Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 1142

Wątek: Unia Tarnów 2016 - wątek klubowy

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Vacek Koldi wiadomo, priorytety. Madsen juz jest. Mysle, ze Mroczka tez bedzie, bo nie ma co na sile zmieniac - mial przyzwoity sezon, lepszy niz wielu (w tym ja) sie spodziewano.

    Pytanie co z Bjerre. Ogolnie spisal sie w trakcie sezonu niezle. Ale to jeden z tych nad ktorych zmiana ja bym sie zastanowil. Lepszy juz nie bedzie, a ewentualna jego dominacja polagalaby na wygranych startach i uciekaniu. Fakt, doswiadczony chlop i umie jechac plynnie.... ale walki w blizszym kontakcie zdecydowanie unika i zadnego geniuszu na torze nie pokaze.
    Jesli bylaby opcja wymiany to oczywiscie za kogos kto tez przywozilby punkty - Kildemand? PK jest gwarantem emocji a takze walki na kazdym torze, ponizej pewnego pulapu punktowego tez nie zejdzie. Moze Holder? W Toruniu sie jakby przejadl a u nas z reguly tor mu sluzyl..

    No i sprawa juniora.... drugiego takiego sezonu chyba nie przejedziemy. Rolnik jest jakas nadzieja na >przynajmniej< pokonywanie juniorow na podobnym poziomie, ale Madej mnie wcale nie przekonuje. Jego szybki motor na MA byl jak na niego ZA szybki. Nie wiem czy jest sens na chlopaka stawiac... no ale jak nie bedzie nikogo?

    Sciagnecie Rempaly wydawaloby sie optymalne. Ma wsparcie sprzetowe z gornej polki, no i nazwisko, z ktorym jakas smykalka do zuzla sie wiaze.
    Ma rewelacyjnie obcykane lotnisko na Z3 i to jest niewatpliwy atut. Ale... traktowac go jak typowego najemnika. Niestety niezbyt on tarnowski, a w zasadzie wcale.
    Osobiscie wolalbym sciagnac Woryne.... ale czy nas w ogole stac na takie zabawy?
    Z "gowniarzy rokujacych" obok Rolnika jest jeszcze gdzies temat naszego mlodego wyspiarza Borczucha. Chlopak przynajmniej smiga na wyspach z bardzo dobrym skutkiem we wszelkiej masci "turniejach dla gowniarzy" wiec szkole speedwaya ma wpajana od malego.. No ale to melodia przyszlosci..

    Kwestii finansowych na razie nie poruszam, ale patrzac na postawe dunow prze caly sezon i optymizm oraz usmiech od ucha do ucha Leona to poki co jestem spokojny.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #3
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Mimo że nie jest gwarantem zdobyczy wielu punktów w spotkaniach ekstraligowych, to z Mroczką zarząd powinien w miarę szybko porozmawiać i podpisać kontrakt.
    Nie ma na naszym rynku zawodników polskich, z których można by wybierać, jeżeli chce się za podobny budżet jak w obecnym sezonie, zbudować skład zapewniający nam pewny byt i walkę o Play Offy.
    Pawliccy w pakiecie - nie stać nas na nich, Buczkowski podpisał w Grudziądzu, Gollob z całym szacunkiem do tego zawodnika w ekstralidze nie zabłyszczy, KK odpada.

    Kto zostaje?
    Hampel, Dudek, Musielak, Holta, Gapiński?
    O ile dwaj pierwsi są gwarantem punktów, lecz cena pewnie odstrasza. Natomiast pozostali wcale nie są na wyższym poziomie od Artura Mroczki.
    Atutem Artura jest fakt, że świetnie wkomponował się w zespół, a mając kasę na bieżąco, jest w stanie zainwestować w lepszy sprzęt i rozwijać się, bo nie zalicza się do starych "trepów".

    No i fakt, że musimy jednego juniora gwarantującego przyzwoite punkty zakontraktować, to szastać kasą na drogich zawodników nie możemy.
    A więc prezesie do dzieła!

  4. Powrót do góry    #4
    Początkujący
    Dołączył
    04-12-2010
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowano 1 raz w 1 poście

    Unia Tarnów 2016 - wątek klubowy

    j-rules napisał;


    Sciagnecie Rempaly wydawaloby sie optymalne. Ma wsparcie sprzetowe z gornej polki, no i nazwisko, z ktorym jakas smykalka do zuzla sie wiaze.
    Ma rewelacyjnie obcykane lotnisko na Z3 i to jest niewatpliwy atut. Ale... traktowac go jak typowego najemnika. Niestety niezbyt on tarnowski, a w zasadzie wcale.
    Osobiscie wolalbym sciagnac Woryne.... ale czy nas w ogole stac na takie zabawy?
    Z "gowniarzy rokujacych" obok Rolnika jest jeszcze gdzies temat naszego mlodego wyspiarza Borczucha. Chlopak przynajmniej smiga na wyspach z bardzo dobrym skutkiem we wszelkiej masci "turniejach dla gowniarzy" wiec szkole speedwaya ma wpajana od malego.. No ale to melodia przyszłości


    Ok,Rempała to może nie jest tarnowski, ale jest on praktycznie klepnięty(widzi mi się jego sponsora Spaw Mar).Jest większe prawdopodobieństwo że Krystian zostanie w Unii niż Woryna, ilu było już takich najemników?(Janowski, Gomólski ,Borowicz.) Borczuch to wielka niewiadoma,nie miał jeszcze dużego dzwona, a jeździć w Angli o nie to samo co w Polsce. Pogłoski odnośnie Hampela są prawdziwe,ale życzy sobie1,6mln,a na o nas nie stać.Pozdrawiam.
    Ostatnio edytowane przez guma001 ; 09-10-2015 o 21:31

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    No to musimy sprowadzic dyskusje do kwestii finansowych i stanu finansowego klubu po sezonie oraz sytuacji wyjsciowej na nowy sezon.
    Mnie Hampel srednio grzeje, ale jesli mialby przyjsc np jako twarz GA i mielic punkty no to ok.
    Rempala mnie tez nie grzeje, ale na pewno wiekszosc juniorow bedzie wciagal nosem, procz Przedpelskiego, Drabika..
    Woryna to byl taki zyczeniowy temat, zwykla gadanina. W Rzeszy sa zaciachy finansowe wiec Rempala wyladuje u nas, przeciez to najlepsze miejsce z punktu widzenia zarobkowego.

    Jestem ciekawy jak ocenia sezon przedstawiciele GA jesli okaze sie ze Sademu sie udalo..
    Wygladac bedzie na to, ze to co ustalili sie spelnilo, wiec ciezko bedzie GA uargumentowac jakies wieksze ciecia w budzecie.
    Szkolki zuzlowe dzialaja pelna para wiec wspolpraca z zuzlem z kazdej storny prezentuje sie dobrze.

    Sady ma wiec troche czasu na znalezienie jakiegos sponsora ktory by rzucil wieksza sumke.
    Ale mi tam osobiscie nie teskno za budowaniem drogiego skladu, ktory zostanie rozlozny przez kontuzje. Jedzmy tym co mamy plus junior i powinnismy sie utrzymac a moze i cos wiecej?

    Pamietajmy ze mamy mloda druzyne. KAzdego z chlopakow stac na progres.

    Co do Borczucha... ja wiem ze UK sie nie przeklada na nasza lige i w ogole mnie to w temacie tego chlopaka nie interesuje. Ja go nawet na oczy nie widzialem wiec teoretyzuje. Natomiast UK jest szkola zuzla, szkola nawierzchni, szkola trudnych wirazow. Dzieki temu kiedys chlopak pojedzie na jakies baronowisko i sie nie zesra tylko pojedzie bo to nie bedzie dla niego nic niesamowitego.
    Nasi juniorzy skzola sie wciaz na mega betoni wiec betoniarzami zostana juz na zawsze.. I to mnie boli. Czy Drabik wyskoczyl z forma na mega betonie?
    Czy juniorka z Leszna cwiczy na mega betonie? Podobnie w Gorzowie, tez slychac ze maja kilku utalentowanych szkolkowiczow a tam jakis mega beton ostatnimi czasy nie wystepowal (procz kilku meczow w tym sezonie po przyjsciu Chomskiego)
    Z drugiej storny ktora szkolka zuzlowa w miescie gdzie funkcjonuje twardy beton wypuszcza jakichs rokujacych juniorow?
    Tarnow, Torun, Grudziadz, ZG... No wlasnie. Chyba nie tedy droga
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #6
    Super Typer Hop - Bęc Awatar Franz
    Dołączył
    01-12-2005
    Postów
    1,623
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 331 w 152 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dzieki temu kiedys chlopak pojedzie na jakies baronowisko i sie nie zesra tylko pojedzie bo to nie bedzie dla niego nic niesamowitego.
    Pozwól, że powiem w Mariuszowym stylu: błądzisz
    To niesławne "baronowisko" jest dość twardą i suchą nawierzchnią z przyczepnym pasem przy krawężniku. Ani charakterystyka toru ani jego geometria nijak nie przypomina obiektów z Wysp, więc brytyjska nauka Borczucha na Olimpijskim tak łatwo nie zaprocentuje

    Ale ogólnie wyspiarski żużel z pewnością wciąż wiele wnosi w ukształtowanie zawodnika (najlepszy przykład z ostatnich lat to Janowski). Problem w tym, iż chyba korzystniejsze dla Borczucha byłoby rozpoczęcie w Polsce, a Wyspy dopiero jako następny krok. Odwrotna kolejność może sprawić, że się chłopak pogubi totalnie na naszych "lotniskach", przy presji ze strony kibiców i działaczy.
    1952 1953 1954 1955 1956 1957 1958 1963 1967 1968 1993 1994 1995 1999 2001 2002 2004 2006 2007 2015

    ...this is Sparta!

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Sorry koledzy, ale Mroczki to ja za bardzo nie lubię. Nie wiem o co mu chodzi, lecz jeśli mu coś nie pasi, to niech spada do Wybrzeża ☺

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  8. Powrót do góry    #8
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez gkm_fan Zobacz posta
    Artur bardzo chciał wrócić na sezon 2016 do Grudziądza. Niestety dopóki w klubie jest Fiałkowski to Mroczka w GKMie jeździł nie będzie.
    A szkoda bo sto razy wolałbym go od Ljunga. O Jeleniu nawet nie wspominając.
    Gdyby Mroczka miał trochę oleju w głowie i czasami pohamowal z gadaniem/demonstracją radości w pewnych sytuacjach, dużo łatwiej było by mu znaleźć angaż. Żaden prezes nie lubi, kiedy zawodnik defekuje we własnym gnieździe.

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  9. Powrót do góry    #9
    Użytkownik
    Dołączył
    28-12-2002
    Postów
    125
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 6 w 2 postach
    Sebastian Ułamek, Piotr Świderski, Rune Holta?
    Tak patrząc z boku, obiektywnie, to ten pierwszy jest najrówniejszy.

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    W najbliższy poniedziałek będzie wiadomo kto podpisze z nami kontrakt na sezon 2016.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Ułamek, Holta - nie stac nas na nich.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Niestety... Krystian Rempała zmarł.



    Wysłane z mojego HTC Desire 820 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez Robi ; 28-05-2016 o 17:34

  13. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Brak slow. Szkoda chlopaka

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  14. Powrót do góry    #14
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,680
    Kliknij i podziękuj
    7,792
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Zylismy nadzieja i jak zawsze nic z tego nie wyszlo..... Ogromny zal.
    Dopiero co cieszyl swoja jazda kibicow w Toruniu... i juz go nie ma
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    smutne wieści
    dużo sił dla rodziny i dla Kacpra
    .
    .
    .
    .
    ps.
    i chyba jutrzejszą kolejką powinno się odwołać

  16. Powrót do góry    #16
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Tragedia.Az chce sie plakac

  17. Powrót do góry    #17
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    .
    ps.
    i chyba jutrzejszą kolejką powinno się odwołać
    Absolutnie nie widze w tym sensu...

    Minuta ciszy przed kazdym meczem wystarczy... Mecz TArnowa odwołany i ok, cała reszta powinna jechac normalnie...

    Zawodnicy i tak cały tydzien jezdza po roznych ligach i turniejach wiec po co kolejke odwoływac?!
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  18. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Mariusz (28-05-2016), Słowianka (28-05-2016), mszat (28-05-2016)

  19. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Absolutnie nie widze w tym sensu...

    Minuta ciszy przed kazdym meczem wystarczy...
    to juz postanowione. minuta ciszy.

  20. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    nie wiem po co
    .
    .
    .
    jakoś tak czuję, że powinno się to zrobić,
    może nie mam racji
    .
    .
    .
    po prostu,
    bo
    wypada

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-05-2016)

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Absolutnie nie widze w tym sensu...

    Minuta ciszy przed kazdym meczem wystarczy... Mecz TArnowa odwołany i ok, cała reszta powinna jechac normalnie...

    Zawodnicy i tak cały tydzien jezdza po roznych ligach i turniejach wiec po co kolejke odwoływac?!
    A co mnie zawodnicy???

    Jestem rozbity, nie znałem chłopaka, ale mam wrażenie, że umarł ktoś bliski.
    Ktoś młody, ktoś kto powinien jeszcze lata żyć.
    Mieć dom, żonę, dzieci
    Cieszyć się życiem. Martwić się dniem codziennym.
    Po prostu żyć!!!

    To nie tak miało być!!!!

    Naprawdę jutro żużel Wam w głowie???
    I nie piszę tu o żużlowcach!
    Tylko o NAS - Kibicach!
    Macie ochotę się ,,podniecać'' 5:1 ????
    Cieszyć się zwycięstwem własnej drużyny?
    W takim momencie???
    Umarł ,,Jeden z Nas'', a Wam w głowie ściganie?

    Sorry Ja wysiadam..............

    Spoczywaj w pokoju Krystian

  23. Już 12 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Drapichrust (28-05-2016), Grzeniek (28-05-2016), Londi (28-05-2016), Mileeek (29-05-2016), Petrov (30-05-2016), ScotFZG (29-05-2016), WaluS (28-05-2016), Zubr (29-05-2016), _jaskolka_ (28-05-2016), j-rules (29-05-2016), never_mind (28-05-2016), stone_gossard (28-05-2016)

  24. Powrót do góry    #21
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Krystian dołączył do gwiazd żużla w Niebie, stworzy dream team, z chłopakami, wierzę że wszyscy tam się znajdziemy,....
    Boże zabrales Krystiana. ..bądź wolą twoja. ...
    Ale pomóż Jackowi, Mamie Krystiana I całej jego rodzinie. ...

    A dla wszystkich kibiców, co dla zmysłów niepojęte niech dopelni Wiara w nas. ...!

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    never_mind (28-05-2016)

  26. Powrót do góry    #22
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    772
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    nie wiem po co
    .
    .
    .
    jakoś tak czuję, że powinno się to zrobić,
    może nie mam racji
    .
    .
    .
    po prostu,
    bo
    wypada
    Idź na cmentarz, na spacer, posiedź przed telewizorem w czasie meczu, idź na mecz. Obojętnie. Niech każdy sam zdecyduje jak uczcić Krystiana pamięć. Nie narzucajmy innym co się powinno.

  27. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Spoczywaj w pokoju......

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

  28. Powrót do góry    #24
    Użytkownik
    Dołączył
    10-02-2015
    Postów
    186
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 24 w 15 postach
    Co tu wiele pisać. Ogromna strata... Cześć jego pamięci

    Gdzieś tam w głębi duszy myślałem, że się chłopakowi uda

    Sent from Xperia M5 via Tapatalk.

  29. Powrót do góry    #25
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-04-2005
    Postów
    670
    Kliknij i podziękuj
    48
    Podziękowania: 200 w 115 postach
    Dramat... nie znałem osobiście, na torze na żywo wiedziałem może raz... Dlatego teraz napiszę nie jako kibic żużla ale jako ojciec. Ojciec, który też ma za sobą traumę. Sam miałem Młodego na OIOMie, wiem jak to wygląda, jak się nic nie może zrobić, jak człowiek liczy na cud, gdzie nadzieja przeplata się ze zwątpieniem, gdzie człowiek zdaje sobie sprawę co w życiu ważne, jak zmieniają się priorytety. Może to w tej chwili zabrzmi egoistycznie, brutalnie, w moim przypadku - na szczęście - na OIOMie trauma się skoczyła i młody dał radę. Nie chcę wiedzieć co to za uczucie, gdy ta walka jest przegrana. Trzymaj się Jacek! Trzymajcie się Państwo Rempałowie, trzymaj się Kacper! Strasznie smutny wieczór

    Długo miałem nadzieję, że Krystian da radę, że wygra ten wyścig. Jednak z dnia na dzień, kiedy nie było poprawy, mając w pamięci to co stało się z Rifem niespełna 20 lat temu, ta nadzieja gasła. Człowiek jednak nie dopuszczał do siebie takiej myśli, przecież medycyna poszła do przodu, co z tego, że te same obrażenia, przecież to 20 lat, wyjdzie z tego... Niestety, wydarzyło się najgorsze

    Wygrywaj wyścigi tam gdzie teraz jesteś!

    PS. Decyzja o odwołaniu kolejki jest jaka jest. To akurat najmniej ważne, zrobili tak, OK, zrobili. Może można było inaczej, pewnie sam Krystian by tak chciał. Nie ma sensu dywagować. Nie dziś, nie teraz...

  30. Powrót do góry    #26
    Zaawansowany Awatar Londi
    Dołączył
    16-08-2007
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    457
    Podziękowania: 319 w 195 postach
    Ogromna tragedia. Najszczersze wyrazy współczucia dla Jacka, dla rodziny, dla kibiców z Tarnowa.
    Zginął robiąc to co kocha...

  31. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ludzie dajcie spokój. Uszanujmy decyzje jaka jest i tyle. Te kłótnie w takiej chwili nie przystoją.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    welna (28-05-2016)

  33. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    To prawda, że boli bardziej. Może dlatego, że każdy z nas spodziewał się po tygodniu zupełnie czego innego. Decyzja o odwołaniu standarfowa i nie ma co komentować, tylko mieć nadzieję, że jakiś zawodnik od dziś bardziej pomyśli przed ostrym atakiem. Przykro, cholernie przykro. Odechciewa się tego sportu, ale pewnie za tydzień wszystko wróci do normy.

  34. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Przebijanie się sztuczną wrażliwością przy jednoczesnym rzucaniu mięsem na prawo i lewo też smutne.

  35. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Marsh (28-05-2016), Peter Kildemand (28-05-2016), alan1990 (28-05-2016), pakosik (28-05-2016)

  36. Powrót do góry    #30
    Stały bywalec Awatar Pawel_R
    Dołączył
    20-11-2006
    Postów
    605
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 217 w 102 postach
    Umarł młody człowiek, tragedia rodziny, a dla bandy cebulaków najważniejsze jest czy jutro zwalą tyłek na trybunach i będą mogli wsuwać kiełbę na trybunach. Bo Leszno zyska, skandal! Zamknijcie mordy z łaski swojej i uszanujcie śmierć Krystiana.

  37. Powrót do góry    #31
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-09-2005
    Postów
    648
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 94 w 70 postach
    Tak jak przerwanie meczu Gorzów-Zielona po śmierci Richardsona uważałem za błąd, tak teraz w pełni popieram decyzję o odwołaniu kolejki. Tragicznie zmarł żużlowiec (i nieważne czy miał lat 18, czy 40) i nie ma co się następnego dnia rajcować żużlem.
    Kondolencje dla rodziny.

  38. Powrót do góry    #32
    Zaawansowany Awatar dymek_
    Dołączył
    14-07-2003
    Postów
    2,728
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 21 w 12 postach
    Czy są tu jacyś moderatorzy i zamkną ten wątek w obliczu tragedii jaka się stała?
    ....:::::::: Unia Tarnów 1994 2004 2005 2012 2013 2014 2015 ::::::::....

  39. Powrót do góry    #33
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    Chciałem się czegoś konkretnego dowiedzieć, a tu taki syf.
    Dzieciak zginął podczas MECZU. Nie potrącił go pijak, nie umarł na ciężka chorobę.
    Zginął ciesząc nas kibiców. Był jednym z nas.
    Żal mi was, że tego nie rozumiecie. Trzeba mieć bardzo ubogie i prosto skonstruowane wnętrze.

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ARJ za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (28-05-2016)

  41. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    a mi zarzucano i zebym w ogole nie wypowiadal sie temat Warda a to Polak Krystian zmarł po tragicznym wypadku. wstyd ludzie...

  42. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Słuchajta ludzie.Odwołanie całej kolejki chyba nie jest dobrym pomysłem bo ta śmierć jest jakby częścią tej całej układanki.Jeśli rozłoży się ręce to jest jeszcze większa deprecha a jak człowiek pochłonie się w tej karuzeli to wtedy można zadumać,zapłakać ale i wyłączyć się z bólu.Pamiętajmy że Krystian był częścią tej układanki a karawana jedzie dalej.On był częścią tej karawany więc marynarza wrzucają do morza o okręt pędzi dalej przez sztormy Oceanów.Oddajcie mu szacunek i jedzmy z tą karawaną nie dla pieprzonych pieniędzy tylko tak po prostu bo nawet jako kibice jesteśmy jego ziemią.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  43. Powrót do góry    #36
    Użytkownik Awatar ARJ
    Dołączył
    21-05-2005
    Postów
    482
    Kliknij i podziękuj
    96
    Podziękowania: 54 w 39 postach
    On był częścią tej karawany więc marynarza wrzucają do morza o okręt pędzi dalej przez sztormy Oceanów
    Popłynąłeś kolego. I okręt płynie dalej, tyle że przystanął na chwilę zadumy.
    Idąc twoim tokiem myślenia powinno się zakazać uprawić sport żużlowy.

  44. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,866 w 4,878 postach
    Lacze sie z Wami w bolu przyjeciele.
    Ogromna tragedia.
    Spij w spokoju,Krystian.


    Dajcie spokoj z polskim piekielkiem.
    Chociaz na chwile.
    Nic sie nie stanie,jak jutrzejszy dzien bedzie bez zuzla.
    Az dziw bierze,ze centrala nie oglosila od razu odwolania kolejki
    tylko zrobila to po apelu Rusieckiego.
    Ich blad.
    Ja,Buszmen,Welna,Mariusz,Mhsol,spitt22, Kowjanko,sparta-mistrz i inni byc moze moglibysmy zasiasc
    na trybunach czy przed TV i emocjonowac sie meczem,ale pomyslmy o ludziach ktorzy znali Krystiana osobiscie,
    o ludziach na oczach ktorych mlody sie wychowywal zuzlowo.
    Dla nich przejscie do porzadku dziennego i zajecie sie obowiazkami zwiazanymi z meczem to nic fajnego w takiej chwili.
    Oszczedzmy im tego.
    Apeluje o mniej polskiego s****ysyństwa , wiare w ludzi i ich szczery bol.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 29-05-2016 o 00:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Daniello (29-05-2016), Mildura (03-06-2016), Mileeek (29-05-2016), Peter Kildemand (29-05-2016), Petrov (30-05-2016), _jaskolka_ (29-05-2016), j-rules (29-05-2016), Michal87 (29-05-2016)

  46. Powrót do góry    #38
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-06-2003
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 76 w 43 postach
    Krystian, zapieprzaj motocyklem po drugiej stronie. Dołączymy do Ciebie kiedyś....


    Wysłane z IPhone w Tapatalk

  47. Powrót do góry    #39

  48. Powrót do góry    #40
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    Głębokie wyrazy współczucia dla tarnowskich kibiców, bliskich Krystiana i innych w żałobie. Żużel dla mnie też się "kończył" po wypadku Darcy'ego, i mimo że teraz mamy do czynienia z o wiele większą tragedią, to nadal tu jestem, tak jak i wy, mam nadzieję, będziecie. O odwołaniu kolejki powininno zadecydować tylko tarnowskie środowisko (a naszym obowiązkiem byłoby dostosowanie się do ich woli bez szemrania), a pierwszą rzeczą jaką zobaczyliśmy były apele Rusieckiego, ogromny nietakt. Muszę przyznać też, że mimo wszystko, gdzieś wewnątrz, śmierć Krystiana stała się dla mnie faktem wraz z porannymi diagnozami po wypadku, gdzie nie zostawiano dużo nadziei. Zostańcie z Bogiem.

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  49. Powrót do góry    #41
    Stały bywalec Awatar młody_piernik
    Dołączył
    03-10-2014
    Postów
    1,393
    Kliknij i podziękuj
    1,602
    Podziękowania: 388 w 222 postach
    szacun za taką pamięć

    Wysłano z mojego iPhone 6.
    "Gratulacje dla pana Gajewskiego,gratulacje dla zawodników" - Stev, 2016

    "A Pan Buszmen wymyśla i wymyśla. Liczy, krytykuje, opowiada jak to sam by za wszystkie osoby wystąpił." - Przemysław Termiński, 2016

  50. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariotar Zobacz posta
    Jacek zdaje sobie doskonale z tego sprawę i na pewno chodzi mu o to że na jazdę Kacpra kładziony był duży nacisk niekoniecznie przez niego samego.
    Komentowanie tego przez ojca, który momentami przesadzał z presją wobec ś.p. Krystiana ociera się o hipokryzję.

    Co do kasku, jeśli zsunął się choć był zapięty to jeszcze gorzej świadczy o podejściu do bezpieczeństwa. Zsunąć się mógł jeśli nie byłby dopasowany do rozmiaru głowy, musiałby być sporo za duży. Prawidłowo dopasowany i zapięty kask nie ma prawa zsunąć się z głowy. Tyle w rozpoczętej przez Jacka Rempałę dyskusji o bezpieczeństwie z mojej strony.



    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    mszat (06-06-2016)

  52. Powrót do góry    #43
    Stały bywalec Awatar mariotar
    Dołączył
    03-06-2016
    Postów
    652
    Kliknij i podziękuj
    124
    Podziękowania: 197 w 120 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Komentowanie tego przez ojca, który momentami przesadzał z presją wobec ś.p. Krystiana ociera się o hipokryzję.

    Co do kasku, jeśli zsunął się choć był zapięty to jeszcze gorzej świadczy o podejściu do bezpieczeństwa. Zsunąć się mógł jeśli nie byłby dopasowany do rozmiaru głowy, musiałby być sporo za duży. Prawidłowo dopasowany i zapięty kask nie ma prawa zsunąć się z głowy. Tyle w rozpoczętej przez Jacka Rempałę dyskusji o bezpieczeństwie z mojej strony.



    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka

    Przeczytaj jeszcze raz na spokojnie przyczyny spadnięcia kasku jakie podaje Jacek. Niestety nie jestem jeszcze w stanie zamieścić linku z nagrania na którym dokładnie to widać.

  53. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Fajnie wam się to pisze kiedy se siedzicie przed komputerem i jestescie zupełnie daleko od tego.

    Jacek na własne oczy widział jak umiera jego syn. Chcielibyście to przezyć ? Tak czy nie ?

    Po prostu targają nim wielkie emocje i ma żal do świata. Może tym wywiadem chciał wyrzucic z siebie cały ból.

    A po za tym ma prawo do swojego zdania i może je wygłosić jako Jacek Rempała

  54. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Ja tam nie widzę żeby Rempała "popłynął". Jak na osobę która doświadczyła takiej tragedii wypowiada się bardzo spokojnie. Nie obwinia wszystkich dookoła, a po prostu zwraca uwagę na różne sprawy. Od początku tej tragedii wypowiada się w wyważony sposób. Poza tym, kiedy rozmawiać o bezpieczeństwie jak nie teraz? A ludzie i tak mają pretensje... jak Gollob powiedział co o tym myśli to pretensje że chce ugrać dla siebie powrót do starych tłumików... i jak niby w tej kwestii ma się cokolwiek zmienić?
    BKS Polonia Bydgoszcz

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Marsh za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (06-06-2016)

Strona 1 z 8 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •