Strona 152 z 231 PierwszyPierwszy ... 52102142150151152153154162202 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 6,796 do 6,840 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #6796
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Grudziadz nie ułatwia nam zadania
    wygracie w Grudziadzu i......... Toruniu z Emilem w skladzie.

  2. Powrót do góry    #6797
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    wygracie w Grudziadzu i......... Toruniu z Emilem w skladzie.
    W Toruniu to już raczej nikt nie wygra w tym sezonie. Zresztą nie ma takiej konieczności co pokazują wyniki wyjazdowe tej ekipy

  3. Powrót do góry    #6798
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Grudziadz nie ułatwia nam zadania
    Najlepiej to nie oglądać się na innych, tylko lać przeciwników jak leci zbierać punkty.
    Z każdym meczem powinniście być silniejsi, także brać sprawy w swoje ręce i nie szukać jakiś spółdzielni czy komityw.

    Nie uda się to trudno, przynajmniej wasi sternicy bedą wiedzieli na czym stoją i niektórych może pogonią w pieruny.

    Nie ma tego złego ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #6799
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    W Toruniu to już raczej nikt nie wygra w tym sezonie. Zresztą nie ma takiej konieczności co pokazują wyniki wyjazdowe tej ekipy
    ja mysle ze akurat leszno tam wygrac moze

  5. Powrót do góry    #6800
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Gratulacje myszowaci tylko karwa na cholerę wam ten bonus ? no nic komitywa z Grudziadzem i wywalamy pierniki z PO
    Jeśli coś przywieziemy z Rybnika lub Tarnowa , to do Was wpadniemy na zwiedzanie pobliskiego zoo

  6. Powrót do góry    #6801
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Mariusz to się chyba wczoraj pod ziemie zapadł, jak Hampel nie wyjechał na prezentacje.

    P.S. Tak sobie mysle, ze powoli klaruje się skład na przyszły sezon. I jak dla mnie nie potrzeba niewiadomo jakich zakupów czynić. Doyle powoli staje się już naszym wychowankiem ( dla Torunia się tak nie poswiecal ), wiec :

    Protas
    Dudek
    Karpov ( gosc juz 17 razy udowodnil, ze zasluzul na kontrakt na poziomie Hampela na przyszły sezon )
    Doyle
    Saszka / ? ( tutaj bym widzial jakiegoś sredniaka typu Pedersen - warunek...musi się odkochać )
    Misio
    Jakis zaciąg z Gorzowa albo Leszna ( bo tam maja pełno rokujacych juniorów w szkółkach )

    Może nie jest druzyna z przewagą wielkich nazwisk i na papierze na złoto, ale druzyna ktorej się po prostu chce ścigać, jezdzaca widowiskowo i dajaca ludziom emocje. A chyba o to w tym wszystkim chodzi.

    edit: z ciekawostek :

    " - Każdy sobie pomaga, czy jest to Karpov czy Doyle czy ktokolwiek inny. Mamy duże oparcie w kapitanie, który od niedzieli ma ksywę "saper" "

    Powiedział Cieślak. Chodzi o to, ze po ostatnim marudzeniu Protasa, narodowy wytlumaczyl mu, ze lochy ma wykrywac niczym saper miny...Protas się tego nauczył i dostał miano sapera druzyny.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 20-06-2016 o 08:48

  7. Powrót do góry    #6802
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Protas
    Dudek
    Karpov ( gosc juz 17 razy udowodnil, ze zasluzul na kontrakt na poziomie Hampela na przyszły sezon )
    Doyle
    Saszka / ? ( tutaj bym widzial jakiegoś sredniaka typu Pedersen - warunek...musi się odkochać )
    Misio
    Jakis zaciąg z Gorzowa albo Leszna ( bo tam maja pełno rokujacych juniorów w szkółkach )

    Może nie jest druzyna z przewagą wielkich nazwisk i na papierze na złoto, ale druzyna ktorej się po prostu chce ścigać, jezdzaca widowiskowo i dajaca ludziom emocje. A chyba o to w tym wszystkim chodzi.

    edit: z ciekawostek :

    " - Każdy sobie pomaga, czy jest to Karpov czy Doyle czy ktokolwiek inny. Mamy duże oparcie w kapitanie, który od niedzieli ma ksywę "saper" "

    Powiedział Cieślak. Chodzi o to, ze po ostatnim marudzeniu Protasa, narodowy wytlumaczyl mu, ze lochy ma wykrywac niczym saper miny...Protas się tego nauczył i dostał miano sapera druzyny.
    Też by mi pasował tego typu składzik. Bez fajerwerków, ale za to ekipa walczaków.
    Może jeszcze do tego jakiś Rusek np. Grisza i ekipa gotowa.
    Griszka jaki jest, taki jest, ale dobrze jezdzić potrafi.

    Fochów nie strzela, na pieniądze nie jest chytry.

    Wpoić mu żeby troche profesjonalniej podchodził do tego sportu i niech cieszy oko kibica swoją jazdą.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #6803
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Fochów nie strzela, na pieniądze nie jest chytry.

    Tutaj akurat troche poleciałeś

  9. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Falubaz (20-06-2016), Jacazg (20-06-2016), PrzemoZG (20-06-2016), kasia_gw (20-06-2016)

  10. Powrót do góry    #6804
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Griszka jaki jest, taki jest, ale dobrze jezdzić potrafi.

    Fochów nie strzela, na pieniądze nie jest chytry.
    przestan swietowac to wspaniale zwyciestwo z wczoraj..

  11. Powrót do góry    #6805
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Żadnych obcych juniorów. Jedziemy tym co jest.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Eneasz (20-06-2016)

  13. Powrót do góry    #6806
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Tutaj akurat troche poleciałeś
    Chodzi mi, że nie ceni się pewnie tak, jak inne tuzy tego sportu przed sezonem.
    Dać mu taki kontrakt, niech kase zbiera głównie z toru i przeszkolić niech ten uśmiech troche bardziej profesjonalniej wygląda i niech próbuje zaskarbić sobie serca kibiców.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 20-06-2016 o 10:06
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  14. Powrót do góry    #6807
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Żadnych obcych juniorów. Jedziemy tym co jest.

    Czyli ? Ja też postawiłbym na swoich.. Alex i Potoniec ?

  15. Powrót do góry    #6808
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,845
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,130 w 1,485 postach
    Jakikolwiek swój junior.
    W przyszłym sezonie tylko Drabik będzie hegemonem wśród juniorów, raczej w parę miesięcy nikt nie osiągnie poziomu na 5-10 pkt w lidze.
    Bądźmy spokojni cała liga będzie dysponować parą juniorów o podobnej sile, jeśli gdzieś stracimy punkty na juniorach to nieznacznie.
    Nie lękajcie się.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (20-06-2016)

  17. Powrót do góry    #6809
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Karpov melduje wykonanie zadania.
    Gość jest niesamowity, kupił swoją jazdą i postawą wielu kibiców.

    K. jpg.jpg
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    t_zg (20-06-2016)

  19. Powrót do góry    #6810
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czyli ? Ja też postawiłbym na swoich.. Alex i Potoniec ?
    Misio jest już swój
    Alex, Misio + szkółka i żadnych transferów. Kiedy mamy tego juniora wychować ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  20. Powrót do góry    #6811
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    dokladnie.
    z kozackich juniorow zostana Drabik i ew. Woryna. Pozniej bedzie przepasc i nasi na tym tle beda wygladac dobrze.

    Do tego Laguta zamiast Hampela i jedziemy znowu o DMP. Nie kazdy lubi lagute ale to najlepiej obecnie jezdzacy zawodnik na swiecie.

  21. Powrót do góry    #6812
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    dokladnie.
    z kozackich juniorow zostana Drabik i ew. Woryna. Pozniej bedzie przepasc i nasi na tym tle beda wygladac dobrze.
    W sumie dobrze, że się lekceważy naszych Za rok oddalamy petardy.

  22. Powrót do góry    #6813
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    W sumie dobrze, że się lekceważy naszych Za rok oddalamy petardy.
    Byku jak narazie to ddalacie się od PO.
    Wasza juniorka za rok może mieć moc, ale z cieniującymi seniorami, to nawet te juniorskie petardy mogą nie wystarczyć.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 20-06-2016 o 10:52
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  23. Powrót do góry    #6814
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Byku jak narazie to ddalacie się od PO i tu należy się skupić.
    Z cieniującymi seniorami, to nawet te juniorskie petardy mogą nie wystrczyć.


    Miało być -> odpalamy PO w dużej mierze w naszych rękach. Na dzień dobry obronić bonus z piernikami, nie przegrać już nic u siebie ogarnąć przynajmniej jeden wyjazd i będzie git.

  24. Powrót do góry    #6815
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Byku jak narazie to ddalacie się od PO.
    Wasza juniorka za rok może mieć moc, ale z cieniującymi seniorami, to nawet te juniorskie petardy mogą nie wystarczyć.
    Zrobiłem sobie symulację na pokredzie.pl i wyszło mi że Unia wchodzi z 4 miejsca. Z Emilem w składzie to będzie inna drużyna.

  25. Powrót do góry    #6816
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,698
    Kliknij i podziękuj
    147
    Podziękowania: 794 w 451 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Zrobiłem sobie symulację na pokredzie.pl i wyszło mi że Unia wchodzi z 4 miejsca. Z Emilem w składzie to będzie inna drużyna.
    Muszą wygrać w Grudziądzu, a najlepiej jeszcze w Rybniku i zdobywać bonusy. Chyba, że wygrają w Toruniu, to będzie z górki
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  26. Powrót do góry    #6817
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

    W Rybniku wygrają na luzaku. Obstawiałem tez ich wygrana w Poznaniu i wygrana z Falubazem (50-40 czyli bez bonusów) oraz przegraną minimalnie z GKM i oczywiście w Toruniu.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  27. Powrót do góry    #6818
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Zrobiłem sobie symulację na pokredzie.pl i wyszło mi że Unia wchodzi z 4 miejsca. Z Emilem w składzie to będzie inna drużyna.
    Ja tam nawet kibuje Unii, aby wskoczyła do tych PO.
    Staluchna też nie może mieć za łatwo w drodze do ewntualnego finału.

    Tu nie ma być lekko, łatwo i przejemnie.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 20-06-2016 o 14:42
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #6819
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Moim zdaniem Falubaz zamiast kontraktować zawodnika pokroju Griszy powinien pomysleć o jakiejs wschodzącej gwiezdzie zuzla typu Lambert,Logaczow,Kurtz.Liderzy Dudek,Protas,Doyle druga linia Saszka,Karpov i ten mlody i wyglada to bardzo solidnie

  29. Powrót do góry    #6820
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Ja proponuję nie schodzić z tegorocznego tropu i kupić kogoś z Torunia. Oczywiście oprócz duetu H-H, bo ich akurat nie warto.

  30. Powrót do góry    #6821
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Sam Masters, Max Fricke też mogą być nieźli. Ja po naszych doświadczeniach w ostatnich latach postawiłbym na ściąganie średniaków w dużym potencjałem w większej liczbie niż małej ilości gwiazd. Po pierwsze są kontuzje, po drugie gwiazda też może miec słabszy sezon a tak z kilku walczących młodych talentów wykrystalizuje sie zawsze skład i jest zabezpieczenie na wypadek kontuzji etc. A jaka radość jak potencjalnie słabszy wozi tuzów? Pisałem już o tym przed sezonem dlaczego nie chce Hankocka a wole Larsena, Karpova, Doyle'a, Mastersa, Batcha itd.

    Co do meczu to największe brawa dla Marek Cieślak bo to on potrafi tak poukładać zespół i zrobić tor.
    Coś czuję, że Dobrucki czy Frątczak by tego ułożyli jak on, drużyna wyraźnie się polepsza. Nie wiem jak on to robi słuchając jego wypowiedzi bo wydaje się mieć bardzo proste pojmowanie świata i nieskomplikowane podejście do tematów. Może to właśnie jego sposób na robienie atmosfery i rozwiązywanie problemów?

    Faktem jest, ze Narodowy w składzie to skarb bo co znaczą same nazwiska bez dobrego prowadzącego to widać po Toruniu. Zresztą Termos się wypowiedział, że dobry skład moze nawet jego syn poprowadzić więc... Tylko ciekawe po co płacą Kościesze i Gajesowi?

    Na pewno coś do udowodnienia miał Doyle i to udowodnił Jego akcja z 14 biegu na ostatnim łuku była bardzo ryzykowna, aż się zastanawiałem czy nie ryzykuje znów dla 1 punkta za bardzo i nie wyeliminuje się z kolejnych meczy jakimś upadkiem po szaleńczym ataku.

    Kapitan to klasa sama w sobie jeśli chodzi o jazdę na trasie. Nawet Duzers mimo, że bardziej efektowny to nie robi takich ataków...

    Pieszczek już duuuużo lepiej ale jak wspomniał Cieślak on ciągle popełnia liczne błędy. Ja mam też wrazenie, że on nie potrafi zawalczyć w kontakcie jak Doyle i jak jest akcja na żyletki to on przegrywa (odpuszcza?).

    Zgarda - myślałem że choć starty będą jak zwykle jego atutem ale tym razem nie zaskoczył na plus. Słabo.

    Duzers - Lider i pewniak z prawdziwego zdarzenia.

    Karpov - człowiek meczu, choć tu i Doyle, Protas i Duzers mu nie ustępowali. No ale, że wkręcił się w takie grono

    Justin - swoje zrobił, jakby miał szybszą furmankę pod tyłkiem to by jeszcze zadziwił. Pięknie się bronił przed Przedpełskim mając wolniejszy motocykl.

    Wczorajszy mecz był piękny jak za starych czasów. Widać było jedność i atmosferę w DRUŻYNIE która pokonała zlepek gwiazd. Nie powinien nas uśpić ten sukces bo sezon pokazuje jak zmienna jest forma zespołów ale na ten moment jest dobrze i takim zespołom sie chętnie kibicuje.

    Swoją drogą finansowo musimy tez mieć fajnie bo jeśli Andriej robi punkty Hampela w cenie pewnie kilka razy niższej to klub co mecz oszczędza jakies kilkadziesiąt tysięcy.

    Aha no i zgadzam sie z kimś kto pisał wcześniej, że oglądanie Doyle'a zamiast AJa to przyjemnosć w miejsce męczarni.

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    zigi1976 (20-06-2016)

  32. Powrót do góry    #6822
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Moim zdaniem Falubaz zamiast kontraktować zawodnika pokroju Griszy powinien pomysleć o jakiejs wschodzącej gwiezdzie zuzla typu Lambert,Logaczow,Kurtz.Liderzy Dudek,Protas,Doyle druga linia Saszka,Karpov i ten mlody i wyglada to bardzo solidnie
    Wszystko zależy od budżetu. Łaguty w Falubazie nie chcę z wielu powodów. Mógł tu przyjść już parę lat temu, ale zawsze wolał parę groszy więcej (tylko na papierze) w Częstochowie.
    Z tym młodym zdolnym to też trzeba ostrożnie, bo taki strzał jak z Karpovem nie trafia się często. Np. taki Fricke będzie miał oferty z całej ligi i pewnie będzie niewiele tańszy od zawodników z TOP10 GP.
    Trzeba brać też poprawkę na to, że Protas młodszy nie będzie i stopniowa obniżka formy jest nieunikniona. Zobaczymy jak wróci Sasza, co sobą prezentuje i czy można mu zaufać.
    Ja bym jednak wolał prostą wymianę Zengi zamiast Hampela i tyle. Silna wyrównana ekipa, z dobrymi proporcjami startowców do walczaków, która może wygrać wszędzie i z każdym. Do tego dużo swojaków w składzie, nie ma problemu z kibicami, normalnie sielanka
    Żeby tylko ci juniorzy coś zatrybili bo jak obserwuję to co teraz sobą prezentują to aż żal patrzeć.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 20-06-2016 o 14:14

  33. Powrót do góry    #6823
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Po pierwsze... Hampel nie jest wart tego co sobie by życzył a Walasek tym bardziej.
    Po drugie...Z Pedersena czy Hancocka są tacy liderzy że jutro mogą być robieni przez Mike Trzensioka i Karpowa
    Po trzecie...Doyle,Lindback,Jonsson,Iversen,Zagar,Lin dgren a nawet Justin Segment to tacy drugoligowcy którzy zawsze mogą stać się liderami lub jeżdzić jak ostatnie łajzy.
    Po czwarte...takie czasy
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  34. Powrót do góry    #6824
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Wara od Zengiego. Nie oddamy.

  35. Powrót do góry    #6825
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    CCC
    Cena czyni cuda

  36. Powrót do góry    #6826
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wszystko zależy od budżetu. Łaguty w Falubazie nie chcę z wielu powodów. Mógł tu przyjść już parę lat temu, ale zawsze wolał parę groszy więcej (tylko na papierze) w Częstochowie.
    Z tym młodym zdolnym to też trzeba ostrożnie, bo taki strzał jak z Karpovem nie trafia się często. Np. taki Fricke będzie miał oferty z całej ligi i pewnie będzie niewiele tańszy od zawodników z TOP10 GP.
    Trzeba brać też poprawkę na to, że Protas młodszy nie będzie i stopniowa obniżka formy jest nieunikniona. Zobaczymy jak wróci Sasza, co sobą prezentuje i czy można mu zaufać.
    Ja bym jednak wolał prostą wymianę Zengi zamiast Hampela i tyle. Silna wyrównana ekipa, z dobrymi proporcjami startowców do walczaków, która może wygrać wszędzie i z każdym. Do tego dużo swojaków w składzie, nie ma problemu z kibicami, normalnie sielanka
    Żeby tylko ci juniorzy coś zatrybili bo jak obserwuję to co teraz sobą prezentują to aż żal patrzeć.
    Ja również Łaguty nie widzę w Falubazie. Również uważam, ze jeśli JH odejdzie to wystarczy tylko Zengiego ściągnąć. A i tak będziemy mieli jednego juniora w zapasie. Bo Pepe, Dudek, Zengi, Doyle (koniecznie musi zostać) Karpov i Saszka to daje nam 6 seniorów. I tego modelu bym się trzymał.

    Na Leszno będziemy mieli już w składzie Łoktajeva i może JH. Czyli 31 lipca możemy mieć *****i..sty mecz w Lesznie na Smoku. I wcale nie powiedziane, ze Unia będzie miała spacerek
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #6827
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Mariusz-lepiej nie sugeruj daty powrotu JHJ bo znowu będzie gadania na 3 strony

  38. Powrót do góry    #6828
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja również Łaguty nie widzę w Falubazie. Również uważam, ze jeśli JH odejdzie to wystarczy tylko Zengiego ściągnąć. A i tak będziemy mieli jednego juniora w zapasie. Bo Pepe, Dudek, Zengi, Doyle (koniecznie musi zostać) Karpov i Saszka to daje nam 6 seniorów. I tego modelu bym się trzymał.

    Na Leszno będziemy mieli już w składzie Łoktajeva i może JH. Czyli 31 lipca możemy mieć *****i..sty mecz w Lesznie na Smoku. I wcale nie powiedziane, ze Unia będzie miała spacerek
    Unia będzie tam jechała z nożem na gardle. Mobilizacja będzie taka, że strasznie ciężko będzie nam o dobry występ. W typerze postawiłem 50-40 i brak bonusa, ale nie zdziwi mnie wynik różnicą nawet 12-14 pkt. W jakąś zbawczą rolę Saszy nie wierzę. Pierwszy występ po takiej przerwie i to jeszcze na Smoku. Byleby się nam nie potrzaskał.
    A w przyszłym roku to się zobaczy. Przy takiej szerokiej kadrze dobrych seniorów mamy pewien komfort na wypadek kontuzji, ale też kwasy bo każdy będzie chciał jechać a kogoś trzeba będzie posadzić na ławę. Nie wiem czy taki Sasza podejmie ryzyko. Raczej po tym sezonie pójdzie sobie do beniaminka ligi albo takiego Rybnika. Bo chyba nie zrobi nam takiego numeru, że sprzeda duszę diabłu tfu Stali

  39. Powrót do góry    #6829
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Przyzwoity występ Potońca i Pawliczaka w MIMW w Gorzowie. Niedźwiedź za to godnie nas reprezentował, bo w 5 biegach aż 3 wykluczenia. Stare dobre czasy

  40. Powrót do góry    #6830
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    JH rezygnuje z GP Czech....
    W sumie było to do przewidzenia.
    Ja czekam na Saszkę.

  41. Powrót do góry    #6831
    Ekspert Awatar herbie13
    Dołączył
    18-07-2011
    Postów
    4,781
    Kliknij i podziękuj
    575
    Podziękowania: 929 w 563 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ja również Łaguty nie widzę w Falubazie. Również uważam, ze jeśli JH odejdzie to wystarczy tylko Zengiego ściągnąć. A i tak będziemy mieli jednego juniora w zapasie. Bo Pepe, Dudek, Zengi, Doyle (koniecznie musi zostać) Karpov i Saszka to daje nam 6 seniorów. I tego modelu bym się trzymał.

    Na Leszno będziemy mieli już w składzie Łoktajeva i może JH. Czyli 31 lipca możemy mieć *****i..sty mecz w Lesznie na Smoku. I wcale nie powiedziane, ze Unia będzie miała spacerek
    hehe, bedziesz tak do konca sezonu pisał o Jarku ze wróci ?

  42. Powrót do góry    #6832
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    A niech sobie od razu GP Australii odpuści.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  43. Powrót do góry    #6833
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Mariusz do końca jak uparty "osioł" twierdzi że Jarek wroci, chociaż wszyscy wokół niego się z niego śmieją. ...

    Hampel sam wie że powrót jest mało prawdopodobny. ...ale Mariusz wie lepiej...

    Pytanie brzmi czy Jarkowi warto wrócić na kilka meczy? Żeby ryzykować pogłębienie urazu? Myślę że zdecydowanie lepiej wyciągnąć potężną kasę z ubezpieczalni, i za rok na spokojnie przygotowac się do sezonu...

  44. Powrót do góry    #6834
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wszystko zależy od budżetu. Łaguty w Falubazie nie chcę z wielu powodów. Mógł tu przyjść już parę lat temu, ale zawsze wolał parę groszy więcej (tylko na papierze) w Częstochowie.
    Z tym młodym zdolnym to też trzeba ostrożnie, bo taki strzał jak z Karpovem nie trafia się często. Np. taki Fricke będzie miał oferty z całej ligi i pewnie będzie niewiele tańszy od zawodników z TOP10 GP.
    Trzeba brać też poprawkę na to, że Protas młodszy nie będzie i stopniowa obniżka formy jest nieunikniona. Zobaczymy jak wróci Sasza, co sobą prezentuje i czy można mu zaufać.
    Ja bym jednak wolał prostą wymianę Zengi zamiast Hampela i tyle. Silna wyrównana ekipa, z dobrymi proporcjami startowców do walczaków, która może wygrać wszędzie i z każdym. Do tego dużo swojaków w składzie, nie ma problemu z kibicami, normalnie sielanka
    Żeby tylko ci juniorzy coś zatrybili bo jak obserwuję to co teraz sobą prezentują to aż żal patrzeć.

    Szukasz wroga???

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (20-06-2016)

  46. Powrót do góry    #6835
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez mariozg Zobacz posta
    JH rezygnuje z GP Czech....
    W sumie było to do przewidzenia.
    Ja czekam na Saszkę.
    przecież to info sprzed 3 dni. nie wiedzieliście?

    Czech Speedway @CzechSpeedway
    No Jarek Hampel in #czechsgp, Fredka Lindgren replaces him once again. #official #czechspeedway
    Translate Tweet
    7:24pm · 17 Jun 2016 · Twitter for Android

    Ostatnio edytowane przez Robi ; 20-06-2016 o 21:52

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Buszmen (20-06-2016)

  48. Powrót do góry    #6836
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,828
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Mariusz do końca jak uparty "osioł" twierdzi że Jarek wroci, chociaż wszyscy wokół niego się z niego śmieją. ...

    Hampel sam wie że powrót jest mało prawdopodobny. ...ale Mariusz wie lepiej...

    Pytanie brzmi czy Jarkowi warto wrócić na kilka meczy? Żeby ryzykować pogłębienie urazu? Myślę że zdecydowanie lepiej wyciągnąć potężną kasę z ubezpieczalni, i za rok na spokojnie przygotowac się do sezonu...
    Ja w poście Mariusza wyczytałem MOŻE a co Ty wyczytałeś ,że tak pier.....lisz
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 20-06-2016 o 21:52

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi okano1 za jego przydatny post!

    Mariusz (20-06-2016)

  50. Powrót do góry    #6837
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez PawlickiTeam Zobacz posta
    Mariusz do końca jak uparty "osioł" twierdzi że Jarek wroci, chociaż wszyscy wokół niego się z niego śmieją. ...

    Hampel sam wie że powrót jest mało prawdopodobny. ...ale Mariusz wie lepiej...

    Pytanie brzmi czy Jarkowi warto wrócić na kilka meczy? Żeby ryzykować pogłębienie urazu? Myślę że zdecydowanie lepiej wyciągnąć potężną kasę z ubezpieczalni, i za rok na spokojnie przygotowac się do sezonu...
    A jak JH wróci do ścigania w barwach Falubazu w tym sezonie, to wtedy wymalujesz sobie w sygnaturce, wielkimi literami, "JESTEM OSIOŁ BO ŚMIAŁEM SIĘ Z INNYMI OSŁAMI Z MARIUSZA" ? Zaryzykujesz ?

    Oczywiście, JH sam ci powiedział, ze jego powrót jest mało prawdopodobny ? Czy posłuchałeś Buszmenopodobnych ?

    Welna

    Szukasz wroga???
    Jakiego wroga ?

    Odbieramy co nasze

    Wy podobno macie całą masę diamentów w szkółce to dacie sobie radę
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-06-2016 o 22:25
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #6838
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Mariusz ale twoj termin powrotu Jarka juz minal.
    Zachowujesz sie troche jak sam Jarek i z tygodnia na tydzien zmieniasz tylko daty. Moze kiedys wroci, ale jak dla mnie to w Falubazie juz karoere zakonczyl. A nawet jak wroci na ostatni mecz, to mnie to szczerze grzeje. Wole ogladac Saszke albo Karpowa i nie interesuje mnie, czy skonczymy sezon na 1 , 2 , 3 czy 4 miejscu.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  52. Powrót do góry    #6839
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jak JH wróci do ścigania w barwach Falubazu w tym sezonie, to wtedy wymalujesz sobie w sygnaturce, wielkimi literami, "JESTEM OSIOŁ BO ŚMIAŁEM SIĘ Z INNYMI OSŁAMI Z MARIUSZA" ? Zaryzykujesz ?

    Oczywiście, JH sam ci powiedział, ze jego powrót jest mało prawdopodobny ? Czy posłuchałeś Buszmenopodobnych ?
    Mario, czytałeś ? http://lubimyczytac.pl/ksiazka/25217...ajac-na-godota
    Coś w sam raz do poduchy

  53. Powrót do góry    #6840
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,835
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mariusz ale twoj termin powrotu Jarka juz minal.
    Zachowujesz sie troche jak sam Jarek i z tygodnia na tydzien zmieniasz tylko daty. Moze kiedys wroci, ale jak dla mnie to w Falubazie juz karoere zakonczyl. A nawet jak wroci na ostatni mecz, to mnie to szczerze grzeje. Wole ogladac Saszke albo Karpowa i nie interesuje mnie, czy skonczymy sezon na 1 , 2 , 3 czy 4 miejscu.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    No nie tylko mój termin. Cieślaka również już minął. Ale to nieistotne.

    Owszem, jak by JH miał wrócić na ostatni mecz w PO to mija się to trochę z celem. Ale jeśli miałby wrócić na mecz np. w Lesznie 31 lipca czy sierpniowy mecz w Gorzowie to ja będę happy. Bo to by znaczyło, że na PO będziemy jeszcze mocniejsi. I przy tym oczywistym dla mnei jest fakt, ze JH zanim wystąpiw meczu ligowym to będzie musiał udowodnić Cieślakowi, ze zasługuje na miejsce w drużynie kosztem np. Saszki czy Karpova. JH miał juz być w składzie na mecz z Toruniem. Ale i to sie odwlekło. Prawda jest taka, ze sami lekarze Jarkowi mówią, że będzie mógł powrócić już niebawem. Kiedy to jest to "niebawem" ? Dokładnie nie wiadomo, może na Tarnów 3 lipca, a może dopiero na Leszno 31 lipca.

    Tu trzeba wyraźnie zaznaczyć, ze drużyna, dała nam trochę więcej czasu wygrywając mecz ze Sparta w Poznaniu oraz z Toruniem za 3 pkt. To nam praktycznie zagwarantowało już PO bowiem z GKM powinniśmy wygrac u siebie z 3 pkt a z Tarnowem minimum za 2 pkt. To w sumie daje 17 pkt. I to wystarcza do PO. Teraz mamy ten komfort, ze możemy czekać na JH i miesiąc dłużej.

    Mało kto wie, ze mechanicy JH od kilku meczy pomagają w parkingu naszym zawodnikom za free. To jest inicjatywa samego JH. Do dyspozycji są też dwa jego silniki. Jesli któryś z zawodniko chciałby skorzystać to nie ma problemu. Czyli jak by JH miał rezygnowac z kariery (jak to niektorzy twierdzą) to nie trzymałby mechaników. Jeśliby miał olewać klub to nie pomagałby sprzętowo czy poprzez swoich mechaników. Chłopak robi wszystko aby jak najszybciej dojść do pelnej sprawności. I za to należy mu się szacunek.

    P.s
    Nie wiem ile jest w tym prawdy, ale chodzą słuchy, ze Karpov wczoraj, wykręcił te 11+2 pkt. na silniku od JH który ten odebrał niedawno od Anderssona. Ten silnik na testy przywiózł mechanik JH. Karpov też jeździ na silnikach Anderssona, i teraz sprawdza ten silnik Jarka. Na treningu było OK to wykorzystali go w meczu z Toruniem. Jak widać, zdało to egzamin.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 20-06-2016 o 22:58
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •