Strona 12 z 26 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 496 do 540 z 1142

Wątek: Unia Tarnów 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #496
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Co do powrotu do żużla i treningów Jacka Rempały to ponownie gdzieś tam w głowie kojarzy mi się jedno słowo - hipokryzja.




    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Kurde popatrz, nie wiedzialem, ze to Jacek wypuscil motocykl w Krystiana. Caly czas nowe fakty wychodza.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  2. Powrót do góry    #497
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Kurde jednak to prawda, że spora część ludzi ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  3. Powrót do góry    #498
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    Kurde jednak to prawda, że spora część ludzi ma problem z czytaniem ze zrozumieniem.

    Wysłane z mojego HTC One przy użyciu Tapatalka
    No ty masz ewidentnie problem, skoro nie potrafisz umiejscowic wypowiedzi JR w odpowiednim kontekscie.
    Serio,zenujacy jest ten pojazd na Jacka, podczas gdy sprawca nieszczescia jezdzi w lidze na jednym kolku i 2 minuty podnieca sie po wygranym.biegu - 3 tygodnie po staranowaniu Krystiana
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Grzeniek (15-06-2016)

  5. Powrót do góry    #499
    Zaawansowany Awatar ckm-ista
    Dołączył
    04-07-2005
    Postów
    2,181
    Kliknij i podziękuj
    156
    Podziękowania: 220 w 130 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Może będzie organizowany w przyszłym roku Memoriał Krystiana, a Jacek chciałby w nim pojechać. Jemu chyba po tym sezonie wygasłaby licencja. No bo w to, że liczy na skład to nie uwierzę...


    Pozdrawiam
    Dla potrzeby przedłużenia licencji musi wystartować w oficjalnych zawodach.

  6. Powrót do góry    #500
    Ekspert Awatar bartekdm
    Dołączył
    30-04-2006
    Postów
    6,357
    Kliknij i podziękuj
    395
    Podziękowania: 465 w 353 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    No ty masz ewidentnie problem, skoro nie potrafisz umiejscowic wypowiedzi JR w odpowiednim kontekscie.
    Serio,zenujacy jest ten pojazd na Jacka, podczas gdy sprawca nieszczescia jezdzi w lidze na jednym kolku i 2 minuty podnieca sie po wygranym.biegu - 3 tygodnie po staranowaniu Krystiana
    Sprawca upadku. Nie byłoby nieszczęścia gdyby kask nie spadł z głowy Krystiana.

  7. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi bartekdm za jego przydatny post!

    Gadol (15-06-2016), Phenomenon (15-06-2016), mszat (15-06-2016)

  8. Powrót do góry    #501
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Tak czy siak nie wiem jak sie mozna doszukiwac hipokryzji (a juz w ogole bezczelnoscia jest ja zarzucac) komus kto wlasnie stracil syna.
    Generalnie, chociaz daleki jestem od jechania po Worynie, to widac, ze wbrew temu co sie pisalo niespecjlanie sie przejal tym wszystkim.

    PS. Nie byloby upadku gdyby Kacper tak nie pojechal - przeciez jechal na swoim torze. Ludzie, Ernest Koza jest za przeproszeniem leszczykiem, ale nigdy mu tak motocykla nie wyrwalo... jak i calej masie innych.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Sajgon (15-06-2016)

  10. Powrót do góry    #502
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,809
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    myślałem że tu madrzy ludzie ale jesli ktos ma pretensje do czlowieka za to: jezdzi w lidze na jednym kolku i 2 minuty podnieca sie po wygranym.biegu - 3 tygodnie po staranowaniu Krystiana
    to nie mam pytan. jeden pograzy sie w smutku i skonczy kariere drugi by zapomniec o negatywnych emocjach porobuje inaczej podejsc do tematu.

    tewn ow Kacper ma ciagle chodzic z glowa spuszczona w dol? wklejac swieczki na fb/tt itd.? opamietajcie sie.

    a jeszcze piszac o sprawcach wypadkow.

    j-rules! taki Ward wielki talent i ten ktory potrafil opanowac motocykl jak malo kto tez nie utrzymal motocykla podnioslo kolo i spowodowal wypadek. wiec o czym Ty piszesz?

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Zboczeniec z lasu (16-06-2016)

  12. Powrót do góry    #503
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    z toba w ogole nie mam ochoty na ten temat rozmawiac wiec odbij. Kochaj Nikusia, obsrywaj monsterow i zyj tak do smierci.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  13. Powrót do góry    #504
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Tak czy siak nie wiem jak sie mozna doszukiwac hipokryzji (a juz w ogole bezczelnoscia jest ja zarzucac) komus kto wlasnie stracil syna.
    Generalnie, chociaz daleki jestem od jechania po Worynie, to widac, ze wbrew temu co sie pisalo niespecjlanie sie przejal tym wszystkim.

    PS. Nie byloby upadku gdyby Kacper tak nie pojechal - przeciez jechal na swoim torze. Ludzie, Ernest Koza jest za przeproszeniem leszczykiem, ale nigdy mu tak motocykla nie wyrwalo... jak i calej masie innych.
    Nie wyrwało też Wardowi czy Protasowi, jak również 2 IMS Woffindenowi.

  14. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Gadol (15-06-2016), Robi (15-06-2016), Zboczeniec z lasu (16-06-2016), bartekdm (15-06-2016)

  15. Powrót do góry    #505
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,809
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    z toba w ogole nie mam ochoty na ten temat rozmawiac wiec odbij. Kochaj Nikusia, obsrywaj monsterow i zyj tak do smierci.
    na szybkiego znalazłem 3 ludzi ktorzy popieraja moja teze. patrz post wyzej i lajki.

  16. Powrót do góry    #506
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    Nie wyrwało też Wardowi czy Protasowi, jak również 2 IMS Woffindenowi.
    Tez na.pierwszym wirazu?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (15-06-2016)

  18. Powrót do góry    #507
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Nie na innym wirazu i w dodatku przy innej pogodzie.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    bartekdm (16-06-2016)

  20. Powrót do góry    #508
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    i zapewne zaraz po starcie i kazdy z nich szamotal sie na tyle dlugo zeby wyrznac w rywala zanim upadl no nie?
    Te wszystkie przypadki co wymienil Phenomenon jednak sie troche roznily.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #509
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,516
    Kliknij i podziękuj
    678
    Podziękowania: 2,871 w 1,759 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Tak czy siak nie wiem jak sie mozna doszukiwac hipokryzji (a juz w ogole bezczelnoscia jest ja zarzucac) komus kto wlasnie stracil syna.
    Generalnie, chociaz daleki jestem od jechania po Worynie, to widac, ze wbrew temu co sie pisalo niespecjlanie sie przejal tym wszystkim.

    PS. Nie byloby upadku gdyby Kacper tak nie pojechal - przeciez jechal na swoim torze. Ludzie, Ernest Koza jest za przeproszeniem leszczykiem, ale nigdy mu tak motocykla nie wyrwalo... jak i calej masie innych.
    Ktoś tu pisał, że rok temu Krystian brał udział w meczu będąc w kiepskiej, delikatnie pisząc, formie fizycznej. Oczywiście wtedy czasu na jakiekolwiek refleksje ze strony Jacka nie było. Wszak nikomu nic się nie stało.
    To jest chyba hipokryzja, co?

  22. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    Gadol (15-06-2016), Robi (15-06-2016), Zboczeniec z lasu (16-06-2016), mszat (15-06-2016), młody_piernik (15-06-2016), wokie (16-06-2016)

  23. Powrót do góry    #510
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    To ja pisalem. Jednak nie uzylem slowa hipokryzja.
    No, ale widze, ze wielu z was stracilo syna, ze sobie tak rzuca na lewo i prawo jakimis nic nie znaczacymi teraz moralniakami.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    vicar (16-06-2016)

  25. Powrót do góry    #511
    Użytkownik
    Dołączył
    20-02-2005
    Postów
    285
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 54 w 16 postach
    Rada i dobre rozwiązanie na całą sytuacje jest jedno. Zaraz najlepsze.

    Dajcie wy wszyscy spokój i Jackowi Rempale, i Kacprowi Worynie. Nie zawracajcie im dupy. To wyjdzie wszystkim najlepiej na zdrowie
    ROW Rybnik OLE!

  26. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi igla_ROW za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (15-06-2016), Mildura (24-06-2016), j-rules (15-06-2016), pakosik (22-06-2016), vicar (16-06-2016)

  27. Powrót do góry    #512
    Ekspert Awatar Gadol
    Dołączył
    06-11-2012
    Postów
    5,850
    Kliknij i podziękuj
    3,228
    Podziękowania: 2,308 w 1,237 postach
    Jacek Rempała wyraził oburzenie, że podobno załamany Kacper po wypadku z obcą osobą, jaką dla niego był Krystian startuje w zawodach. To ja się dziwię jak to możliwe, że wyrażająca taką opinię osoba, będąca ojcem nieodżałowanego Krystiana nagle postanawia po 1,5 roku przerwy startować na żużlu. Przypomnę, że Kacper podjął zobowiązania do startów (np kontrakt w Anglii) przed sezonem i wypadkiem. Jacek Rempała zdecydował się podpisać kontrakt po wypadku i pogrzebie syna. To co przyjmujemy zgodnie z tym co piszą co niektórzy o Kacprze, że widocznie się nie przejmuje?

    Jacek Rempała wyraził opinię, że Kacper był pod presją innych osób by startować z niezaleczoną kontuzją. Powiedział to ojciec żużlowca, który startował dzień po dniu w kolejnych zawodach mimo iż młody organizm jak to zauważył j-rules potrafił powiedzieć w pewnym momencie pas. Ojciec, który potrafił po głupiej taśmie robić ówczesnemu 16-latkowi awanturę w parkingu o popełniony błąd.

    I tak, komentuję jego słowa i zachowanie na forum publicznym bo sam niejako dał na to przyzwolenie dając ten nieszczęsny i wg mnie przedwczesny wywiad. Nie komentuję co może czuć Kacper Woryna ponieważ on sam nie porusza tego tematu. Patrząc na reakcję niektórych osób tutaj i wyciągane oskarżenia przez najbliższych Krystiana sądzę, że mądrze robi.

    I tak, jeśli Jacek Rempała robił i robi to co sam krytykował u innych to jest to dla mnie hipokryzja, abstrahując od stanu w jakim się znajduje.
    Moja jazda mogła wyglądać dużo lepiej, gdyby nie presja ze strony pseudokibiców, bo nie będę ukrywał, ale taka była. Oczywiście są prawdziwi kibice, ale niestety ta grupa pseudokibiców wygrywała z moją głową. (B.Świącik)
    Każdy dostał po dwa nowe motocykle z silnikami od Fleminga Gravesena, na bieżąco remontowanymi. (B.Świącik)

  28. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Gadol za jego przydatny post!

    Falubaz (16-06-2016), Zboczeniec z lasu (16-06-2016), pakosik (22-06-2016)

  29. Powrót do góry    #513
    Zaawansowany
    Dołączył
    04-06-2004
    Postów
    1,585
    Kliknij i podziękuj
    23
    Podziękowania: 143 w 64 postach
    Cytat Zamieszczone przez Gadol Zobacz posta
    I tak, jeśli Jacek Rempała robił i robi to co sam krytykował u innych to jest to dla mnie hipokryzja, abstrahując od stanu w jakim się znajduje.
    Tzn co robi? Wystartował gdzieś? Coś przeoczyłem?

  30. Powrót do góry    #514
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Wpis na fb pokredzie.pl - zgadzam się w 100%.

    "Przeglądowy" walec przejechał się po Jacku Rempale. W takim stanie, taki stary i na motor wsiada... :/ A przecież jeszcze przed chwilą ktoś inny był (jest?) w równie fatalnym stanie. Tylko reakcje były zupełnie inne. Zewsząd wsparcie i współczucie. To przecież prezes Mrozek miał mówić, że Kacper Woryna może sobie zrobić krzywdę. "Wyciągamy Kacpra z dołka" - tłumaczył Piotr Żyto. Jak go wyciągali? No poprzez jazdę. Kiedy Ś.P. Krystian walczył o życie, Kacper walczył o Srebrny Kask. Potem o punkty w Anglii, a jak nie miał akurat meczu, to zapamiętale trenował. Źle? Nie no, dobrze. Przecież żużel to całe jego życie.

    Ale kiedy teraz na trening wyjechał Jacek Rempała, stała się rzecz niesłychana. Straszna i skandaliczna. "Tak szybko?!" - bulwersują się ci sami. "To samobójstwo" - krzyczy Jan Krzystyniak. "Żaden z szanowanych żużlowych ekspertów nie pochwala decyzji Unii Tarnów" - informuje szanowany Przegląd Sportowy. Czyli każdy, kto myśli inaczej, automatycznie wyklucza się z grona "szanowanych". Każdy wie, co myśli Jacek Rempała, co Jacek Rempała czuje i co zamierza. Co więcej, musi się tym podzielić ze światem. A ci od spieniężania odsłon zacierają ręce.

    Apel na dziś: odpier***cie się wszyscy od Jacka Rempały.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  31. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    Chaz (17-06-2016), Peter Kildemand (16-06-2016), WaluS (16-06-2016), _jaskolka_ (20-06-2016), j-rules (15-06-2016), miles (16-06-2016), savage (16-06-2016)

  32. Powrót do góry    #515
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    sparta_mistrz,

    W tym co zacytowałeś jest wiele, bardzo wiele racji. Moim zdaniem tor żużlowy może być dla Jacka rodzajem dobrej terapii, ale start w zawodach już zdecydowanie NIE ! Terapia polega na tym, że przechodzimy ją sami, tutaj jest ryzykowny sport, w którym można sobie i innym wyrządzić krzywdę. Miałem okazję niedawno rozmawiać z jednym ze znanych kolegów z toru Jacka, który powiedział mi wprost: "Mam nadzieję, że nie skończy się to kolejną tragedią...".

    Jacek Rempała na motocyklu - tak, niech robi co chce.

    Jacek Rempała w składzie Unii w Ekstraklasie - NIE.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  33. Powrót do góry    #516
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,699
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    i zapewne zaraz po starcie i kazdy z nich szamotal sie na tyle dlugo zeby wyrznac w rywala zanim upadl no nie?
    Te wszystkie przypadki co wymienil Phenomenon jednak sie troche roznily.
    W zachowaniu Woryny nie widziałem żadnej premedytacji. Po prostu stało się. Wypadek. Niemniej zawodnicy muszą być przygotowani. Sprawdzać każdy element zabezpieczenia kilka razy.
    Co by się działo, gdyby Jagusiowi spadł kask w tej sytuacji?
    Oczywiście znajdzie się taki, który będzie pytał komu zrobił krzywdę Pedersen. Pamiętacie w jakim stanie kontynuował zawody Pedersen? W ogóle chyba nie kojarzył gdzie jest i jechał.

    https://www.youtube.com/watch?v=lxcfgB7JwOE
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  34. Powrót do góry    #517
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Jedyną dobrą rzeczą jaką mógł zrobić Woryna po tej tragedi to posłuchać specjalistów od tematu którzy kazali mu póki co milczeć...
    .... I tak samo najlepsze dla Rempały bedzie nie spowiadanie sie ludziom ze swojej decyzji.
    Łączy ich jedno ,żeby to przetrwać (bo nie zapomną NIGDY) trzeba Coś robić...
    Każde ich zdanie więcej to 200% komentarzy ,opinii i wątków więcej.
    A ,że ludzie przestają być z natury dobrzy ,można wyczytać już wszędzie.Nawet tu...

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Zboczeniec z lasu za jego przydatny post!

    vicar (16-06-2016)

  36. Powrót do góry    #518
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    W zachowaniu Woryny nie widziałem żadnej premedytacji. Po prostu stało się. Wypadek. Niemniej zawodnicy muszą być przygotowani. Sprawdzać każdy element zabezpieczenia kilka razy.
    Co by się działo, gdyby Jagusiowi spadł kask w tej sytuacji?
    Oczywiście znajdzie się taki, który będzie pytał komu zrobił krzywdę Pedersen. Pamiętacie w jakim stanie kontynuował zawody Pedersen? W ogóle chyba nie kojarzył gdzie jest i jechał.

    https://www.youtube.com/watch?v=lxcfgB7JwOE
    Ale ja nigdzie nie mowie, ze zrobil to z premedytacja. Nie wiem, byc moze jestem za glupi by wytlumaczyc o co mi chodzi.
    Natomiast nie zgodze sie na wyroki na temat Jacka Rempaly, ze jest hipokryta. W takiej sytuacji KAZDY by byl. Jesli ktos by nie byl to by oznaczalo, ze jest g... czlowiekiem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #519
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Nigdy ,nigdy ,nigdy przenigdy a chodze na żużel 35 lat ,mój Ojciec robi to 53 lata...
    I nigdy nie widzieliśmy ,żeby leżący zawodnik żużlowy w ćwierć sekundy po upadku kopał innego żuzlowca.
    Juz nie wspominając o tym ,że zawodnik lecial jak szmata koziołkując i upadając tak bardzo ,że przez dobrych kilka minut nie wiedział w ogóle gdzie jest i kim jest.

    Po wypadku Krystiana całkowicie odciałem sie od oglądania tych filmików ,tych wspomnień ,tych piosenek o nim i zdjęć.
    Po prostu nie byłem w stanie . Na własne oczy widziałem śmierć młodego człowieka ,człowieka którym zawsze marzyłem aby być.

    Dopiero jak wszystko to ruszyło to poczułem ,że jednak musi sie kręcić.
    I zajrałem w neta .
    Przyznaje ,nawet nie wiedziałem ,że jest cos takiego jak to świństwo które ktos wymyslił ,ktos powielił ,ktos skomentował...
    Nie wierzyłem w to co czytam... To jest tak najzwyczaj po ludzku podłe i tak bardzo złe ...
    Ludzie staja sie coraz bardziej zli w tym całym szaleństwie które goni zycie.
    To był największy kopniak jaki dostałem w życiu ze strony internetu . Boje sie co bedzie dalej.Naprawde.

  38. Powrót do góry    #520
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Cytat Zamieszczone przez Zboczeniec z lasu Zobacz posta
    Ludzie staja sie coraz bardziej zli w tym całym szaleństwie które goni zycie.
    To był największy kopniak jaki dostałem w życiu ze strony internetu . Boje sie co bedzie dalej.Naprawde.
    WTF. Co za patos, nie uwazasz, ze troche przesadzasz?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  39. Powrót do góry    #521
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    A co ma byc dalej? Zawodnicy jezdza, karuzela sie kreci. Jak "internet" nie da podstaw do myslenia o kopach specjalnych, wszystko sie ulozy. A poki co, nie mozesz oczekiwac, ze kazdy tutaj bedzie podzielal wersje o przypadkowosci zdarzenia. Bo niby dlaczego?

  40. Powrót do góry    #522
    Użytkownik
    Dołączył
    17-04-2016
    Postów
    139
    Kliknij i podziękuj
    176
    Podziękowania: 137 w 50 postach
    Spartaninie ... Może to dlatego ,że unikam wszelakich komentarzy i nawet wiadomości na interii,onecie ,srecie czy syfach...
    Wybiórczo traktuje internet woląc sie nim delektować ,dyskutowac z fajnymi ludzmi przy okazji dzieląc sie widzą przekazywana przez mądrych ludzi.
    Na Sportsboardzie zaawsze było wszystko na poziomie. Byle głupek tu nigdy nie pisał bo tu zawsze wymagało sie więcej.
    (Choc przerwe miałem kilkunastoletnią ,ale to bardziej zwiazane z wybieraniem mułu z dna ROWu )

    Czasu wyjatkowo wczoraj miałem to nadrabiałem teksty i ze wszystkiego co znalazłem ten jeden przypadek po prostu mnie...przerósł.
    Możecie mi nie wierzyc ,złapałem za telefon i dzwoniłem do wielu znajomych w Rybniku i całe szczescie do nas nawet nie dotarła taka informacja ,że jest w ogóle takowy temat.
    I mysle ,że bardzo dobrze ,że tak jest .I jednoczesnie świadczy to tez o czymś.
    A przy okazji...
    Cały czas gonie te puste dni ...
    Wiec.. Zawody sezonu pojedzie Wożniak a i Jedrzejak sie obudzi. O Miliku nie wspomne bo to obok Fricke objawienie sezonu.
    Dobrze ,że pojawił sie jakis Pepik... Przydałoby sie ,żeby obudził sie jeszcze jakić Madziar i Niemiec.Dobrze dla żuzla.

    Bede zadowolony z 38 pkt.Baron to Baron.Klasa.
    Ostatnio edytowane przez Zboczeniec z lasu ; 17-06-2016 o 07:22

  41. Powrót do góry    #523
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Dwa tygodnie po pogrzebie prezes rybnika daje sygnał do ataku

    Pocieszający dla rybnickich kibiców może być fakt, że coraz lepiej - także na wyjazdach - zaczyna punktować Kacper Woryna. - Z Kacprem to jest tak, że jedzie naprawdę dobrze. Nie pomagają mu internauci, którzy wypisują idiotyzmy na jego temat. Na szczęście on reaguje na to wszystko w sposób odpowiedni. Myślę, że przyjdzie wreszcie taki czas, że poznamy prawdę, jeżeli chodzi o ten nieszczęśliwy wypadek w Rybniku. Wiele mówi się o tym wypadku, a nikt nie mówi, że kask nie był zapięty. Słyszałem teorię, że są takie kaski, gdzie zapięcie wisi. To bzdura. Wszystkie kaski są tak samo zapinane. Zostawmy to jednak właściwym organom - zakończył Krzysztof Mrozek.
    co tu się dziwić, że Woryna tak szybko się otrząsnął po tej tragedii.
    Ostatnio edytowane przez sparta_mistrz ; 19-06-2016 o 21:57
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    savage (20-06-2016)

  43. Powrót do góry    #524
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Wypowiedź Mrozka jest po prostu idiotyczna z paru powodów: po pierwsze - jako Prezes, nie powinien podkręcać tej całej "gównoburzy" w internecie. Widać Pan Mrozek nie rozumie podstawowego prawa prowadzenia publicznej działalności w tym kraju: Wszystkie jej elementy mogą zostać skomentowane w sieci, a tutaj więcej jest głupich, niż mądrych. Nie warto wchodzić z tym w dyskusje.

    Druga sprawa, to sama wypowiedź, która wpisuje się w tej całej pyskówce na różnych portalach dot. wypadku właśnie idealnie w jej poziom:

    Z Kacprem to jest tak, że jedzie naprawdę dobrze. Nie pomagają mu internauci, którzy wypisują idiotyzmy na jego temat. Na szczęście on reaguje na to wszystko w sposób odpowiedni. Myślę, że przyjdzie wreszcie taki czas, że poznamy prawdę, jeżeli chodzi o ten nieszczęśliwy wypadek w Rybniku. Wiele mówi się o tym wypadku, a nikt nie mówi, że kask nie był zapięty. Słyszałem teorię, że są takie kaski, gdzie zapięcie wisi. To bzdura. Wszystkie kaski są tak samo zapinane. Zostawmy to jednak właściwym organom - zakończył Krzysztof Mrozek.

    Pan Mrozek chce "zostawić sprawę właściwym organom"... Tylko po co ? Przecież on sam już ją idealnie zbadał i wie, że to BZDURA, że kask był niezapięty. Człowiek, który jedyny kontakt z motocyklem żużlowym miał pewnie przez przypadkowe otarcie się o niego, podczas jego przebieżek w parkingu w czasie trwania meczów ROW'u. Pan Mrozek nie jest sam w swoich radykalnych osądach, podobne tezy "w obronie" (jak to sami piszą) ogłaszają niektórzy dziennikarze z Rybnika, którzy bronią Kacpra, pisząc, że Krystian miał niezapięty kask. Otóż zasadnym byłoby w takim razie pytanie do Pana Alfa i Omega (tfu!) Prezesa:

    Czy ten kask jest zapięty ? :



    Czy Maciek Janowski również "odpina" kask ?

    Czy Kenneth Bjerre startuje w odpiętym kasku ?



    A może nie trzeba daleko szukać, bo Rune także potrafi zapomnieć o tak ważnym elemencie:




    Co za ignorant...


    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez savage ; 20-06-2016 o 00:30
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  44. Już 10 użytkowników podziękowało forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    KKN (20-06-2016), Mefitzo (20-06-2016), Peter Kildemand (21-06-2016), WaluS (20-06-2016), gulas (21-06-2016), guma001 (21-06-2016), istanbul (20-06-2016), kleczes_GKM (21-06-2016), miles (20-06-2016), sparta_mistrz (20-06-2016)

  45. Powrót do góry    #525
    Użytkownik Awatar Chaz
    Dołączył
    20-05-2006
    Postów
    493
    Kliknij i podziękuj
    30
    Podziękowania: 23 w 14 postach
    Chodzą plotki, że w tym tygodniu wywiad z Jackiem w brukowcu Fakt. Jeżeli chociaż odrobiną prawdy jest to, co ma się w nim znaleźć to będzie "lekka" masakra...

  46. Powrót do góry    #526
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    250
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Chyba są lepsze nośniki do przekazania czegokolwiek opinii publicznej... Mam nadzieję, że nie będzie zdjęcia na którym "Jacek Rempała (45l.) pokazuje kask który spadł z głowy jego synowi - Krystianowi (+18l.)" :/
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi savage za jego przydatny post!

    Marsh (22-06-2016)

  48. Powrót do góry    #527
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaz Zobacz posta
    Chodzą plotki, że w tym tygodniu wywiad z Jackiem w brukowcu Fakt. Jeżeli chociaż odrobiną prawdy jest to, co ma się w nim znaleźć to będzie "lekka" masakra...
    Co konkretnie Chaz

  49. Powrót do góry    #528
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaz Zobacz posta
    Chodzą plotki, że w tym tygodniu wywiad z Jackiem w brukowcu Fakt. Jeżeli chociaż odrobiną prawdy jest to, co ma się w nim znaleźć to będzie "lekka" masakra...
    Coś musi być na rzeczy .W miniony czwartek w Lesznie , Zengota robił imprezę u jednego ze swoich sponsorów i tam pojawiały się takie plotki że człowiekowi ciężko w to uwierzyć .

  50. Powrót do góry    #529
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Coś musi być na rzeczy .W miniony czwartek w Lesznie , Zengota robił imprezę u jednego ze swoich sponsorów i tam pojawiały się takie plotki że człowiekowi ciężko w to uwierzyć .
    Scott może rozwiniesz trochę swoją wypowiedź...

    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Coś musi być na rzeczy .W miniony czwartek w Lesznie , Zengota robił imprezę u jednego ze swoich sponsorów i tam pojawiały się takie plotki że człowiekowi ciężko w to uwierzyć .
    Scot może rozwiniesz trochę swoją wypowiedź...

    Scot może rozwiniesz trochę swoją wypowiedź...

    Może rozwiniesz trochę swoją wypowiedź...

    Czyli jakie plotki ?

  51. Powrót do góry    #530
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    No dokładnie Scot , jak coś wiesz to napisz , ale coś na rzeczy być musi fakt. Świadczy o tym wpis siostry KR, który zamieściła dzisiaj na FB.

  52. Powrót do góry    #531
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,687
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    A co zamiescila? nie kazdy ma fb..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Powrót do góry    #532
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Możecie mieć do mnie pretensje ale z mojej strony to koniec tematu

  54. Powrót do góry    #533
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Możecie mieć do mnie pretensje ale z mojej strony to koniec tematu
    Nieładnie...
    Włożyłeś kij w mrowisko i się wycofałeś

  55. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi mariozg za jego przydatny post!

    Marsh (22-06-2016), Peter Kildemand (21-06-2016)

  56. Powrót do góry    #534
    Początkujący
    Dołączył
    01-06-2016
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 3 w 2 postach

    icon7.gif

    Jak się mówi A to trzeba powiedzieć B. Jak zacząłeś to skończ, a nie siejesz ferment.

  57. Powrót do góry    #535
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariozg Zobacz posta
    Nieładnie...
    Włożyłeś kij w mrowisko i się wycofałeś
    Cofnij się troszkę i zobacz kto pierwszy o tym napisał

  58. Powrót do góry    #536
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    J-rules , MR napisała że ma duży żal do świata że wiele osób szkaluje KR. Pisze, że nikt oprócz nich '' nie wie jak było naprawdę '' i , że chciałaby całą prawdę wyjawić bo ją to boli . To tak w skrócie.

  59. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    j-rules (21-06-2016)

  60. Powrót do góry    #537
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,417
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 951 w 514 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    J-rules , MR napisała że ma duży żal do świata że wiele osób szkaluje KR. Pisze, że nikt oprócz nich '' nie wie jak było naprawdę '' i , że chciałaby całą prawdę wyjawić bo ją to boli . To tak w skrócie.
    Posunela sie tez do brzydkich insynuacji pod adresem reszty klanu Rempalow, zarzucajac im zazdrosc, zawisc i demotywujaca postawe w stosunku do Krystiana. To tak w skrocie.

  61. Powrót do góry    #538
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    Cytat Zamieszczone przez Chaz Zobacz posta
    Chodzą plotki, że w tym tygodniu wywiad z Jackiem w brukowcu Fakt. Jeżeli chociaż odrobiną prawdy jest to, co ma się w nim znaleźć to będzie "lekka" masakra...
    Chaz...rozwiń proszę swoją myśl.

  62. Powrót do góry    #539
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Impreza u Zengoty jako źródło informacji <facepalm> następny, który w d*** był i g*** wie, ale zgrywa najlepiej poinformowanego. To chyba u nich reprezentatywne w zg
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  63. Powrót do góry    #540
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Niech on lepiej udzieli tego wywiadu faktowi bo inaczej ludzie dzis nie zasna i to nie przez kadrę.

  64. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Edziol (21-06-2016)

Strona 12 z 26 PierwszyPierwszy ... 2101112131422 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •