Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 46 do 90 z 1142

Wątek: Unia Tarnów 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #46
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Ale dysputa nt. posła . Przecież Azoty, jeszcze jako lokalna Firma wspierały żużel i za rządów SLD i za rządów AWS, PiS i PO. Ba ! Poseł jeszcze śmigał na motorku, jak pieniądze z Zakładów szły na żużlowców. Jeżeli ktoś uważa, że to ów poseł cokolwiek w temacie sponsorów załatwił, to bardzo mocno przecenia jego możliwości. To zwykły, szeregowy poseł - maszynka do głosowania, a nie jakiś lokalny baron.

    Pozdrawiam
    Zapomniałeś jeszcze dodać, że jest tez maszyna do brania co miesiąc udokumentowanego 12 koła miesięcznie z tytułu bycia posłem plus gdzieś miejsce w spółce dla żonki za podobny kesz, jakieś tam Audi.. i nic nie robiąc ma się może nie życie jak Dowhan ale na polskie realia przy żadnych wysiłku jest to myślę, że wspaniałe życie Połowa kosztów jeszcze jakie ponosi po rozpisywana na różno rodne firmy . Sam bym tak chciał Ba! Nawet nie musiało by być to Audi a starczyła by nowa "M6" lub Superbik na fullu!

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Kurka wodna, dobrze ze nas uswiadomiles. Ja myslalem, ze oni sie pchaja do polityki tylko po to by moc glosowac nad waznymi ustawami.
    A oni to dla kasy robia. A to nieladnie.
    Nie ironizuj bo nikogo nie uświadamiałem, tylko dopisałem chyba najbardziej kluczowe kwestie ww polityka
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 09-11-2015 o 11:18

  2. Powrót do góry    #47
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Kurka wodna, dobrze ze nas uswiadomiles. Ja myslalem, ze oni sie pchaja do polityki tylko po to by moc glosowac nad waznymi ustawami.
    A oni to dla kasy robia. A to nieladnie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #48
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,552
    Kliknij i podziękuj
    1,696
    Podziękowania: 4,348 w 3,136 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jap Zobacz posta
    Wiążę dlatego, że patrzę na żużel bez partykularyzmów od wielu lat.

    "wykorzystał (lub spróbował wykorzystać) swoją wysoką pozycję społeczną do przekonania potencjalnych sponsorów o biznesowych korzyściach sponsoringu klubu."

    I ten ogląd rzeczywistości jest kierunkiem zgubnym. Nie masz na myśli potrzeby, aby wysoka pozycja społeczna była niezbędna do przekonania " Pralni Orzeł Bielik " do sponsorowania biegu 3-ciego, a " Hurtowni Opon LUX " biegu 7-mego.
    Tu idzie o grube ryby. O firmy państwowe. Co ma do reklamowania monopol dotowanego producenta nawozów, monopol PGNiG, Tauron, PGE? Oni sponsorują za publiczne pieniądze naprawdę miejscowego posła. Wizerunek " dobrodzieja " w oczach miejscowych. Potem idzie się dalej. Naciska na władze miejskie, aby monopolistyczny Zakład Komunikacji Miejskiej, dostawca ciepła, wody, odbiorca ścieków, odpadów komunalnych i.t.p. przelewał pieniądze na konta zawodników. To wzajemne zapętlenie " wysokiej pozycji społecznej" i pieniędzy społecznych jest jak trąd. Takie budowanie klubów-zamków na piasku, łasce polityków prowadzi do zagłady klubów, nie polityków. Niestety. Tak to widzę.

    Tylko i aż dlatego wiążę jedno z drugim.
    Nam musi zależeć na n.p. firmach Romana K, p. M. Półtorak. Ci niestety odchodzą Musimy raczej iść wzorem p. Skrzydlewskiego, p. Dworakowskiego. Racjonalnego, liberalnego, prywatnego, rzetelnego właściciela. A te same żużlowe asy pojadą za połowę stawki sprzed kilku lat. Wtedy i asiory przestaną tylko wołać-daj na ekipę, daj na SGP, daj, daj...Myślę, że innej drogi nie ma.
    Jap, Ty to jak coś naskrobiesz to śmiało politykiem mógłbyś zostać.

    Ale ogólnie zgodzić się nie mogę z Twoją tezą. Jest ona z góry fałszywa i zakłamana. Jak świat światem bowiem, miejscowi potentaci, dbali w różnej formie, o potrzeby lokalnej społeczności. I nie ma tutaj żadnego znaczenia czy to jest spółka skarbu państwa czy prywatna firma. Nie ma żadnego znaczenia czy taka firma jak Azoty, KGHM, Orlen itp. wybudują drogę lokalnej społeczności, wyremontują przedszkole czy zasponsorują miejscową drużynę. Niekoniecznie żużlową, choć dlaczego i nie ją ? To się nazywa, wspieranie potrzeb lokalnej społeczności. I nieważny czy taka drużyna to czysto zawodowa ekipa czy może grupa amatorów.

    Przykłady Skrzydlewskiego, Dworakowskiego itd. mnie absolutnie nie przekonują. Działacze mają robić wszystko aby wypromować swoją dyscyplinę. Tymczasem Dworakowski proponuje budżet na poziomie sprzedaży biletów. W dużym skrócie mówiąc, facet chce promować swoją firmę nie dokładając złotówki do interesu. Mało tego, chce siedzieć na dupsku nie szukając żadnego sponsora. Bo po co jak za te 3 mln sprzeda biletów. A jak kibole nie dopiszą to znowu zrobi raban, ze zawodnikom we łbach się poprzewracało i za dużo żądają. Tak to mniej więcej wygląda.

    Śmiać mi się chce jak ktoś twierdzi, że w żużlu są za duże pieniądze. Kuźwa, ludzie w takiej kopanej bez tych 8 - 10 mln nie masz co myśleć o jakichkolwiek wynikach. Podobnie w tenisie ziemnym. Ilu tam jest sponsorów z branży paliwowej czy energetycznej ?

    I na koniec, tu nie ma co płakać, że ten czy tamten ma sponsora spośród spółek skarbu państwa. Jak taka spółka nie wyda kasy na żużel w Tarnowie czy Gdańsku to wyda tą samą kasę na jakiegoś tenisistę, rajdowca lub wspinaczkę wysokogórską.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    Falubaz (09-11-2015)

  5. Powrót do góry    #49
    Początkujący
    Dołączył
    04-12-2010
    Postów
    37
    Kliknij i podziękuj
    78
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Robert Wardzała na posła to miał wygląd i gadane, reszta to tylko fikcja!

  6. Powrót do góry    #50
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Jap, ponadto musisz wiedziec, ze co roku Azoty organizuja nam w Tarnowie Grand Festiwal. Sa konecrty na rynku, dobra zabawa, itd...
    Z twojej kieszeni rzecz jasna. Do Mecenasa Sportu, dopisz wiec sobie w CV Mecenasa Kultury.
    Tarnowianie sa ci wdzieczni.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #51
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Wracając do tematu,

    Na dzień dzisiejszy wszystko wskazuje, że w Tarnowie uda się zachować większość składu. Tajemnicą Poliszynela jest, że dogadany jest Krystian Rempała. Mroczka ma podpisać na dniach, Bjerre także jest bliski kompromisu, a więc:

    1. _______
    2. Mroczka
    3. Bjerre
    4. Madsen
    5. Kołodziej
    6. Rempała
    7. Rolnicki

    Pytanie: Kto pod "1" ? Coraz głośniej przebąkuje się o powrocie uśmiechniętego Amerykanina, który miałby być tańszy od Vaculika, a co więcej - miałby reklamować GA w Grand Prix. Z pewnością jest to najlepsza opcja, która sprawi, że Unia będzie mocniejsza niż przed rokiem. Krystian z pewnością u siebie jest w stanie punktować na poziomie 6-8 punktów, więc wzmocnienie pozycji juniorskich jest oczywiste.

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  8. Powrót do góry    #52
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Pytanie czy bedzie dosypywana nawierzchnia? Wiesz cos o tym Savage?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #53
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Paweł Baran mówił, że będzie, ale nie wiem czy wiedział, że musimy w tym sezonie także wymienić dmuchane bandy (jako pierwsi w Polsce ) i bodajże dokupić oświetlenie. Zdziwiłbym się gdyby nie dosypali, bo każdy wie, że tej nawierzchni to u nas jest niewiele (przynajmniej tej luźniejszej).

    Jeśli nie dosypią nawierzchni, to będzie coraz trudniej przygotować nasz specyficzny tor, bo na nim nad betonową podstawą (ubitą przez dziesięciolecia) jest warstwa przyczepnego toru, który się odsypuje (wysypuje ) i go ubywa.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  10. Powrót do góry    #54
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Nawierzchni należy bezwzględnie dosypać to fakt. Co do dmuchawców to przecież były zmieniane przed sezonem 2012.

  11. Powrót do góry    #55
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    Paweł Baran mówił, że będzie, ale nie wiem czy wiedział, że musimy w tym sezonie także wymienić dmuchane bandy (jako pierwsi w Polsce ) i bodajże dokupić oświetlenie. Zdziwiłbym się gdyby nie dosypali, bo każdy wie, że tej nawierzchni to u nas jest niewiele (przynajmniej tej luźniejszej).

    Jeśli nie dosypią nawierzchni, to będzie coraz trudniej przygotować nasz specyficzny tor, bo na nim nad betonową podstawą (ubitą przez dziesięciolecia) jest warstwa przyczepnego toru, który się odsypuje (wysypuje ) i go ubywa.


    Pozdrawiam
    Chciałeś raczej powiedzieć, że trzeba koniecznie dosypać nawierzchni, bo nie daj Bóg i na Mościcach będzie można zobaczyć walkę i mijanki na dystansie ?

  12. Powrót do góry    #56
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Pod tym względem jest u nas i tak lepiej niż w ZG.

  13. Powrót do góry    #57
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    CarlitosFalubaz,

    Najpierw przeczytaj to, co napisałem. Jak nie będziemy dosypywać, to pozostanie nam jazda na nawierzchni, która ma strukturę kamienia. Taka bowiem jest podstawa tego, co obecnie leży na torze w Mościcach. Jak zostanie sam kamień, to na takim betonie Falubaz będzie miał u bukmacherów handicap +20 przed meczem w Tarnowie .

    A tak serio - rozumiem chęć dopieczenia, bo faktycznie nasz tor nie jest Częstochową pod względem atrakcyjności zawodów, ale trzeba być dalece nieobiektywnym, żeby nie zauważyć, że pod tym względem było w tym sezonie całkiem ok. To, że nadal tak wielu zawodników e-ligi nie potrafi przestawić się na długi tor o "niby twarde, niby przyczepnej" nawierzchni, to już niczyja wina. Taki Pedersen przyjeżdża tutaj od lat - w pierwszym biegu robi 0/1 a od drugiego wali same "3" .

    Z resztą widać, że tor w Tarnowie jest wzorem dla innych ośrodków, bo Falubaz ostatnio stara się przygotowywać nawierzchnię w podobny sposób. Przynajmniej na mecze z Jaskółkami

    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  14. Powrót do góry    #58
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Jakiego toru nie zrobimy to Falubaz od lat w Tarnowie cieniuje i to juz tradycja

    Cytat Zamieszczone przez profesor Zobacz posta
    Nawierzchni należy bezwzględnie dosypać to fakt. Co do dmuchawców to przecież były zmieniane przed sezonem 2012.
    Jak to byly zmieniane? Z jakiego powodu?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #59
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez profesor Zobacz posta
    Pod tym względem jest u nas i tak lepiej niż w ZG.
    Urzekła mnie twoja historia.

    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    CarlitosFalubaz,

    Najpierw przeczytaj to, co napisałem. Jak nie będziemy dosypywać, to pozostanie nam jazda na nawierzchni, która ma strukturę kamienia. Taka bowiem jest podstawa tego, co obecnie leży na torze w Mościcach. Jak zostanie sam kamień, to na takim betonie Falubaz będzie miał u bukmacherów handicap +20 przed meczem w Tarnowie .
    Oczywiście, to czysta złośliwość z mojej strony


    A tak serio - rozumiem chęć dopieczenia, bo faktycznie nasz tor nie jest Częstochową pod względem atrakcyjności zawodów, ale trzeba być dalece nieobiektywnym, żeby nie zauważyć, że pod tym względem było w tym sezonie całkiem ok. To, że nadal tak wielu zawodników e-ligi nie potrafi przestawić się na długi tor o "niby twarde, niby przyczepnej" nawierzchni, to już niczyja wina. Taki Pedersen przyjeżdża tutaj od lat - w pierwszym biegu robi 0/1 a od drugiego wali same "3" .

    Z resztą widać, że tor w Tarnowie jest wzorem dla innych ośrodków, bo Falubaz ostatnio stara się przygotowywać nawierzchnię w podobny sposób. Przynajmniej na mecze z Jaskółkami

    Pozdrawiam
    No cóż, Zielona w 2015 to było takie gościnne miejsce, gdzie miejscowi przygotować toru nie potrafili i zrobił to za nich komisarz.

  16. Powrót do góry    #60
    Użytkownik
    Dołączył
    23-09-2007
    Postów
    432
    Kliknij i podziękuj
    5
    Podziękowania: 52 w 28 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jak to byly zmieniane? Z jakiego powodu?
    O ile dobrze pamiętam to wszystkie bandy mają homologacje na określony czas. Chociaż nie jestem pewny na 100 %.

  17. Powrót do góry    #61
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    Bandy mają homologację bodajże na 10 lat, co by się zgadzało, że muszą być wymienione na koniec tego roku. Chyba były wymieniane jej elementy, ale nie całość. Może ktoś mnie poprawi, bo pewny nie jestem.


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  18. Powrót do góry    #62
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Chciałeś raczej powiedzieć, że trzeba koniecznie dosypać nawierzchni, bo nie daj Bóg i na Mościcach będzie można zobaczyć walkę i mijanki na dystansie ?
    Cytat Zamieszczone przez savage Zobacz posta
    A tak serio - rozumiem chęć dopieczenia, bo faktycznie nasz tor nie jest Częstochową pod względem atrakcyjności zawodów, ale trzeba być dalece nieobiektywnym, żeby nie zauważyć, że pod tym względem było w tym sezonie całkiem ok. To, że nadal tak wielu zawodników e-ligi nie potrafi przestawić się na długi tor o "niby twarde, niby przyczepnej" nawierzchni, to już niczyja wina. Taki Pedersen przyjeżdża tutaj od lat - w pierwszym biegu robi 0/1 a od drugiego wali same "3" .
    Cóż...
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  19. Powrót do góry    #63
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nieładne. Sam robiłeś?

    Ja tam w tarnowski tor wierzę.
    Podobno wystarczy robić tam mecze w godzinach popołudniowych zamiast wieczornych i jeździ się tam wtedy inaczej.
    Co ma też inną dobrą stronę, do domu można by z wyjazdu wrócić w nocy, a nie nazajutrz rano

  20. Powrót do góry    #64
    Zaawansowany Awatar savage
    Dołączył
    23-07-2002
    Postów
    1,936
    Kliknij i podziękuj
    249
    Podziękowania: 617 w 247 postach
    sobotch,

    Wy już parę dobrych sezonów nie byliście w Tarnowie zorganizowaną grupą, a ja np. w ciągu ostatnich lat miałem okazję pojeździć m.in. do ZG. Droga jest elegancka ! Eska, autostrada i stadion


    Pozdrawiam
    Z twarzy podobny zupełnie do nikogo...


  21. Powrót do góry    #65
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nieładne. Sam robiłeś?

    Ja tam w tarnowski tor wierzę.
    Podobno wystarczy robić tam mecze w godzinach popołudniowych zamiast wieczornych i jeździ się tam wtedy inaczej.
    Co ma też inną dobrą stronę, do domu można by z wyjazdu wrócić w nocy, a nie nazajutrz rano
    Nie, to nie moje.
    Obrazek głupi, ale mimo wszystko celnie podsumowuje pewną mentalność
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  22. Powrót do góry    #66
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nieładne. Sam robiłeś?

    Ja tam w tarnowski tor wierzę.
    Podobno wystarczy robić tam mecze w godzinach popołudniowych zamiast wieczornych i jeździ się tam wtedy inaczej.
    Co ma też inną dobrą stronę, do domu można by z wyjazdu wrócić w nocy, a nie nazajutrz rano
    Pomieszales.. wieczorne spotkania zawsze ciekawsze niz popoludniowe
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #67
    Zaawansowany
    Dołączył
    05-12-2012
    Postów
    1,683
    Kliknij i podziękuj
    1,121
    Podziękowania: 446 w 298 postach
    Mariusz- krótko bez długich cytatów.Szkoda miejsca Unii.
    1. Ja nie przedstawiłem tu żadnej tezy. Po co ta demagogia, mieszanie niby sprytnie drogi, szkoły, przedszkola z klubem. I n.p. Tauron ma to robić? To kompletny komunizm w głowie. Nie dziwi, że niestety najczęściej tak myślą ludzie na etatach Państwa, lokalnego samorządu, obsypani przywilejami. Po latach widzą świat "zakłamany i fałszywy".
    Uczę się cierpliwości i dla Ciebie specjalnie powtórzę: Mówisz o publicznej własności szkoły, drogi itp. Wytyczne MF wyraźnie zabraniają sponsorowania n.p. biletowanych imprez. Stąd kluby powinny koniecznie wyciągać pieniądze z takiego PGE, czy Azotów na szkółki żużlowe. W tej sprawie tysiące fundacji , stowarzyszeń, klubów marzy o wejściu do pokojów z państwową palmą i dywanem. Nie jesteś świadomy jakie tam są boje?

    2. I ty chcesz pouczać sterników prywatnych, porządnych klubów jak prowadzić ten interes? A nie zwróciłeś uwagi, że n.p. Prezydent Bydgoszczy po utopieniu w żużlu milionów, groteskowych targach i przetargach oddał klub z dotacją, no komu? Nie W. Gollobowi. STOWARZYSZENIU, które ten pan zawiązał. Może zwrócisz uwagę, że taki prezio w Rzeszowie stracił już i państwowego potentata i p. Półtorak? Taki geniusz. Gula Ci urosła o Leszno?

    3. Mówi się, podobno, rzekomo. Kto mówi, że za dużo pieniędzy jest w żużlu? Mówię ja i wielu kibiców, aby jechać za pieniądze, które są !

    4. Nie odróżniasz partykularyzmów w zawodowych ligach od plakietki sponsora na szczycie Himalajów, samochodzie w rajdzie, tenisie turniejowym, reprezentacji Polski n.p. w skokach. Zapytaj własne dziecko.

    J-rules-
    Powtarzam się Koncerty na rynku, baloniki z logo są publiczne, ogólnodostępne. Odróżniajmy to.

    savage-
    Ten skład + uśmiechnięty ( może odstaje Mroczka), to finał PO może być. Pozazdrościć.

  24. Powrót do góry    #68
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Najwazniejsze to uregulowac budzet. Taki sklad mysle, ze spokojnie powinien sie utrzymac.. a moze zaskoczyc?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #69
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Kenio podpisał a tutaj taka cisza? Spokój?

    Na tą chwilę można spodziewać się składu:

    1.
    2. Mroczka ?
    3. Madsen
    4. Bjerre
    5. Kołodziej
    6. K. Remapałaa
    7. Rolnicki/Madej

    Tyle tylko że ja boję się że skład przez nasze słabe finanse może wyglądać np tak:

    1. Bjerre
    2. Mroczka ?
    3. Madsen
    4. ktoś typu - K.Larsen/Harris/
    5. Kołodziej
    6. K. Remapałaa
    7. Rolnicki/Madej

    Umowa z Azotami teoretycznie ma być podpisana w przyszłym tygodniu więc trzeba czekać co pokaże dalej nasz pseudo prezes mając zapewnione jakieś pieniążki Pan Mroczka mimo uzgodnionej już umowy nagle zmienił swoje zdanie i zabrał się za podbijanie stawki. Ciekawe kto go tak mocno kusi że zaczął się spinać o parę złociszy.

  26. Powrót do góry    #70
    Stały bywalec Awatar Sorel
    Dołączył
    22-04-2005
    Postów
    1,366
    Kliknij i podziękuj
    38
    Podziękowania: 356 w 141 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grzeniek Zobacz posta
    Kenio podpisał a tutaj taka cisza? Spokój?
    Nie może być inaczej:
    Cytat Zamieszczone przez unia.tarnow.pl
    – Po zakończeniu sezonu otrzymałem wiele ofert od innych klubów, ale poszedłem za głosem serca i przedłużyłem kontrakt w Unii Tarnów. Lubię tą drużynę, klub i kibiców, którzy ciepło mnie przyjęli i zawsze wspierali. Są wspaniali i to właśnie dla nich i dla klubu chcę zdobywać punkty! – powiedział Kenneth Bjerre.
    Kibice się tak wzruszyli i poryczeli jak bobry, że aż zaniemówili z wrażenia.
    Publikováno poèítaèe vyrobené v Èínì. Staèí klepnout na klávesnici vyrobené na Tchaj-wanu. Nahráno kabel vyroben kurva ví kde.

  27. Powrót do góry    #71
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Ja wciaz sie nie moge pozbierac... Kenio to jest gosc.
    Jak to bylo? No manej! hjerte!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #72
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    Ciekawe jak się wypowie Mroczka jeżeli podpisze kontrakt na jazdę z Jaskółką na plastronie
    A może się rozmyślił widząc, że obecnie w Tarnowie pod rządami nieudacznika, sytuacja finansowa podobna do tej, którą miał Jego poprzedni klub.

  29. Powrót do góry    #73
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Panowie jeszcze nasz nieudacznik kombinuje mega transfer i ten zawodnik też pewnie momentalnie pokocha nasz klub

  30. Powrót do góry    #74
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    zapachnialo Holta.... zgroza
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #75
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,462
    Kliknij i podziękuj
    5,763
    Podziękowania: 5,643 w 3,225 postach
    Idealny zawodnik na ten tor
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  32. Powrót do góry    #76
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,653
    Kliknij i podziękuj
    277
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Kogokolwiek byście nie zakontraktowali, i tak będziecie niedocenieni a skończycie pewnie z brązowym medalem
    BKS Polonia Bydgoszcz

  33. Powrót do góry    #77
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No i zawsze gęsiego
    Hampela se weźcie, też idealnie pasuje

  34. Powrót do góry    #78
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Hancock w Tarnowie.
    W TV podawali, że ktoś u was ( j- rules) wygrał ostatnio w totka 11 mln i z tej kasy opłaci jego kontrakt.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  35. Powrót do góry    #79
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Gdybys mnie nie mial w ingorowanych to bym ci napisal: nie podlizuj sie, ani zlotowki z tego nie dostaniesz.

    PS. Hancock niestety spoznil sie na samolot, wiec nie dolecial na rozmowe o indywidualnym kontrakcie. Zagadalem do Griszy, ale wiza go przytrzymala.
    Kildemand mial wpasc po drodze do Leszna, ale jego bus zanotowal uslizg na swiezo nasniezonej drodze, wobec czego wykluczylem go z dalszym pertraktacji.
    Doyle podpisal ze mna list intencyjny, po czym podpisal kontrakt w Rybniku, mi napisal tylko smsa, ze to nie jego wina.
    Zlozylem tez propozycje mailowa Aj'owi, ale odpisal mi propozycja kupna zadluzonego klubu za 20 tysiecy koron.
    Holder z kolei wyraznie zasugerowal, ze chce zdobyc tytul IMS w barwach Torunia.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  36. Powrót do góry    #80
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Co tu taka cisza?
    Coraz więcej wiadomo. Azoty kolejny raz ratują nam tyłek i zasypują dziurę budżetową, Sady dumny z siebie ciągle "szuka" sponsorów i ciągle na "szukaniu" się kończy, Unia stanie się prawdopodobnie Unią polsko-duńską (Mikelsen bardzo blisko), Mroczka dalej gwiazdorzy, po kilku latach znowu do składu wraca(?) Rempała, stadion miejski dalej będzie ruiną miejską. Nihil novi.
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  37. Powrót do góry    #81
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Cytat Zamieszczone przez _jaskolka_ Zobacz posta
    Co tu taka cisza?
    Coraz więcej wiadomo. Azoty kolejny raz ratują nam tyłek i zasypują dziurę budżetową, Sady dumny z siebie ciągle "szuka" sponsorów i ciągle na "szukaniu" się kończy, Unia stanie się prawdopodobnie Unią polsko-duńską (Mikelsen bardzo blisko), Mroczka dalej gwiazdorzy, po kilku latach znowu do składu wraca(?) Rempała, stadion miejski dalej będzie ruiną miejską. Nihil novi.
    A no..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  38. Powrót do góry    #82
    Zaawansowany Awatar _jaskolka_
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    2,856
    Kliknij i podziękuj
    447
    Podziękowania: 118 w 63 postach
    Ale pogadać zawsze można żeby nasz wątek na 2 stronę nie zawędrował trochę wstyd by był
    odpowiedź c) - czytam posty Mariusza dla beki

  39. Powrót do góry    #83
    Stały bywalec Awatar WaluS
    Dołączył
    06-04-2008
    Postów
    884
    Kliknij i podziękuj
    80
    Podziękowania: 32 w 26 postach
    No bo widzisz jaskolka, u nas jak nie ma jakiejś afery, to w wątku cisza, spokój.
    Skład pewnie będzie jakoś sklecony. Jak co roku "eksperci" będą nam wróżyć spadek i pewnie z iskrą w oku będą oczekiwać, że pewnie w sezonie 2016 przepowiednia się sprawdzi. No taki to już urok tej naszej tarnowskiej Unii.

    To nie te czasy, gdy wyszła afera z długiem wobec Ułamka i Kasprzaka, gdzie kazano im jeszcze płacić za jazdę w Tarnowie, to w dwa dni było zapisane 10 stron w wątku Unia Tarnów

  40. Powrót do góry    #84
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez WaluS Zobacz posta
    Skład pewnie będzie jakoś sklecony. Jak co roku "eksperci" będą nam wróżyć spadek i pewnie z iskrą w oku będą oczekiwać, że pewnie w sezonie 2016 przepowiednia się sprawdzi. No taki to już urok tej naszej tarnowskiej Unii.
    Nie zgodzę się, że będzie spadek mimo, że ROW i GKM słabo nie wyglądają. Pytanie jest jedno ile prawdy jest w kontuzji Golloba? Ale znając życie na pewien poziom nie wskoczy.. ROW ma Jonssona i Lagute i nie wiadomo jak będzie z torem.. Ale Tarnów ma taki tor z którym nic nie musi robić a i tak nie jednemu faworytowi wtrzepie u siebie Nie chce mi się jakoś wierzyć, że przyjeżdża załóżmy Toruń z Martinem i Gregiem i ta dwójka robi nagle 25 ptk razem a Toruń wygrywa. Także Tarnów ma pewniaka Kołodzieje i mocnych riderów na mecze domowe czy Bjerre i Madsena + specyficzny tor. To spokojnie powinno dać utrzymanie a kto wie co przyniesie sezon..

  41. Powrót do góry    #85
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Dobra, mniej wiecej juz cos wiemy. Na temat rzadow Sadego mi sie nie chce nic pisac, wiec tylko o przewidywanym skladzie.

    Kregoslup maja stanowic Dunczycy. Jeszcze kilka lat temu nie przepadalem za topornymi zawodnikami z Danii, ale jak sie nie ma co sie lubi..
    Madsen jako pierwszy skradl moje serce, oczywiscie nie wirtuozeria na torze, ale podejsciem, kontaktem z kibicami, zaangazowaniem.
    Jesto to dla mnie zawodnik, bez ktorego na ten moment sobie Unii nie wyobrazam.
    Bjerre jest mi wciaz tak samo obojetny, ale teraz zlego slowa na niego nie powiem bo:
    a)pojechal lepiej niz zakladalem
    b)kurde... mocno sie oslabiamy wiec kazdy punktujacy zawodnik jest nam potrzebny. Kenio to sredniak z wyskokami. I na to licze. Jakby zrobil srednia 2.0 to bedzie super.

    Kolodziej jak wiemy nie lubi byc liderem i pewnie juz wiecej Sademu nie zaufa w tym kontekscie (kto wie, moze to ostatni sezon Jaska w Unii)
    Ale jest juz w najlepszym zuzlowym wieku, ma stabilna sytuacje zawodowa a i rodzinna wydaje sie tez, wiec mysle, ze jest gotow wziac na siebie ciezar liderowania - przez caly sezon a nie tylko przez pol! Nie chcialbym tylko znowu kolo czerwca przeczytac, ze jeszcze brakuje mu jazdy... No i oby zdrowo caly sezon, bo nawet jak nie w formie to walczy do konca i juniorow tez podciagnac potrafi.

    Mroczka. Wiemy na ile go stac. W mojej ocenie pojechal dobry sezon i nie spodziewalbym sie by mogl pojechac jeszcze lepiej. Jesli nie odplynal zbytnio finansowo to jestem na tak. Jesli gwiazdorzy to podziekowac i dogadac sie z kims innym.

    Michelsen. Moze potrwac zanim wyczuje Z3. Ale to mlody zawodnik, ktory moglby tu zostac na dluzej. Poki co niewiadoma. Ale ciesze sie, ze on a nie np Pavlic

    Rolnicki - jak dla mnie powinien byc podstawowym juniorem. Tez zaden mega talent ani wirtuoz, ale poki co notuje niewielkie jednak stale postepy. Pozwolmy mu przyspieszyc rozwoj.

    Madej - wlasnie takiej sciezki kariery dla Rolnickiego nie chce. Pozno wskoczyl do skladu i bedzie w przyszlosci najwyzej drugoligowcem. Ja bym go najchetniej wypozyczyl moze do Wandy? lub Krosna.

    Rempala - Jesli bedzie to bardzo sie przyda, mimo ze poki co uwazam go za troche przereklamowanego. Napewno musi bardzo mocno przepracowac zime bo w tym sezonie lapki mu szybko puchly. Moze byc bardzo waznym ogniwem.


    Niestety jestesmy bardzo ograniczeni po odejsciu Vaculika jesli chodzi o manewrowanie ustawieniami skladu. W 2015 to byla mocna strona Barana/Cierniaka
    Do juniora mozna bylo dac Vacula a Jaskowi pozwolic szukac formy jako druga linia. Teraz nie ma szans, Jasiek jest skazany na jazxe z juniorami, no bo jak nie on to kto? Moze Madsen u siebie molgby jechac z juniorami. Na wyjezdzie bedzie CHOLERNIE ciezko! Bo jak Kolodziej wpadnie w dolek to nie mamy ani kawalka lidera. W zwiazku z tym o utrzymanie lekko nie bedzie bo na wyjezdzie beda becki a u siebie nawet jesli komplet zwyciestw to bonusow raczej brak.

    Jesli chodzi o polityke Sadego to jak nie obnizy cen biletow to znowu bedzie plakal po sezonie, ze kibicow malo. Zwlaszcza, ze odpadl najwazniejszy w kontekscie frekwencji mecz derbowy.
    Albo niech stosuje elastyczna polityke cenowa. Ale co ja mowie, do tego trzeba miec leb na swoim miejscu a nie myslenie rodem z PRL..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    _jaskolka_ (16-12-2015), guma001 (13-12-2015)

  43. Powrót do góry    #86
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,471
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,328 w 4,312 postach
    Moja piekarnia moze sie znowu mylic (tak jak mylila sie w sprawie Rzeszowa) ale chodza sluchy o romansie ze Swidrem.
    Mroczka ponoc obrazony..
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  44. Powrót do góry    #87
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Sorry koledzy, ale Mroczki to ja za bardzo nie lubię. Nie wiem o co mu chodzi, lecz jeśli mu coś nie pasi, to niech spada do Wybrzeża ☺

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  45. Powrót do góry    #88
    Stały bywalec
    Dołączył
    14-03-2003
    Postów
    635
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 38 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Moja piekarnia może sie znowu mylić (tak jak myliła sie w sprawie Rzeszowa) ale chodzą słuchy o romansie ze Świdrem.
    Mroczka ponoć obrażony..
    j-rules jak wiesz Mroczka uzgodnił warunki w klubie już dużo wcześniej, ale po jakimś czasie wyskoczył z nową ofertą a to wiadomo jak podziałało na naszego jaśnie panującego. Teraz stanęło na tym że Artur dostał propozycję o wiele gorszą od tej uzgodnionej stąd cały cyrk. Sady przeliczył kasę i wyszło mu że lepiej postawić na słabego i taniego Świdra niż podnosić sobie ciśnienie i negocjować z Mroczką. Jeden i drugi siebie warci.

  46. Powrót do góry    #89
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    33,964
    Kliknij i podziękuj
    6,503
    Podziękowania: 8,817 w 4,847 postach
    Mroczka i Swider to zawodnicy o podobnej klasie sportowej,z tymze ten drugi wydaje sie mniej sfochowany.
    Skoro Swider tanszy,wybor wydaje sie oczywisty,ale byc moze to tego pierwszego darzycie wieksza sympatia,stad tez
    Sademu sie znowu dostaje.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 26-12-2015 o 15:36
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  47. Powrót do góry    #90
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Grzeniek Zobacz posta
    j-rules jak wiesz Mroczka uzgodnił warunki w klubie już dużo wcześniej, ale po jakimś czasie wyskoczył z nową ofertą a to wiadomo jak podziałało na naszego jaśnie panującego. Teraz stanęło na tym że Artur dostał propozycję o wiele gorszą od tej uzgodnionej stąd cały cyrk. Sady przeliczył kasę i wyszło mu że lepiej postawić na słabego i taniego Świdra niż podnosić sobie ciśnienie i negocjować z Mroczką. Jeden i drugi siebie warci.
    Jeśli Mroczka rzeczywiście tak pogrywa to wasz prezio ma 100 % racji.

Strona 2 z 26 PierwszyPierwszy 123412 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •