Strona 7 z 231 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 271 do 315 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #271
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez alan1990 Zobacz posta
    No proszę, DO najpierw "rozebrał" Unię, a teraz zabrał się za Falubaz

    Działacze z Zielonej Góry nie rozmawiają z zawodnikami o przyszłym sezonie, więc ci rozglądają się za nowymi klubami.

    W SPAR Falubazie coraz bardziej nerwowo. Zarząd spotkał się żużlowcami tylko raz i to wyłącznie po to, żeby spytać, czy czują się oni odpowiedzialni za wynik w minionych rozgrywkach. Tuż przed tym spotkaniem Jarosław Hampel otrzymał informację o potrąceniu z kontraktu 400 tysięcy złotych. Teraz, tak przynajmniej wynika z naszych informacji, szykowane są pisma z informacją o karach finansowych dla pozostałych żużlowców. Podobno Grzegorz Walasek będzie musiał zapłacić ponad 100 tysięcy złotych za słaby występ (pięć zer) w derbowym meczu z moneymakesmoney.pl Stalą Gorzów, a Patryk Dudek za to, że z powodu zawieszenia za doping był gotowy do jazdy dopiero w sierpniu. W klubie nikt nie chce nam potwierdzić informacji o grzywnach, ale skoro na Hampela nałożono karę, można przypuszczać, że dla innych taryfy ulgowej też nie będzie.

    Dla żużlowców dużo większym problemem niż kary jest to, że działacze nie rozmawiają z nimi o przyszłości. Zawodnicy są coraz bardziej tym zaniepokojeni i zaczynają mocno sondować rynek, szukając klubu na „czarną godzinę”. Mówi się o możliwych negocjacjach Patryka Dudka z KS Toruń i Fogo Unią Leszno. Ponoć nawet Piotr Protasiewicz mocno zastanawia się nad tym, co zrobić, jeśli Falubaz nie wystąpi w lidze.

    Rzecznik prasowy klubu Marcin Grygier przyznaje, że zachowanie żużlowców go nie dziwi. Dodaje też jednak, że dla klubu priorytetem jest uporządkowanie finansów. Chodzi o zlikwidowanie długu około 2 milionów złotych. Gdy te sprawy zostaną wyprostowane, rozpoczną się negocjacje z zawodnikami. Łatwe to jednak nie będzie. Ratunkiem miała być umowa sponsorska z KGHM, ale ten temat ucichł.
    No, w końcu coś się dzieje. Bo do tej pory była cisza jak makiem zasiał. Dopiero co pisałem, ze jak dla mnie to jest za cicho w klubie. I pewnie w klubie to przeczytali i uruchomili DO

    No to robimy sobie rok przerwy od speedwaya. A za rok może wpadnie do nas jakieś Krosno czy Rawicz

    A Dudi znowu wymiata
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #272
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    jeszcze niech protasowi dowala kare za głupio złamany obojczyk
    Chyba naprawdę wystartowanie w nowym sezonie składem mocno oszczędnościowym by nam dobrze zrobiła. Niech dudki i inni idą paść sie na inne łące.

  3. Powrót do góry    #273
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,824
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,616 w 1,050 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, w końcu coś się dzieje. Bo do tej pory była cisza jak makiem zasiał. Dopiero co pisałem, ze jak dla mnie to jest za cicho w klubie. I pewnie w klubie to przeczytali i uruchomili DO

    No to robimy sobie rok przerwy od speedwaya. A za rok może wpadnie do nas jakieś Krosno czy Rawicz

    A Dudi znowu wymiata



    Motorynki nie zajechane to zasuwa poza tym już jest PONOC w Gorzowie

  4. Powrót do góry    #274
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez morgenik Zobacz posta
    jeszcze niech protasowi dowala kare za głupio złamany obojczyk
    Chyba naprawdę wystartowanie w nowym sezonie składem mocno oszczędnościowym by nam dobrze zrobiła. Niech dudki i inni idą paść sie na inne łące.
    Protasowi właśnie za ten obojczyk dowalili tylko Dariusz o tym napisze w kolejnych godzinach szczytu . Dodatkowo jest śledztwo w sprawie Adama W bo podobno zrobił jedno kółko za dużo ale Darek musi jeszcze to potwierdzić u parkingowych panienek przy stadionie .Gorzowskie kozy już czekają załadowane w wagony na rozkaz wyjazdu na W69

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Motorynki nie zajechane to zasuwa poza tym już jest PONOC w Gorzowie
    No właśnie że nie do końca bo podobno w Toruniu zobaczyli że gra jest warta świeczki i ponoć przebili Zmorę .Gorzów chyba nie będzie się dalej licytował bo osobiście zgłosił się do nich Protasiewicz i dadzą sobie spokój z Patrykiem

  5. Powrót do góry    #275
    Zaawansowany Awatar libky
    Dołączył
    13-12-2005
    Postów
    1,551
    Kliknij i podziękuj
    268
    Podziękowania: 343 w 187 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    .Gorzów chyba nie będzie się dalej licytował bo osobiście zgłosił się do nich Protasiewicz i dadzą sobie spokój z Patrykiem
    Tak tak, słyszałem. W rozliczeniu Zmora oferuje wam Krzysia

  6. Powrót do góry    #276
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Tak tak, słyszałem. W rozliczeniu Zmora oferuje wam Krzysia
    Było by super ale jak nie będzie u nas speedwaya to co z nim zrobić ?

  7. Powrót do góry    #277
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez libky Zobacz posta
    Tak tak, słyszałem. W rozliczeniu Zmora oferuje wam Krzysia
    No co chcesz ? Na II ligę lider jak się patrzy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #278
    Użytkownik
    Dołączył
    25-05-2015
    Postów
    212
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 20 w 18 postach
    zawsze w demonie może na konsoli dorobić
    No dobra, to Protas jak kiedys Swist do Stali
    Patryk bliżej babci czyli Torun
    Walas Rzeszow

  9. Powrót do góry    #279
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Za ten artykuł Dowhan nałoży na Ostafińskiego karę.

  10. Powrót do góry    #280
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Za ten artykuł Dowhan nałoży na Ostafińskiego karę.
    No co Ty ? Za ten artykuł Ostaf dostanie od Dowhana premię. Za dobrze wykonaną robotę
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #281
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,417
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Dudek dzisiaj w Lublinie tylko 12 pkt , widać wyraźne braki w umiejętnościach spowodowane brakiem startów w BEL.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  12. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (10-10-2015), kapitan bomba (11-10-2015), ptaptak (10-10-2015)

  13. Powrót do góry    #282
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to robimy sobie rok przerwy od speedwaya. A za rok może wpadnie do nas jakieś Krosno czy Rawicz

    A Dudi znowu wymiata
    Wiem Mariusz, że dla Ciebie czarny scenariusz jest jak opowiadanie s-f, ale wiem też o przekazie klubu do zawodników reprezentujących nas w tym sezonie. Wszyscy nasi zawodnicy doskonale zdają sobie sprawę z konieczności uporządkowania klubowych finansów jako warunku zgłoszenia zespołu do przyszłorocznych rozgrywek, choć w większości nie akceptują jakichkolwiek redukcji zobowiązań klubu wobec nich.
    Chcę wierzyć w rozsądek zarządu Falubazu i poinformowanie w stosunkowo krótkim czasie o uporządkowaniu klubowych finansów (trudne, ale wykonalne), i przystąpieniu do budowania zespołu na kolejny sezon, lub podjęcie decyzji o rezygnacji ze startów w lidze. Najgorszym scenariuszem jest przeciąganie okresu niepewności i rezygnacja ze startów na miesiąc czy dwa przed początkiem przyszłorocznego sezonu i narobienie kłopotów organizatorowi rozgrywek. Tak może działać fochowata milionerka z Podkarpacia, Falubaz tak nie może postępować.
    Swoją drogą pojawienie się na rynku szukających zatrudnienia Protasiewicza, Hampela i Dudka może w znaczący sposób ograniczyć finansowe wymagania innych zawodników.

  14. Powrót do góry    #283
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,445
    Kliknij i podziękuj
    4,467
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Tak może działać fochowata milionerka z Podkarpacia, Falubaz tak nie może postępować.
    Święte słowa.

    Myślę, że Dowhan gra na emocjach wyborców-kibiców Falubazu: Wybierzecie mnie, będzie pięknie. Nie wybierzecie - też będzie.
    Wszak coś trzeba robić na politycznej emeryturze, a prezes klubu to dobry wstęp do prezydentury.
    UNSCARED

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    Mariano_Italiano (10-10-2015)

  16. Powrót do góry    #284
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Wiem Mariusz, że dla Ciebie czarny scenariusz jest jak opowiadanie s-f, ale wiem też o przekazie klubu do zawodników reprezentujących nas w tym sezonie. Wszyscy nasi zawodnicy doskonale zdają sobie sprawę z konieczności uporządkowania klubowych finansów jako warunku zgłoszenia zespołu do przyszłorocznych rozgrywek, choć w większości nie akceptują jakichkolwiek redukcji zobowiązań klubu wobec nich.
    Chcę wierzyć w rozsądek zarządu Falubazu i poinformowanie w stosunkowo krótkim czasie o uporządkowaniu klubowych finansów (trudne, ale wykonalne), i przystąpieniu do budowania zespołu na kolejny sezon, lub podjęcie decyzji o rezygnacji ze startów w lidze. Najgorszym scenariuszem jest przeciąganie okresu niepewności i rezygnacja ze startów na miesiąc czy dwa przed początkiem przyszłorocznego sezonu i narobienie kłopotów organizatorowi rozgrywek. Tak może działać fochowata milionerka z Podkarpacia, Falubaz tak nie może postępować.
    Swoją drogą pojawienie się na rynku szukających zatrudnienia Protasiewicza, Hampela i Dudka może w znaczący sposób ograniczyć finansowe wymagania innych zawodników.
    Hmm, to wszystko prawda. Tylko czemu mi to mówisz ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #285
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, to wszystko prawda. Tylko czemu mi to mówisz ?
    Dlatego, że każdą wzmiankę o możliwości realizacji czarnego scenariusza nazywasz sianiem defetyzmu.
    Dla poprawienia naszego humoru wspomnę, że wpłata w zasadzie symbolicznej kwoty (100-200 zł) przez każdego z falubazowych fanów całkowicie rozwiązuje problemy klubu i pozwala nam na próbę zdominowania ligi w przyszłym roku.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kibic_2005 za jego przydatny post!

    alexbart (11-10-2015)

  19. Powrót do góry    #286
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No co chcesz ? Na II ligę lider jak się patrzy

    Ta, akurat. Jak Falubaz nie dostanie licencji to nawet w II lidze nie będą mogli jechać.

  20. Powrót do góry    #287
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mariano wiesz ile lat ma ten film ? Mało to takich akcji było ? Łabędź latające zębatki itd itp. Ta akcja z Balonem ma te "zaletę" ze jak sie pojawia gadka o hołocie z ZG to zaraz ktoś ten film wrzuca. Jak my Gorzowiakom Mundka.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    No nie wiem ile u was takich akcji bylo. U nas w Lesznie nie przypominam sobie zadnego ataku kibiców na zawodnika. A to ile lat ma film to mnie malo interesuje. Pisales o lokalnym wrogu o odwiecznej wojnie i tak dali, i tak dali, a tu nagle atak na Balona.
    Slawna zebatke Łabedzia tez pamietam. Dziwi mnie tylko ze pamietasz ze Adam rzucił zebatka, a nie pamietasz co spowodowalo ta jego agresje....
    Moze w takim razie troszke pomoge. Łabedz rzucil zebatka poniewarz uprzednio zostal.........
    Prosze o dokonczenie powyzszego zdania
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #288
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,833
    Kliknij i podziękuj
    2,869
    Podziękowania: 2,456 w 1,299 postach
    Ten kghm to chyba przed zmiana wladzy trzeba by zalatwic, nie?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lego za jego przydatny post!

    j-rules (11-10-2015)

  23. Powrót do góry    #289
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No co Ty ? Za ten artykuł Ostaf dostanie od Dowhana premię. Za dobrze wykonaną robotę
    z ciekawosci... Ile placi?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  24. Powrót do góry    #290
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,445
    Kliknij i podziękuj
    4,467
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    Ten kghm to chyba przed zmiana wladzy trzeba by zalatwic, nie?
    Sugerujesz, że mamy tu wykorzystywanie pozycji Dowhana w Warszawie by załatwić sponsora Falubazowi. Oj nie ładnie.
    Koledzy z Tarnowa ładnie wyjaśnią ten temat na przykładzie Azotów i Unii Tarnów
    UNSCARED

  25. Powrót do góry    #291
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Nie wyjasnimy.
    Azoty z tarnowskim zuzlem od ZAWSZE
    KGHM z Falubazem NiGDY
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  26. Powrót do góry    #292
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ostatnie 24 biegi DuZersa wyglądają następująco:
    3,3,3,3,3,3,3,3,2+,3,3,3,3,3,3,3,3,3,3,3,3,2+,3,1


    Niewatpliwie wychodza Patrykowi te braki BEL. Jak on mógł przywieźć 1pkt ? Cham.

  27. Powrót do góry    #293
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    z ciekawosci... Ile placi?
    Przynajmniej jest taki jeden, co ma płacone za swoją pracę. Oprócz Zgardzińskiego, oczywiście

  28. Powrót do góry    #294
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Dlatego, że każdą wzmiankę o możliwości realizacji czarnego scenariusza nazywasz sianiem defetyzmu.
    Dla poprawienia naszego humoru wspomnę, że wpłata w zasadzie symbolicznej kwoty (100-200 zł) przez każdego z falubazowych fanów całkowicie rozwiązuje problemy klubu i pozwala nam na próbę zdominowania ligi w przyszłym roku.
    Nieprawda. Owszem mam inne zdanie ale wcale nie neguje tego, że mogę się mylić. Jednak, póki co, dalej nie wierzę w ten najczarniejszy scenariusz.

    Odnośnie wpłaty, jestem gotów taką poczynić. Tylko, że klub nawet o takową nie zabiega. Czy to nie jest dziwne ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-10-2015 o 11:05
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #295
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ostatnie 24 biegi DuZersa wyglądają następująco:
    3,3,3,3,3,3,3,3,2+,3,3,3,3,3,3,3,3,3,3,3,3,2+,3,1


    Niewatpliwie wychodza Patrykowi te braki BEL. Jak on mógł przywieźć 1pkt ? Cham.
    Dodajmy, że większość to towarzyskie popierdolki. Owszem forma jest, ale spokojnie, bez zbędnej napinki.

  30. Powrót do góry    #296
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,043
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Odnośnie wpłaty, jestem gotów taką poczynić. Tylko, że klub nawet o takową nie zabiega. Czy to nie jest dziwne ?
    No ja tez sie zastanawiam czemu na fb nie ma jeszcze takiej aukcji od Senatora "Sluchajcie kochani,dałem dupy ale to nic teraz zobaczymy ilu jest prawdziwych kibicow,wplacajcie po 200 zl na podany numer konta.Tylko Falubaz !"

  31. Powrót do góry    #297
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    No nie wiem ile u was takich akcji bylo. U nas w Lesznie nie przypominam sobie zadnego ataku kibiców na zawodnika. A to ile lat ma film to mnie malo interesuje. Pisales o lokalnym wrogu o odwiecznej wojnie i tak dali, i tak dali, a tu nagle atak na Balona.
    Slawna zebatke Łabedzia tez pamietam. Dziwi mnie tylko ze pamietasz ze Adam rzucił zebatka, a nie pamietasz co spowodowalo ta jego agresje....
    Moze w takim razie troszke pomoge. Łabedz rzucil zebatka poniewarz uprzednio zostal.........
    Prosze o dokonczenie powyzszego zdania
    Ja tej sytuacji nie widziałem, bo to już było po meczu i szedłem w kierunku bramy z drugiej strony stadionu a akcja była na starym sektorze kibolskim przy wjeździe do parkingu, ale zapewne go lżyli. Wiadomo, jak to Łabędź lubił prowokować a kibole poczucia humoru nie mają więc się na niego szczególnie uwzięli. W każdym razie sekwencja ponoć była taka: najpierw lżenie, potem rzut zębatką koło głowy jakiegoś dzieciaka, a dopiero na końcu w ramach "repliki" rozbicie mu butelki na głowie.

    A co do ostoi kultury jaką jest Smoczyk to muszę cię rozczarować. Wasi lżą tak samo, chociaż u was stadion jest lepiej przygotowany, hołocie trudniej się dostać niż np. w Gorzowie (słynne akcje z pluciem na żużlowców w parkingu), wiec trudniej o jakieś bezpośrednie ataki na zawodników (chyba że kamolem w szybę po meczu). Zresztą jak byłem gówniarzem to sam lżyłem na tym waszym stadionie Stalowców. Razem z wami ofkors.


    PS - jak to jest z tymi licencjami ? Mogą dać nam jakąś warunkową ? Swoją drogą ciekawe co by powiedziały te wszystkie falubazowe hejterki gdyby się okazało, że Falubaz autentycznie znika z żużlowej mapy Polski. A nie jest to taki nieprawdopodobny scenariusz.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Sofold (11-10-2015)

  33. Powrót do góry    #298
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    moglbys wskazac tych falubazowych hejterkow? Pytam o to kolejny raz.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #299
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Swoją drogą ciekawe co by powiedziały te wszystkie falubazowe hejterki gdyby się okazało, że Falubaz autentycznie znika z żużlowej mapy Polski. A nie jest to taki nieprawdopodobny scenariusz.
    W ZG jest jeszcze Zastal i mecze z naprawde topowymi drużynami Europy w tym sezonie. A tak na powaznie, to jeżeli klub miałby nie dostać licencji, to cały obecny zarząd za swoje pokerowe zagranie przed sezonem i wpakowanie Falubazu w takie bagno powinien zostać wywieziony w śmietnikach i nigdy więcej z żużlem w ZG nie mieć niczego wspólnego.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 11-10-2015 o 11:52

  35. Powrót do góry    #300
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    moglbys wskazac tych falubazowych hejterkow? Pytam o to kolejny raz.
    Pół tego forum Mógłbym tu wkleić listę forumowiczów których blokuję bo się mniej więcej pokrywa (nie licząc paru pacjentów typu Rusty).

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W ZG jest jeszcze Zastal i mecze z najlepszymi drużynami Europy w tym sezonie.
    I co z tego ?

  36. Powrót do góry    #301
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    I co z tego ?

    To, ze jest bardzo dobra alternatywa. Nawet gdyby Falubaz miał pauzować sezon, nie przewiduje masowych samobojstw itd. Na forum tez nie przewiduje wietrzenia...co można wywnioskowac chociażby po ilości częstochowskich forumowiczów w wielu wątkach.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 11-10-2015 o 11:57

  37. Powrót do góry    #302
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    To, ze jest bardzo dobra alternatywa. Nawet gdyby Falubaz miał pauzować sezon, nie przewiduje masowych samobojstw itd.
    Może napisze coś politycznie niepoprawnego i mnie tu zaraz rozwalcują ale dla mnie naprawdę ważniejszy jest wynik Falubazu niż to czy Zastal wyjdzie z grupy w eurolidze czy też to czy dzisiaj reprezentacja polskich kopaczy awansuje do Euro. 100 razy bardziej ucieszy mnie majstr dla Falubazu niż np. medal polskich kopaczy na Euro czy Mundialu.

    PS - j-rules proszę oto moi "ulubieńcy" :



  38. Powrót do góry    #303
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Może napisze coś politycznie niepoprawnego i mnie tu zaraz rozwalcują ale dla mnie naprawdę ważniejszy jest wynik Falubazu niż to czy Zastal wyjdzie z grupy w eurolidze czy też to czy dzisiaj reprezentacja polskich kopaczy awansuje do Euro. 100 razy bardziej ucieszy mnie majstr dla Falubazu niż np. medal polskich kopaczy na Euro czy Mundialu.

    Akurat kopaczy tez mam gdzies. Ja lubie tylko lokalne widowiska Nawet jakieś gale z naparzanką, gdzie chłopaki z ZG się leją dają mi więcej przyjemności niż oglądniecie Khalidowa.

    Co do Zastalu to wyjść z grupy nie wyjdzie na 100%, ale fajnie będzie zobaczyć w ZG taką FC Barcelone.

  39. Powrót do góry    #304
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Może napisze coś politycznie niepoprawnego i mnie tu zaraz rozwalcują ale dla mnie naprawdę ważniejszy jest wynik Falubazu niż to czy Zastal wyjdzie z grupy w eurolidze czy też to czy dzisiaj reprezentacja polskich kopaczy awansuje do Euro. 100 razy bardziej ucieszy mnie majstr dla Falubazu niż np. medal polskich kopaczy na Euro czy Mundialu.

    PS - j-rules proszę oto moi "ulubieńcy" :


    Co do tego co napisales to oczywiscie ze ja bym cie zjadl za to.
    Natomiast co do listy twoich ulubiencow - zdajesz sobie sprawe, ze spora czesc z nich nie ma nic do FZG a jedynie brzydzi sie rzadami platfusa senatora i laczeniu tego z zuzlem?
    Natomiast druga duza grupa to zwykli bojowkarze lokalnego wroga. Tez takich tutaj macie w swoich szeregach wielu

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Akurat kopaczy tez mam gdzies. Ja lubie tylko lokalne widowiska Nawet jakieś gale z naparzanką, gdzie chłopaki z ZG się leją dają mi więcej przyjemności niż oglądniecie Khalidowa.

    Co do Zastalu to wyjść z grupy nie wyjdzie na 100%, ale fajnie będzie zobaczyć w ZG taką FC Barcelone.
    Mozna nie jarac sie pilka, ale gdyby nasi kopacze zdobyli medal euro to byloby cos niebywale wielkiego. Medal dla Falubazu to jest totalnie nic przy tym medal dla Falubazu zdarza sie stosunkowo czesto, nie ma w tym nic cudownego.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #305
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Carlitos_

    PS - jak to jest z tymi licencjami ? Mogą dać nam jakąś warunkową ? Swoją drogą ciekawe co by powiedziały te wszystkie falubazowe hejterki gdyby się okazało, że Falubaz autentycznie znika z żużlowej mapy Polski. A nie jest to taki nieprawdopodobny scenariusz.
    Hmm, sam się zastanawiam. Ponoć warunkowej nie dostaniemy mając zadłużenie wobec innych podmiotów. Mnie jednak zastanawia co innego. Taki Zmora, mając na karku 3.5 mln długu poszedł do banku i zaciągnął kredyt. Sam go w swoim czasie chwaliłem za to, ze nie kredytuje się u zawodników ale w instytucjach do tego powołanych. Nie rozumiem tylko czemu nasi nie mogą wziąć te 1.5 mln kredytu kosztem np. angażu Jarka Hampela ? Przecież ten kredyt mogłoby wziąć stowarzyszenie i jako właściciel SSA to samo stowarzyszenie mogłoby dofinansować spółkę. I wtedy spłacać ten kredyt przez 3 - 4 lata. Przecież zlecieć ze SE można łatwo i w głupi sposób. Wrócić do niej będzie bardzo ciężko, będzie wymagało to i czasu i sporo kasy.

    Nie, ja dalej nie wierze, że nie otrzymamy licencji. Senator coś kombinuje tutaj. Bez dwóch zdań
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #306
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Co do tego co napisales to oczywiscie ze ja bym cie zjadl za to.
    Natomiast co do listy twoich ulubiencow - zdajesz sobie sprawe, ze spora czesc z nich nie ma nic do FZG a jedynie brzydzi sie rzadami platfusa senatora i laczeniu tego z zuzlem?
    Natomiast druga duza grupa to zwykli bojowkarze lokalnego wroga. Tez takich tutaj macie w swoich szeregach wielu


    Mozna nie jarac sie pilka, ale gdyby nasi kopacze zdobyli medal euro to byloby cos niebywale wielkiego. Medal dla Falubazu to jest totalnie nic przy tym medal dla Falubazu zdarza sie stosunkowo czesto, nie ma w tym nic cudownego.
    Co do Dowhana to nie gadaj ( chyba ze interesujesz sie zuzlem od 4 lat ), bo mial juz swoich "zwolennikow" jak z polityka nie mial nic wspolnego.

    Co do medali. Falubaz oczywiscie zdobywa czesciej, ale np Zastal ma takie same szanse wygrac EL jak kopacze ME nie zmienia to faktu ze pilkarzy nie ogladam.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 11-10-2015 o 12:47

  42. Powrót do góry    #307
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Swoją drogą ciekawe co by powiedziały te wszystkie falubazowe hejterki gdyby się okazało, że Falubaz autentycznie znika z żużlowej mapy Polski. A nie jest to taki nieprawdopodobny scenariusz.

    powiedzą senatorowi, a ja się z tym zgodzę: "sam tego chciałeś, grzegorzu dyndało".
    już przed laty pisałem, że senator pogrzebie kiedyś falubaz, bo jest jego największym przekleństwem. śmialiście się, bo były medale, kozaczki, karolak. dowhan przelicytował i niech teraz kombinuje. mariusz kiedyś przekonywał, że gwarantuje kontrakty swoim majątkiem, więc o wypłaty dla pracowników się nie martwię.

    a jeśli falubaz nie wystartuje, dowhan na pewno już w ZG nie będzie miał czego szukać. zostanie okrzyknięty pierwszym grabarzem klubu, więc jest jakaś pociecha w tej sytuacji choć osobiście w to nie wierzę. dla dowhana to "być albo nie być", więc będzie walczyć, a 2 mln to znów nie jest znów tak dużo.
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 11-10-2015 o 13:10

  43. Powrót do góry    #308
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    2 mil pewnie ze nie duzo. zwazywszy ze we wtorek bedzie kumulacja jakies 5 mil. wystarczy ze falubaz skresli szostke i jest jakies 3 banki do przodu
    pyra

  44. Powrót do góry    #309
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,646
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Carlitos_



    Hmm, sam się zastanawiam. Ponoć warunkowej nie dostaniemy mając zadłużenie wobec innych podmiotów. Mnie jednak zastanawia co innego. Taki Zmora, mając na karku 3.5 mln długu poszedł do banku i zaciągnął kredyt. Sam go w swoim czasie chwaliłem za to, ze nie kredytuje się u zawodników ale w instytucjach do tego powołanych. Nie rozumiem tylko czemu nasi nie mogą wziąć te 1.5 mln kredytu kosztem np. angażu Jarka Hampela ? Przecież ten kredyt mogłoby wziąć stowarzyszenie i jako właściciel SSA to samo stowarzyszenie mogłoby dofinansować spółkę. I wtedy spłacać ten kredyt przez 3 - 4 lata. Przecież zlecieć ze SE można łatwo i w głupi sposób. Wrócić do niej będzie bardzo ciężko, będzie wymagało to i czasu i sporo kasy.

    Nie, ja dalej nie wierze, że nie otrzymamy licencji. Senator coś kombinuje tutaj. Bez dwóch zdań
    Moze cos sie pozmienialo w przepisach i Gorzow zaciagnal kredyt i ogarnal to na starych zasadach? Cos jak z kontraktem Hampela w ZG.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  45. Powrót do góry    #310
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Moze cos sie pozmienialo w przepisach i Gorzow zaciagnal kredyt i ogarnal to na starych zasadach? Cos jak z kontraktem Hampela w ZG.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Raczej nie, Gorzów ten kredyt brał w trzech różnych okresach. Bodajże w 2014 doszlusowali do 3,5 mln. W tym roku Zmora chwalił się, ze wpłacił I ratę. Ponadto, jak pisałem wcześniej, kredyt może wziąć stowarzyszenie i wtedy dofinansować SSA. W takim układzie SSA nie miałaby zadłużenia. A to dla SE jest podstawą. I nie wiem czy czasami tak właśnie nie zrobili w Gorzowie.


    Czyj to jest tekst ? :

    W co gra red. Darek Ostafiński, być może nawet wspólnie z zaprzyjaźnionym senatorem D.? Że co? Że mówi się o możliwości negocjacji Dudka z Lesznem i Toruniem? Protaś też się ogląda za innym klubem? I że jest możliwość, iż tak wielki klub Jak Falubaz nie wystartuje w lidze? To byłby jakiś kryminał. Nie, to raczej film sensacyjny, w którym - jak podejrzewam - na tydzień przed wyborami bohaterski senator załatwi spłatę wszystkich długów, uratuje Falubaz, zbuduje silną drużynę na sezon '2016, a wdzięczny zielonogórski lud ponownie wybierze go do parlamentu. Dobrze myślę? Taka stara gra senatora z nami w durnia, czy red. O. orbituje? A może po prostu dba o poczytność "PS"? Wspólnie z "Faktem" obie gazety mają tego samego wydawcę. No i także z niemieckim tabloidem Bildem.
    Osobiście, od jakiegoś czasu również dostrzegam zalążki współpracy pomiędzy senatorem a DO. Cos mi się wydaje, ze ta współpraca daje obopólna korzyść

    Kolarz

    a jeśli falubaz nie wystartuje, dowhan na pewno już w ZG nie będzie miał czego szukać. zostanie okrzyknięty pierwszym grabarzem klubu, więc jest jakaś pociecha w tej sytuacji choć osobiście w to nie wierzę. dla dowhana to "być albo nie być", więc będzie walczyć, a 2 mln to znów nie jest znów tak dużo.
    ,

    I pierwszym którym to wykrzyczy będziesz Ty ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 11-10-2015 o 13:31
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #311
    Super Typer Hop - Bęc 2012 Awatar Jarro
    Dołączył
    08-03-2009
    Postów
    1,403
    Kliknij i podziękuj
    50
    Podziękowania: 118 w 55 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    . 100 razy bardziej ucieszy mnie majstr dla Falubazu niż np. medal polskich kopaczy na Euro czy Mundialu.
    Prowincjonalność.

    BTW niedługo to ty całe to forum zignorujesz z tego co widzę.

  47. Powrót do góry    #312
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Raczej nie, Gorzów ten kredyt brał w trzech różnych okresach. Bodajże w 2014 doszlusowali do 3,5 mln. W tym roku Zmora chwalił się, ze wpłacił I ratę. Ponadto, jak pisałem wcześniej, kredyt może wziąć stowarzyszenie i wtedy dofinansować SSA. W takim układzie SSA nie miałaby zadłużenia. A to dla SE jest podstawą. I nie wiem czy czasami tak właśnie nie zrobili w Gorzowie.
    Jakie zabezpieczenie proponujesz dla kredytu Falubazu?
    !Adrian walcz!

  48. Powrót do góry    #313
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Duzy sponsor ogloszony dzien po wyborach, na pewno Dowhan chce poczekac, az jacys naiwni zaglosuja na niego i jego partie zdrajcow, a potem moze sobie byc co bedzie. 4 lata spokoju.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Raczej nie, Gorzów ten kredyt brał w trzech różnych okresach. Bodajże w 2014 doszlusowali do 3,5 mln. W tym roku Zmora chwalił się, ze wpłacił I ratę. Ponadto, jak pisałem wcześniej, kredyt może wziąć stowarzyszenie i wtedy dofinansować SSA. W takim układzie SSA nie miałaby zadłużenia. A to dla SE jest podstawą. I nie wiem czy czasami tak właśnie nie zrobili w Gorzowie.
    Moze dlatego, ze w Gorzowie miasto gwarantuje splate kredytu w razie czego. W Zielonej Gorze moglby gwarantowac tylko taki w rozowej koszuli, ale on juz podobno gwarantowal rozne takie splaty i cos nie poszlo.
    Ostatnio edytowane przez NaveoN ; 11-10-2015 o 13:51

  49. Powrót do góry    #314
    Stały bywalec
    Dołączył
    08-06-2013
    Postów
    773
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 216 w 137 postach
    Ja bym na waszym miejscu wystawił na aukcję wszystkie posty Mariusza. 2 bańki by wpadły jak nic.

  50. Powrót do góry    #315
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,887
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Jakie zabezpieczenie proponujesz dla kredytu Falubazu?
    Różową koszulę senatora. Powinno wystarczyć. Jak nie to dołożymy złote buty.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Strona 7 z 231 PierwszyPierwszy ... 567891757107 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •