Strona 11 z 26 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 451 do 495 z 1142

Wątek: Unia Tarnów 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #451
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    W mojej opinii mamy do czynienia z bardzo pouczającą dyskusją w tym wątku. Spora część piszących domaga znalezienia i przykładnego ukarania winnych śmierci młodego człowieka. Ale kogo karać? W pierwszej kolejności Worynę, a jeżeli jego oszczędzimy, to może być Dowhan, a jeszcze lepiej Tusk. Oczywiście wiem, że nikt ukarany nie będzie, choć na ostatnich stronach wątku winnych wskazywano wielokrotnie. Tymczasem głównym winowajcą jesteśmy my, piszący na tym forum i odwiedzający żużlowe stadiony. To my chcemy oglądać ten niebezpieczny sport i to my współtworzymy presję na zawodników domagając się zwycięstw ulubionych drużyn i porażek tych nielubianych.
    Krystian nie jest pierwszą ofiarą tego sportu i mimo naszego żalu nie będzie ostatnią.
    Aleś teraz pojechał. Aż mi głupio.

    Na motocrossie też zdarzają się wypadki tragiczne w skutkach, moto gp podobnie, alpiniści łażą po górach i też giną niektórzy, ba, zdarza się, że i jakiś piłkarz zginie na boisku. I co, też winni kibice bo przyłażą i chcą oglądać ? Chyba powoli zaczynamy popadać w paranoje.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #452
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Co roku jest organizowany jest Isle of Man na wyspach brytyjskich. Od poczatku istnienia tego wyscigu ( 1907r ) było 250 ofiar śmiertelnych. Praktycznie każdego roku więcej niż jedna podczas jednego weekendu. Wyscig organizowany jest co roku i ani myślą o jego przerywaniu. Ludzie bioracy w tym udział wiedza na co się pisza tak samo jak i żużlowcy. To sport motorowy. Nigdy nie będzie w 100% bezpieczny. Taka prawda. Ktoś pisząc się na sporty ekstremalne musi wziac ze soba cale ryzyko, ktore to za soba pociaga. To nie jest dla wszystkich. Jezeli ktos jest swiadomy i boi się, niech zostanie wędkarzem. Nikt ich siłą do tego przeciez nie zmusza, a mowienie o presji kibicow...no sorry, ale wg mnie troche bez sensu. W Niemczech nie ma zadnej presji kibicow, a tez byl niedawno wypadek śmiertelny ( G Knapp ).
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 08-06-2016 o 21:56

  3. Powrót do góry    #453
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Jak dla mnie tam jest ewidentne kopnięcie Woryny a nie żaden odruch, tym bardziej, że widzi, że tam leży Krystian.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Powrót do góry    #454
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jak dla mnie tam jest ewidentne kopnięcie Woryny a nie żaden odruch, tym bardziej, że widzi, że tam leży Krystian.
    Ty to wszędzie zwietrzysz spisek. Nie wiem czy masz żonę, ale jeśli masz to kobita ma przechlapane.

    Wytłumacz nam jeszcze po co miałby celowo kopać Krystiana ? Jeśli po tym dzwonie był na tyle świadomy aby celowo kopnąć kolegę z toru to musiał mieć również świadomość, że to on sam był winnym tego wypadku. I co, na złość kopnął Krystiana ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Gadol (08-06-2016), mszat (09-06-2016)

  6. Powrót do góry    #455
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty to wszędzie zwietrzysz spisek. Nie wiem czy masz żonę, ale jeśli masz to kobita ma przechlapane.

    Wytłumacz nam jeszcze po co miałby celowo kopać Krystiana ? Jeśli po tym dzwonie był na tyle świadomy aby celowo kopnąć kolegę z toru to musiał mieć również świadomość, że to on sam był winnym tego wypadku. I co, na złość kopnął Krystiana ?
    Idź sprawdzić, czy cie nie ma na innym forum.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!


  8. Powrót do góry    #456
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Idź sprawdzić, czy cie nie ma na innym forum.
    Zaszachowany przez Mariusza. ALE JAJA !
    !Adrian walcz!

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    PrzemoZG (09-06-2016)

  10. Powrót do góry    #457
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Zaszachowany przez Mariusza. ALE JAJA !
    jesteś chyba ostatnią osobą na tym forum, która zlanie Marioli ciepłym moczem nazywa byciem zaszachowanym przez nią . Dobry z ciebie papuas
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  11. Powrót do góry    #458
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Odpowiedz lepiej za co kopnął Krystiana. Nie za spowodowanie upadku bo przecież wiedział, że sam zawinił. To co jest sadystą kopiącym bezbronnych? Pewnie w wolnych chwilach poluje na staruszki by je sobie kopnąć, co?

    Włączcie myślenie tropiciele spisków albo pomóżcie ludziom Antoniego w doświadczeniach na puszkach i parówkach zamiast rzucać idiotyczne oskarżenia tutaj.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  12. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (09-06-2016), mszat (09-06-2016)

  13. Powrót do góry    #459
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    A co ja siedzę w głowie Woryny? SKąd mam wiedzieć, czemu to zrobił?Oceniam to co widzę, dla mnie tam jest ewidentne kopnięcie - trzeba dużo dobrej woli, żeby tam zauważyć "odruch bezwarunkowy".
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  14. Powrót do góry    #460
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Jak dla mnie tam jest ewidentne kopnięcie Woryny a nie żaden odruch, tym bardziej, że widzi, że tam leży Krystian.
    Najpierw na goraco napisalem po tym filmie ze to niewytlumaczalne, potem mnie zjechano zem glupek, to pomyslalem ze faktycznie na goraco napisalem.
    ale po przejrzeniu wywiadow, filmikow z biegow Woryny to jest dla mnie jak najbardziej wytlumaczalne. Woryna ma goracy niedojrzaly łeb, dziala i nie mysli. Chce byc jak Pedersen a tu sie okazalo ze do tego trzeba miec predyspozycje, doswiadczenie i spryt a nie tylko chceci i agresje. To sie zderzyl szybko z rzeczywistoscia niestety. Niech go to przygasi i zbije mu 'manete' !

  15. Powrót do góry    #461
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    jesteś chyba ostatnią osobą na tym forum, która zlanie Marioli ciepłym moczem nazywa byciem zaszachowanym przez nią . Dobry z ciebie papuas
    To już jak Mariola zada sensowne pytanie,
    to nie pochylisz się, żeby odpowiedzieć?
    Dobry z ciebie mongoł.
    !Adrian walcz!

  16. Powrót do góry    #462
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty to wszędzie zwietrzysz spisek. Nie wiem czy masz żonę, ale jeśli masz to kobita ma przechlapane.

    Wytłumacz nam jeszcze po co miałby celowo kopać Krystiana ? Jeśli po tym dzwonie był na tyle świadomy aby celowo kopnąć kolegę z toru to musiał mieć również świadomość, że to on sam był winnym tego wypadku. I co, na złość kopnął Krystiana ?
    Jak Cie dresiarz spod bloku kopnie albo trzepnie z dynki bo szedles jego rewirem albo niby na niego spojrzales to tez bedziesz go pytal dlaczego? Na pewno da Ci sensowna wyczerpujaca odpowiedz.

  17. Powrót do góry    #463
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    z tego co pamietam, to w relacji na sf pisali, ze przez dluzsza chwile wydobywali Woryne spod poduszek, moze po prostu chcial sie uwolnic.

  18. Powrót do góry    #464
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    A co ja siedzę w głowie Woryny? SKąd mam wiedzieć, czemu to zrobił?Oceniam to co widzę, dla mnie tam jest ewidentne kopnięcie - trzeba dużo dobrej woli, żeby tam zauważyć "odruch bezwarunkowy".
    Normalnie nie wierzę, że akurat Ty jeden nie masz klapek na oczach i potrafisz dostrzec, że to konkretny wyliczony ruch. Nie ręką, nie w powietrze, nie głowa, tylko akurat jedna wolna noga idealnie w poszkodowanego. Przecież to nie wymaga nawet ani słowa komentarza.

    Kuriozum jakieś normalnie. Mam nadzieję, że jak przyjdzie mi do łba zdzielić kogoś po głowie, reszta wytłumaczy to odganianiem muchy.

  19. Powrót do góry    #465
    Użytkownik
    Dołączył
    15-04-2011
    Postów
    59
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 31 w 15 postach
    Jak to fajnie się czyta te posty z dopiskami "ewidentne kopnięcie", czy to, że tor był źle przygotowany od ludzi którzy wtedy nawet na stadionie nie byli.

    Otóż trzeba było ciąć coś tam z motoru specjalnym sprzętem bo Kacper utknął. Jest to zresztą nawet na zdjęciach jak go wyciągają i coś tam rozcinają, polecam zobaczyć a na przyszłość nie pieprzyć głupot. Także dużo bardziej prawdopodobna jest wersja, że Kacper po prostu nie umiał się wydostać.

  20. Powrót do góry    #466
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O ile uznamy, że ruch imitujący kopnięcie jest pierwszą realną próbą wydostania się spod bandy, to w porządku

  21. Powrót do góry    #467
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    O ile uznamy, że ruch imitujący kopnięcie jest pierwszą realną próbą wydostania się spod bandy, to w porządku
    jak w nocy koldra sie zle ulozy to tez imitujesz kopniecie, mysle, albo mam nadzieje, ze tak wlasnie bylo.

  22. Powrót do góry    #468
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Cytat Zamieszczone przez DonKamillo Zobacz posta
    Jak to fajnie się czyta te posty z dopiskami "ewidentne kopnięcie", czy to, że tor był źle przygotowany od ludzi którzy wtedy nawet na stadionie nie byli.
    Takie podejrzenia wśród forumowiczów mogą brać się prosto z wywiadu z Jackiem Rempałą:

    Zacznijmy od toru, który został przygotowany w Rybniku na spotkanie z Unią Tarnów. Nawierzchnia nie wyglądała tak, jak powinna. Wejścia w łuki były bardzo przyczepne. W środowisku panuje zresztą przekonanie, że kiedy przyjeżdża Tarnów, to trzeba zrobić "kopę". Na torze były wtedy pułapki, co zresztą zostało zgłoszone komisarzowi. Na wejściach w łuki była guma, plastelina.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  23. Powrót do góry    #469
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    Jak Cie dresiarz spod bloku kopnie albo trzepnie z dynki bo szedles jego rewirem albo niby na niego spojrzales to tez bedziesz go pytal dlaczego? Na pewno da Ci sensowna wyczerpujaca odpowiedz.
    Czyli reasumując, twierdzisz, że Woryna ma zadatki na dresiarza spod bloku ?

    sparta_mistrz

    A co ja siedzę w głowie Woryny? SKąd mam wiedzieć, czemu to zrobił?Oceniam to co widzę, dla mnie tam jest ewidentne kopnięcie - trzeba dużo dobrej woli, żeby tam zauważyć "odruch bezwarunkowy".
    To ja proponuje eksperyment zrobić. Rozpędź się na motorze, przypie...rdol w bandę tak abyś się częściowo pod nią złożył a my będziemy obserwować twoje niekontrolowane reakcje. A głownie to czy żadna z twoich kończyn, po upadku, czasami nie drgnie.

    Na filmie widać wyraźnie, ze kopnięcie było. Pytanie tylko czy to celowe działanie czy jakiś niekontrolowany odruch Woryny. A tego wiedzieć już nie możesz, więc przestań insynuować bo znowu wychodzisz na głupka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  24. Powrót do góry    #470
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Skoro na filmie widać wyraźnie kopnięcie, to nie rozumiem, dlaczego miałbym nie pomyśleć o działaniu celowym? To naprawdę takie głupie? A czemu nie jest głupią wiara w szczere intencje wydostania się spod bandy za pomocą szturchnięcia nogą w stronę rywala, którego jako jedynego widzi się kawałek dalej?

  25. Powrót do góry    #471
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-11-2013
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    32
    Podziękowania: 76 w 55 postach
    Kopniecie może i było ale,każdy kto uprawia jakiś sport i zaliczy poważnego dzwonka takiego jaki mieli Ci Panowie to zawsze sprawdza czy może ruszać nogami, bo nie wydaje mi się żeby zrobił to złośliwie.
    Poza raczej nawet nie widział Krystiana i krzywdy takim kopnieciem by nie zrobił w udo.
    Jak na moje sprawdzał czucie po przekoziołkowaniu przez kierowcę

  26. Powrót do góry    #472
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Może to adrenalina, złość, że doszło do wypadku połączona ze sportową złością ?! Kto to wie. Pewny nie jestem, że kopnął go specjalne, ale nie ukrywam, że bliżej mi do tej wersji, niż do odruchu, bądź próby wydostania się spod bandy.

    Dobre to są nawoływania do eksperymentów i wjeżdżaniem motocyklem w bandzie... Panowie, nie da się tego jakoś na parówkach i puszkach przetestować ?


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  27. Powrót do góry    #473
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli reasumując, twierdzisz, że Woryna ma zadatki na dresiarza spod bloku ?
    Zle zrozumiales, ale nie przejmuj sie tym, zdarza sie najlepszym


    Woryna ma pomieszane w glowie wg mnie. Obejrzalem wywiad w ktorym mowi ze jego idolem jest Holder a za chwile ze chce byc jak Nicki.. wtf? A potem ten tekst o tatuazu na klacie. To teraz ma tatuaz nie tylko na klacie ale i w zuzlowym zyciorysie niestety.
    Kazdy ma prawo do swoich odczuc po tym upadku i tyle. Ja w pewne rzeczy nie wierze

  28. Powrót do góry    #474
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Jest też coś takiego jak preasumptio boni viri, jeśli rozumiecie januszki co mam na myśli

  29. Powrót do góry    #475
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Skoro na filmie widać wyraźnie kopnięcie, to nie rozumiem, dlaczego miałbym nie pomyśleć o działaniu celowym? To naprawdę takie głupie? A czemu nie jest głupią wiara w szczere intencje wydostania się spod bandy za pomocą szturchnięcia nogą w stronę rywala, którego jako jedynego widzi się kawałek dalej?
    Glupie, nie głupie. Nie w tym rzecz. Nie rzecz w tym, ze ktoś pomyśli o działaniu celowym. Rzecz w tym, ze taki sparta_mistrz już wie, że to na pewno było działanie celowe. A w ten sposób bardzo łatwo zrobić z każdego bandytę torowego. Nie tak dawno przecież ten sam osobnik szerzył tezę, ze to Cieślak kazał Pepe wyeliminować Milika. Takim własnie myśleniem dochodzimy szybko do absurdów.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Zboczeniec z lasu (16-06-2016)

  31. Powrót do góry    #476
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jarro Zobacz posta
    Jest też coś takiego jak preasumptio boni viri, jeśli rozumiecie januszki co mam na myśli
    Jest tez cos takiego jak hakuna matata.
    Ale kazdy moze sobie myslec chce, nikt nikogo na lawe oskarzonych za ten ruch noga nie sadza.

  32. Powrót do góry    #477
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    Jest tez cos takiego jak hakuna matata.
    Jest też coś takiego jak *********** bez sensu

    przykład powyżej

  33. Powrót do góry    #478
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Nie byl to zaden odruch bezwarunkowy. Krystiana noga lezala na lub dotykala noge Kacpra,wiec ten ja odepchnal.
    Nie widze jednak w tym zadnych zlych intencji.Po prostu chcial ssunac/odsunac noge Krystiana.
    To tylko tak nieciekawie wyglada.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #479
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jarro Zobacz posta
    Jest też coś takiego jak *********** bez sensu

    przykład powyżej
    A ja Januszu uwazam ze Twoje madrze po lacinie napisane zdanie jest wtracone tez bez sensu w tym momencie i to wyrazilem moim zdaniem calkiem sensownie, sorry ze nie wprost ale sensownie

    Tez mam nadzieje ze to poprostu zwykle odepchniecie bo cos Kacpra uwieralo.

  35. Powrót do góry    #480
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach

  36. Powrót do góry    #481
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Kompletnie tego nie rozumiem.
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  37. Powrót do góry    #482
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Mam nadzieje, że chodzi tylko o jakąś papierkową sprawę związaną z kasą, bo powrót na tor w tej sytuacji może być naprawdę niebezpieczny

  38. Powrót do góry    #483
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    miejmy nadzieję że to tylko sprawy formalne w klubie. bo co jak ma mysli nie takie jak trzeba i wyjedzie na tor? oj nie!

  39. Powrót do góry    #484
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Może będzie organizowany w przyszłym roku Memoriał Krystiana, a Jacek chciałby w nim pojechać. Jemu chyba po tym sezonie wygasłaby licencja. No bo w to, że liczy na skład to nie uwierzę...


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  40. Powrót do góry    #485
    Użytkownik
    Dołączył
    27-11-2012
    Postów
    52
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 5 w 5 postach
    Oby tylko w tym kontrakcie nie miał gwarancji startów w meczach z Rybnikiem.

  41. Powrót do góry    #486
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Obawiam się, że determinacja Jacka niosłaby duży element ryzyka. Chyba każdy zawodnik czułby spory dyskomfort jadąc w wyścigu przeciwko osobie, która nie ma nic do stracenia.
    Poczekajmy na jakieś info z klubu, bo może rzeczywiście chodzi o jakieś inne kwestie, a nie powrót Jacka na ligowe tory. Może jednak mierzy siły na zamiary i chce po prostu jeździć i będzie wypożyczony do niższej ligi?
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  42. Powrót do góry    #487
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    zaznaczam NIE MAM ZAMIARU atakować Jacka itd. ale:

    co mu w głowie moze siedziec? nie wiem. nie znam go. moze przez rok sie wyciszyc i co dalej? "odbije" mu albo "zaplanuje" "pozegnanie" na takim ow Memoriale? strach stanac z takim zawodnikiem pod tasma. sorry ale NIKT mie nie zagwarnatuje ze cos moze wywinac.

    takie moje zdanie. to nie Jacek Gollob ktory wraca sobie dla hobby... dlatego mam nadzieje ze to tylko formalnosci z wyplatami.

  43. Powrót do góry    #488
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Obawiam się, że determinacja Jacka niosłaby duży element ryzyka. Chyba każdy zawodnik czułby spory dyskomfort jadąc w wyścigu przeciwko osobie, która nie ma nic do stracenia

    ?????????????????????????????

  44. Powrót do góry    #489
    Ekspert Awatar Roberto
    Dołączył
    21-08-2002
    Postów
    7,400
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 204 w 56 postach
    Nie przesadzajcie, Jacek to nie oszołom z pasem szahida, według mnie wybrał po prostu najlepszą dla siebie drogę przeżycia tej tragedii, w uproszczeniu coś na podobieństwo chłopaka ścigającego się z nieżyjącym ojcem . A sugerowanie, że Jacek nie ma już nic do stracenia jest jest jeszcze bardziej odleciane niż sam powrót Jacka na tor, chociażby ze względu na jego córkę.

  45. Powrót do góry    #490
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    ?????????????????????????????
    Napisałem to, co inni sugerują. To są obawy o to, co może zrobić na torze. Obawy o to, że będzie chciał coś udowodnić, pojechać dla syna. Żona i córka? Dla faceta, który włożył wszystko w swego syna, to może być mało.
    No, ale jak przedmówca napisał, można to zrobić ścigając się na kompie, ale nie na torze. Jego świat się zawalił, a powrót na tor nie jest najlepszą formą terapii.
    Zwłaszcza, że w każdym biegu obok występują koledzy. Stopień determinacji będzie ogromny, ale przygotowanie może nie być do tego adekwatne. Jakby nie patrzeć od lat nie ścigał się z najlepszymi.
    To może być tak jak przed laty, gdy juniorom podstawiano rakiety seniora. Zawsze był znak zapytania czy motor go powali czy junior sam się powali.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  46. Powrót do góry    #491
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,825
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,455 w 1,298 postach
    Wywiad na SF pokazał, że Rempałowie potrzebują pomocy. Tam są pytania, emocje, żal. Powrót na tor w niczym nie pomoże.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  47. Powrót do góry    #492
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Żona i córka? Dla faceta, który włożył wszystko w swego syna, to może być mało.
    Miej choć odrobinę przyzwoitości i przestań sugerować to co przebija z takich wywodów.

    Żona i córka to mało... no na litość boską - czy ty zdajesz sobie w ogóle sprawę co napisałeś?

  48. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi shatter za jego przydatny post!

    WaluS (13-06-2016), spitt22 (14-06-2016), yahata (13-06-2016)

  49. Powrót do góry    #493
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,183
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    To jest jednak niezłe sk*****ństwo, że o Worynie, który spowodował śmiertelny wypadek Krystiana nie można powiedzieć złego słowa, a zaczyna się sugerowanie między wierszami, że Jacek oszalał. Weźcie się w garść, serio. A już za sugerowanie, że żona i córka nic nie znaczą dla Rempały, autor tych słów powinien zgarnąć lepę na r*j.

    http://www.speedway.info.pl/index.ph...-wrocic-na-tor
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  50. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Grzeniek (15-06-2016), WaluS (13-06-2016), henka (14-06-2016), miles (14-06-2016), sobotch (14-06-2016)

  51. Powrót do góry    #494
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Czy ja napisałem, że nic nie znaczą? Napisalem, ze to za mało. Szuka terapii wracajac na tor. Jesli uwazasz, ze to bezpieczne dla wszystkich w sytuacji w jakiej sie znalazl, to Twoja sprawa. Wklejasz link, w którym sam Rempała mówi, że w domu nie znajduje sobie miejsca, a żużel to jego całe życie. Oby znalazł się w nowej sytuacji, bo przeżywa traumę.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  52. Powrót do góry    #495
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Co do powrotu do żużla i treningów Jacka Rempały to ponownie gdzieś tam w głowie kojarzy mi się jedno słowo - hipokryzja.


    Chcemy o tym głośno powiedzieć. Zabolało mnie, że Kacper wyjechał na tor. Ja tego bym nigdy w takiej sytuacji nie zrobił. Jeśli ktoś jest załamany, to nie może przecież natychmiast dojść do siebie. Jak w tej sytuacji można jeździć na żużlu?

    by Jacek Rempała
    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  53. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    GriN (15-06-2016), Phenomenon (15-06-2016), Zboczeniec z lasu (16-06-2016)

Strona 11 z 26 PierwszyPierwszy ... 91011121321 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •