Strona 20 z 26 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 856 do 900 z 1142

Wątek: Unia Tarnów 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #856
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    No skoro musi zdawac to jest adeptem

    A dwa fakty przy okazji: Myslalem, ze Jacek da sobie spokoj, ale podobno rzeczywiscie dzis odnawia licke. Hm.
    Drugi fakt: Artykul na SF nie ma zadnych nazwisk procz Fajfera. nie wiadomo kto zdaje otd... Czyzby nie chciano robic szumu wokol odnawiania licencji Jacka? Czyzby szykowali go na mecz z Rybnikiem..?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #857
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Jacek zdaje, bo pewnie liczy na Rybnik. W przeciwnym razie po co miałby to robić ?

    Z naszych młodych zdają Piotr Pióro i Krystian Stefanów. Egzamin był o 9, więc chyba już po

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  3. Powrót do góry    #858
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/621...-na-licencje-z

    Jacek nie brał udziału, lub nie zdał, ale to wydaje się raczej niemożliwe

  4. Powrót do góry    #859
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,018
    Kliknij i podziękuj
    5,735
    Podziękowania: 1,738 w 1,101 postach
    Przecież on tylko teorię zdawał.

  5. Powrót do góry    #860
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    O przepraszam, faktycznie mój błąd.

  6. Powrót do góry    #861
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Pewnie popelnie tutaj jeden z ostatnich wpisow, no ale mimo, ze mnie nie bylo na stadionie (i nie bedzie mnie dopoki Sady sie nie pozegna)
    to wypada podziekowac chlopakom za ten mecz. Wystarczylo troche roszad w skladzie i juz inaczej to wygladalo. Byla mobilizacja, nie bylo jednak wielkiej presji i to jest klucz do zagadki. Druzyna caly sezon jechala z gilotyna nad glowa, widmo kazdej jednej porazki u siebie oznaczalo krok ku spadkowi.
    A tytanow psychiki w naszym skladzie prozno szukac.
    Ten stres byl niepotrzebny, bo liga tak sie ulozyla, ze mozna bylo sobie pozwolic na bardzo duzy margines bledu. Nie trzeba bylo wygrywac wszystkiego u siebie.

    Tragedia Krystiana odcisnela pietno na tej ekipie, nie ulega to watpliwosci. Jazda z takim bagazem musi wygladac inaczej.
    Pechowy sezon, nawet pogoda nie chciala pomagac. Ale juz pal szesc ten spadek. To nie jest koniec swiata - pod warunkiem ze cos sie w koncu zmieni.
    Tarnow ma kibicow zuzla i to nie malo, dzis podobno bylo spokojnie 5-6 tysiecy. Jak na jazde jaka prezentowali i w ogole caly ten masakryczny sezon... to nie jest zly wynik, przy takich cenach biletow na brudnej gruzoarenie.
    Rzeklbym, ze to jest bardzo duzy kapital. Generalnie wystarczalo sciagnac na trybuny drugie tyle i mielibysmy praktycznie pelny stadion co kolejke.

    Sezon w lidze nizej to czas na odbudowe tego co zdechlo. Czas na ogarniecie toru, ktory przestal byc atutem, czas na uporzadkowanie spraw organizacyjnych, marketingowych. Czas na cos swierzego.
    Czas dla mlodziezy w szkolkach na dorastanie.



    Jesli ktos by chcial jeszcze dodac to smialo, zapraszam.

    PS. W 2014 bylismy moralnymi mistrzami.... teraz , po wygraniu dwumeczu z Rybnikiem zostalismy moralnymi... utrzymankami.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #862
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Witam.
    Wczoraj to moja trzecia wizyta na Mościcach ,średnio co jakies sześć lat tam jestem.Mam nadzieje ,że na nastepne nie bede musiał czekac aż tyle.

    Nie bedę odnosił sie do wzajemnych uprzejmości kibicowskich .Zygam stadionowymi wulgaryzmami .Zmuszony jestem tego słuchac wiec nie warto o tym pisac. Z politywaniem patrze na tych ludzi i zastanawiam sie czy to sie w tramwaju wychowało... ? Czy naprawde dzikusy to Ci z Afryki...?

    Sportowo zawody były słabiutkie. Zresztą chyba jak większośc w tym sezonie w Tarnowie. Zastanawiam sie dlaczego. Przecież pamietam czasy gdzie na tym samym torze Gollob ,Rickardsson i społka rozgrzewali kibiców do czerwonosci.Walki multum ,zawody wspaniałe... Gdzie to sie podziało ?

    Ilość kibiców na zawodach świadczy ,że w Tarnowie powinna byc Ekstraliga. Dla mnie Rybniczanina to przecież też bliski wyjazd a dla klubu mozliwośc sparingów przedeezonowych.
    My z Rybnika raczej wszedzie mamy daleko. Tarnów mial jeszcze dalej tyle lat. Szacun.

    Mysle ,że Janusz Kołodziej i Max Fricke juz od miesiaca maja telefony rozgrzane do czerwoności. To beda dwa gorące towary zimy.

    Natomiast teraz cos mniej przyjemnego ale szczerego od serca.
    Czy w Tarnowie nikomu nie zależy na zarabianiu pieniązków ? Przyjeżdza z Rybnika ok 700 osób. Z tego 670 względem numeru pesel jest wsadzonych w sektor gośći. Ok ,nie przeszkadza mi to. Nie przeszkadza mi fakt ,że sektor wyglada jak po wojnie i jest w nim jeden toi toi. Nie ,nie o to mi chodzi...
    Jestem w szoku ze nikt w Tarnowie nie pomyslał o zwykłym gastro dla kibiców gości. Postawić obok sektora kraniki z browarem ,grilla z kiełbasą ,woda lub jakas cola...
    Nie bede sie bawił w wiliczanki ale można sobie wyobrazic ze zarobek jest liczony w tysiacach złotych . W taki dobrobyt opływacie w Tarnowie...?
    Przeciez juz wczesniej wiadomo było ilu bedzie ludzi z Rybnika.
    Zal mi było tych kilku biegających dziewczyn na drugi koniec stadionu po kiełbase i zmuszonych do wysłuuchiwania narzekań na obsługe.

    Wracając do poczatku posta ,nic sie ze stadionem od tych kilkunastu lat nie zmieniło ,bida straszna a jak jest okazja.... to sie chyba nie chce.

    Pozdrawiam i pamietajcie Tarnowianie ,że zima długa i wszystko może sie wydarzyć ,do zobaczenia ! (moze za rok ? )

  8. Powrót do góry    #863
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Drodzy tarnowianie mam do Was pytanie:

    Swego czasu głośno było o planowanym remoncie/przebudowie Jaskółczego Gniazda. Miał on podobno zacząć się w przyszłym roku, a uniści mieli jeździć gościnnie w innym mieście.

    Jak to z tym remontem jest?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  9. Powrót do góry    #864
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Sprawa stadionu jest niestety zawieszona przez lokalne rozgrywki "polityczków" w Tarnowie. Teraz zamiast pracy dla miasta, najważniejsze jest dla nich odwołanie Prezydenta i postawienie tam kogoś z "bardziej słusznej" linii politycznej. Dramat totalny, bo akurat lokalne działania powinny być prowadzone bez wzorowania się na linii podziału u góry.

    Tak więc, drodzy kibice z innych miast, mając nadzieję na rychły powrót mojej ukochanej Unii do elity, będziemy musieli Was gościć na naszym Estadio de la Gruz przez kolejne sezony... :/

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Semen (17-08-2016)

  11. Powrót do góry    #865
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ... czyli w Tarnowie tak jak w pozostałych częściach naszego pięknego kraju Orwell wiecznie żywy.

    Dzięki za info!
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  12. Powrót do góry    #866
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    wiadomo cos jak toczy sie sprawa z kibicem ktory przyduszony przez policje zmarl na stadionie?

  13. Powrót do góry    #867
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Unia Tarnów 2016 - wątek klubowy

    No Jaskółki mieliście godna reprezentacje na meczu w ZG:

    http://m.sportowefakty.wp.pl/zuzel/z...5931-galeria/6



    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Zboczeniec z lasu (01-09-2016), miles (26-08-2016)

  15. Powrót do góry    #868
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Wiadomo już coś o wsparciu GA na rok 2017? Janek będzie zadowolony? Bo nam w Unii Leszno już kruki, wrony rozdziobały prawie cały skład i na Kołodzieja czekamy z wódką i solą (czy jak to się mówi)

  16. Powrót do góry    #869
    Super Snajper FTSL Awatar szamot85
    Dołączył
    03-08-2004
    Postów
    1,116
    Kliknij i podziękuj
    11
    Podziękowania: 8 w 6 postach
    http://www.espeedway.pl/news,jasna_d...,83880,12.html


    Dość optymistyczny artykuł,oby było prawdą to co tam pisze.Choć ja jestem trochę staroświecki i wolałbym wersję z wywalczeniem awansu na torze,a nie żadnym wskakiwaniem za kogoś.

  17. Powrót do góry    #870
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Nie wiem po co rezygnowac z Mikkela - na pierwsza lige dobry zawodnik.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #871
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Orzeł licencję prawie na pewno dostanie, więc raczej bez UT w Elidze 2017.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  19. Powrót do góry    #872
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    ... prawie na pewno

    W Łodzi, nie wymogi formalne są przeszkodą. Na te przymknąć oko obiecał już Stępniewski.
    Problemem są pieniądze, z tego co mi wiadomo, na dziś mają zapewnione około 50% minimalnego budżetu z jakim jest w ogóle sens startować w Ekstralidze.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  20. Powrót do góry    #873
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,966
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Nawet jak Lodz nie bedzie chciala awansowac,zaproszenie otrzyma Wlokniarz.
    Swiecik cisnienie na SE ma,ale czy zaproszenie przyjmie zalezy nie tylko od jego chciejstwa,
    bo tym razem podejrzewam,ze centrala dokladnie przeswietli finanse zanim ostatecznie zdecyduja.
    Podobnie bylo rok wczesniej,gdzie zaproszono Ostrowie a potem Rybnik.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-09-2016 o 08:59
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #874
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Zaproszenie Włókniarza do Esktraligi to jeden z możliwych scenariuszy.
    To byłoby w zasadzie "piękne" zwieńczenie corocznej farsy licencyjnej.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Semen za jego przydatny post!

    sobotch (08-09-2016)

  23. Powrót do góry    #875
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Pytanie tylko, jak to się wszystko układa w kręgach władz Ekstraligi: awans Włókniarza byłby historyczny - oto drużyna, która nie awansowała do finału PLŻ, a w samej PLŻ znalazła się tylko dzięki likwidacji II ligi, teraz pojedzie w Ekstralidze ? . Moim zdaniem realia tego sportu od lat są takie, a nie inne i powinniśmy wyciągać wnioski w postaci zorganizowania ligi zawodowej. Rybnik, Grudziądz, Rzeszów, Lokomotiv, Ostrów - to przecież wszystko przypadki z ostatnich dwóch sezonów, które dobitnie pokazują, że przepaść między ligami jest tak duża (finansowa), że system spadków i awansów jest kompletnie oderwany od realiów polskiego speedway'a ligowego.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Dominik (08-09-2016)

  25. Powrót do góry    #876
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Jaki Wlókniarz w SE ? Z całym szacunkiem ale Włókniarz nie jest gotowy ani pod względem finansowym ani organizacyjnym na SE.

    Dla mnie sprawa jest prosta, jeśli zwycięzca finału NICE PLŻ odmówi jazdy w SE, czyli ani Orzeł ani Loko, z różnych powodów nie będą w stanie jechać w SE to wtedy zaproszenie powinni dać Unii Tarnów. Właśnie z tego względu, że ten klub jest gotowy i finansowo i organizacyjnie podołać wyzwaniu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #877
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Z tym ostatnim zdaniem to ja mam watpliwosci.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #878
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Z tym ostatnim zdaniem to ja mam watpliwosci.
    Chodzi ci o finanse czy organizacje w klubie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #879
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Obydwie te rzeczy. Chociaz bardziej o organizacje, no bo GA gwarantem budzetu jest solidnym. Ale sami nie uciagna odpowiednio mocnego skladu.
    Wiec do kwestii finansowych oraz organizacyjnych dodalbym po prostu sportowe. potrzebna jest druzyna, ktora nie bedzie dostawac batow i odstawac od reszty.
    Wszak to ekstraliga.

    Zaplecze sponsorskie, stadion... to wszystko jest pierwszoligowe
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #880
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Jak GA sobie zażyczy, to będzie w miesiąc zbudowany skład na medal. Moim zdaniem zaplecze organizacyjne, jak i finansowe jest zdecydowanie lepsze niż u jakiejkolwiek drużyny w PLŻ.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  30. Powrót do góry    #881
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Mhmmmm.... a jak sobie nie zazyczy, tylko zapewni znow polowe budzetu a reszte bedzie szukal Sady (dopowiadam od razu, ze nie znajdzie, tylko wezmie tanszych zawodnikow i bedziemy miec powtorke z rozrywki)

    Zaplecze organizacyjne? U nas? Mozesz podac przyklad gdzie organizacyjnie wyprzedzamy Lodz? Nie wspomne o Loko
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #882
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jaki Wlókniarz w SE ? Z całym szacunkiem ale Włókniarz nie jest gotowy ani pod względem finansowym ani organizacyjnym na SE.

    Dla mnie sprawa jest prosta, jeśli zwycięzca finału NICE PLŻ odmówi jazdy w SE, czyli ani Orzeł ani Loko, z różnych powodów nie będą w stanie jechać w SE to wtedy zaproszenie powinni dać Unii Tarnów. Właśnie z tego względu, że ten klub jest gotowy i finansowo i organizacyjnie podołać wyzwaniu.
    Zgodnie z regulaminem jak nie będzie mógł Orzeł i Loko, to w kolejce jest trzecia drużyna zaplecza (czyli pewnie Włókniarz), a potem DK.

    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    ... prawie na pewno

    W Łodzi, nie wymogi formalne są przeszkodą. Na te przymknąć oko obiecał już Stępniewski.
    Problemem są pieniądze, z tego co mi wiadomo, na dziś mają zapewnione około 50% minimalnego budżetu z jakim jest w ogóle sens startować w Ekstralidze.
    Witek od zawsze tak straszy a potem i tak jedziemy dalej Zresztą nie wiem czy taki Grudziądz ma budżet dla Orła nie do przejścia.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  32. Powrót do góry    #883
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Zaplecze organizacyjne? U nas? Mozesz podac przyklad gdzie organizacyjnie wyprzedzamy Lodz? Nie wspomne o Loko
    Wyprzedzamy Łódź choćby pod tym względem, że u nas (w Ekstralidze do tego) wypłaty są na czas. To jest kluczowy element tej całej układanki

    Pozdro
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  33. Powrót do góry    #884
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    savage, prosze cie, badzmy powazni.
    Wyplaty na czas byc moze byly, ale dopiero w tym sezonie. Dlatego, ze Sady wymienil drozszych zawodnikow na tanich, na dodatek wiele punktow oni nie robili.
    Rok temu te mielismy stosunkowo niedrogi sklad i jesien znowu byla nerwowa i czesc kasy z GA poszla na splate.

    O to mi wlasnie chodzi, bo poki co to wyglada to tak, ze wraz z plynnoscia finansowa nie zapewniamy odpowiedniej klasy sportowej na elige.
    Nie idzie to u nas w parze od lat.

    Witek ma opinie dobrego platnika.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #885
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,242
    Kliknij i podziękuj
    1,016
    Podziękowania: 2,209 w 1,202 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Witek od zawsze tak straszy a potem i tak jedziemy dalej Zresztą nie wiem czy taki Grudziądz ma budżet dla Orła nie do przejścia.
    Tu nie chodzi o paplaninę Witka. Sam nie wyłoży 3-4 mln PLN.

    Grudziądz dostaje z miasta w sposób bezpośredni i pośredni pomoc rzędu 3mln PLN.
    Orzeł ma, tak przynajmniej się mówi, cały budżet rzędu około 2,5mln PLN, więc w mieście włókniarek tak różowo z kasą to nie jest.
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  35. Powrót do góry    #886
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Witek ma opinie dobrego platnika.
    Unia ma zdecydowanie dużo lepszą opinię pod tym względem, jeśli chodzi o Ekstraligę. Przede wszystkim stoi za nią solidny sponsor, który jest gwarantem pewnej stabilności finansowej. Nie bardzo wiem, co rozumiesz poprzez "lepszą organizację" w Łodzi, czy w Daugavpils ?! Skoro nasz klub ma budżet na Ekstraligę, a w/w na ten moment nie mają połowy tego, to to jest chyba najważniejszy argument na to, że to Unia jest najlepszym kandydatem do jazdy w elicie.

    Czy Skrzydlewski jest lepszym prezesem od Sadego ?! Jeśli o to Ci chodzi, to ciężko stwierdzić. Tu jest zupełnie inna sytuacja, gdzie największy sponsor zarządza klubem.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  36. Powrót do góry    #887
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Unia ma zdecydowanie dużo lepszą opinię pod tym względem, jeśli chodzi o Ekstraligę. Przede wszystkim stoi za nią solidny sponsor, który jest gwarantem pewnej stabilności finansowej. Nie bardzo wiem, co rozumiesz poprzez "lepszą organizację" w Łodzi, czy w Daugavpils ?! Skoro nasz klub ma budżet na Ekstraligę, a w/w na ten moment nie mają połowy tego, to to jest chyba najważniejszy argument na to, że to Unia jest najlepszym kandydatem do jazdy w elicie.

    Czy Skrzydlewski jest lepszym prezesem od Sadego ?! Jeśli o to Ci chodzi, to ciężko stwierdzić. Tu jest zupełnie inna sytuacja, gdzie największy sponsor zarządza klubem.

    Pozdrawiam
    No to juz twoje zadanie savage, poniewaz sam wyrozniles te dwie kwestie i nazwales je z osobna.
    Moim zdaniem zaplecze organizacyjne, jak i finansowe jest zdecydowanie lepsze niż u jakiejkolwiek drużyny w PLŻ.

    Nasza stabilnosc finansowa jest taka, ze rok temu jesienia zawodnicy byli splacani - fakt.
    Oczywiscie generlanie zawodnicy nie musza sie martwic ze GA znikna wraz z ich kontraktami, ale juz z tym platnikiem (klub) tak rozowo nie jest.
    Natomiast w kwestii organizacyjnej to moze sie wypowiedz, co konkretnie mamy lepszego niz Lodz. I prosze, pomin juz kwestie GA.
    Wtedy ja chetnie odpisze jak ja to widze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #888
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jaki Wlókniarz w SE ? Z całym szacunkiem ale Włókniarz nie jest gotowy ani pod względem finansowym ani organizacyjnym na SE.

    Dla mnie sprawa jest prosta, jeśli zwycięzca finału NICE PLŻ odmówi jazdy w SE, czyli ani Orzeł ani Loko, z różnych powodów nie będą w stanie jechać w SE to wtedy zaproszenie powinni dać Unii Tarnów. Właśnie z tego względu, że ten klub jest gotowy i finansowo i organizacyjnie podołać wyzwaniu.
    Pytanie bez złośliwości.

    Na jakiej podstawie miejsce w Ekstralidze, Nice PLŻ czy każdej innej klasie rozgrywkowej miałby dostać klub ze stadionem który lada chwila się zawali...?
    Pzdr,
    Garfield

  38. Powrót do góry    #889
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Garfield Zobacz posta
    Pytanie bez złośliwości.

    Na jakiej podstawie miejsce w Ekstralidze, Nice PLŻ czy każdej innej klasie rozgrywkowej miałby dostać klub ze stadionem który lada chwila się zawali...?
    Może na takiej, że jest stabilnym finansowo klubem z gwarancją tego, że po sezonie nie zbankrutuje i zostawi tonę smrodu ?!

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Jap (03-10-2016)

  40. Powrót do góry    #890
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Skoro więc stadion nie jest już żadnym kryterium niech PZM odda nam te parę ładnych baniek za remont stadionu, a gwarantuję, że również będziemy stabilnym finansowo klubem, ba! Wręcz bogatym.

  41. Powrót do góry    #891
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    4,964
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 1,583 w 777 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Może na takiej, że jest stabilnym finansowo klubem z gwarancją tego, że po sezonie nie zbankrutuje i zostawi tonę smrodu ?!

    Pozdrawiam
    No to niech wynajmie sobie stadion w Krakowie lub Rzeszowie. Jeśli tak to proszę bardzo.
    Pzdr,
    Garfield

  42. Powrót do góry    #892
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    co tam, jak tam Tarnowiaki? oburzeni decyzją o zaproszeniu Włókniarza? Kołodziej pociągnie was w Nice PLŻ? jaki budżet, jaki skład? dajcie znać jakie tam newsy
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  43. Powrót do góry    #893
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Ja osobiscie jestem oburzony, ale nie dlatego, ze chcialem by to UT zostala w elidze.

    Z Kolodziejem wg mnie sprawa otwarta, ale jak ktos mu sypnie duuzo wiecej kasy to moze zmienic klub. Niby nigdy na kase nie lecial, ale nie wiem na jaki kontrakt moze liczyc jezdzac w Nice - gdzie punktow bedzie mielil sporo.
    Co do budzetu i skladu to nic nie wiadomo, wiekszosc liczy na sciagniecie wychowankow, ale skoro Orzel wyladowal rowniez w nice to Jamroga nie puszcza, Mazur z Sadym w zyciu sie nie dogada, wroci wiec Koza i moze Balans?

    Bylo ostatnio spotkanie z zawdonikami i podobno bylo calkiem milo i fajnie zorganizowane, ale to moze ktos napisze kto byl.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #894
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    Mam nadzieje że utrzymacie Kołodzieja i np Madsena i za rok wrócicie gdzie wasze miejsce

  45. Powrót do góry    #895
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Ja tam się cieszę że będziemy w NPLŻ. Spadliśmy i tam jest nasze miejsce. To że w przeszłości Grudziądz i Rybnik dostali się do Ekstra kuchennymi drzwiami nie znaczy że i my musimy. Przyda się sezon na odsapnięcie. Piszę sezon bo mam nadzieję na zbudowanie składu na walkę o awans. Utrzymanie Koldiego, Leona i Kenia dałoby możliwość powrotu do Tarnowa wychowanków, szczególnie chciałabym zobaczyć znowu na Z3 Kubę i Edka, którzy w tym sezonie na pierwszoligowych torach byli liderami swoich drużyn i dawaliby nadzieję na solidne punktowanie. Co do juniorów to ostatnia szansa dla Patryka. Marzyłby mi się też Oskar Bober ale coś mi się widzi że przy przejsciu do seniorów Zmarzlika, Przedpełskiego, Pieszczka Oskar będzie łakomym kąskiem dla ekstraligowców. Wtedy do pary z Patrykiem młody Konieczny i czekamy trzy lata na Mateusza Cierniaka

    W razie gdyby Duny czy Kołdi jednak odeszli do Ekstra to typów do ich zastąpienia też jest sporo: Lahti, Hougaard, Lebiediew, Bogdanow, Kułakow, Kudriaszow - wszyscy obycie w I lidze i na pewno tańsi od naszej trójki.

    Teraz wszystko w rękach naszych działaczy.
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  46. Powrót do góry    #896
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    na mlodego Cierniaka musimy czekac az 3 lata? Wydawalo mi sie, ze za rok moze zdawac egzamin, czyli za dwa lata moglby jezdzic w lidze?
    Ale nie jestem pewien, byc moze mi sie cos pomieszalo.

    Nie trzymalbym Dunczykow na sile. Wolalbym w ich miejsce siagnac wlasnie Mazura i Jamroga - na pewno tansi a na 1 lige, mimo ze klasy sportowej moze im nieco brakuje w porownaniu do naszych ekstraligowcow, powinni w roli seniorow wystarczyc. Do tego Koza i Balans - i jedziemy 100% wychowankami i wcale nie bez szans....

    Moze udaloby sie w koncu wypracowac jakas gorke po sezonie...
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  47. Powrót do góry    #897
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    10,983
    Kliknij i podziękuj
    2,030
    Podziękowania: 1,496 w 991 postach
    A Mazur z Sadym już pogodzony?

  48. Powrót do góry    #898
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez młody_piernik Zobacz posta
    co tam, jak tam Tarnowiaki? oburzeni decyzją o zaproszeniu Włókniarza? Kołodziej pociągnie was w Nice PLŻ? jaki budżet, jaki skład? dajcie znać jakie tam newsy
    Ja jestem oburzony. Tak jak byłem rok temu oburzony zaproszeniem Rybnika i dwa lata temu zaproszeniem Grudziądza.

    W Ekstralidze powinien jeździć Lokomotiv.
    Miejsce Unii Tarnów jest w PLŻ.
    Miejsce Włókniarza jest w II lidze.

    Wbrew marynarkowym, którzy próbują robić ludziom wodę z mózgu: tylko rozstrzygnięcia sportowe są satysfakcjonujące w tym sporcie.
    O, pardon: już nie w sporcie. Raczej: w żużlowym showbiznesie...
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  49. Powrót do góry    #899
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,477
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A Mazur z Sadym już pogodzony?
    Nie ma bata, to bedzie kosa na wieki wiekow.
    Ale pomarzyc moge..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    spitt22 (03-10-2016)

  51. Powrót do góry    #900
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie ma bata, to bedzie kosa na wieki wiekow.
    Zgadza się!
    Sady i Mazur mówiąc delikatnie, nie przepadają za sobą. Ale żeby nie było, to obaj mają wiele za uszami jeżeli chodzi o ich stosunek wobec siebie.

    Unia jeżeli chce awansować do ekstraklasy po roku kwarantanny w PLŻ, to musi zatrzymać liderów drużyny i uzupełnić ewentualnie dwoma wychowankami (Jamróg, Koza, "Balans", Mazur???).
    Obecni pierwszoligowcy wcale nie są tacy słabi, żeby w cuglach wygrać ligę przeciętniakami i awansować do najwyższej klasy rozgrywkowej.

    Natomiast juniorkę zostawić naszą bez zbędnych poszukiwań, bo już raz to przerabialiśmy /Borowicz/ i wiemy jak się skończyło.
    Jest Rolnicki, który jeszcze ma trzy sezony jako junior, są Konieczny, Pióro, Stefanów ewentualnie wypożyczony do Wandy Nowiński, chociaż w tym przypadku "nie ma widoków".
    No i trzeba pamiętać, że w przyszłym sezonie do egzaminu licencyjnego mają przystąpić dwaj adepci Janusza, a mianowicie Kiełbasa i Kowalski, którzy już teraz na treningach ścigają się spod taśmy jadąc ramię w ramię i ta ich jazda wygląda całkiem całkiem.
    Tak że ciągłość juniorska w Unii powinna być zachowana swoimi wychowankami. I to jest chyba najbardziej optymistyczny akcent co do przyszłości tarnowskiego żużla.

Strona 20 z 26 PierwszyPierwszy ... 101819202122 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •