Strona 227 z 231 PierwszyPierwszy ... 127177217225226227228229 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,171 do 10,215 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #10171
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kiki Zobacz posta
    http://www.zielonagora.sport.pl/spor...i-do-lodzi.htm


    To już nie chce walczyć o skład w ekstralidze
    I dobrze. U nas i tak nie miałby szans na miejsce w składzie. W Łodzi przynajmniej będzie miał regularne starty i może jeszcze coś w tym sporcie osiągnie.

  2. Powrót do góry    #10172
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez szmacianek Zobacz posta
    Jeszcze lepiej u nas Piter z Hampelem u nich Dudek z Zengim i nie wiem czy sie smiać czy płakać, a potem dziwota ze frekwencja słaba

    Jestem ciekaw jak to kiedyś kibice przeżywali jak np taki Krzystyniak opuszczał Falubaz na rzecz Uni, bo Zengi to juz trochę inna epoka
    Frekwencje buduja raczej wyniki a nie ilosc wychowankow.
    Czasami,szczegolnie na poczatku sezonu dzialaja tez inne czynniki jak np. awans,
    nowe twarze w zespole.Wychowankowie fajna rzecz,ale nie oni sa powodem dobrej lub
    zlej frekwencji.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 06-10-2016 o 16:38
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Aussie (06-10-2016)

  4. Powrót do góry    #10173
    Użytkownik
    Dołączył
    06-07-2015
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    171
    Podziękowania: 28 w 20 postach
    No jak to nie jest? Przecież u nas na Miedzińskiego przychodzą tłumy.

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi rafalsky za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (06-10-2016)

  6. Powrót do góry    #10174
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Łezka w oku się kręci, Zbyszek Filipiak, Marcinkowski, maciek Jaworek, Jasiu Krzystyniak, Paweł Protasiewicz itd.



    Cała plejada zawodników i działaczy, począwszy od najstarszych do najmłodszych.

    Już widzę jak Cieślak, Filipiak i reszta, przy kielichu sobie wspominają. A gdzieś tam za ich plecami, Dudi, Zgarda i reszta młodzieży, słucha legend o ich wyczynach
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #10175
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach

    PD?JH?JD?

    Jak tam sprawa u was wyglada na dzien dzisiejszy z Doylem? Hampelem? Patrykiem?
    Jakieś info najnowsze?

  8. Powrót do góry    #10176
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Łezka w oku się kręci, Zbyszek Filipiak, Marcinkowski, maciek Jaworek, Jasiu Krzystyniak, Paweł Protasiewicz itd.


    Cała plejada zawodników i działaczy, począwszy od najstarszych do najmłodszych.

    Już widzę jak Cieślak, Filipiak i reszta, przy kielichu sobie wspominają. A gdzieś tam za ich plecami, Dudi, Zgarda i reszta młodzieży, słucha legend o ich wyczynach
    Nie wiem czy Filipiak zapomniał (lub wybaczył) na tyle, by z Cieślakiem siąść do kielicha? Oglądałem na żywo, jak Cieślak wsadził Zbyszka w dechy na 2 wirażu, mecz Falubaz-Włókniarz w latach 70-tych. Falubaz walczył o obronę ówczesnej 1 ligi, Włókniarz walczył o Mistrza Polski ze Stalą Gorzów. Wtedy atmosfera meczu była baaaaaardzo napięta. Romek Łoś ganiał po murawie z butelką po jakimś winie czy wódce w celu postraszenia częstochowskich Lwów!
    Ta kraksa praktycznie zakończyła karierę obiecującego Zbyszka Filipiaka. Filipiak jeszcze parę lat jeździł, ale do zdrowia i normalnej dyspozycji już nigdy nie wrócił.

  9. Powrót do góry    #10177
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    [QUOTE=NeverGiveUp38;1796239]Jak tam sprawa u was wyglada na dzien dzisiejszy z Doylem? Hampelem? Patrykiem?
    Jakieś info najnowsze?[/QUOT




    Już podpisali w Lesznie będą walczyć o skład

  10. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi kiki za jego przydatny post!

    Dominik (06-10-2016), Tofik92 (06-10-2016), ins. Sokołowski (07-10-2016), t_zg (07-10-2016)

  11. Powrót do góry    #10178
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    [QUOTE=kiki;1796245]
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jak tam sprawa u was wyglada na dzien dzisiejszy z Doylem? Hampelem? Patrykiem?
    Jakieś info najnowsze?[/QUOT




    Już podpisali w Lesznie będą walczyć o skład

    Po uj dokuczasz... ? 😎

  12. Powrót do góry    #10179
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Nie wiem czy Filipiak zapomniał (lub wybaczył) na tyle, by z Cieślakiem siąść do kielicha? Oglądałem na żywo, jak Cieślak wsadził Zbyszka w dechy na 2 wirażu, mecz Falubaz-Włókniarz w latach 70-tych. Falubaz walczył o obronę ówczesnej 1 ligi, Włókniarz walczył o Mistrza Polski ze Stalą Gorzów. Wtedy atmosfera meczu była baaaaaardzo napięta. Romek Łoś ganiał po murawie z butelką po jakimś winie czy wódce w celu postraszenia częstochowskich Lwów!
    Ta kraksa praktycznie zakończyła karierę obiecującego Zbyszka Filipiaka. Filipiak jeszcze parę lat jeździł, ale do zdrowia i normalnej dyspozycji już nigdy nie wrócił.
    Wybaczył, wybaczył. Tu masz Cieślaka który z Filipiakiem śmieją się dzisiaj z tego. Chodzi ci o ten motyw jak Cieślak załamał Filipiakowi rękę ?



    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Jak tam sprawa u was wyglada na dzien dzisiejszy z Doylem? Hampelem? Patrykiem?
    Jakieś info najnowsze?
    Doyle zostaje w Falubazie. Papiery mają podpisac jak Jason dojdzie do siebie, no chyba, ze go w toruńskim szpitalu lekko podtrują Patryk i Jarek maja gadać w tym tygodniu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #10180
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,191
    Kliknij i podziękuj
    140
    Podziękowania: 506 w 321 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wybaczył, wybaczył. Tu masz Cieślaka który z Filipiakiem śmieją się dzisiaj z tego. Chodzi ci o ten motyw jak Cieślak załamał Filipiakowi rękę ?

    https://www.youtube.com/watch?v=l0ZdCQSLses



    Doyle zostaje w Falubazie. Papiery mają podpisac jak Jason dojdzie do siebie, no chyba, ze go w toruńskim szpitalu lekko podtrują Patryk i Jarek maja gadać w tym tygodniu.

    No byle z happy endem. A co z Karpovem? Jakieś inne alternatywy za niego sa brane pod uwagę?

  14. Powrót do góry    #10181
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    No byle z happy endem. A co z Karpovem? Jakieś inne alternatywy za niego sa brane pod uwagę?
    Karpov ma ważny kontrakt do końca sezonu 2017. Więc tu żadne inne alternatywy nie są potrzebne.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #10182
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,882
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,134 w 1,489 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wybaczył, wybaczył. Tu masz Cieślaka który z Filipiakiem śmieją się dzisiaj z tego. Chodzi ci o ten motyw jak Cieślak załamał Filipiakowi rękę ?





    Doyle zostaje w Falubazie. Papiery mają podpisac jak Jason dojdzie do siebie, no chyba, ze go w toruńskim szpitalu lekko podtrują Patryk i Jarek maja gadać w tym tygodniu.
    Tak dokładnie, nie pamiętam by Cieślak po raz 2 wysłał Filipiaka do szpitala. Pewnie wtedy Filipiak zapuścił się, słabo walczył o powrót do zdrowia, utył.
    Doyle-y MA! zostać w Falubazie, nie podpisane nie obowiązuje, zobaczymy. Patryk i Jarek..... no cóż?! Mam nadzieję, że klub podpisze wyłącznie na takie stawki, na ile będzie go stać. Jeśli to będzie za mało dla zawodników, niech szukają lepszego chleba, ich wybór. Pamiętam jak Huszcza przed licencją trenował często z Filipiakiem na W69. Dzisiaj Huszcza jest już legendą od dawna nie jeżdżącą dla Falubazu, czas biegnie, Falubaz trwa. Przeżyjemy również bez Patryka i Jarka, choć wolałbym by zostali. A jeśli nie zostaną, będą jeździć inni, byle Falubaz nie ucierpiał.
    Chodziłem na żużel w epoce Marcinkowskiego, Jaskulskiego, później po upadku Morawskiego na 2 ligę, pójdę i teraz jak będzie średnia czy słaba drużyna. Byle tylko klub nie funkcjonował na długach czy wielkim kredycie. Ostatnia zima była wielkim i bolesnym ostrzeżeniem.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (07-10-2016), Kibic_2005 (07-10-2016)

  17. Powrót do góry    #10183
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez rafalsky Zobacz posta
    No jak to nie jest? Przecież u nas na Miedzińskiego przychodzą tłumy.
    A wy to możecie sobie nawet kupić całą drużynę Stali Gorzów , wszak teoretycznie to możliwe, może wtedy w końcu zdobędziecie DMP i zobaczymy jaka będzie frekwencja. Nie pisałem wprost czy kibice chodzą na wychowanków ale o najważniejszym biegu w meczu gdzie wychowankowie zaprzyjaźnionych drużyn jada przeciwko sobie dla obcego klubu

    Nie che mi sie sprawdzać jak to wyglądało u nas ,ale chyba największa frekwencja to była za czasów kiedy wrócił Walasek, Protasiewicz , na juniorce był Zengi potem Dudek.

  18. Powrót do góry    #10184
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,159
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 454 w 185 postach
    Żużlowiec Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra we wtorek w Toruniu, gdzie cały czas przebywa, przejdzie operację prawego łokcia. - Życie płata figle i trzeba nauczyć radzić sobie z tym. Przez trzy miesiące nie mogę latać, więc może spędzę wakacje w Norkfolk karmiąc krowy i uprawiając ziemniaki. To wszystko nie jest złe - przekazał Australijczyk.

    Tak na logikę to chyba Jason też w Lesznie ;
    TYLKO FALUBAZ

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi xmanagerx za jego przydatny post!

    kiki (07-10-2016)

  20. Powrót do góry    #10185
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Jak pisalem poprzednio, ze Pawliccy sa bardziej samodzielni w decyzjach od Duzersa to wielu sie smialo. Ja juz jakis czas temu slyszalem cos o tym jak mlodzi sie zbuntowali bo zawsze chcieli jezdzic w Unii.

    Ten wywiad to potwierdza
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/635...-jednym-klubie

  21. Powrót do góry    #10186
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Doyle zostaje w Falubazie. Papiery mają podpisac jak Jason dojdzie do siebie, no chyba, ze go w toruńskim szpitalu lekko podtrują Patryk i Jarek maja gadać w tym tygodniu.
    Jutro w klubie imprezka. Pytanie jest tylko jedno - stypa czy świętowanie. Powinno się wszystko wyjaśnić.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 07-10-2016 o 13:54

  22. Powrót do góry    #10187
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,894
    Kliknij i podziękuj
    1,714
    Podziękowania: 4,381 w 3,163 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jutro w klubie imprezka. Pytanie jest tylko jedno - stypa czy świętowanie. Powinno się wszystko wyjaśnić.
    Stypy nie przewiduję. Nawet jak Patryk z JH zdecydują się zmienić pracodawcę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #10188
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jutro w klubie imprezka. Pytanie jest tylko jedno - stypa czy świętowanie. Powinno się wszystko wyjaśnić.
    Jaka imprezka ? skąd info ?

  24. Powrót do góry    #10189
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Jak pisalem poprzednio, ze Pawliccy sa bardziej samodzielni w decyzjach od Duzersa to wielu sie smialo. Ja juz jakis czas temu slyszalem cos o tym jak mlodzi sie zbuntowali bo zawsze chcieli jezdzic w Unii.

    Ten wywiad to potwierdza
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/635...-jednym-klubie
    Ja całkiem niedawno słyszałem, że Patryk chętnie by został w Zielonej, natomiast kasa jest dużo większa w Lesznie i to kusi bardzo część teamu odpowiedzialnego za menadżerkę. W ogóle w tym sezonie mocno stoimy na ziemi z kontraktami, Zgardziński jak się dowiedział ile w Toruniu proponują Boberowi to mało zawału nie dostał.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  25. Powrót do góry    #10190
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Jakieś 100 tys. więcej dla menedżerki Patryka i zostanie. Oferta z Leszna nie jest jakoś mocno wyższa. Ot, ciężkie negocjacje jak to zwykle i tyle.
    Dudek teraz nie powinien mieszać za mocno przed debiutem jako stały uczestnik SGP. A jak tak mu (ponoć to fakt) przeszkadza miejsce w hierarchii FZG, to trzeba było wybrać Toruń te lat ze dwa temu. Tam byłby wtedy pierwszy na drabince.

  26. Powrót do góry    #10191
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,423
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Jakie są opcje za Dudka ? jeśli dostaną tyle co w Lesznie to zostanie lada chwila i się wyjaśni

  27. Powrót do góry    #10192
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    K. Bjerre.
    Jutro w klubie impreza a nie stypa. Wszyscy beda celebrowac koniec corocznych komedii z kontraktem Patryka.

    P.s. pojawily sie grzyby w lesie.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  28. Powrót do góry    #10193
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Pozwolę się posłużyć myślą ziomka sądzę, że za złe nie będzie mi miał. Otóż w Lesznie wychowanek ma siedzieć cicho, jeździć w imię klubu, i regionu dostaje ofertę, i albo się godZ albo won Taki Dudek polozywszy macierzystemu klubowi 2sezony wchodzący do SGP może liczyć na 200tys więcej. Ot logika. Zaraz mnie pewnie zjada, ale w D. to mam.
    Według mnie Patryk nie ma zamiaru odchodzić, i niech tak pozostanie.

  29. Powrót do góry    #10194
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Najbardziej widowiskowy zawodnik Falubazu to był Grygor.Jak mu jakieś Mości Pany próbowały podjechać a szedł z pierwszego toru to jechał ze wszystkimi trzema prosto w dechy Wracając do tematu http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/635...st-latwy-temat Jak Chomski mówi że jest trudny temat to znaczy że płaczek robi już sobie plecy i tatuś też już pewnie w Gorzowie.Zagar i Jensen na linii a trzeci nie wiadomo.
    Ostatnio edytowane przez RUSTY ; 07-10-2016 o 15:44
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  30. Powrót do góry    #10195
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Ja całkiem niedawno słyszałem, że Patryk chętnie by został w Zielonej, natomiast kasa jest dużo większa w Lesznie i to kusi bardzo część teamu odpowiedzialnego za menadżerkę. W ogóle w tym sezonie mocno stoimy na ziemi z kontraktami, Zgardziński jak się dowiedział ile w Toruniu proponują Boberowi to mało zawału nie dostał.
    Ale tak dużo mu proponowali czy tak mało?

    P.s. pojawily sie grzyby w lesie.
    Byłem dzisiaj nie stwierdziłem, nawet niejadalnych prawie nie ma

  31. Powrót do góry    #10196
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez szmacianek Zobacz posta
    Ale tak dużo mu proponowali czy tak mało?

    Boberowi czy Zgardzińskiemu? Bober w Toruniu ma propozycje na poziomie tej jaką Pieszczek dostał od nas gdy przychodził.
    Oczywiście są to ploty przekazywane z ust do ust na 70 leciu
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    szmacianek (07-10-2016)

  33. Powrót do góry    #10197
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,178
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,873 w 4,882 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Zgardziński jak się dowiedział ile w Toruniu proponują Boberowi to mało zawału nie dostał.
    Dobrze,ze nie dowiedzial sie ile proponuja Kaczmarkowi,bo pewnie wylewu by dostal.

    Ogolnie to nalozcie na chlopaka jakies embargo informacyjne,bo nowego sezonu nie doczeka.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 07-10-2016 o 19:06
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Powrót do góry    #10198
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Pozwolę się posłużyć myślą ziomka sądzę, że za złe nie będzie mi miał. Otóż w Lesznie wychowanek ma siedzieć cicho, jeździć w imię klubu, i regionu dostaje ofertę, i albo się godZ albo won Taki Dudek polozywszy macierzystemu klubowi 2sezony wchodzący do SGP może liczyć na 200tys więcej. Ot logika. Zaraz mnie pewnie zjada, ale w D. to mam.
    Według mnie Patryk nie ma zamiaru odchodzić, i niech tak pozostanie.
    Dudi może i by nie chciał odchodzić, ale inni ostro kuszą kasą i tu jest zawsze problem.
    DSo tej pory udawało się jakoś zatrzymać Patryka w ZG, ale jak Dudiemu bedzie zbyt mocno zależało na kasie i ktoś zaproponuje o wiele korzystniejsze warunki to nic na siłe.

    Czasy gdy wiele rzeczy w Falubazie robiono za wszelką cene raczej minęły.

    Teraz właściciele stawiają dobro klubu na pierwszym miejscu i przebijania jakiś kosmicznych ofert raczej nie bedzie.
    Także wiele tu bedzie zależało przede wszystkim od Dudiego, czy pójdzie za kasą, czy bedzie chciał nadal startować w Falubazie i być nadal kimś więcej niż jednym z wielu zarabiając troche mniej.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Powrót do góry    #10199
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,560
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 385 w 292 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dudi może i by nie chciał odchodzić, ale inni ostro kuszą kasą i tu jest zawsze problem.
    DSo tej pory udawało się jakoś zatrzymać Patryka w ZG, ale jak Dudiemu bedzie zbyt mocno zależało na kasie i ktoś zaproponuje o wiele korzystniejsze warunki to nic na siłe.

    Czasy gdy wiele rzeczy w Falubazie robiono za wszelką cene raczej minęły.

    Teraz właściciele stawiają dobro klubu na pierwszym miejscu i przebijania jakiś kosmicznych ofert raczej nie bedzie.
    Także wiele tu bedzie zależało przede wszystkim od Dudiego, czy pójdzie za kasą, czy bedzie chciał nadal startować w Falubazie i być nadal kimś więcej niż jednym z wielu zarabiając troche mniej.
    Mam wrażenie że prędzej czy później Dudek pójdzie w świat. ... i nawet chyba do Leszna, bo Leszno nie odpuści tego tematu pewnie nawet za rok czy dwa. .....ale jeszcze nie teraz, sezon 2017 Patryk spędzi w Zielonej Górze!
    Coś czy ktoś mu podpowie ze nie ma co szaleć przed mega ważnym sezonem w GP
    I niech tak będzie Dudi w Falubazie! Piter w Lesznie!

  36. Powrót do góry    #10200
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Mam wrażenie że prędzej czy później Dudek pójdzie w świat. ... i nawet chyba do Leszna, bo Leszno nie odpuści tego tematu pewnie nawet za rok czy dwa. .....ale jeszcze nie teraz, sezon 2017 Patryk spędzi w Zielonej Górze!
    Coś czy ktoś mu podpowie ze nie ma co szaleć przed mega ważnym sezonem w GP
    I niech tak będzie Dudi w Falubazie! Piter w Lesznie!
    No nawet w ZG chyba nie ma takiego kogoś, kto by miał aż takie nadzieje żeby Dudi ciągle jezdził w Falubazie, zwłaszcza gdy Dudi prawie co rok ostro walczy o kase.
    Jest zawodnikiem dobrej klasy i na brak ofert narzekać nie może, dlatego póki prezentuje wysoki poziom to bedzie łakomym kąskiem.

    Kiedyś pewnie przyjdzie czas na zmiane środowiska, nieraz bywa tak, że nawet wskazane jest zmienić środowisko aby dostać jakiegoś pozytywnego kopa w karierze.

    Na ten czas pewnie jeszcze sa chęci z obu stron, aby Patryk jezdził w ZG, ale kto wie co bedzie za rok, dwa.
    Niech zwycięża rozsądek i włodarze patrzą przede wszystkim na dobro klubu, a jakoś to się kręcić bedzie.

    Najwierniejsi klubom to sa przede wszystkim kibice i to oni bedą zawsze wierni.
    Reszte tego przedstawienia można zmieniać i konfigurować w zależności od aktualnie panującym regułom.

    Fajnie jak sie ma wielu swojaków, ale bez nich też bedzie to jakoś kręciło.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #10201
    Ekspert Awatar energo
    Dołączył
    16-01-2006
    Postów
    3,703
    Kliknij i podziękuj
    204
    Podziękowania: 915 w 463 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No nawet w ZG chyba nie ma takiego kogoś, kto by miał aż takie nadzieje żeby Dudi ciągle jezdził w Falubazie, zwłaszcza gdy Dudi prawie co rok ostro walczy o kase.
    On tak co rok walczy i walczy, a ponoć kontakt na poziomie 1.5 melona to dla niego mission impossible. Przy takiej średniej to co on? Po 2 dychy rocznie wyrywal?
    0, 0, 0, 1, 0, 0, 1, 1*, 2*, 0, 0, 0,

  38. Powrót do góry    #10202
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez energo Zobacz posta
    On tak co rok walczy i walczy, a ponoć kontakt na poziomie 1.5 melona to dla niego mission impossible. Przy takiej średniej to co on? Po 2 dychy rocznie wyrywal?
    Doyle jeżdżąc rok w Falubazie nie ma na takse Więc różnie z tymi płacami może być tam.

  39. Powrót do góry    #10203
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Doyle jeżdżąc rok w Falubazie nie ma na takse Więc różnie z tymi płacami może być tam.
    chyba drobnych

  40. Powrót do góry    #10204
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez szmacianek Zobacz posta
    chyba drobnych
    Czyżby dla Jasona Różowy nie znalazł dolara australijskiego?
    !Adrian walcz!

  41. Powrót do góry    #10205
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Oficjalnie J. Doyle zostaje w Falubazie.

    http://zuzel.falubaz.com/post/jason-...e-zielona-gora

    Świetna informacja! Jason Doyle, najskuteczniejszy zawodnik Falubazu w sezonie 2016, w przyszłym roku nadal będzie reprezentował barwy naszej drużyny. Dziś Australijczyk uzgodnił warunki nowego kontraktu z prezesem Zdzisławem Tymczyszynem.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    zigi1976 (09-10-2016)

  43. Powrót do góry    #10206
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Ale Dudi bedzie jeczal ze na koncu jest w Falubazie.

  44. Powrót do góry    #10207
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Oficjalnie J. Doyle zostaje w Falubazie.

    http://zuzel.falubaz.com/post/jason-...e-zielona-gora
    A więc pewna rodzina obrazi się na amen .Jeśli przez najbliższych kilkanaście godzin nie wydarzy się jakiś cud to jutro o 14 prezio żegna PD .Tak donosi monopolowy

  45. Powrót do góry    #10208
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Odchodzil Protas,Walas,Zengi- bylo ciezko ale dalismy rade.

    Odejdzie Patryk- szkoda,bo kibicowanie w GP bedzie jednak troche inne.

    Przyjdzie Pawlicki- przynajmniej bedzie weselej

  46. Powrót do góry    #10209
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    A więc pewna rodzina obrazi się na amen .Jeśli przez najbliższych kilkanaście godzin nie wydarzy się jakiś cud to jutro o 14 prezio żegna PD .Tak donosi monopolowy
    Jeżeli tak bedzie to mówi się trudno.
    Tu musi wygrać rozsądek, a nie przebijanie jakiś lukratywnych kontraktów, co to inni podsuwają Dudiemu.

    Tymczysz dobrze wie ile może Dudiemu dać i jeżeli Dudiemu bedzie mało, to droga wolna.

    Chyba wszyscy mają dość włącznie z klanem Dudków tych corocznych jęków.
    Może faktycznie pora się rozstać i niech Dudi się przekona jak to bedzie doceniany gdzie indziej, jak tu ciągle ma czuć się niedoceniony.

    Jestem za tym, żeby Dudi nadal jezdził dla nas, ale nie za wszelką cene.
    Dać tyle ile można, jeżeli bedzie za mało pożegnać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    ScotFZG (08-10-2016), zigi1976 (09-10-2016)

  48. Powrót do góry    #10210
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Dudek nigdzie nie odchodzi

  49. Powrót do góry    #10211
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Dudek nigdzie nie odchodzi
    Bardzo temu kibicuję!!!!

  50. Powrót do góry    #10212
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,236
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,225 w 652 postach
    Wiadomo jak kogos brac z ZG to tylko parowe...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  51. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Dominik (08-10-2016), Martines (08-10-2016)

  52. Powrót do góry    #10213
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Dudek nigdzie nie odchodzi
    No to inaczej , będzie dojeżdżał

  53. Powrót do góry    #10214
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Bardzo temu kibicuję!!!!
    Wełna Ty lepiej kibicuj temu, żeby dogali się z Jarkiem, bo jak nie bedzie porozumienia, to bedziesz musiał co weekend z Jarkiem grać w kapsle.

    Tak poważniej, to pewnie skończy się tym, że Dudi zostanie w ZG, a Piter jednak zostanie w Lesznie.
    No i chyba to byłoby najlepsze wyjście dla wszystkich stron.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Noski (08-10-2016)

  55. Powrót do góry    #10215
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta

    Tak poważniej, to pewnie skończy się tym, że Dudi zostanie w ZG, a Piter jednak zostanie w Lesznie.
    No i chyba to byłoby najlepsze wyjście dla wszystkich stron.
    Jak My się dobrze rozumiemy

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •