Strona 30 z 231 PierwszyPierwszy ... 2028293031324080130 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,306 do 1,350 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1306
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Skoro 2mln zl to drobne na waciki, to czemu wycofali sie z rzucenia tych zaskórniakow na zuzel? Troche to brzmi tak, jakbym chcial kupic sobie obiad za 10 zl majac na koncie miliard zl, ale zrezygnowalbym, bo cos mi tam na gieldzie nie poszlo i nie zarobilem kilku mln zl i szkoda mi dychy na ten obiad.


    AJ juz oficjalnie odchodzi. I z jego slow mozna wyciagnac to co sie od 2-3 sezonow potwierdza. Po prostu kasowal siano a nie chcialo mu sie jezdzic, skoro mowi ze potrzebuje motywacji do jazdy. Troche slabe te jego slowa o ile dobrze przetlumaczyli, bo roznie to bywalo z polskimi portalami.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 06-11-2015 o 10:38

  2. Powrót do góry    #1307
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,442
    Kliknij i podziękuj
    4,466
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Wg mnie nawet więcej niz 50. Głupia wtopa z Tarnowem przekreśliła wszystko. Tego meczu nie powinni przegrać na własnych śmiechach.
    Tym twardsze było potem lądowanie. Ja myślę, że do rozpoczęcia PO widziałeś jeszcze 5 % szans. Przyznaj się.

    Wiara w Bunia to rodzaj patologii, która wkrótce zostanie wyleczona.

    Ew pozostają egzorcyzmy.
    UNSCARED

  3. Powrót do góry    #1308
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Tym twardsze było potem lądowanie. Ja myślę, że do rozpoczęcia PO widziałeś jeszcze 5 % szans. Przyznaj się.

    Wiara w Bunia to rodzaj patologii, która wkrótce zostanie wyleczona.

    Ew pozostają egzorcyzmy.
    Juz nie pamietam dokladnie jak tam bylo w koncowce RZ, jednak po tej przegranej z Tarnowem to juz bylo bezsensowne ogladanie sie na wyniki innych meczow. Szansa jakas byla, ale minimalna. Praktycznie niemozliwa do zrealizowania...nie tak oslabionym skladem.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  4. Powrót do góry    #1309
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Gdyby chcieli uwalić Falubaz to byłoby to zwykłe łajdactwo.
    Klub nie popadł w kłopoty przez jakieś machlojki finansowe, ale przez plagę kontuzji w minionym sezonie {że o nieodbytym finale IMP z Toruniem nie wspomnę), co nie pozwoliło zrealizować założonych celów w E-Lidze w 2015.
    Warto wspomnieć, że najistotniejsza była kontuzja naszego kluczowego zawodnika - Jarosława Hampela, który przedwcześnie zakończył sezon w wyniku kontuzji odniesionej nie w meczu Falubazu, a podczas reprezentowania kraju w prestiżowych dla PZMot rozgrywkach o DPŚ. Kontuzja ta miała zasadnicze, negatywne znaczenie dla dalszych ligowych losów drużyny z Zielonej Góry.
    Powiem więcej, na przyszłość klub powinien w kontraktach się zastanowić czy posyłać zawodników na tego typu imprezy PZMot lub żądać od władz żużla rekompensaty w podobnych przypadkach.
    Oczywiste jest że zdrowy rozsądek zwycięży i kompromitacji ligi nie będzie.

  5. Powrót do góry    #1310
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Oczywiście
    Tak jak Barcelona powinna pomyśleć przed puszczeniem Messiego i Suareza na Copa America
    A jakby rozwalił się Jonsson jadąc dla Szwecji (przy założeniu jego normalnej formy), to też trzeba by mu było zabronić?

  6. Powrót do góry    #1311
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Gdyby chcieli uwalić Falubaz to byłoby to zwykłe łajdactwo.
    Klub nie popadł w kłopoty przez jakieś machlojki finansowe, ale przez plagę kontuzji w minionym sezonie {że o nieodbytym finale IMP z Toruniem nie wspomnę), co nie pozwoliło zrealizować założonych celów w E-Lidze w 2015.
    Warto wspomnieć, że najistotniejsza była kontuzja naszego kluczowego zawodnika - Jarosława Hampela, który przedwcześnie zakończył sezon w wyniku kontuzji odniesionej nie w meczu Falubazu, a podczas reprezentowania kraju w prestiżowych dla PZMot rozgrywkach o DPŚ. Kontuzja ta miała zasadnicze, negatywne znaczenie dla dalszych ligowych losów drużyny z Zielonej Góry.
    Powiem więcej, na przyszłość klub powinien w kontraktach się zastanowić czy posyłać zawodników na tego typu imprezy PZMot lub żądać od władz żużla rekompensaty w podobnych przypadkach.
    Oczywiste jest że zdrowy rozsądek zwycięży i kompromitacji ligi nie będzie.
    Ale tak już poważnie, to jak widzisz "nie uwalenie"
    Falubazu od strony formalnej, jeśli faktycznie będzie
    na minusie? Nie ma już chyba instytucji licencji nadzorowanej,
    czy jakoś tak? To samo pytanie szykuje się zresztą w temacie
    Stali Rzeszów. Na prawdę ciekaw jestem, jakie rozwiązanie
    zielonogórzanie proponują?
    !Adrian walcz!

  7. Powrót do góry    #1312
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Nawet gdyby dopuscili Falubaz na 2 mln minusie do rozgrywek ( co jest niemożliwe, gdybam tylko ), to co najwyżej moglibyśmy walczyć o miejsce 7 na koniec 2016 przy jeszcze bardziej powiększającym się długu, więc bez sensu.

  8. Powrót do góry    #1313
    Użytkownik
    Dołączył
    02-12-2013
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Gdyby chcieli uwalić Falubaz to byłoby to zwykłe łajdactwo.
    Klub nie popadł w kłopoty przez jakieś machlojki finansowe, ale przez plagę kontuzji w minionym sezonie {że o nieodbytym finale IMP z Toruniem nie wspomnę)[...]
    Podpisywanie kontraktów na kwoty, których się nie posiada to nie "machlojki finansowe"? A dług Falubazu wygenerowały koszty leczenia kontuzji poszczególnych zawodników?

  9. Powrót do góry    #1314
    Ekspert
    Dołączył
    10-08-2002
    Postów
    5,006
    Kliknij i podziękuj
    527
    Podziękowania: 1,588 w 781 postach
    SyFy już wiedzą gdzie AJ trafi w przyszłym sezonie.

    Czyli zakładając pozostanie Pitera Leszno ma już skład gotowy

    AJ.jpg
    Pzdr,
    Garfield

  10. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi Garfield za jego przydatny post!

    There_is_no_spoon (06-11-2015), j-rules (06-11-2015), jelousabmarinek (06-11-2015), kapitan bomba (06-11-2015), t_zg (06-11-2015)

  11. Powrót do góry    #1315
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vilgefortz Zobacz posta
    Podpisywanie kontraktów na kwoty, których się nie posiada to nie "machlojki finansowe"? A dług Falubazu wygenerowały koszty leczenia kontuzji poszczególnych zawodników?
    Ja bym tutaj zmienił liczbę z mnogiej na pojedynczą, bo Przed sezonem sytuacja klubu była troche inna. Kontrakt z Wardem to rzeczywiście już była jazda grubo ponad stan.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Malin017 (06-11-2015)

  13. Powrót do góry    #1316
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Gdyby chcieli uwalić Falubaz to byłoby to zwykłe łajdactwo.
    Klub nie popadł w kłopoty przez jakieś machlojki finansowe, ale przez plagę kontuzji w minionym sezonie {że o nieodbytym finale IMP z Toruniem nie wspomnę), co nie pozwoliło zrealizować założonych celów w E-Lidze w 2015.
    No ale co to jest wliczanie kasy za PO czy nawet mistrza w budzet jak nie machlojki finansowe ? ja tez moge kupić samochód za 2 mln złotych a przed komornikiem sie tlumaczyć "panie liczyłem że w totka wygram"

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    GoTrEk (06-11-2015), Mariano_Italiano (06-11-2015)

  15. Powrót do góry    #1317
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No ale co to jest wliczanie kasy za PO czy nawet mistrza w budzet jak nie machlojki finansowe ? ja tez moge kupić samochód za 2 mln złotych a przed komornikiem sie tlumaczyć "panie liczyłem że w totka wygram"

    Ja bym tego nie nazwał machlojkami, bo jednak nic w tym nielegalnego nie ma. Po prostu czysta nieodpowiedzialność.

  16. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Vilgefortz (06-11-2015), spitt22 (06-11-2015)

  17. Powrót do góry    #1318
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Albo oszustwo.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  18. Powrót do góry    #1319
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Albo oszustwo.

    No ale kogo oni oszukali? Chyba samych siebie. Złożyli naprawde bardzo mocny skład i byli wręcz pewni tych PO, być może nawet finału/złota, a to jest tylko i wyłącznie sport i jak pokazuje zeszły sezon, wszystko może się zdarzyć.

  19. Powrót do góry    #1320
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    No ale co to jest wliczanie kasy za PO czy nawet mistrza w budzet jak nie machlojki finansowe ? ja tez moge kupić samochód za 2 mln złotych a przed komornikiem sie tlumaczyć "panie liczyłem że w totka wygram"
    Komornikowi można się tłumaczyć na różne sposoby, on ma instrument w postaci nalepki zajęcia mienia i tym skutecznie zamyka usta zadłużonym.

    Każdy ma prawo wliczać do budżetu to tam mu się podoba, żadne to przekręty, tylko gdy przychodzi proces licencyjny to wszystko musi grać.
    A jak kto tego dokona, to już jego broszka.

    SE też ma odpowiednie instrumenty w rekach, pytanie czy będzie tak konsekwentna w swoich działaniach jak ten komornik.

    Lont już podpalony, teraz czy Robert zdąy zagasić ten lont, czy nastąpi wybuch?!

    Zegar tyka.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  20. Powrót do góry    #1321
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Albo oszustwo.
    Oszustwo oszustwem...wola "naginania"
    była raczej z obu stron. Taki np. Hampel -
    - miał obiekcje, jak podpisywał kilkuletni
    "zawyżony" kontrakt, by ominąć limity
    wynagrodzeń? Nic na ten temat nie słyszałem.
    !Adrian walcz!

  21. Powrót do góry    #1322
    Początkujący
    Dołączył
    24-09-2015
    Postów
    17
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 12 w 5 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Oszustwo oszustwem...wola "naginania"
    była raczej z obu stron. Taki np. Hampel -
    - miał obiekcje, jak podpisywał kilkuletni
    "zawyżony" kontrakt, by ominąć limity
    wynagrodzeń? Nic na ten temat nie słyszałem.
    No własnie Jarek troche przeholował, nie przewidywał ze w 2015 bedą wybory i senator utraci wplywy w organach decyzyjnych.

    To moze byc pewna trudnosc w przyszlorocznym budzecie Falubazu. Na szczescie zostaly wplywy w U. Marszałkowskim


    Komarnicki i Termiński tez nie pomoga swoim klubom bedac w opozycji w senacie.
    W sumie z senatorowania najwiecej korzysci wyciagnał Falubaz.

  22. Powrót do góry    #1323
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vilgefortz Zobacz posta
    Podpisywanie kontraktów na kwoty, których się nie posiada to nie "machlojki finansowe"? A dług Falubazu wygenerowały koszty leczenia kontuzji poszczególnych zawodników?
    Ale pierd...olenie. Ludzie to jednak bezmózgowcy. Zapytam inaczej, który z zespołów SE, na początku sezonu, posiada odłożoną kasę, na kontrakty zawodników ? Wymień mi taki klub ?


    T_zg
    Skoro 2mln zl to drobne na waciki, to czemu wycofali sie z rzucenia tych zaskórniakow na zuzel? Troche to brzmi tak, jakbym chcial kupic sobie obiad za 10 zl majac na koncie miliard zl, ale zrezygnowalbym, bo cos mi tam na gieldzie nie poszlo i nie zarobilem kilku mln zl i szkoda mi dychy na ten obiad.
    Bo do KGHM weszły służby, na skutek czego nikt tam nie podejmie żadnej decyzji. Kuźwa, gdzie Ty żyjesz ? Na Marsie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #1324
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo do KGHM weszły służby, na skutek czego nikt tam nie podejmie żadnej decyzji. Kuźwa, gdzie Ty żyjesz ? Na Marsie ?
    No ale wiecznie tam siedzieć nie będą. Są od tygodnia. Jeżeli wszystko było legalnie, to przecież nikt by się takich działań nie obawiał. Tym bardziej przy kwotach, ktore są drobnymi na waciki. Przecież dla KGHM to jak rzucić na tace w niedziele ( wg ciebie ), więc nie wiem co ma jedno z drugim wspolnego.

    I znowu wyzej obrazasz jakiegos forumowicza. TEgo, czy jakis klub ma na poczatku sezonu kwoty dla zawodnikow na przygotowanie do sezonu nie wiesz rownież. Taki Skrzydlewski w Łodzi mógł płacić siano za podpisy, a punktówke ( co normalne ) w trakcie sezonu. W Falubazie kasa za podpisy rozkładana była na raty.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 06-11-2015 o 13:33

  24. Powrót do góry    #1325
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale pierd...olenie. Ludzie to jednak bezmózgowcy. Zapytam inaczej, który z zespołów SE, na początku sezonu, posiada odłożoną kasę, na kontrakty zawodników ? Wymień mi taki klub ?
    Mariusz Mózgowcu. Czy to machlojki, czy nie, to tylko kwestia semantyki.
    Faktem jest, że ekipa różowego postąpiła co najmniej bezmyślnie uzależniając
    dużą część budżetu od wyniku sportowego (inna sprawa, ile tam faktycznie więcej
    hajsu by dostali w przypadku awansu do PO) i jednocześnie nie uwzględniając tego
    w kontraktach. Jedno jest pewne - Bunio nie umie zarządzać ryzykiem.
    !Adrian walcz!

  25. Powrót do góry    #1326
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Najlepsze sa teraz wpisy na FB ludzi, o cegiełkach za 20 - 50 zł, żeby klub wypuścił

  26. Powrót do góry    #1327
    Użytkownik
    Dołączył
    02-12-2013
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ja bym tutaj zmienił liczbę z mnogiej na pojedynczą, bo Przed sezonem sytuacja klubu była troche inna. Kontrakt z Wardem to rzeczywiście już była jazda grubo ponad stan.
    Ok. Nawet jeśli zmienimy liczbę mnogą na pojedynczą sens zostaje ten sam. Chociaż w świetle nieoficjalnych doniesień w sprawie transferu Walaska (licytacja ze Zmorą) w sytuacji gdy klub miał już zadłużenie może jednak liczba mnoga jest zasadna.

  27. Powrót do góry    #1328
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vilgefortz Zobacz posta
    Ok. Nawet jeśli zmienimy liczbę mnogą na pojedynczą sens zostaje ten sam. Chociaż w świetle nieoficjalnych doniesień w sprawie transferu Walaska (licytacja ze Zmorą) w sytuacji gdy klub miał już zadłużenie może jednak liczba mnoga jest zasadna.
    Licytacja, licytacją, jednak Walasek zbyt wiele w Falubazie w 2015 nie zarobił z racji wyniku ( podobnie np Kasprzak w Gorzowie ). Przykładowo klub zakłada, że kontrakt Walaska będzie w wysokości 1mln zł. Walas robi połowę punktówki, którą liczyli podczas ustalania wysokości kontraktu, więc ten kontrakt przy tak słabym wyniku jest również dużo mniejszy. Stad nie podjąłbym się stwierdzenia, czy mieli czy nie mieli kasy na takiego Walaska.

  28. Powrót do góry    #1329
    Użytkownik
    Dołączył
    02-12-2013
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale pierd...olenie. Ludzie to jednak bezmózgowcy.
    Ty to jednak lubisz gadać (pisać) do lustra

    Zapytam inaczej, który z zespołów SE, na początku sezonu, posiada odłożoną kasę, na kontrakty zawodników ? Wymień mi taki klub ?
    A co to zmieni? Dyskusja dotyczy Falubazu a nie tego czy inni też kombinują. Powszechność zachowań niewłaściwych, nie zmienia ich charakteru. Wielu ludzi przechodzi na drugą stronę jezdni w miejscach niedozwolonych, czy to oznacza, że nie dostaną mandatu gdy policjant ich przyłapie na tym wykroczeniu? Dostał swoją kasę Darcy Ward? Nie dostał, ergo: w kasie* Falubazu - tych pieniędzy nie ma i nie było w momencie podpisywania kontraktu.

    *określenie "w kasie" należy rozumieć "w realnym budżecie" opartym o wyliczone, pewne, wpływy a nie wirtualne zależne od losu

  29. Powrót do góry    #1330
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale pierd...olenie. Ludzie to jednak bezmózgowcy. Zapytam inaczej, który z zespołów SE, na początku sezonu, posiada odłożoną kasę, na kontrakty zawodników ? Wymień mi taki klub ?


    T_zg


    Bo do KGHM weszły służby, na skutek czego nikt tam nie podejmie żadnej decyzji. Kuźwa, gdzie Ty żyjesz ? Na Marsie ?
    W zeszłym sezonie Unibax Toruń

  30. Powrót do góry    #1331
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale pierd...olenie. Ludzie to jednak bezmózgowcy. Zapytam inaczej, który z zespołów SE, na początku sezonu, posiada odłożoną kasę, na kontrakty zawodników ? Wymień mi taki klub ?
    Jakie pierd....e ?!?!?!? kluby co roku budują budzety na podstawie frekwencji czy wplywow od sponsorow.I mniej wiecej wiedza ile mogą wydać a Buniek już wlicza kase za PO czy nawet złoto a to powinien być dodatek.Nie pamietasz jak przed sezonem różowy udzielił wywiadu że stawia wszystko na jedną karte? chyba nie spodziewał się wtedy że tak popłynie.

  31. Powrót do góry    #1332
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Gdyby chcieli uwalić Falubaz to byłoby to zwykłe łajdactwo.
    Klub nie popadł w kłopoty przez jakieś machlojki finansowe, ale przez plagę kontuzji w minionym sezonie {że o nieodbytym finale IMP z Toruniem nie wspomnę), co nie pozwoliło zrealizować założonych celów w E-Lidze w 2015.
    Warto wspomnieć, że najistotniejsza była kontuzja naszego kluczowego zawodnika - Jarosława Hampela, który przedwcześnie zakończył sezon w wyniku kontuzji odniesionej nie w meczu Falubazu, a podczas reprezentowania kraju w prestiżowych dla PZMot rozgrywkach o DPŚ. Kontuzja ta miała zasadnicze, negatywne znaczenie dla dalszych ligowych losów drużyny z Zielonej Góry.
    Powiem więcej, na przyszłość klub powinien w kontraktach się zastanowić czy posyłać zawodników na tego typu imprezy PZMot lub żądać od władz żużla rekompensaty w podobnych przypadkach.
    Oczywiste jest że zdrowy rozsądek zwycięży i kompromitacji ligi nie będzie.
    Klaus to nie tak. Pech pechem, ale umów trzeba dotrzymywać i kalkulować ryzyko już przy ich podpisywaniu a nie płakać post factum. Jeśli nie rozliczymy się z zawodnikami do końca listopada to Falubaz należy **********ć z ekstraligi i nie ma to tamto.
    Natomiast jeśli długi do końca miesiąca będą spłacone a wywalą nas za wzięty z dupy wymóg dot. dodatniego kapitału na koniec października to faktycznie będzie to kompletny idiotyzm.

  32. Powrót do góry    #1333
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vilgefortz Zobacz posta
    Ty to jednak lubisz gadać (pisać) do lustra



    A co to zmieni? Dyskusja dotyczy Falubazu a nie tego czy inni też kombinują. Powszechność zachowań niewłaściwych, nie zmienia ich charakteru. Wielu ludzi przechodzi na drugą stronę jezdni w miejscach niedozwolonych, czy to oznacza, że nie dostaną mandatu gdy policjant ich przyłapie na tym wykroczeniu? Dostał swoją kasę Darcy Ward? Nie dostał, ergo: w kasie* Falubazu - tych pieniędzy nie ma i nie było w momencie podpisywania kontraktu.

    *określenie "w kasie" należy rozumieć "w realnym budżecie" opartym o wyliczone, pewne, wpływy a nie wirtualne zależne od losu
    I dalej bzdurzysz.

    Nie ma czegoś takiego, ze kluby mają "pewną kasę". Nie ma tzw. "wyliczonych pewnych wpływów". Klub "X" na jesień podpisuje umowę z zawodnikiem na określoną kwotę za pkt. Robi to na podstawie symulacji budżetu. Powiedzmy, ze opiera się na umowie ze sponsorem. W trakcie sezonu sponsor, z różnych przyczyn (zbankrutował, obraził się, zapomniał, klub nie osiągnął założonego wyniku sportowego, itd.) nie przelewa umówionej gotówki. I zawodnik "X" nie ma zapłacone.

    Ty dalej nie raczysz zauważyć, że żaden klub w SE, po skompletowaniu drużyny, nie ma na koncie klubowym w banku gotówki która to pokrywałaby wszystkie kontrakty zawodników. Wszystko, całe planowanie budżetu, opiera się na założeniach. I jakiś wypadek losowy własnie może spowodować kryzys.

    W Falubazie akurat, sponsorzy nie wyplacili kasy ponieważ klub nie osiągnął wyznaczonego umową, wyniku sportowego. Nie osiągnął tego wyniku z przyczyn losowych własnie. W innym klubie określony sponsor, nie przeleje kasy do klubu np. dlatego, że mu się zakład spalił. Wypadek czysto losowy. I co ? Powiesz działaczom tego klubu, że mieli to przewidzieć ?

    W kasie Falubazu była kasa na wypłatę dla Warda 250 tys za tzw. podpis. Punktówke miał mieć płaconą, tak jak wszyscy inni zawodnicy. Czyli ammy tu do czynienia z sytuacją taka jaka ma miejsce w każdym innym klubie. Czy to na początku sezonu, czy to w trakcie okienka transferowego. Gdzie tu widzisz różnicę ?

    Spit22

    Jakie pierd....e ?!?!?!? kluby co roku budują budzety na podstawie frekwencji czy wplywow od sponsorow.I mniej wiecej wiedza ile mogą wydać a Buniek już wlicza kase za PO czy nawet złoto a to powinien być dodatek.Nie pamietasz jak przed sezonem różowy udzielił wywiadu że stawia wszystko na jedną karte? chyba nie spodziewał się wtedy że tak popłynie.
    A Zmora wlicza kasę za bilety od kibiców ze SGP i z rozgrywek ligowych. I co, też może popłynąć. Ponieważ z przyczyn losowych, np. deszczu, te SGP będą mu ze cztery razy przekładali. I poniesie duże starty na tej imprezie. I co wtedy powiesz, że nie powinien jej wliczać ? Że nie powinien tej kasy uwzględniać przy kompletowaniu składu drużyny ligowej ? Chcąc być konsekwentnym, powinieneś tego od niego żądać.

    Niczym się nie rożni planowanie Zmory od planowania Bunia. Każdy z tych planów niesie za sobą spore ryzyko. Własnie ze względu na wystąpienie różnych przyczyn losowych.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-11-2015 o 15:12
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #1334
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Tak "była" - kasa, którą zalegano zawodnikom, czyli kasa Hampela, PePe, Jonssona i Walaska. Taka kasa "była".
    Karma nadciąga, być może już niedługo dostaniesz to, na co zasługujesz.

    A co do ryzyka, to jest tak śmieszne, że aż typowo zielonogórsko - niesiołowskie. Równie dobrze w Częstochowie mogą powiedzieć, że gdyby Emil nie doznał kontuzji w 2013, to byłoby super. Można lekko zaryzykować, ale nie w takiej skali, gdzie przy niepowodzeniu powstaje dziura, której nie da się załatać.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 06-11-2015 o 15:13
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  34. Powrót do góry    #1335
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Tak "była" - kasa, którą zalegano zawodnikom, czyli kasa Hampela, PePe, Jonssona i Walaska. Taka kasa "była".
    Karma nadciąga, być może już niedługo dostaniesz to, na co zasługujesz.

    A co do ryzyka, to jest tak śmieszne, że aż typowo zielonogórsko - niesiołowskie. Równie dobrze w Częstochowie mogą powiedzieć, że gdyby Emil nie doznał kontuzji w 2013, to byłoby super. Można lekko zaryzykować, ale nie w takiej skali, gdzie przy niepowodzeniu powstaje dziura, której nie da się załatać.
    Ty gościu jesteś przecież niewiarygodny. Zrobiłeś z gęby cholewę. Na znak protestu miałeś przecież odejść. I co, ile tam dni wytrzymałeś ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Powrót do góry    #1336
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    To akurat moja sprawa co postanawiam i czy muszę się tego trzymać i w jakim stopniu, więc hamuj bajerę bezwartościowy kmiotku.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  36. Powrót do góry    #1337
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    To akurat moja sprawa co postanawiam i czy muszę się tego trzymać i w jakim stopniu, więc hamuj bajerę bezwartościowy kmiotku.
    Ja Panu również życzę miłego dnia

    No jasne, że nie musisz się trzymać danego postanowienia. Dlatego własnie jesteś niewiarygodny
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #1338
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W Falubazie akurat, sponsorzy nie wyplacili kasy ponieważ klub nie osiągnął wyznaczonego umową, wyniku sportowego. Nie osiągnął tego wyniku z przyczyn losowych własnie. W innym klubie określony sponsor, nie przeleje kasy do klubu np. dlatego, że mu się zakład spalił. Wypadek czysto losowy. I co ? Powiesz działaczom tego klubu, że mieli to przewidzieć ?

    Jak zwykle bzdurzysz, niektórzy ludzie nie mają mózgu. Sponsorzy wypłacili kase, ale za RZ. ZA PO miała być DODATKOWA premia od sponsorów. Zawodnicy po RZ nie punktowali, więc pieniędzy też nie zarabiali. Klub nie osiągnął wyznaczonego wyniku sportowego ? Wyniku sportowego nie wyznaczysz, nie przewidzisz, stąd premie za PO, a nie w ogole jakiekolwiek pieniadze.

  38. Powrót do góry    #1339
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ty gościu jesteś przecież niewiarygodny. Zrobiłeś z gęby cholewę. Na znak protestu miałeś przecież odejść. I co, ile tam dni wytrzymałeś ?
    Hehe odezwał sie wiarygodny. Buszmen z gęby zrobił cholewe, za to ty niejednokrotnie zrobiles z gęby dupę.
    Co do planowania prze różowego powiem ci brązowy nosku, że planowac to trzeba umieć. Jeden planowal piernac i sie zesral..... Podobnie to wygląda z senatorem.

    Ps.
    Zycze Falubazowi wygrzebania sie z kłopotów. W koncu przez wiele lat to moj drugi ulubiony klub. Trzymam za was kciuki.
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    j-rules (06-11-2015)

  40. Powrót do góry    #1340
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W kasie Falubazu była kasa na wypłatę dla Warda 250 tys za tzw. podpis. Punktówke miał mieć płaconą, tak jak wszyscy inni zawodnicy. Czyli ammy tu do czynienia z sytuacją taka jaka ma miejsce w każdym innym klubie. Czy to na początku sezonu, czy to w trakcie okienka transferowego. Gdzie tu widzisz różnicę ?.
    Ja tu widze taka roznice, ze kasa na podpis Warda należała się innym zawodnikom za punkty. Zapłacili Wardowi, za pieniadze zarobione przez innych zawodników, bo już wtedy klub zalegał im dużo pieniędzy.

  41. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (06-11-2015), Nigel (06-11-2015)

  42. Powrót do góry    #1341
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jak zwykle bzdurzysz, niektórzy ludzie nie mają mózgu. Sponsorzy wypłacili kase, ale za RZ. ZA PO miała być DODATKOWA premia od sponsorów. Zawodnicy po RZ nie punktowali, więc pieniędzy też nie zarabiali. Klub nie osiągnął wyznaczonego wyniku sportowego ? Wyniku sportowego nie wyznaczysz, nie przewidzisz, stąd premie za PO, a nie w ogole jakiekolwiek pieniadze.
    Co Ty za berbeluchy tutaj wymyślasz na miejscu ? Zakręciłeś się jak baletnica. Przewidzieć wynik sportowy a wyznaczyć sobie cel (osiągnięcie jakiegoś wyniku sportowego, którym to jest bez wątpienia dotarcie do PO) to dwie różne kwestie. Planował Bunio wejśc do PO. Planował Zmora (strzelam) 13 tys. kibiców na SGP. Każdy z nich chiał zrealizowac ten cel, ponieważ dawał on im wymierne korzyści finansowe. I teraz załóżmy, że i jeden i drugi się przeliczył. Kazdy z nich ma deficyt po bańce (załóżmy).

    I jaka widzisz różnice pomiędzy nimi w tej sytuacji ? Bo według waszego pieprzenia, każdy inny może planowac, zakładać, ryzykować. Tylko Bunio nie może. Ot cała różnica.

    a tu widze taka roznice, ze kasa na podpis Warda należała się innym zawodnikom za punkty. Zapłacili Wardowi, za pieniadze zarobione przez innych zawodników, bo już wtedy klub zalegał im dużo pieniędzy.
    I znowu perd...olisz głupoty. Nie wiesz tego. Skąd wiesz czy na kasę dla Warda za podpis, nie znalazł prywatny sponsor ? Mogło tak być, ze nie ma Warda nie ma tej kasy. A nawet jak by tak było, to nie wiesz tego czy zawodnicy sami nie byli chętni poczekać na swoją kasę, aby zatrudnić Warda, aby załapać się na PO, gdzie mogli sobie dodatkowo zarobić. Co by jednak nie powiedzieć, to zawsze mamy do czynienia z planowaniem i decyzjami które trzeba szybko podejmować w różnych okolicznościach. DZisiaj przejechał się na tym planowaniu Bunio, wcześniej już przejechał się Zmora (kredyty w banku) czy inni prezesi innych klubów. Ale gadanie, ze Bunio nie miał prawa kontraktowac Warda, bo nie miał na niego kasy, jest zwykłym pieprzeniem. Trzymając się tej zasady to żaden klub nie ma kasy na żadnego zawodnika.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-11-2015 o 15:49
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #1342
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Spit22



    A Zmora wlicza kasę za bilety od kibiców ze SGP i z rozgrywek ligowych. I co, też może popłynąć. Ponieważ z przyczyn losowych, np. deszczu, te SGP będą mu ze cztery razy przekładali. I poniesie duże starty na tej imprezie. I co wtedy powiesz, że nie powinien jej wliczać ? .
    A Zmora tak planuje ze finansowo rozliczyl sie z zawodnikami za 2015

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/558...-przy-licencji

    A nie tak jak Bunio placi Wardowi pieniedzmi Hampela,Protasa czy Walaska.Swoja droga tak przed sezonem piałeś że Gorzowa nie stać na Walaska a sie okazało ze Falubazu tymbardziej stać nie było.Nie stac to nie kontraktuje proste

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Nigel (06-11-2015)

  45. Powrót do góry    #1343
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I jaka widzisz różnice pomiędzy nimi w tej sytuacji ? Bo według waszego pieprzenia, każdy inny może planowac, zakładać, ryzykować. Tylko Bunio nie może. Ot cała różnica.
    Generalną różnicą jest to, że Zmora sukcesywnie od bodajże 3 sezonów ten dług pomniejsza, za to Dowhan sukcesywnie od 3 sezonów grzebie finansowo klub. Cała otoczka jest nieistotna, czy chodzi o bilety z SGP czy wliczane pieniadze za finał. Już Kopernik przejmował klub z minusem ( małym bo małym, jednak był ). Od tamtej pory popadło to po prostu w ruine finansową.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 06-11-2015 o 15:47

  46. Powrót do góry    #1344
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    A Zmora tak planuje ze finansowo rozliczyl sie z zawodnikami za 2015

    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/558...-przy-licencji

    A nie tak jak Bunio placi Wardowi pieniedzmi Hampela,Protasa czy Walaska.Swoja droga tak przed sezonem piałeś że Gorzowa nie stać na Walaska a sie okazało ze Falubazu tymbardziej stać nie było.Nie stac to nie kontraktuje proste
    A sparaliżowanemu zawodnikowi płaci serduszkami na twitterze. To jest właśnie przegięcie i dlatego zrobiłem wyjątek by się tu wypowiedzieć. O ile rozumiem, że to nie wina kibiców przecież, że taka jest polityka klubu, to nie rozumiem, jak można to tłumaczyć/usprawiedliwiać/pochwalać...
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 06-11-2015 o 15:52
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #1345
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    CI znowu perd...olisz głupoty. Nie wiesz tego. Skąd wiesz czy na kasę dla Warda za podpis, nie znalazł prywatny sponsor ? Mogło tak być, ze nie ma Warda nie ma tej kasy. A nawet jak by tak było, to nie wiesz tego czy zawodnicy sami nie byli chętni poczekać na swoją kasę, aby zatrudnić Warda, aby załapać się na PO, gdzie mogli sobie dodatkowo zarobić. Co by jednak nie powiedzieć, to zawsze mamy do czynienia z planowaniem i decyzjami które trzeba szybko podejmować w różnych okolicznościach. DZisiaj przejechał się na tym planowaniu Bunio, wcześniej już przejechał się Zmora (kredyty w banku) czy inni prezesi innych klubów. Ale gadanie, ze Bunio nie miał prawa kontraktowac Warda, bo nie miał na niego kasy, jest zwykłym pieprzeniem. Trzymając się tej zasady to żaden klub nie ma kasy na żadnego zawodnika.

    To ty pie*dolisz głupoty pajacu. Skoro mają długi wobec pracowników, to spłaca się ich należności i dopiero jak jest na zero to myśli o niepotrzebnym wydawaniu kasy ( której by w tym momencie nie mieli z racji spłaconych zaległości wobec innych zawodników ). Ciekawe czy ci zawodnicy tak chetnie czekaja teraz na splacenie zadluzenia. Oni czekając na pieniądze tracą. A ilu tych prywatnych sponsorów, chętnych na rzucenie pieniedzy dla ratowania klubu, jest....widać w chwili obecnej Może to ci tajni sponsorzy Zengiego, co nei chca sie nigdzie ujawniać ?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 06-11-2015 o 15:55

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    spitt22 (06-11-2015)

  49. Powrót do góry    #1346
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Generalną różnicą jest to, że Zmora sukcesywnie od bodajże 3 sezonów ten dług pomniejsza, za to Dowhan sukcesywnie od 3 sezonów grzebie finansowo klub. Cała otoczka jest nieistotna, czy chodzi o bilety z SGP czy wliczane pieniadze za finał. Już Kopernik przejmował klub z minusem ( małym bo małym, jednak był ). Od tamtej pory popadło to po prostu w ruine finansową.
    T_zg, odpocznij już sobie bo się coraz bardziej pogrążasz. I coraz bardziej ośmieszasz. Zmora dopiero co zapłacił I ratę z 3.5 mln długu. Poprzednie lata to miasto mu żyrowało dodatkową pożyczkę w banku, gdzie dobrał do tych 3.5 mln. Witkowski, kóry ma wgląd w audyt wszystkich klubów, twierdzi, ze Zmora ma jagorszą sytuację finansową ze wszyskich klubów SE. A Ty tutaj bzdury uskuteczniasz, że gość od 3 sezonów dług pomniejsza ? Aleś teraz pojechał

    To ty pie*dolisz głupoty pajacu. Skoro mają długi wobec pracowników, to spłaca się ich należności i dopiero jak jest na zero to myśli o niepotrzebnym wydawaniu kasy ( której by w tym momencie nie mieli z racji spłaconych zaległości wobec innych zawodników ). Ciekawe czy ci zawodnicy tak chetnie czekaja teraz na splacenie zadluzenia. Oni czekając na pieniądze tracą.
    O mój boże, widzisz a nie grzmisz.

    A słyszałeś może o tym, że zadłużone firmy biorą pożyczki na inwestycje, po to aby zainwestować, przez to utrzymac się na rynku oraz utrzymać zatrudnienie ? I to wszystko robia za aprobatą pracowników. Nie wiesz jak było w przypadku Warda a pieprzysz jak byś był przy kontraktowaniu go. Nie znasz w ogóle sytuacji od wewnątrz, ale najwięcej masz tutaj do powiedzenia w temacie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-11-2015 o 16:01
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #1347
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Zmora po sezonie + 700 tyś, Dowhan po sezonie - ~1mln zł Zmora przejął klub z ogromnym długiem po Władku. On tego klubu nie zadłużył, Mając dług nie licytuje zawodników, na których go nie stać. Nie robi pokerowych zagrań. Widzisz roznice?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 06-11-2015 o 16:00

  51. Powrót do góry    #1348
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Może i ma ale oni licencję otrzymają na pewno a Wy?.
    Jak Bunio zarządzał klub z takim samym pomyślunkiem jak teorię Mariusza nie ma się co dziwić że ten zasłużony klub może mieć problemy z wystartowaniem w przyszłym roku

  52. Powrót do góry    #1349
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Może i ma ale oni licencję otrzymają na pewno a Wy?.
    Jak Bunio zarządzał klub z takim samym pomyślunkiem jak teorię Mariusza nie ma się co dziwić że ten zasłużony klub może mieć problemy z wystartowaniem w przyszłym roku
    No wlasnie to samo chcialem pisac.Ale beda jaja jak Witkowski da licencje temu klubowi z najgorsza sytuacja a nie da temu w najlepszej czyli Falubazowi

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Nigel (06-11-2015), t_zg (06-11-2015)

  54. Powrót do góry    #1350
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A słyszałeś może o tym, że zadłużone firmy biorą pożyczki na inwestycje, po to aby zainwestować, przez to utrzymac się na rynku oraz utrzymać zatrudnienie ? I to wszystko robia za aprobatą pracowników. Nie wiesz jak było w przypadku Warda a pieprzysz jak byś był przy kontraktowaniu go. Nie znasz w ogóle sytuacji od wewnątrz, ale najwięcej masz tutaj do powiedzenia w temacie.

    Wierze, ze ty siedzac nosem gleboko w d*pie Dowhana znasz ta sytuacje doskonale.

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (06-11-2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •