Strona 104 z 231 PierwszyPierwszy ... 45494102103104105106114154204 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,636 do 4,680 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4636
    Moderator Żużel Moderator FTSL Awatar Szczecin
    Dołączył
    23-08-2003
    Postów
    1,104
    Kliknij i podziękuj
    101
    Podziękowania: 556 w 263 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    przed meczem ze Spartą pytałem kto po przegranych startach bedzie ganiał na dystansie za liderami WTSu, tak teraz mozna zapytać kto będzie ganiał za Prosiakiem,Pawlickim i Zengotą ?
    GABLEN, Ty już wiesz kto. Lubię lekko schłodzoną z lodem.

  2. Powrót do góry    #4637
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Cieślak zrobił błąd w 14. Zgadzam się z Mario, że Protas powinien jechać bliżej bandy a od wewnętrznej Karpov. Byłoby spokojnie 4-2 albo 5-1 dla nas i po meczu przed 15.
    Fricke mial bardzo dobre wyjscia spod tasmy.W 14 rowniez Holta wyskoczyl jak z katapulty.
    Wyprzedzac bylo ciezko,jedynie po bledzie.
    Nie widze podstaw do twierdzenia,ze gdyby Karpov jechal z 2 a Protas z 4,bieg bylby dla Falubazu.
    Byc moze Karpov nie dalby sie zamknac Holcie,ale to wszystko.
    Fricke i tak bylby raczej nielapalny.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-04-2016 o 13:54
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  3. Powrót do góry    #4638
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Szczecin Zobacz posta
    GABLEN, Ty już wiesz kto. Lubię lekko schłodzoną z lodem.
    z lodem to każdy lubi

    jak powtórzy wynik z Toronto, to mogę stawiać już w niedzielę nie czekając do końca sezonu.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  4. Powrót do góry    #4639
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Fricke mial bardzo dobre wyjscia spod tasmy.W 14 rowniez Holta wyskoczyl jak z katapulty.
    Wyprzedzac bylo ciezko,jedynie po bledzie.
    Nie wiem na jakiej podstawie twierdzicie,ze gdyby jechal Karpov z 2 pola i Protas z czwartego,bieg bylby dla Falubazu.
    To bardzo prawdopodobny scenariusz w sytuacji gdy przy krawężniku byłby Karopv wygrywający start. On by dyktował warunki na pierwszym łuku. Protas oczywiście przegrywa start i ścina do małej. Przy odrobinie szczęścia jest 5-1. Jak się spóźni to 3-3 albo 4-2. Tak czy siak, wstawianie Protasa przy małej było błędem bo marnowało się wewnętrzne pole, którego Protas wykorzystać i tak nie potrafił.

    A tak swoją drogą, my tak traktujemy Protasa jakby on miał dalej 30 lat. A to już jest czterdziestoparolatek. Stary dziad znaczy się Trzeba powoli przyzwyczajać się z tym, że refleks mu już nie wróci. Jak dopracuje sprzęt to może je trochę poprawić, ale dramatycznej zmiany nie będzie. Protasa dominatora będziemy oglądać coraz rzadziej. Czas jest nieubłagany.

  5. Powrót do góry    #4640
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Hmm, Drozd ma sporo racji pisząc, ze Shrek lubi wyczekiwać ze stosownymi zmianami. Ja również nie do końca jestem zwolennikiem tej taktyki. Ponieważ sytacje w trakcie meczu są często dynamiczne, i albi przeciwnik odskoczy powiększając przewagę, albo ta przewaga nieznacznie zmaleje i wtedy nie można juz zastosować RT. I w takiej sytuacji najsłabszy senior lub junior jedzie jeden bieg więcej, a mógłby jechać najlepszy zawodnik. Wracając jeszcze na chwile do 14 biegu, tam zamiast Krystiana powinien jechać Karpov z 2 pola. Ale co Shrekiem powodowało, ze on w ogóle rozważał opcję Karpov/Pieszczek ?

    Inna kwestia, występ Pepe. Dla mnie ten zawodnik ma robić u siebie pkt. na poziomie 10 - 14 i 8 - 12 na wyjeździe. Jak ktoś myślał, ze Pepe będzie trzaskał po 15 pkt w większości meczów to gratuluje samopoczucia Wczoraj zrobił 7 pkt. i zaliczył 2 defekty. Więc ciężko tutaj twierdzić, ze jakoś zawalił mecz. Bo nie zawalił, te defekty nie wynikały z faktu, że ma kiepski sprzęt. Uważam, ze jak by jechał spokojnie, gęsiego, schowany za poprzedzającym zawodnikiem, to by te swoje pozycje dowiózł. A że próbował atakować, wychodził szerzej to i naraził się na spore szpryce tej mazi. W takiej sytuacji o defekt nie jest trudno. Jednak, mimo wszystko, na torze zdecydowanie lepiej prezentował się niż np. Krystian.

    Podobnie Patryk, zaliczył solidny mecz, sporo wysiłku kosztował go każdy bieg. I moim zdaniem pojechał tak jak od niego oczekiwano. No pewnie, ze zawsze można napisać, ze powinien mieć komplet. Ja jednak jestem bardziej zadowolony, że wszyscy odjechali cało te zawody. Bo wczoraj mogło być różnie.

    Odnośnie Doyle. Wydaje mi się, ze on się stopniowo rozkręca, z meczu na mecz będzie się prezentował lepiej. Oby tylko ten jego sprzęt zaczął spisywać się lepiej. Bo coś mi sie zdaje, że Jason nie do końca jest zadowolony z tego sprzętu.

    No i Karpov, gość robi chyba nawet więcej niż od niego oczekiwano. Jego 7+1 w 4 startach jadąc pod 10 to super wynik. Jedyny mankament tego zawodnika to brak umiejętności walki na trasie, po przegranym starcie. I nad tym elementem powinien mocno popracować.

    A co będzie 1 maja w meczu z Lesznem ? Ciężko powiedzieć. Wiele zależy od aury. Może być tak, ze drewniany Grześ walnie dwucyfrówkę. Ale może być również tak, ze coś mu nie przypasi i zacznie płakać przed kamerami TV, jakiego to ma pecha. Jeżeli Zengi i Dzik pociągną wynik to reszta jakoś sie dostosuje i wynik będą trzymać na styku. Jeśli jednak ta dwójka zawiedzie i np. po 5 biegach uda się odskoczyć Falubazowi na 6 - 8 pkt. To wtedy mecz będzie pod kontrolą Falubazu i o wynik będę spokojny.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #4641
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To bardzo prawdopodobny scenariusz w sytuacji gdy przy krawężniku byłby Karopv wygrywający start. On by dyktował warunki na pierwszym łuku. Protas oczywiście przegrywa start i ścina do małej. Przy odrobinie szczęścia jest 5-1. Jak się spóźni to 3-3 albo 4-2. Tak czy siak, wstawianie Protasa przy małej było błędem bo marnowało się wewnętrzne pole, którego Protas wykorzystać i tak nie potrafił.
    Jasne,ale w 14 z 1 pola jechal chyba Fricke i biorac pod uwage,ze to pole bylo bardzo dobre,ciezko przypuszczac,ze Karpov zalozylby Maxa.
    Byc moze zrobilby porzadek z Holta co wykorzystalby Protas i wtedy 3-3.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    A tak swoją drogą, my tak traktujemy Protasa jakby on miał dalej 30 lat. A to już jest czterdziestoparolatek. Stary dziad znaczy się Trzeba powoli przyzwyczajać się z tym, że refleks mu już nie wróci. Jak dopracuje sprzęt to może je trochę poprawić, ale dramatycznej zmiany nie będzie. Protasa dominatora będziemy oglądać coraz rzadziej. Czas jest nieubłagany.
    Pewnie,ze dziadek na takim torze bedzie kalkulowal,ale na normalnym Protas jeszcze bedzie zapier.....l.
    Sprzet u niego sie bardziej sypie niz on sam.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 25-04-2016 o 14:23
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  7. Powrót do góry    #4642
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, Drozd ma sporo racji pisząc, ze Shrek lubi wyczekiwać ze stosownymi zmianami. Ja również nie do końca jestem zwolennikiem tej taktyki. Ponieważ sytacje w trakcie meczu są często dynamiczne, i albi przeciwnik odskoczy powiększając przewagę, albo ta przewaga nieznacznie zmaleje i wtedy nie można juz zastosować RT. I w takiej sytuacji najsłabszy senior lub junior jedzie jeden bieg więcej, a mógłby jechać najlepszy zawodnik. Wracając jeszcze na chwile do 14 biegu, tam zamiast Krystiana powinien jechać Karpov z 2 pola. Ale co Shrekiem powodowało, ze on w ogóle rozważał opcję Karpov/Pieszczek ?

    Inna kwestia, występ Pepe. Dla mnie ten zawodnik ma robić u siebie pkt. na poziomie 10 - 14 i 8 - 12 na wyjeździe. Jak ktoś myślał, ze Pepe będzie trzaskał po 15 pkt w większości meczów to gratuluje samopoczucia Wczoraj zrobił 7 pkt. i zaliczył 2 defekty. Więc ciężko tutaj twierdzić, ze jakoś zawalił mecz. Bo nie zawalił, te defekty nie wynikały z faktu, że ma kiepski sprzęt. Uważam, ze jak by jechał spokojnie, gęsiego, schowany za poprzedzającym zawodnikiem, to by te swoje pozycje dowiózł. A że próbował atakować, wychodził szerzej to i naraził się na spore szpryce tej mazi. W takiej sytuacji o defekt nie jest trudno. Jednak, mimo wszystko, na torze zdecydowanie lepiej prezentował się niż np. Krystian.

    Podobnie Patryk, zaliczył solidny mecz, sporo wysiłku kosztował go każdy bieg. I moim zdaniem pojechał tak jak od niego oczekiwano. No pewnie, ze zawsze można napisać, ze powinien mieć komplet. Ja jednak jestem bardziej zadowolony, że wszyscy odjechali cało te zawody. Bo wczoraj mogło być różnie.

    Odnośnie Doyle. Wydaje mi się, ze on się stopniowo rozkręca, z meczu na mecz będzie się prezentował lepiej. Oby tylko ten jego sprzęt zaczął spisywać się lepiej. Bo coś mi sie zdaje, że Jason nie do końca jest zadowolony z tego sprzętu.

    No i Karpov, gość robi chyba nawet więcej niż od niego oczekiwano. Jego 7+1 w 4 startach jadąc pod 10 to super wynik. Jedyny mankament tego zawodnika to brak umiejętności walki na trasie, po przegranym starcie. I nad tym elementem powinien mocno popracować.

    A co będzie 1 maja w meczu z Lesznem ? Ciężko powiedzieć. Wiele zależy od aury. Może być tak, ze drewniany Grześ walnie dwucyfrówkę. Ale może być również tak, ze coś mu nie przypasi i zacznie płakać przed kamerami TV, jakiego to ma pecha. Jeżeli Zengi i Dzik pociągną wynik to reszta jakoś sie dostosuje i wynik będą trzymać na styku. Jeśli jednak ta dwójka zawiedzie i np. po 5 biegach uda się odskoczyć Falubazowi na 6 - 8 pkt. To wtedy mecz będzie pod kontrolą Falubazu i o wynik będę spokojny.

    haha ale boli że w Falubazie jakieś Karpowy , Niedźwiedzie a Zengota nie chciał wrócić do przenajświętszego Falubazu

    6 Grzegorz Zengota Fogo Unia Leszno śr/b 2,250 , pozdrawiam czule
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #4643
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Jego wybory. Ja tam sie ciesze, ze wychowanek klubu zielonogorskiego tak spoko sobie radzi. A ze nie potrafili/nie chcieli sie dogadac...wplywu na to nie mam zadnego.

    Druga sprawa to "drewniany" nie jest rownoznaczne z cienki po prostu taki styl, jednak punktuje super.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 25-04-2016 o 14:42

  9. Powrót do góry    #4644
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mefitzo Zobacz posta
    haha ale boli że w Falubazie jakieś Karpowy , Niedźwiedzie a Zengota nie chciał wrócić do przenajświętszego Falubazu
    A nie chciał ? Kto mu proponował ?

    6 Grzegorz Zengota Fogo Unia Leszno śr/b 2,250 , pozdrawiam czule
    Czyli co ? Grzesia do kadry dawać ?

    Kiedyś był jeden junior w Falubazie (nie pamiętam nazwiska) który po dwóch kolejkach miał średnią 3.0. Wygrał bieg młodzieżowy gdzie jechało 2 zawodników. Potem już nie startował.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #4645
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Leszczyniaki widzę już zadzierają kinola, bo zlali dziadoski Toruń na spreparowanym torze. Czekajta rolniki, jak Wam Cieślak wysmaży ścieżki w Zielonej to nie tylko drewniany Zen ale i Dzikus się nie połapie

  11. Powrót do góry    #4646
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez mhsol Zobacz posta
    Leszczyniaki widzę już zadzierają kinola, bo zlali dziadoski Toruń na spreparowanym torze. Czekajta rolniki, jak Wam Cieślak wysmaży ścieżki w Zielonej to nie tylko drewniany Zen ale i Dzikus się nie połapie
    No nie wiem, raczej mamy w palnik. Strasznie mało czasu a Protas w lesie. Chociaż pytanie czy mecz w terminie dojdzie do skutku ? Prognozy na weekend majowy są kiepskie, a nie sądzę żeby naszym chciało się znowu ryzykować mecz na błocku jak z Rybnikiem.

  12. Powrót do góry    #4647
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Widać ze Dyzie marzyciele z Leszna wracają do formy z początku sezonu i snuja piękne wizje, jak i gdzie pokonają kolejnego rywala.
    Pare dni radochy i marzen niech nikt im nie zabiera, tyle ich
    Na dzis, Unia sportowo nie jest dla nas żadnym godnym rywalem.
    Kto ma nas straszyc,juniorzy,Musielak z Piterem???, którzy dopiero nauczyli sie z Toruniem pokonywać płynnie luki i to u siebie bo na wyjazdach beda dalej kwadratowo jeździć...
    Mecz pod pelna kontrola Falubazu

  13. Powrót do góry    #4648
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jego wybory. Ja tam sie ciesze, ze wychowanek klubu zielonogorskiego tak spoko sobie radzi. A ze nie potrafili/nie chcieli sie dogadac...wplywu na to nie mam zadnego.

    Druga sprawa to "drewniany" nie jest rownoznaczne z cienki po prostu taki styl, jednak punktuje super.
    Jeszcze Zengi wróci do macierzy, ale już jako ukształtowany rzemieślnik.
    Zmiana otoczenia mu najwyrażniej pomogła.

    Fajnie jakby co jakiś czas z ZG wyszedł taki rajder pokroju choćby Zengiego.
    Talentem wielkim nie został obdarzony, ale chłopak nadrobił to ciężką i sumienną pracą.

    Miał troche ciężej niż Ci obdarzeni sporym talentem, ale Jego tytaniczna praca przynosi efekty i to cieszy.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 25-04-2016 o 17:04
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    zigi1976 (25-04-2016)

  15. Powrót do góry    #4649
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ciekawe jak nasi sprzetowo w Tarnowie dzisiaj. Szczegolnie Protas.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  16. Powrót do góry    #4650
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Patryk kolejna gleba w tym sezonie:/ tutaj Dudi chyba do wykluczenia wg mnie. Miotalo nim strasznie

    Szkoda ze nie ma wiecej powtorek.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 25-04-2016 o 17:17

  17. Powrót do góry    #4651
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Może i zmienił tor jazdy, ale Pieszczek w tym biegu zamiast jechał do przodu to jechał w prawo, w Patryka od początku biegu... Po co? Tym bardziej, że to kolega z drużyny (tak tak, wiem, zawody indywidualne). Utrudniał i jemu i sobie.

    Swoją drogą... Patryk to zawodnik, którego strasznie łatwo wybić z równowagi. Są zawodnicy, których wywozi się pod płot, a oni praktycznie na tym nie tracą, tylko jak przyklejeni od razu kontrują i odpowiadają rywalowi. Patryk raczej do nich nie należy.

    Edit: Ale miota Protasa. Żeby nie zaczął jeździć w tył. Start dramat.
    Ostatnio edytowane przez Tofik92 ; 25-04-2016 o 17:24

  18. Powrót do góry    #4652
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tofik92 Zobacz posta

    Edit: Ale miota Protasa. Żeby nie zaczął jeździć w tył. Start dramat.
    A tego objechania po dużej Przemka i w ostatecznym rozrachunku "2" !?
    Miotanie hm.. nie zauwazylem nic takiego, Protas nigdy nie jezdzil jakos super plynnie.

  19. Powrót do góry    #4653
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    W ostatnim luku troche nim pociagnelo w bande, ale generalnie ok jechal. Starty jak to u Protasa. Najlepsze nie sa.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  20. Powrót do góry    #4654
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Pepe jakby poprawił starty, to by był zawodnikiem kompletnym.
    Zazwyczaj zostaje na starcie i potem musi gonić i nie zawsze się udaje.
    Sporo pkt mu ucieka tym notorycznym zostawaniem na starcie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  21. Powrót do góry    #4655
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Dudek po kraksie w Memoriale Jancarza powiedział,..................... że dobrze mu się jeździ po upadkach.
    Wtedy wygrał cały turniej, wczoraj leżał w XV biegu, który wygrał w powtórce, a dziś w Finale ZK leżał w pierwszym swoim biegu i póki co ma 3,3.

    Bądź tu mądry i pisz wiersze.

  22. Powrót do góry    #4656
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    A tego objechania po dużej Przemka i w ostatecznym rozrachunku "2" !?
    Miotanie hm.. nie zauwazylem nic takiego, Protas nigdy nie jezdzil jakos super plynnie.
    Jak na moje to przejechał dobrze łuk, gdzie wyprzedził Przemka i końcówkę biegu, poza ostatnim łukiem.
    Na pierwszym łuku wyniósł się w taki sposób, że musiał lekko wyhamować przed bandą na prostej, potem był udany atak na Przemku potem zbyt szeroka jazda na pierwszym łuku i jeden błąd (za głęboki wjazd) na drugim łuku, gdzie Przemek go podgonił. W dalszym ciągu jechał już dobrze, poza ostatnim łukiem i zdecydowanie zbliżył się do Bartka. Nie wymyśliłem tego, kibicuje Protasowi i widzę, że brakowało pewności

  23. Powrót do góry    #4657
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Tymczasem są nowe informacje o stanie Kenniego

    http://www.fyens.dk/sport/Tilstand-s...rtikel/2984135

    Jego stan jest nadal krytyczny, ale infekcja zanika

    Dziś lekarze mają zacząć go wybudzać. Proces wybudzania ma potrwać około tygodnia

  24. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Jarro za jego przydatny post!

    PrzemoZG (25-04-2016), kingpin (25-04-2016), t_zg (25-04-2016), zigi1976 (25-04-2016)

  25. Powrót do góry    #4658
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Jakim cudem sędzia dopuścił 4 zawodników do powtórki 7 biegu w ZK ?

    To wie chyba tylko on sam
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #4659
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Mowili, ze uznal ze to jeszcze byl pierwszy luk. W lidze by to nie przeszlo pewnie.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  27. Powrót do góry    #4660
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mowili, ze uznal ze to jeszcze byl pierwszy luk. W lidze by to nie przeszlo pewnie.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Mocno naciągane to było. Tam bezwzględnie młody Drabik do wykluczenia był. Nawet jak by to było w I łuku. A przecież upadek miał miejsce na przeciwległej do prostej startowej

    Zaraz będzie lało, mogą nie zdążyć odjechać trzeciej serii

    No i Patryk zdobył ZK

    Gratulacje

    Za SF:

    Przed niedzielnym meczem do Zielonej Góry dotarły złe wieści dotyczące sytuacji Kenniego Larsena. Do tej pory Ekantor.pl Falubaz nie był w idealnej sytuacji kadrowej z powodu przeciągającego się powrotu na tor Jarosława Hampela, ale mimo wszystko miał pole manewru. Teraz sytuacja stała się trudniejsza. W związku z tym nie można wykluczyć ruchów kadrowych. - Pola manewru nie mamy prawie żadnego. Trzeba jednak pamiętać, że na rynku jest dostępnych kilku zawodników z kontraktami warszawskimi. Być może trener podejmie jakąś decyzję. Wszystko trzeba brać pod uwagę. Jeśli komuś coś się stanie, to nie będziemy mieć żadnego ruchu.
    Wczoraj Shrek dostał zielone światło w kwestii ewentualnych wzmocnień kadrowych. Ma on całkowicie wolną rękę, senator przekazał mu, że od niego zależy którego zawodnika widziałby w zespole. Widać, ze Larsena w tym sezonie na torze już nie ujrzymy. Oby chłopak doszedł do siebie, mam tu na myśli jego całkowitą sprawność. Podobno zgodzili się, że lepiej by było aby, jak już to zatrudnić krajowego grajka. Niby mamy trzech krajowych seniorów ale w praktyce jest tylko Pepe i Patryk. Gdyby np. dzisiaj w ZK czy w meczu niedzielnym, któremuś przytrafiła się kontuzja to leżym i kwiczym. A w kwestii ewentualnego wzmocnienia trzeba w zasadzie się sprężać. Z sensownych krajowych zawodników zostali tylko Mroczka i Walas. Mroczkę kusi Gdańsk i obserwuje uważnie Toruń. I moim zdaniem Pierniki (jeśli mają trochę rozumu) to zaraz któregoś z nich zakontraktują. Przecież oni mają tylko 2 krajowych seniorów, którzy w zasadzie nie błyszczą oraz słabo spisującego się (póki co) Przedpełskiego którym to mili rekompensować, choć w części, ewentualną kontuzję któregoś z krajowych seniorów. Miedziak już pokazał, że u niego może być ciężko przejechać sezon bez kontuzji. Ciekaw jestem czy nasi sięgną po Walasa czy Mroczkę ? A moze Shrek nie zdecyduje się na wzmocnienia ? Chociaż moim zdaniem źle by zrobił, bo jak przyjdzie jakaś kontuzja to wtedy senator mu powie, a nie mówiłem
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 25-04-2016 o 18:35
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #4661
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,789
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Walaskowi raczej nie bedzie odpowiadac rola rezerwowego,poki co przeciez jezdzil w sparingach i turniejach mizerie.
    Chyba ze Dowhan da Mu za podpis 500 tys. to wtedy chetnie posiedzi.
    Jak dla Mnie jesli Falubaz wezmie Kogos,to nikt z dwojki Mroczka/Walasek.
    Ich interesowac bedzie tylko jazda w podstawowym skladzie.

  29. Powrót do góry    #4662
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jak sobie wywalczą miejsce w składzie to będą w podstawowym.
    Karpov/Larsen mieli walczyć niby o skład. To Karpov może powalczyć równie dobrze z Walasem czy Mroczką.

    A oni to sobie mogą chcieć być w podstawowym składzie, tylko żąden zespoł e-ligi tego im nie zagwarantuje.
    Jak mają takie wysokie wymagania, to może posiedzą sezon bez pracy to im przejdzie.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  30. Powrót do góry    #4663
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez herbie13 Zobacz posta
    Walaskowi raczej nie bedzie odpowiadac rola rezerwowego,poki co przeciez jezdzil w sparingach i turniejach mizerie.
    Chyba ze Dowhan da Mu za podpis 500 tys. to wtedy chetnie posiedzi.
    Jak dla Mnie jesli Falubaz wezmie Kogos,to nikt z dwojki Mroczka/Walasek.
    Ich interesowac bedzie tylko jazda w podstawowym skladzie.
    Nawet w I lidze nie chcą im się zgodzić na gwarantowanie miejsca w podstawowym składzie. Mroczka gada z Gdańskiem a Skrzydlewski gadał z Walaskiem. Ponadto Walas miał propozycję z Leszna i Torunia. Póki co nikt im nie da pewnego miejsca w składzie.

    Być może obaj będą czekali aż gdzieś stanie się krzywda (kontuzja). Ale nikt nie wie jak długo a czas ucieka.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4664
    Użytkownik
    Dołączył
    06-01-2009
    Postów
    170
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 27 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kiedyś był jeden junior w Falubazie (nie pamiętam nazwiska) który po dwóch kolejkach miał średnią 3.0. Wygrał bieg młodzieżowy gdzie jechało 2 zawodników. Potem już nie startował.
    Nie masz czasem na myśli Zbyszka Sucheckiego? On wygrał 1 bieg jeszcze w barwach Stali Gorzów i przechodził do Falubazu jako zawodnik ze średnią 3.0

  32. Powrót do góry    #4665
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fredie Zobacz posta
    Nie masz czasem na myśli Zbyszka Sucheckiego? On wygrał 1 bieg jeszcze w barwach Stali Gorzów i przechodził do Falubazu jako zawodnik ze średnią 3.0
    A choler już go wie. Może i chodziło o Sucheckiego. Nie pamiętam już w którym to było roku, ale śmiechu było sporo
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #4666
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Na miejscu Cieslaka wzialbym Mrocznego. Idealny zawodnik na wasz mocno startowy tor. A i na wyjazdach potrafi z niczego ze dwa biegi wygrac / dowiezc 5-1
    No i u Shreka by nie pogwiazdorzyl.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #4667
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Na miejscu Cieslaka wzialbym Mrocznego. Idealny zawodnik na wasz mocno startowy tor. A i na wyjazdach potrafi z niczego ze dwa biegi wygrac / dowiezc 5-1
    No i u Shreka by nie pogwiazdorzyl.
    Eee tam Mroczka. Brać z powrotem tego łobuza http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/596...ecko-szczescia

    Ja pierdziele, dopiero co uciekł spod kostuchy

    Gość 19 kwietnia przechodził 6 godzinną operację po postrzale w klatkę piersiową. Nie widomo było czy się pozbiera. A dzisiaj już jest w parkingu Turbiny Bałakowo. I jak widać, w niezłym humorze
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #4668
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Artiom ze Szrekiem szybko znajdą wspólny język

  36. Powrót do góry    #4669
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Artiom ze Szrekiem szybko znajdą wspólny język
    Ten wspólny język to kielonek?.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 25-04-2016 o 21:17
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #4670
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,189
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Jest ktoś w stanie zweryfikować, czy to zdjęcie Wodjakowa z parku maszyn z rzekomo dzisiejszego treningu to faktycznie zdjęcie z dzisiaj a nie sprzed roku?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  38. Powrót do góry    #4671
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,854
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez Fredie Zobacz posta
    Nie masz czasem na myśli Zbyszka Sucheckiego? On wygrał 1 bieg jeszcze w barwach Stali Gorzów i przechodził do Falubazu jako zawodnik ze średnią 3.0
    To nie o Sucheckiego chodzi.
    Średnią 3,0 w Falubazie (a raczej chyba w Polmosie-Beram)miał w pewnym momencie Tomek Grabowski. O ile się nie mylę, dawne czasy, przełom lat 80-90tych, bodajże.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Falubaz (25-04-2016)

  40. Powrót do góry    #4672
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Na miejscu Cieslaka wzialbym Mrocznego. Idealny zawodnik na wasz mocno startowy tor. A i na wyjazdach potrafi z niczego ze dwa biegi wygrac / dowiezc 5-1
    No i u Shreka by nie pogwiazdorzyl.
    Też uważam, że Mroczka to obecnie najlepsza opcja - no i w Grudziądzu może powalczymy o wygraną

  41. Powrót do góry    #4673
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Dajcie spokój z tym Mroczką. Po co on tutaj? Z nim w składzie do PO i tak nie wejdziemy. To już lepiej niech jedzie Niedzwiedz na seniorce i za niego 2 razy Pieszczek. Walasa też niech sobie odpuszczą, jemu to chyba teraz dobra wędka potrzebna, pogubił się chłopak w tej swojej pazerności. Zawsze taki był, ale to już chyba trzeci rok kiedy zamiast jeżdzić to sie szarpie o pieniądze, tylko poziom już nie ten.

    Ja bym brał Batcha... w GP nie jedzie - potencjał od obu też na chwilę obecną wyższy.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    lemur6666 (26-04-2016)

  43. Powrót do góry    #4674
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Dajcie spokój z tym Mroczką. Po co on tutaj? Z nim w składzie do PO i tak nie wejdziemy. To już lepiej niech jedzie Niedzwiedz na seniorce i za niego 2 razy Pieszczek. Walasa też niech sobie odpuszczą, jemu to chyba teraz dobra wędka potrzebna, pogubił się chłopak w tej swojej pazerności. Zawsze taki był, ale to już chyba trzeci rok kiedy zamiast jeżdzić to sie szarpie o pieniądze, tylko poziom już nie ten.

    Ja bym brał Batcha... w GP nie jedzie - potencjał od obu też na chwilę obecną wyższy.

    ja brałbym Wodjakowa, na serio. ten koleś z siekierą w plecach i bez kasku jest w stanie lepiej pojechać niż Mroczka z Walaskiem razem wzięci.
    oczywiscie zawsze istnieje ryzyko, że z jakiś powodów nie dojechałby na mecz, no ale taki urok tego kozaka.

    jak dla mnie Artiom, to największy zmarnowany talent ostatniej dekady. w wieku 15 lat trzymał sie pewniej na motorze niż zdecydowana większość dzisiejszych chłopaków , którzy będą kończyli wiek juniorski...


    dzisiejsze rozważania o Mroczce, który ma ratować Falubaz w walce o PO , to kolejny dowód na to w jakiej duupie jest dzisiaj ten sport.

    jak dla mnie to jedynie kwestia może co najwyżej 5 lat, kiedy w różnych drużynach eligowych będą jeździli ci sami zawodnicy. w piątek pan X w Falubazie , w sobotę wiadomo GP, a w niedzielę pojedzie np w ekipie Sparty.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  44. Powrót do góry    #4675
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Dajcie spokój z tym Mroczką. Po co on tutaj? Z nim w składzie do PO i tak nie wejdziemy. To już lepiej niech jedzie Niedzwiedz na seniorce i za niego 2 razy Pieszczek. Walasa też niech sobie odpuszczą, jemu to chyba teraz dobra wędka potrzebna, pogubił się chłopak w tej swojej pazerności. Zawsze taki był, ale to już chyba trzeci rok kiedy zamiast jeżdzić to sie szarpie o pieniądze, tylko poziom już nie ten.

    Ja bym brał Batcha... w GP nie jedzie - potencjał od obu też na chwilę obecną wyższy.
    Tarnow z Mroczka wjechal do PO to i wam sie uda
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  45. Powrót do góry    #4676
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Na miejscu Cieslaka wzialbym Mrocznego. Idealny zawodnik na wasz mocno startowy tor. A i na wyjazdach potrafi z niczego ze dwa biegi wygrac / dowiezc 5-1
    No i u Shreka by nie pogwiazdorzyl.
    Mroczka zatrudnił Cię, jako swojego agenta, czy co? .
    !Adrian walcz!

  46. Powrót do góry    #4677
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Wczoraj Shrek dostał zielone światło w kwestii ewentualnych wzmocnień kadrowych. Ma on całkowicie wolną rękę, senator przekazał mu, że od niego zależy którego zawodnika widziałby w zespole. Widać, ze Larsena w tym sezonie na torze już nie ujrzymy. Oby chłopak doszedł do siebie, mam tu na myśli jego całkowitą sprawność. Podobno zgodzili się, że lepiej by było aby, jak już to zatrudnić krajowego grajka. Niby mamy trzech krajowych seniorów ale w praktyce jest tylko Pepe i Patryk. Gdyby np. dzisiaj w ZK czy w meczu niedzielnym, któremuś przytrafiła się kontuzja to leżym i kwiczym. A w kwestii ewentualnego wzmocnienia trzeba w zasadzie się sprężać. Z sensownych krajowych zawodników zostali tylko Mroczka i Walas. Mroczkę kusi Gdańsk i obserwuje uważnie Toruń. I moim zdaniem Pierniki (jeśli mają trochę rozumu) to zaraz któregoś z nich zakontraktują. Przecież oni mają tylko 2 krajowych seniorów, którzy w zasadzie nie błyszczą oraz słabo spisującego się (póki co) Przedpełskiego którym to mili rekompensować, choć w części, ewentualną kontuzję któregoś z krajowych seniorów. Miedziak już pokazał, że u niego może być ciężko przejechać sezon bez kontuzji. Ciekaw jestem czy nasi sięgną po Walasa czy Mroczkę ? A moze Shrek nie zdecyduje się na wzmocnienia ? Chociaż moim zdaniem źle by zrobił, bo jak przyjdzie jakaś kontuzja to wtedy senator mu powie, a nie mówiłem
    Trzeba brać Mroczkę. Ma kilka zalet:
    - aktualnie prezentuje lepszą dyspozycję niż Walasek, a przede wszystkim ma dobre starty co w tym dzisiejszym skarlałym speedway'u jest kluczowe;
    - Falubaz kontraktując Mroczkę sprawi że ... nie zrobi tego konkurencja
    - Mroczka jest problemowy (tak jakby Walas był aniołem) ale Cieślakowi nie fiknie.

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    sobotch (26-04-2016), zigi1976 (27-04-2016)

  48. Powrót do góry    #4678
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Można się śmiać lub płakać, ale co innego mądrego pozostaje? Mroczka na ekstraligę to na pewno lepszy wybór niż np. taki Woźniak we Wrocławiu, mimo że mnóstwo ludzi pisze o nim jako wzmocnieniu O Walasku to mam nadzieję, że tylko w ramach fantazji, bo jak komuś znów chce się oglądać podejście rodem z komuny to ja bardzo dziękuję.

    Inna sprawa, że czas leci, dla każdego z nich tydzień po tygodniu będzie coraz mniej meczów do odjechania.

  49. Powrót do góry    #4679
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    skoro Mroczka nie podpisał do tej pory kontraktu z żadną drużyną eligową, to oznacza że jest po prostu za słaby na eligę, czy być może jest całkiem niezły , ale żadnego z klubów nie stać na jego usługi ?
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  50. Powrót do góry    #4680
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,847
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    skoro Mroczka nie podpisał do tej pory kontraktu z żadną drużyną eligową, to oznacza że jest po prostu za słaby na eligę, czy być może jest całkiem niezły , ale żadnego z klubów nie stać na jego usługi ?
    Z tego co słyszałem to za Mroczką ciągnie się zła opinia, ze konfliktowy, że wyrywny, że pyskaty, że głowę nosi wyżej chmur itd. I to jest główny powód dla którego kluby nie widzą go w swoich składach. Pewnie jak jakiś klub będzie miał nóż na gardle to i Mroczką się zainteresuje. Ale z tego co widac to Mroczka nigdzie na dłużej miejsca zagrzać nie może.

    A szkoda, bo ten zawodnik pasuje w SE na II linię w zasadzie do każdego klubu. Gdyby ten gość nie był tak konfliktowy i wybuchowy to kotwicząc na dłużej w jakimś klubie osiągnąłby znacznie więcej.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 26-04-2016 o 10:29
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •