Strona 109 z 231 PierwszyPierwszy ... 95999107108109110111119159209 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,861 do 4,905 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4861
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Kurde, no i wychodzi, że bez Hampela w trybie cyborga w biegach 13,14,15 będziemy tracić małe punkty, a może i bonusy

  2. Powrót do góry    #4862
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Nie ma co zbytnio się rozczulać. Z ogórkami nie jechaliśmy.

    Przed meczem były poważne obawy, czy w ogóle ten mecz wygramy.

    Przewaga była spora i być może nadzieje na to, że dobijemy Byka, ale w tym sporcie nic nie jest tak oczywiste jak mogłoby się wydawać.
    Ważne, że powoli do przodu.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  3. Powrót do góry    #4863
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Tak jestem ciekaw, czy dalej nasi ziomale po szalu będą narzekać na Szreka. Nikt mi nie powie, że ten tor był normalny. Leszno niby super spasowane na start a po 30 metrach nie istnieją. Takie cuda to tylko z Cieślakiem.
    Był szoł, był fan i wynik. Czego chcieć więcej ? Aha wiem, defenestracji Wojaczka.

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Gadol (01-05-2016)

  5. Powrót do góry    #4864
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Kolejny raz jestem pod wrażeniem jazdy Andrieja Karpowa. Jak na drugą linię to prezentuje się co najmniej przyzwoicie. Gratuluję oczywiście zwycięstwa oraz bardzo ciekawej zaliczki przed rewanżem.

    Był na meczu Dowhan? Bo ja przez chwilę odniosłem wrażenie, że w Poznaniu na trybunie honorowej pod wieżyczką zasiadł Senator. No ale obserwowałem z pewnego dystansu, więc mogę się mylić.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  6. Powrót do góry    #4865
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Dudek kolejny przecietny mecz 11 pkt w 6 startach to nawet śr 2 na bieg nie daje gdzie mu tam do Zmarzlika.Gratulacje za wygraną Unia dziś jakaś niemrawa.

  7. Powrót do góry    #4866
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Dudek kolejny przecietny mecz 11 pkt w 6 startach to nawet śr 2 na bieg nie daje gdzie mu tam do Zmarzlika.Gratulacje za wygraną Unia dziś jakaś niemrawa.
    Daj już spokój z tymi porównaniami , zaraz przyjdzie Mario wsadzi Ci dwa palce w oko i po Ci to?!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Mariusz (01-05-2016), spitt22 (01-05-2016)

  9. Powrót do góry    #4867
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Mecz fajny, jak na ZG całkiem dobry i w zasadzie od początku do końca pod kontrolą. Było parę wpadek i głupio straconych punktów, ale nie ma co płakać. Wynik jest sukcesem. Jeśli jednak miałbym się o coś przyczepić to kolejny raz nie rozumiem czemu w nominowanym nie jedzie Karpov. Andriej dzisiaj naprawdę fajnie jechał, a już na pewno dużo lepiej od drewnianego Pieszczka, który nawet Smektały nie był w stanie minąć na trasie. Chłopak zasłużył na szósty start.

  10. Powrót do góry    #4868
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Mecz fajny, jak na ZG całkiem dobry i w zasadzie od początku do końca pod kontrolą. Było parę wpadek i głupio straconych punktów, ale nie ma co płakać. Wynik jest sukcesem. Jeśli jednak miałbym się o coś przyczepić to kolejny raz nie rozumiem czemu w nominowanym nie jedzie Karpov. Andriej dzisiaj naprawdę fajnie jechał, a już na pewno dużo lepiej od drewnianego Pieszczka, który nawet Smektały nie był w stanie minąć na trasie. Chłopak zasłużył na szósty start.
    Oczywiście, ze Karpov zasłużył na występ w 14 biegu. Podobnie jak w meczu z Rybnikiem. Też się zastanawiałem czemu Shrek tak robi. I dochodze do wniosku, ze Shrek chce aby Pieszczek jak najszybciej nauczył się tego toru. Aby opanował go w maksymalnym stopniu. Okiem laika widać, ze Karpov lepiej się czuje na tym torze. Pieszczek już niekoniecznie. I stad chyba te dodatkowe biegi dla Pieszczka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #4869
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oczywiście, ze Karpov zasłużył na występ w 14 biegu. Podobnie jak w meczu z Rybnikiem. Też się zastanawiałem czemu Shrek tak robi. I dochodze do wniosku, ze Shrek chce aby Pieszczek jak najszybciej nauczył się tego toru. Aby opanował go w maksymalnym stopniu. Okiem laika widać, ze Karpov lepiej się czuje na tym torze. Pieszczek już niekoniecznie. I stad chyba te dodatkowe biegi dla Pieszczka.
    Wg mnie z Rybnikiem puścił Pieszczka, bo ten miał dobry swój ostatni wyścig przed nominowanymi. W dniu dzisiejszym puścił go wychowawczo, między innymi po to, aby nabrał pewności siebie. Dał mu szansę pozytywnie zakończyć zawody, co zresztą Pieszczek wykorzystał.

  12. Powrót do góry    #4870
    Stały bywalec Awatar Bruno Schulz
    Dołączył
    12-05-2012
    Postów
    1,365
    Kliknij i podziękuj
    786
    Podziękowania: 466 w 249 postach
    W skrócie: najlepszy mecz w ciągu ostatnich kilku lat przy Wrocławskiej! Dużo walki na dystansie, której od dawna brakowało. Pierwszy raz od wielu spotkań to nasi wygrywali starty i mijali rywali na trasie. To jest właśnie handicap własnego toru! Zneutrowaliśmy liderów Unii i oby tak w kolejnych meczach!

    Szkoda defektu Dudka, upadku Doyle'a i bezpodstawnego wykluczenia Pieszczka w 14. biegu, bo o bonus w Lesznie może być ciężko.

    Jak zwykle małpy z trybuny K dały "popis". Żenada z tymi obelgami i notorycznym przywoływaniu Floty i Zagłębia. Wyplewić ten syf jak najszybciej!

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Bruno Schulz za jego przydatny post!

    Tofik92 (02-05-2016)

  14. Powrót do góry    #4871
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Z tymi wygrywanymi startami to bym sie tak nie rozpedzal

    Meczyk generalnie swietny. Jeszcze Alex i Jarek i oby tak dalej

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 02-05-2016 o 07:48

  15. Powrót do góry    #4872
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,431
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Cytat Zamieszczone przez Bruno Schulz Zobacz posta
    W skrócie: najlepszy mecz w ciągu ostatnich kilku lat przy Wrocławskiej! Dużo walki na dystansie, której od dawna brakowało.
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta

    Meczyk generalnie swietny.
    Ja go nagrałem sobie i przyznam, że biegi przewijałem.
    Ale może to jest tak, że to pierwszy mecz w ZG w tym sezonie, gdzie taśma działa i nie ma błocka no i Pepe wygrywa.

    PS. Starty widziałem wszystkie, zatem popisy Pana Marka W. również. Pomijam karanie bogu ducha winnych zawodników, ale powtarzanie biegów powoduje co raz lepsze spasowanie przyjezdnych...
    UNSCARED

  16. Powrót do góry    #4873
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Sugerujesz, że mogą to być zabiegi celowe? Musielak się bardzo zdziwił w pewnym momencie

    I tak jak pisano wyżej - tor zrobiony pod zawodników jadących trasą przyniósł efekty. To drugi plus Cieślaka, bo pierwszym jest oczywiście Karpov Swoją drogą, Ukrainiec zadziwia mnie masakrycznie, w życiu Warszawy nie pomyślałbym, że tyle frajdy przyniosą nam jego występy. Pytanie tylko, czy będzie to wystrzelanie na początku sezonu, czy forma na dłużej. To samo z Doyle'em, dla gościa nie ma straconych pozycji a i od łokci nie ucieka. Brakowało takiego.

    Tego właśnie było trzeba - dobrej pogody, klasowego przeciwnika, swojego toru i mamy przełamanie. Na takim torze powalczy z nami tylko Gorzów.

  17. Powrót do góry    #4874
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Debilaczek krzywdził tymi powtórkami gości, ale punktów na tym nie stracili bo powtórki tez wygrywali. Nie miało to znaczenia bo na trasie nasi mijali ich jak tyczki. Tylko wykluczenie Musielaka za drugi ost. zabrało im punkty. A nam ukradł 2 za Kryche.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  18. Powrót do góry    #4875
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Co ten Demski pierd...li za głupoty. A DO jeszcze to drukuje Za PS:

    Ekantor.pl Falubaz wygrał z Fogo Unią 50:40. Mógł więcej, ale sędzia niesłusznie wykluczył Krystiana Pieszczka za rozmontowanie układu wydechowego. Gdyby nie to, mecz zakończyłby się wynikiem 51:39. Jednak zielonogórzanie ostatecznie pojadą na rewanż z 10-punktową zaliczką. Sami są sobie winni. Nawet nie złożyli protestu. - Mogli to zrobić, ale zaraz po biegu – tłumaczy nam szef sędziów Leszek Demski. - Tyle tylko, że na pewno nie mógłby to być protest dotyczący wykluczenia Pieszczka, bo regulamin zabrania protestu dotyczący faktu na torze. Taki protest musiałby być odrzucony przez sędziego.
    Zielonogórzanie mogli jednak złożyć protest na krzywą szprychę, czy też na gaźnik. W takiej sytuacji zmusiliby sędziego do zejścia do parku maszyn i sprawdzenia motocykla. W trakcie oględzin wyszłoby, że nie doszło do rozmontowania układu wydechowego i Ekantor.pl Falubaz mógłby liczyć na odzyskanie punktów. A tak to może o nich zapomnieć. Komisarz zrobił co prawda zdjęcia motocykla Krystiana, ale na tej podstawie nic już się nie wydarzy. Tu liczą się twarde dowody, a takim był motocykl Pieszczka. Należało jednak zmusić sędziego sprytnym protestem do tego, żeby zobaczył motocykl zaraz po biegu.
    Większych bzdur już dawno nie czytałem. Tego typu protesty (na szprychę, na gaźnik, na przelitrażowanie) składa się do sędziego na zawodników (i ich sprzęt) drużyny przeciwnej. A według Demskiego kierownik drużyny Falubazu miał lecieć do sędziego, wpłacić mu 1500 PLN i zgłosić protest na swojego zawodnika ? Oczywiście, ze Wojaczek by przykulał się do parkingu, sprawdziłby ten gaźnik czy szprychę, i z czystym uśmiechem na ustach, skasowałby 1500 PLN nie stwierdziwszy naruszeń regulaminu. A to, że zobaczyłby motocykl zaraz po biegu zlałby ciepłym moczem. Zresztą Demski tutaj plecie bzdury, bo skoro regulamin zabrania protestu dotyczącego faktu na torze, to jasnym jest, ze Wojaczek by swojej decyzji i tak nie zmienił. Nawet jak by osobiście w parku maszyn przekonał się, ze nie miał racji.

    Oczywiście wina Falubazu to jedno, bo sędzia Wojaczek też ma swoje za uszami. - Od 2003 roku awarie układu wydechowego zdarzają się rzadko – tłumaczy nam Demski. - Powinna się sędziemu zapalić lampka ostrzegawcza. Od zeszłego roku jest tak, że nie trzeba za to przewinienie wykluczać w trakcie biegu, można to zrobić po. Swoją drogą to układ wydechowy jest po prawej stronie motocykla. Jeśli zawodnik jedzie na prostej, to sędzia widzi czy tłumik jest, czy też go nie ma.
    I następna bzdura, do winy sędziego próbuje się wpasować jeszcze winę klubu. Ale idźmy dalej bo Demski dalej bredzi. Przecież Wojaczek nie wykluczył Pieszczka za brak tłumika (pewnie sędzia widział, ze ten go ma) ale za rozszczelnienie układu wydechowego. a tego już Wojaczek widzieć nie mógł.

    I Demski jest szefem sędziów ?

    Najprostsze rozwiązanie po jakie powinien sięgnąć Wojaczek to takie, że dzwoni do komisarza (ten przebywał w parkingu) i każe mu sprawdzić sprzęt Pieszczka. Tym bardziej, że wykluczyć go może nawet po zakończonym biegu. Ale tego już Demski nie wie ? Tylko nawija coś o tym aby "podstępem zwabić sędziego do parkingu". I uznaje, że poniekąd winni są też działacze klubu bo nie wpadli na ten "genialny" pomysł

    No ja pindole, co jeden as (sędzia) to lepszy od drugiego

    No ale w ogóle to dowiadujemy sie z nagłówka artykułu, że to:

    Ekantor.pl Falubaz zrobił gruby błąd w sprawie Pieszczka
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 02-05-2016 o 18:46
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lemur6666 (02-05-2016), pakosik (03-05-2016)

  20. Powrót do góry    #4876
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Debilaczek krzywdził tymi powtórkami gości, ale punktów na tym nie stracili bo powtórki tez wygrywali. Nie miało to znaczenia bo na trasie nasi mijali ich jak tyczki. Tylko wykluczenie Musielaka za drugi ost. zabrało im punkty. A nam ukradł 2 za Kryche.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    To prawda,ale niesmak pozostal.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  21. Powrót do góry    #4877
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Przy okazji wychodzi niespojnosc przepisów. Ostatnio przy defekcie zdaje się Dudka padło twierdzenie, że defekt jest jak zawodnik nie toczy się siłą silnika. Teraz dowiadujemy się ze jeszcze tłumik musi być sprawny. Ja rozumiem, ze rozszczelniony tłumik może poprawiać parametry. Pytanie tylko czemu w takim razie defekt tego typu traktuje się jako oszustwo. Przecież żaden zawodnik nie ugra nic jadąc na rozsypanym tłumiku. Pamiętam ze kiedyś faktycznie częściej trafiały sie urwane rury, czasem sam dekiel z końcówki wypadal. Najczęściej kończyło się stratą pozycji, ale zawodnik często kończył bieg.

  22. Powrót do góry    #4878
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,414
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez falubaziak Zobacz posta
    Przy okazji wychodzi niespojnosc przepisów. Ostatnio przy defekcie zdaje się Dudka padło twierdzenie, że defekt jest jak zawodnik nie toczy się siłą silnika. Teraz dowiadujemy się ze jeszcze tłumik musi być sprawny. Ja rozumiem, ze rozszczelniony tłumik może poprawiać parametry. Pytanie tylko czemu w takim razie defekt tego typu traktuje się jako oszustwo. Przecież żaden zawodnik nie ugra nic jadąc na rozsypanym tłumiku. Pamiętam ze kiedyś faktycznie częściej trafiały sie urwane rury, czasem sam dekiel z końcówki wypadal. Najczęściej kończyło się stratą pozycji, ale zawodnik często kończył bieg.
    pamiętaj również że obecnie jesteśmy w UE, a to zobowiązuje.
    mnogość i zawiłość przepisów, ich interpretacja , ilość nowych paragrafów, regulaminów, obostrzeń, komisarzy,obserwatorów, przecież to kuurwa jest nienormalne.

    maniakalne równanie wszystkich i wszystkiego, staje sie chyba głównym celem osób sterujących tym sportem.
    wracając do niedzielnego meczu, to przecież wykluczenie Musielaka jest ewidentnym przykładem tego , że te wszystkie przepisy mają/mogą służyć jedynie sterowaniem wyników (meczy, lub zawodów indywidualnych) i zwykłymi przekrętom.

    już w szkole podstawowej uczą na lekcjach fizyki , ze w przyrodzie nie istnieje coś takiego jak równość, więc tym bardziej nie ma możliwości żeby kiedykolwiek 4 zawodników równo wystartowało .

    jak można zachęcić młodych zawodników do uprawiania tego sportu, skoro zanim trafią do szkółki będą już wiedzieli o tym, że rozwijanie indywidualnych umiejętności takich jak refleks dzięki któremu mogą lepiej wystartować od innych , nie ma żadnego znaczenia , bo jeżeli bedą za szybcy to dostaną ostrzeżenie ? co zatem ma sie liczyć, i na czym ma polegać szkolenie zawodników ? na tym żeby czasami nie być lepszym od innych ?

    kiedyś chłopaki z Jędrzychowa jeżdżący po lasach na WSKach bez kasków na głowach, którzy zdecydowali zostać żużlowcami , musieli jedynie założyć te kaski (chociaż pewnie woleliby bez) żeby ścigać sie na żużlu.

    nikt od nich nie wymagał żeby rezygnowali ze swojej odwagi,wyobraźni, siły , talentu, szybkości - tylko dlatego żeby ktoś słabszy od nich miał większe szanse . tfu !
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  23. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    Kuba_88 (03-05-2016), chloroform (03-05-2016), j-rules (03-05-2016), lemur6666 (03-05-2016), welna (03-05-2016)

  24. Powrót do góry    #4879
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Jonas w Szwecji 3,3 ,może come back do Falubazu

  25. Powrót do góry    #4880
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    No to mamy nastepną kontuzję. Niedźwiedź w Gorzowie zaliczył poważnego dzwona. W karetce został odwieziony do szpitala.

    Chyba Potoniec dostanie szanse w Piątek. O ile odjedzie cało i zdrowo dzisiejszy turniej w Gorzowie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #4881
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Niedźwiedź prawdopodobnie złamał nage.

  27. Powrót do góry    #4882
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Niedzwiedź już wrócił na stadion

    http://www.falubaz.com/post/kontuzja...a-niedzwiedzia
    Ostatnio edytowane przez KLAUS_RAUS ; 04-05-2016 o 18:24

  28. Powrót do góry    #4883
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Sobota -GP Słowenia
    Niedziela -Polska
    Poniedziałek - Anglia
    Wtorek - Szwecja
    Środa -Dania
    Czwartek - Anglia
    Piątek -Polska
    Sobota -Wolne na browar
    Niedziela -Polska

    Nie wiem czy ktoś zauważył ale w trakcie czegoś takiego jest nasz kangur

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (04-05-2016)

  30. Powrót do góry    #4884
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,061
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Rok temu było to samo i od czerwca chłop zgasł w lidze.

  31. Powrót do góry    #4885
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Sobota -GP Słowenia
    Niedziela -Polska
    Poniedziałek - Anglia
    Wtorek - Szwecja
    Środa -Dania
    Czwartek - Anglia
    Piątek -Polska
    Sobota -Wolne na browar
    Niedziela -Polska

    Nie wiem czy ktoś zauważył ale w trakcie czegoś takiego jest nasz kangur
    Czyli znowu pary starczy do połowy sezonu...
    Wyścig po kasę!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  32. Powrót do góry    #4886
    Stały bywalec Awatar macropus
    Dołączył
    09-12-2012
    Postów
    1,192
    Kliknij i podziękuj
    359
    Podziękowania: 598 w 283 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Sobota -GP Słowenia
    Niedziela -Polska
    Poniedziałek - Anglia
    Wtorek - Szwecja
    Środa -Dania
    Czwartek - Anglia
    Piątek -Polska
    Sobota -Wolne na browar
    Niedziela -Polska

    Nie wiem czy ktoś zauważył ale w trakcie czegoś takiego jest nasz kangur
    Z tego co kojarzę to Adams miał kiedyś chyba nawet większy maraton, zawody codziennie przez 10 dni, albo coś koło tego i w żadnych nie wykręcił mniej niż 10 punktów. Także można

  33. Powrót do góry    #4887
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez macropus Zobacz posta
    Z tego co kojarzę to Adams miał kiedyś chyba nawet większy maraton, zawody codziennie przez 10 dni, albo coś koło tego i w żadnych nie wykręcił mniej niż 10 punktów. Także można
    Z tego co pamiętam to rekordzistą jest chyba M Loram który w 14 dni odjechał 13 imprez .Szaleństwo

  34. Powrót do góry    #4888
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,802
    Kliknij i podziękuj
    534
    Podziękowania: 2,123 w 1,478 postach
    Te 7 turniejów w tydzień nie stanowiłoby wielkiego problemu, gdyby odbywały się w niedalekiej odległości. Poważnym problemem są podróże ze stadionu na stadion, nie wiem jak zawodnicy to wytrzymują. Osobiście biorę udział w dużo mniej absorbujących zawodach, ale po trzydniowej rywalizacji muszę 2 dni odpoczywać by siły wróciły. Wpływ na to ma nie tylko niedostatek snu ale też kilkuset kilometrowe podróże w nocy. Wydaje mi się że nie byłbym w stanie utrzymać formy w takim tempie podróży/zawodów. To nienormalne, organizm musi się przeciwstawić po niedługim czasie.
    Spadek formy/wydolności murowany, a to oznacza mniejsze zdobycze, punktowe i finansowe. Czy nie lepiej byłoby ograniczyć starty na rzecz większej skuteczności? Uważam, że w sezonie GPX + 2 ligi to max co organizm zniesie w formie. Więcej to proszenie się o kłopoty. No, może przy wyjątkowo wybitnym organizmie max 3 ligi.
    Odpoczynek jest tak samo niezbędny do życia jak zarobek. Żużlowcy są rzeczywiście ze skały, albo cali, albo tylko ich głowy. Normalny człowiek czegoś takiego nie wytrzyma zbyt długo. Można spodziewać się, oczywistego spadku formy Doyle-go w niedługim czasie.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Falubaz (04-05-2016)

  36. Powrót do góry    #4889
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Z tego co pamiętam to rekordzistą jest chyba M Loram który w 14 dni odjechał 13 imprez .Szaleństwo
    3 imprezy (rangi mistrzowskiej) w 2 dni też brzmi nieźle, co?
    To nie jest sport dla normalnych ludzi ...
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  37. Powrót do góry    #4890
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Poważnym problemem są podróże ze stadionu na stadion, nie wiem jak zawodnicy to wytrzymują.
    No jak to "jak"? Kładą się spać i tyle. A bus sobie jedzie... i rano budzą się w Vojens albo w Krsko...

  38. Powrót do góry    #4891
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Dobra mamy juz maj a tu cisza w sprawie kontuzjowanych? Kiedy Hampel rozpocznie treningi, kiedy jakieś decyzje?

    Jak długo ma sie rehabilitować Zgardziński?

    Ktoś coś...?

  39. Powrót do góry    #4892
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Hampel za tydzien ma niby jechac SGP, a jeszcze na motorze nie siedział - conajmniej dziwne. Zgardziński na meczu ze Sparta jeszcze o kulach chodził.

  40. Powrót do góry    #4893
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,490
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,863 w 1,753 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Sobota -GP Słowenia
    Niedziela -Polska
    Poniedziałek - Anglia
    Wtorek - Szwecja
    Środa -Dania
    Czwartek - Anglia
    Piątek -Polska
    Sobota -Wolne na browar
    Niedziela -Polska

    Nie wiem czy ktoś zauważył ale w trakcie czegoś takiego jest nasz kangur
    Podobno Doyle'owi to służy
    Tak jak lubię Jasona jako zawodnika tak byłem zwolennikiem jego odejścia z Torunia właśnie ze względu na te maratony.

  41. Powrót do góry    #4894
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Kiedyś ludzie podziwiali Rickardssona i co drugie zdanie przeplatali cytatem o sraniu żużlem. Teraz nagle jest to niewskazane.
    Kolejnym etapem powinno być marudzenie, że Doyle wybiera się do Anglii, gdzie jeździ się po ziemi przyczepnej, w której dziur tyle samo ile w porządnym serze
    Osobiście uważam, że Doyle dzięki temu ma większe jaja do żużla od kapitana i do tego jego ewentualna brawura rzadziej kończy się na glebie - a takiego gościa własnie nam trzeba.

  42. Powrót do góry    #4895
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to mamy nastepną kontuzję. Niedźwiedź w Gorzowie zaliczył poważnego dzwona. W karetce został odwieziony do szpitala.

    Chyba Potoniec dostanie szanse w Piątek. O ile odjedzie cało i zdrowo dzisiejszy turniej w Gorzowie.
    Burzyński pojechał lepiej w IMEJ. Ogólnie wg mnie obaj juniorzy mają... potencjał.

    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Rok temu było to samo i od czerwca chłop zgasł w lidze.
    Za to w GP dalej wymiatał Są żużlowcy, którym sztos jest potrzebny i dzięki niemu są w formie. Nie chciałby to by w takich maratonach nie jeździł. Jak ktoś mówił - za kierownicą busów nie siedzą. Kimka na łóżku z tyłu i rano wyspany. Zależy od organizmu. Żużlowcy trochę inaczej to odczuwają.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  43. Powrót do góry    #4896
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Kolejnym etapem powinno być marudzenie, że Doyle wybiera się do Anglii, gdzie jeździ się po ziemi przyczepnej, w której dziur tyle samo ile w porządnym serze .


    Ciekawe to zwlascza w kontekscie KSUL gdzie zrobiony pod swoich przyczepniejsY tor skutkowal płaczem panienek +kara dla UL. Więcej komisarzy i betonowisk a żużel niebawem zdechnie.

  44. Powrót do góry    #4897
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Więcej komisarzy i betonowisk a żużel niebawem zdechnie.
    Zuzel zechnie,jesli bedzie sie sluchac takich opinii jak ta.
    Nie kazdemu torowi sluzy kopa.
    Malo tego,duzo lepsze widowiska sa na torach twardych lub tylko lekko pod kolo.
    Popatrz na mecze w Grudziadzu,Zielonej Gorze czy w Rybniku.
    Porownaj te mecze ze sciganiem na przyczepnym torze chocby we wtorek w
    Motali.
    Na MA przysnily sie Gajewskiemu rekordy toru i po wyjsciu z pierwszego luku mozna wypisywac
    program.

    Jesli chodzi o leszczynski tor,to chyba zostalo juz nie raz udowodnione,ze zadna kopa jemu tez nie sluzy.
    Nieco twardo,troche materialu ktory sie odyspuje i masz widowisko.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-05-2016 o 10:39
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  45. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Mariusz (05-05-2016), adambe (05-05-2016)

  46. Powrót do góry    #4898
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta

    Jesli chodzi o leszczynski tor,to chyba zostalo juz nie raz udowodnione,ze zadna kopa jemu tez nie sluzy.
    Nieco twardo,troche materialu ktory sie odyspuje i masz widowisko.


    Tutaj racja. Patrząc na zeszloroczne IMME gdzie było twardo, ale odpowiednio zmoczone =mega ściganie. W moim wywodzie nie chodziło mi o zrobienie gnojowiska , ale wcześniejsze uruchomienie dużej. Co masz teraz?! Zanim się odsypie mija 10bieg. Patrząc dlugofalowo w kontekście początkujących twarde tory nie są dobre. Taki zawodnik od początku ma w głowie ze bedzie betonik I nic tylko jechać....... Wystarczy drobna koleinka pociągnięcie i mlokos nie wie co jest grane.

  47. Powrót do góry    #4899
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Poniewaz kazda skrajnosc jest zla.
    Tor zbyt betonowy jak i mocno przyczepny
    nie daje nadziei na widowisko,choc sa tez wyjatki
    od tej reguly,jak chocby wspomniany juz Grudziadz.
    Wazne aby nie przesadzac,po prostu.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  48. Powrót do góry    #4900
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach


    Jarek na torze. Podobno Jarek > Dudek po pierwszym treningu

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  49. Powrót do góry    #4901
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Ej, bateria Ci siada w smartfonie

    Dobrze widzieć Jarka na torze. Trenuje na pełnych obrotach czy tylko próbne kółka kręci ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #4902
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Nie wiem. Ogladam w domu Landszut. Pewnie pozniej ktos cos skrobnie. Moze na Falubaz. Com cos sie pojawi.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 05-05-2016 o 17:15

  51. Powrót do góry    #4903
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie wiem. Ogladam w domu Landszut. Pewnie pozniej ktos cos skrobnie. Moze na Falubaz. Com cos sie pojawi.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Czyta się, jak się pisze, czyli Landshut .
    !Adrian walcz!

  52. Powrót do góry    #4904
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    celowe to bylo

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  53. Powrót do góry    #4905
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Czuje się wspaniale - powiedział Jarek po pierwszych jazdach
    za fb falubaz


    czyżby Jaro, tak jak zapowiedział, pojedzie w SGP na Narodowym ?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •