Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1142

Wątek: Unia Tarnów 2016 - wątek klubowy

Widok wątkowy

  1. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ale dysputa nt. posła . Przecież Azoty, jeszcze jako lokalna Firma wspierały żużel i za rządów SLD i za rządów AWS, PiS i PO. Ba ! Poseł jeszcze śmigał na motorku, jak pieniądze z Zakładów szły na żużlowców. Jeżeli ktoś uważa, że to ów poseł cokolwiek w temacie sponsorów załatwił, to bardzo mocno przecenia jego możliwości. To zwykły, szeregowy poseł - maszynka do głosowania, a nie jakiś lokalny baron.

    Pozdrawiam
    Zapomniałeś jeszcze dodać, że jest tez maszyna do brania co miesiąc udokumentowanego 12 koła miesięcznie z tytułu bycia posłem plus gdzieś miejsce w spółce dla żonki za podobny kesz, jakieś tam Audi.. i nic nie robiąc ma się może nie życie jak Dowhan ale na polskie realia przy żadnych wysiłku jest to myślę, że wspaniałe życie Połowa kosztów jeszcze jakie ponosi po rozpisywana na różno rodne firmy . Sam bym tak chciał Ba! Nawet nie musiało by być to Audi a starczyła by nowa "M6" lub Superbik na fullu!

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Kurka wodna, dobrze ze nas uswiadomiles. Ja myslalem, ze oni sie pchaja do polityki tylko po to by moc glosowac nad waznymi ustawami.
    A oni to dla kasy robia. A to nieladnie.
    Nie ironizuj bo nikogo nie uświadamiałem, tylko dopisałem chyba najbardziej kluczowe kwestie ww polityka
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 09-11-2015 o 10:18

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •