manifestowania własnej wyższości nad rywalami i budowania własnego ego na podstawie wyników ulubionej drużyny żużlowej.
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Sorel za jego przydatny post!

    Stev (12-09-2016), apator_uk (12-09-2016)

  14. Powrót do góry    #6805
    Ekspert
    Dołączył
    29-04-2002
    Postów
    7,764
    Kliknij i podziękuj
    902
    Podziękowania: 1,337 w 703 postach
    [QUOTE=Malin017;1789204
    Wczoraj zagrało prawie wszystko - jedno powiem - Adrian musi być .[/QUOTE]

    Dobrze, że nie słyszałeś niektórych "tekstów" naszej ekipy po 2 biegu, a po 3 biegu to już w ogóle
    Wiadomo emocje... i ten szał w trakcie XIV biegu i po... nie było to co prawda jeszcze to co po
    2x5:1 w Gorzowie, ale już blisko... oby w finale szał był jeszcze większy

    Adrian i Chris muszą być
    Moja wypowiedź jest wyłącznie moją prywatną wypowiedzią i nie jest żadnym oficjalnym stanowiskiem zajmowanym przez jakiekolwiek państwo, stowarzyszenie, agencję, klub, związek, spółkę, fundację, miasto, wieś, gminę, powiat, sołectwo, unię, kościół, sektę, sojusz, pakt, zgromadzenie, partię, kongregację, konsorcjum, biuro, urząd, wydział itp. itd. Nie reprezentuję w mych wypowiedziach nikogo więcej niż tylko swoją własną osobę.

  15. Powrót do góry    #6806
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,807
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    No Adik mial straszaka, albo punkty i kontrakt, albo ruszamy w Polskę. Podziałalo jak Mroczka na rudego Może Pan Gajewski na poważnie Barona się przestraszył?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  16. Powrót do góry    #6807
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    A ja po wczorajszym meczu nadal nie mogę dojść do siebie. Emocje kac i mega kac. Brawa dla naszych

  17. Powrót do góry    #6808
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Cieszy to, ze jeden z najwiekszych forumowych narzekaczy przezywa teraz istna ekstatyczna przemiane
    Kolego stev... wsiadaj na motorynke i w podziecie poginaj na pielgrzymke do Gniezna!
    Posłuchaj szanuję twój obiektywny komentarz,ale dlaczego nie mam się cieszyć z wygranej nad klubem z Zielonej Góry.A i jeszcze jedno proszę przytocz moje komentarze z narzekaniem(sprawdź daty zanim coś napiszesz).Gdzie mam klub i całą otoczkę myszowatą nie muszę przypominać.Co do Gniezna,możesz się śmiać,kpić.Masz prawo.Cieszysz się z wygranej drużyny toruńskiej to dobrze.A tutaj masz adres do klubu http://www.speedway.torun.pl/klub/dane.htmlChcesz wiedzieć ja zadzwoniłem z gratulacjami.A TY.

  18. Powrót do góry    #6809
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2013
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Toruński kibic:
    Przed meczem: i tak przegramy, nie ma co się wychylać bo będę się ze mnie śmiać,
    Po zwycięskim meczu: wygraliśmy bo „wszystko zagrało”. Tak to mogą sobie pisać kibice (nie chcę nikogo obrażać) Rybnika. Jakby u nas „wszystko zagrało” to: byśmy wygrali różnicą kilkunastu pkt., Vaculik, Holder, GH przywieźli by po 13 pkt, Miedziak i Paweł po około 10. To wasze „wszystko zagrało” brzmi jak „mieliśmy taki dzień że wszystko wpadało” (gdy Golden State przegrywa z np. celtami).
    My po prostu byliśmy LEPSI. I to nie na zasadzie, ale fuks tylko LEPSI czysto żużlowo. To raczej Falubaz w dwumeczu miał więcej szczęścia (defekt GH).

  19. Powrót do góry    #6810
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez harvey Zobacz posta
    Toruński kibic:
    Przed meczem: i tak przegramy, nie ma co się wychylać bo będę się ze mnie śmiać,
    Po zwycięskim meczu: wygraliśmy bo „wszystko zagrało”. Tak to mogą sobie pisać kibice (nie chcę nikogo obrażać) Rybnika. Jakby u nas „wszystko zagrało” to: byśmy wygrali różnicą kilkunastu pkt., Vaculik, Holder, GH przywieźli by po 13 pkt, Miedziak i Paweł po około 10. To wasze „wszystko zagrało” brzmi jak „mieliśmy taki dzień że wszystko wpadało” (gdy Golden State przegrywa z np. celtami).
    My po prostu byliśmy LEPSI. I to nie na zasadzie, ale fuks tylko LEPSI czysto żużlowo. To raczej Falubaz w dwumeczu miał więcej szczęścia (defekt GH).
    No to na ile procent pojechaliśmy na
    przykład w RZ w Gorzowie? Uważam,
    że na formę, którą ostatnio prezentują
    nasi zawodnicy, drużyna pojechała na 90%.
    Te 13 punktów Holdera z takim przeciwnikiem,
    jak Falubaz to moim zdaniem mrzonka i jak na padakę,
    jaką prezentuje na wyjazdach, pojechał 90%.
    No chyba, że bierzemy pod uwagę hopitetyczny mecz bez
    brania pod uwagę realnej siły przeciwnika, to spoko: Pierwsza linia
    po 13 pkt. Druga po 10 i 70:20 w Zielonej. Wydaje mi się jednak,
    że aż takim laikiem nie jestem...
    !Adrian walcz!

  20. Powrót do góry    #6811
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Panowie , wie ktoś co Gajeś nosi w tym plecaku ? Pytam poważnie . Był nieźle dociążony . Było gorąco więc sweterek czy kurteczka odpadają , zostają kanapki z boczkiem( 1,5 kg) , ładowarka do telefonu ( 20 dkg) , woda ( 1,5kg), kawałek sernika (0,5 kg) , dwa udka z KFC (0,3 kg ), chusteczki do okularów (5 g ), kiełbasa toruńska (0,5kg). Może silnik Warda , jakieś zębatki ? . Na szczęście dla was się nie przydały .
    TYLKO FALUBAZ

  21. Powrót do góry    #6812
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Zawsze wierzyłem w Adrianka
    Szkoda że Holder nie pyknął Doyla w 15 bo można by się pośmiać z Buszmena ale to nasi
    zostawiają autostrady do wyprzedzania nie Jason.

    Co do finału to scenariusz podobny bo półfinału jak ugramy u nas +10 to szansa jest duża i tu
    bardzo dużo będzie zależało od Holdera jak na MA będzie kosił 3 aż miło to szanse mamy duże.
    Od lat brakowało nam na MA kosiarza co by stopował przyjezdnych 3 niestety ni Sali ni Gollob ni
    Ward nie byli aż takimi pewniakami i przez to przegrywaliśmy mecze domowe.
    Holder + dziadek do boju

  22. Powrót do góry    #6813
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2013
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    No to na ile procent pojechaliśmy na
    przykład w RZ w Gorzowie? Uważam,
    że na formę, którą ostatnio prezentują
    nasi zawodnicy, drużyna pojechała na 90%.
    Te 13 punktów Holdera z takim przeciwnikiem,
    jak Falubaz to moim zdaniem mrzonka i jak na padakę,
    jaką prezentuje na wyjazdach, pojechał 90%.
    No chyba, że bierzemy pod uwagę hopitetyczny mecz bez
    brania pod uwagę realnej siły przeciwnika, to spoko: Pierwsza linia
    po 13 pkt. Druga po 10 i 70:20 w Zielonej. Wydaje mi się jednak,
    że aż takim laikiem nie jestem...
    Żużel to specyficzny sport. Wyniki prezentowane przez cały sezon mają ograniczone znaczenie w kontekście walki o tytuł. Nam ten sezon tak się ułożył, że nie musieliśmy robić nic specjalnego by awansować do play-off. Toteż postawa z RZ ma się nijak do możliwości naszych zawodników w najważniejszej fazie. I dla mnie sytuacja w której Holder (zawodnik którego stać na wiele a przez cały sezon pokazuje, że idzie w dobrym kierunku) zdobywa 13 pkt (przegrywa aż dwa razy) to sytuacja którą bym nazwał „wszystko zagrało”. Na pewno nie jest to sytuacja z bajki. Nie twierdzę, że Holder powinien te 13 pkt przywieźć tylko twierdzę, że wczorajszy mecz był jego „występem na odpowiednim poziomi” a nie „wszystko zagrało”. „Wszystko zagrało” to może Miedziakowi.

  23. Powrót do góry    #6814
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Warte podkreślenia jest to, że bardzo mało zer mieliśmy w tym półfinale :
    w Toruniu 5 plus defekt dziadka w tym 3 zera X
    w Zielonej 6 w tym 2 zera X

  24. Powrót do góry    #6815
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez harvey Zobacz posta
    Żużel to specyficzny sport. Wyniki prezentowane przez cały sezon mają ograniczone znaczenie w kontekście walki o tytuł. Nam ten sezon tak się ułożył, że nie musieliśmy robić nic specjalnego by awansować do play-off. Toteż postawa z RZ ma się nijak do możliwości naszych zawodników w najważniejszej fazie. I dla mnie sytuacja w której Holder (zawodnik którego stać na wiele a przez cały sezon pokazuje, że idzie w dobrym kierunku) zdobywa 13 pkt (przegrywa aż dwa razy) to sytuacja którą bym nazwał „wszystko zagrało”. Na pewno nie jest to sytuacja z bajki. Nie twierdzę, że Holder powinien te 13 pkt przywieźć tylko twierdzę, że wczorajszy mecz był jego „występem na odpowiednim poziomi” a nie „wszystko zagrało”. „Wszystko zagrało” to może Miedziakowi.
    Dalej brniesz w jakimś dziwnym myśleniu, Malin017 wszystko już logicznie wyłożył. Jeśli miałoby być tak jak Ty oczekujesz, to Doyley, Pepe, PD musieliby zrobić u siebie w domu!!! po5-7pkt, reszta po0-2pkt. Czy Ty uważasz, że to18-letni chłopcy po świeżo zdanej licencji i mecz w Zielonej powinien zakończyć się 20-70? Wolne żarty, zawodnicy z Torunia pojechali wyśmienity mecz.

  25. Powrót do góry    #6816
    Ekspert Awatar polewaczka
    Dołączył
    10-07-2010
    Postów
    5,438
    Kliknij i podziękuj
    973
    Podziękowania: 1,477 w 954 postach
    A nie pisałem, że będą gorzkie żale od poniedziałku? Zatem in the same spirit Miedziak out, Holder out, bierzem Świdra i Fischera!

    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Szkoda że Holder nie pyknął Doyla w 15 bo można by się pośmiać z Buszmena ale to nasi
    zostawiają autostrady do wyprzedzania nie Jason.
    Tak jest, nasi od początku do końca z Hancockiem na czele jechali po bandycku, a przeciwnik kulturalnie łokci nie oszczędzał, a mimo to panienki górą
    Ostatnio edytowane przez polewaczka ; 12-09-2016 o 12:48
    Sport jest nieprzewidywalny. (Przemysław Termiński, 22.06.2019)

  26. Powrót do góry    #6817
    Użytkownik
    Dołączył
    21-09-2013
    Postów
    78
    Kliknij i podziękuj
    6
    Podziękowania: 20 w 12 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Dalej brniesz w jakimś dziwnym myśleniu, Malin017 wszystko już logicznie wyłożył. Jeśli miałoby być tak jak Ty oczekujesz, to Doyley, Pepe, PD musieliby zrobić u siebie w domu!!! po5-7pkt, reszta po0-2pkt. Czy Ty uważasz, że to18-letni chłopcy po świeżo zdanej licencji i mecz w Zielonej powinien zakończyć się 20-70? Wolne żarty, zawodnicy z Torunia pojechali wyśmienity mecz.
    Chyba się nie zrozumieliśmy. Ja niczego nie oczekuję. Ja pisze, że gdyby „wszystko zagrało” (a ja to rozumiem, że wszyscy pojechali na max swoich możliwości – np. mecz Gorzowa we Wrocławiu), to by tak było. A ponieważ pojechaliśmy na normalnym swoim (wysokim) poziomie to jest tak jak wczoraj. I super. Wyśmienity mecz pojechała Stal we Wrocławiu (i czy Ty uważasz, że to 18letni chłopcy....?)

  27. Powrót do góry    #6818
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Oj nudna zima (a raczej połowa listopada) sie szykuje w Toruniu

    Skład seniorski znany już dziś.Holder,Hancock,Vacul,Miedzin i Pawełek

  28. Powrót do góry    #6819
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,603
    Kliknij i podziękuj
    7,773
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Posłuchaj szanuję twój obiektywny komentarz,ale dlaczego nie mam się cieszyć z wygranej nad klubem z Zielonej Góry.A i jeszcze jedno proszę przytocz moje komentarze z narzekaniem(sprawdź daty zanim coś napiszesz).Gdzie mam klub i całą otoczkę myszowatą nie muszę przypominać.Co do Gniezna,możesz się śmiać,kpić.Masz prawo.Cieszysz się z wygranej drużyny toruńskiej to dobrze.A tutaj masz adres do klubu http://www.speedway.torun.pl/klub/dane.htmlChcesz wiedzieć ja zadzwoniłem z gratulacjami.A TY.
    Masz sie cieszyc. Malo tego, ja tez sie ciesze.
    Nie spinaj sie, bo znowu zaczniesz narzekac.
    Nigdzie dzownic zamiaru nie mam, Termosa nie lubie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #6820
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Przed meczem Gajeś mówił, że ma jakieś uzasadnienie dla zmiany Grega z Vaculem ale zdradzi je dopiero po spotkaniu. Wyłapał ktoś może czy odnosił się do tego później? Chodziło o to, że Greg ma największą we współczesnym żużlu zdolność do wyłapywania przełożeń czy o mobilizację Martina?

  30. Powrót do góry    #6821
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Bilety. Na niebieską praktycznie nie ma już wyboru, pojedyncze miejsca. Na zielonej jeszcze jest niezły wybór. Do środy będzie pozamiatane w tym tempie.

  31. Powrót do góry    #6822
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,868
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Gajewski w Radiu Gra się właśnie pojawił.

  32. Powrót do góry    #6823
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    no to akurat klub na podwyżki zarobi na nowy sezon

  33. Powrót do góry    #6824
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,807
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    kibice sukcesu, bo przeciez ta druzyna nie ma magnesu zeby zapelnic pusta MA
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  34. Powrót do góry    #6825
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,862
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Cytat Zamieszczone przez Penhall Zobacz posta
    Gajewski w Radiu Gra się właśnie pojawił.


    Można poprosić o relację?

  35. Powrót do góry    #6826
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,807
    Kliknij i podziękuj
    2,859
    Podziękowania: 2,447 w 1,292 postach
    cena sukcesu

    mn9m9.jpg
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  36. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Chrostowicz (12-09-2016), Klancyk (12-09-2016), malaki_79 (13-09-2016), Penhall (12-09-2016), Yozayan (12-09-2016), kingpin (13-09-2016), welna (12-09-2016), wokie (12-09-2016)

  37. Powrót do góry    #6827
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,868
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,659 w 989 postach
    Cytat Zamieszczone przez koot Zobacz posta
    Można poprosić o relację?
    Nic konkretnego nie zostało powiedziane. Niby Radio Gra prosiło kibiców o zadawanie pytań, i one faktycznie na necie się pojawiały (w tym moje o naszych nieszczęsnych juniorów), to Składak spytał Jacka tylko :jak się czujecie po awansie, kto kogo bardziej poklepał po plecach i czy obawiamy się Stali Gorzów w finale.
    Do tego podczas tych 40 minut Gajesia w studiu, 5 minut to wiadomości, 10 reklamy i 20 super hitów muzycznych. Szkoda czasu.

  38. Powrót do góry    #6828
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,603
    Kliknij i podziękuj
    7,773
    Podziękowania: 7,359 w 4,337 postach
    Ale co zjadl?
    Czy to dieta ulozona przez Lewandowska? Jesli tak to sie nie dziwie, ze dal rade.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  39. Powrót do góry    #6829
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,834
    Kliknij i podziękuj
    439
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Podobno "poszło" już ponad 12 tys. biletów. W 6 godzin. :O

  40. Powrót do góry    #6830
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    Poszło niecałe 8.000, reszta to rezerwacje karnetowiczów.Jutro dorzucą miejsca zajmowane przez reklamy, co nie zmienia faktu że już od środy pewnie będą stojące w sprzedaży.

  41. Powrót do góry    #6831
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    tak żeby trochę ponarzekać

    bilety miały być dostępne od 12. a ja kupiłem już po 9.00

    także info słabe.

  42. Powrót do góry    #6832
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    To, że w gorzowskim rewanżu będzie gnojowisko, to już pewne na 100%. We wczorajszym sparringu, Chomski wyraźnie przygotowywał swoich zawodników na finał. Nie miejcie złudzeń, powtórka z 2014r pewna. Parafrazując dialog z "Rob Roy-a" przed pojedynkiem, "Nikt nie będzie oczekiwał litości. I nikt jej nie okaże". Kości zawodników i widowisko nie liczą się, wobec szansy zdobycia złota przez Gorzów.
    Oglądam właśnie powtórkę z Gorzowa, nawet Zmarzlik nie potrafił wyprzedzić Woźniaka trzymającego kredę. Staranował więc chłopaka i jeszcze ciskał się o niesłuszne wykluczenie, żenada. Liczył się będzie start, kreda między kołami i żelazne trzymanie motocykla pod yayami.
    Jedyna szansa dla Torunia, to zrobić ponad 50pkt na MA i dopasować się na start na Jancarzu. Po wygranym starcie, to nawet średniak na słabym sprzęcie może przywieźć 3, jeśli tylko utrzyma koło na kredzie.
    Wiadomo że na jakieś widowiska można liczyć tylko w Zielonej i Toruniu, oglądanie jazdy w Poznaniu i Gorzowie można sobie odpuścić, szkoda robić sobie nadzieję. Nie zazdroszczę Wam tego rewanżu w finale.

    Edit
    A jeszcze ci ryczący "kibice" przy boksach gości w Gorzowie, skąd się biorą takie dzikusy? Bydło jakiego nie ma nigdzie indziej.
    Przepraszam, że nie jestem na bieżąco, ale jesteś Z Zielonej Góry ? Oni na długo przed meczem zawsze wiedzieli jaki potworny tor będzie w Gorzowie (a jaki fajny tor zrobili u siebie w tym sezonie na derby, palce lizać). Z gorzowskim torem nie przesadzajmy, taki np. Milik stwierdził, że tor był jak najbardziej OK.
    "Nie zazdroszczę Wam tego rewanżu w finale". Oj, kłamczuszku ...

  43. Powrót do góry    #6833
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach

  44. Powrót do góry    #6834
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez gorzowiak Zobacz posta
    Przepraszam, że nie jestem na bieżąco, ale jesteś Z Zielonej Góry ? Oni na długo przed meczem zawsze wiedzieli jaki potworny tor będzie w Gorzowie (a jaki fajny tor zrobili u siebie w tym sezonie na derby, palce lizać). Z gorzowskim torem nie przesadzajmy, taki np. Milik stwierdził, że tor był jak najbardziej OK.
    "Nie zazdroszczę Wam tego rewanżu w finale". Oj, kłamczuszku ...
    Nowa Sól jeśli chodzi o ścisłość, ale do niedawna w Zielonej. Tor na derby oczywiście był wspaniały,ale wiadomo że to tylko zamydlenie oczu przed finałem. Wczoraj była próba generalna, ostry sparring. Milik nie narzekał, Puk chwalił. Ale ja tym się różnię od zawodników, że mogę krytykować i tor i sędziów. Ja jako kibic żużla oczekuję walki na torze, wyprzedzania, a nie za wszelką cenę utrzymania krawężnika by nie zostać wyprzedzonym. Do tego piruety i niezamierzone świece na dystansie, to nie jest coś, co chciałbym oglądać w meczu ligowym. Życzę Wam takiego toru w Gorzowie, jaki był na derbach w RZ, byłoby czym się emocjonować.
    Wolałbym by to Falubaz jechał w finale, ale finału Wam nie zazdroszczę. Byliście lepsi w dwumeczu i zasłużenie pojedziecie w finale. Życzę Wam wygranej, bo ze względu na przygotowywany tor, jestem antykibicem Wrocławia i Gorzowa. Dopóki sytuacja się nie zmieni, oczywiście.
    Zazdrości u mnie nie ma. Od ponad 30 lat rywalizuję w innym sporcie, mniej wymagającym, znam smak zwycięstw i porażek. Zazdrość i nienawiść do rywala jest mi obca, umiem przegrywać i cieszyć się z wygranych.

  45. Powrót do góry    #6835
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Panowie , wie ktoś co Gajeś nosi w tym plecaku ? Pytam poważnie . Był nieźle dociążony . Było gorąco więc sweterek czy kurteczka odpadają , zostają kanapki z boczkiem( 1,5 kg) , ładowarka do telefonu ( 20 dkg) , woda ( 1,5kg), kawałek sernika (0,5 kg) , dwa udka z KFC (0,3 kg ), chusteczki do okularów (5 g ), kiełbasa toruńska (0,5kg). Może silnik Warda , jakieś zębatki ? . Na szczęście dla was się nie przydały .
    Myślę, że twarde i najlepsze na świecie:

    TORUŃSKIE PIERNIKI !!!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  46. Powrót do góry    #6836
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,097
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Podobno "poszło" już ponad 12 tys. biletów. W 6 godzin. :O
    Do pierwszego meczu 133 godziny wiec maja szanse sprzedac jeszcze 266.000 biletow.
    Szykuje sie rekordowa frekwencja.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Morciasz (13-09-2016), Semen (13-09-2016), lego (13-09-2016), rotapa (13-09-2016)

  48. Powrót do góry    #6837
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-02-2015
    Postów
    570
    Kliknij i podziękuj
    20
    Podziękowania: 174 w 88 postach
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...080,1,984.html


    "Eksperci zwracają uwagę na plecak menadżera, z którym nie rozstaje się podczas zawodów".

    Panie Darku, napisałby Pan chociaż, że eksperci z forum sportsboard

  49. Powrót do góry    #6838
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    "No chodź tu bliżej - już się nie obrażaj - no kurde!" Tekst Alfy i Omegi do Gomóły made my day .
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 13-09-2016 o 10:00
    !Adrian walcz!

  50. Powrót do góry    #6839
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słoniu Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...080,1,984.html


    "Eksperci zwracają uwagę na plecak menadżera, z którym nie rozstaje się podczas zawodów".

    Panie Darku, napisałby Pan chociaż, że eksperci z forum sportsboard
    i zdjęcie Gajesia bez plecaka bo nie mogli znaleźć takiego "z"

    ehh... profesjonalizm.

  51. Powrót do góry    #6840
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,670
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 786 w 445 postach
    Ludzie się wkurzyli i ostro na fejsie dają znać nc+, że mają dość stronniczego (antytoruńskiego) komentarza specjalistów od żużla.
    Mają zbadać sprawę. Ciekawe czy w końcu ktoś ich tam zacznie kontrolować.
    W niedzielę ledwie rozpoczęła się relacja, to już słuchaliśmy o wspaniałych lubuskich derbach, które będą miały miejsce za tydzień.
    Jedynie trzeba dopełnić formalności i zmieść tę muchę z Torunia. I tak cały mecz oczekiwania aż polegniemy i albo zachwyty nad myszowatymi, albo żal, że niestety Hampel dojechał ostatni.
    Ponadto były utyskiwania na temat skrzywdzonego Dudka, który nie dostał DK w Toruniu i jakby mogli, to by zabrali Przedpełskiemu.
    Podobno nawet z żalem się żegnali z ZG po porażce.
    Jedynym bezstronnym był Zengota.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •