Strona 24 z 26 PierwszyPierwszy ... 142223242526 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,036 do 1,080 z 1142

Wątek: Unia Tarnów 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1036
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,695
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Zielona odetchnela z ulga
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #1037
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,880
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zielona odetchnela z ulga

    Ciebie już równo grzeje podsufitka. Młokos który nie zaliczył jeszcze żadnego meczu w żadnej lidze, miałby być postrachem nie wiem kogo.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1038
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,695
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Obsrales sie juz dziadku? Zmien pieluchomajtki!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #1039
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Niech Pająk i kogut się uspokoją bo są tak nakręceni że niedzielny baraż spędzą w tarnowskiej izbie przyjęć pod kroplówką

  5. Powrót do góry    #1040
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,695
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez SCOT FZG Zobacz posta
    Niech Pająk i kogut się uspokoją bo są tak nakręceni że niedzielny baraż spędzą w tarnowskiej izbie przyjęć pod kroplówką
    Następny slepy emoty nie widzi. Widac kto ma sraczke. A niedzielnego barazu nawet nie bede ogladal bo bede wracal z Torunia, wiec zycz mi szerokiej drogi cycku.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (03-10-2018)

  7. Powrót do góry    #1041
    Zaawansowany
    Dołączył
    19-02-2018
    Postów
    2,485
    Kliknij i podziękuj
    254
    Podziękowania: 971 w 539 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Następny slepy emoty nie widzi. Widac kto ma sraczke. A niedzielnego barazu nawet nie bede ogladal bo bede wracal z Torunia, wiec zycz mi szerokiej drogi cycku.
    Szerokości misiaczku i tylko mnie nie goń bo też będę wracał z Torunia szlakiem na Rybnik

  8. Powrót do góry    #1042
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,695
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Po prostu wiedzialem, ze mariola sie pierwsza odezwie jak napisze taki post. No goscia sie czyta jak ksiazke.
    A najwieksza beke mam z jego wywodow, ze stary Cierniak bylby glupi posylajac chlopaka na mecz barazowy.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #1043
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Po prostu wiedzialem, ze mariola sie pierwsza odezwie jak napisze taki post. No goscia sie czyta jak ksiazke.
    A najwieksza beke mam z jego wywodow, ze stary Cierniak bylby glupi posylajac chlopaka na mecz barazowy.
    Bo to jest głupie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. Powrót do góry    #1044
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,695
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    No jasne, lepiej zakonczyc sezon.
    Glupie to bylo trzymanie w szafie Tondera przez tyle lat.

    A mlody Cierniak jechalby w tym barazu gdyby Unia sie w nim znalazla i to nie ulega watpliwosci.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Powrót do góry    #1045
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Pewno, że głupie. Tak jak wpuszczanie do kadry piłkarzy przed 20 rokiem życia, kiedy one jeszcze niedoszkolone, niedoświadczone i na dorobku. Trzeba poczekać i do wszystkiego mieć odpowiednią cierpliwość, prawda.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (03-10-2018)

  13. Powrót do góry    #1046
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,202
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    i potem taki Tonder robi pierwsze punkty w lidze, wszyscy podjarani a nagle okazuje się, że on ma 19 lat.
    był jeszcze Rujner, którego Kempiński w wieku 20 lat po 6 punktach u siebie nie zabierał na wyjazd, bo uznał że to za wcześnie dla niego jechać na ciężkim torze w Gorzowie.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #1047
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cierniak będzie miał przetarcie przed sezonem 2019 bardzo dobre posunięcie a młody pomimo swojego wieku i tak wciąga nosem całą szkółkę Falubazu.

  15. Powrót do góry    #1048
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Unia Tarnów 2016 - wątek klubowy

    Pieprzycie trzy po trzy. Jaki Tonder co wy za porównania robicie? Mam nadzieje że nie będę tu musiał w niedziele napisać „a nie mówiłem”. Sprawdźcie sobie w jakich meczach debiuty zaliczyli Zmarzlik, Dudek czy Drabik. Nikt rozsądnie myślący nie posyła dzieciaka na debiut w meczu decydującym o utrzymaniu. Jeszcze ten drugoligowy baraż to pół biedy bo tam już chyba jest rozstrzygnięta rywalizacja ale i tak uważam to za niepotrzebne ryzyko.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  16. Powrót do góry    #1049
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Pieprzycie trzy po trzy. Jaki Tonder co wy za porównania robicie? Mam nadzieje że nie będę tu musiał w niedziele napisać „a nie mówiłem”. Sprawdźcie sobie w jakich meczach debiuty zaliczyli Zmarzlik, Dudek czy Drabik. Nikt rozsądnie myślący nie posyła dzieciaka na debiut w meczu decydującym o utrzymaniu. Jeszcze ten drugoligowy baraż to pół biedy bo tam już chyba jest rozstrzygnięta rywalizacja ale i tak uważam to za niepotrzebne ryzyko.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nikt na niego presji nie nakłada i nikt nie oczekuje nie wiadomo ile punktów jak przywiezie z 3 punkty to już będzie super,a porównanie jest bo u was Tonder kiedy zaliczył debiut wieku 19 lat bo tak wolicie stawiać na najemników typu Niedźwiedź a sami zapewne pytacie o Cierniaka bo przydał by się wam taki junior.
    Ostatnio edytowane przez Kibic Jaskółek ; 03-10-2018 o 17:40

  17. Powrót do góry    #1050
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Brak presji w takim meczu? Ta jasne. Jakby nie liczyli na jego pkt to by plastron wstawili.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Powrót do góry    #1051
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Brak presji w takim meczu? Ta jasne. Jakby nie liczyli na jego pkt to by plastron wstawili.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wiadomo że i tak więcej przywiezie niż Studziński także już wzmocnienie a jaka była u was presja w meczu z Rybnikiem masakra nie wspominam meczu z nami gdzie cała Zielona była obsrana i pewnie wszyscy całą noc nie spali.

  19. Powrót do góry    #1052
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic Jaskółek Zobacz posta
    Wiadomo że i tak więcej przywiezie niż Studziński także już wzmocnienie a jaka była u was presja w meczu z Rybnikiem masakra nie wspominam meczu z nami gdzie cała Zielona była obsrana i pewnie wszyscy całą noc nie spali.
    Widzę że masz problem z czytaniem ze zrozumieniem ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #1053
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Nikt chłopakowi do gardła nie skoczy, ani przed, ani po meczu. Przynajmniej z trzech powodów:
    a) każdy jest świadomy, że to debiut, a chłopak ma 16 lat.
    b) jest wystawiony, bo gorzej niż Studziński nie pojedzie (3x0), mówiąc krótko - ryzyko żadne.
    c) jak zrobi 3x0 to pojedzie to co Studziński, a debiut będzie miał za sobą.

    Rozumiem jeszcze, gdyby jechał za chłopaka, który regularnie robi 3-5 punktów. To może sobie sam presje narzucić, że jadę za punktującego gościa, jak nie zrobię 'jego' punktów to parking się będzie trząsł. Jednak w przypadku, gdy jedzie za będącego w mega dołku Studzińskiego, warto go trzymać pod parasolem? Wg mnie akurat możliwości do debiutu ma sprzyjające. Tymbardziej, że nasz tor najłatwiejszy w Polsce.

    ed. Plusów ujemnych, nie stwierdzono
    Ostatnio edytowane przez Bartucha ; 04-10-2018 o 08:11

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bartucha za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (04-10-2018)

  22. Powrót do góry    #1054
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Pieprzycie trzy po trzy. Jaki Tonder co wy za porównania robicie? Mam nadzieje że nie będę tu musiał w niedziele napisać „a nie mówiłem”. Sprawdźcie sobie w jakich meczach debiuty zaliczyli Zmarzlik, Dudek czy Drabik. Nikt rozsądnie myślący nie posyła dzieciaka na debiut w meczu decydującym o utrzymaniu. Jeszcze ten drugoligowy baraż to pół biedy bo tam już chyba jest rozstrzygnięta rywalizacja ale i tak uważam to za niepotrzebne ryzyko.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Czyli że należysz do kategorii Bońkowej. Poczekajmy, ma jeszcze czas, jak dorośnie to zobaczymy a teraz niech siedzi cicho.
    Cała masa piłkarzy mogłaby grać w kadrze gdyby nie trzymanie w niej starych dziadów i stwierdzanie, że jak gość nie dobił do 20 to się nie nadaje.

    Syna tez mam nie puszczać na turnieje ze starszymi, bo go pokopią i sponiewierają?

  23. Powrót do góry    #1055
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bartucha Zobacz posta
    Nikt chłopakowi do gardła nie skoczy, ani przed, ani po meczu. Przynajmniej z trzech powodów:
    a) każdy jest świadomy, że to debiut, a chłopak ma 16 lat.
    b) jest wystawiony, bo gorzej niż Studziński nie pojedzie (3x0), mówiąc krótko - ryzyko żadne.
    c) jak zrobi 3x0 to pojedzie to co Studziński, a debiut będzie miał za sobą.

    Rozumiem jeszcze, gdyby jechał za chłopaka, który regularnie robi 3-5 punktów. To może sobie sam presje narzucić, że jadę za punktującego gościa, jak nie zrobię 'jego' punktów to parking się będzie trząsł. Jednak w przypadku, gdy jedzie za będącego w mega dołku Studzińskiego, warto go trzymać pod parasolem? Wg mnie akurat możliwości do debiutu ma sprzyjające. Tymbardziej, że nasz tor najłatwiejszy w Polsce.

    ed. Plusów ujemnych, nie stwierdzono
    W biegu juniorskim z wewnętrznego pola to wygra ten bieg w cuglach.

  24. Powrót do góry    #1056
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Młody niech jedzie - pokazał na ostatnich turniejach, że jest już gotowy na poważne ściganie. Każdy taki występ to ważne doświadczenie, a o wynik ja osobiście się nie obawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  25. Powrót do góry    #1057
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,340
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,364 w 1,674 postach
    Cierniak zrobi w tym meczu w,d,0 - info prosto z forum satelitarnego.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Buszmen (04-10-2018)

  27. Powrót do góry    #1058
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez zabovsky Zobacz posta
    Cierniak zrobi w tym meczu w,d,0 - info prosto z forum satelitarnego.
    A po meczu powie '' przykro mi ale nie wytrzymałem presji '' Za dużo czytam w internecie na swój temat. Pozdrawiam Mariusza.

  28. Powrót do góry    #1059
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Przyznam się szczerze że po tym co widziałem to Cierniak wydaje mi się może być najwiekszym talentem żużlowym od dobrych 2-3 lat i być lepszym od takich zawodników jak Wiktor Lampart. No ale nie zapeszajmy

  29. Powrót do góry    #1060
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przyznam się szczerze że po tym co widziałem to Cierniak wydaje mi się może być najwiekszym talentem żużlowym od dobrych 2-3 lat i być lepszym od takich zawodników jak Wiktor Lampart. No ale nie zapeszajmy
    Spokojnie, młody jest bardzo utalentowany to fakt, ale sam talent robi wrażenie krótko, najważniejsza jest praca oraz szczęście. Sam jestem bardzo podekscytowany faktem, że od czasów Kołodzieja & Marcina Rempały mamy kolejnego, utalentowanego chłopaka, którego możemy od początku kariery oglądać z Jaskółką na plastronie i śledzić jego postępy.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  30. Powrót do góry    #1061
    Zaawansowany Awatar Drapichrust
    Dołączył
    07-01-2006
    Postów
    1,542
    Kliknij i podziękuj
    366
    Podziękowania: 327 w 209 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    był jeszcze Rujner, którego Kempiński w wieku 20 lat po 6 punktach u siebie nie zabierał na wyjazd, bo uznał że to za wcześnie dla niego jechać na ciężkim torze w Gorzowie.
    Ciężko winić Kempesa o tą decyzję
    https://www.youtube.com/watch?v=r1bKZvsiy9U
    Ścierkę mnie zabrał, moje narzędzie pracy!

  31. Powrót do góry    #1062
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,202
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Drapichrust Zobacz posta
    Ciężko winić Kempesa o tą decyzję
    https://www.youtube.com/watch?v=r1bKZvsiy9U
    Przeciez to jest efekt takiej wlasnie filozofii szkolenia wg Kempinskiego, a nie przyczyna.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 05-10-2018 o 09:38
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  32. Powrót do góry    #1063
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-04-2010
    Postów
    809
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowania: 86 w 64 postach
    Trzeba pamiętać, ze Mati Rujner w 2013, jako siedemnastolatek dostal szanse przejechania calego sezonu w pierwszym składzie drużyny. Przed sezonem było jakieś zamieszanie osobistymi menadżerami Niestety szło jak szło, dodatkowo jego ciągota do lapania kontuzji, przez którą stracił spora część sezonu. Później na dobre to chyba wlasnie w tym 2016 jakoś odżyl choć na chwilę, a tak zostawały mu ewentualnie mlodziezowki...No i skonczyło sie to mniej wiecej po tej kraksie w meczu Spartą, gdzie poleciał w bande z Drabikiem i mocno obił sobie ...."jaderka"
    Faktem ta filozofia niestety mocno go przyhamowała, ale było też pare innych kwestii jak częste kontuzje i sprawy nazwijmy to prywatne. No i Kempes raczej nigdy nie miał i nie będzie miał ręki do młodych.

  33. Powrót do góry    #1064
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Przyznam się szczerze że po tym co widziałem to Cierniak wydaje mi się może być najwiekszym talentem żużlowym od dobrych 2-3 lat i być lepszym od takich zawodników jak Wiktor Lampart. No ale nie zapeszajmy
    Trudno się nie zgodzić. To materiał na żużlowy "produkt z najwyższej pułki". Poparty pracowitością i niezbędnym
    w tym sporcie szczęściem może dać wiele radości nie tylko tarnowskim kibicom.

  34. Powrót do góry    #1065
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,695
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cierniak w pierwszym swoim oficjalnym meczu ośmieszył dwa razy tondera. Ja wiem, że to sparing, ale akurat juniorzy głodni jazdy to każdy mecz powinni traktować poważnie. Z Mateusza będzie super rider ale obawiam się że długo to w Tarnowie nie zabawią. Jaki jest cierniak senior to powszechnie wiadomo.. hehe, ale kilka dni po skończeniu 16 lat chłopak już pokazał że zjada wielu bardziej doświadczonych.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Eneasz (08-10-2018)

  36. Powrót do góry    #1066
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Cierniak w pierwszym swoim oficjalnym meczu ośmieszył dwa razy tondera. Ja wiem, że to sparing, ale akurat juniorzy głodni jazdy to każdy mecz powinni traktować poważnie. Z Mateusza będzie super rider ale obawiam się że długo to w Tarnowie nie zabawią. Jaki jest cierniak senior to powszechnie wiadomo.. hehe, ale kilka dni po skończeniu 16 lat chłopak już pokazał że zjada wielu bardziej doświadczonych.
    Objechać Tondera to żadne wielkie halo. Na waszym miejscu nie podkręcałbym atmosfery wokół dzieciaka bo to wcale nie pomaga.

    A co jest nie tak ze starym Cierniakiem? Jak mu Cieślak załatwi ciut lepszy kontrakt to zaraz wyniesie się z synem do Czewy?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  37. Powrót do góry    #1067
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Objechać Tondera to żadne wielkie halo. Na waszym miejscu nie podkręcałbym atmosfery wokół dzieciaka bo to wcale nie pomaga.

    A co jest nie tak ze starym Cierniakiem? Jak mu Cieślak załatwi ciut lepszy kontrakt to zaraz wyniesie się z synem do Czewy?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    2019 nigdzie się nie wyniesie. Czysto żużlowo to jeździ jak 26 latek a nie jak zawodnik dekadę młodszy.

  38. Powrót do góry    #1068
    Użytkownik
    Dołączył
    25-03-2014
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 12 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    2019 nigdzie się nie wyniesie. Czysto żużlowo to jeździ jak 26 latek a nie jak zawodnik dekadę młodszy.
    Zostaje w Tarnowie na sezon 2019 razem z Rempałą.

  39. Powrót do góry    #1069
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-09-2016
    Postów
    1,217
    Kliknij i podziękuj
    351
    Podziękowania: 319 w 194 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Objechać Tondera to żadne wielkie halo. Na waszym miejscu nie podkręcałbym atmosfery wokół dzieciaka bo to wcale nie pomaga.

    A co jest nie tak ze starym Cierniakiem? Jak mu Cieślak załatwi ciut lepszy kontrakt to zaraz wyniesie się z synem do Czewy?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Objechanie Tondera , to może wielki sukces nie jest , ale w przypadku młodego Cierniaka przykuwa wzrok jego niezwykle dojrzała
    (jak na takiego dzieciaka!) jazda , świetna technika , opanowanie motocykla , a więc ma on wszystko , co istotne by zaistnieć
    w tym sporcie. Jak szczęście będzie z nim i odda tej dyscyplinie serce , to szybko znajdzie się w TOP 3 polskich juniorów.
    Przewiduję , że wraz z Bartkowiakiem szybko zdominują tą kategorię wiekową.

  40. Powrót do góry    #1070
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    No to pięknie się zapowiada . 16 lat, debiut w meczu o stawkę, obcy tor - aż serce rośnie jak się to czyta:

    Mateusz Cierniak! Co za debiut tego 16-latka. Młodzieżowiec najlepiej wyszedł ze startu i odniósł pewne zwycięstwo. Z okrążenia na okrążenie powiększał swoją przewaę. Niesamowite!

    Na wyjściu z pierwszego łuku Mateusz Cierniak nabrał prędkości i po wewnętrznej wyprzedził Tomasza Gapińskiego

    Mateusz Cierniak. 16-latek systematycznie zmniejszał swoją stratę, a na ostatnim łuku napędził się po zewnętrznej i przedarł się na drugie miejsce.

    Na rozkładzie w meczu o życie: Gapiński, Okoniewski i Cyfer. Od czasu Kołodzieja, nie było chłopaka, który zapowiadałby się tak dobrze...
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  41. Powrót do góry    #1071
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Ale kibice tarnowscy wiedzieli, że Mateusz nie da ciała. Jego jazda jak na ten wiek, to wyprzedzenie o epokę innych przeciętnych juniorów, a i niektórzy seniorzy mogą mieć "ciepło" w rywalizacji z Mateuszem.

    Wiadomo że, to może jeszcze za wcześnie, ale jak się objeździ sezon/dwa w 1 lidze, to może być jenym z lepszych polskich juniorów.

    Komplet z bonusami chłopaka, który parę dni temu skończył 16 lat dające szanse na start z seniorami w meczu o punkty, robi wrażenie.

  42. Powrót do góry    #1072
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No to zagadka rozwiązana. Ja juz po sparingu w Ostrowie czułem, ze koledzy z Tarnowa się nie mylili.
    A gadanie, ze za młody na mecz ligowy... Pfffff! A Kurman ile miał lat jak debiutował w meczach o stawkę, żeby Polmos wrócił do najwyższej ligi?
    Wielkie mi ryzyko. Najwyżej przywiózłby zero na koncu i tyle. To Pawliczak też nie powinien jechać w Grudziadzu czy u nas z Tarnowem?

    Unia ma naprawdę dobrych wychowanków i Rolnicki, Cierniak, Jamróg mogliby z dowolnym wsparciem obcokrajowców na poziomie rządzić w I lidze. Jak zarząd pokombinuje to Jaskółki szybko wrócą do najwyższej ligi a takie objeżdzenie klasę niżej akurat juniorce może posłużyć. Po awansie wraca Kołodziej i macie skład.

  43. Powrót do góry    #1073
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Widziałem wczoraj tylko jeden bieg w jego wykonaniu, gdy porozstawiał rywali i ośmieszył Okonia. Szacun! Tak debiutują tylko wielkie talenty. W zasadzie to chyba nie było takiego debiutu od czasów Bajerskiego a to było 27-28 lat temu ?
    Z Mirka Cierniaka jakiś wielki rajder nie był, ale syn to mu się udał bez dwóch zdań. Natomiast byłbym ostrożny z robieniem z niego nowego Golloba czy nawet Bajerskiego. Dużo pracy przed nim. Zobaczymy jak się będzie rozwijał, czy np. za dużo nie urośnie itd. Życzę mu dużo szczęścia bo bez tego w tym sporcie to się niczego nie wskóra niestety.

  44. Powrót do góry    #1074
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Carlitos, powolutku. Przypomnij sobie debiut Przemka Pawlickiego (jaki efekt i to na poziomie ekstraligowym, a nie II ligi) i zobacz, gdzie on jest teraz...

  45. Powrót do góry    #1075
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    No i jeszcze mają Dawida Rempałę. Unia ma fajną młodzież i w takim razie dobre perspektywy.

  46. Powrót do góry    #1076
    Stały bywalec Awatar mariotar
    Dołączył
    03-06-2016
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 197 w 120 postach
    Dawid Rempała spoko ale widać po jego jeździe że miał do tej pory duzo mniej kontaktu z motocyklem niż Mateusz i do pewności w jeździe to mu jeszcze brakuje. Jak by nie było to jest to jednak Rempała i poniżej pewnego poziomu na juniorce na pewno nie zejdzie bo oni to mają we krwi. Na juniorce mamy w tym sezonie znaczna przewagę nad innymi klubami w 1 lidze i spokojnie możemy bić się o awans za rozsądne pieniądze.

  47. Powrót do góry    #1077
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Carlitos, powolutku. Przypomnij sobie debiut Przemka Pawlickiego (jaki efekt i to na poziomie ekstraligowym, a nie II ligi) i zobacz, gdzie on jest teraz...
    No pamiętam, 11 pkt z Wrockiem ? To było jednak parę konkretnych dzwonów temu. Poza tym Przemek jednak sporo urósł między 16-20 rokiem i to też moim zdaniem miało znaczenie.

  48. Powrót do góry    #1078
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Ostatni raz takie wrażenie na meczu w Ostrowie zrobił na mnie - też wtedy stawiające pierwsze kroki - Drabik. Jednak to co zrobił wczoraj Cierniak, przebiło Drabika. Dawno nie widziałem tak mądrze jadącego chłopaka. Jakby tak iść 'na nieświadomke', nie wiedząc, że ten chłopak wczoraj miał debiut, a kilka dni temu skończył 16 lat - nie ma opcji się połapać. Sprzęt to jedno - wiadomo, ale tak dojrzała jazda, technika, dobieranie ścieżek. On wczoraj nie zrobił ani jednego błędu na trasie! Jak przegrał start [a przegrał niejeden], to w polu każdy atak [duża/mała] przemyślany, bezpieczny. Do tego skromny, poukładany młokos. Nie powiem, że nie zazdroszczę takiego juniora Trzymam kciuki za młodego, jak chyba każdy w Ostrowie po wczorajszym meczu Nawet Tondera czy Zgardy tak nie zazdrościmy, poważnie Mariusz!

    ed. literówka
    Ostatnio edytowane przez Bartucha ; 08-10-2018 o 10:28

  49. Powrót do góry    #1079
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,695
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ostrzegalismy...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Powrót do góry    #1080
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ostrzegalismy...
    A wiesz że była konkretna oferta wypożyczenia na baraże Cierniaka do Falubazu?
    Rodzice mieli dość oleju w głowie żeby się nie zgodzić ze względu na ryzyko. I bardzo dobrze!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    kian (08-10-2018)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •