Strona 15 z 26 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 631 do 675 z 1142

Wątek: Unia Tarnów 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #631
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta

    PS. kingpin sorry, ale podenerwowales mnie czescia swojej wypowiedzi. Wierze, ze zle nie chciales, ale:

    Wlasnie oceniasz ja zbyt surowo. Co znaczy wybrala najgorszy sposob? Nie spala w nocy by analizowac jakies wybory? Strategie?
    Jakis plan dzialania, ataku, obrony?
    Po pierwsze w takich sprawach nie wolno napisac, ze ktos cokolwiek wybral - to sa najciezsze ludzkie EMOCJE, te ktore wywracaja swiat do gory nogami i tam nikt nic nie wybiera - wszystko sie robi instynktownie. Tylko Psychopata moglby tu probowac cos ugrac dla siebie - czyli o to ja chcesz podejrzewac?
    Po drugie, nawet wazniejsze. Kobiety sa znacznie bardziej emocjonalne i przezywaja wszystko 10 razy mocniej. Jesli ktos jest wrazliwym facetem i bardzo mocno go poruszyla smierc Krystiana to niech sobie wyobrazi co musi czuc dziewczyna, jego siostra. To moglo ja zdruzgotac, zdewastowac.
    Na serio bardzo radze albo sie nie wypowiadac na jej temat, albo robic to z glowa, ostroznie. Dajcie czas.
    Nad ta trumna jeszcze dlugo bedzie glosno, ale moze najlepiej bedzie jesli nie bedziemy dolewac oliwy do ognia. Zeby nie bylo, zaczne pierwszy i juz wiecej sie na ten temat nie wypowiem.[/COLOR]
    Przepraszam,moze zle dobralem slowo,ale nie mialem na mysli tego o czym piszesz.
    Jasne,ze nie siedziala i nie kalkulowala co jej sie bedzie bardziej oplacac.
    Po prostu przezywa ta traume w nieciekawy sposob.
    Wybrala = zrobila,to mialem na mysli.

    Rowniez fragment mowiacy o tym ,ze sama moze stac sie objektem hejtu nie mial na celu podkreslenia co ja mysle o niej a co mysle o niektorych ludziach,ktorzy czujac sie bezkarnie w sieci
    czerpia radosc z upadlania innych.Nie naleze to takich osob,ale dokladnie wiesz,ze takich jest wielu.
    Chocby z tego powodu ktos powinien jej podpowiedziec pare rzeczy,bo niestety ale osoba ktora dolewa najwiecej oliwy do ognia jest ona sama.
    Moze nieswiadomie ,w obliczu dramatu ktory przezywa, ale podpala pochodnie przeciwko Worynie i dzialaczom rybnickim.
    Internet i ludzie o prymitywnych instynktach nie maja litosci i tak Woryna jak i ona sama moga to odczuc na swojej skorze.
    Oby to nie doprowadzilo do kolejnej tragedii.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    j-rules (23-06-2016), savage (23-06-2016)

  3. Powrót do góry    #632
    Początkujący
    Dołączył
    26-05-2016
    Postów
    36
    Kliknij i podziękuj
    703
    Podziękowania: 10 w 7 postach
    Myślę, że z tym kaskiem to mogłoby być prawdą. W Gorzowie, na treningu przed finałem krajowych eliminacji do IMEJ , młody Nowacki z całej siły uderzył głową w nie nadmuchaną bandę. W wyniku wypadku , pękł kask . Skończyło się, na szczęście, wstrząśnieniem mózgu.

  4. Powrót do góry    #633
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Słowianka Zobacz posta
    Myślę, że z tym kaskiem to mogłoby być prawdą. W Gorzowie, na treningu przed finałem krajowych eliminacji do IMEJ , młody Nowacki z całej siły uderzył głową w nie nadmuchaną bandę. W wyniku wypadku , pękł kask . Skończyło się, na szczęście, wstrząśnieniem mózgu.
    otoz to, prawidlowo zapiety kask nie ma prawa spasc z glowy, bo to groziłoby katastrofą.

  5. Powrót do góry    #634
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Czytam i nie wierzę że jutro wywiad z Rempalami i m.in tekst ze Woryna to chuliganów

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  6. Powrót do góry    #635
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Słowa matki .. nie boje się tego powiedzieć klan Rempalow miał zawsze problemy z głową ... zamknąć japy !!! A nie nagonka na młodego

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  7. Powrót do góry    #636
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Jutro w SE rozmowa z rodzicami trag zm Krystiana Rempały. Mama Bożena: Kacper Woryna to chuligan nie okazał skruchy nie przeprosił do dzis

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  8. Powrót do góry    #637
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Nie mogłes tych trzech postów zawrzeć w jednym?
    Masz jakis link czy cos?

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi herbie13 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (23-06-2016)

  10. Powrót do góry    #638
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Jutro w SE będzie. Dla mnie tragedia jeśli padają takie słowa

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  11. Powrót do góry    #639
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Skąd takie info, bo w internecie nie mogę znaleźć ? Jeśli to prawda, to jakiś totalny dramat. Szkoda, że rodzina R. nie ma nikogo zaufanego, kto z boku, trzeźwym okiem mógłby poradzić im przynajmniej czego robić nie powinni...


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  12. Powrót do góry    #640
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Twitter Kostyry

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  13. Powrót do góry    #641
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Wokół tej tragedii narobi się ogromne bagno, wielki podział ludzi i wielkie pokłady nienawiści... Niestety.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-06-2016)

  15. Powrót do góry    #642
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    A wystarczyło, żeby Woryna po tragedii zachował się jakoś w miarę godnie - dużo więcej nie wymagam, bo to prosty chłopek roztropek, jak większość żużlowców. A zamiast tego zaczęły się ściemy, że niby linka się zacieła i jakieś inne pierdoły. No ale czego ja się spodziewałem, jak on 2 tygodnie po śmierci Krystiana jeździł w lidze na jednym kółku.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 23-06-2016 o 23:33
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    savage (23-06-2016)

  17. Powrót do góry    #643
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Nie oceniaj ludzi swoją miarą . Jeden będzie chodził z głową w dół drugi będzie krył się za uśmiechem. Mam rację?

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

  18. Powrót do góry    #644
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    Nie oceniaj ludzi swoją miarą . Jeden będzie chodził z głową w dół drugi będzie krył się za uśmiechem. Mam rację?

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka

    Uważasz, że takie manifestowanie radości w meczu z Toruniem 2 tygodnie po pogrzebie kolegi z toru, gdzie spowodowało się śmiertelny wypadek było zupełnie ok? Gratuluję wrażliwości.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    miles (24-06-2016)

  20. Powrót do góry    #645
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    ciekawe co mowisz kolegi z toru... hmm a wiesz ze zawodnikow cieszacych sie z jazdy na jednym kole po pogrzebie chociazby w ost kolejce ligowej bylo kilku? mam ich wymienic?
    gratuluje hipokryzji. i odsylam do psycholgii a nie tego co Ty uwazasz ze wg Ciebie jest normlane badz nie,

  21. Powrót do góry    #646
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    ciekawe co mowisz kolegi z toru... hmm a wiesz ze zawodnikow cieszacych sie z jazdy na jednym kole po pogrzebie chociazby w ost kolejce ligowej bylo kilku? mam ich wymienic?
    gratuluje hipokryzji. i odsylam do psycholgii a nie tego co Ty uwazasz ze wg Ciebie jest normlane badz nie,

    Ty serio albo jestes ograniczony albo juz tradycyjnie wypity. Widzisz w tej sytuacji roznice.pomiedzy Kacprem a reszta ligi czy mam ci narysowac? Idz juz spac, serio.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  22. Powrót do góry    #647
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    no wlasnie Ty probujesz obarczac w ten sposob smiercia Woryne co JEST ABSURDEM! On nie moze jechac na 1 kolku bo zabil a reszta moze bo nie uczestniczyla w biegu? Glupota na poziomie podstawowki.

    moze Ci wytlumacze ze chlopak ma cieszyc sie nadal jazda zuzlem i nie zalamywac sie a jak wg Ciebie ma chodzic w glowa w dol to tylko w jakas depresje wpadnie. frajda z jazdy na motocyklu takiemu tylko pomoze a o to chyba chodzi tak?

    wypity ciekawe jak latwo mozna Was wpuscic w maliny
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 23-06-2016 o 23:53

  23. Powrót do góry    #648
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A wystarczyło, żeby Woryna po tragedii zachował się jakoś w miarę godnie - dużo więcej nie wymagam, bo to prosty chłopek roztropek, jak większość żużlowców. A zamiast tego zaczęły się ściemy, że niby linka się zacieła i jakieś inne pierdoły. No ale czego ja się spodziewałem, jak on 2 tygodnie po śmierci Krystiana jeździł w lidze na jednym kółku.
    Wystarczyło by kask był zapięty i Kacper mógłby prawdopodobnie kankana zatańczyć tego samego dnia i każdy miałby to w nosie. Wymagasz wrażliwości i rozpamiętywania tragedii od żużlowca czy innego sportowca uprawiającego sporty ekstremalne? Źle trafiłeś. Wrażliwi zawodnicy w tym sporcie kończą kariery po pierwszym dzwonie lub zobaczeniu dzwona innego zawodnika. Rozumiem że przez najbliższy rok ma do prezentacji zakładać pokutny worek i biczować się po każdej trójce w lidze? Tydzień po śmierci Krystiana Jego ojciec wznawia karierę, wujek czy tam kuzyn tuż po pogrzebie śmiga w meczu międzypaństwowym 2 ekip z którymi jedyna jego więź to diengi ale Kacper ma to przeżywać i najlepiej zawiesić lub skończyć karierę?
    Ostatnio edytowane przez Gadol ; 23-06-2016 o 23:59
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  24. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Edziol (24-06-2016), Falubaz (24-06-2016), Robi (23-06-2016), mszat (24-06-2016), muuu (24-06-2016), młody_piernik (24-06-2016)

  25. Powrót do góry    #649
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Może wystarczyłaby wizyta w szpitalu gdy Krystian walczył o życie. Może wystarczyłby telefon do Jacka z pytaniem o zdrowie Krystiana. Może wystarczyłaby obecność na pogrzebie zamiast trening. Może wystarczyłoby zwykłe "przepraszam". Może...

    Zamiast tego mam wrażenie "olewki". Ja, osobiście. A co dopiero ma powiedzieć rodzina Krystka.

    Nie bronię Rempałów, bo to co się teraz dzieje to przeginka. Zwłaszcza ten SE. Ale obarczać winą teraz tylko Rempałów? Nie radzą sobie. Ewidentnie. Ale nikt z Was nie wie jakby zachował się na ich miejscu. NIKT.
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  26. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi _jaskolka_ za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (24-06-2016), WaluS (24-06-2016), j-rules (24-06-2016)

  27. Powrót do góry    #650
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez _jaskolka_ Zobacz posta
    Może wystarczyłaby wizyta w szpitalu gdy Krystian walczył o życie. Może wystarczyłby telefon do Jacka z pytaniem o zdrowie Krystiana. Może wystarczyłaby obecność na pogrzebie zamiast trening. Może wystarczyłoby zwykłe "przepraszam". Może...
    Moze bał sie i tego nie zrobil... a moze... to mlody czlowiek a nie stary pryk jak Ty!

    NIKT? dlaczego? ja wiedzialbym jakbym sie zachowal. a wiesz dlaczego? bo ZNAM SIEBIE.

  28. Powrót do góry    #651
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Wypraszam sobie, jestem kobietą i mam tylko 35 lat! Daleko mi do starego pryka

    I ten tekst że niby znasz siebie i wiesz jakbyś się zachował gdybyś musiał pochować swoje 18 letnie dziecko każe mi zakończyć rozmowę z Tobą. Bo nie. Nie wiesz jakbyś się zachował w takim momencie. Ja też nie i mam nadzieję że nigdy się nie dowiem..
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  29. Powrót do góry    #652
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2005
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Nie mam pojęcia co powinien napisać / powiedzieć Woryna. O to powinieneś zapytać rodziny Rempałów, która ewidentnie ma z tym problem. Może wystarczyło, aby napisał #KrystianTrzymajSię, albo cokolwiek - nie mam pojęcia.

    Pozdrawiam

    Savage, takie coś na profilu Kacpra się pojawiło, wraz ze zdjęciem z jakiś zawodów gdzie razem stoją na podium i dodatkowym tekstem typu "Walcz, bo jeszcze nie jedno podium razem musimy zaliczyć"
    ROW Rybnik OLE!

  30. Powrót do góry    #653
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    jaskolka chcesz mi wmowic ze nie wiem czy bym poszedl do gazety z wywiadem badz nie? odpowiadam: WIEM NA 100% ze nie szedlbym z wywiadem do gazety.

  31. Powrót do góry    #654
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    01-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Nie. Mówię że nie wiesz czy nie szukałbyś za wszelką cenę "winnego" tej tragedii. Tylko tyle i aż tyle.
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  32. Powrót do góry    #655
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-11-2005
    Postów
    1,527
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 253 w 135 postach
    Nie wiem czy akurat obecność Woryny na pogrzebie byłaby dobrym pomysłem. Jakby zareagowała rodzina albo jacyś postronni kibice , którzy rozpoznaliby Kacpra. Dobrze , że Woryna wsiadł szybko z powrotem na motor. Groźniejsze , mniej groźne upadki na żużlu to chleb codzienny. Prawie każdy żużlowiec był winny lub współwinny czyjegoś upadku. Upadek jak wiele innych ale niestety ten straszny w konsekwencjach. Nie chce krytykować rodziny Rempałów bo ciężko pozbierać się po takiej tragedii ale cokolwiek Kacper by nie zrobił, przeprosił czy siedział cały czas przy łóżku Krystiana to i tak nic by nie zmieniło. Kacper nie jest winny śmierci Rempały. Przy tym sporcie trzeba się liczyć , że można wylądować na wózku a czasami konsekwencje są jeszcze gorsze. Nie tak dawno Protasiewicz popełnił błąd i przewrócił Milika. Wypadek wyglądał makabrycznie na szczęście Milikowi nic się poważniejszego nie stało i nikt dzisiaj o tym nie dyskutuje (nie licząc jednego nawiedzonego "miszcza") Chce przez to powiedzieć , że każdy żużlowiec mógłby być na miejscu Woryny. Osobna kwestia to kask , czekam na wyjaśnienia prokuratury bo nie wierzę żeby był zapięty prawidłowo ale nawet jeżeli tak to nic to nie zmieni w mojej ocenie bo niestety taki po prostu jest ten sport.

  33. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi michalgdansk za jego przydatny post!

    Falubaz (24-06-2016), Gadol (24-06-2016), Robi (24-06-2016), mszat (25-06-2016), muuu (24-06-2016), młody_piernik (24-06-2016)

  34. Powrót do góry    #656
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    jaskolka chcesz mi wmowic ze nie wiem czy bym poszedl do gazety z wywiadem badz nie? odpowiadam: WIEM NA 100% ze nie szedlbym z wywiadem do gazety.
    Posluchaj choc raz w zyciu madrzejszych od siebie a nie tylko tych przyglupow wszechpolskich co robia Ci z mozgu sieczke.
    Jestes raczej mlodym czlowiekiem,dziecka pewnie nie masz,w glowie bunt.
    Dorosnies,bedziesz mial rodzine,bedziesz innym czlowiekiem.
    Zycze Ci ,zebys nigdy nie byl w podobnej sytuacji jak Rempalowie,ale Jaskolka ma racje.
    Gowno w tej chwili wiesz jak sie zachowasz za np.20 lat jesli spotka Cie podobna tragedia.
    Chetnie bym Ci napisal co bys ze swoimi kolezkami spod sztandaru zrobil takiemu Worynie jak z wiekiem Cie sie w glowce nie pouklada,
    ale oszczedze sobie i Tobie polemiki w tej sprawie.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 24-06-2016 o 06:53
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (24-06-2016), miles (24-06-2016)

  36. Powrót do góry    #657
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    http://m.sport.se.pl/inne-sporty/spo...yn_855349.html

    To się może teraz burza rozpetac..

  37. Powrót do góry    #658
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Przeczytałem wywiad i trochę odetchnąłem z ulgą. Nic nowego. Każdy, kto śledzi sprawę wie, że rodzina ma pretensje do Woryny za to co się stało na torze i za to, co się stało (a raczej nie stało) po wypadku. Czy Kacper powinien ich przepraszać ? Oni twierdzą, że tak i tyle. Czy coś by to zmieniło ? Moim zdaniem nie... Mam wrażenie, że to dość normalna reakcja - szukanie winnych, obwinianie itd.

    Łatwo jest ich oceniać, łatwo w innych tematach pisać o żużlowcach per. frajerzy, leszcze... Z perspektywy zaplutego monitora życie jest takie proste do oceny.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  38. Powrót do góry    #659
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    http://m.sport.se.pl/inne-sporty/spo...yn_855349.html

    To się może teraz burza rozpetac..
    Nie ma kogo żałować, widać ze cala rodzina ma z deklem nie tak..
    Teraz maja swoje pięć minut,gwiazdy internetu i prasy...

  39. Powrót do góry    #660
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Nie ma kogo żałować, widać ze cala rodzina ma z deklem nie tak..
    Teraz maja swoje pięć minut,gwiazdy internetu i prasy...
    Jestes najwiekszym zje**m na tym forum, gratulacje. Nie podejrzewalem, ze oporzadzanie berla mariuszowi moze powodowac takie spustoszenia w mozgu
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  40. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    WaluS (24-06-2016), savage (24-06-2016), spitt22 (24-06-2016)

  41. Powrót do góry    #661
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Przykre. Ale nie mam prawa oceniać.

    A ta dziennnikarska pała nawet nie wie jak prawidłowo się pisze nazwisko Jana, byłego żużlowca.

  42. Powrót do góry    #662
    Użytkownik Awatar Lipa_PL
    Dołączył
    25-05-2009
    Postów
    113
    Kliknij i podziękuj
    933
    Podziękowania: 32 w 22 postach
    Powiem tak...moim zdaniem
    szkoda, że ze strony Woryny nie usłyszeliśmy tak naprawdę nawet słowa do całej tej tragedii
    już tu padło od paru osób, że wystarczyłoby proste "przykro mi" czy coś w tym stylu,
    no chyba, że ma wy******, to wtedy nie mam pytań
    żyjemy w czasach, w których media lepsze czy gorsze są wszędzie i pełno dookoła wszelakiej maści "mózgów",
    którzy zieją jadem do wszystkiego i wszystkich i w różnych miejscach wylewają swoją zółć,
    a Woryna i jego otoczenie dało ku temu idealną pożywkę
    Rodzinie Rempałów nie dziwię się...nie radzą sobie z tym co się stało...choć jesli prawdą jest, że Woryna ani be ani me ani kukuryku,
    to słowa żalu do niego są jak najbardziej zrozumiałe (przynajmniej dla mnie)
    PS. co do kasku nie wiem, nie znam się...z moich rozmów wynika, że prawidłowo zapięty by nie spadł
    pamiętam tylko,że w dawnych czasach zdaje się, ze Plewińskiemu spadł kask (czerwony na drugim łuku) ale to były inne czasy

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lipa_PL za jego przydatny post!

    Semen (24-06-2016), savage (24-06-2016)

  44. Powrót do góry    #663
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,515
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Jak się czyta całą ta przepychanke, to czlowiek zaluje, ze jest internet i media sa tak ogolnodostepne i kazdy moze zamieszczac tam cokolwiek mu sie podoba. Totalnie bezsensowna wymiana na linii rodzina Rempała, Media, klub z Rybnika i wielu, wielu internetowych komentatorow.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Robi (24-06-2016), vicar (24-06-2016)

  46. Powrót do góry    #664
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    czyli TY bys poszedl do gazety? albo nie wiesz czy bys poszedl?
    Myślę, że Ty jesteś jedyną osobą na tym forum, która już teraz wie dokładnie jak zachowałaby się w każdej możliwej sytuacji życiowej.


    Pytanie: Ile potrafisz sobie takich sytuacji wyobrazić...
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  47. Powrót do góry    #665
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Robi, nie wiadomo jak ktokolwiek zachowałby się w takiej sytuacji. Tego się nie wie.
    A z tabloidami to uwierz, że najczęściej to oni cisną na człowieka, a nie odwrotnie. Mama Madzi na koniu, te sprawy. Podkręcanie tematów.

  48. Powrót do góry    #666
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    Jutro w SE rozmowa z rodzicami trag zm Krystiana Rempały. Mama Bożena: Kacper Woryna to chuligan nie okazał skruchy nie przeprosił do dzis

    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
    edit - juz nic
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  49. Powrót do góry    #667
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Myślę, że Ty jesteś jedyną osobą na tym forum, która już teraz wie dokładnie jak zachowałaby się w każdej możliwej sytuacji życiowej.


    Pytanie: Ile potrafisz sobie takich sytuacji wyobrazić...
    NIE IMPUTUJ mi tu. wiem w tej jednej KONKRETNEJ. wara od tabloidów. dla Was to takie trudne? są oświadczenia, które są stonowane. tyle ode mnie.

  50. Powrót do góry    #668
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-06-2011
    Postów
    1,430
    Kliknij i podziękuj
    530
    Podziękowania: 784 w 329 postach
    Ja Was ludzie nie rozumiem. Jak miał Woryna jeszcze bardziej przeżywać tą tragedię? Do Częstochowy na kolanach iść się modlić? Było widać na prezentacji w Toruniu podczas minuty ciszy, jak Woryna to przeżywa, gdy zaczął płakać jako jedyny.

    Rodzina Krystiana ma żal do Woryny, że ten kilka dni po wypadku wsiadł na motocykl i zaczął jeździć, głównie z polecenia szefostwa klubu i trenera, którzy przez to nie chcieli dopuścić do ciągłego obwiniania się, a tego, że brat Jacka dzień po pogrzebie pojechał w jakichś śmiesznych zawodach o nic, to nikt nie widzi? Hipokryzja.
    "Przypominam Ci Grisza ze cały czas czekam żebyś mi oddał moje pieniądze!!! 7'660€‼"
    Błażej Kępka

  51. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi artem za jego przydatny post!

    Robi (24-06-2016), mszat (25-06-2016), vicar (24-06-2016)

  52. Powrót do góry    #669
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Dobrze, że to poszło w SE, a nie w Fakcie i że mocniejsze teksty powycinali. Oby pierwotna wersja nie ujrzała nigdy światła dziennego.

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Chaz za jego przydatny post!

    Robi (24-06-2016)

  54. Powrót do góry    #670
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    przeciez wujkom i ciotkom tez sie zebralo
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  55. Powrót do góry    #671
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaz Zobacz posta
    Dobrze, że to poszło w SE, a nie w Fakcie i że mocniejsze teksty powycinali. Oby pierwotna wersja nie ujrzała nigdy światła dziennego.
    Czyli co chcesz powiedzieć, że w tej pierwotnej wersji miało być '' morderstwo na torze żużlowym '' ??

  56. Powrót do góry    #672
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Superak wydrukował i spoko... Mam nadzieję, że będzie to ostatni akcent w tej donikąd prowadzącej dyskusji pełnej wzajemnych zarzutów. Dajmy temu trochę odpocząć, bo przecież po orzeczeniu prokuratury (jakiekolwiek by nie było) czeka nas znów fala tekstów, wywiadów, pretensji i przerzucania winy.

    Najważniejszy w tym wszystkim jest chłopak, który poświęcił życie dla pasji, która także i nam - kibicom daje tyle radości. Pamięć o nim powinna być w tym wszystkim priorytetem, bo nic nie uśmierzy bólu rodziniy Rempałów, ani też nie przywróci mu życia...




    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  57. Powrót do góry    #673
    Użytkownik
    Dołączył
    05-03-2004
    Postów
    394
    Kliknij i podziękuj
    330
    Podziękowania: 85 w 61 postach
    Niestety to nie jest ostatni akcent:

    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/p...550,1,984.html

  58. Powrót do góry    #674
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Edziol Zobacz posta
    Niestety to nie jest ostatni akcent:

    http://m.przegladsportowy.pl/zuzel/p...550,1,984.html
    Ale tutaj jest to normalne. Była akcja (rodzina Rempałów) jest i reakcja.

    Poniekąd rozumiem rodzinę Rempałów, oni są pogrążeni w żałobie, stracili syna i brata. Mają prawo błądzić. Rozumiem też działaczy Rybnika, oni przecież musza się bronić. Osobiście wolałbym spuścić zasłonę milczenia. Ale to chyba jest już niemożliwe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Edziol (24-06-2016)

  60. Powrót do góry    #675
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaz Zobacz posta
    Dobrze, że to poszło w SE, a nie w Fakcie i że mocniejsze teksty powycinali. Oby pierwotna wersja nie ujrzała nigdy światła dziennego.
    Wiem ale nie powiem?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

Strona 15 z 26 PierwszyPierwszy ... 5131415161725 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •