Strona 1 z 66 1231151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

Mieszany widok

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach

    Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

    podjąłem z nikim nieuzgodnioną decyzję o otwarciu nowego wątku na nowy sezon 2016. w tamtym roku też miałem ten zaszczyt, więc postanowiłem podtrzymać tę świecką tradycję.

    w nowy sezon wkraczamy w kiepskich nastrojach (tylko mariusz nie traci rezonu).
    senator postawił wszystko na jedną kartę i przegrał. seria kontuzji, fatalny wynik sportowy, do tego dochodzą pogłoski o najczarniejszych scenariuszach dla klubu.

    wchodzimy w jesień właściwie bez składu (długi wobec zawodników), zagrożona jest licencja.
    oby było o czym pisać w tym wątku na wiosnę i nie były to tylko kondolencje po upadku falubazu, czego wszystkim życzę.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    w nowy sezon wkraczamy w kiepskich nastrojach (tylko mariusz nie traci rezonu).
    Zgadza się. Reszta to mięczaki
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Dowalam do pieca? Mowie co slyszalem. Juz sezon temu pisalem tez o duzych dlugach ( slyszalem z tego samego zrodla ), to zapierales sie rekoma i nogami, ze wszystko jest cacy, a juz za Kopernika nie bylo kolorowo. Jak slysze dobre wiadomosci to tez mowie. Nie jestem wybiorczy i nie pisze tylko peanow nt ruchow różowego.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Reszta to mięczaki


    widać, że jesteś twardą sikawką robiony

  5. Powrót do góry    #5
    Początkujący
    Dołączył
    05-12-2018
    Postów
    11
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zgadza się. Reszta to mięczaki
    też tak myślę

  6. Powrót do góry    #6
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Kolarz po **** ześ ten wątek zakładał. Rok temu przyniosłeś pecha. Jeszcze jeden taki i naprawdę, wstawić cudowny obrazek na Tatrzańską i będziemy druga Czewą.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. Powrót do góry    #7
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Nie będzie żadnego grzebania Falubazu. Różowy na to nie pozwoli. Za długo na to pracował i za dużo poświęcił sił i środków żeby teraz dać temu umrzeć.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Mariusz napisał w wątku Falubaz 2015:

    "Ja tam nie wiem czy przepisywał czy nie przepisywał. Ale fakt jest taki, że jak czarne chmury nadciągają nad Falubaz to Ty jako jeden z pierwszych dokładasz do pieca. Zawsze można na Ciebie liczyć. Ale może ja się nie znam, może to przypadek ?"

    Chciałem się zapytać Mariuszu jakie to czarne chmury nadciągają nad Falubaz? Przecież dług jest wirtualny i w pełni kontrolowany !! Czyż nie tak twierdziłeś? Czy nie mówiłeś, że to tylko przedwyborcza gra Roberta?


    W pełni zgadzam się z przedmówcą i też uważam, że Dowhan nie pozwoli na upadek Falubazu w roku 2016 i całe szczęście. Pytanie jest zasadnicze. Czy pójdzie po rozum do głowy i uspokoił sytuację finansową, kosztem gorszego w wyniku w najbliższych 2-3 sezonach, czy pójdzie va bank jak w tym roku, zmontuje drużynę nad możliwości finansowe licząc, że ewentualne złoto zamknie z nadwyżką budżet Falubazu? Jeśli wybierze II opcję, to przy braku sportowego szczęścia, następna zima może być bardzo nieprzyjemna dla ZG.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Jeśli wybierze II opcję, to przy braku sportowego szczęścia, następna zima może być bardzo nieprzyjemna dla ZG.

    w vabank2 ośmieszony kramer zamiast w szwajcarii ląduje pod zegrzem, a potem w więzieniu

  10. Powrót do góry    #10
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Zrozumiale jest, ze Mariusz sra ze strachu, bo jak juz ludzie z Zielonej Gory w wiekszosci sie z niego smieja, to moze niedlugo stracic zrodlo dochodow, bo po co Dowhanowi ktos kogo nikt nie traktuje powaznie, jednak teorie, ze ptak nielot ktory lata tylko po dobrych wspomagaczach, bedzie bardziej pozadanym celem transferowym niz Pawliccy, Janowski i Hampel to to juz przesada.

  11. Powrót do góry    #11
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Mariusz napisał w wątku Falubaz 2015:

    "Ja tam nie wiem czy przepisywał czy nie przepisywał. Ale fakt jest taki, że jak czarne chmury nadciągają nad Falubaz to Ty jako jeden z pierwszych dokładasz do pieca. Zawsze można na Ciebie liczyć. Ale może ja się nie znam, może to przypadek ?"

    Chciałem się zapytać Mariuszu jakie to czarne chmury nadciągają nad Falubaz? Przecież dług jest wirtualny i w pełni kontrolowany !! Czyż nie tak twierdziłeś? Czy nie mówiłeś, że to tylko przedwyborcza gra Roberta?
    Oczywiście, ze tak twierdziłem. I twierdzę tak nadal. Z tą różnicą, iż za każdym razem zaznaczam, że to moje przemyślenia są a nie żadna wiedza.

    Oczywiście prawo do przemyśleń przysługuje wszystkim. Nawet tym co to wietrzą "czarne chmury nad Falubazem". A jak będzie w realu przekonamy się już niebawem. Koniec października zbliża się wielkimi krokami.

    P.s
    Według mnie gra idzie o przejęcie większości akcji Falubazu przez określone grono osób. Tu nawet już nie chodzi o aspiracje polityczne senatora. Takie jest moje zdanie. Być może błądzę w swoich przemyśleniach. ALe na dzisiaj tak to widzę.


    jednak teorie, ze ptak nielot ktory lata tylko po dobrych wspomagaczach, bedzie bardziej pozadanym celem transferowym niz Pawliccy, Janowski i Hampel to to juz przesada.
    Zapytaj misiaczku może Zmorę, którego z tej czwórki (Przemka póki co pomijam) zakontraktowałby najchętniej ? I od razu spytaj czemu akurat byłby to Dudek ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-10-2015 o 11:24
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No dobrze.

    Poprzedni wątek zakończyliśmy przewidywalną bitwą pt. czy są długi, czy krótki.
    Chodzą słuchy, że różowo wzorem lat ubiegłych nie będzie, że Kapitanejro oczekuje wypłat w normalnych terminach i że być może pasa zaciągniemy rychło.
    Mariusz od razu zarzuca fatalizm i czarnowidzenie charakterystyczne dla skrajnych pesymistów, względnie dla ignorantów, baranów i innych debili.
    Z doświadczenia wiemy, że za chwilę będzie się posiłkować hasłem o jego prywatnych domysłach, których mu przecież nikt nie zabroni.
    Nie wiedzieć tylko czemu ewentualne ciągoty do czarnego patrzenia na świat automatycznie sprowadza do poziomu podłogi, bo przecież tak twierdzący nie mają pojęcia o otaczającej rzeczywistości.
    Czekamy zatem na ciąg dalszy...

    ... i na odpowiedzi na mniej istotne pytania, takie jak
    - co dalej z superzmiennikiem Jabłońskim,
    - kto go będzie wsadzał do składu za tymczasowo słabszego lidera
    - co dalej z Pieszczkiem i tatą, co to by rządził i dzielił,
    - czy Pani Honorata dostaje wypłaty na czas, żeby się nie przejmować kolejnymi zakusami na przyszłego lidera zespołu,
    - czy wspomniany Pepe się obrazi, czy ponownie przymknie oko na malutkie niedociągnięcia,
    - w końcu, czy wzorem lat ubiegłych, w drużynie nadal będzie człowiek skory do używek mniej lub bardziej zabronionych,
    - i czy słuchy o odejściu człowieka z najwyższą niepotrzebną średnią w lidze są prawdziwe.

    Rad bym się czegoś dowiedzieć w miarę szybko.

    Jak mówią, pozdro dla kumatych

  13. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    t_zg (06-10-2015)

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,414
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    podjąłem z nikim nieuzgodnioną decyzję o otwarciu nowego wątku na nowy sezon 2016. w tamtym roku też miałem ten zaszczyt, więc postanowiłem podtrzymać tę świecką tradycję.

    w nowy sezon wkraczamy w kiepskich nastrojach (tylko mariusz nie traci rezonu).
    senator postawił wszystko na jedną kartę i przegrał. seria kontuzji, fatalny wynik sportowy, do tego dochodzą pogłoski o najczarniejszych scenariuszach dla klubu.

    wchodzimy w jesień właściwie bez składu (długi wobec zawodników), zagrożona jest licencja.
    oby było o czym pisać w tym wątku na wiosnę i nie były to tylko kondolencje po upadku falubazu, czego wszystkim życzę.
    czy tym samy miałeś również zaszczyt uciąć wszystkie prowadzone w poprzednim wątku dyskusje, na jeszcze całkiem bieżące tematy ? zdaje się że emocje ligowe skończyły się już w sierpniu, ale do sezonu 2016 jeszcze kawałek czasu pozostał, tym bardziej że jeszcze w październiku nasi zawodnicy będą jeździli.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  15. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Jak Dudek po tym sezonie pójdzie bo dadzą mu ciut więcej należy go puścić. Uważam że klub mocno pomógł klanowi Dudkow przetrwać roczna karencje. Zatrudnił Sławka na pozycji trenera dając teamowi Dudkow stałe dochody. Wiec jeśli teraz będą walczyć o każdy grosz należy poprostu odpuścić i tyle.

    Gesendet von meinem D5503 mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    I wziac w jego miejsce Pawlickiego jr.

  17. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    I wziac w jego miejsce Pawlickiego jr.
    Ale masz marzenia to jest nierealne

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dawid176512 za jego przydatny post!

    Jonjo Belfast (06-10-2015)

  19. Powrót do góry    #17
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Wydaje mi sie, ze Dudki w zardzewialej trzeba traktować jako science-fiction. Jeżeli mieliby sie gdziekolwiek ruszać to chyba tylko kierunek toruński wchodzi w grę aczkolwiek mimo chciejstwa szczerze w to watpię. Dla Was Dudek i Pepeta powinni byc bezwzględnie priorytetowi.

  20. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid176512 Zobacz posta
    Ale masz marzenia to jest nierealne
    Czemu marzenia? Pisze o zastapieniu naszego Dudka słabszym zawodnikiem, wiec raczej marzeniem byłoby bezproblemowe zostanie Patryka w Zielonej, ale jak pani Honorata bedzie robila problem o siano po takim sezonie, gdzie jak ktoś wyżej wspomnial klub troche poszedl na reke zawodnikowi, to trzeba bedzie sie pozegnac i szuakc alternatywy, a w tym wieku z seniorow na podobnym, aczkolwiek troche nizszym poziomie jest wlasnie Pawlicki.

  21. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czemu marzenia? Pisze o zastapieniu naszego Dudka słabszym zawodnikiem, wiec raczej marzeniem byłoby bezproblemowe zostanie Patryka w Zielonej, ale jak pani Honorata bedzie robila problem o siano po takim sezonie, gdzie jak ktoś wyżej wspomnial klub troche poszedl na reke zawodnikowi, to trzeba bedzie sie pozegnac i szuakc alternatywy, a w tym wieku z seniorow na podobnym, aczkolwiek troche nizszym poziomie jest wlasnie Pawlicki.


    Pijesz, nie pisz

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,431
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czemu marzenia? Pisze o zastapieniu naszego Dudka słabszym zawodnikiem,(...) szuakc alternatywy, a w tym wieku z seniorow na podobnym, aczkolwiek troche nizszym poziomie jest wlasnie Pawlicki.
    hehe, odważna teza. Casus Pietrka Protasiewicza wraca w nowym wcieleniu. Gdyby nie... hm przypadek, wpadka, zbieg okoliczności, śmigałby Dudek w SGP 2016 i cuglach zdobył tytuł IMŚ.

    Pietrek byłby drugi, gdyby tylko onegdaj nie zrezygnował. A może Pietrkowi nie spieszy się wzorem Emila do SGP. Ma jeszcze chłop czas. Ja osobiście wierzę w niego i że zobaczymy jeszcze w NC+ jego słynne na cały świat piruety
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 06-10-2015 o 13:05
    UNSCARED

  23. Powrót do góry    #21
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czemu marzenia? Pisze o zastapieniu naszego Dudka słabszym zawodnikiem, wiec raczej marzeniem byłoby bezproblemowe zostanie Patryka w Zielonej, ale jak pani Honorata bedzie robila problem o siano po takim sezonie, gdzie jak ktoś wyżej wspomnial klub troche poszedl na reke zawodnikowi, to trzeba bedzie sie pozegnac i szuakc alternatywy, a w tym wieku z seniorow na podobnym, aczkolwiek troche nizszym poziomie jest wlasnie Pawlicki.
    Przecież wiadomo ze Pawliccy nie przejdą do Falubazu

  24. Powrót do góry    #22
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    wg mnie

    Zmarzlik =Pawlicki > Dudek
    Dziś jeden, jutro drugi, za chwilę trzeci. Nie ma co się licytować. Można o tym myśleć za 10 lat.
    Zobaczcie takich Kasprzaka i Kołodzieja. Co rok czy dwa jeden lepszy, drugi gorszy.

  25. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Phenomenon za jego przydatny post!

    Buszmen (06-10-2015), Nigel (06-10-2015), j-rules (06-10-2015), sobotch (06-10-2015)

  26. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Typowe. Rzuci hipotezę, ładują go ze wszystkich stron, a jemu się nie chce sprawdzać. IoI. Widać szkołę Mariusza.
    Też stronę temu przyznałem,że Dudek jest najlepszy. Nie kopać się z koniem.

    EDIT: Najlepszy jest oczywiście Protasiewicz. Zainteresowanych przepraszam
    Nie prowadze statystyk pokonanych przeciwnikow. Nie mam na to czasu. Ja dalem swoje argumenty, masz jakies swoje to napisz.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  27. Powrót do góry    #24
    Stały bywalec
    Dołączył
    01-06-2003
    Postów
    1,163
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 50 w 31 postach
    Karę na kadrę właśnie mu skrócono
    http://www.polskizuzel.pl/patryk-dud...reszta-swiata/
    No i git. Jako kibic nie nastawiam się na błyskawiczny podbój GP, ale liczę na powołanie i udany występ w DMŚ

  28. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    A latem tluszczem z gietej zuzlowej nie smarujesz?

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  29. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    A co do tego ma Falubaz? 😀

  30. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,655
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Phenomenon Zobacz posta
    A co do tego ma Falubaz? 😀
    Dowhan mi sie ze Szkotem kojarzy.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Lambert chyba jest Anglikiem ?
    najbezpieczniej napisac Brytyjczykiem
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #28
    Użytkownik Awatar Sofold
    Dołączył
    16-02-2014
    Postów
    136
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 25 w 17 postach
    Walas? :-D

  32. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Sofold Zobacz posta
    Walas? :-D
    w Gorzowie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    A jak już Mario naprowadziłeś wszystkich na ten
    artykuł, może ktoś wie czy prawdą jest, co napisano
    w jednym z komentarzy (z zapytaniem. czy Wardowi dowalono solidną
    karę za spóźnienie do Gorzowa) czy to tylko solidny trolling?
    !Adrian walcz!

  34. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A jak już Mario naprowadziłeś wszystkich na ten
    artykuł, może ktoś wie czy prawdą jest, co napisano
    w jednym z komentarzy (z zapytaniem. czy Wardowi dowalono solidną
    karę za spóźnienie do Gorzowa) czy to tylko solidny trolling?
    No czyś Ty chłopie o...ujał ? Niedługo każesz mi się odnosić do komentarzy na SF ?

    Inna kwestia to ta, że jakiej odpowiedzi spodziewasz się z mojej strony ? Nie wiem, nie mam bladego pojęcia jak wyglądają rozliczenia klubu z Wardem. Mogę się tylko domyślać, że w obliczu tej tragedii, klub rozliczy (może już rozliczył) Warda jako pierwszego. I w ogóle nie rozumiem tych co to próbują insynuować, że jest inaczej. Jaki interes miałby Falubaz w tym aby nie spłacić Warda ? Możesz mi to wytłumaczyć ?

    Odnośnie kary za Gorzów. Nic nie wiem aby takową otrzymał. Z drugiej strony patrząc, to jeśli miał zapisane w kontrakcie, że ma stawiać się w określonym czasie na meczu, jeśli miał zapisane, że w przeciwnym razie może być ukarany, to nie widzę powodów aby go nie karać. Ale to temat na inną dyskusję.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No czyś Ty chłopie o...ujał ? Niedługo każesz mi się odnosić do komentarzy na SF ?

    Inna kwestia to ta, że jakiej odpowiedzi spodziewasz się z mojej strony ? Nie wiem, nie mam bladego pojęcia jak wyglądają rozliczenia klubu z Wardem. Mogę się tylko domyślać, że w obliczu tej tragedii, klub rozliczy (może już rozliczył) Warda jako pierwszego. I w ogóle nie rozumiem tych co to próbują insynuować, że jest inaczej. Jaki interes miałby Falubaz w tym aby nie spłacić Warda ? Możesz mi to wytłumaczyć ?

    Odnośnie kary za Gorzów. Nic nie wiem aby takową otrzymał. Z drugiej strony patrząc, to jeśli miał zapisane w kontrakcie, że ma stawiać się w określonym czasie na meczu, jeśli miał zapisane, że w przeciwnym razie może być ukarany, to nie widzę powodów aby go nie karać. Ale to temat na inną dyskusję.
    Mariusz do cholery - przeczytaj mój post
    jeszcze raz, a potem jeszcze raz i tak
    do skutku, aż zrozumiesz co napisałem.
    Czy Ci się uda? Trzymam kciuki.
    !Adrian walcz!

  36. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mariano idź zjedz snikersa.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  37. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mariano idź zjedz snikersa.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    W Lesznie nie ma snickersów. Skończyły się.

    Za dużo gwiazdorów u nich
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #35
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Przeczytałem część wątku, w której sugeruje się, że Dowhan nie rozliczył się z Wardem.
    Właśnie sobie przypominam pewne zdjęcie, na którym w poniedziałek po tragicznym wypadku Australijczyka Pan Senator stoi wraz z grupą kibiców pod szpitalem i trzyma w dłoni kwiaty...
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  39. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Przeczytałem część wątku, w której sugeruje się, że Dowhan nie rozliczył się z Wardem.
    Właśnie sobie przypominam pewne zdjęcie, na którym w poniedziałek po tragicznym wypadku Australijczyka Pan Senator stoi wraz z grupą kibiców pod szpitalem i trzyma w dłoni kwiaty...
    I w związku z tym, co dalej ........ ?

    Niezłe jaja w klubie się dzieją.

    Klub niby upada a zawodnicy twardo szykują się do nowego sezonu w tym klubie. Nawet Jarek nie wie do końca, czy sprawę rzekomej zaległej kasy oddać do Trybunału czy też nie oddawać. Podobno senator mówi mu aby skierował sprawę do Trybunału, jak nie zgadza się z zapisami w kontrakcie, a potem ma siadać do podpisania nowego aneksu finansowego na sezon 2016. Co najciekawsze to ludzie z klubu z Jarkiem rozmawiają normalnie, bez żadnych nieuprzejmości. Generalnie zawodnicy ponoć wiedzą jaki sponsor wchodzi do Falubazu na lata 2016 - 2018. Dlatego większość z nich nie chce zmieniać pracodawcy. Bunio wszystkie karty odkryje ponoć dopiero po wyborach. Tak aby hejterzy nie mieli zbyt wielkiego pola do popisów Stąd min. data (26 październik) ogłoszenia nowego sponsora. Sam jestem ciekaw co z tego wszystkiego się wykluje. A przede wszystkim czy Jarek zostanie czy też odejdzie ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 10-10-2015 o 10:36
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  40. Powrót do góry    #37
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,131
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,858 w 4,874 postach
    Ma pewnie na mysli,ze rozliczeniem byly te kwiaty.
    Zielonego i wstazeczki nie bylo,gdyz zostala
    potracona kara za Gorzow.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Mariusz (10-10-2015)

  42. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,431
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Przeczytałem część wątku, w której sugeruje się, że Dowhan nie rozliczył się z Wardem.
    Właśnie sobie przypominam pewne zdjęcie, na którym w poniedziałek po tragicznym wypadku Australijczyka Pan Senator stoi wraz z grupą kibiców pod szpitalem i trzyma w dłoni kwiaty...
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I w związku z tym, co dalej ........ ?
    Ja sobie przypomniałem nagonkę na RD jak w związku z tym rozgorzała na forum. I własne słowa, że jeśli RD ma się skompromitować w sprawie Warda to i tak się skompromituje. No i proszę , długo czekać nie trzeba było.
    UNSCARED

  43. Powrót do góry    #39
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Lemur6666

    Ja sobie przypomniałem nagonkę na RD jak w związku z tym rozgorzała na forum. I własne słowa, że jeśli RD ma się skompromitować w sprawie Warda to i tak się skompromituje. No i proszę , długo czekać nie trzeba było.
    Czyli co ? Nie ten kolor kwiatów przyniósł ? Czy jak ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    lemur6666 (10-10-2015)

  45. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,786
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I w związku z tym, co dalej ........ ?

    Niezłe jaja w klubie się dzieją.

    Klub niby upada a zawodnicy twardo szykują się do nowego sezonu w tym klubie. Nawet Jarek nie wie do końca, czy sprawę rzekomej zaległej kasy oddać do Trybunału czy też nie oddawać. Podobno senator mówi mu aby skierował sprawę do Trybunału, jak nie zgadza się z zapisami w kontrakcie, a potem ma siadać do podpisania nowego aneksu finansowego na sezon 2016. Co najciekawsze to ludzie z klubu z Jarkiem rozmawiają normalnie, bez żadnych nieuprzejmości. Generalnie zawodnicy ponoć wiedzą jaki sponsor wchodzi do Falubazu na lata 2016 - 2018. Dlatego większość z nich nie chce zmieniać pracodawcy. Bunio wszystkie karty odkryje ponoć dopiero po wyborach. Tak aby hejterzy nie mieli zbyt wielkiego pola do popisów Stąd min. data (26 październik) ogłoszenia nowego sponsora. Sam jestem ciekaw co z tego wszystkiego się wykluje. A przede wszystkim czy Jarek zostanie czy też odejdzie ?




    Ponoć, ponoć, ponoć, ponoć............. Ot info

  46. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,813
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Ponoć, ponoć, ponoć, ponoć............. Ot info
    To info jest spod piekarni. Więc nie napisze, że pewne na 100 %.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #42
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,504
    Kliknij i podziękuj
    2,640
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    No tak porównanie bardzo trafne.
    Plucie na zawodników, rzucanie w zawodników czym się da, szmata o Katarzynie Jancarz, "cała Polska mi tu na......dala", "koniec kariery ty k...wo koniec kariery", rzekoma kara dla Darka, debile na torze w czasie biegu i jeszcze do tego to: www.youtube.com/watch?v=pRAvz_wSfSU w porównaniu z odpaleniem rac to kur.....wsko mały pikuś....... No naprawdę gratuluję porównania

    ps.
    Widać, że w lubuskim patologia to tradycja i przechodzi z dziada, pradziada
    www.youtube.com/watch?v=YM0KCoqkpLY
    Chcesz zobaczyc patologie to sobie podejdz po spotkaniu z nami w okolice klatki gosci po meczu. Przypadki takie, ze ksiazke psychologiczna moznaby napisac.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  48. Powrót do góry    #43
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Chcesz zobaczyc patologie to sobie podejdz po spotkaniu z nami w okolice klatki gosci po meczu. Przypadki takie, ze ksiazke psychologiczna moznaby napisac.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    To co robia "zwierzeta po meczy w klatkach i pod klatkami to mnie nie interesuje. Jednak uwazam ze nasze leszczynskie " zwierzaki" z klatki sa jakies takie bardziej udomowione. Nie pluja, nie bija zawodnikow a nawet niczym w nich noe rzucaja. Nie robia tez chamskich i wulgarnych transparentow na temat zmarlych zawodnikow.... Taka tam drobna różnica.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    To co robia "zwierzeta po meczy w klatkach i pod klatkami to mnie nie interesuje. Jednak uwazam ze nasze leszczynskie " zwierzaki" z klatki sa jakies takie bardziej udomowione. Nie pluja, nie bija zawodnikow a nawet niczym w nich noe rzucaja. Nie robia tez chamskich i wulgarnych transparentow na temat zmarlych zawodnikow.... Taka tam drobna różnica.
    Toś naiwny. Hołota niczym się nie różni czy to w ZG, Gorzowie czy Lesznie. Wasze przygłupy nie mają po prostu lokalnego "wroga" z którymi mogliby rywalizować. ZG i Gorzów to blisko położone miasta o zbliżonym potencjale, rywalizujące ze sobą od dziesięcioleci. Idealny materiał na "wroga" i prowadzenie wojenki. Wasi nikogo takiego nie mają, ot co.

  50. Powrót do góry    #45
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Toś naiwny. Hołota niczym się nie różni czy to w ZG, Gorzowie czy Lesznie. Wasze przygłupy nie mają po prostu lokalnego "wroga" z którymi mogliby rywalizować. ZG i Gorzów to blisko położone miasta o zbliżonym potencjale, rywalizujące ze sobą od dziesięcioleci. Idealny materiał na "wroga" i prowadzenie wojenki. Wasi nikogo takiego nie mają, ot co.
    W sumie to masz racje, tylko dlaczego w takim razie to zielonogorskie bydło zaatakowalo Balona??? On tez jest z Gorzowa? O czyms nie wiem?
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

Strona 1 z 66 1231151 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •