Strona 112 z 162 PierwszyPierwszy ... 1262102110111112113114122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,996 do 5,040 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4996
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Ku... wchodze na net i znowu cos !? :/ Pawel trzymaj siel

    Pogoda sie zmienila na jutro. W Zielonej po 18 ma przyjsc duzy deszcz wiec nie wiem czy tam jutro pojedziecie.

  2. Powrót do góry    #4997
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,661
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 785 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No chyba nie myślisz, że rozpoznaję je po imionach (poza tą co teraz w TV wywiady robi)
    Dominika O. był z nią nawet zaręczony.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  3. Powrót do góry    #4998
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,690
    Kliknij i podziękuj
    203
    Podziękowania: 909 w 461 postach
    bez Gwiazdy nie ma jazdy...

  4. Powrót do góry    #4999
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ktoś gdzieś pisał o znaczeniu w rywalizacji Ekstraligowej dobrego juniora?Proszę bardzo,już jutro będzie można zobaczyć drużynę bez wartościowego juniora.Co do upadku błąd Przedpełskiego i wykluczenie.Oby skończyło się bez urazu i na strachu.

  5. Powrót do góry    #5000
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Ktoś gdzieś pisał o znaczeniu w rywalizacji Ekstraligowej dobrego juniora?Proszę bardzo,już jutro będzie można zobaczyć drużynę bez wartościowego juniora.Co do upadku błąd Przedpełskiego i wykluczenie.Oby skończyło się bez urazu i na strachu.
    gdyby Pieszczek jechal do przodu to pewnie by go nie zahaczyl.. jezeli tylko wstrzas mozgu to mega fart, bo wygladalo to zle. 3.10h i 17 biegow :o

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi cphx za jego przydatny post!

    kingpin (19-06-2016)

  7. Powrót do góry    #5001
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cholera... Paweł. Trzymaj się chłopaku!

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  8. Powrót do góry    #5002
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez Stev Zobacz posta
    Ktoś gdzieś pisał o znaczeniu w rywalizacji Ekstraligowej dobrego juniora?Proszę bardzo,już jutro będzie można zobaczyć drużynę bez wartościowego juniora.
    Ja pisałem. I pisałem to w kontekście przyszłego sezonu, a nie obecnego, o czym wspominałem jakieś 5 razy. Wychodzi więc na to, że znowu nic nie zrozumiałeś, ale kompletnie mnie to nie dziwi.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    kingpin (19-06-2016)

  10. Powrót do góry    #5003
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Ja pisałem. I pisałem to w kontekście przyszłego sezonu, a nie obecnego, o czym wspominałem jakieś 5 razy. Wychodzi więc na to, że znowu nic nie zrozumiałeś, ale kompletnie mnie to nie dziwi.
    Człowieku,wyluzuj.Wiesz gdzie mam co ty zrozumiałeś.

  11. Powrót do góry    #5004
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,328
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Ja pisałem o tym, że ty nie zrozumiałeś. Czytasz jeszcze gorzej niż piszesz.

  12. Powrót do góry    #5005
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    Ktoś, coś na temat Pawła?

  13. Powrót do góry    #5006
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Brak wiadomości to dobre wiadomości.Miejmy nadzieje,że skończy się tylko na odpoczynku.

  14. Powrót do góry    #5007
    Użytkownik
    Dołączył
    24-04-2004
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    za Gazetą Pomorską: Wstrząs mózgu, złamany kciuk oraz uraz karku(

  15. Powrót do góry    #5008
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,661
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 785 w 444 postach
    Ciekawe czy się wykaraska na Leszno. Zresztą może trzeba wziąć na luz i pozwolić, by wszystko się zagoiło.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  16. Powrót do góry    #5009
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,201
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    kilka tygodni przerwy na pewno...

    lekko nam się pod górkę zrobiło i to PO już tak pewnie nie wygląda.

  17. Powrót do góry    #5010
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,661
    Kliknij i podziękuj
    139
    Podziękowania: 785 w 444 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    kilka tygodni przerwy na pewno...

    lekko nam się pod górkę zrobiło i to PO już tak pewnie nie wygląda.
    Myślę, że rozkminka dotyczy tylko miejsca, które po zasadniczej zajmiemy. Nie sądzę by przeskoczyć nas mógł Wrocław, Grudziądz, Tarnów czy Rybnik. Dobrze by było zająć miejsce 2-3, by nie wpaść w półfinale na Gorzów.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  18. Powrót do góry    #5011
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Jesli awansujemy do PO i wszyscy beda zdrowi,obojetnie na kogo trafimy.
    Osobiscie bardziej w rundzie finalowej obawialbym sie Leszna.
    Ale czas pokaze.Zarowno Gorzow jak i Leszno maja rezerwy,my biorac pod uwage ostatnie mecze,raczej nie mamy zadnych.
    Nie wiem ,moze Mroczka poprawilby delikatnie sile drugiej linii,ale biorac pod uwage fakt,ze chlopu na motocykl sie nie spieszy,to tylko gdybanie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  19. Powrót do góry    #5012
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2016
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach
    Biorąc pod uwagę Wasz terminarz i kilka punktów przewagi nad Unią i Falubazem to myślę, że spokojnie te 10 oczek jeszcze zrobicie, a to wystarczy na 2 miejsce.

  20. Powrót do góry    #5013
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Spokojnie, poczekajcie na jakieś większe diagnozy. A tu już niektórzy kwestionują awans do PO, który jest w zasadzie w kieszeni.
    ZG znów na farcie, jak cały sezon. Mimo wszystko, liczę że nawet jeśli bez Pawła, to drużyna powalczy. A na siłę PP nie ma co też wstawiać, mimo wszystko to ważniejszy mecz dla ZG niż dla KST. Głupio to pisać, ale może i faktycznie lepiej to przegrać taktycznie, jakby ZG miała być dzięki temu na 2 miejscu po RZ.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  21. Powrót do góry    #5014
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Spokojnie, poczekajcie na jakieś większe diagnozy. A tu już niektórzy kwestionują awans do PO, który jest w zasadzie w kieszeni.
    ZG znów na farcie, jak cały sezon. Mimo wszystko, liczę że nawet jeśli bez Pawła, to drużyna powalczy. A na siłę PP nie ma co też wstawiać, mimo wszystko to ważniejszy mecz dla ZG niż dla KST. Głupio to pisać, ale może i faktycznie lepiej to przegrać taktycznie, jakby ZG miała być dzięki temu na 2 miejscu po RZ.
    tak my caly czas na farcie lecimy... ja ***** żal.

    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    tak my caly czas na farcie lecimy... ja ***** żal.
    3maj sie Paweł

  22. Powrót do góry    #5015
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No tak. Nie ma co się obrażać ze względu na fakty. Chyba, że to tym gorzej dla faktów...
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  23. Powrót do góry    #5016
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No tak. Nie ma co się obrażać ze względu na fakty. Chyba, że to tym gorzej dla faktów...
    tak to sa fakty.

  24. Powrót do góry    #5017
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,738
    Kliknij i podziękuj
    531
    Podziękowania: 2,110 w 1,469 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Spokojnie, poczekajcie na jakieś większe diagnozy. A tu już niektórzy kwestionują awans do PO, który jest w zasadzie w kieszeni.
    ZG znów na farcie, jak cały sezon. Mimo wszystko, liczę że nawet jeśli bez Pawła, to drużyna powalczy. A na siłę PP nie ma co też wstawiać, mimo wszystko to ważniejszy mecz dla ZG niż dla KST. Głupio to pisać, ale może i faktycznie lepiej to przegrać taktycznie, jakby ZG miała być dzięki temu na 2 miejscu po RZ.
    Pech Przedpełka (szkoda chłopaka, bo przywalił mocno w tor), wcale nie jest fartem Falubazu. Falubaz już od paru lat ma pecha nie mniejszego niż Wy w tej chwili, raczej większego. Już nie pamiętam kiedy Falubaz miał do dyspozycji wszystkich zakontraktowanych zawodników.
    Nie wiem dlaczego wielu pisuje, że Falubaz ma farta? Po prostu inne drużyny także dopada pech od czasu do czasu, a Falubaz ma go ciągle!
    Faktem jest, że w PO już jesteście, tylko jakaś hekatomba mogłaby pozbawić PO Wyzdrowiej. Gorzów jest najtrudniejszym przeciwnikiem nie tyle składem, ile siłą swojego specyficznego toru, do którego kolarze są idealnie dopasowani. Na każdym innym, neutralnym torze, sprawa wyniku jest otwarta. Np. zdziesiątkowany Falubaz, w zasadzie na neutralnym torze, o włos przegrał mecz w końcówce. Tylko następna kontuzja kluczowego zawodnika w trakcie spotkania, pozbawiła FZG wygranej.
    I w pierwszej fazie PO nie traficie na Stal, będzie to Leszno lub Grudziądz lub Zielona Góra. Ta kontuzja Przedełka nic nie zmienia, za parę tygodni dojdzie do siebie i na PO osiągniecie najwyższą gotowość bojową!

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Falubaz7 (19-06-2016)

  26. Powrót do góry    #5018
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Pech Przedpełka (szkoda chłopaka, bo przywalił mocno w tor), wcale nie jest fartem Falubazu. Falubaz już od paru lat ma pecha nie mniejszego niż Wy w tej chwili, raczej większego. Już nie pamiętam kiedy Falubaz miał do dyspozycji wszystkich zakontraktowanych zawodników.
    Nie wiem dlaczego wielu pisuje, że Falubaz ma farta? Po prostu inne drużyny także dopada pech od czasu do czasu, a Falubaz ma go ciągle!
    Faktem jest, że w PO już jesteście, tylko jakaś hekatomba mogłaby pozbawić PO Wyzdrowiej. Gorzów jest najtrudniejszym przeciwnikiem nie tyle składem, ile siłą swojego specyficznego toru, do którego kolarze są idealnie dopasowani. Na każdym innym, neutralnym torze, sprawa wyniku jest otwarta. Np. zdziesiątkowany Falubaz, w zasadzie na neutralnym torze, o włos przegrał mecz w końcówce. Tylko następna kontuzja kluczowego zawodnika w trakcie spotkania, pozbawiła FZG wygranej.
    I w pierwszej fazie PO nie traficie na Stal, będzie to Leszno lub Grudziądz lub Zielona Góra. Ta kontuzja Przedełka nic nie zmienia, za parę tygodni dojdzie do siebie i na PO osiągniecie najwyższą gotowość bojową!
    czlowieku szacun za posta!!! Twoje zdrowie na moim urlopie.

  27. Powrót do góry    #5019
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    No ma takiego farta, że:
    - Wrocław bez Drabika
    - Wrocław bez Milika + brak kartki dla Protasiewicza
    - 2x ZZ z Wrocławiem (absurd)
    - Toruń prawdopodobnie bez Przedpełskiego
    - błędna decyzja sędziowska w 15 biegu, odbierająca punkty Rybnikowi

    To jest w sumie z jakieś 9 punktów na farcie.
    Za mecz z Gorzowem powinno być 0-40.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Morciasz (20-06-2016)

  29. Powrót do góry    #5020
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,761
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,606 w 1,043 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ma takiego farta, że:
    - Wrocław bez Drabika
    - Wrocław bez Milika + brak kartki dla Protasiewicza
    - 2x ZZ z Wrocławiem (absurd)
    - Toruń prawdopodobnie bez Przedpełskiego
    - błędna decyzja sędziowska w 15 biegu, odbierająca punkty Rybnikowi

    To jest w sumie z jakieś 9 punktów na farcie.
    Za mecz z Gorzowem powinno być 0-40.
    Brak Sajfutdinova

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Buszmen (19-06-2016)

  31. Powrót do góry    #5021
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ma takiego farta, że:
    - Wrocław bez Drabika
    - Wrocław bez Milika + brak kartki dla Protasiewicza
    - 2x ZZ z Wrocławiem (absurd)
    - Toruń prawdopodobnie bez Przedpełskiego
    - błędna decyzja sędziowska w 15 biegu, odbierająca punkty Rybnikowi

    To jest w sumie z jakieś 9 punktów na farcie.
    Za mecz z Gorzowem powinno być 0-40.
    cos jeszcze ??

  32. Powrót do góry    #5022
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,010
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Z wypowiedzi na sf wnioskuje ze Przedpelski dzis pojedzie

  33. Powrót do góry    #5023
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ja na miejscu pana senatora właściciela bym zadzwonił do pana senatora z propozycją.Przekładamy zawody na dzień kiedy wyzdrowieją panowie Hampel i Przedpełski.http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/609...kiem-zapytaniaUuuufff.Jednak opatrzność czuwa.

  34. Powrót do góry    #5024
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    A w Toruniu juz sraczka przed meczem z myszami, bo byc może nie pojedzie junior heheh. To nic że w składzie jest dwoch zawodników z top GP plus Vacul, który zawsze w ZG dobrze jechał. Miedziak i Gomólski sa napewno lepsi od Karpova i młodego kangura . Wy naprawdę macie sraczkę przed tym meczem hehhe, żałosne . To moze lepiej zwiejcie jak juz to kiedyś zrobiliście

  35. Powrót do góry    #5025
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Jestem za.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    kingpin (19-06-2016)

  37. Powrót do góry    #5026
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    A w Toruniu juz sraczka przed meczem z myszami, bo byc może nie pojedzie junior heheh. To nic że w składzie jest dwoch zawodników z top GP plus Vacul, który zawsze w ZG dobrze jechał. Miedziak i Gomólski sa napewno lepsi od Karpova i młodego kangura . Wy naprawdę macie sraczkę przed tym meczem hehhe, żałosne . To moze lepiej zwiejcie jak juz to kiedyś zrobiliście
    Rozumiem,twoją frustrację i stan emocjonalny,ale na wszystko od czasu dobrej zmiany jest sposób.Raz w roku możesz zmienić lekarza bez konsekwencji.I z czego się cieszysz,że junior być może nie pojedzie???Gratuluje wypowiedzi.Ale poprawię twoje samopoczucie z zawodnikiem toruńskim jest w porządku.http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...013,1,984.htmlJuż lepiej???

  38. Powrót do góry    #5027
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    A w Toruniu juz sraczka przed meczem z myszami, bo byc może nie pojedzie junior heheh. To nic że w składzie jest dwoch zawodników z top GP plus Vacul, który zawsze w ZG dobrze jechał. Miedziak i Gomólski sa napewno lepsi od Karpova i młodego kangura . Wy naprawdę macie sraczkę przed tym meczem hehhe, żałosne . To moze lepiej zwiejcie jak juz to kiedyś zrobiliście
    Taki głąb z ciebie, że nie jesteś w stanie sklecić dwóch różnych postów w dwóch różnych wątkach? Dobrze, że chociaż zwoje mózgowe ogarniają ci metodę kopiuj - wklej.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Buszmen (19-06-2016)

  40. Powrót do góry    #5028
    Zaawansowany
    Dołączył
    15-08-2004
    Postów
    2,750
    Kliknij i podziękuj
    667
    Podziękowania: 429 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    A w Toruniu juz sraczka przed meczem z myszami, bo byc może nie pojedzie junior heheh. To nic że w składzie jest dwoch zawodników z top GP plus Vacul, który zawsze w ZG dobrze jechał. Miedziak i Gomólski sa napewno lepsi od Karpova i młodego kangura . Wy naprawdę macie sraczkę przed tym meczem hehhe, żałosne . To moze lepiej zwiejcie jak juz to kiedyś zrobiliście
    Nie płacz ...

  41. Powrót do góry    #5029
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Pech Przedpełka (szkoda chłopaka, bo przywalił mocno w tor), wcale nie jest fartem Falubazu. Falubaz już od paru lat ma pecha nie mniejszego niż Wy w tej chwili, raczej większego. Już nie pamiętam kiedy Falubaz miał do dyspozycji wszystkich zakontraktowanych zawodników.
    Nie wiem dlaczego wielu pisuje, że Falubaz ma farta? Po prostu inne drużyny także dopada pech od czasu do czasu, a Falubaz ma go ciągle!
    Faktem jest, że w PO już jesteście, tylko jakaś hekatomba mogłaby pozbawić PO Wyzdrowiej. Gorzów jest najtrudniejszym przeciwnikiem nie tyle składem, ile siłą swojego specyficznego toru, do którego kolarze są idealnie dopasowani. Na każdym innym, neutralnym torze, sprawa wyniku jest otwarta. Np. zdziesiątkowany Falubaz, w zasadzie na neutralnym torze, o włos przegrał mecz w końcówce. Tylko następna kontuzja kluczowego zawodnika w trakcie spotkania, pozbawiła FZG wygranej.
    I w pierwszej fazie PO nie traficie na Stal, będzie to Leszno lub Grudziądz lub Zielona Góra. Ta kontuzja Przedełka nic nie zmienia, za parę tygodni dojdzie do siebie i na PO osiągniecie najwyższą gotowość bojową!
    Sorry, ale czy brak zawodnika przez chlanie, ćpanie, czy doping to jest pech? Osobiście uważam, że nie ale jeśli tak by było to na naszym pechu (karencja Warda) jeszcze się ładnie ustawiliscie.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    kingpin (19-06-2016)

  43. Powrót do góry    #5030
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,081
    Kliknij i podziękuj
    6,517
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Z wypowiedzi na sf wnioskuje ze Przedpelski dzis pojedzie
    Jesli faktycznie bez zlaman,niech sie lepiej wykuruje na Leszno.
    Porazka z Falubazem ujmy nam nie przyniesie a po co niepotrzebnie ryzykowac.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #5031
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ma takiego farta, że:
    - Wrocław bez Drabika
    - Wrocław bez Milika + brak kartki dla Protasiewicza
    - 2x ZZ z Wrocławiem (absurd)
    - Toruń prawdopodobnie bez Przedpełskiego
    - błędna decyzja sędziowska w 15 biegu, odbierająca punkty Rybnikowi

    To jest w sumie z jakieś 9 punktów na farcie.
    Za mecz z Gorzowem powinno być 0-40.
    Trochę absurdu nie zaszkodzi w niedzielny poranek, dzięki Busz A to 0-40 to tak nieśmiało spytam dlaczego?

  45. Powrót do góry    #5032
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,731
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Sorry, ale czy brak zawodnika przez chlanie, ćpanie, czy doping to jest pech? Osobiście uważam, że nie ale jeśli tak by było to na naszym pechu (karencja Warda) jeszcze się ładnie ustawiliscie.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    Oczywiście, ze TAK.

    Co byś sam nie uważał, to brak zawodnika sam w sobie jest pechem oraz niewątpliwym osłabieniem drużyny. Niezależnie od faktu czy zawodnik pauzuje z powodu kontuzji, ćpania, chlania czy jarania.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #5033
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Trochę absurdu nie zaszkodzi w niedzielny poranek, dzięki Busz A to 0-40 to tak nieśmiało spytam dlaczego?
    Za nienadający się do jazdy tor, pomimo perfekcyjnej aury.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #5034
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    A w Toruniu juz sraczka przed meczem z myszami, bo byc może nie pojedzie junior heheh. To nic że w składzie jest dwoch zawodników z top GP plus Vacul, który zawsze w ZG dobrze jechał. Miedziak i Gomólski sa napewno lepsi od Karpova i młodego kangura . Wy naprawdę macie sraczkę przed tym meczem hehhe, żałosne . To moze lepiej zwiejcie jak juz to kiedyś zrobiliście
    Nastepny baran...dołacz do okano i jemu podobnych...załóżcie grupę dyskusyjną pt.wielka ucieczka i bedziecie sobie dyskutować do woli...ile można pie.............to samo.

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  48. Powrót do góry    #5035
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No ma takiego farta, że:
    - Wrocław bez Drabika
    - Wrocław bez Milika + brak kartki dla Protasiewicza
    - 2x ZZ z Wrocławiem (absurd)
    - Toruń prawdopodobnie bez Przedpełskiego
    - błędna decyzja sędziowska w 15 biegu, odbierająca punkty Rybnikowi

    To jest w sumie z jakieś 9 punktów na farcie.
    Za mecz z Gorzowem powinno być 0-40.
    Do tego podpunktu to ja bym się przyczepił, bo w identyczny sposób jak Dudek upadł w 11 wyścigu Fricke i też nie został wykluczony, o czym już nie wspominasz Nie ma mowy o żadnym odbieraniu punktów Rybnikowi.
    TeamLindgren

  49. Powrót do góry    #5036
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    767
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 214 w 135 postach
    - Paweł wraca do Polski. Najważniejsza informacja jest taka, że lekarze nie stwierdzili u niego żadnych złamań ani pęknięć. Dziś czuł się już lepiej. Nie było przeciwwskazań, żeby wypisać go ze szpitala - mówi w rozmowie z portalem WP SportoweFakty Jacek Gajewski.

    Kamień z serca. Reszta mnie je...

  50. Powrót do góry    #5037
    Zaawansowany Awatar toolowiec
    Dołączył
    21-09-2007
    Postów
    2,344
    Kliknij i podziękuj
    116
    Podziękowania: 340 w 239 postach
    Czy żużlowcy z Gorzowa mieli jakiekolwiek pretensje po meczu? Myślę, że "delikatnie" odwala ci na punkcie pewnego klubu z lubuskiego... Przewietrz się trochę.

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi toolowiec za jego przydatny post!

    Falubaz7 (19-06-2016), zigi1976 (19-06-2016)

  52. Powrót do góry    #5038
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Wygląda na to, że ktoś z Gazecie Pomorskiej coś poklikał w necie w poszukiwaniu diagnozy po wczorajszym wypadku i mocno namieszał.
    Pawełek miał wstrząs mózgu i złamanie kciuka, ale ... rok temu. Nota bene, również przed meczem z Falubazem, w którym to musiał pauzować.

    Dziennikarstwo sportowe level hard.

  53. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (19-06-2016), Falubaz (19-06-2016), kingpin (19-06-2016), lego (19-06-2016), młody_piernik (19-06-2016), wokie (19-06-2016)

  54. Powrót do góry    #5039
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,491
    Kliknij i podziękuj
    5,783
    Podziękowania: 5,651 w 3,231 postach
    Cytat Zamieszczone przez toolowiec Zobacz posta
    Czy żużlowcy z Gorzowa mieli jakiekolwiek pretensje po meczu? Myślę, że "delikatnie" odwala ci na punkcie pewnego klubu z lubuskiego... Przewietrz się trochę.
    No jeżeli dla ciebie ten tor był OK, to nie wiem, który z nas powinien się przewietrzyć. Wygrali, to i nie mieli pretensji. Idioci.
    Nie zmienia to faktu, że kary za ten mecz powinny być. Unia Leszno dostawała za dużo lepsze tory kary w setkach tysięcy PLN. Ale widocznie są równi i równiejsi.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Buszmen za jego przydatny post!

    Phenomenon (19-06-2016)

  56. Powrót do góry    #5040
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,731
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,364 w 3,149 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    No jeżeli dla ciebie ten tor był OK, to nie wiem, który z nas powinien się przewietrzyć. Wygrali, to i nie mieli pretensji. Idioci.
    Nie zmienia to faktu, że kary za ten mecz powinny być. Unia Leszno dostawała za dużo lepsze tory kary w setkach tysięcy PLN. Ale widocznie są równi i równiejsi.
    Bzdura totalna, wymyślona na potrzeby chwili.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •