Strona 89 z 231 PierwszyPierwszy ... 3979878889909199139189 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 3,961 do 4,005 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #3961
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...na-sezon-2016!

    Uważam że są najsłabsze od kiedy panuje " kevlarowa moda"...

  2. Powrót do góry    #3962
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    lepsze od zeszłorocznych, w ktorych zuzloki wygladali jak pracownicy miejskiej oczyszczalni sciekow.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  3. Powrót do góry    #3963
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    SFP napisał

    Gdy pojawił się KOD, czy Nowoczesna to wielu ......... trzeba było pisać "instrukcje" co mają myśleć na temat jednego i drugiego i dlaczego obie są złe
    Tylko w jednym masz rację. Ja też bym się obraził jeśli jako konserwatywny liberał krytykujący 500 + zostałbym zrównany z UBekami i leminagami z wybiórczej bo krytykuję PiS. To istotnie nie fair.

    Natomaist pisząc, że ludzie nie wiedzieli co myslec o Nowoczesnej mylisz się. Kto ma krztynę rozumu wie, że to tratwa dla szczurów z PO, ktorym przewodzi uczen Balcerowicza, obronca banksterow i zachecajacy do kredytow we frankach Petru. Ten byly czlowiek UW (zreszta nawet teraz na stronie Unii Wolnosci sa przekierowania na Nowoczesna) powstawial na listy prominentow PO, pracownikow kancelarii bula Komoruskiego i innych wojewodow etc. Normalny czlowiek wie co myslec o nastepnych oszustach z tego samego miotu. Moze znow obiecaja 4 x 16 i obnizke podatkow a potem zrobia na odwrot (podwyzka Vat, kradziez srodkow OFE itd) ?

    Pomysliles sie drugi raz adresujac ten wpis do GABLENa bo to czlowiek myslacy i raczej nie zwolennik socjalizmu gospodarczego PiS. Wrezc odwrotnie z tego co widze. Carlitos jest natomiast jawnym lemingiem ale sie z tym nie kryje i mi to nie przeszkadza Wolny kraj, mozna byc feministka, socjalista, lemingiem czytajacym wybiorcza czy nawet bylym ORMOwcem, liczy sie w koncu czlowiek.

    Co do kewlarow to realnie myslalem, ze bedzie cos jak logo i obszycie motocykla na prezentacji czyli bale z turkusowymi wstawkami ekantora. W nadziei liczylem na lepsze bialo, zolto zielone (a nie zielono-zolte jak Kolejarz Rawicz w zeszlym sezonie) lub zloto-czarne. Te ktore sa dup...y nie urywaja ale wygladaja calkiem schludnie i fajnie. Wreszcie sa jakies zdobycze nowej techniki graficznej jak te kwadraciki czy jakies wzory a nie siermiezne barwy jak w zeszlym roku zaprojektowane jak w paint-cie. Do idealu brakuje ale lepsze niz byly. Zastanawia mnie tylko ten pomarancz na mankietach.

    Oby przyniosly im szczescie jak poprzednie biale i wczesniejsze zloto-czarne.

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    Falubaz (06-03-2016), chloroform (05-03-2016)

  5. Powrót do góry    #3964
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Jeśli chodzi o kevlary to muszę powiedzieć, że że przepadam za białym kolorem, ale mimo to uważam że są ok i o niebo lepsze niż zeszłoroczne.

  6. Powrót do góry    #3965
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Smake Zobacz posta
    http://www.falubaz.com/Szlaka/Faluba...na-sezon-2016!

    Uważam że są najsłabsze od kiedy panuje " kevlarowa moda"...



    Słabe, ale duzo lepsze od poprzednich

  7. Powrót do góry    #3966
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Najlepsze są buty

  8. Powrót do góry    #3967
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Klaus dzis hitem dnia jest czarny Smirnoff o smaku espresso. Nie pije kawy ale pijac jego mam wrazenie, ze pije kawe wlasnie, i nawet nie trzeba go popijac.

  9. Powrót do góry    #3968
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Nie jest tak tragicznie, ale mogłoby być lepiej.

    Trzeba zdobyć DMP i potem wrócić do czarno-złotych.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 05-03-2016 o 21:42
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  10. Powrót do góry    #3969
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Prezentacja zaliczona.
    Bardzo fajnie pożegnał się z kibicami "Pan Krzychu".
    Prośba Protasa o wsparcie dla Warda to moim zdaniem szczera chęć pomocy płynąca z głębi serca, a nie jakiś tam prztyczek w nos fanatyków
    Zabrakło mi na prezentacji Andrzeja Huszczy..nawet jeśli ten nie pełni już w klubie żadnych oficjalnych funkcji (?) to powinien tam dziś być.
    Nowe kevlary..hmm na tę chwilę średnio mi się podobają..biały to raczej nie jest mój kolor.
    Mój młody zadowolony bo ma fotkę z całą drużyną..będzie co na ścianie powiesić
    Przy okazji w korytarzu 'wpadłem' na Dee Bosta, Durisica i Ponitkę, z tego drugiego Stelmetu
    Pomału czuć, że wkrótce startuje sezon.


    ps.
    witam po przerwie

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    zigi1976 (05-03-2016)

  12. Powrót do góry    #3970
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    nie czuję się zobowiązany, aby tłumaczyć PiS za to co robią, ich propagandę, itd . może ktoś inny będzie miał taką potrzebę.
    ale jak będziesz miał ochotę pogadać o polityce to jest odpowiedni wątek z takim tematem.
    Za to wcześniej poczułeś się zobowiązany w sposób prześmiewczy odpisać na wpis Carlitosa, który odnosił się do wypowiedzi jednego posła. Odpisałeś tak jakbyś sugerował, że środowisko, w którym przebywa Carlitos używa prlowskiej retoryki. Poczułem się zobowiązany odpisać
    Co do reszty to zgoda, dlatego nie wrzucam tutaj np. filmików politycznych. Jedyne co mogę w tej sytuacji Tobie odpisać to ViceVersa.
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    jeśli chodzi o przykład z finansowaniem szkółki, to nie wiem czy dobrze zrozumiałem to co napisałeś, ale ja akurat uważam że kontrola finansowa klubu nie jest niczym nadzwyczajnym, a wręcz niezbędnym do tego żeby nie dopuścić do jakiś przekrętów i nadużyć.
    wszak już przed laty znany orędownik nomen omen demokracji Józef Stalin powiadał że " kontrola jest najwyższą formą zaufania"
    Niestety, źle mnie zrozumiałeś, zresztą nie pierwszy raz. Jakiś czas temu też mnie źle zrozumiałeś, zadając mi dwa pytania na temat sensu szkolenia, podczas gdy ja wypowiadałem się na temat: "co można zaliczyć jako szkolenie młodzieży realizowane przez klub". Moim zdaniem pytania nie były na temat, dlatego nawet nie odpisałem. Nie dlatego, że Ciebie zlałem, tylko dlatego, że średnio stałem z czasem i nie chciało mi się rozgrzebywać słówek co autor miał na myśli.
    Wracając do tematu, ja nie pisałem o kontroli, bo jak najbardziej jestem za kontrolą. Pisałem o insynuacjach, prawdopodobnie nieodpowiadających rzeczywistości, mających na celu zdyskredytować drugą stronę, przy okazji próbując przepchać swoje rozwiązanie.
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Natomaist pisząc, że ludzie nie wiedzieli co myslec o Nowoczesnej mylisz się. Kto ma krztynę rozumu wie, że to tratwa dla szczurów z PO, ktorym przewodzi uczen Balcerowicza, obronca banksterow i zachecajacy do kredytow we frankach Petru. Ten byly czlowiek UW (zreszta nawet teraz na stronie Unii Wolnosci sa przekierowania na Nowoczesna) powstawial na listy prominentow PO, pracownikow kancelarii bula Komoruskiego i innych wojewodow etc. Normalny czlowiek wie co myslec o nastepnych oszustach z tego samego miotu.
    Ja mam krztę rozumu i w ostatnich wyborach zagłosowałem na Nowoczesną, a właściwie to na Petru. Chcesz o tym porozmawiać?(wątek -> Polityka) Nie dlatego, że to dla mnie był idealny wybór, tylko na ten czas najlepszy wybór na rynku. A jak czytam tę Twoją argumentację to widzę klasycznego, prawicowego leminga i o tym pisałem w poprzednim poście
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Pomysliles sie drugi raz adresujac ten wpis do GABLENa bo to czlowiek myslacy i raczej nie zwolennik socjalizmu gospodarczego PiS.
    Przecież ja nie zakwalifikowałem Gablena jako zwolennika PiS, tylko odpisałem na jego wpis wyśmiewający krytyka PiS, jakim jest Carlitos. To duża różnica.
    Nie tłumacz sobie całego świata Gazetą Wyborczą, bo naprawdę to już nie jest modne. Może jedynie u lemingów na prawicy Ty często rozmawiasz z ludźmi o różnych poglądach, czy po prostu tak upraszczasz sobie pogląd w internecie? Zresztą nie znam osoby, która tylko czerpię wiedzę z Wyborczej, za to znam osoby, które swój świat zamykają w czterech ścianach z TV Trwam, Republika itp.

    Jak macie jeszcze jakieś uwagi to proszę odpisywać w wątku polityka.

    Teraz o speedwayu

    1.
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ten śmieszny cinkciarz coraz bardziej się kompromituje .Banda ....
    A coś więcej?

    2. Na prezentacji nie byłem. Kevlary widziałem na zdjęciach. Średnio wyglądają, pocieszające jest to, że w białych mamy do tej pory skuteczność 100% DMP

    3. Szacun dla Protasa.

  13. Powrót do góry    #3971
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    co zrobili ? Brawo dla Protasa na prezentacji pokazal psikusa ''kibolom'' pozdrawiajac Darciego Warda !
    Wczoraj rano konto facebookowe ekantor pl zostało zablokowane na dwa lata .Zgłoszone do Facebooka zostały zdjęcia i materiały dotyczące zespołu w których pojawiał się połączony logotyp firmy oraz klubu czyli charakterystyczne dwa okręgi .Osoba zgłaszająca jest ściśle związana z wiadomą firmą .Jak się okazuje słynne dwa okręgi które łączą ekantor pl i Falubaz to znak zastrzeżony.

  14. Powrót do góry    #3972
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Wczoraj rano konto facebookowe ekantor pl zostało zablokowane na dwa lata .Zgłoszone do Facebooka zostały zdjęcia i materiały dotyczące zespołu w których pojawiał się połączony logotyp firmy oraz klubu czyli charakterystyczne dwa okręgi .Osoba zgłaszająca jest ściśle związana z wiadomą firmą .Jak się okazuje słynne dwa okręgi które łączą ekantor pl i Falubaz to znak zastrzeżony.
    Od strony KS Falubaz to wygląda na jakąś pierdołę i kłótnię pomiędzy obiema firmami.

  15. Powrót do góry    #3973
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Wczoraj rano konto facebookowe ekantor pl zostało zablokowane na dwa lata .Zgłoszone do Facebooka zostały zdjęcia i materiały dotyczące zespołu w których pojawiał się połączony logotyp firmy oraz klubu czyli charakterystyczne dwa okręgi .Osoba zgłaszająca jest ściśle związana z wiadomą firmą .Jak się okazuje słynne dwa okręgi które łączą ekantor pl i Falubaz to znak zastrzeżony.
    Jak dla mnie to mogą się napieprzać do usranej śmierci, byle na sport w ZG dawali .

  16. Powrót do góry    #3974
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Nie wdaję się w polemiki polityczne tutaj, bo to forum żużlowe a nie polityczne. Na bezproduktywne naparzanki o polityce nie mam czasu. Mam za dużo pracy, a taka naparzanka do niczego nie prowadzi a zabiera człowiekowi sporo energii. O polityce tylko przy litrze wódki i tatarze. Inaczej to nie ma sensu

    PS - kewlary są jakieś takie bez wyrazu. Nie znam się na grafice i modzie, ale czegoś mi w nich brakuje. Fajnie, że dominuje biel, ale znacznie bardziej podobała mi się wersja 2013.

  17. Powrót do góry    #3975
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta

    Niestety, źle mnie zrozumiałeś, zresztą nie pierwszy raz. Jakiś czas temu też mnie źle zrozumiałeś, zadając mi dwa pytania na temat sensu szkolenia, podczas gdy ja wypowiadałem się na temat: "co można zaliczyć jako szkolenie młodzieży realizowane przez klub". Moim zdaniem pytania nie były na temat, dlatego nawet nie odpisałem. Nie dlatego, że Ciebie zlałem, tylko dlatego, że średnio stałem z czasem i nie chciało mi się rozgrzebywać słówek co autor miał na myśli.
    Wracając do tematu, ja nie pisałem o kontroli, bo jak najbardziej jestem za kontrolą. Pisałem o insynuacjach, prawdopodobnie nieodpowiadających rzeczywistości, mających na celu zdyskredytować drugą stronę, przy okazji próbując przepchać swoje rozwiązanie.
    Ja mam krztę rozumu i w ostatnich wyborach zagłosowałem na Nowoczesną, a właściwie to na Petru. Chcesz o tym porozmawiać?(wątek -> Polityka) Nie dlatego, że to dla mnie był idealny wybór, tylko na ten czas najlepszy wybór na rynku. A jak czytam tę Twoją argumentację to widzę klasycznego, prawicowego leminga i o tym pisałem w poprzednim poście

    na początku trochę mi się przykro zrobiło, że mimo nadludzkiego wysiłku z mojej strony po raz kolejny nie zrozumiałem co miałeś na myśli, noo ale gdy chwile później doczytałem na temat Nowoczesnej, no to zrobiło mi się jakoś lżej na sercu i od razu zrozumiałem swój błąd.

    jakbyś jednak znalazł chwilę czasu i zechciał wrócić do wcześniejszego wpisu i wyjaśnić o co chodziło w temacie : "co można zaliczyć jako szkolenie młodzieży realizowane przez klub" , to ja deklaruję że jeszcze raz spróbuje zrozumieć co miałeś na myśli - choć oczywiście nie obiecuję że się uda.

    nowy kevlar jakiś taki mało żużlowy. czekam na czasy kiedy ktoś w końcu zaprojektuje kaski w kształcie głowy mychy ( w rozmiarach takich jak ma pluszowa maskotka) i nasi zawodnicy będą w nich jeździć.
    Ostatnio edytowane przez GABLEN ; 06-03-2016 o 12:06
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  18. Powrót do góry    #3976
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Eneasz, ekspercie wielki, napisz nam może co naprawdę mamy myśleć i które strony jakiej gazety czytać, żeby dorosnąć do właściwego poziomu cudownej demokracji, nie związanej jednocześnie ze wszechobecnymi lemingami. Bo póki co robisz za clowna oceniając każdego z osobna, który ci się nie podoba - a to stawia cię w jednym szeregu z uwielbianym przez ciebie PiS-em. Może trzeba ci to dosłownie napisać, żebyś na oczy przejrzał.

    Co do samych zapatrywań politycznych, bardziej niż to, co widzę w telewizjach, liczy się dla mnie to, co napotykam w prawdziwym życiu. Przykładowo, podoba mi się, że mój 6-latek NIE MUSI iść do szkoły bo sobie tak wymyślił rząd, tylko MOŻE iść do szkoły, jeśli tak zadecyduje rodzic, który od rządu WIE LEPIEJ. Oznacza to na przykład tyle, że mój syn nie pójdzie do pracy rok szybciej ode mnie, żeby takoż szybciej zasilać państwową kasę. Jeśli jeszcze nie będzie musiał tyrać przez KOLEJNE 61 LAT, będę całkiem spokojny. Bo to ja jestem ojcem mojego syna, a nie na przykład pan premier. Takich przykładów byłoby więcej. I to jest dla mnie ważne, a nie ten nienawidzący wszystko dokoła LIS, który uzurpuje sobie takie samo prawo do lżenia innych, jak każdy rasowy polityk.

    Takich rzeczy jest więcej. Dobrych i złych. Zamiast dawać pijanej matce 500 złotych można by je było zainwestować w żłobki/przedszkola (żeby było więcej miejsc i pracowały dłużej) i wtedy płodzono by tak samo. Z tą tylko różnicą, że więcej płodziłyby rodziny niepatologiczne, bo wtedy przykładowo rodzice poszliby do pracy na drugą zmianę (bo tak się pracuje na strefach ekonomicznych na ten przykład) i nie byłoby problemu z dzieckiem. Ale to już z kolei za daleko, żeby pomyśleć.

    To są problemy normalnego człowieka, a nie Lis wyzywający na KODZie i twitterze.

    Podczas gdy dla poważnego doktora nauk politycznych (i tak samo tutejszego forumowicza) ważniejsze jest, kto co przed chwilą powiedział w telewizji i że na pewno trzeba pojechać kolegę po szalu za to, że zagłosował na Petru, nie kogoś innego. I innego, że zagłosował na PIS, a nie na kogoś innego. Takiemu komuś od razu powiem wprost, żeby **********ł na szczaw, jeśli uzurpuje sobie wieczne prawo do wiedzenie lepiej ode mnie i jeszcze przy okazji będzie mnie za to wyzywał.

    Dziękuję za uwagę.

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    lemur6666 (07-03-2016), zigi1976 (06-03-2016)

  20. Powrót do góry    #3977
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Co do samych zapatrywań politycznych, bardziej niż to, co widzę w telewizjach, liczy się dla mnie to, co napotykam w prawdziwym życiu. Przykładowo, podoba mi się, że mój 6-latek NIE MUSI iść do szkoły bo sobie tak wymyślił rząd, tylko MOŻE iść do szkoły, jeśli tak zadecyduje rodzic, który od rządu WIE LEPIEJ.
    Odwineli Ci cukierek ze sreberka i zawineli w pazlotko. Widzisz jak mało Ci do szczęścia trzeba?
    Przede wszystkim Ty jako dumny posiadacz szesciolatka powinieneś decydować czy on wogóle ma odwiedzać jakieś miejsce pozostające pod zwierzchnictwem rządowego ministerstwa.

    Co do nowych kombinezonow to mi połączenie białego z tym pomarańczowym przypomina Briana Kargera. Raczej dobre skojarzenie.

    Pozdrawiam

  21. Powrót do góry    #3978
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    O ile wiem, sam się jeszcze z tym nie mierzysz, zatem odpowiadasz tak, a nie inaczej Postaram się w najbliższym czasie wyrwać na nockę, żeby se po normalnemu pomarudzić jak za starych czasów, bo chwilowo ciężko.

    Póki co, obecnych rzeczy nie oceniam za szybko, tak samo, jak jako kibic nie oceniam drużyny po 5-ciu klęskach, bo i wtedy można się do medalu dokopać.
    Wiem tylko, że poprzednia kadencja zabrała mi, rodzicowi, motyw decyzyjny od a do z. Teraz mogę cokolwiek. Poza tym, jako zatwardziały liberał powinieneś rzucać pomidorami w tych, co każą ci zapieprzać od małego do starego piernika.

    Co do małej ilości szczęścia potrzebnego do normalnego funkcjonowania, pewnie masz rację. Normalnie rano wsiadam w auto i cisnę do tyry, żeby wieczorem czas potrzebny na oglądanie telewizji poświęcić młodemu, który odstresowuje 5 razy bardziej i lepiej. Kiedyś człowiek dążył do takiego życia, teraz się go wyśmiewa, że państwo traktuje go jak murzyna a on ma to w dupie.

    Osobiście uważam, że prędzej czy później każdy dochodzi do takiego stanu i rzewne gadki o politycznej poprawności wkłada między listki papieru toaletowego. Dlatego z góry wybaczam

  22. Powrót do góry    #3979
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Seba Niedzwiedz polubil na pejsbooku zielonogorskiego Xdemona i ..uj bombki strzelił z odbudowaniem formy

  23. Powrót do góry    #3980
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    O ile wiem, sam się jeszcze z tym nie mierzysz, zatem odpowiadasz tak, a nie inaczej
    Odpowiadam tak, bo tak uważam.
    I właśnie ze od dwóch miesięcy się z tym mierzę.

    Osobiście uważam, że prędzej czy później każdy dochodzi do takiego stanu i rzewne gadki o politycznej poprawności wkłada między listki papieru toaletowego. Dlatego z góry wybaczam
    Ja osobiście uważam, że tak nie wolno. Może dlatego, że politycznie to ja raczej niepoprawny.


    pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez falubaziak ; 06-03-2016 o 20:53

  24. Powrót do góry    #3981
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Kiedyś to życie było lepsze bo leciał Bolek i Lolek oraz Miś Kolargol a jak Huszczę pokazali lub umorusanego Jancarza co się tłumaczył że wcale nie chciał zabić Grygora to się człowiek jarał jak T34 pod Studziankami że żużlowca zaobaczył w Rubinie(jak kto miał już Rubina) Tera tylko Bolek Wąsaty na okrągło albo Czar Par
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  25. Powrót do góry    #3982
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Kiedyś to życie było lepsze bo leciał Bolek i Lolek oraz Miś Kolargol ...
    Rusty

    Chyba Ci się misie pomyliły

  26. Powrót do góry    #3983
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Prezentacja zaliczona.
    Bardzo fajnie pożegnał się z kibicami "Pan Krzychu".
    Prośba Protasa o wsparcie dla Warda to moim zdaniem szczera chęć pomocy płynąca z głębi serca, a nie jakiś tam prztyczek w nos fanatyków
    Zabrakło mi na prezentacji Andrzeja Huszczy..nawet jeśli ten nie pełni już w klubie żadnych oficjalnych funkcji (?) to powinien tam dziś być.
    Nowe kevlary..hmm na tę chwilę średnio mi się podobają..biały to raczej nie jest mój kolor.
    Mój młody zadowolony bo ma fotkę z całą drużyną..będzie co na ścianie powiesić
    Przy okazji w korytarzu 'wpadłem' na Dee Bosta, Durisica i Ponitkę, z tego drugiego Stelmetu
    Pomału czuć, że wkrótce startuje sezon.


    ps.
    witam po przerwie
    Czasem uda sie zrobić coś fajnego dla najmłodszych
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  27. Powrót do góry    #3984
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Panowie....pozdrowienia byly szczere nie mam watpliwosci, ale ''kibole'' na bank sie tego nie spodziewali, a z tego co udalo mi sie uslyszec to podobne pozdrowienia beda jeszcze na naszym stadionie po to wlasnie by pokazac tym '''kibolom'' co o ich ''akcji'' mysla prawdziwi kibice.

  28. Powrót do góry    #3985
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Panowie my tu gadu gadu a tymczasem Falubaz pozyskał nową fankę
    Poznajcie Ksushe Belousovą



  29. Powrót do góry    #3986
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Panowie my tu gadu gadu a tymczasem Falubaz pozyskał nową fankę
    Poznajcie Ksushe Belousovą


    http://bi.gazeta.pl/im/8b/ce/12/z197...-Belousova.jpg
    Widać, że dziewczyna ostatnie dżinsy sprzedała gdy jej zabrakło na karnet Falubazu.

  30. Powrót do góry    #3987
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Sobotch napisał:

    Eneasz, ekspercie wielki, napisz nam może co naprawdę mamy myśleć i które strony jakiej gazety czytać, żeby dorosnąć do właściwego poziomu cudownej demokracji, nie związanej jednocześnie ze wszechobecnymi lemingami. Bo póki co robisz za clowna oceniając każdego z osobna, który ci się nie podoba - a to stawia cię w jednym szeregu z uwielbianym przez ciebie PiS-em. Może trzeba ci to dosłownie napisać, żebyś na oczy przejrzał.

    Co do samych zapatrywań politycznych, bardziej niż to, co widzę w telewizjach, liczy się dla mnie to, co napotykam w prawdziwym życiu. Przykładowo, podoba mi się, że mój 6-latek NIE MUSI iść do szkoły bo sobie tak wymyślił rząd, tylko MOŻE iść do szkoły, jeśli tak zadecyduje rodzic, który od rządu WIE LEPIEJ. Oznacza to na przykład tyle, że mój syn nie pójdzie do pracy rok szybciej ode mnie, żeby takoż szybciej zasilać państwową kasę. Jeśli jeszcze nie będzie musiał tyrać przez KOLEJNE 61 LAT, będę całkiem spokojny. Bo to ja jestem ojcem mojego syna, a nie na przykład pan premier. Takich przykładów byłoby więcej. I to jest dla mnie ważne, a nie ten nienawidzący wszystko dokoła LIS, który uzurpuje sobie takie samo prawo do lżenia innych, jak każdy rasowy polityk.

    Takich rzeczy jest więcej. Dobrych i złych. Zamiast dawać pijanej matce 500 złotych można by je było zainwestować w żłobki/przedszkola (żeby było więcej miejsc i pracowały dłużej) i wtedy płodzono by tak samo. Z tą tylko różnicą, że więcej płodziłyby rodziny niepatologiczne, bo wtedy przykładowo rodzice poszliby do pracy na drugą zmianę (bo tak się pracuje na strefach ekonomicznych na ten przykład) i nie byłoby problemu z dzieckiem. Ale to już z kolei za daleko, żeby pomyśleć.

    To są problemy normalnego człowieka, a nie Lis wyzywający na KODZie i twitterze.

    Podczas gdy dla poważnego doktora nauk politycznych (i tak samo tutejszego forumowicza) ważniejsze jest, kto co przed chwilą powiedział w telewizji i że na pewno trzeba pojechać kolegę po szalu za to, że zagłosował na Petru, nie kogoś innego. I innego, że zagłosował na PIS, a nie na kogoś innego. Takiemu komuś od razu powiem wprost, żeby **********ł na szczaw, jeśli uzurpuje sobie wieczne prawo do wiedzenie lepiej ode mnie i jeszcze przy okazji będzie mnie za to wyzywał.

    Dziękuję za uwagę.

    Normalnie nie sądziłbym, że to post moze byc do mnie ale skoro wymieniony zostałem na samym początku to odniose sie w telegraficznym skrócie:

    1. Mój post nie był skierowany do Ciebie wiec dziwi mnie, ze mi... odpowiadasz?
    2. Pisanie, że ja uwielbiam PiS - no comment. (nawet w moim poscie bylo napisane co sadze o socjalizmach jak 500 +)
    3. Nastepnie Twoje oswiadczenia jakie masz poglady na obowiazek szkolny 6-latkow czy 500+ (co mnie to obchodzi?) - nota bene jakbym czytal stanowisko Korwina w tych sprawach czyli calkiem milo, przez moment.
    4. Gdzie ja napisalem ze dla mnie jest wazne "kto co przed chwila powiedzial w telewizji"? (tym bardziej, ze nie ogladam raczej). argument z d...
    5. Ja nie pojechalem nikogo za to czy glosowal na rumuna swetru czy nie tylko wszedlem w polemike z SFP bo uznalem, ze pisane o ludziach ktorzy nie lubia KOD czy Nowoczesnej, ze im ktos musial to przedstawic i poinstruowac co maja na powzszy temat myslec jest moim zdaniem bledne, zeby nie powiedziec wlasnie obrazliwe dla tych ludzi.
    6. Dla mnie Ty jestes clownem i tez sp...aj na szczaw
    7. Nie odpisuj prosze mi bo nie mam przyjemnosci ani czasu na to, chyba ze bardzo musisz to smialo na PW mozna swoje zale wylewac bez zasmiecania.

  31. Powrót do góry    #3988
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Panowie, więcej dystansu proszę, do siebie i polityki

    I nie wyzywać mi się tutaj, licencje na wyzywanie (według Buszmena) tylko ja tutaj ponoć mam

    Kto chce jednak powyzywać się w kwestii polityki to proszę to działu HP. Tutaj dyskutujemy o tym w jakich okolicznościach przyjdzie nam zdobyć złoty medal. I dlaczego Unia z Apatorem okażą się słabsze ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #3989
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/585100/kenni-larsen-w-falubazie-jest-swietna-chemia


    Wiadomo że jest! Widać mało Wam wpadek Dudka i Saszki... Dalej idziecie swoją "ścieżką"...
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    Mefitzo (07-03-2016), kingpin (08-03-2016)

  34. Powrót do góry    #3990
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/585100/kenni-larsen-w-falubazie-jest-swietna-chemia


    Wiadomo że jest! Widać mało Wam wpadek Dudka i Saszki... Dalej idziecie swoją "ścieżką"...
    Ta nieudolna próba zaorania nas pokazuje, że wam to tylko na polu wychodzi!
    Suche!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  35. Powrót do góry    #3991
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Sobotch napisał:
    Normalnie nie sądziłbym, że to post moze byc do mnie ale skoro wymieniony zostałem na samym początku to odniose sie w telegraficznym skrócie:
    Normalnie do ciebie odnosił się pierwszy akapit, nie trzeba było się tak rozwijać jak nie masz czasu. Z PiS-em to był sarkazm - odżegnujesz się od nich jak tylko można, a sam oceniasz po ichniemu. Teraz rozumiesz?

  36. Powrót do góry    #3992
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Jako że to mamy dziś dzień Kobitek a Zielona Góra coraz bardzieJ ujawnia swoje socjalistyczne korzenie należy pozdrowić dziś wszystkie dziewczynki po Waszemu logo.jpeg Jak są tam jeszcze jacyś normalni to niech się ogarną bo to już się robi na prawdę niebezpieczne
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  37. Powrót do góry    #3993
    Początkujący Awatar Lukas_Scorpio
    Dołączył
    16-12-2009
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 3 postach

    A tak swoją drogą....

    ....To dzisiaj swoje 59. urodziny świętuje legendarny "Niezniszczalny i niezatapialny" Andrzej Huszcza! [także dzisiaj swoje urodziny obchodzi m.in. Chuck Norris ] Sto lat, Panie Andrzeju! Wszystkie najlepszego. Zdrowia, szczęścia, pomyślności i pogodnego uśmiechu życzy kibic Falubazu oraz PSŻ-u Poznań Swoją drogą, to p. Andrzej wraz z S.Dudkiem i A.Skórnickim byli głównymi "architektami" pierwszego sukcesu w historii PSŻ-u Poznań - awans do I ligi.


    PS. Mam pytanie: w kadrze speedrowego ZKS-u Zielona Góra jest chłopak, który nazywa się Gracjan Huszcza. Czy on jest spokrewniony z p. Andrzejem?

  38. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Lukas_Scorpio za jego przydatny post!

    Eneasz (11-03-2016), dillinger (11-03-2016), zkns (12-03-2016)

  39. Powrót do góry    #3994
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Jak zobaczyłem filmik z treningu Doyla to az mi ciarki przeszly. Ten modulowany dzwiek motocykla na torze przypomnial mi dlaczego tak lubie ten sport. Po prostu wiosna bez czekania na zuzel, pierwszych treningow i zawodow to nie byloby to.

    Tez mialem male objawy tego co Carlitos i Moher ale widze, ze szybko mi przeszlo

    Co do sezonu nadchodzacego to pierwszy raz od dawna chyba nie mamy w klubie jakiejs wewnetrznej presji. To inni sa uwazani za faworytow a my majac sklad moze i lepszy niz przed rokiem z dobrym juniorem jestesmy troszke w cieniu. I bardzo dobrze! Do tego Cieslak oj, moga byc fajne mecze.

    Niewiadoma pozostaje forma Jarka, chyba dla niego samego rowniez. Jesli szybko wroci do formy TOP 5 Ekstraligi to mamy pewne medale, jesli okaze sie, ze bedzie mizeria i problemy z noga/psychika to moze byc roznie. Choc jesli Karpov okaze sie istotnie tak dobrym startowcem i dostanie szybkie silniki a Larsen opanuje W69 jak tor przy Hetmanskiej to moze byc naprawde wesolo

    Ciekawe czy Shrek by sie zdecydowal posadzic niedysponowanego Jarka na lawke a wypuscic sklad:

    Protas
    Karpov
    Doyle
    Larsen
    Duzers
    Pieszczek
    Zgarda

    Z jednej strony kto jak nie on moglby miec jaja na takie zagranie, z drugiej znany jest z kumoterstwa (vide powolania do kadry) i nie wiadomo czy zaryzykowalby przyjazn z Jarkiem

    Co innego wstawic do jednej pary Hankocka z Kolodziejem co bylo nietypowe ale nikogo nie przysparzalo o fochy.

  40. Powrót do góry    #3995
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Ciekawe czy Shrek by sie zdecydowal posadzic niedysponowanego Jarka na lawke a wypuscic sklad:
    Nawet na to nie licz. Chyba że Jarek sam poprosi o trochę wolnego. Normalnie to on ma u Shreka duuuuży kredyt zaufania.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #3996
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,434
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    TO już nawet nie chodzi o to czy Szrek kocha Jarka czy nie.
    Bez niego i jego formy nie będzie medalu.
    UNSCARED

  42. Powrót do góry    #3997
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    TO już nawet nie chodzi o to czy Szrek kocha Jarka czy nie.
    Bez niego i jego formy nie będzie medalu.
    Bo ja wiem ?

    Zmarzlik, Dudek, Piotr Pawlicki, i ktoś z Pepe, Kołodziej, Zengota, KK, Przedpełski czy nawet Przemek Pawlicki, powinni temat udźwignąć.

    Oczywiście jeśli mówimy o medalu w DPŚ. Jesli idzie o ligę, to wiadoma rzecz, że jeśli np. JH będzie w kryzysie, ale jego forma nie będzie zbytnio odbiegała od formy Larsena czy Karpova to JH nikt ze skladu nie wysiuda. Musiałby chłop jechac kompletne dno. Wtedy Shrek będzie drapał się po łysinie
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-03-2016 o 20:14
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #3998
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Za Hampela jest ZZ w I Rundzie, tak że facet może spokojnie całą wiosnę przesiedzieć w chacie i smyrać się po nodze

  44. Powrót do góry    #3999
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, a cinkciarz dalej robi pod górkę. Powysyłał jakieś chore pisma zawodnikom, na fejsie klubowym poblokowal niektóre materiały. Ich tam nieźle grzeje
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #4000
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo ja wiem ?

    Zmarzlik, Dudek, Piotr Pawlicki, i ktoś z Pepe, Kołodziej, Zengota, KK, Przedpełski czy nawet Przemek Pawlicki, powinni temat udźwignąć.

    Oczywiście jeśli mówimy o medalu w DPŚ. Jesli idzie o ligę, to wiadoma rzecz, że jeśli np. JH będzie w kryzysie, ale jego forma nie będzie zbytnio odbiegała od formy Larsena czy Karpova to JH nikt ze skladu nie wysiuda. Musiałby chłop jechac kompletne dno. Wtedy Shrek będzie drapał się po łysinie
    Nie ma o czym gadać, Jarek przy nie pewnej jeździe koło 10 się zakreci, pewnie będzie to wyglądało często tak, start wygrany i 3 ,start przegrany i 0 ,bez walki wielkiej na trasie....
    Nie będzie ryzykowal, nastawi się na start. ... (3,3,0,3,0) ,jak nie będzie problemów osobistych, to o Jarka bym się nie martwił

    P.S Dudek wam zrekompensuje ewentualne potknięcia Jarka, to będzie wasz lider TOP 5 Ekstraligi
    Ostatnio edytowane przez PawlickiTeam ; 12-03-2016 o 11:35

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi PawlickiTeam za jego przydatny post!

    dillinger (17-03-2016)

  47. Powrót do góry    #4001
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Nie ma o czym gadać, Jarek przy nie pewnej jeździe koło 10 się zakreci, pewnie będzie to wyglądało często tak, start wygrany i 3 ,start przegrany i 0 ,bez walki wielkiej na trasie....
    Nie będzie ryzykowal, nastawi się na start. ... (3,3,0,3,0) ,jak nie będzie problemów osobistych, to o Jarka bym się nie martwił

    P.S Dudek wam zrekompensuje ewentualne potknięcia Jarka, to będzie wasz lider TOP 5 Ekstraligi
    Osobiste chyba dopiero przed Małym , żoneczka właśnie wróciła do panieńskiego nazwiska na profilu pejsbookowym ( ahh te życie w internetach ) .

  48. Powrót do góry    #4002
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez regres Zobacz posta
    Osobiste chyba dopiero przed Małym , żoneczka właśnie wróciła do panieńskiego nazwiska na profilu pejsbookowym ( ahh te życie w internetach ) .
    Ale na twitterze i instagramie nadal ma nazwisko męża, więc może jest szansa uratować ten związek

  49. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi alan1990 za jego przydatny post!

    lemur6666 (18-03-2016), vicar (15-03-2016)

  50. Powrót do góry    #4003
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    Ale na twitterze i instagramie nadal ma nazwisko męża, więc może jest szansa uratować ten związek
    uff to dobrze , budzet na sezon uratowany

  51. Powrót do góry    #4004
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,546
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Cytat Zamieszczone przez regres Zobacz posta
    Osobiste chyba dopiero przed Małym , żoneczka właśnie wróciła do panieńskiego nazwiska na profilu pejsbookowym ( ahh te życie w internetach ) .
    Aż tak źle w życiu prywatnym Jarka?

  52. Powrót do góry    #4005
    Użytkownik
    Dołączył
    15-05-2012
    Postów
    115
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 12 w 7 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Aż tak źle w życiu prywatnym Jarka?
    w sumie to nie nasza sprawa ale patrząc przez pryzmat Brygidy G. to lepiej żeby w domu było normalnie bo to zawsze ma przełożenie na wyniki .

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •