Strona 194 z 231 PierwszyPierwszy ... 94144184192193194195196204 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,686 do 8,730 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8686
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach

    Jarek Hampel Jarek vs. Sasza Loktayev

    Obecny sukces naszej drużyny nie jest zasługą ani jednego ani drugiego. To w jakim miejscu się znajdujemy zawdzięczamy drużynie, która sobie bez nich radziła. Tak wiem, przez pół sezonu było ZZ ale to końcówka sezonu zasadniczego jest nasza. Ewidentnie bolączką i stopą achillesową Falubazu jest jedno miejsce w składzie. Próbowaliśmy Segmenta, który niestety nie okazał się drugim Karpovem. Obecnie, jeśli rzeczywiście JHJ jest gotów do startów, mamy taką małą klęskę urodzaju.

    Jarek Hampel Jarek

    Podobnie jak kolega noc, mam wrażenie spóźnionej randki. Czekam i czekam ale może się uda . Wywiad ze strony Red Bulla jakoś do mnie przemawia. Nie potrafię tego zdefiniować ale wierzę, że jest tak jak opisuje to rozmówca. Jakby nie było to Jarek był/jest z najwyższej półki pod względem przygotowania, mentalności i sprzętu. Może nie będzie super fajterem (o ile kiedykolwiek był) to przynajmniej dobrymi startami i sprzętem nadrobi zaległości. Oczywiście nie liczę na to, że Jarek wypali niczym Ward czy Dudek ale przynajmniej jest szansa, że jak wyjdzie ze startu do swoje dowiezie.
    Jakoś nie wierzę w to, że klub jest jakoś strasznie zawiedziony jego postawą i brakiem startów. My nie wiemy jakie były ustalenia przed sezonem na linii klub-zawodnik. Do kompletu układanki brakuje tu tylko ugody, do sporu z końcówki zeszłego sezonu. Zawodnik zgodził się na ugodę w zamian za ukłon ze strony klubu co do jego dyspozycji/powrotu na tor.
    Na szczęście, jak wcześniej wspomniałem, radziliśmy sobie bez niego. Dlatego nie czuję jakiś specjalnie negatywnych emocji związanych odwlekanym ciągle powrotem. Jeśli rzeczywiście wystartuje w niedzielę będę bił mu brawo i z wielkim zaciekawieniem będę śledził jego biegi.

    Sasza Loktayew
    Od początku startów Saszki w Falubazie byłem jego fanem. Młody, zadziorny, perspektywiczny. Przez kilka sezonów reprezentujący żółto-biało-zielone barwy. Mimo, że nie wywodził się z naszej szkółki przez wielu traktowany jako swojak. Niestety w zeszłym sezonie nie potrafił się pohamować i wyjechał swoim zachowaniem "w bandę". Odjęte z tego powodu punkty i brak PO nie wpłynął pozytywnie na moją opinię wobec niego. No ale ok, jest młody, szalony każdemu może się zdarzyć wpadka.
    Na pewno ktoś z klubu kontaktował się z nim, że jest nam potrzebny bo JHJ jeszcze zwleka i mamy dziurę w składzie. Co wtedy robi Sasza? Oprócz tego, że w ogóle nie trenuje (za to jeździ na rowerze i gra w hokeja (sic!) to jeszcze spóźnia się po odbiór wizy! On powinien mieć tą wizę długo przed tzw. deadline. No dobra, wraca, jest, jedzie. Tylko jak? Kompletne dno. To, że nie przywozi punktów to jedno ale w jakim stylu? Na samym końcu stawki od początku biegu.
    Nie wiem dlaczego Sasza tak postępuje. Nie trenuje, spóźnia się po odbiór wizy. Czy robi na złość Dowhanowi czy jest po prostu dalej nieodpowiedzialny jak przed meczem w Toruniu.
    Jako, że jestem kibicem, którego łaska na pstrym koniu nie jedzie (przynajmniej się staram) chciałbym aby Sasza woził w Falubazie same komplety. Póki co on sam nie za bardzo pokazuje, że mu zależy (takie mam wrażenie).

    Reasumując: dobrze, że w składzie na Tarnów jest JHJ, ponieważ będziemy mogli się przekonać, która "zapchajdziura" będzie optymalna na PO. Bo do zdobycia DMP jest nam niezbędna.


    Pozdrodator!
    Ostatnio edytowane przez Mihodator ; 18-08-2016 o 12:21
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  2. Powrót do góry    #8687
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Utwierdzam sie w przekonaniu, ze vsv to jednak obecnie najwiekszy cymbał na forum. Zdystansował niejakiego WojtkaF, ktos wie co się stało z tym prawDziwkiem?
    WojtekF teraz ma przerwę - wróci koszykówka to znowu wpadnie tutaj utwierdzać wszystkich w przekonaniu, że przepotężny Zastal > Falubaz.

    Co do powrotu Hampela - przyznam, że jestem zaskoczony. Osobiście nie wierzyłem w jakikolwiek jego powrót. Wstrzymam się jednak z oceną tego wszystkiego do PO. Wtedy okaże się czy to jest taki realny powrót czy powrót na zasadzie "pojadę ze słabym Tarnowem żeby zachować licencje, PO i tak odpuszczam, bo jednak noga boli". Oczywiście mam nadzieję, że to będzie opcja nr 1. I w przeciwieństwie do niektórych ja nie wierzę, że Hampel będzie woził 0,0 i do zmiany. To jest na tyle dobry i profesjonalny zawodnik, że jeśli już sam ogłasza iż jest gotowy to znaczy, że tak jest. Wiadomo, że kompletów robił raczej nie będzie, ale 6-7 punktów to spokojnie jest w jego zasięgu i zapewne dlatego tak długo trwał ten powrót na tor żeby właśnie nie był to powrót w stylu Łoktajeva, wożenie zer i szarganie nazwiska.

    Jeszcze odniosę się co do przepraszania Mariusza. Mario typował powrót Jarka na środek czerwca, obecnie mamy drugą połowę sierpnia i miesiąc do końca sezonu. Z tego wynika, że Ci co typowali, że Hampel nie wyjedzie przed końcem sezonu i tak byli bliżej .
    Ostatnio edytowane przez Reptile ; 18-08-2016 o 12:23
    TeamLindgren

  3. Powrót do góry    #8688
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    I w przeciwieństwie do niektórych ja nie wierzę, że Hampel będzie woził 0,0 i do zmiany. To jest na tyle dobry i profesjonalny zawodnik, że jeśli już sam ogłasza iż jest gotowy to znaczy, że tak jest.
    A przypuszczałbyś powiedzmy w 2010-2011 no nie.. nawet 2012-2013, że Tomasz G., były Mistrz Swiata będzie w stanie się notorycznie na wyjeżdzie "popisywać" wynikami typu (0,0,-,-) a i u siebie wyniki będą raczej bliższe zdobyczą 8-10 niże 12 pkt? Bo ja szczerze nie. Jesli chodzi o wyniki u siebie trzeba wylaczyc sezon 2012, tam byl poziom jak teraz na wyjezdzie .

    Uwielbiam tego ridera, ale potrafie zganic gdy zasluguje Poza tym nadal mi nie przeszło, że jego slaby mecz w Grudziadzu przypadl wlasnie w ostatnia niedziele ..

  4. Powrót do góry    #8689
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Z Hampela będzie pożytek na naszym betonie. Spokojnie te 5-6 pkt zrobi w 3 startach.
    Trzeba go teraz traktować jako drugą linię a tak punktujacy doparowy to byłby nasz wielki atut.
    Ciekawe jak będzie na wyjazdach ale te 3-4 pkt może zrobić. To szczególnie ważne na Zawarciu gdzie z Pieszczka nie ma większego pożytku i nie sprawdzi się jako zmiennik (tak jak u nas czy Motoarene).


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Powrót do góry    #8690
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    A przypuszczałbyś powiedzmy w 2010-2011 no nie.. nawet 2012-2013, że Tomasz G., były Mistrz Swiata będzie w stanie się notorycznie na wyjeżdzie "popisywać" wynikami typu (0,0,-,-) a i u siebie wyniki będą raczej bliższe zdobyczą 8-10 niże 12 pkt? Bo ja szczerze nie. Jesli chodzi o wyniki u siebie trzeba wylaczyc sezon 2012, tam byl poziom jak teraz na wyjezdzie .

    Uwielbiam tego ridera, ale potrafie zganic gdy zasluguje Poza tym nadal mi nie przeszło, że jego slaby mecz w Grudziadzu przypadl wlasnie w ostatnia niedziele ..
    No to są tylko moje przypuszczenia. Jak będzie, zobaczymy. Mimo wszystko Hampel jest młodszy od Golloba, tak naprawdę kariera jeszcze może być przed nim (co nie znaczy, że będzie). Druga sprawa - Gollob jest zawodnikiem spełnionym, został mistrzem świata, o Hampelu tego powiedzieć nie można.

    Poza tym, moim zdaniem JHJ wraca na tor, bo chce pokazać, że nie zapomniał o tym jak się jeździ i przede wszystkim chce walczyć o wysoki kontrakt na przyszły sezon. Gdyby miał wrócić i robić same jaja to by mu zbytnio nie pomogło, prawda ? W takiej sytuacji lepszym wyjściem byłoby odpuścić całkowicie ten sezon i spokojnie szykować się na 2017.
    TeamLindgren

  6. Powrót do góry    #8691
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Wg mnie to, jak wystartuje - tak zapunktuje (żadne odkrycie). Więc u siebie, to może być nawet 12. Choć przy tak nierównych polach to może nie być łatwo. Ja bym go ustawiał na 12, bo wtedy jest 50% szans na 2xA. I analogicznie na wyjeździe - na 2. Zobaczymy. Na ten moment to mogą być iskry, a może być statystowanie, jak i coś pośredniego. Ten trening w SWE wyglądał bardzo słabo, ale to też nie musi być specjalnie wymierne.
    Ostatnio edytowane przez Buszmen ; 18-08-2016 o 13:04
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  7. Powrót do góry    #8692
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wg mnie to, jak wystartuje - tak zapunktuje (żadne odkrycie). Więc u siebie, to może być nawet 12. Choć przy tak nierównych polach to może nie być łatwo. Ja bym go ustawiał na 12, bo wtedy jest 50% szans na 2xA. I analogicznie na wyjeździe - na 2. Zobaczymy. Na ten moment to mogą być iskry, a może być statystowanie, jak i coś pośredniego. Ten trening w SWE wyglądał bardzo słabo, ale to też nie musi być specjalnie wymierne.

    O iskry możemy być spokojni...


    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Byłem i widziałem na treningu Jarka jak startował spod taśmy z naszymi.
    Saszke juz na paru metrach miażdżył,z Protasiem robił to samo,wiec nie pisz bzdur do kwadratu ze Jarek to będzie poziom Segmenta.

    Są tylko dwa małe ale..

    ale nr 1

    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Saszka,ten chłopak to ma jednak talent.
    Po takim czasie z rozbratem z motorem dziś jeździł jakby nie miał żadnej przerwy.

    Jutro jeszcze odbędzie trening spod taśmy z naszymi i w niedziele melduje sie w Lesznie.

    ale nr 2

    Wszystkie wczesniejsze zapewnienia pana vsv

  8. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Falubaz (18-08-2016), alexbart (18-08-2016)

  9. Powrót do góry    #8693
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Buszmen Zobacz posta
    Wg mnie to, jak wystartuje - tak zapunktuje (żadne odkrycie). Więc u siebie, to może być nawet 12. Choć przy tak nierównych polach to może nie być łatwo. Ja bym go ustawiał na 12, bo wtedy jest 50% szans na 2xA. I analogicznie na wyjeździe - na 2. Zobaczymy. Na ten moment to mogą być iskry, a może być statystowanie, jak i coś pośredniego. Ten trening w SWE wyglądał bardzo słabo, ale to też nie musi być specjalnie wymierne.
    No właśnie nie ma co do końca patrzeć na ten trening. Takich mistrzów treningów to ja już wielu widziałem. Przykładowo rok temu w tym wątku był wielki płacz, że Dudek przegrywa na treningach z Jabłońskim i nic z niego nie będzie. Przyszlo co do czego (mecz) to było bardzo dobrze. Oczywiście sytuacja Dudka i Hampela zupełnie inna, ale to tylko taki przykład. Inny to ten sezon gdzie przed meczem z Toruniem Sedgmen notorycznie lał Karpova na treningach, jak było w meczu - każdy widział. Więc jakaś tam próbna jazda nie musi nic oznaczać.

    Co do tych pól startowych to jestem ciekawy jak to będzie wyglądało w najbliższych meczach. Z Grudziądzem wyraźnie poeksperymentowali, bo wszystkie pola chodziły równo (co dawno się nie zdarzało).
    TeamLindgren

  10. Powrót do góry    #8694
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Reptile

    Jeszcze odniosę się co do przepraszania Mariusza. Mario typował powrót Jarka na środek czerwca, obecnie mamy drugą połowę sierpnia i miesiąc do końca sezonu. Z tego wynika, że Ci co typowali, że Hampel nie wyjedzie przed końcem sezonu i tak byli bliżej
    Kombinujesz, zaraz zakiwasz się

    Posypać głowę popiołem powinni ci którzy twierdzili, że JHJ w tym sezonie na tor w ogóle nie wyjedzie. A takich było wielu. A dzisiaj się jakoś pochowali

    I co to znaczy w ogóle, że nie wyjedzie przed końcem sezonu ? Krótko mówiąc, że w tym sezonie nie wyjedzie w ogóle ? Czyż nie ?

    Więc czego oni byli bliżej ? Brak logiki w tym Twoim wywodzie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 18-08-2016 o 14:54
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #8695
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,683
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    ja mam sumienie czyste, nic o Hampelu nie pisalem, jedynie niecierpliwilem sie na 15 czerwca by zobaczyc go w akcji. Forma jak widac slaba bo do tej pory punktu nigdzie nie zdobyl.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #8696
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Adam joker Strzelec pokazuje mega potencjał w Lesznie.Hampel zagrożony

  13. Powrót do góry    #8697
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,537
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Adam joker Strzelec pokazuje mega potencjał w Lesznie.Hampel zagrożony
    Ooo kulfa to on jest jeszcze juniorem?

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  14. Powrót do góry    #8698
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Reptile



    Kombinujesz, zaraz zakiwasz się

    Posypać głowę popiołem powinni ci którzy twierdzili, że JHJ w tym sezonie na tor w ogóle nie wyjedzie. A takich było wielu. A dzisiaj się jakoś pochowali

    I co to znaczy w ogóle, że nie wyjedzie przed końcem sezonu ? Krótko mówiąc, że w tym sezonie nie wyjedzie w ogóle ? Czyż nie ?

    Więc czego oni byli bliżej ? Brak logiki w tym Twoim wywodzie.
    Chłopie, ja sobie tylko zażartowałem. Czy ty musisz wszystko brać tak serio ? Trochę dystansu do siebie by się przydało Pozdrawiam
    TeamLindgren

  15. Powrót do góry    #8699
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Idziecie na maxa. Najpierw powrót Loktaeva, teraz Hampela. A na deser Strzelec. Ciekawe za kogo?

  16. Powrót do góry    #8700
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    nie jestem jego wielkim fanem ale porownac JHJ do Saszki to kpina

    Jarek wraca i to w wielkim stylu

    Zrobi 12pkt w niedziele

  17. Powrót do góry    #8701
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Zyskaliście jednego zawodnika, ale straciliście jednego kibica na PO....

    Komu Ja teraz będę kibicować?
    Wełna teraz to pół biedy, ale komu Ty bedziesz kibicował jak w następnym zesonie Jaro zostanie Bykiem?
    Warty na rogatkach mogą nie wystarczyć, bo jak bedzie trzeba, to Jankes JHJ awionetką przeszmugluje za rogatki Leszna.

    Do tego jak zarząd posłucha głosu ludu i wykopią także Pitera?
    Jest jeszcze jeden zielonogórzec, co to ratował honor Unni, ale jak zobaczy ten przeciąg w okresie transferowym, to i Jego może zabraknąć.

    Jest nad czym dumać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Dominik (18-08-2016)

  19. Powrót do góry    #8702
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Reptile Zobacz posta
    Chłopie, ja sobie tylko zażartowałem. Czy ty musisz wszystko brać tak serio ? Trochę dystansu do siebie by się przydało Pozdrawiam
    No to tak jak ja

    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    nie jestem jego wielkim fanem ale porownac JHJ do Saszki to kpina

    Jarek wraca i to w wielkim stylu

    Zrobi 12pkt w niedziele
    No czy 12 to nie wiem. Ale swoje dorzuci, tego jestem pewien. A jak by zrobił dwucyfrówkę to będzie znacznie ponad normę. Bo, że Patryk, Doyle czy Pepe będa latać to zrozumiałe.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #8703
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No to tak jak ja



    No czy 12 to nie wiem. Ale swoje dorzuci, tego jestem pewien. A jak by zrobił dwucyfrówkę to będzie znacznie ponad normę. Bo, że Patryk, Doyle czy Pepe będa latać to zrozumiałe.
    byle się w dmuchawcach zmieścili. rozwalić osłabione myszy to nie będzie tak smakowało jak rozwalić w pełni sił myszy

  21. Powrót do góry    #8704
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    byle się w dmuchawcach zmieścili. rozwalić osłabione myszy to nie będzie tak smakowało jak rozwalić w pełni sił myszy
    Ty się lepiej do Falubazu na PO nie przyzwyczajaj. My tu jeszcze myślimy aby wskoczyć na I miejsce po RZ. Trzeba tylko zmasakrowac Tarnów. A wtedy martw się jak sobie poradzicie na Jancarzu w półfinale
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  22. Powrót do góry    #8705
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez maci78 Zobacz posta
    byle się w dmuchawcach zmieścili. rozwalić osłabione myszy to nie będzie tak smakowało jak rozwalić w pełni sił myszy
    W Toruniu jakiś niepokój że dawno nikt z Falubazu się nie roz......lił ?.Zrób sobie jakąś laleczkę i wbijaj igły , może coś z tego będzie

  23. Powrót do góry    #8706
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    W wątku gorzowskim nie martwiłeś się o postawę Torunia na Jancarzu w ewentualnym półfinale
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  24. Powrót do góry    #8707
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    W wątku gorzowskim nie martwiłeś się o postawę Torunia na Jancarzu w ewentualnym półfinale
    Bo ja mam się martwić o postawę zielonogórzan. Od zamartwiania się meczami KST są torunianie.

    Że też nie dałeś rady wpaść na tą oczywistość
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #8708
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    JHJ na dzisiejszym treningu
    Tylko Falubaz!

  26. Powrót do góry    #8709
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo ja mam się martwić o postawę zielonogórzan. Od zamartwiania się meczami KST są torunianie.

    Że też nie dałeś rady wpaść na tą oczywistość
    Może inaczej, bo tradycyjnie udajesz głupiego - mówiłeś że Toruń poradzi sobie o wiele lepiej niż w RZ
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  27. Powrót do góry    #8710
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo ja mam się martwić o postawę zielonogórzan. Od zamartwiania się meczami KST są torunianie.

    Że też nie dałeś rady wpaść na tą oczywistość
    kuzwa mario ty czytajac twoje posty martwisz sie o wszystkich i wszedzie... a teraz ... martwisz sie tylko o o zielonogorzan.... lal... ty chyba wpadasz poza rzeczywistosci
    pyra

  28. Powrót do góry    #8711
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach

    Post

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bzdura kompletna, nie wiem gdzie ty ucho przykładasz.

    Aby brać udział w zawodach, JH musi mieć podpisana książeczkę zdrowia, ze jest zdolny do uprawiania tego sportu. Lekarz sportowy nie podpisze mu takiej książeczki póki nie będzie miał odp. zaświadczenia na piśmie od lekarza specjalisty który go prowadził.

    Czyli jednym zdaniem, chcesz nam wmówić, że lekarz specjalista wyda mu takie zaświadczenie, mimo, iż uraz JH nie pozwala mu uprawiać tego sportu ? Przestań już się ośmieszać.

    Zdajesz sobie sprawę, ze ten twój news jest równie wiarygodny co twierdzenie, ze JH już nie ujrzymy na torze ?
    z tymi zaświadczeniami o zdolności do jazdy to bym polemizował,dziesiątki przypadków by sie znalazło na przestrzeni nastu lat , że zawodnik który nie miał prawa , ze wzgledów zdrowotnych wsiadac na motor, wsiadał i jechał , dyskutowano o tym sporo po przypadku Kildemanda z tego sezonu. To samo sie tyczy pseudo badań w trakcie zawodów po upadku.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi szmacianek za jego przydatny post!

    Falubaz7 (19-08-2016)

  30. Powrót do góry    #8712
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Może inaczej, bo tradycyjnie udajesz głupiego - mówiłeś że Toruń poradzi sobie o wiele lepiej niż w RZ
    Pływasz chłopaku, przecież jedno nie wyklucza drugiego. Jasne, że sobie poradzi lepiej, nie mam żadnej wątpliwości, że KST ugra więcej niż 28 pkt w Gorzowie. Ale przede wszystkim mówiłem, że obawiam się aby KST nie wyeliminował Stali w dwumeczu, o ile do tego meczu dojdzie. To jednak wcale nie znaczy, że kibic KST nie musi się obawiać o losy meczu jego drużyny na Jancarzu. Gdzie ty widzisz tutaj jakąkolwiek sprzeczność ?

    Na drugi raz bardziej się staraj, bo ci coś kiepsko wychodzą te twoje podchody.

    Kolego Pyra, trzymaj ty jakiś poziom. Bo z tym co do tej pory płodzisz, dyskutować nie idzie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #8713
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Nie wiem o co chodzi niektórym osobom.
    Ja jestem zadowolony z faktu, że Hampel wraca na tor. Hampel planowo miał jeździć od początku sezonu. Jeżeli Hampel będzie w stanie w miarę dobrze punktować to wrócimy do składu wyjściowego na sezon 2016. Tak więc to nie jest żadna kara
    A że Doyle i Karpov jadą ponadprogramowo, a Dudek i Pepe wymiatają, to tylko się cieszyć
    Nie mam pojęcia jak pojedzie Hampel. Czy to będzie ekstremalne asekuranctwo jak swego czasu Okoniewski po kontuzji, czy może pójdą iskry Fajerwerków się nie spodziewam, ale mogę liczyć na przydatnośc dla drużyny.
    Jeżeli Hampel jest w stanie pojechać poziom pomiędzy Dudkiem, Protasem, a Pieszczkiem, czy Saszą to będzie to bardzo przydatne dla Falubazu.
    Mecze w Lesznie i Gorzowie pokazały jaka jest duża różnica pomiędzy Pepe, Dudek, Doyle, a resztą. Jednocześnie pokazały jak ważny jest każdy drobny punkt drugiej linii. Liderzy Falubazu jadą w tym momencie maxa.
    Zawsze może być tak, że nasi liderzy spuszczą trochę z tonu, albo liderzy naszych przeciwników wskoczą na wyższy level.
    Liczyłem na Saszę, który przed wykluczeniem notował dobre występy w Lesznie i Gorzowie. Na tę chwilę to zawiodło.


    Nie chcę za bardzo oceniać tego dlaczego Hampel tak późno wraca. Średnio podobało mi się swego czasu żądanie kilkuset tysięcy za poprzedni sezon. Na początku sezonu sprawa przedłużającej się absencji wyglądała niedobrze.
    W międzyczasie Falubaz dawał radę bez JHJ, między innymi korzystając z ZZ. W temacie Hampela nie było wielkich kwasów, sytuacja Falubazu była bezpieczna i tak sobie myślę, że nikt w klubie nie panikował i był ten komfort, aby spokojnie poczekać, czy Hampel pojedzie.
    Jeżeli klub dogadywał się z Hampelem to ja nie mam zamiaru jątrzyć i szukać dziury w całym To jest w ogóle ciekawe w Zielonej. Hampelowi jest wypominane dosłownie wszystko, jest traktowany jak terminator, a najmniejszy błąd jest wypominany. Facet jedzie 5 bardzo dobrych meczów, zawała wyjazd w GKM i już jest na celowniku.
    Taki Sasza jedzie 3 razy zero, albo prawie zero, a i tak ma poparcie To nie jest zarzut do Saszy, na którego cały czas liczę.

    Marzy mi się DMP dla Falubazu w sezonie, w którym w ogóle na to nie liczyłem. Podoba mi się też spokój i pokora w naszym klubie. Zobaczymy co jedzie JHJ. Jeśli da radę to niech martwią się inni

  32. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Jacazg (19-08-2016), Mariusz (18-08-2016), alexbart (19-08-2016), zigi1976 (19-08-2016)

  33. Powrót do góry    #8714
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez szmacianek Zobacz posta
    z tymi zaświadczeniami o zdolności do jazdy to bym polemizował,dziesiątki przypadków by sie znalazło na przestrzeni nastu lat , że zawodnik który nie miał prawa , ze wzgledów zdrowotnych wsiadac na motor, wsiadał i jechał , dyskutowano o tym sporo po przypadku Kildemanda z tego sezonu. To samo sie tyczy pseudo badań w trakcie zawodów po upadku.
    Tak się dzieje w przypadku lekarzy klubowych lub lokalnych. Zagraniczni zawodnicy po kontuzji, w ogóle nie muszą mieć wpisu w książeczce. U Jarka jest inna historia. On musi mieć glejt od lekarza specjalisty. A ten, nie wierzę aby ryzykował swoją reputację w sytuacji kiedy zawodnik nie byłby zdolny do uprawiania tego sportu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #8715
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tak się dzieje w przypadku lekarzy klubowych lub lokalnych. Zagraniczni zawodnicy po kontuzji, w ogóle nie muszą mieć wpisu w książeczce. U Jarka jest inna historia. On musi mieć glejt od lekarza specjalisty. A ten, nie wierzę aby ryzykował swoją reputację w sytuacji kiedy zawodnik nie byłby zdolny do uprawiania tego sportu.
    Mariusz duzoo rzeczy nie wiesz jeszcze jak kazdy z Nas, czlowiek uczy sie cale zycie. Pracuje w sluzbie zdrowia 10 lat takie rzeczy sie zdarzają. Nie twierdze ze tak bylo w przypadku leczenia Jarka absolutnie.Wywiad do konca mnie nie przekonuje,oby Jarek rozwial watpliwosci na torze, z nogą bedzie musial pracowac do konca ''zycia'' sam zreszta o tym wspomina,ilosc ''cial obcych'' w nodze stanowi problem. Musi doslownie ''katować'' nogę.
    Ostatnio edytowane przez Falubaz7 ; 19-08-2016 o 07:48

  35. Powrót do góry    #8716
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Mariusz duzoo rzeczy nie wiesz jeszcze jak kazdy z Nas, czlowiek uczy sie cale zycie. Pracuje w sluzbie zdrowia 10 lat takie rzeczy sie zdarzają. Nie twierdze ze tak bylo w przypadku leczenia Jarka absolutnie.Wywiad do konca mnie nie przekonuje,oby Jarek rozwial watpliwosci na torze, z nogą bedzie musial pracowac do konca ''zycia'' sam zreszta o tym wspomina,ilosc ''cial obcych'' w nodze stanowi problem. Musi doslownie ''katować'' nogę.
    Ale to dokładnie tak samo jak ci którzy mają blachy w obojczykach, nogach,rękach, kręgosłupoach czy jeszcze w innych częściach ciała. Ty myślisz, ze taki Drabik nie będzie musiał swojej nogi, jeszcze długi czas rehabilitować ? Podobnie Doyle z kręgosłupem, podobnie Pepe z obojczykiem itd.


    Z Plecha to jednak beznadziejny taktyk, za PS:

    Falubaz wyrasta teraz na głównego kandydata do złotego medalu, bo wraca Jarosław Hampel. Nie ma jednak niezwyciężonych i Stal wcale nie będzie bez szans. Wręcz przeciwnie, po tej porażce wyciągnie wnioski, bo zapewne wie jakie popełniła błędy.
    Jednym z nich było nie nominowanie Bartosza Zmarzlika do piętnastego wyścigu. Moim zdaniem Zmarzlik nie dałby się przywieźć na 1:5 i Stal nie przegrałaby tego meczu. W takich spotkaniach trzeba grać va banque i kierownictwu Stali właśnie tego zabrakło.
    Oczywiście, goście mieli Protasiewicza, który także mnie urzekł swoją dyspozycją i tylko Zmarzlik mógłby dać mu radę.
    Zenek zapomniał, ze to gospodarze pierwsi nominują zawodników do biegów nominowanych. Więc jeśli by Chomski dał Zmarzlika do 15 biegu to wtedy Shrek równie dobrze mógłby dać Dudka do 15 biegu. I skad wtedy pewność, ze Doyle i Dudek nie przywieźliby Bartka na 1-5 ? Skoro w 8 biegu taka sytuacja miała miejsce ?

    Nie bierze pod uwagę równiez, ze w tej sytuacji wynik 14 biegu też mógłby być inny, tzn. ze STali jechałby Zagar/KK - Pawlicki. I skad pewność, ze nie pzrerneli by tego biegu np. 2-4 w sytuacji kiedy nie jechałby w nim Bartek ?

    W sumie Chomski dobrze kombinował, przede wszystkim musiał zadbać o to aby Stal nie przegrała 14 biegu 2-4 lub 1-5, bo to było możliwe. A wtedy w 15 biegu byłoby ciężko (wręcz niemożliwe) wygrać 5-1 z tak dysponowanymi Doylem, Dudkiem czy Pepe.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-08-2016 o 11:38
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #8717
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Jesli dobrze pamietam to Hampel w ostatnich kilku latach miał 3 powazne kontuzje i wszystkie to zlamania nogi?

  37. Powrót do góry    #8718
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Za SF, fragment wywiadu z Cieślakiem:

    Cieślak typuje, że zielonogórzanie do fazy play-off podejdą z pierwszego miejsca. Trener zespołu z Winnego Grodu przeczuwa przegraną Stali Gorzów w Rybniku. Przed ostatnią kolejką rundy zasadniczej lubuskie ekipy mają na swoich kontach równą liczbę punktów. - Czuję, że skończymy rundę na pierwszym miejscu. Uważam, że Stal Gorzów przegra w Rybniku, bo ROW u siebie jedzie naprawdę bardzo dobrze. My tam wygraliśmy, ale też mieliśmy trochę ułatwione zadanie, bo nie było Grigorija Łaguty. Pozostałe mecze udowodniły, że rybniczanie u siebie potrafią dobrze jechać. Gdy jest twardy tor, to świetnie spisują się Holta, Fricke, Łaguta, juniorzy - po prostu wszyscy. Myślę, że Stali będzie w Rybniku bardzo trudno i w Gorzowie zdają sobie z tego sprawę. Gdybym miał postawić pieniądze, to postawiłbym na ROW Rybnik - zakończył Marek Cieślak
    Czyli jak prognozy Shreka się sprawdzą to jedziemy w PO z GKM lub Spartą

    Po spotkaniu w Gorzowie rozmawiałem z telewizją i zażartowałem, bo właściwie tego nie wiedziałem, że Jarek wróci na play-off. Stasiu Chomski zrobił taką minę, jakby połknął cytrynę. Na drugi dzień jechałem samochodem do Krakowa, zadzwonił Jarek i mnie zaskoczył, że chciałby pojechać w tym spotkaniu.
    Z tego Shreka to jednak chuligan, tak straszyć Stasia

    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Jesli dobrze pamietam to Hampel w ostatnich kilku latach miał 3 powazne kontuzje i wszystkie to zlamania nogi?
    Nie wiem czy trzy, dwie kontuzje nogi to fakt. Z tym, że raz prawą i raz lewą. Ale co to zmienia ? Moim zdaniem nic. Wielu zawodników miało wiele różnych kontuzji. Choćby Protas, i nadal śmigają nieprzeciętnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #8719
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,537
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Za SF, fragment wywiadu z Cieślakiem:



    Czyli jak prognozy Shreka się sprawdzą to jedziemy w PO z GKM lub Spartą



    Z tego Shreka to jednak chuligan, tak straszyć Stasia
    Akurat Chomski żadnej miny nie zrobil. Ale co tu dużo gadać. Powrót Hampela do drużyny która już na ten moment jest najmocniejsza w lidze musi robić wrażenie na konkurencji. To jakby po kontuzji na PO miał wrócić Zmarzlik do Gorzowa a Stal byłaby przez ostanie 7 czy 8 meczów nie do zatrzymania w domu i na wyjeździe.

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  39. Powrót do góry    #8720
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Na konferencji Prezes powiedział że ma nadzieje że Jarek zostanie z nami na dłużej.

  40. Powrót do góry    #8721
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Cytat Zamieszczone przez Smake Zobacz posta
    Na konferencji Prezes powiedział że ma nadzieje że Jarek zostanie z nami na dłużej.
    trzy sezony borykal sie z problemami. mimo to trzymalismy go. bedzie wiec szansa na rewanz z jego strony.

    wracamy do " JHJ!!!"

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Kian za jego przydatny post!

    alexbart (19-08-2016)

  42. Powrót do góry    #8722
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Za PS

    Ekantor.pl Falubaz zostanie po tym sezonie z Sebastianem Niedźwiedziem i Alexem Zgardzińskim. Słyszy się, że zielonogórzanie chcą dołożyć Oskara Bobera
    Jak widać szkolenie pracuje pełną parą

  43. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    alexbart (19-08-2016), never_mind (19-08-2016)

  44. Powrót do góry    #8723
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Za PS



    Jak widać szkolenie pracuje pełną parą
    Popatrz co na Waszym torze robili nasi wychowankowie Waszym wychowankom. Czyli ze szkoleniem nie jest tak zle. Jazda Protasa jest najlepszym dowodem na to, ze w zielonogorskiej szkolce nie ma tragedii.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Sajgon (21-08-2016)

  46. Powrót do góry    #8724
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 970 w 596 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Popatrz co na Waszym torze robili nasi wychowankowie Waszym wychowankom. Czyli ze szkoleniem nie jest tak zle. Jazda Protasa jest najlepszym dowodem na to, ze w zielonogorskiej szkolce nie ma tragedii.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

    Akurat jazda Protasa jest tu moim zdaniem nie trafionym przykładem. On owszem, reprezentuje umiejętności nabyte w zielonogórskiej szkółce, ale...nabyte jakieś 25 lat temu. Wtedy, zgadzam się, nasza szkółka słynęła w całej Polsce z wysokiego poziomu wyszkolenia i sporej ilości wychowanków. Jak jest dziś każdy widzi.

  47. Powrót do góry    #8725
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Spitt22
    Jak widać szkolenie pracuje pełną parą
    Pochwal się waszym szkoleniem, jak tam u was to wygląda ?

    Tylko nie wyręczaj się Wawrowem

    I napisz czy tam Zmora nie ma zamiaru, dokupić jakiegoś juniora, do Karczmarza, na przyszły sezon ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-08-2016 o 18:29
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #8726
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Nie wiem czy trzy, dwie kontuzje nogi to fakt. Z tym, że raz prawą i raz lewą. Ale co to zmienia ? Moim zdaniem nic. Wielu zawodników miało wiele różnych kontuzji. Choćby Protas, i nadal śmigają nieprzeciętnie.[/QUOTE]


    duzo zmienia mariusz...dwie niestety napewno tej samej nogi ... pierwsza powazna kontuzja bodaj stawu skokowego i kosci podudzia jesli dobrze pamieta po dzwonie z bjerre bodaj w kopenachadze w gp...tez byla nie ciekawa tez wrocil pozniej niz planowano ..no i teraz to juz wogole masakra... zobaczymy czy to fatycznie powrot jest wszystko ok ... czy tylko jeden bieg ... oby powrot... a poza tym znowu cos tam wiesz ale nie dokonca....
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 19-08-2016 o 18:22
    pyra

  49. Powrót do góry    #8727
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Pochwal się waszym szkoleniem, jak tam u was to wygląda ?

    Tylko nie wyręczaj się Wawrowem

    I napisz czy tam Zmora nie ma zamiaru, dokupić jakiegoś juniora, do Karczmarza, na przyszły sezon ?
    No skoro cytujesz moj post i chcesz zebym sie chwalil, to ok. Nasza szkolka dziala wypas. ZG > GW. Jezeli przyjmiemy argumenty kreowane turaj usilnie przez jedna osobe, ze wyznacznikiem dzialania szkolki zuzlowej sa seniorzy w topie, to ostatnie derby pokazaly deklasacje.

    Cytat Zamieszczone przez Vector Zobacz posta
    Akurat jazda Protasa jest tu moim zdaniem nie trafionym przykładem. On owszem, reprezentuje umiejętności nabyte w zielonogórskiej szkółce, ale...nabyte jakieś 25 lat temu. Wtedy, zgadzam się, nasza szkółka słynęła w całej Polsce z wysokiego poziomu wyszkolenia i sporej ilości wychowanków. Jak jest dziś każdy widzi.
    Ehh, czy zawsze trzeba wrzucac te smieszne emoty na koncu, zeby ludzie wylapali sarkazm?
    Pzdr

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 19-08-2016 o 18:30

  50. Powrót do góry    #8728
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No skoro cytujesz moj post i chcesz zebym sie chwalil, to ok. Nasza szkolka dziala wypas. ZG > GW. Jezeli przyjmiemy argumenty kreowane turaj usilnie przez jedna osobe, ze wyznacznikiem dzialania szkolki zuzlowej sa seniorzy w topie, to ostatnie derby pokazaly deklasacje.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    OK, pomyliłem posty do cytowania. Miałem cytować Spitt22 a przez nieuwagę kliknąłe twój post.

    No, ale widze, ze w tym temacie się zgadzamy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #8729
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,537
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Ktoś jest na treningu

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  52. Powrót do góry    #8730
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Ktoś jest na treningu

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Wczoraj też śmigali.

    Pewnie Jaro zasuwa aż iskry idą

    Ciekaw jestem jak Jarek zaprezentuje się w następna sobotę w SGP w Gorzowie. Bo chyba tam wystąpi.

    Zmora dodrukował ok 2 tys biletów na miejsca stojące. Chyba ma nadzieje, ze część Falubazów tam za Jarkiem dojedzie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-08-2016 o 18:45
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •