Strona 60 z 231 PierwszyPierwszy ... 1050585960616270110160 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,656 do 2,700 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2656
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Ktoś wie kiedy oficjalne ogłoszenie kontraktu z młodszym Pawlickim ?
    dziś pd falubazowej myszy słyszałem, że w podobno w niedziele ma być jakaś konferencja

  2. Powrót do góry    #2657
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Nie wierzysz w to?
    Jedyna mozliwosc jak dostanie z zewnatrz sponsora na sgp. Z klubu wiecej niz Pepe cz Patryk nie wyciagnie

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  3. Powrót do góry    #2658
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jedyna mozliwosc jak dostanie z zewnatrz sponsora na sgp. Z klubu wiecej niz Pepe cz Patryk nie wyciagnie

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    co za różnica czy od klubu czy od klubowego sponsora (tak odbieram tego sponsora z zewnątrz), liczy się tylko saldo.

  4. Powrót do góry    #2659
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,828
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Stawiam, ze bedzie to Cieslaczek cwaniaczek następnie Trajektoriu

  5. Powrót do góry    #2660
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    co za różnica czy od klubu czy od klubowego sponsora (tak odbieram tego sponsora z zewnątrz), liczy się tylko saldo.
    Jest różnica. Hampela też pewnie nie interesuje ile taki Patryk dostaje od BOLLa czy Protas od PENTELa. Sponsorzy na SGP to firmy, które sponsorują zawodnika indywidualnie, pieniędzmi które nie są wliczane do budżetu klubu. Kontrakty z klubem to jedno, kontrakty indywidualne całkiem co innego.

  6. Powrót do góry    #2661
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Analizując komunikat ze w niedziele ma byc przedstawiony ktoś kto bedzie twarzą klubu w przyszłym sezonie to obawiam sie, ze to moze byc Hankock.
    watpie, żeby młody Pawlicki jako leszczynianin i młodziak miał byc twarzą klubu, prędzej powiedzą ze były IMS, legenda etc w postaci starego nudnego dziadka bedzie ta niby "sensacja".
    Gosc, który słynie z tego, ze olewa swoje kluby w najważniejszych momentach i jest niesamowicie nudno go oglądać na torze. Nawet jak zrobi 10-12 pkt to po prostu zrobił swoje przepłacony gwiazdor. A 10-12 pkt młodego rozwijającego sie zawodnika to juz radość, zaskoczenie i fajne perspektywy na przyszłość.

    ale moze za szybko sie martwię i bedzie ktoś inny niż ten obieżyświat do kupienia jak Ułamek itp. Jeżdżący słup reklamowy.

    Niech to bedzie Pawlicki, Kildemand nawet Grisza ale jakiś powiew świeżości a nie same odgrzewane kotlety, jak nie AJ to Hankock. Moze chociaż Doyle?

  7. Powrót do góry    #2662
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jest różnica. Hampela też pewnie nie interesuje ile taki Patryk dostaje od BOLLa czy Protas od PENTELa. Sponsorzy na SGP to firmy, które sponsorują zawodnika indywidualnie, pieniędzmi które nie są wliczane do budżetu klubu. Kontrakty z klubem to jedno, kontrakty indywidualne całkiem co innego.
    ja naprawdę wiem o jakich sponsorów chodzi, więc spokojnie, natomiast obawiam się że Ty mnie do końca nie zrozumiałeś. Sam znam we Wrocławiu paru zawodników którzy w przeszłości mieli zagwarantowanych sponsorów przez klub i o takich mi chodzi. Natomiast ja pisałem o sponsorach nie tylko na SGP.

  8. Powrót do góry    #2663
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Pozwolę sobie na odrobinę prywaty.
    Dzięki myszy (i chłopakom) z klubu za dzisiejsze odwiedziny.
    Mój synek był totalnie zaskoczony, ale i bardzo szczęśliwy z tej wizyty.
    Pozdrawiam i raz jeszcze dzięki


    a poniżej, na dowód, fotka..


    IMG_5206.JPG

  9. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    KS_FALUBAZ (05-12-2015), fan_falubaz (29-01-2016), kapitan bomba (04-12-2015), marconi (04-12-2015), sfp (05-12-2015), shelve (05-12-2015), sobotch (05-12-2015), t_zg (05-12-2015), zigi1976 (05-12-2015)

  10. Powrót do góry    #2664
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    zrobiłem rekonesans po klubowych wątkach i.... nie jest wesoło.

    piotrek pawlicki - jeszcze wczoraj świetny rajder, przyszłość tego sportu, a dziś ćpun, pijak i złotówa. co się z tym chłopakiem stało w ciągu jednej nocy?
    greg hancock - im dalej od torunia, tym większy z niego dziadek i emeryt. jeśli nie pojedzie w toruniu, będzie wozić same zera, bo przecież kiedyś musi się skończyć i to na pewno będzie w ZG.
    grisza łaguta - ćwierćinteligent... stale zaciesza michę, ale jeździć na żużlu już chyba nie umie.

    strach się bać kogokolwiek kontraktować.

  11. Już 9 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    JaacPoz (04-12-2015), Penhall (05-12-2015), kapitan bomba (05-12-2015), shelve (05-12-2015), sobotch (05-12-2015), spitt22 (04-12-2015), t_zg (04-12-2015), zigi1976 (05-12-2015), zkns (08-12-2015)

  12. Powrót do góry    #2665
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jest różnica. Hampela też pewnie nie interesuje ile taki Patryk dostaje od BOLLa czy Protas od PENTELa. Sponsorzy na SGP to firmy, które sponsorują zawodnika indywidualnie, pieniędzmi które nie są wliczane do budżetu klubu. Kontrakty z klubem to jedno, kontrakty indywidualne całkiem co innego.
    No, ale te firmy uzależniają swój sponsoring od tego, czy zawodnik jedzie w Falubazie, czy nie. Jeżeli dany sponsoring jest bezpośrednio powiązany, uzależniony od tego czy zawodnik podpisze kontrakt z Falubazem to śmiało można podpiąć takie coś jako plusy dodatnie podpisania kontraktu z Falubazem.

  13. Powrót do góry    #2666
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    No, ale te firmy uzależniają swój sponsoring od tego, czy zawodnik jedzie w Falubazie, czy nie. Jeżeli dany sponsoring jest bezpośrednio powiązany, uzależniony od tego czy zawodnik podpisze kontrakt z Falubazem to śmiało można podpiąć takie coś jako plusy dodatnie podpisania kontraktu z Falubazem.
    Z tym się zgodze, jednak załóżmy że taki Stelmet daje na sezon 1 mln zł, to ewentualne pieniadze na SGP nie są z tego 1mln zł tylko są dodatkowymi pieniedzmi. Tak mi się wydaje. Dlatego nie wiąże tego z pieniędzmi z klubu.

  14. Powrót do góry    #2667
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Mój monopolowy doniósł że jutro ma być młody koleś z Danii a ci którzy mówią coś o jakimś Pawlickim równie dobrze mogą do składu wstawiać Rickardssona , Fundina czy nawet Bartka Kasprowiaka .Fakt jest taki że ten monopolowy ostatnio ma ....... info a więc kto wie

  15. Powrót do góry    #2668
    Początkujący Awatar KtoNieSkacze
    Dołączył
    05-10-2015
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Mój monopolowy doniósł że jutro ma być młody koleś z Danii a ci którzy mówią coś o jakimś Pawlickim równie dobrze mogą do składu wstawiać Rickardssona , Fundina czy nawet Bartka Kasprowiaka .Fakt jest taki że ten monopolowy ostatnio ma ....... info a więc kto wie
    Mikkel Michelsen

  16. Powrót do góry    #2669
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Tak też może być. I przepowiadane od jakiegoś czasu trio Herbi, Mikkelsen, Cieślak może rzeczywiście być prawdą.

  17. Powrót do góry    #2670
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    No to macie Hampel , Pepe , Dudek , Karpov , i kto pod 5 ?

  18. Powrót do góry    #2671
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    No to macie Hampel , Pepe , Dudek , Karpov , i kto pod 5 ?
    Potrzebny jest jeden mocny senior i jeden troche (słabszy) tańszy. Bo watpie aby kontraktowano dwie tzw. "petardy"

    Patrząc na rynek, to chyba ktoś z trio Herbi/Grisza/Walas. (wolałbym oczywiście Kildemmanda zamiast Walasa, ale powiadają , że Pająk swe sieci bedzie plótł gdzie indziej, to jest możliwość, że zostawią Walasa)
    No i może to być Michelsen, a nie Karpov.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 05-12-2015 o 17:55
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Powrót do góry    #2672
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,447
    Kliknij i podziękuj
    4,468
    Podziękowania: 1,709 w 1,015 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    zrobiłem rekonesans po klubowych wątkach i.... nie jest wesoło.

    piotrek pawlicki - jeszcze wczoraj świetny rajder, przyszłość tego sportu, a dziś ćpun, pijak i złotówa. co się z tym chłopakiem stało w ciągu jednej nocy?
    greg hancock - im dalej od torunia, tym większy z niego dziadek i emeryt. jeśli nie pojedzie w toruniu, będzie wozić same zera, bo przecież kiedyś musi się skończyć i to na pewno będzie w ZG.
    grisza łaguta - ćwierćinteligent... stale zaciesza michę, ale jeździć na żużlu już chyba nie umie.

    strach się bać kogokolwiek kontraktować.
    hAHAHA

    I do tego Kildemand za drogi dla Falubazu. To się w głowie nie mieści.
    UNSCARED

  20. Powrót do góry    #2673
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    hAHAHA

    I do tego Kildemand za drogi dla Falubazu. To się w głowie nie mieści.
    Może gdzieś indziej mu więcej obiecano

  21. Powrót do góry    #2674
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Może gdzieś indziej mu więcej obiecano
    Przecież na pewno nie w Lesznie .Jakbyś się znał to byś wiedział że tam zawodnicy sami z siebie proponują obniżanie kontraktów jak pokazuje przykład Nickiego i Emila

  22. Powrót do góry    #2675
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Moim zdaniem priorytetem dla Falubazu powinien być w tej chwili Grigorij Łaguta. Gość mający jeszcze sporo lat speedwaya przed sobą. Zawodnik, który przy odpowiednim podejściu jest w stanie jechać pozycję lidera, i co najważniejsze, niesamowity kozak. Tego zawodnika w pierwszej kolejności bym sobie życzył. Zawsze jakaś perspektywa, że jak będzie się układać to można przedłużyć współpracę i ewentualnie ściągnąć brata, jeśli zaszła by taka potrzeba.
    Ewentualny Hancock nie będzie mi w niczym szczególnie przeszkadzał. To byłby również dobry transfer, tylko to może być takie jednorazowe rozwiązanie. Zawsze jest ryzyko, że dany sezon będzie pierwszym krokiem ku końcowi Grega. Z drugiej strony wcale tak być nie musi akurat teraz, a w obecnym sezonie trzeba było brać Grega i mielibyśmy spokojnie PO. Jednak wolałbym Griszę od Grega.
    Kildemand? ciężko cokolwiek powiedzieć, bo nie wiem ile prawdy w tym co pisze PS. Wolałbym Griszę, ale na KIldemanda na pewno się nie obrażę.


    I teraz rodzynek... Pawlicki


    W ostatnich latach na tym forum naczytałem się nie raz, że ten i ten zawodnik nie może jeździć w Falubazie. Holta nie taki, Ward nie taki, gadki o wartościach, najemnikach itd.
    Teraz czytam, że są osoby, które chętnie by widziały Pawlickiego w Falubazie Te wszystkie gadki o wartościach, zasadach to są bardziej na zasadzie "lubię zawodnika", "nie lubię zawodnika", poza małymi wyjątkami na tym forum.
    W dzisiejszym speedwayu mało jest zawodników kojarzonych z danym klubem, i zawodników którzy są emocjonalnie związani z klubem. Jedno co można powiedzieć o Pawlickim to to, że jest to 100% Unia Leszno i to nigdy się nie zmieni.
    Zdarzały się różne transfery, niektóre można zrozumieć, ale Pawlicki właśnie skończył sezon w drużynie, która zdobyła DMP, drużyna ma dalej kasę, cele, jest stabilna finansowo.
    Mam nadzieję, że Pawlicki nie trafi do Falubazu, bo Falubaz może zbudować wiele innych fajnych składów.

    EDIT:
    Tu mamy klasyczny przykład przesadnego gadania o wartościach :
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Analizując komunikat ze w niedziele ma byc przedstawiony ktoś kto bedzie twarzą klubu w przyszłym sezonie to obawiam sie, ze to moze byc Hankock.
    watpie, żeby młody Pawlicki jako leszczynianin i młodziak miał byc twarzą klubu, prędzej powiedzą ze były IMS, legenda etc w postaci starego nudnego dziadka bedzie ta niby "sensacja".
    Gosc, który słynie z tego, ze olewa swoje kluby w najważniejszych momentach i jest niesamowicie nudno go oglądać na torze. Nawet jak zrobi 10-12 pkt to po prostu zrobił swoje przepłacony gwiazdor. A 10-12 pkt młodego rozwijającego sie zawodnika to juz radość, zaskoczenie i fajne perspektywy na przyszłość.

    ale moze za szybko sie martwię i bedzie ktoś inny niż ten obieżyświat do kupienia jak Ułamek itp. Jeżdżący słup reklamowy.

    Niech to bedzie Pawlicki, Kildemand nawet Grisza ale jakiś powiew świeżości a nie same odgrzewane kotlety, jak nie AJ to Hankock. Moze chociaż Doyle?
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 05-12-2015 o 21:55

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    alexbart (06-12-2015), kape (05-12-2015)

  24. Powrót do góry    #2676
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Greg+Cieslak+MM- chiałbym tą trójkę w barwach Falubazu 2016! Will see

  25. Powrót do góry    #2677
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Moim skromnym zdaniem trafią do was Cieślak, a jak Cieślak to i Hancock i Pawlicki. Narodowy zapewne chciałby mieć przy sobie zawodnika który może w ogromnym stopniu przydać się kadrze w nowym sezonie. Poza tym bez pomocy juniorów (Pieszczek coś tam gdzieś tam zrobi, ale pewniakiem nie jest) potrzebujecie 5 ekstra seniorów żeby wygrać ligę, a nie wątpię że to jest cel Falubazu na 2016. Wtedy na rynku zostaną Kildemand i Łaguta i... kto wie, czy może ten drugi jednak nie przejdzie do Leszna, a Duńczyk zasili Apator...
    BKS Polonia Bydgoszcz

  26. Powrót do góry    #2678
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Marsh Zobacz posta
    Moim skromnym zdaniem trafią do was Cieślak, a jak Cieślak to i Hancock i Pawlicki. Narodowy zapewne chciałby mieć przy sobie zawodnika który może w ogromnym stopniu przydać się kadrze w nowym sezonie. Poza tym bez pomocy juniorów (Pieszczek coś tam gdzieś tam zrobi, ale pewniakiem nie jest) potrzebujecie 5 ekstra seniorów żeby wygrać ligę, a nie wątpię że to jest cel Falubazu na 2016. Wtedy na rynku zostaną Kildemand i Łaguta i... kto wie, czy może ten drugi jednak nie przejdzie do Leszna, a Duńczyk zasili Apator...
    Nie wierze w przyjscie Pitera marzy mi sie powrot MBJ !!!!! plus GH

  27. Powrót do góry    #2679
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,272
    Kliknij i podziękuj
    6,246
    Podziękowania: 2,015 w 1,241 postach
    MBJ ? Przecież on nawet w Gnieźnie nie łapał się do składu. Zawodnik przereklamowany do granic możliwość.

  28. Powrót do góry    #2680
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    MBJ ? Przecież on nawet w Gnieźnie nie łapał się do składu. Zawodnik przereklamowany do granic możliwość.
    pozwole sie nie zgodzic koles przy Cieslaku rozwinalby skrzydla redbulowskie u nas mial pecha byl w odstawce od poczatku a w Gnieznie ktos dobrze jezdzil ?

  29. Powrót do góry    #2681
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,272
    Kliknij i podziękuj
    6,246
    Podziękowania: 2,015 w 1,241 postach
    No nie wiem, chyba trochę przeceniasz narodowego. Z moich obserwacji wynika, że MBJ ma słabe zaplecze sprzętowe, a jak wiadomo sprzęt w tym sporcie to ponad połowa sukcesu. Swego czasu na treningach zdecydowanie odstawał pod względem prędkości na torze od Pana Krzycha i dlatego przegrywał z nim rywalizację o skład, a wszelkie teorie o układach i kolesiostwie, które w tamtym okresie były często lasowane na tym forum można włożyć między bajki. Miał gorszy sprzęt, był wolniejszy to i siedział na ławie. W Gnieźnie ten problem jeszcze bardziej się pogłębił. Na chwilę obecną zdecydowanie wolałbym już tego Michelsena, choć on też mnie do końca nie przekonuje.

  30. Powrót do góry    #2682
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Wg mnie mlodszy z braci straci na tym odejsciu i nie byl przygotowany do konca do takiej sytuacji.... co oczywiscie nie znaczy ze bedzie mial problemy z zatrudnieniem .W jego przypadku teraz potrzebna jest stabilizacjja , przejscie na seniora , starty w GP ale z drugiej sttrony wiele razy startowal juz jako seniuor. Zycie i czas zweryfikuje ich decyzje.
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  31. Powrót do góry    #2683
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Ciekawie zapowiadają się najbliższe tygodnie. Jeśli chodzi o nasz skład, to scenariuszy jest dość sporo. Ja jednak będę kibicował temu zestawieniu: PePe, Dudek, Hampel + powroty Cieślaka i Hancocka. Jeśli chodzi o piątego seniora, to ucieszą mnie 2 warianty:
    1. Walasek - niestety tylko dlatego, że wychowanek. Innych plusów nie widzę
    2. Michelsen - tutaj chyba cała litania zalet sprowadzenia tego zawodnika
    -jeśli Cieślak go ściągnie, to by znaczyło, że poznał się na nim w Ostrowie. Narodowy nie ściągałby przecież zawodnika, w którego wynik by nie wierzył
    -trochę młodej krwi przyda się w zespole, który i tak będzie należał raczej do tych bardziej doświadczonych
    -w razie równej ilości punktów przed biegami nominowanymi nie powinien stroić fochów, że nie pojedzie w 14 biegu. On dopiero będzie budował swoją pozycję w klubie
    -Nie można powiedzieć, że jest pewniakiem na dwucyfrowe zdobycze, co powinno motywująco działać na naszych juniorów. Mam nadzieję, że Pieszczek nie będzie się zadowalał 3 biegami w meczu (ew. 4 jeśli pojedzie jako taktyczna za Zgardzińskiego)
    -nie powinien być również takim obciążeniem dla budżetu klubowego jak Jonsson, Walasek czy np. Pawlicki
    -jeśli jego wyniki nie będą zadowalające, to pamiętajmy, że w trakcie sezonu wraca Sasza

    Innymi zawodnikami, którzy mogliby pełnić podobną rolę do Michelsena są: Bech, Larsen czy Ljung. Michelsen jednak powinien być opcją nr 1.

    Jeszcze słowo, co do ewentualnego zatrudnienia Pawlickiego. Po tylu poza sportowych ekscesach naszych zawodników, powinniśmy raczej z rezerwą podchodzić do takich transferów. W tym roku przez wybryk Saszy uciekły nam play-offy i jak twierdzą w klubie spowodowało to pogłębienie dziury w budżecie. Życzmy Piterowi, aby zasilił Toruń. Tak na osłodę, po tym jak sprzątniemy im z przed nosa Hancocka Z toruńskiego punktu widzenia jest w tym jakaś korzyść. Piter to może nie ta klasa, co Greg, ale również materiał na prowadzącego parę. Co ważne, startuje z polską licencją, więc zawodnicy drugiej lini (Miedziak i Gomólski) mogliby być zastąpieni jakimś młodym zagranicznym zawodnikiem w przypadku kontuzji czy słabej formy. Biorąc Hancocka właściwie będą skazani na parę Miedziak/Gomólski bez względu na ich wyniki. Musieliby wtedy łatać ewentualną dziurę juniorami.

    Jeśli chodzi o Walaska, to byłyby jaja gdyby trafił do Leszna razem z Pająkiem. Wtedy obie pozycje seniorskie przewidziane dla polskich zawodników zajęliby wychowankowie Falubazu. Świat stanąłby na głowie

    Na koniec jeszcze o naszej szkółce. Jestem z natury optymistą, więc mocno liczę, że ta współpraca z KGHM nastawiona na naszą szkółkę przyniesie pozytywne efekty. Miejmy nadzieję, że Potoniec, Merena i pozostali będą na tyle dosprzętowieni, aby Zgardziński czy nawet Pieszczek nie byli zbyt pewni miejsca w składzie. Nie chciałbym, aby za rok (bo to ostatni rok Pieszczka na pozycji juniora) znowu trwały jakieś polowania na Rempałę czy innego Worynę. Zamiast zabierać radość z oglądania wychowanków kibicom innych klubów, zacznijmy w końcu szkolić na poważnie.

  32. Powrót do góry    #2684
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Znawcy żużla nie ma takiego zawodnika jak MBJ !

  33. Powrót do góry    #2685
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Znawcy żużla nie ma takiego zawodnika jak MBJ !
    Wiemy wiemy. Zmienil nazwisko jakis czas temu. Tzn skrocil

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    spitt22 (06-12-2015)

  35. Powrót do góry    #2686
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Mam nadzieję, że trenerem u nas zostanie Cieślak.
    Szrek jak sobie łyknie przed meczem to poustawia do pionu tych wszystkich komisarzy od toru.

  36. Powrót do góry    #2687
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    A może ten ban dla Mria to tylko zagrywka, co by nie mógł wcześniej zdradzić kto odegra dziś tą role Mikołaja.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #2688
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A może ten ban dla Mria to tylko zagrywka, co by nie mógł wcześniej zdradzić kto odegra dziś tą role Mikołaja.
    Mario dzisiaj rozdaje prezenty w remizie, to nie ma czasu na forumowe pierdy.

  38. Powrót do góry    #2689
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Ktoś już coś widział , coś wie ?

  39. Powrót do góry    #2690
    Użytkownik Awatar Filipek
    Dołączył
    18-11-2013
    Postów
    283
    Kliknij i podziękuj
    161
    Podziękowania: 61 w 34 postach
    Piotr Pawlicki.

  40. Powrót do góry    #2691
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Yahooo Zobacz posta
    Piotr Pawlicki.
    Co wy z tym Pawlickim, nawet jakby miał już isc do Falubazu to poczekaliby z ta "bombą" jeszcze troche.
    Ale chyba Piotr wie, czym by dla Niego było ów przejscie. (Już przerabiano zdrajców) Hampelki, Adamczewskie. Chyba nie chciałby zostać jednym z NIch.

    Dziś pewnie bedzie jakiś kapiszon typu Michelsen, no i Zielony Shreku.

    Shrek.jpg
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 06-12-2015 o 12:03
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  41. Powrót do góry    #2692
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,272
    Kliknij i podziękuj
    6,246
    Podziękowania: 2,015 w 1,241 postach
    Dobra, to komisarzy toru mamy już w kieszeni. Teraz jeszcze tylko ćpun z Leszna i stary dziadyga z USA i jedziemy po złoto
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 06-12-2015 o 12:07

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    KLAUS_RAUS (06-12-2015)

  43. Powrót do góry    #2693
    Początkujący Awatar KtoNieSkacze
    Dołączył
    05-10-2015
    Postów
    3
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Dobra, to komisarzy toru już w kieszeni. Teraz jeszcze tylko ćpun z Leszna i stary dziadyga z USA i jedziemy po złoto
    I w 2017 bankrut.

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KtoNieSkacze za jego przydatny post!

    dockm (06-12-2015)

  45. Powrót do góry    #2694
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Jak wracałem nad ranem z imprezy to wydawalo mi sie, ze widzialem na niebie jakieś sarny ciągnące jakiś pojazd, więc pewnie z tym Mikołajem jest coś na rzeczy. Nie widzialem czy sanie były na duńskich czy leszczyńskich blachach...troche mi sie literki rozmazywały:/

  46. Powrót do góry    #2695
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,272
    Kliknij i podziękuj
    6,246
    Podziękowania: 2,015 w 1,241 postach
    Cytat Zamieszczone przez KtoNieSkacze Zobacz posta
    I w 2017 bankrut.
    Spokojna twoja rozczochrana. My nie jesteśmy już w stanie zbankrutować

  47. Powrót do góry    #2696
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez KtoNieSkacze Zobacz posta
    I w 2017 bankrut.
    Czemu ? Masz na ta teze jakiekolwiek argumenty?


    A co do tego zdjecia to....zje*ał mi sie humor. Ide klina zarzucić, co by o tym tak nie myśleć:/

  48. Powrót do góry    #2697
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,887
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,665 w 993 postach
    Cieslak Pawlicki dwa bratanki i do kłótni i do szklanki !

  49. Powrót do góry    #2698
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Haha jaka potwarz! Czerwononosy Panem w ZG ...

  50. Powrót do góry    #2699
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Wróci saszka, dojdzie Piter i używkowa ekipa gotowa.

    Wysłane z najbliższego Urzędu Pocztowego
    !Adrian walcz!

  51. Powrót do góry    #2700
    Stały bywalec Awatar chezik
    Dołączył
    31-07-2005
    Postów
    1,191
    Kliknij i podziękuj
    146
    Podziękowania: 279 w 182 postach
    I możliwe że będziecie mieli wcześniej "Karpia" niż na wigilię

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •