Strona 204 z 231 PierwszyPierwszy ... 104154194202203204205206214 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 9,136 do 9,180 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #9136
    Użytkownik
    Dołączył
    22-07-2009
    Postów
    302
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 77 w 46 postach
    Szybszy od Bartka byl, ale BZ w swoim stylu trochę postraszył. Niesamowita moc, bez emocji będą te PO w tym sezonie z taką dominacją jednej ekipy.

  2. Powrót do góry    #9137
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,830
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Para Hampel-Doyle będzie mega silna

  3. Powrót do góry    #9138
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    No niestety, Jarek sparaliżowany gdy dochodzi do kontaktu do tego kołek w dupie i daje się objeżdżać z każdej strony. W Toruniu 0,1 i wejdą za niego zmiany...
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  4. Powrót do góry    #9139
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Bartosz wygrał tylko dlatego, że Dudiego zabrakło.

    A tak poważniej, to dobrze, że dziś wszyscy cało i zdrowo.
    Cała ekipa wysyła sygnał, że jest moc i oby tak do końca sezonu.

    Walczyć, trenować, Falubaz musi Panować ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #9140
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Bartosz wygrał tylko dlatego, że Dudiego zabrakło.

    A tak poważniej, to dobrze, że dziś wszyscy cało i zdrowo.
    Cała ekipa wysyła sygnał, że jest moc i oby tak do końca sezonu.

    Walczyć, trenować, Falubaz musi Panować ...
    Dużo nie brakło a JH by to załatwił za Patryka

    No i dzisiaj już wiemy, ze JH wrócił i jedzie na dobrym poziomie. Wcale się nie zdziwię jak zaliczy dwucyfrówki w PO. Wielu miało obawy czy farma będzie OK jak wróci. Jak widać JH to jednak firma. Dlatego ja własnie mocno jestem za tym, zresztą cąły czas byłem, aby nie zabrakło go w składzie Falubazu w sezonie 2017.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #9141
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Nie jestem i nigdy nie byłem fanem Hampela. Totalnie nie moja bajka. Ale to, że po tak ciezkim wypadku wrocil do sportu i wrocil w takim stylu to jest cos niesamowitego. Mowiac szczerze jestem w wielkim szoku. W mojej ocenie jest to jego wielkie zwyciestwo, największe w dotychczasowej karierze sportowej.

    Falubaz na te chwile demoluje każdą drużynę, oby bez kontuzji w drodze po zaslużone DMP.

  7. Powrót do góry    #9142
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Jarek, wow...

  8. Powrót do góry    #9143
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,822
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dużo nie brakło a JH by to załatwił za Patryka

    No i dzisiaj już wiemy, ze JH wrócił i jedzie na dobrym poziomie. Wcale się nie zdziwię jak zaliczy dwucyfrówki w PO. Wielu miało obawy czy farma będzie OK jak wróci. Jak widać JH to jednak firma. Dlatego ja własnie mocno jestem za tym, zresztą cąły czas byłem, aby nie zabrakło go w składzie Falubazu w sezonie 2017.
    Dwucyfrowki na pewno będą konieczne wszak nowy pracodawca patrzy .......

  9. Powrót do góry    #9144
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Też nie wierzę, ze Doyle wołał dwa razy tyle od KST. Tu trzeba pamiętać, że Doyle po SGP był poważnie kontuzjowany, ze końcówki sezonu w SE nie miał najlepszej. I ta sytuacja z automatu obniżała jego wartość.
    Jeśli Cieślak zostanie na kolejny sezon- kiedyś już zerwał z nami dwuletni kontrakt- to Doyle będzie dalej jeździł w Falubazie.
    Zdzichu go nigdzie nie puści .

  10. Powrót do góry    #9145
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    438
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Zdzichu go nigdzie nie puści .
    Ma się rozumieć, to Zdzicha puszczą w skarpetkach po takim sezonie
    Tylko Falubaz

  11. Powrót do góry    #9146
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    Ma się rozumieć, to Zdzicha puszczą w skarpetkach po takim sezonie
    Nic się nie martw Falubaz to nie jedyna firma Zdzicha. Jeśli w tej większej firmie będzie zysk, to nawet strata w Falubazie tak nie będzie boleć .

  12. Powrót do góry    #9147
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,480
    Kliknij i podziękuj
    438
    Podziękowania: 527 w 338 postach
    Cytat Zamieszczone przez zigi1976 Zobacz posta
    Nic się nie martw Falubaz to nie jedyna firma Zdzicha. Jeśli w tej większej firmie będzie zysk, to nawet strata w Falubazie tak nie będzie boleć .

    W jednej i drugiej firmie dobrze się sprawdza zaciąg ukraiński ...
    No i zawsze można zrobić przy W69 wyścigi ciężarówek
    Tylko Falubaz

  13. Powrót do góry    #9148
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    W jednej i drugiej firmie dobrze się sprawdza zaciąg ukraiński ...
    No i zawsze można zrobić przy W69 wyścigi ciężarówek
    Taka kolej rzeczy, w Holandii sprawdza się zaciąg z Polski .

    Trio z W69 już wie jak to "rozmasować".

  14. Powrót do góry    #9149
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach

  15. Powrót do góry    #9150
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Fajne, skromne chłopaki zawsze chowają się za motocyklem

  16. Powrót do góry    #9151
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Taka kolej rzeczy, w Holandii sprawdza się zaciąg z Polski
    Wypraszam sobie

  17. Powrót do góry    #9152
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Zastanawiam sie, czy po rewanzu z Toruniem nie lepiej postawić na Saszke. Zarowno Gorzow jak i Wroclaw nie zrobią betonu jak wczoraj w Ostrowie. Dzisiaj niemoc Jarka byla przerazajaca...jakbym widzial Jonasa z koncowki w Falubazie. Lekko pod koło, ktoś postraszył kołem i Jarek zaciągał ręczny i najnormalniej w świecie się bał jechać. Saszka w przyszłych spotkaniach wg mnie gwarantuje to samo, badz wiecej niż Jarek...mowie o wyjazdach.

    Ustawienie par nie wypalilo. Doyle w pierwszym starcie mysle ze gdyby nie przeszkadzanie kolegi z pary, to przywiozlby trojke. Patrzac na caly przebieg spotkania, mocno przekombinowane. Geniusz dzisiaj nie odpalił, co najlepiej pokazała obsada biegu 14go. Ktory to juz raz w tym sezonie trener nie popisuje się taktyką ? I nie pisze tego jedynie z mojej niecheci do narodowego. Stwierdzam fakty.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 04-09-2016 o 23:26

  18. Powrót do góry    #9153
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Zastanawiam sie, czy po rewanzu z Toruniem nie lepiej postawić na Saszke. Zarowno Gorzow jak i Wroclaw nie zrobią betonu jak wczoraj w Ostrowie. Dzisiaj niemoc Jarka byla przerazajaca...jakbym widzial Jonasa z koncowki w Falubazie. Lekko pod koło, ktoś postraszył kołem i Jarek zaciągał ręczny i najnormalniej w świecie się bał jechać. Saszka w przyszłych spotkaniach wg mnie gwarantuje to samo, badz wiecej niż Jarek...mowie o wyjazdach.

    Ustawienie par nie wypalilo. Doyle w pierwszym starcie mysle ze gdyby nie przeszkadzanie kolegi z pary, to przywiozlby trojke. Patrzac na caly przebieg spotkania, mocno przekombinowane. Geniusz dzisiaj nie odpalił, co najlepiej pokazała obsada biegu 14go. Ktory to juz raz w tym sezonie trener nie popisuje się taktyką ? I nie pisze tego jedynie z mojej niecheci do narodowego. Stwierdzam fakty.
    No tak. Ty stwierdzasz fakty, oczywiście już po fakcie.

    Narodowy musiał zrobić to przed faktem, czyli przed meczem. Tym się różnicie.

    Prawdę mówiąc ja na miejscu Cieślaka również dałbym JH na prowadzącego parę, tyle, ze ja chciałem go dac pod 2 do Patryka. Ale bym zrobił sobie kuku

    Intencja była taka, ze po dobrych występach JH w meczu z Tarnowem, szczególnie po jego dobrych startach, chciano mu pomóc tym posunięciem. Nie wyszło, tak się zdarza. Frątczak był podobnego zdania co Cieślak, chwalił ta decyzję.

    Myślę, ze Cieślak brał pod uwagę fakt, ze ten numer z JH pod 3 może nie wypalić. Ale asekurował się, jak by co, dobrą postawą Pepe, Doyle, Pieszczka i Patryka własnie. Nikt z nas nie przewidział, ze Patryk pojedzie znacznie poniżej swoich możliwości. W zamyśle było trzymanie wyniku na styku a JH miał zrobić różnicę. Nie wyszło, trudno się mówi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  19. Powrót do góry    #9154
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No tak. Ty stwierdzasz fakty, oczywiście już po fakcie.
    Pisalem o taktyce podczas meczu. I to wyroznia dobrych taktykow, ze po prostu potrafia ja robic, a narodowy nie potrafi, co kilka razy w tym sezonie pokazywal. Odnosnie zmiany par przed meczem pisalem, ze zobaczymy, czy wypali...tutaj bardziej chodziło o to, ze JEGO intuicja nie podpowiedziala dobrze ustawiac Jarka na prowadzacego pare. Nie wypalilo, ale to bylo po prostu zagranie z ryzykiem i nie ma sie zbytnio co czepiac. Odnosnie taktyki, to najnormalniej w swiecie jest kiepski. Gorszy w SE jest chyba tylko Skórnicki.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 04-09-2016 o 23:41

  20. Powrót do góry    #9155
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Pisalem o taktyce. I to wyroznia dobrych taktykow, ze po prostu potrafia ja robic. Odnosnie zmiany par przed meczem pisalem, ze zobaczymy, czy wypali...tutaj bardziej chodziło o to, ze intuicja nie podpowiedziala dobrze ustawiac Jarka na prowadzacego pare.
    Intuicja zawodzi nawet kobiety. A co dopiero Shreka

    Pisałem już kiedyś, Shrek nie jest i nigdy nie był jakimś czarodziejem. To mit, legenda. Owszem, ma dobry kontakt z zawodnikami, umie ich podejść, ściąga przede wszystkim tych z którymi potrafi się dogadać, wpłynąć na nich. Jest dobrym obserwatorem i zna się na nawierzchni. Aż tyle i tylko tyle.

    Za kilkanaście dni Shrek ma dać odpowiedź czy zostaje dalej w Falubazie. Jak by co to jeszcze trochę wytrzymasz z nim
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #9156
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Intuicja zawodzi nawet kobiety. A co dopiero Shreka

    Pisałem już kiedyś, Shrek nie jest i nigdy nie był jakimś czarodziejem. To mit, legenda. Owszem, ma dobry kontakt z zawodnikami, umie ich podejść, ściąga przede wszystkim tych z którymi potrafi się dogadać, wpłynąć na nich. Jest dobrym obserwatorem i zna się na nawierzchni. Aż tyle i tylko tyle.

    Za kilkanaście dni Shrek ma dać odpowiedź czy zostaje dalej w Falubazie. Jak by co to jeszcze trochę wytrzymasz z nim
    Ale Ty dalej nie rozumiesz, ze ja nie pisze o intuicji odnosnie ustawienia par, tylko o prowadzeniu spotkania.
    Ale co ja mam z nim wytrzymywac ? Na zywo go nie ogladam. Sezon mam przed TV albo Radio.

  22. Powrót do góry    #9157
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale Ty dalej nie rozumiesz, ze ja nie pisze o intuicji odnosnie ustawienia par, tylko o prowadzeniu spotkania.
    Ale co ja mam z nim wytrzymywac ? Na zywo go nie ogladam. Sezon mam przed TV albo Radio.
    No to tym bardziej odpuść mu. Czego się go ciągle czepiasz ?

    Daj chłopu spokojnie pracować do końca sezonu. A nie ciągle paluchem mu coś wytykasz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #9158
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Nie rozumiem.
    Ogólnie wystawienie Hampela jako prowadzącego należy uznać za pozytyw.
    Podwójna taktyczna miała w założeniu szybkie odrobienie strat przy jednoczesnym obudzeniu Dudka.
    Hancock w tym momencie wydawał się być najsłabszym prowadzącym parę i był to na rezerwę dobry moment.
    O tym, że nasi szybcy liderzy szybko stracili możliwość wyprzedzania na dystansie, to już insza inszość.
    Tor w Toruniu nie jest robiony pod nas, jak to sobie wielu wyobraża, tylko pod liderów gospodarzy, i słusznie.
    Nie jest przypadkiem, że drugi raz Dudek, który zwykle lata wszędzie, staje się nagle bezradny.
    Patryk jest nadal mniej uniwersalny od Protasiewicza i Doyle'a, bo jak przychodzi mu zmierzyć się z dziwnymi warunkami, błądzi permanentnie.
    Czepianie się Cieślaka na siłę nie jest do końca zasadne. Nie można jednoznacznie uznać, że mecz zawalił trener, a nie 2/3 drużyny.
    No chyba, że uznamy, że cienkie występy zawodników z nrów 1-3 to jego wina, to nie ma sprawy.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Mariusz (05-09-2016)

  25. Powrót do góry    #9159
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,173
    Kliknij i podziękuj
    6,532
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Niby tak,ale gdyby zawodnicy z 1-3 pojechali dobry mecz,zachwytow nad Cieslakiem nie byloby konca.

    Cieslak to chyba jedyny menago na swiecie ktorego wynosi sie na piedestal za kazdym razem gdy jakis jego podopieczny
    pojedzie powyzej swoich mozliwosci a jednoczesnie rozgrzesza ze wszystkiego jesli ten pojedzie ponizej swoich mozliwosci.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 05-09-2016 o 09:44
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    t_zg (05-09-2016)

  27. Powrót do góry    #9160
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No chyba, że uznamy, że cienkie występy zawodników z nrów 1-3 to jego wina, to nie ma sprawy.

    No a kogo ? Za wynik druzyny odpowiedzialny jest trener

    Odnosnie Hampela na prowadzacego pare. tutaj ciezko sie wypowiedziec po fakcie, jak Mariusz wyzej pisal. Po prostu jego intuicja zawiodła. Bardziej na minus mozna wpisac samo prowadzenie meczu.

  28. Powrót do góry    #9161
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    a na jakiej podstawie stwierdziliście że Hancock był najsłabszym prowadzącym parę?

    bo miał defekt po kontakcie na starcie?

    strzał w stopę Cieślaka już po zgłoszeniu par powiedziałem że wystarczy zatrzymać i zwycięstwo będzie nasze (bez wnikania w rozmiar).

    Ugotował Karpowa i nie miał kogo dać w 14.

    do tego może ktoś wyjaśni co się stało z Pieszczkiem był mega szybki ale po skasowaniu go przez Protasa praktycznie siadł.

    BTW. jak będzie Hampel w składzie to znaczy mega beton u was na niczym innym Jarek nie pojedzie w tym roku. Teraz już wiemy dlaczego zrezygnował z GP. 2 mecze towarzyskie zamazały obraz.

  29. Powrót do góry    #9162
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Nie rozumiem.
    Ogólnie wystawienie Hampela jako prowadzącego należy uznać za pozytyw.
    Podwójna taktyczna miała w założeniu szybkie odrobienie strat przy jednoczesnym obudzeniu Dudka.
    Hancock w tym momencie wydawał się być najsłabszym prowadzącym parę i był to na rezerwę dobry moment.
    O tym, że nasi szybcy liderzy szybko stracili możliwość wyprzedzania na dystansie, to już insza inszość.
    Tor w Toruniu nie jest robiony pod nas, jak to sobie wielu wyobraża, tylko pod liderów gospodarzy, i słusznie.
    Nie jest przypadkiem, że drugi raz Dudek, który zwykle lata wszędzie, staje się nagle bezradny.
    Patryk jest nadal mniej uniwersalny od Protasiewicza i Doyle'a, bo jak przychodzi mu zmierzyć się z dziwnymi warunkami, błądzi permanentnie.
    Czepianie się Cieślaka na siłę nie jest do końca zasadne. Nie można jednoznacznie uznać, że mecz zawalił trener, a nie 2/3 drużyny.
    No chyba, że uznamy, że cienkie występy zawodników z nrów 1-3 to jego wina, to nie ma sprawy.
    Rola trenera jest by ocenic aktualna dyspozycje zawodnikow w meczu i realna szanse na punkty. Potrzebowalismy przebudzenia Dudka, Pieszczek byl szybki w pierwszej fazie zawodow, podwojna taktyczna to strzal w kolano, ktory kosztowal nas 14 bieg 1-5. Nalezalo wykorzystac jeden start Pieszczka wiecej lub wlasnie dac jedna wiecej szanse Dudkowi na rozjezdzenie, start ktoregos z tych grajkow w 14 byl potrzebny. RT Protasiewicza nalezalo zostawic wlasnie na 14 bieg. Nawet nie chce mi sie tlumaczyc tak oczywistych rzeczy bo kazdy zawodowy trener powinien to miec w malym palcu. Taki blad na tym szczeblu rozgrywek mogl nas kosztowac ogromnie duzo. Cud ze powtorka w 15 biegu dala nam wystrzal na 5-1 i odrobienie strat bo byloby pozamiatane i to glownie z winy Cieslaka. Jego rola jest wycisnac z druzyny maxa aktualnej formy. Ja mam wrazenie, ze Cieslak zagral emocjonalnie, mecz sie sypal, Hampel jechal piach. Karpow i Dudek slabi. Trener zwyczajnie zamiast chlodno przeanalizowac sytuacje to spanikowal i od razu poslal do boju ciezka kawalerie. Jak pod Grunwaldem Krzyzacy.

  30. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    t_zg (05-09-2016)

  31. Powrót do góry    #9163
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    a na jakiej podstawie stwierdziliście że Hancock był najsłabszym prowadzącym parę?
    A no na takiej, że w 4 biegu dał się objechać Protasowi. Ponadto, po 10 biegu Holder miał 3,3,3 Vaculik miał 3,3,2 a Hancock mial 2,d,3.

    To chyba jasno pokazuje, ze najlepiej RT jest puścić na Hancocka własnie, spośród liderów KST. A ty na kogo puściłbyś tą RT ?

    BTW. jak będzie Hampel w składzie to znaczy mega beton u was na niczym innym Jarek nie pojedzie w tym roku. Teraz już wiemy dlaczego zrezygnował z GP. 2 mecze towarzyskie zamazały obraz.
    A co, wy już na betonie nie latacie ?

    Nie sądzę aby był mega beton. Będzie jak zwykle, lekko przyczepnie, tak aby dobrze się dosypywało, tak aby chłopaki latały po dmuchawcach
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-09-2016 o 10:12
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  32. Powrót do góry    #9164
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz odpowiedział, więc nie ma potrzeby, żebym powielał, bo w zasadzie miałbym do napisania to samo. Może jeszcze dodałbym, że defekt Grega mógł sprawić jemu samemu ewentualne kłopociki w przyszłości - no ale stało się wręcz przeciwnie.

    Skoro trener jest odpowiedzialny za słabą jazdę zawodnika, który przedwczoraj pokazał grupie pretendentów do ścigania w MŚ, gdzie raki zimują, to może sprawmy go odpowiedzialnego również za finanse klubu, bo niby dlaczego nie?

    Można się było nad nim pastwić po przegranych derbach, ale za wczoraj to jest czepianie się dla zasady. Miał człowiek plan, dał Hampelowi lepsze pola na początku zawodów, szybkim taktykiem chciał powrotu do dobrego wyniku, ale to i tak nic nie daje,gdy do końca zawodów jedzie w drużynie dwóch ludzi. Do tego pechowa sytuacja Protasiewicz-Pieszczek, pewnie też wina trenera, że nie powiedział Pieszczkowi, żeby się pod bandę nie pchał bo nie warto. Paranoja się powoli robi

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Reptile (05-09-2016)

  34. Powrót do góry    #9165
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Niestety dno pojechali Dudek i Karpov i to na tej parze Toruń zbudowal przewagę a nie *******... o Cieślaku za złą taktykę.
    Czy ktoś się spodziewał ze Doyli będzie czwarty?,chyba nikt.
    ps
    Gdyby nie Cieślak to taki t_zg ciągle chodzilby smutny a tak jest ktos kto od czasu do czasu poprawia mu humor

  35. Powrót do góry    #9166
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Zastanawiam sie, czy po rewanzu z Toruniem nie lepiej postawić na Saszke. Zarowno Gorzow jak i Wroclaw nie zrobią betonu jak wczoraj w Ostrowie. Dzisiaj niemoc Jarka byla przerazajaca...jakbym widzial Jonasa z koncowki w Falubazie. Lekko pod koło, ktoś postraszył kołem i Jarek zaciągał ręczny i najnormalniej w świecie się bał jechać. Saszka w przyszłych spotkaniach wg mnie gwarantuje to samo, badz wiecej niż Jarek...mowie o wyjazdach.

    Ustawienie par nie wypalilo. Doyle w pierwszym starcie mysle ze gdyby nie przeszkadzanie kolegi z pary, to przywiozlby trojke. Patrzac na caly przebieg spotkania, mocno przekombinowane. Geniusz dzisiaj nie odpalił, co najlepiej pokazała obsada biegu 14go. Ktory to juz raz w tym sezonie trener nie popisuje się taktyką ? I nie pisze tego jedynie z mojej niecheci do narodowego. Stwierdzam fakty.
    Wykluczone. Musi jechać Hampel. Na naszym torze, po wygranym starcie dowiezie coś do mety. Sasza startu nei wygra a na dystansie też jest za wolny. Szkoda czasu na niego.
    Szreku *********ł po całości pierwszy mecz i takie są fakty. Ja jednak uważam, że trenera to trzeba rozliczać z wyniku końcowego a nie do przerwy. Zobaczymy co wymyślą u nas. Zrobić 50-40 u siebie to nie jest żadna mission impossible.

  36. Powrót do góry    #9167
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wykluczone. Musi jechać Hampel. Na naszym torze, po wygranym starcie dowiezie coś do mety. Sasza startu nei wygra a na dystansie też jest za wolny. Szkoda czasu na niego.
    Szreku *********ł po całości pierwszy mecz i takie są fakty. Ja jednak uważam, że trenera to trzeba rozliczać z wyniku końcowego a nie do przerwy. Zobaczymy co wymyślą u nas. Zrobić 50-40 u siebie to nie jest żadna mission impossible.

    Carlitos wystarczy czytac ze zrozumieniem . Napisałem " mowie o wyjazdach " Poznan - Gorzow.

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Szreku *********ł po całości pierwszy mecz i takie są fakty.

    Niezaprzeczalne

  37. Powrót do góry    #9168
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Carlitos wystarczy czytac ze zrozumieniem . Napisałem " mowie o wyjazdach " Poznan - Gorzow.
    Sory, tak to napisałeś, że zrozumiałem że chciałbyś go w ogóle odstawić. Co do wyjazdów, to ja mimo wszystko bym na niego postawił. Wczoraj tor był ok, trzeba było tylko mieć jedno - dobrze ustawiony sprzęcior na start. Hampel go nie miał i tyle w temacie. Sasza przywiózłby jajo bo na starcie jest słaby (tak u nas jak i na wyjazdach) a i na trasie wolny.
    Jedziemy Hampelem, jak wygra gdzieś start to dowiezie coś. Są na to spore szanse.

  38. Powrót do góry    #9169
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A no na takiej, że w 4 biegu dał się objechać Protasowi. Ponadto, po 10 biegu Holder miał 3,3,3 Vaculik miał 3,3,2 a Hancock mial 2,d,3.

    To chyba jasno pokazuje, ze najlepiej RT jest puścić na Hancocka własnie, spośród liderów KST. A ty na kogo puściłbyś tą RT ?



    A co, wy już na betonie nie latacie ?

    Nie sądzę aby był mega beton. Będzie jak zwykle, lekko przyczepnie, tak aby dobrze się dosypywało, tak aby chłopaki latały po dmuchawcach
    1. Może na Hancocka ale na pewno nie podwójną. widział co się dzieje że jedzie dwóch. rozmarzył się że w 11, 13 i 15 będzie po 5:1. na moje wyszło zadufanie shreka. już ktoś wspominał że wystawienie Hampela na prowadzącego miało dać wysokie zwycięstwo a utrudniło życie Doylowi.

    2. Miał trzeciego dobrego - Pieszczka - nie wiedzieć czemu nie potrafił zebrać go do kupy po akcji z Protasem. tu się powinien wykazać.

    nic to. jeszcze tydzień i będzie jasne...

    szkoda szkoda. wydaje mi się że to jest przedwczesny finał.

  39. Powrót do góry    #9170
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Hehehe Pamiętając wpisy kibiców, którzy po 12 biegach jednoznacznie stwierdzili, że pozostaje nam brąz, nie dziwię się, że w połowie drogi trenera najlepiej byłoby wywalić albo co najmniej uciąć pensję

    Jak Cieślak zrobi tor ala rewanż z Gorzowem 2011, większość zapomni o wczorajszym meczu. I bardziej wierzę w to, że będzie tak, a nie jak w derbach 2016, co próbuje się tu na siłę imputować

  40. Powrót do góry    #9171
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    Dwóch i pół zawodnika zrobiło 40 pkt. Nie możemy dopuścić, aby Toruń miał u nas takich dwóch i pół. Przy nazwiskach, które do nas przyjadą trudno się tego spodziewać, ale kto po Dudku się spodziewał takiej jazdy? To tylko sport. Nie możemy jednak już sobie pozwolić na taką jazdę Patryka, na brak współpracy po dobrym starcie czy defekty itp. Musimy pojechać całym zespołem. A czy Hampela stać na dobry występ to ja mam spore wątpliwości... Bardziej liczę na Karpova czy Pieszczka.

  41. Powrót do góry    #9172
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,416
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Rola trenera jest by ocenic aktualna dyspozycje zawodnikow w meczu i realna szanse na punkty. Potrzebowalismy przebudzenia Dudka, Pieszczek byl szybki w pierwszej fazie zawodow, podwojna taktyczna to strzal w kolano, ktory kosztowal nas 14 bieg 1-5. Nalezalo wykorzystac jeden start Pieszczka wiecej lub wlasnie dac jedna wiecej szanse Dudkowi na rozjezdzenie, start ktoregos z tych grajkow w 14 byl potrzebny. RT Protasiewicza nalezalo zostawic wlasnie na 14 bieg. Nawet nie chce mi sie tlumaczyc tak oczywistych rzeczy bo kazdy zawodowy trener powinien to miec w malym palcu. Taki blad na tym szczeblu rozgrywek mogl nas kosztowac ogromnie duzo. Cud ze powtorka w 15 biegu dala nam wystrzal na 5-1 i odrobienie strat bo byloby pozamiatane i to glownie z winy Cieslaka. Jego rola jest wycisnac z druzyny maxa aktualnej formy. Ja mam wrazenie, ze Cieslak zagral emocjonalnie, mecz sie sypal, Hampel jechal piach. Karpow i Dudek slabi. Trener zwyczajnie zamiast chlodno przeanalizowac sytuacje to spanikowal i od razu poslal do boju ciezka kawalerie. Jak pod Grunwaldem Krzyzacy.
    Protas i Doyle okazali sie wczoraj najmocniejsi, wiec dlaczego do taktyka miał wstawiać Dudka który jechał zupełny piach ?
    Pieszczek powinien jechać w 14, Karpov oprócz chęci niestety nic wczoraj nie pokazał.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  42. Powrót do góry    #9173
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Hampel go nie miał i tyle w temacie.

    Az taki wolny to nie byłł. Nie wiem, czy widziales z trybun, jak Jarek w swoich biegach hamował nogą niczym Davidsson ? Nie wiem, czy miał wczoraj na tym torze jakąś blokade, czy co, ale po prosty wygladalo to tak, jakby się bał jechać. Musi sie jeszcze troche objezdzic wg mnie, a bedzie git.

  43. Powrót do góry    #9174
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,323
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    Protas i Doyle okazali sie wczoraj najmocniejsi, wiec dlaczego do taktyka miał wstawiać Dudka który jechał zupełny piach ?
    Pieszczek powinien jechać w 14, Karpov oprócz chęci niestety nic wczoraj nie pokazał.
    Tlumaczylem to juz kilka razy, jak Tobie sie nie chce czytac lub nie rozumiesz tego co czytasz to ja sie powtarzac nie bede.

  44. Powrót do góry    #9175
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Az taki wolny to nie byłł. Nie wiem, czy widziales z trybun, jak Jarek w swoich biegach hamował nogą niczym Davidsson ? Nie wiem, czy miał wczoraj na tym torze jakąś blokade, czy co, ale po prosty wygladalo to tak, jakby się bał jechać. Musi sie jeszcze troche objezdzic wg mnie, a bedzie git.
    Ma cykora, to widać, ale jak wygra start i spierniczy do przodu to dowiezie 3. Wczoraj nie było takiej sytuacji, że Hampel ucieka ze startu i tyle go widzieli. Ale dobrze wiemy, że go na to stać. Wszędzie, nie tylko u nas. A Sasza ? Sasza to sobie może co najwyżej blanta wypalić i pomyśleć gdzie by tu pracę znaleźć w przyszłym sezonie.

  45. Powrót do góry    #9176
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Hehehe Pamiętając wpisy kibiców, którzy po 12 biegach jednoznacznie stwierdzili, że pozostaje nam brąz, nie dziwię się, że w połowie drogi trenera najlepiej byłoby wywalić albo co najmniej uciąć pensję

    Jak Cieślak zrobi tor ala rewanż z Gorzowem 2011, większość zapomni o wczorajszym meczu. I bardziej wierzę w to, że będzie tak, a nie jak w derbach 2016, co próbuje się tu na siłę imputować
    Może być tak jak piszesz sobotch, ale też nie ma co udawać, że jest fajnie, bo nie jest. Kibice Falubazu mieli w sumie logiczne podstawy i argumenty do tego, by spodziewać się dobrego wyniku. Ja sam myślałem, że ten mecz można nawet wygrać, w najgorszym przypadku minimalnie przegrać po wyrównanym meczu. A to wyrównany mecz nie był w żadnym wypadku i tak naprawdę dużo nie brakowało żeby ten dwumecz był pozamiatany. 10 punktów można odrobić, ale pamiętajmy - to jest jednak Toruń, a nie Grudziądz czy Rybnik. W rewanżu sporo może zależeć od zestawu startowego. Jak będzie 2 to Dudek z Karpow mogą otworzyć 5:1 i tchnąć pozytywną energię w drużynę. Przy zestawie 1 to Toruń dostaje 1-3 pola na dzień dobry i jak zrobią 4:2 to już się robi -12 w dwumeczu i ciężka sytuacja.

    Co do Cieślaka - ja bym pare rzeczy rozegrał inaczej, ale też nie mam do niego pretensji, bo skoro jedzie dwóch zawodników, a Dudek + Hampel + Karpov zdobywają do spółki 7 punktów z czego tylko 3 są na rywalu (Kopeć - Sobczyński) to o czym mowa ? Więcej można było wykorzystać Pieszczka, który początek miał dobry. Hampel powinien być spakowany już po drugim swoim starcie, bo widać było, że nic z tego nie będzie. Karpov w 14 był prawdopodobnie dlatego, że ma on świetną statystykę z pola A i pewnie na to liczył narodowy, że wygra start i namiesza. I kto wie czy to by się nie udało gdyby nie lotny Przedpełskiego.

    Dobrze się stało, że przyszedł taki zimny prysznic, bo to trochę ostudzi głowy i pokazuje, że mistrzostwo nie zrobi się samo .
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 05-09-2016 o 11:14
    TeamLindgren

  46. Powrót do góry    #9177
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,416
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez thengel Zobacz posta
    Tlumaczylem to juz kilka razy, jak Tobie sie nie chce czytac lub nie rozumiesz tego co czytasz to ja sie powtarzac nie bede.
    ale po co się tak spinasz ?
    ja po prostu nie twierdzę że Cieślak spanikował, tylko zrobił co trzeba czyli w momencie kiedy było -6 posłał do boju dwóch najlepszych zawodników. na co miał czekać ?
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    Buszmen (05-09-2016)

  48. Powrót do góry    #9178
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    ale po co się tak spinasz ?
    ja po prostu nie twierdzę że Cieślak spanikował, tylko zrobił co trzeba czyli w momencie kiedy było -6 posłał do boju dwóch najlepszych zawodników. na co miał czekać ?
    No jak się ma jadących piach Dudka i Karpova i perspektywę że trzeba ich dać do XIV biegu to warto by mieć tam kogoś na RT. Z Protasem w XIV byłoby pewnie 3-3 i mielibyśmy 5 pkt do odrobienia na W69.

  49. Powrót do góry    #9179
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    A mi się to zaczyna podobać.

    W 2009 roku, wygraliśmy z Toruniem 6 pkt i na rewanż jechaliśmy skazani na porażkę. Toruń wczoraj wygrał 10 pkt i jedzie walczyć o swoje do ZG. I to jest fajne właśnie. Sądzę, że damy radę się obronić. No ale jeśli nie damy to płakać nie będę. Byle meczyk był fajny, byle drużyna walczyła do końca. A wygra lepszy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #9180
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A mi się to zaczyna podobać.

    W 2009 roku, wygraliśmy z Toruniem 6 pkt i na rewanż jechaliśmy skazani na porażkę. Toruń wczoraj wygrał 10 pkt i jedzie walczyć o swoje do ZG. I to jest fajne właśnie. Sądzę, że damy radę się obronić. No ale jeśli nie damy to płakać nie będę. Byle meczyk był fajny, byle drużyna walczyła do końca. A wygra lepszy
    Toruń nie ma 10 pkt tylko 9 tak jak i my mieliśmy tylko 5.

  51. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Buszmen (05-09-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •