Strona 158 z 162 PierwszyPierwszy ... 58108148156157158159160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,066 do 7,110 z 7266

Wątek: Apator Toruń 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7066
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Cóż można powiedzieć Apatorze po sezonie, szczególnie w świetle play-off? Jak zauważył Buszmen, drużyna PO pojechała dobrze, lepiej, niż w rundzie zasadniczej. Niewiele zabrakło do tytułu mistrzowskiego. Na plus zaskoczył mnie Holder, który się ogarnął na PO i prowadził tę drużynę zarówno u siebie, jak i na wyjazdach. Trochę in minus Hancock (za mecze finałowe), jechał asekurancko, chociaż i tak nie wydaje mi się, żeby zasługiwał na bycie głównym celem krytyki. Buszmen raczej tutaj wymienia Hancocka z tego powodu, że prowadził przed Doylem długi czas w klasyfikacji Grand Prix Vaculik też nie jechał źle, ale jakby trochę jednak zabrakło - 14. biegu w Toruniu i dzisiaj w Gorzowie, gdzie go postawiło i stracił pierwszą pozycję i zrobiło się 1-5 dla Stali, w innym biegu z kolei zamiast trzymać małą i jechać na drugiej pozycji chciał wyprzedzić Iversena i spadł za plecy Jensena. Nawet Gajewski się obronił, mimo kilku błędów. Po rundzie zasadniczej myślałem, że będzie gorzej, a tu proszę do końca walczyliśmy o mistrzowski tytuł no i jednak Stal pokonała nas będąc drużyną lepszą w przekroju całego sezonu.

    Co nie zmienia faktu, że złoty medal był na wyciągnięcie ręki i znowu w historii tego klubu niewiele zabrakło. Punkt zwrotny był po 8. wyścigu meczu na Motoarenie, po którym powiększyliśmy przewagę do 14 punktów i wszyscy już się podniecili, że jedziemy taranem po Stali Gorzów na najwyższy stopień podium DMP. W 9. biegu błąd Gajewskiego, że zmienił Gomólskiego Przedpełskim - uważam, że na tamtym etapie Pawlicki był do ogrania przez Gomólskiego, ale pewnie też Gajewski chciał dobić na 5-1 Stal i zdruzgotać ich, jednocześnie nie sądził, że Przedpełski z RZ może mu się jeszcze przydać. W 10. wyścigu nasza najlepsza para Holder-Miedziński niespodziewanie przegrała na 5-1 i to za plecami Kasprzaka, który w swoich dwóch pierwszych startach nic nie pokazał. I tu właśnie dochodzimy do kamienia węgielnego porażki, do postawy naszego kochanego Adriana Miedzińskiego, który po drugiej serii startów wrócił do swojej starej formy i elegancko położył nam finałowy dwumecz. Dzisiaj co pokazywał to szczyt, nawet Gomólski był od niego lepszy, więc szkoda dalej pisać na jego temat, zapytam retorycznie: KIEDY KLUB Z TORUNIA SIĘ OD NIEGO UWOLNI???

    Zaraz staną tu tabuny kibiców z Torunia w obronie wychowanka, a ja powiem przewrotnie: KIBICUJE APATOROWI TORUŃ I NIEWAŻNE JAK SIĘ TYMCZASOWO TEN KLUB NAZYWA I KTO W NIM JEŹDZI. Chodziłem na Broniewskiego, potem na Motoarenę jak jeździły w tym klubie takie gwiazdy jak: A. Smith, S. Stead, K. Słaboń, B. Pedersen, N.K. Iversen, S. Danno, G. Handberg, S. Andersson, A. Dryml, M. Zagar, A NAWET PIOTR PEPE PROTASIEWICZ i będę dalej przychodził na stadion ł i kibicował drużynie z Torunia, ale proszę o jedno: niech ktoś skończy męczarnie tego zawodnika w naszym klubie.

    Szkoda, że tak niewiele zabrakło, ale przynajmniej walczyliśmy do końca. Generalnie, pomimo różnych przebojów w RZ, kończymy ten sezon w dobrym stylu, na pewno w lepszym, niż wielu się spodziewało (nawet ja sam). No i upokorzyliśmy Cieślaka. Gdyby Cieślaki trafiły na Spartę to by grali w finale, a tam kto wie..? A tak figa z makiem!
    Ostatnio edytowane przez rafalsky ; 25-09-2016 o 23:35

  2. Powrót do góry    #7067
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    Cóż można powiedzieć Apatorze po sezonie, szczególnie w świetle play-off? Jak zauważył Buszmen, drużyna PO pojechała dobrze, lepiej, niż w rundzie zasadniczej. Niewiele zabrakło do tytułu mistrzowskiego. Na plus zaskoczył mnie Holder, który się ogarnął na PO i prowadził tę drużynę zarówno u siebie, jak i na wyjazdach. Trochę in minus Hancock (za mecze finałowe), jechał asekurancko, chociaż i tak nie wydaje mi się, żeby zasługiwał na bycie głównym celem krytyki. Buszmen raczej tutaj wymienia Hancocka z tego powodu, że prowadził przed Doylem długi czas w klasyfikacji Grand Prix Vaculik też nie jechał źle, ale jakby trochę jednak zabrakło - 14. biegu w Toruniu i dzisiaj w Gorzowie, gdzie go postawiło i stracił pierwszą pozycję i zrobiło się 1-5 dla Stali, w innym biegu z kolei zamiast trzymać małą i jechać na drugiej pozycji chciał wyprzedzić Iversena i spadł za plecy Jensena. Nawet Gajewski się obronił, mimo kilku błędów. Po rundzie zasadniczej myślałem, że będzie gorzej, a tu proszę do końca walczyliśmy o mistrzowski tytuł no i jednak Stal pokonała nas będąc drużyną lepszą w przekroju całego sezonu.

    Co nie zmienia faktu, że złoty medal był na wyciągnięcie ręki i znowu w historii tego klubu niewiele zabrakło. Punkt zwrotny był po 8. wyścigu meczu na Motoarenie, po którym powiększyliśmy przewagę do 14 punktów i wszyscy już się podniecili, że jedziemy taranem po Stali Gorzów na najwyższy stopień podium DMP. W 9. biegu błąd Gajewskiego, że zmienił Gomólskiego Przedpełskim - uważam, że na tamtym etapie Pawlicki był do ogrania przez Gomólskiego, ale pewnie też Gajewski chciał dobić na 5-1 Stal i zdruzgotać ich, jednocześnie nie sądził, że Przedpełski z RZ może mu się jeszcze przydać. W 10. wyścigu nasza najlepsza para Holder-Miedziński niespodziewanie przegrała na 5-1 i to za plecami Kasprzaka, który w swoich dwóch pierwszych startach nic nie pokazał. I tu właśnie dochodzimy do kamienia węgielnego porażki, do postawy naszego kochanego Adriana Miedzińskiego, który po drugiej serii startów wrócił do swojej starej formy i elegancko położył nam finałowy dwumecz. Dzisiaj co pokazywał to szczyt, nawet Gomólski był od niego lepszy, więc szkoda dalej pisać na jego temat, zapytam retorycznie: KIEDY KLUB Z TORUNIA SIĘ OD NIEGO UWOLNI???

    Zaraz staną tu tabuny kibiców z Torunia w obronie wychowanka, a ja powiem przewrotnie: KIBICUJE APATOROWI TORUŃ I NIEWAŻNE JAK SIĘ TYMCZASOWO TEN KLUB NAZYWA I KTO W NIM JEŹDZI. Chodziłem na Broniewskiego, potem na Motoarenę jak jeździły w tym klubie takie gwiazdy jak: A. Smith, S. Stead, K. Słaboń, B. Pedersen, N.K. Iversen, S. Danno, G. Handberg, S. Andersson, A. Dryml, M. Zagar, A NAWET PIOTR PEPE PROTASIEWICZ i będę dalej przychodził na stadion ł i kibicował drużynie z Torunia, ale proszę o jedno: niech ktoś skończy męczarnie tego zawodnika w naszym klubie.

    Szkoda, że tak niewiele zabrakło, ale przynajmniej walczyliśmy do końca. Generalnie, pomimo różnych przebojów w RZ, kończymy ten sezon w dobrym stylu, na pewno w lepszym, niż wielu się spodziewało (nawet ja sam). No i upokorzyliśmy Cieślaka. Gdyby Cieślaki trafiły na Spartę to by grali w finale, a tam kto wie..? A tak figa z makiem!
    Bez przesady, nie wyrzucajmy z klubu Miedziaka bo tak trzeba. Mecz finałowy w Toruniu, według mnie położył bardziej niż ten.
    Tu po prostu nie jechał nic, a w Toruniu nie dość że jechał źle, to jeszcze zabierał punkty kolegom z drużyny (on musi nad tym popracować, można ewentualnie dać mu jeszcze jedną szanse )
    Ale czysto teoretycznie biorąc pod uwagę nasz ewentualny skład na sezon 2017, czyli zatrzymanie trójki liderów + Paweł i Miedziak to można zastanowić się czy taki skład nie będzie "zbyt słaby" przy braku juniorów.
    Vacul ma GP może być różnie... Holder pojechał ten sezon dobrze, ale czy go powtórzy? Oby, ale pewności żadnej.
    Hancock młodszy nie będzie, kiedyś spadek formy nastąpi. Nie twierdzę że już w przyszłym sezonie, ale to jest możliwe. Paweł pierwszy rok na seniorce, może mieć bardzo trudny, a Miedziński, no cóż tu możemy się spodziewać wszystkiego.

    Jeżeli dojdzie do załamania formy tych zawodników, to Toruń pojedzie o utrzymanie, ale ewentualne wzmocnienia raczej tylko kosztem Miedziaka,
    nie wiadomo czy jest na rynku lepszy Polski senior, którego można by pozyskać.
    No chyba, że udałoby się jakimś cudem pozyskać juniora z zewnątrz, który gwarantowałby coś więcej niż 1-5 w drugim biegu.

  3. Powrót do góry    #7068
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Nie będę zbyt dużo pisał, bo emocje + alko to jednak nie jest zbyt fortunne zestawienie, ale jednak muszę pogratulować naszej drużynie. Jadąc na wyjeździe, na gównianym torze, w 7-miu przeciwko 8-miu (bo ze Stalą w tym finale jechał sędzia) dali z siebie 110% i naprawdę zasługują na duże brawa. To był Apator z krwi i kości, w najlepszym wydaniu. I dla mnie to srebro jest jak złoto. Mam w związku z tym nadzieję, że w zarządzie nikt nie wpadnie na pomysł jakichś drastycznych rewolucji. Paweł za Gomólskiego na seniorkę + ewentualnie jeden junior z zewnątrz (Bober?) i można jechać. Może za rok nie trafimy już w play-offach na drużynę, która w imię wyniku potrafi kompletnie zabić widowisko na torze, a do tego pomaga jej na w pół widomy arbiter. Ta ekipa ma potencjał i mam nadzieję, że w przyszłym sezonie da nam wiele powodów do radości.

  4. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Penhall (26-09-2016), kingpin (26-09-2016), mhsol (25-09-2016)

  5. Powrót do góry    #7069
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Wyrzucać to złe słowo. Zakończenie współpracy z A. Miedzińskim postuluje od dłuższego czasu. Tu nawet nie chodzi o to czy będzie lepszy polski senior czy nie. Dla dobra Adriana powinien odejść do innego klubu. Chociaż i tak decyzja ta byłaby spóźniona o kilka lat. Z dobrym juniorem będzie jeszcze gorzej, niż z przyzwoitym seniorem. Trzeba też wziąć pod uwagę, że w tym roku Przedpełski na juniorce nie był taką wartość dodaną jak rok temu, a jakoś daliśmy radę. Uważam, że generalnie wzmocnić by się trzeba było, bo nie jestem pewny formy Przedpełskiego w przyszłym sezonie, ale szansę trzeba mu dać.

  6. Powrót do góry    #7070
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    Wyrzucać to złe słowo. Zakończenie współpracy z A. Miedzińskim postuluje od dłuższego czasu. Tu nawet nie chodzi o to czy będzie lepszy polski senior czy nie. Dla dobra Adriana powinien odejść do innego klubu. Chociaż i tak decyzja ta byłaby spóźniona o kilka lat. Z dobrym juniorem będzie jeszcze gorzej, niż z przyzwoitym seniorem. Trzeba też wziąć pod uwagę, że w tym roku Przedpełski na juniorce nie był taką wartość dodaną jak rok temu, a jakoś daliśmy radę. Uważam, że generalnie wzmocnić by się trzeba było, bo nie jestem pewny formy Przedpełskiego w przyszłym sezonie, ale szansę trzeba mu dać.
    Z tym że chyba jedynym zawodnikiem który "umie" (bo to duży wyczyn ) jeździć w parze z Miedziakiem jest Holder.
    I ta para na MA jest bardzo mocna.
    Wiadomo, że można zastanowić się nad wzmocnieniami, ale jednak ten skład jest "bardzo sympatyczny". I taki swojski by był.

  7. Powrót do góry    #7071
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Holder dobrze jeździł w tym sezonie w parze z Miedziakiem na Motoarenie bo dawał dzidę do przodu i tyle go było widać. Ale widzę po wpisach kolegów, że nastroje szampańskie. Moim zdaniem, najgorsze co można zrobić to zachłysnąć się dobrym półfinałem z ZG i nic nie zmieniać. Sztuka polega na tym, żeby się nie przejechać jak np. Gorzów w zeszłym sezonie, czy jak Leszno w tegorocznym, a dokonać rzetelnej analizy całego sezonu, analizując również w świetle lat poprzednich.

    Pewnie większość z tu obecnych już nie pamięta początków tego sezonu, ale ja pamiętam, jak to WSPANIALE prezentował się ADRIAN MIEDZIŃSKI w sparringach, w co nie wierzyłem, aż na własne oczy oglądałem turniej dla Warda i tam faktycznie Miedziak dawał radę i sądziłem, że coś z tego będzie. A potem była stara bieda. Ja tutaj widzę problemy psychologiczne. Ja myślę, że wielu tutaj starszych wiekiem forumowiczów przyzna mi rację - czasem trzeba w życiu coś zmienić, żeby zacząć myśleć inaczej - ludzi, otoczenie, itd.

    Co do wzmocnień - uważam, że trzeba zaryzykować i postawić na zawodnika, który zwyżkuje formą, rokuje na zwyżkę formy w przyszłym sezonie. A nie brać zawodników starszych lub po sezonie życia i znów przyglądać się zjazdowi w dół. Tylko tu trzeba mądrych decyzji, znawców, ludzi, którzy mają nosa itd. Już wcześniej myślałem o Fricke i Lindbacku, ale oni już przedłużyli kontrakty ze swoimi klubami. Może warto odkurzyć Lindgrena dla SE? Albo ściągnąć Lebiediewa? A może Kildemanda, który dołował w tym sezonie, odbije się w następnym? Oczywiście to propozycje za Vaculika/Hancocka, bo nie uważam, żebyśmy musieli zamykać się w opcji, że albo wzmocnimy się na pozycji polskiego seniora kosztem Miedzińskiego albo w ogóle.

    Konfiguracja składu powinna zostać otwarta, constans = Holder i Przedpełski. Hancock w tym sezonie jeszcze dawał radę, zostawienie go na przyszły sezon może być ryzykowne. Vaculik zajechał do GP... Ja bym nie przekreślał od razu Gomólskiego, bo w pewnej konfiguracji może być przydatnym zawodnikiem. Ja widzę u niego pewien progres na miarę jego możliwości. A woli walki, ambicji i pracy nad sobą odebrać mu nie można.

    Co do polskich zawodników, najprędzej w klubie widziałbym PATRYKA DUDKA. Ten zawodnik mi się podoba. W głowie ma poukładane lepiej niż Zmarzlik. Pokora to ważna rzecz w tym sporcie.
    Oprócz niego bracia Pawliccy.. Kołodziej, Kasprzak.
    Może Janowski? Chociaż nie lubię jego jazdy, to ten sezon miał tak słaby, że niepodobne, żeby go powtórzył. Może w parze z Hancockiem?

    Nie wiem co tam myślą w klubie. Ale pewnie się nie wytężają umysłowo i będzie taki sam skład jak w tym sezonie.
    Ostatnio edytowane przez rafalsky ; 26-09-2016 o 00:29

  8. Powrót do góry    #7072
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Majowa wtopa ze Stalą chyba dała nam sie we znaki bo gdy by tak na poważnie podeszli nasi zawodnicy do tego meczu i pozostawili po sobie jakiś pozytywny ślad, znaleźli przełożenia, rozgryźli ten tor to kto wie jak dziś wyglądało by podium ? Finał pierwszy w Toruniu również był dla nas niekorzystny bo wygrywać 14 pkt by ostatecznie dać sobie tylko 8 pkt zaliczke na rewanż. Finał przegrany, ale srebro tez cieszy bo każdy przed sezonem czy nawet w trakcie, a szczególnie po wtopie w Gorzowie finał brał w ciemno. Cieszy postawa Holdera który ruszył do przodu z formą nie tylko w lidze ale i w SGP i naprawdę cieszy kiedy kibice dają szanse zawodnikowi, a ten ją wykorzystuję i robi dla nas ważne pkt w lidze. Oby takich "holderowskich" charakterków było w naszej ekipie jak najwięcej. Najważniejsze że sezon odjechaliśmy cało i zdrowo i fajnie że każdy z naszej drużyny mógł dziś srebro odebrać.(zapomiałem o Krakowiaku)
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 26-09-2016 o 00:34

  9. Powrót do góry    #7073
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Oczywiscie,ze zostawienie Holdera to byla dobra decyzja.
    To wlasciwie swojak i pojechal bardzo dobry sezon.
    Doyle oczywiscie lepszy.
    Mozna bylo byc pewnym ,ze Jason pojedzie duzo lepiej niz w drugiej czesci
    sezonu 2015,ale na pewno nikt go nie podejrzewal o az taki wystrzal.
    Zreszta Doyle lepszy juz nie bedzie a Holder jak zakonczy sezon bez dzwona,moze
    sie jeszcze dzwignac.To wystarczy w zupelnosci,bo jeden zaowdnik meczu nie wygrywa.
    Jak pisal Zabovsky,potrzeba nam wzmocnien na juniorce i wio.
    Pawel zamiast Gingera to wzmocnienie lini seniorskiej a nawet jak Dziadzia
    nieco spusci z tonu,to wspomniany Holder czy nawet Vacul moga pojechac nieco lepiej.
    Gwarancji oczywiscie nie ma,ale jest szansa.
    Miedziak?
    Ja bym go zostawil.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #7074
    Ekspert Awatar Howard
    Dołączył
    29-04-2003
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    927
    Podziękowania: 578 w 312 postach
    Widzę, że jeszcze tor nie wystygł po finałowym meczu, a Wy już linczujecie i wymieniacie większość składu na 2017

    Pewnie, wywalić wszystkich i wziąć takie asy jak: Kasprzak, Jankowski czy Pawlicki !!! aż strach się będzie bać takiej drużyny
    no ale zakładam, że Wam jeszcze alkohol z głów po finale nie wywietrzał i stąd te pomysły.

    Potrzeba nam juniora jak powietrza to fakt, bo w innym wypadku czeka nas los Uni z tego roku ale bez rewolucji w składzie, DOBRYM SKŁADZIE !!!

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Howard za jego przydatny post!

    kingpin (26-09-2016)

  12. Powrót do góry    #7075
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Jeżeli prawdą jest że sam Kołodziej przyszedł do klubu i zapytał o kontrakt to może warto spróbować ? Vaculik w przyszłym roku SGP i kto wie jakie będzie miał podejście do jazdy w lidze. Oczekiwałem od Vaculika znacznie więcej.

  13. Powrót do góry    #7076
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    Wyrzucać to złe słowo. Zakończenie współpracy z A. Miedzińskim postuluje od dłuższego czasu. Tu nawet nie chodzi o to czy będzie lepszy polski senior czy nie. Dla dobra Adriana powinien odejść do innego klubu. Chociaż i tak decyzja ta byłaby spóźniona o kilka lat. Z dobrym juniorem będzie jeszcze gorzej, niż z przyzwoitym seniorem. Trzeba też wziąć pod uwagę, że w tym roku Przedpełski na juniorce nie był taką wartość dodaną jak rok temu, a jakoś daliśmy radę. Uważam, że generalnie wzmocnić by się trzeba było, bo nie jestem pewny formy Przedpełskiego w przyszłym sezonie, ale szansę trzeba mu dać.
    Duzo osob nie wiem ze Adrian byl bardzo blisko Falubazu pare lat temu 2010 lub 2011.

  14. Powrót do góry    #7077
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,822
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    Hancock, Vaculik, Kolodziej, Gomolski (?) Od razu bym do grupy azoty uderzył o kasę Tam teraz musi być taka rozpierducha, że jakiś misiewicz przelew uruchomi. Tym bardziej do Torunia!
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    Yozayan (26-09-2016)

  16. Powrót do góry    #7078
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,789
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,610 w 1,046 postach
    Vacula, a na pewno Hancocka nie pozbędziesz się gdyż mają kontrakty na 2017 ( chyba, że coś pomyliłem). Paweł rzeczywiście jakby stanął w miejscu i tutaj w kontekście jazdy z pozycji seniora może być różnie, ale zakładam, że poradzi sobie. Wyrzucanie Miedziaka jakoby inny klub miał munpomoc w odbudowie po tylu latach na szlace w jednym klubie uważam za mrzonke. Jak tlenu potrzebujecie juniora bo, i tutaj trzeba obserwować co zrobi Witek. Jeśli zachowa się honorowo i nie pojedzie w PGEE Bober jest do wyrwania.
    Co do finału o torze nie ma sensu się wypowiadać no każdy widział jaki syf przygotowali gospodarze. Złoto przegraliscie u siebie. Niemniej gratulacje za i tak świetny wynik.

  17. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    alex40 (26-09-2016), kingpin (26-09-2016), lego (26-09-2016), miki1970 (26-09-2016)

  18. Powrót do góry    #7079
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    To był pierwszy od wielu lat sezon który kończymy w relatywnie dobrych nastrojach. Temat wczorajszego toru pomine bo fakt był równy dla wszytskich ale szczerze wolalbym przegrac po wspanialych zawodach z masa mijanek niz po tym co bylo wczoraj. Jakie to krótkowroczne, zwyciestwo to cieszylo tylko miejscowych ale juz inni kibice ziewali z nudow, i jak w taki sposob zuzel nie ma byc proficjonalnym sportem?Każdy potencjaly nowi kibic puka się w czolo zastanawiajac sie czym Ci ludzie sie podniecaja, przeciez to tylko start a pozniej moze ktos sie przewroci. srebro Srebro dla Apatora to jest sukces i paradoksalnie wlasnie na ten sukces musimy uwazac. Mamy przyklady z poprzednich lat , ze takie samozadowolenie po sezonie powoduje walke o utrzymanie w kolejnym. Nasi Polscy seniorzy to jest naprawdę nic pewnego, bardzo lubie Adriana ale to jest chyba wlasnie ten moment , że chociaż na chwile drogi musza sie rozejsc, i bedzie to z korzyscia dla obydwu stron. Skład mamy owszem fajny i swojski ale jesli chcemy wygrywac takie rywalizacje jak wczoraj to solidny Polski senior jest niezbedny. To jest to temat walkowany od kilku lat i zawsze jestesmy w punkcie wyjscia.

  19. Powrót do góry    #7080
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Gratulacje dla chłopaków bo nie zawiedli, zabrakło niewiele.
    Szkoda , że Paweł się cofa Ale jak mawiał mój trener
    "Najmniej osiągnęli Ci co odnosili wielkie sukcesy za juniora"(-w dorosłym sporcie)
    niech to i w tym przypadku sie spełni
    Ostatnio edytowane przez koot ; 26-09-2016 o 09:25

  20. Powrót do góry    #7081
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    można powiedzieć że najmniej smutna porażka od lat

    mało zabrakło ale jest duże zadowolenie z wyniku.

    szkoda szkoda tych błędów i małych niedociągnięć.

    widowisko bardzo średnie i tak naprawdę mogło tylko emocjonować zainteresowanych a szkoda bo mogła być promocja speedway'a.

    zachowania Stali pokazuje w jakim miejscu jest ten sport i dlaczego tam jest:

    1. po trupach do celu - tor
    2. "afera biletowa" - no po prostu żenada. ja rozumiem gierki ale coś takiego.
    3. starty - niech się w końcu zdecydują i np jak w lekkiej atletyce zainstalują sprzęt który z automatu będzie przerywał bieg jeżeli reakcja startowa jest szybsza niż. nie może być sytuacji w której w jednym meczu wszystkie wątpliwe biegi są powtarzane a w drugim wszystkie puszczane. na zasadzie własnego widzimisię.
    4. sytuacja Pawlicki - Gomólski. zawsze będę powtarzał, że jeżeli ktoś musi być wykluczony a było dotknięcie to niestety atakujący bierze to ryzyko na siebie. a sędzie który myśli że dotyk był zbyt mały niech wsiądzie na motor i na tych wykopkach które wczoraj były niech ktoś go z niespodziewajki walnie w nogę. zobaczymy czy się utrzyma na motocyklu. w sumie owszem wyszło nam na zdrowie bo było 3:3 ale zawsze mogło być lepiej.

    co do naszej drużyny to wszyscy lekko zawiedli.

    1. Greg - 10 w 5. właśnie dlaczego w 5. szkoda jednego startu. trzeba było nie czekać do końca tylko od razu zbijać przewagę.
    2. Kacper - 2 w 4. i do tego niesłuszne "w". nieźle i zadziorna postawa też dobra.
    3. Chris - 12+1 w 6 niby ok i nie ma się do czego przyczepić ale te 2x 1 punkt w środku zawodów - szkoda. zabrakło takiej kropki nad i.
    4. Adrian - tak naprawdę powinien pojechać raz. Gajewski powinien wiedzieć co się z nim dzieje i nie pojechałby więcej.
    5. Martin - 10+2 w 6 jakoś tak bezbarwnie. wynik punktowo niezły ale za dużo błędów na dystansie.
    6. Paweł - 4 w 5 jakoś średnio wyszły mu te zawody. chyba syndrom toruńskiego gładkiego toru. żeby się rozwijać musi pojeździć gdzieś więcej na gnojowiskach.
    7. IKS - 0 - oby starty w PO przyniosły efekt w przyszłym sezonie. na razie to tylko jazda która pozwalała utrzymać kontakt. i nic więcej

    Menago Gajewski - mam wrażenie że albo się pogubił albo lekko przekombinował wiem że łatwo jest pisać po meczu jak się widzi wynik ale coś tym razem poszło nie tak. 7,8,9 bieg ewidentnie zawalone - źle odczytali tor.

    ale tak czy siak gratulacje za podjęcie walki i było naprawdę blisko. bardzo blisko. Gorzów chyba się nie spodziewał że będzie tak trudno.

    z drugiej strony nie chciałbym widzieć tego toru jakby mięli do odrobienia 12 - 14 punktów. wtedy byłaby szopa.

    do zobaczenia za rok

    i dzięki raz jeszcze za ten rok. było naprawdę dobrze

  21. Powrót do góry    #7082
    Początkujący
    Dołączył
    07-11-2015
    Postów
    40
    Kliknij i podziękuj
    94
    Podziękowania: 13 w 7 postach
    Gratulacje dla drużyny. Pojechali z zębem i walczyli do końca. Niestety nie tylko zawodnicy Stali byli przeszkodą. Myślę, że z nimi poradziliby sobie spokojnie.

    Skoro zaczęliśmy mówić na temat przyszłorocznego składu. Niestety przejście Pawła na pozycje seniorskie i pozostawienie Adriana wcale nas nie wzmocni.
    Mżonki, ze Adrian pojedzie lepiej można już chyba między bajki włożyć.
    Wczorajszy mecz pokazał na jakim etapie kariery jest Paweł - niestety ten sezon to krok w tył. Biorąc pod uwagę, że jego średnia jest napompowana biegiem juniorskim i dodatkowymy biegami z innymi juniorami, to przyszły rok widzę szaro
    Myślę, że budując skład na przyszły rok warto zastanowić się kto oprócz Pawła powinien dojść. Pomimo, że dużego wyboru krajowych seniorów nie ma to jednak trzeba kogoś zakontraktować.
    Mam nadzieję, że jest już ktoś na rzeczy i poza trójką liderów (Chris, Greg i Matej) pojawi się nowa twarz.
    Wbrew pozorom patrząc na juniorów z innych drużyn oraz postępy naszych juniorów pod opieką Kostka, to nie juniorzy mogą być powodem do zmartwienia.
    Zobaczymy co przyniesie los i jakie kary za finał dostanie Stal G.
    Ostatnio edytowane przez Adasko68 ; 26-09-2016 o 10:20

  22. Powrót do góry    #7083
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    powrot po udanym wyjeżdzie (choc bywały bardziej udane )

    Nie chciano gospodarzom tego swieta zepsuc, sedzia z komisarzem litowali sie nad gospodarzami jak mogli . Chłopacy gryzli jak trzeba, ale wobec takiej koalicji i piekielnego Zmarzlika (ten chłopak to istny pitbul na torze), nieco zabrakło.

    Doping mam nadzieje byl słyszalny (na stadionie napewno, publika dawała nam dobre recenzje). Co do skladu 2017, to nieco pozniej.
    Wczoraj widziałem APATOR pełną gębą (wielki wkład Kostka na wielu płaszczyznach)


    P.S. tak mi sie skojarzylo, odnosnie tego co dzieli miasta wojewodztwa lubuskiego. W Zielonej w przerwach w meczu leci... Depeche Mode, w Gorzowie ...Akcent
    Ostatnio edytowane przez Agent_Cooper ; 26-09-2016 o 12:13

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Agent_Cooper za jego przydatny post!

    Penhall (26-09-2016), bartekdm (26-09-2016)

  24. Powrót do góry    #7084
    Ekspert Awatar koot
    Dołączył
    07-10-2006
    Postów
    3,863
    Kliknij i podziękuj
    285
    Podziękowania: 758 w 496 postach
    Co do juniorów to może ten X się ogarnie, co z Krakowiakiem nie wiadomo choć chłopina
    odwagą i zacięciem bije na głowę X.
    Mówi się o Boberze, może lepszy od naszych perełek ale jakoś szału
    nie robi.
    NIe wiadomo czy Greg nie stanie się drugim Gollobem w przyszłym roku.
    Chciało by się wymiany Miedziaka na kołodzieja ale w drużyna nie może
    być złożona z samych liderów.
    Sam nie wiem jak to ułożyć po raz pierwszy zdam się na Gajesia i chyba nie będę
    doradzał Jackowi co do składu na przyszły rok
    Doszedł Greg i Martin i Kostek widać że od lat nie mieliśmy tak dobrej atmosfery w
    parkingu.

  25. Powrót do góry    #7085
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Jeżeli prawdą jest że sam Kołodziej przyszedł do klubu i zapytał o kontrakt to może warto spróbować ? Vaculik w przyszłym roku SGP i kto wie jakie będzie miał podejście do jazdy w lidze. Oczekiwałem od Vaculika znacznie więcej.
    Zwykle sondowanie rynku przez Cegle.
    Za bardzo bym sie nie podniecal.
    Podejrzewam,ze pierwszenstwo ma i tak Unia L.
    Poza tym,nie wiem czy nas stac na Kolodzieja,ktory by musial
    jechac jako druga linia a zapewne miec placone jak lider.
    Ogolnie to nie jest powiedziane,ze czeka nas spokojny okres
    transferowy.
    Co prawda niby Vacul i Greg maja kontrakty na 2017 rok ale pewnie bez
    aneksu finansowego,co jest standardem przy umowach kilkuletnich.
    Niby zaden na podwyzke nie zasluzyl,ale czy zgodza sie na obnizke,na ktora szczegolnie Martin zasluzyl?
    Jest jeszcze Holder,ktory tez moze zadac podwyzki,biorac pod uwage nie sprawdzone co prawda inforamcje ale mowiace
    o tym,ze na ten sezon poszedl na spore ustepstwa finansowe.
    Zobaczymy.
    Miedziak swoj,sezon slaby,ktorys z kolei.
    Zostawilbym,bo nie widze duzo lepszej alternatywy a jak utrzymamy liderow z tego sezonu,w Kolodzieja albo zawodnika jego pokroju nie wierze.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Powrót do góry    #7086
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,822
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    jeszcze kilka stron wcześniej Kostek i Gajewski byli petowani właśnie za dobrą atmosferę
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  27. Powrót do góry    #7087
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    Holder dobrze jeździł w tym sezonie w parze z Miedziakiem na Motoarenie bo dawał dzidę do przodu i tyle go było widać. Ale widzę po wpisach kolegów, że nastroje szampańskie. Moim zdaniem, najgorsze co można zrobić to zachłysnąć się dobrym półfinałem z ZG i nic nie zmieniać. Sztuka polega na tym, żeby się nie przejechać jak np. Gorzów w zeszłym sezonie, czy jak Leszno w tegorocznym, a dokonać rzetelnej analizy całego sezonu, analizując również w świetle lat poprzednich.

    Pewnie większość z tu obecnych już nie pamięta początków tego sezonu, ale ja pamiętam, jak to WSPANIALE prezentował się ADRIAN MIEDZIŃSKI w sparringach, w co nie wierzyłem, aż na własne oczy oglądałem turniej dla Warda i tam faktycznie Miedziak dawał radę i sądziłem, że coś z tego będzie. A potem była stara bieda. Ja tutaj widzę problemy psychologiczne. Ja myślę, że wielu tutaj starszych wiekiem forumowiczów przyzna mi rację - czasem trzeba w życiu coś zmienić, żeby zacząć myśleć inaczej - ludzi, otoczenie, itd.

    Co do wzmocnień - uważam, że trzeba zaryzykować i postawić na zawodnika, który zwyżkuje formą, rokuje na zwyżkę formy w przyszłym sezonie. A nie brać zawodników starszych lub po sezonie życia i znów przyglądać się zjazdowi w dół. Tylko tu trzeba mądrych decyzji, znawców, ludzi, którzy mają nosa itd. Już wcześniej myślałem o Fricke i Lindbacku, ale oni już przedłużyli kontrakty ze swoimi klubami. Może warto odkurzyć Lindgrena dla SE? Albo ściągnąć Lebiediewa? A może Kildemanda, który dołował w tym sezonie, odbije się w następnym? Oczywiście to propozycje za Vaculika/Hancocka, bo nie uważam, żebyśmy musieli zamykać się w opcji, że albo wzmocnimy się na pozycji polskiego seniora kosztem Miedzińskiego albo w ogóle.

    Konfiguracja składu powinna zostać otwarta, constans = Holder i Przedpełski. Hancock w tym sezonie jeszcze dawał radę, zostawienie go na przyszły sezon może być ryzykowne. Vaculik zajechał do GP... Ja bym nie przekreślał od razu Gomólskiego, bo w pewnej konfiguracji może być przydatnym zawodnikiem. Ja widzę u niego pewien progres na miarę jego możliwości. A woli walki, ambicji i pracy nad sobą odebrać mu nie można.

    Co do polskich zawodników, najprędzej w klubie widziałbym PATRYKA DUDKA. Ten zawodnik mi się podoba. W głowie ma poukładane lepiej niż Zmarzlik. Pokora to ważna rzecz w tym sporcie.
    Oprócz niego bracia Pawliccy.. Kołodziej, Kasprzak.
    Może Janowski? Chociaż nie lubię jego jazdy, to ten sezon miał tak słaby, że niepodobne, żeby go powtórzył. Może w parze z Hancockiem?

    Nie wiem co tam myślą w klubie. Ale pewnie się nie wytężają umysłowo i będzie taki sam skład jak w tym sezonie.
    Czy to Ty przypadkiem nie sprowadzałeś już
    do Apatora Cieślaczka cwaniaczka, który w tym
    sezonie dostał w papę od panienek? Nie chce mi się
    szukac, ale był tu już taki jeden "reformator".
    Kto za Adriana? Ale tak konkretnie - w podobnej kasie,
    bo Dudek, Janowski, Kołodziej, Kasprzak czy nawet Pawlicki
    to jakieś finansowe bajanie...no bo nie wierzysz chyba, że
    którykolwiek z nich pojedzie za to, za co jedzie Miedziak?
    Otrzymuje dodatkowo od lokalnych sponsorów coś około 300k, co też
    relatywnie pozwala obniżyć jego kontrakt.
    Dudek i pokora?! Większej głupoty dawno nie czytałem. O jego
    "pokorze" świadczą chociażby płacze w mediach na to, że nie jest
    pierwszy w rozmowach kontraktowych.
    Czekam na REALNE alternatywy za Adriana a nie bujanie w obłokach.

    Lindgren? Ten Lindgren, co w drugiej lidze robi:
    2 Fredrik Lindgren 2 1 2 0 1 6 ?
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 26-09-2016 o 11:29
    !Adrian walcz!

  28. Powrót do góry    #7088
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Howard Zobacz posta
    Widzę, że jeszcze tor nie wystygł po finałowym meczu, a Wy już linczujecie i wymieniacie większość składu na 2017

    Pewnie, wywalić wszystkich i wziąć takie asy jak: Kasprzak, Jankowski czy Pawlicki !!! aż strach się będzie bać takiej drużyny
    no ale zakładam, że Wam jeszcze alkohol z głów po finale nie wywietrzał i stąd te pomysły.

    Potrzeba nam juniora jak powietrza to fakt, bo w innym wypadku czeka nas los Uni z tego roku ale bez rewolucji w składzie, DOBRYM SKŁADZIE !!!
    Prawie każdy zespół w przyszłym sezonie będzie potrzebował juniora jak ryba wody. Najlepsza juniorka odchodzi w seniorkę i cieżko niektórym klubom będzie znaleźć godnych następców. Zmarzlik, Cyfer, Przedpełski, Pieszczek. Zauważcie jakie to będzie poważne osłabienie w juniorce dla nas i innych zespołów. Decydować o złocie w DMP 2017 może numer 6,7 - 14,15 i wcale nie muszą być to solidni juniorzy tylko najzwyklejsi przeciętniacy. Na pewno Unia Leszno dysponuje solidnym zapleczem juniorskim, Sparta z Drabikiem, Row z Woryną, a reszta będzie miała poważny problem. Wydaje sie że wcale nie trzeba mieć solidnych seniorów za wielkie pieniądze bo z tego co widać to nawet kasa wydana na wielkie gwiazdy z SGP może nie zapewnić tytułu.

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Zwykle sondowanie rynku przez Cegle.
    Za bardzo bym sie nie podniecal.
    Podejrzewam,ze pierwszenstwo ma i tak Unia L.
    Poza tym,nie wiem czy nas stac na Kolodzieja,ktory by musial
    jechac jako druga linia a zapewne miec placone jak lider.
    Ogolnie to nie jest powiedziane,ze czeka nas spokojny okres
    transferowy.
    Co prawda niby Vacul i Greg maja kontrakty na 2017 rok ale pewnie bez
    aneksu finansowego,co jest standardem przy umowach kilkuletnich.
    Niby zaden na podwyzke nie zasluzyl,ale czy zgodza sie na obnizke,na ktora szczegolnie Martin zasluzyl?
    Jest jeszcze Holder,ktory tez moze zadac podwyzki,biorac pod uwage nie sprawdzone co prawda inforamcje ale mowiace
    o tym,ze na ten sezon poszedl na spore ustepstwa finansowe.
    Zobaczymy.
    Miedziak swoj,sezon slaby,ktorys z kolei.
    Zostawilbym,bo nie widze duzo lepszej alternatywy a jak utrzymamy liderow z tego sezonu,w Kolodzieja albo zawodnika jego pokroju nie wierze.
    Marzenia Dworakowskiego o Polskim składzie z tego co na razie wiadomo raczej sie nie spełnią w sezonie 2017, więc szanse na Kołodzieja nie są aż takie małe. Jeżeli sam zawodnik wyraził zainteresowanie klubem to warto by sie było nad nim zastanowić. Pytanie tylko za kogo ?
    Ostatnio edytowane przez Lauda ; 26-09-2016 o 11:38

  29. Powrót do góry    #7089
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,134
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,860 w 4,875 postach
    Lindgren?
    Za Miedziaka nie moze.
    Za ktoregokolwiek z liderow to strzal w stope.
    Jedynie wymiana jednego z nich na Polaka z Top-u
    pozwalalaby myslec o sciagnieciu Szweda jako druga linie.

    Nie wiem,moim zdaniem po tym jak pojechali w PO,potrzebne sa kosmetyczne zmiany a nie rewolucja.

    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta

    Marzenia Dworakowskiego o Polskim składzie z tego co na razie wiadomo raczej sie nie spełnią w sezonie 2017, więc szanse na Kołodzieja nie są aż takie małe.
    Tu nie chodzi o polski sklad,bo Kildemand i Emil zostaja.
    Nicki jest na wylocie,byc moze PPJ rowniez.
    Maja miejsce dla Kolodzieja.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  30. Powrót do góry    #7090
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Martin miał kontrakt na jeden sezon w Toruniu.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  31. Powrót do góry    #7091
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Martin miał kontrakt na jeden sezon w Toruniu.

    Pozdrawiam
    Z tego co wiem, z opcją przedłużenia.
    !Adrian walcz!

  32. Powrót do góry    #7092
    Zaawansowany Awatar Yozayan
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    1,964
    Kliknij i podziękuj
    1,422
    Podziękowania: 994 w 502 postach
    Na przyszły sezon bezwzględnie potrzebujemy tylko juniora. Zmiany w podstawowym składzie:
    - Przedpełski za Gomólskiego (tak, Paweł nie robi wielkich postępów ale to typ zawodnika, który może odpalić nagle na niewyobrażalną skalę);
    - można rozważyć co z Gregiem. W tym sezonie się sprawdził jednak jak co roku w jego przypadku powstaje pytanie - czy to aby nie ostatni jego dobry sezon? Tylko kto za niego? Doyle będzie pewnie za drogi, Woffinden i Sajfutdinov nie do wyjęcia i na tym chyba kończy się dyskusja...
    - można rozważyć czy mamy jakieś alternatywy za Miedziaka. Rynek faktycznie nie wygląda wesoło. Super posunięciem byłaby próba wyciągnięcia Janowskiego z Wrocławia - domyślam się jednak, że to raczej nie do wykonania. Kołodziej? Myślę, że zostanie w Tarnowie.

  33. Powrót do góry    #7093
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Czy to Ty przypadkiem nie sprowadzałeś już
    do Apatora Cieślaczka cwaniaczka, który w tym
    sezonie dostał w papę od panienek? Nie chce mi się
    szukac, ale był tu już taki jeden "reformator".
    Kto za Adriana? Ale tak konkretnie - w podobnej kasie,
    bo Dudek, Janowski, Kołodziej, Kasprzak czy nawet Pawlicki
    to jakieś finansowe bajanie...no bo nie wierzysz chyba, że
    którykolwiek z nich pojedzie za to, za co jedzie Miedziak?
    Otrzymuje dodatkowo od lokalnych sponsorów coś około 300k, co też
    relatywnie pozwala obniżyć jego kontrakt.
    Dudek i pokora?! Większej głupoty dawno nie czytałem. O jego
    "pokorze" świadczą chociażby płacze w mediach na to, że nie jest
    pierwszy w rozmowach kontraktowych.
    Czekam na REALNE alternatywy za Adriana a nie bujanie w obłokach.
    Tak, byłem i jestem za M. Cieślakiem. Co to ma do rzeczy. Co do Miedzińskiego i finansów - ja nie wiem co ile kosztuje, bo jestem szarym kibicem, więc w kontraktach nie siedzę. Wiadomo, że trudno będzie prosto wymienić Miedzińskiego na Dudka, dlatego mówię o większym przebudowaniu składu ze zmianami na pozycji Vaculika i Hancocka.

    A jakbym miał wybrać tylko zmiennika Miedzińskiego w podobnych pieniądzach to wolałbym oglądać Jędrzejaka, lepiej motocykl prowadzi.

  34. Powrót do góry    #7094
    Użytkownik
    Dołączył
    26-09-2011
    Postów
    473
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 131 w 87 postach
    Zanim zaczniemy kogoś wymieniać w składzie, trzeba sobie zdać sobie sprawę z dwóch rzeczy:

    po pierwsze - jeśli nic nie zmienimy, w przyszłym roku jesteśmy drużyną słabszą (brak solidnego juniora),
    po drugie - w tym sezonie mieliśmy dużo szczęścia - omijały nas kontuzje.

    Wyobraźcie sobie taką sytuację: skład zostaje taki sam (bez Kacpra i Mroczki), a jeden z dwójki: Przedpełski/Miedziński zostaje kontuzjowany. Jedziemy trzema juniorami, co daje gwarancję około 10 zer w meczu. Trochę dramat.

  35. Powrót do góry    #7095
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    Tak, byłem i jestem za M. Cieślakiem. Co to ma do rzeczy. Co do Miedzińskiego i finansów - ja nie wiem co ile kosztuje, bo jestem szarym kibicem, więc w kontraktach nie siedzę. Wiadomo, że trudno będzie prosto wymienić Miedzińskiego na Dudka, dlatego mówię o większym przebudowaniu składu ze zmianami na pozycji Vaculika i Hancocka.

    A jakbym miał wybrać tylko zmiennika Miedzińskiego w podobnych pieniądzach to wolałbym oglądać Jędrzejaka, lepiej motocykl prowadzi.
    Prosiłem o realne alternatywy a nie gościa, który
    po wielkich namowach jednak nie zakończył kariery
    przed sezonem 2016.

    Na takiej samej zasadzie ja proponuję za Miedziaka:
    1. Zmarzlik;
    2. Dudek;
    3. Kołodziej;
    4. Kasprzak;
    5. Maks Drabik;
    6. Jarek Hampel;

    Termos - do roboty!
    !Adrian walcz!

  36. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Morciasz (06-10-2016)

  37. Powrót do góry    #7096
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Lindgren?
    Za Miedziaka nie moze.
    Za ktoregokolwiek z liderow to strzal w stope.
    Jedynie wymiana jednego z nich na Polaka z Top-u
    pozwalalaby myslec o sciagnieciu Szweda jako druga linie.

    Nie wiem,moim zdaniem po tym jak pojechali w PO,potrzebne sa kosmetyczne zmiany a nie rewolucja.



    Tu nie chodzi o polski sklad,bo Kildemand i Emil zostaja.
    Nicki jest na wylocie,byc moze PPJ rowniez.
    Maja miejsce dla Kolodzieja.
    Kilka tygodni temu działacze Unii zapowiedzieli że skład na przyszły sezon nie będzie budowany już za tak wielkie pieniądze. Wiadomo że Kołodziej ma swoją cene i pewnie za jakieś tam ledwo wyciągniete pieniądze nie będzie jeździł. CZy zostanie w Tarnowie ? Jeżeli Unia Tarnów zostanie w lidze kosztem niemocy finansowej Orła albo cudak Stępniewski zrobi lige 9 zespołową to Kołodziej zostanie w Tarnowie, ale jak na razie nic na to nie wskazuje.

  38. Powrót do góry    #7097
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,332
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    A jakbym miał wybrać tylko zmiennika Miedzińskiego w podobnych pieniądzach to wolałbym oglądać Jędrzejaka, lepiej motocykl prowadzi.
    Omg, w tym momencie mam zamiar złożyć ręce ku niebiosom i podziękować za to, że jesteś tylko szarym kibicem, a decyzje w klubie podejmują inni ludzie. Jędrzejak za Miedziaka, litości...

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (26-09-2016), miki1970 (28-09-2016)

  40. Powrót do góry    #7098
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Martin miał kontrakt na jeden sezon w Toruniu.

    Pozdrawiam
    Też mi sie coś wydaje że na jeden sezon. Z Termosem był nie dawno po słowie na temat kontraktu 2017.

  41. Powrót do góry    #7099
    Stały bywalec Awatar Agent_Cooper
    Dołączył
    26-03-2007
    Postów
    1,405
    Kliknij i podziękuj
    41
    Podziękowania: 245 w 141 postach
    Miedziak do wymiany jesli kontraktujemy grajka na pewne 8-10pkt. Zawodnika na podobna srednia nawet nie chce rozwazac. Cala kariera w Apatorze Miedziaka cos w koncu znaczy.

    Czy ktos jest do wyrawania, trzeba rozwazac pod katem tego ktorzy zawodnicy mogli sie nieco skonfliktowac z obecnymi klubami (np Hampel), lub beda rzadac duzej podwyzki (np Dudek). Tacy jedynie sa do wyciagniecia.

    W dzisiejszych czasach jesli klub jest w porzadku wobec zawodnika, to zmiany nie beda czestym widokiem, szczegolnie wsrod polskich zawodnikow.

  42. Powrót do góry    #7100
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Witek S. - przynajmniej na gorąco, olewa
    e-ligę. Włókniarz? Myślę, że nie sądzę.
    Najprawdopodobniej ostanie się Tarnów,
    więc Janusz Kołodziej zostanie we własnym
    sosie. Może Kacper będzie miał angaż - tam
    mu raczej będzie pasowało i okazji do startów
    będzie miał więcej - chyba, że pojadą po całości
    i ściągną duet: Mroczka&Gomóła .
    !Adrian walcz!

  43. Powrót do góry    #7101
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Temat przedłużenia Martina był poruszany w Toruniu, ale moim zdaniem Vacul nie będzie priorytetem dla KST. Co do jazdy Unii w Ekstralidze, to wszystko układa się na naszą korzyść jak dotychczas


    Pozdro
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  44. Powrót do góry    #7102
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Temat przedłużenia Martina był poruszany w Toruniu, ale moim zdaniem Vacul nie będzie priorytetem dla KST. Co do jazdy Unii w Ekstralidze, to wszystko układa się na naszą korzyść jak dotychczas


    Pozdro
    Dostał sie do SGP i może być to dla niego ciężka przeprawa. Dla mnie wielka niewiadoma.

  45. Powrót do góry    #7103
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lauda Zobacz posta
    Dostał sie do SGP i może być to dla niego ciężka przeprawa. Dla mnie wielka niewiadoma.
    Zobaczymy, co zdecyduje Adam. Myślę,
    że ten kontrakt zalezy głównie od niego.

    EDIT: Vacul spadł o 6 pozycji w klasyfikacji średnich -
    - ktoś wie, ile ewentualnie będą mogli mu kontrakt obciąć?
    Ostatnio edytowane przez Malin017 ; 26-09-2016 o 13:04
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #7104
    Stały bywalec Awatar Lauda
    Dołączył
    14-03-2006
    Postów
    1,400
    Kliknij i podziękuj
    236
    Podziękowania: 178 w 131 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Zobaczymy, co zdecyduje Adam. Myślę,
    że ten kontrakt zalezy głównie od niego.

    EDIT: Vacul spadł o 6 pozycji w klasyfikacji średnich -
    - ktoś wie, ile ewentualnie będą mogli mu kontrakt obciąć?
    Na cięcia sie Vacul nie zgodzi. W końcu to jeździec SGP więc się odpowiednio wyceni.

  47. Powrót do góry    #7105
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Zobaczymy, co zdecyduje Adam. Myślę,
    że ten kontrakt zalezy głównie od niego.

    EDIT: Vacul spadł o 6 pozycji w klasyfikacji średnich -
    - ktoś wie, ile ewentualnie będą mogli mu kontrakt obciąć?
    1 % za jedno miejsce w górę lub w dół. Aczkolwiek nie wiem czy klub powinien się szarpać z zawodnikami, zarówno Gregiem jak i Martinem o kilka %, zwłaszcza że nie był to spadek znaczny.

    Jeszcze jedna sprawa, awans Chrisa Holdera o 14 miejsc, to 14 % podwyżki Więc taki tani Chris, wcale taki tani się nie okaże

    Pomijam już fakt, że Doyle awansował o 21 miejsc w tym samym rankingu...

  48. Powrót do góry    #7106
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Mecz finałowy pokazał, że nie zawsze wygrywa drużyna lepsza, a bardziej cwana.
    To były 4 bardzo dobre mecze.

  49. Powrót do góry    #7107
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Zobaczymy, co zdecyduje Adam. Myślę,
    że ten kontrakt zalezy głównie od niego.

    EDIT: Vacul spadł o 6 pozycji w klasyfikacji średnich -
    - ktoś wie, ile ewentualnie będą mogli mu kontrakt obciąć?
    Dajcie spokój. Vacul pierwszy rok u nas i niech się zaaklimatyzuje. Absolutnie nikogo z obco bym nie ruszał. Jeśli Dziadzia zadeklaruje, że nie kończy kariery, to też bym zostawił.
    Stawiać na juniorów. Nawet nie jednego, a dwóch sprowadzić. Niech coś się dzieje i niech to junior będzie ewentualnym zastępstwem w przypadku kontuzji pary Adrian/Paweł.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  50. Powrót do góry    #7108
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Dajcie spokój. Vacul pierwszy rok u nas i niech się zaaklimatyzuje. Absolutnie nikogo z obco bym nie ruszał. Jeśli Dziadzia zadeklaruje, że nie kończy kariery, to też bym zostawił.
    Stawiać na juniorów. Nawet nie jednego, a dwóch sprowadzić. Niech coś się dzieje i niech to junior będzie ewentualnym zastępstwem w przypadku kontuzji pary Adrian/Paweł.
    Ja tam Vacula nie zwalniam - faktem jest jednak,
    że raczej zawiódł.
    !Adrian walcz!

  51. Powrót do góry    #7109
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Moi drodzy już po.Ale również i przed.Jeżeli uważacie niektórzy,że 3 zawodników z SGP tzn Holder,Hancock,Vaculik i reszta drużyny Przedpełski,Miedziński jacyś juniorzy poprawia wczorajszy wynik,to ja uważam,że tego wyniku nie powtórzą.Spójrzcie za kogo wskakuje Przedpełski do składu?Za Gomólskiego.Co z Miedzińskim?Przez cały sezon w kratkę,strzelił z jednym biegiem w Zielonej Górze i się udało,ale już w Gorzowie to on i Przedpełski są głównymi winowajcami przegranej.Za rok również ponownie będziemy się martwić,czy uda się czy nie,jak pojedzie Miedziński.Gdyby to zależało od moich pieniędzy to niestety,ale bym podziękował.Jakie mogą być różnice finansowe między Miedzińskim a Kołodziejem?Oczywiście tegoroczny skład i wynik to jest sukces,ale kto najbardziej zapracował na podwyżkę kontraktu.Występ w finale to wielkie zaskoczenie,ale chcąc myśleć o mistrzostwie trzeba się wzmocnić na pozycji seniora przy braku skutecznego juniora.

  52. Powrót do góry    #7110
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Jakie to jest zaskoczenie skoro wiekszosc osob stawiala Torun co najmniej w finale?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •