Strona 226 z 231 PierwszyPierwszy ... 126176216224225226227228 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,126 do 10,170 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #10126
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czy powinien czy nie powinien to jest inna kwestia. Ważne jest natomiast, ile inne kluby mu oferują za jego usługi. A wierz mi, ze jest kilka klubów, które wyceniają go znacznie wyżej niż Karpova. W tym i Falubaz. Ale pewnie się nie znają

    No to droga wolna, drugi Jonas chyba niepotrzebny w druzynie ? Przeplacac zawodnika tylko dlatego, ze kilka sezonow temu jezdzil w SGP, to troche smut. Lubie Jarka, ale patrzac na caly przekroj jego jazdy oraz szczegolnie ostatnie 2 sezony ( kontuzje powroty jazde ), to nie jest on ABSOLUTNIE zadnym pewniakiem nawet na dobra druga linie. Moze byc juz jak TG...u siebie cos pojedzie, a na wyjezdzie bedzie zaciagal reczny.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 05-10-2016 o 11:31

  2. Powrót do góry    #10127
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,209
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Bol dupy to wy mozecie miec co najwyzej, pamietam jakie miesiac temu bylo puszenie sie, ze Falubaz dmp, Doyle IMS I Pieszczej IMSJ. Coz, zycie troche zweryfikowalo
    Raczej Ty skoro przez dobry miesiac co chwilę pisałeś, ze Cieślak przynajmniej raz w tygodniu we Wrocławiu na rozmowach, Fricke na 100 % u was i Hampel też. Musi być ból dupy z racji, że jak zwykle zrobiłeś z siebie błazna i kretyna.

  3. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    młody_piernik (05-10-2016), t_zg (05-10-2016)

  4. Powrót do góry    #10128
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czy powinien czy nie powinien to jest inna kwestia. Ważne jest natomiast, ile inne kluby mu oferują za jego usługi. A wierz mi, ze jest kilka klubów, które wyceniają go znacznie wyżej niż Karpova. W tym i Falubaz. Ale pewnie się nie znają
    Ja bym zaryzykował kogoś zamiast Hampela. Jaro jest *****iście drogi i nie wierzę żeby mocno zszedł z ceny, a jego dyspozycja w przyszłym roku to wielka niewiadoma. Na moje to on już ma na tyle silnego cykora, że już nigdy nie wróci do dawnej formy. O Jarku dominatorze to można zapomnieć. Jak będzie miał dobrze spasowany sprzęt na start i sędzia da mu się czołgać to będzie walił komplety, ale jak tor będzie ciężki i trzeba będzie trochę powalczyć czy zaryzykować to odpuści. To jest za inteligentny koleś żeby narażał się na kalectwo. Nie po takich kontuzjach jakie już zaliczył.

    Cieślak często trafiał z transferami zawodników, których inni niedoceniali. Wyszło z Karpovem, może trafi jeszcze kogoś. Natomiast jeśli Patryk pójdzie do Leszna to się nie ma co wygłupiać, trzeba zatrzymać Hampela.

  5. Powrót do góry    #10129
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Cieślak często trafiał z transferami zawodników, których inni niedoceniali. Wyszło z Karpovem, może trafi jeszcze kogoś. Natomiast jeśli Patryk pójdzie do Leszna to się nie ma co wygłupiać, trzeba zatrzymać Hampela.

    Czy ja wiem czy wyszło z Karpovem ? Kilka meczow pojechal ponad stan, ale sporo zawalil. Generalnie w przekroju sezonu jechał dokładnie to, co wiekszosc tutaj przewidywała na forum ( nie tylko ludzie z ZG ).

    Karpov mocno spuscil z tonu po powrocie Jarka...sam jestem ciekaw dlaczego
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 05-10-2016 o 13:01

  6. Powrót do góry    #10130
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Iversen za Hampela to jak dla mnie byłaby nawet fajna opcja. Może nie jestem jakimś wielkim fanem Puka, ale umiejętnościami i walecznością to on bije Hampela na głowę. Duńczyk też niekoniecznie musi być droższy niż JHJ. Zresztą widać było już w kończącym się sezonie małe napięcia na linii Gorzów - Iversen (kilka razy miał do Stali pretensje, że go odstawiali od pojedynczych wyścigów). Tyle tylko, że w takiej sytuacji potrzebny byłby na pewno w klubie jeszcze jeden Polak (jeśli liczyć, że w klubie zostaliby Protasiewicz, Dudek i dwóch juniorów). Więc pewnie musiałby zostać Pieszczek. O ile on sam będzie chciał, a już coś widać, że spogląda w stronę Gdańska. Dlatego jego pozostanie wydaje mi się mało prawdopodobne.
    TeamLindgren

  7. Powrót do góry    #10131
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,689
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Za Falubaz.com:



    Scot, te słowa prezesa powinny Ciebie uspokoić. Na mnie wpływają one kojąco

    Którego zawodnika ma Tymczyszyn na myśli, mówiąc, ze spotkał go w Warszawie ? Nie Puka czasami ?
    Ponoć Strzelbę. Nawet obiecał Tymczyszynowi, że jak go zatrudni to jego talent eksploduje jak Mariusza ego
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #10132
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ja bym zaryzykował kogoś zamiast Hampela. Jaro jest *****iście drogi i nie wierzę żeby mocno zszedł z ceny, a jego dyspozycja w przyszłym roku to wielka niewiadoma. Na moje to on już ma na tyle silnego cykora, że już nigdy nie wróci do dawnej formy. O Jarku dominatorze to można zapomnieć. Jak będzie miał dobrze spasowany sprzęt na start i sędzia da mu się czołgać to będzie walił komplety, ale jak tor będzie ciężki i trzeba będzie trochę powalczyć czy zaryzykować to odpuści. To jest za inteligentny koleś żeby narażał się na kalectwo. Nie po takich kontuzjach jakie już zaliczył.

    Cieślak często trafiał z transferami zawodników, których inni niedoceniali. Wyszło z Karpovem, może trafi jeszcze kogoś. Natomiast jeśli Patryk pójdzie do Leszna to się nie ma co wygłupiać, trzeba zatrzymać Hampela.
    No to jest własnie gwóźdź programu. Z tego co wiem, nie am szans aby Jaro dostał tyle ile miał do tej pory. Kwestia tego ile zejdzie z ceny ?

    Na dzisiaj to Doyle i Dudek to priorytety. I to musi się wyjaśnić w ciągu tygodnia. Góra dwóch tygodni. Bo potem trzeba ewentualnie zacząc rozmowy szczegółowe z innymi zawodnikami, w razie gdyby ci odpadli. A tak an marginesie, Doyle ma mocne oferty z Gorzowa i Leszna, Dudek podobnie, z tym że tutaj wszyscy mówią o Lesznie (i faktycznie ma z Leszna mocną ofertę) ale po cichu Gorzów również złożył mu mocną ofertę. Tyle, ze Gorzów robi to po cichu ze względu chyba na fakt aby nie wystraszyć Pawlickiego, Puka czy Zagara. Podobno oferta Gorzowa dla Patryka przebija tą leszczyńską. Dla Zmory to bardzo dobry deal by był. Bo w jego przypadku Budnex chce w 100 % pokryć koszty Patryka w SE oraz chcą mu coś tam zasponsorować jego udział w SGP. Chyba nadszedł czas aby firmę Budnex zacząć ignorować w ZG i okolicach

    Kopara opadnie mi do samej ziemi jak by w Stali wylądowali Doyle i Patryk.

    Co ciekawe, w Gorzowie nie za bardzo widza Piotra Pawlickiego, choć jego brat robił już rozeznanie u Zmory czy ten byłby zainteresowany takim rozwiązaniem. Jest taka możliwość, ze jak by Stali udało się zwerbowac Patryka, to Przemek z Piotrem musieliby szukać nowego pracodawcy. Niewykluczone, ze przygarnął by ich Rusko, za rozsądne pieniądze oczywiście
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 05-10-2016 o 13:52
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #10133
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to jest własnie gwóźdź programu. Z tego co wiem, nie am szans aby Jaro dostał tyle ile miał do tej pory. Kwestia tego ile zejdzie z ceny ?

    Na dzisiaj to Doyle i Dudek to priorytety. I to musi się wyjaśnić w ciągu tygodnia. Góra dwóch tygodni. Bo potem trzeba ewentualnie zacząc rozmowy szczegółowe z innymi zawodnikami, w razie gdyby ci odpadli. A tak an marginesie, Doyle ma mocne oferty z Gorzowa i Leszna, Dudek podobnie, z tym że tutaj wszyscy mówią o Lesznie (i faktycznie ma z Leszna mocną ofertę) ale po cichu Gorzów również złożył mu mocną ofertę. Tyle, ze Gorzów robi to po cichu ze względu chyba na fakt aby nie wystraszyć Pawlickiego, Puka czy Zagara. Podobno oferta Gorzowa dla Patryka przebija tą leszczyńską.

    Kopara opadnie mi do samej ziemi jak by w Stali wylądowali Doyle i Patryk.

    Co ciekawe, w Gorzowie nie za bardzo widza Piotra Pawlickiego, choć jego brat robił już rozeznanie u Zmory czy ten byłby zainteresowany takim rozwiązaniem. Jest taka możliwość, ze jak by Stali udało się zwerbowac Patryka, to Przemek z Piotrem musieliby szukać nowego pracodawcy. Niewykluczone, ze przygarnął by ich Rusko, za rozsądne pieniądze oczywiście
    Spokojnie, Patryk do Gorzowa ci nie pójdzie. Ot Zmora składa oferty żeby bardziej podbić cenę jaką my albo Leszno zapłaci Patrykowi.
    Jestem spokojny o kontrakt Jasona. Natomiast jeśli Patryk odejdzie to jest większe pole manewru w negocjacjach z Hampelem, ale nie wyobrażam sobie żeby dostał kontrakt na dotychczasowym poziomie. Trzeba się szanować, nie zasłużył na taki. Najwyżej trzeba poszukać na rynku alternatyw. Ja bym chętnie wymienił Hampela na Piotrka Pawlickiego

    W ostateczności skleci się skład na 4-5 miejsce w lidze i tyle. Nie musimy za wszelką cenę walczyć o majstra. Jeśli Gorzów z Lesznem chcą się dojechać finansowo to niech to zrobią, krzyż na drogę.

    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Ponoć Strzelbę. Nawet obiecał Tymczyszynowi, że jak go zatrudni to jego talent eksploduje jak Mariusza ego
    Myślisz że Adasia stać na więcej niż Golloba w jego wieku (średnia w lidze 2,71/bieg) ?

  10. Powrót do góry    #10134
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Spokojnie, Patryk do Gorzowa ci nie pójdzie. Ot Zmora składa oferty żeby bardziej podbić cenę jaką my albo Leszno zapłaci Patrykowi.
    Jestem spokojny o kontrakt Jasona. Natomiast jeśli Patryk odejdzie to jest większe pole manewru w negocjacjach z Hampelem, ale nie wyobrażam sobie żeby dostał kontrakt na dotychczasowym poziomie. Trzeba się szanować, nie zasłużył na taki. Najwyżej trzeba poszukać na rynku alternatyw. Ja bym chętnie wymienił Hampela na Piotrka Pawlickiego

    W ostateczności skleci się skład na 4-5 miejsce w lidze i tyle. Nie musimy za wszelką cenę walczyć o majstra. Jeśli Gorzów z Lesznem chcą się dojechać finansowo to niech to zrobią, krzyż na drogę.
    Jeśli prawdą jest to, jakie pieniądze mu tam oferują. I, ze ten kontrakt faktycznie sfinansuje Budnex w całości, to ja mam obawy czy aby się Dudki na Gorzów nie skuszą.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #10135
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    A niech się kuszą. Nie ma co za wszelka cene zabijac się o coroczny cyrk zwiazany z kontraktem Patryka. Odkad pamietam, tylko z Patrykiem sa takie coroczne przepychanki...tzn raczej z panią Honoratą ( pozdrawiam )

    Dzieciaki popłaczą w przedszkolach jak za Walaskiem swego czasu i tyle. Klub bedzie istniał dalej.

    Wszyscy wiedza, ze Patryka miejsce jest w ZG, no ale jak ma zgarnac kilkaset tysiecy wiecej, to argument ma dosyc mocny. Kazdy z nas by za takie kwoty zmienil pracodawce. Taka prawda.

    A tak w ogole to Patryk pewnie zostanie w ZG. Co roku budowanie napiecia, a konczy sie tak samo.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 05-10-2016 o 14:08

  12. Powrót do góry    #10136
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jeśli prawdą jest to, jakie pieniądze mu tam oferują. I, ze ten kontrakt faktycznie sfinansuje Budnex w całości, to ja mam obawy czy aby się Dudki na Gorzów nie skuszą.
    Wiesz gdyby chodziło o podpis Honoraty to no problem ale Patryk ci tego nie podpisze, spokojnie
    Co innego Leszno. W każdym razie ja wrzuciłem na luz, ufam Zdzichowi że zrobi wszystko co się da. A jak się nie da to trudno, świat się nie zawali.

  13. Powrót do góry    #10137
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Carlitos od Piotrka to Ty się odpimpaj

  14. Powrót do góry    #10138
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Carlitos od Piotrka to Ty się odpimpaj
    i wice wersal Patryk

  15. Powrót do góry    #10139
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to jest własnie gwóźdź programu. Z tego co wiem, nie am szans aby Jaro dostał tyle ile miał do tej pory. Kwestia tego ile zejdzie z ceny ?

    Na dzisiaj to Doyle i Dudek to priorytety. I to musi się wyjaśnić w ciągu tygodnia. Góra dwóch tygodni. Bo potem trzeba ewentualnie zacząc rozmowy szczegółowe z innymi zawodnikami, w razie gdyby ci odpadli. A tak an marginesie, Doyle ma mocne oferty z Gorzowa i Leszna, Dudek podobnie, z tym że tutaj wszyscy mówią o Lesznie (i faktycznie ma z Leszna mocną ofertę) ale po cichu Gorzów również złożył mu mocną ofertę. Tyle, ze Gorzów robi to po cichu ze względu chyba na fakt aby nie wystraszyć Pawlickiego, Puka czy Zagara. Podobno oferta Gorzowa dla Patryka przebija tą leszczyńską. Dla Zmory to bardzo dobry deal by był. Bo w jego przypadku Budnex chce w 100 % pokryć koszty Patryka w SE oraz chcą mu coś tam zasponsorować jego udział w SGP. Chyba nadszedł czas aby firmę Budnex zacząć ignorować w ZG i okolicach

    Kopara opadnie mi do samej ziemi jak by w Stali wylądowali Doyle i Patryk.

    Co ciekawe, w Gorzowie nie za bardzo widza Piotra Pawlickiego, choć jego brat robił już rozeznanie u Zmory czy ten byłby zainteresowany takim rozwiązaniem. Jest taka możliwość, ze jak by Stali udało się zwerbowac Patryka, to Przemek z Piotrem musieliby szukać nowego pracodawcy. Niewykluczone, ze przygarnął by ich Rusko, za rozsądne pieniądze oczywiście
    Starczy w ogóle w Gorzowie miejsca dla Bartka Zmarzlika w przyszłym roku? Dudek, Doyle, Vaculik, Pawlicki. Nie wiem jak oni ich tam upchną.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Słowianka (06-10-2016)

  17. Powrót do góry    #10140
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czy ja wiem czy wyszło z Karpovem ? Kilka meczow pojechal ponad stan, ale sporo zawalil. Generalnie w przekroju sezonu jechał dokładnie to, co wiekszosc tutaj przewidywała na forum ( nie tylko ludzie z ZG ).

    Karpov mocno spuscil z tonu po powrocie Jarka...sam jestem ciekaw dlaczego
    Andrej w PO 1,0 na bieg a i tak podciagnal w rewanzu o braz w Zielonej Gorze.

    Wszyscy o Protasie i Dudku a zapominaja o Karpowie ,ktory 3 mecze PO zawalil calkowicie.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    t_zg (05-10-2016)

  19. Powrót do góry    #10141
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    może ten Lebiediev to u was za Karpova co?

  20. Powrót do góry    #10142
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    może ten Lebiediev to u was za Karpova co?
    Mówią że Wrocław.Miał być młody Fricke bedzie mlody Lebiediew.

  21. Powrót do góry    #10143
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Spokojnie, Patryk do Gorzowa ci nie pójdzie. Ot Zmora składa oferty żeby bardziej podbić cenę jaką my albo Leszno zapłaci Patrykowi.
    Jestem spokojny o kontrakt Jasona. Natomiast jeśli Patryk odejdzie to jest większe pole manewru w negocjacjach z Hampelem, ale nie wyobrażam sobie żeby dostał kontrakt na dotychczasowym poziomie. Trzeba się szanować, nie zasłużył na taki. Najwyżej trzeba poszukać na rynku alternatyw. Ja bym chętnie wymienił Hampela na Piotrka Pawlickiego

    W ostateczności skleci się skład na 4-5 miejsce w lidze i tyle. Nie musimy za wszelką cenę walczyć o majstra. Jeśli Gorzów z Lesznem chcą się dojechać finansowo to niech to zrobią, krzyż na drogę.



    Myślisz że Adasia stać na więcej niż Golloba w jego wieku (średnia w lidze 2,71/bieg) ?
    A podobnież Hampela na 100% miał brac Termos
    czy tam nawet Rusko?
    !Adrian walcz!

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    kowjanko (05-10-2016)

  23. Powrót do góry    #10144
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Andrej w PO 1,0 na bieg a i tak podciagnal w rewanzu o braz w Zielonej Gorze.

    Wszyscy o Protasie i Dudku a zapominaja o Karpowie ,ktory 3 mecze PO zawalil calkowicie.
    Na dobrą sprawę to zawalili wszyscy oprócz Jasona. Generalnie jednak inne zadania w drużynie ma Karpov, a inne Protasiewicz czy Dudek. Fakt, że Andriej PO zawalił, ale nie może to też przyćmiewać jazdy tego chłopaka przez cały sezon, która i tak była powyżej oczekiwań.

    Odniosę się jeszcze do propozycji kontraktów o których pisał Mariusz. Moim zdaniem to jest złe rozwiązanie. Jeżeli np. taki Doyle jedzie świetny sezon i punktuje znakomicie, a reszta drużyny zawali to dlaczego on ma w takiej sytuacji mniej zarobić (zakładając, że np. Falubaz nie wszedłby do PO) ?
    TeamLindgren

  24. Powrót do góry    #10145
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Na dobrą sprawę to zawalili wszyscy oprócz Jasona.

    Zgardzinski pojechał swoje. Nie uważam, żeby zawalil, a wrecz pojechał ładnie, jak na 2 juniora.

    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    ale nie może to też przyćmiewać jazdy tego chłopaka przez cały sezon, która i tak była powyżej oczekiwań.
    Ostatnio sprawdzalem wlasnie jego wyniki i szczerze to sie troche wyrownuje, nawet ze wskazaniem na minus na przestrzeni calego sezonu. Pojechal w ZG na poziomie lidera 1 spotkanie, moze 1 mecz do tego bardzo dobrze, jeden wyjazd ok na torze w Grudziadzu ktory zna super, reszta albo tak, jak wszyscy zakladali, albo ponizej oczekiwan.

    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Odniosę się jeszcze do propozycji kontraktów o których pisał Mariusz. Moim zdaniem to jest złe rozwiązanie. Jeżeli np. taki Doyle jedzie świetny sezon i punktuje znakomicie, a reszta drużyny zawali to dlaczego on ma w takiej sytuacji mniej zarobić (zakładając, że np. Falubaz nie wszedłby do PO) ?

    Bo to sport druzynowy w przypadku polskiej ligi ? Jak kazdy bedzie patrzyl tylko na siebie, to pozniej sa sytuacje jak Protas vs Pieszczek, gdzie wpakowuja siebie w bandy, byle zdobyc to oczko wiecej do faktury.

  25. Powrót do góry    #10146
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Masz rację w kwestii Zgardzińskiego. Jakoś o nim zapomniałem. Ogólnie szkoda, że Alex odniósł tą kontuzję przed sezonem, bo na treningach wyglądał naprawdę nieźle, a w tych kilku meczach co pojechał zaprezentował się znacznie lepiej od Niedźwiedzia. Wszyscy się w sumie śmieją ze Zgardy, a ja coś tak czuję, że to może być za rok jeden z lepszych juniorów w kraju W kwestii Karpova: dla mnie zadanie swoje wykonał. U siebie to był bardzo mocny punkt. Jedyny słabszy mecz w jego wykonaniu to ten z Toruniem. Z wyjazdami wiadomo było gorzej, ale ja tam cudów od niego nie wymagałem. Dla mnie jako zawodnik nr 5/6 w drużynie zdecydowanie może zostać.

    Warto byłoby też zwrócić uwagę na takiego chłopaka jak Patrick Hansen. Ostatnio w Gdańsku latał jak dziki, a po małej śmigał lepiej niż Hans Andersen i MJJ w szczycie formy. Za kilka lat może to być naprawdę znakomity jeździec.

    Bo to sport druzynowy w przypadku polskiej ligi ? Jak kazdy bedzie patrzyl tylko na siebie, to pozniej sa sytuacje jak Protas vs Pieszczek, gdzie wpakowuja siebie w bandy, byle zdobyc to oczko wiecej do faktury.
    Tak, tylko nie o to chodzi. W tamtej propozycji było coś takiego, że jak np. drużyna nie wejdzie do PO to nikt nie dostaje podwyżek. A skoro np. Doyle jedzie cały czas na poziomie lidera i wypruwa sobie żyły, a inni dają dupy to dlaczego on ma na tym tracić skoro to nie jego wina ? Cała drużyna nie może mieć takiej samej odpowiedzialności za wynik, bo wiadomo, że x będzie jechał lepiej, a y gorzej, ale to nie jest powód by w tym wypadku x mniej zarobił. Bo niby co on więcej może zrobić ? Wsiąść za y na motocykl ? A kwestia "patrzenia tylko na siebie" jest już i tak dobrze rozwiązana. Właśnie dlatego 3 jest tak samo płatne jak 2*. Protasiewicz i Pieszczek to są specyficzne przypadki. Oni zwyczajnie nie potrafią jeździć parowo.
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 05-10-2016 o 15:32
    TeamLindgren

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Reptile za jego przydatny post!

    t_zg (05-10-2016)

  27. Powrót do góry    #10147
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Tak, tylko nie o to chodzi. W tamtej propozycji było coś takiego, że jak np. drużyna nie wejdzie do PO to nikt nie dostaje podwyżek. A skoro np. Doyle jedzie cały czas na poziomie lidera i wypruwa sobie żyły, a inni dają dupy to dlaczego on ma na tym tracić skoro to nie jego wina ? Cała drużyna nie może mieć takiej samej odpowiedzialności za wynik, bo wiadomo, że x będzie jechał lepiej, a y gorzej, ale to nie jest powód by w tym wypadku x mniej zarobił. Bo niby co on więcej może zrobić ? Wsiąść za y na motocykl ? A kwestia "patrzenia tylko na siebie" jest już i tak dobrze rozwiązana. Właśnie dlatego 3 jest tak samo płatne jak 2*. Protasiewicz i Pieszczek to są specyficzne przypadki. Oni zwyczajnie nie potrafią jeździć parowo.

    No ale może przyjść taki mecz, ze to Doyle da doopy. I wtedy ci pozostali będą musieli za niego nadrobić. Na tym polega zespołowość.

    Odniosę się jeszcze do propozycji kontraktów o których pisał Mariusz. Moim zdaniem to jest złe rozwiązanie. Jeżeli np. taki Doyle jedzie świetny sezon i punktuje znakomicie, a reszta drużyny zawali to dlaczego on ma w takiej sytuacji mniej zarobić (zakładając, że np. Falubaz nie wszedłby do PO) ?
    Po pierwsze, taki Doyle skoro jedzie dobrze w RZ to i tak zarobi więcej niż np. dobrze jeżdżący Karpov. Ba ma stawkę większą. Po drugie, obaj zarobią więcej, jeśli drużyna awansuje do PO. Czemu tak ? Ano dlatego, ze w PO są dodatkowe wpływy do budżetu za racji premii sponsorskich, od TV, od SE, czy z biletów. Więc to ma być premia za wynik zespołu. Dodatkowy bonus ma być za finał i jego wygranie. Czyli reasumując, następuje stopniowanie wynagrodzeń. Czemu tak ? Bo najwyraźniej takie są uwarunkowania finansowe budżetu klubu. Czemu sponsorzy płacą dodatkową transzę dopiero za awans do PO ? Bo liczą, ze te mecze przyciągają zdecydowanie większą oglądalność niż te z RZ. O finale już nie wspomnę. Tak się własnie kształtuje rynek sponsorski w klubach, co rzutuje na płace zawodników. Inna sprawa, ze jeszcze dzisiaj, niektóre kluby. chcąc przebić jakąś ofertę, mogą dać lepsze warunki jakiemuś zawodnikowi. Czyli nie stopniować takiego zawodnika ale od razu dać mu pełną stawkę bez żadnych uwarunkowań. Wtedy możemy stracić takiego Dudka czy Doyle. Tylko że taki zawodnik musi pamiętać, ze w trakcie sezonu, jak klubowi się nie powiedzie, lub powiedzie aż za dobrze (Stal Gorzów) to może dojść do renegocjacji kontraktu
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #10148
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A podobnież Hampela na 100% miał brac Termos
    czy tam nawet Rusko?

    To zacytuj te "100%" proszę.
    Ja napisałem wtedy ze skoro Hampel nie jedzie mimo wyleczenia kontuzji to znaczy ze nie chce ryzykować bo już jest dogadany z Rusko albo Toruniem.
    Jaro jednak wyjechał a po tym co pokazał to raczej wielkich tłumów do niego nie będzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  29. Powrót do góry    #10149
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    To zacytuj te "100%" proszę.
    Ja napisałem wtedy ze skoro Hampel nie jedzie mimo wyleczenia kontuzji to znaczy ze nie chce ryzykować bo już jest dogadany z Rusko albo Toruniem.
    Jaro jednak wyjechał a po tym co pokazał to raczej wielkich tłumów do niego nie będzie.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie chce mi się szukać, więc powiem, że się pomyliłem
    z 100%, jednak pisałeś że pójdzie do Termosa i to jest fakt.
    Tak samo jak pisałeś, że Termos szuka kupca na klub
    ale to akurat jest ciężkie do weryfikacji.
    !Adrian walcz!

  30. Powrót do góry    #10150
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    A to akurat wiem na pewno.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  31. Powrót do góry    #10151
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    Dobrze że nasz prezes chce sprawę z Dudkiem zamknąć w tym tygodniu Na jego miejsce trzeba ściągnąć Polaka a łatwe to nie będzie Hampel i zostanie tak mi się wydaje nikt mu nie da nie wiadomo ile po tym co pokazywał a Przy Cieślaku może odbudować formę

  32. Powrót do góry    #10152
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Ale czerstwe bułeczki zaserwowała dziś piekarnia .

    IVERSEN
    KARP
    DOYLE
    HAMPEL
    PEPE
    ZGARDA
    NIEDZWIEDZ

    kosmetyczna zmiana , ale nic lepszego upiec nie mogą
    TYLKO FALUBAZ

  33. Powrót do góry    #10153
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Ale czerstwe bułeczki zaserwowała dziś piekarnia .

    IVERSEN
    KARP
    DOYLE
    HAMPEL
    PEPE
    ZGARDA
    NIEDZWIEDZ

    kosmetyczna zmiana , ale nic lepszego upiec nie mogą
    No a może by tak pójść na pełnej qwie i postawić wszystko na głowie?

    1. Jaro
    2. Piter
    3. Jason
    4. Przemek
    5. Pepe
    6. Burza
    7. Alex

    I mamy wśród kibiców delegację z Leszna

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Eneasz (06-10-2016)

  35. Powrót do góry    #10154
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Ale czerstwe bułeczki zaserwowała dziś piekarnia .

    IVERSEN
    KARP
    DOYLE
    HAMPEL
    PEPE
    ZGARDA
    NIEDZWIEDZ

    kosmetyczna zmiana , ale nic lepszego upiec nie mogą
    To z Patrykiem juz rozmawiał wasz prezio w tym tyg??? Czy jeszcze jakieś rozmowy na ten tydzień szykują u was w klubie????

    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No a może by tak pójść na pełnej qwie i postawić wszystko na głowie?

    1. Jaro
    2. Piter
    3. Jason
    4. Przemek
    5. Pepe
    6. Burza
    7. Alex

    I mamy wśród kibiców delegację z Leszna
    Czyli my kibicujemy Falubazowi , a wy Unii w przyszłym roku ??? 😀
    Ostatnio edytowane przez NeverGiveUp38 ; 05-10-2016 o 22:09

  36. Powrót do góry    #10155
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No a może by tak pójść na pełnej qwie i postawić wszystko na głowie?

    1. Jaro
    2. Piter
    3. Jason
    4. Przemek
    5. Pepe
    6. Burza
    7. Alex

    I mamy wśród kibiców delegację z Leszna
    Czyli Leszno do Zg a Zg do Lleszna na wychowankow... ja ******** Panie świat oszalał...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  37. Powrót do góry    #10156
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Panowie tutaj nie ma co się śmiać . Rozumiem że to cyrk objazdowy , ale leszczynianie w Gorzowie , zielonogórzanie w Lesznie , gorzowski Puk w zielonej .. to już jest dramat , może jeszcze Cyfera z Zagarem przygarniemy kto wie . Kto to jeszcze będzie chciał oglądać ?
    TYLKO FALUBAZ

  38. Powrót do góry    #10157
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    Czyli Leszno do Zg a Zg do Lleszna na wychowankow... ja ******** Panie świat oszalał...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Wyobraź sobie teraz XV bieg na Smoku. Pod taśmą Piter z Jaro kontra Dudek z Koldim a ty się qwa zastanawiasz KOMU MAM KIBICOWAĆ?!

  39. Powrót do góry    #10158
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wyobraź sobie teraz XV bieg na Smoku. Pod taśmą Piter z Jaro kontra Dudek z Koldim a ty się qwa zastanawiasz KOMU MAM KIBICOWAĆ?!
    Ale by były jajca 😂

  40. Powrót do góry    #10159
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    To z Patrykiem juz rozmawiał wasz prezio w tym tyg??? Czy jeszcze jakieś rozmowy na ten tydzień szykują u was w klubie????



    Czyli my kibicujemy Falubazowi , a wy Unii w przyszłym roku ??? 😀
    Czyli, że co?

    Wełna i trybuna ,,K''?????

    To dopiero byłby transfer...........

  41. Powrót do góry    #10160
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Czyli, że co?

    Wełna i trybuna ,,K''?????

    To dopiero byłby transfer...........
    Chodź do nas przy starcie, co tam bedziesz ryja darł na K. Szkoda strun głsoowych Ja tam nigdy nie byłem na K.

  42. Powrót do góry    #10161
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Chodź do nas przy starcie, co tam bedziesz ryja darł na K. Szkoda strun głsoowych Ja tam nigdy nie byłem na K.

    Ty będziesz u nas koło tunelu siedział 😀

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (05-10-2016)

  44. Powrót do góry    #10162
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Chodź do nas przy starcie, co tam bedziesz ryja darł na K. Szkoda strun głsoowych Ja tam nigdy nie byłem na K.
    Z ,,tych '' okolic mam złe wspomnienia
    Do dziś pamiętam jak za małego dostałem parasolem po głowie od jakiegoś dziadka

  45. Powrót do góry    #10163
    Zaawansowany Awatar NeverGiveUp38
    Dołączył
    21-09-2015
    Postów
    2,164
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 499 w 315 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Czyli, że co?

    Wełna i trybuna ,,K''?????

    To dopiero byłby transfer...........
    A Mariusz w Lesznie jak sektor Fan zreaktywuja 😀

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi NeverGiveUp38 za jego przydatny post!

    Dominik (05-10-2016)

  47. Powrót do góry    #10164
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Z ,,tych '' okolic mam złe wspomnienia
    Do dziś pamiętam jak za małego dostałem parasolem po głowie od jakiegoś dziadka
    Tamtej wieżyczki już nie ma. Jest jakaś obrzydliwa makabryła, bez atmosfery. I ten jeszcze "wystrój" wewnątrz i catering. Po prostu wstyd ludzi wpuścić. Ale sam start jest gicior. Widać czołganie i żużlowe szachy przed startem. To lubię najbardziej!

    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Ty będziesz u nas koło tunelu siedział ��
    No co ty, ja uwielbiam qwa moknąć na waszej VIPowskiej. Ostatnio w doborowym towarzystwie kibicki Unii Leszno. Honorata miała na imię

  48. Powrót do góry    #10165
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez NeverGiveUp38 Zobacz posta
    Ale by były jajca ��
    To już coraz mniejsze jajca, teraz przywiązanie do barw czy klubów to już rzadkość i takie transfery co kiedyś były sporą rzadkością, teraz bywają na porządku dziennym.
    Pogoń za kasą i myślenie biznesowe teraz grają pierwsze skrzypce.

    Tylko kibic zawsze wierny swojej drużynie. (no nie każdy, bo nawet na tym forum bywają "zdrajcy"
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 05-10-2016 o 22:45
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  49. Powrót do góry    #10166
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Shelve to był chyba przytyk do mnie ale ja nigdy nie ufałem łysym fryzjerom i kelnerom a większych zdrajców i hipokrytów od ciebie kolego to szukać jak igły w stogu siana więc ta zdrada jest dla mnie zaszczytem.Z Gorzowa mi się nie pali wracać tyle że bez Puka będą jak chodnik bez ulicy
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  50. Powrót do góry    #10167
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Tamtej wieżyczki już nie ma. Jest jakaś obrzydliwa makabryła, bez atmosfery. I ten jeszcze "wystrój" wewnątrz i catering. Po prostu wstyd ludzi wpuścić. Ale sam start jest gicior. Widać czołganie i żużlowe szachy przed startem. To lubię najbardziej!



    No co ty, ja uwielbiam qwa moknąć na waszej VIPowskiej. Ostatnio w doborowym towarzystwie kibicki Unii Leszno. Honorata miała na imię
    CarlitosFalubaz to byłeś Ty na IMPie w Lesznie?:-D nono

    Po takich transferach będę się czuł prawie, jak u siebie w domu Osiedlowe grafy trzeba w polowie strzelić na bialo-niebieskie, bo szykują się migracje ludzi z Leszna. Analogicznie Leszno już także nie będzie 100% Unia.

    Świat się kończy

  51. Powrót do góry    #10168
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ali_G Zobacz posta
    CarlitosFalubaz to byłeś Ty na IMPie w Lesznie?:-D nono

    Po takich transferach będę się czuł prawie, jak u siebie w domu Osiedlowe grafy trzeba w polowie strzelić na bialo-niebieskie, bo szykują się migracje ludzi z Leszna. Analogicznie Leszno już także nie będzie 100% Unia.

    Świat się kończy
    Hahah nie, mówię o odwołanym meczu z Falubazem Na IMP padało w ogóle ?

    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Shelve to był chyba przytyk do mnie ale ja nigdy nie ufałem łysym fryzjerom i kelnerom a większych zdrajców i hipokrytów od ciebie kolego to szukać jak igły w stogu siana więc ta zdrada jest dla mnie zaszczytem.Z Gorzowa mi się nie pali wracać tyle że bez Puka będą jak chodnik bez ulicy
    A nie mówiłem. Gorączka Wschodniego Zawarcia i tyle w temacie.

  52. Powrót do góry    #10169
    Zaawansowany
    Dołączył
    21-11-2002
    Postów
    2,422
    Kliknij i podziękuj
    266
    Podziękowania: 54 w 43 postach
    http://www.zielonagora.sport.pl/spor...i-do-lodzi.htm


    To już nie chce walczyć o skład w ekstralidze

  53. Powrót do góry    #10170
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wyobraź sobie teraz XV bieg na Smoku. Pod taśmą Piter z Jaro kontra Dudek z Koldim a ty się qwa zastanawiasz KOMU MAM KIBICOWAĆ?!
    Jeszcze lepiej u nas Piter z Hampelem u nich Dudek z Zengim i nie wiem czy sie smiać czy płakać, a potem dziwota ze frekwencja słaba

    Jestem ciekaw jak to kiedyś kibice przeżywali jak np taki Krzystyniak opuszczał Falubaz na rzecz Uni, bo Zengi to juz trochę inna epoka

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi szmacianek za jego przydatny post!

    Dominik (06-10-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •