Strona 189 z 231 PierwszyPierwszy ... 89139179187188189190191199 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,461 do 8,505 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8461
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Z tym oddaniem Jarosława , to może być różnie.
    Może być też tak, że gdyby Falubaz ewentualnie zdobył złoto, to ktoś może wpaść na pomysł, że zwycięskiego składu się zmienia i tym sposobem Jaro bedzie "uszczęśliwiał" nas kolejny rok.

    Ale ponoć też w Lesznie po sezonie ma być jakiś przeciąg w klubie, może nawet mała zawierucha, która to sprawi, że Jaro zamieni się miejscami z którymś Bykiem.

    Ale to tylko takie spekulacje.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 13-08-2016 o 15:36
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Powrót do góry    #8462
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Z tym oddaniem Jarosława , to może być różnie.
    Może być też tak, że gdyby Falubaz ewentualnie zdobył złoto, to ktoś może wpaść na pomysł, że zwycięskiego składu się zmienia i tym sposobem Jaro bedzie "uszczęśliwiał" nas kolejny rok.

    Ale ponoć też w Lesznie po sezonie ma być jakiś przeciąg w klubie, może nawet mała zawierucha, która to sprawi, że Jaro zamieni się miejscami z którymś Bykiem.

    Ale to tylko takie spekulacje.
    On bedzie mial duzyyyyy problem zeby wrocic w przyszlym sezonie do sciagania.

  3. Powrót do góry    #8463
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    On bedzie mial duzyyyyy problem zeby wrocic w przyszlym sezonie do sciagania.
    A tam gadanie.
    Ponoć już jest bliziutko, już zaraz, za chwileczke ...

    Zresztą, zaraz wpadnie Mario i Cie naprostuje.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  4. Powrót do góry    #8464
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A tam gadanie.
    Ponoć już jest bliziutko, już zaraz, za chwileczke ...

    Zresztą, zaraz wpadnie Mario i Cie naprostuje.
    Jesliiiiiiiiii wroci do Scigania w przyszlym sezonie...mowiac ''prosto'' to na swoja odpowiedzialnosc. Reszty sie domysl.

  5. Powrót do góry    #8465
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A tam gadanie.
    Ponoć już jest bliziutko, już zaraz, za chwileczke ...

    Zresztą, zaraz wpadnie Mario i Cie naprostuje.
    Ale co ja mam go prostować, jak sam wiedzy na ten temat nie mam żadnej.

    Ja tylko sobie wierzę, ze Jaro wróci i pokaże jeszcze kawał dobrego speedwaya. A czy to będzie Gorzów czy Tarnów to mnie wsio ryba. Oby do PO zdążył wrócić. Wtedy uzupełniłby tą jedną dziurę której nie daje rady uzupełnić ani Saszka ani Seadgmen.

    Według mnie Cieślak weźmie JH do Gorzowa ale wstawienie go do składu uzależni od nawierzchni jaką tam zastanie. Jeśli będzie zbyt przyczepnie to puści Saszkę. Jeśli będzie równo i w miarę twardo to może puścić JH.

    Chomski jednak zdążył wyczuć temat i pewnie się postara zaserwować cięższą nawierzchnię
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  6. Powrót do góry    #8466
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale co ja mam go prostować, jak sam wiedzy na ten temat nie mam żadnej.

    Ja tylko sobie wierzę, ze Jaro wróci i pokaże jeszcze kawał dobrego speedwaya. A czy to będzie Gorzów czy Tarnów to mnie wsio ryba. Oby do PO zdążył wrócić. Wtedy uzupełniłby tą jedną dziurę której nie daje rady uzupełnić ani Saszka ani Seadgmen.

    Według mnie Cieślak weźmie JH do Gorzowa ale wstawienie go do składu uzależni od nawierzchni jaką tam zastanie. Jeśli będzie zbyt przyczepnie to puści Saszkę. Jeśli będzie równo i w miarę twardo to może puścić JH.

    Chomski jednak zdążył wyczuć temat i pewnie się postara zaserwować cięższą nawierzchnię
    wierzyc mozna jak najbardziej.

  7. Powrót do góry    #8467
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Myślisz, że Chomski w obawie przed Hampelem bedzie ryzykował zrobić kope i narazić się na ewentualne kolejne sankcje za tor?

    Tak szczerze, to bardziej już bym się na Jego miejscu bał Saszy niż Hampela.

    Ciężko jakoś uwierzyć w tom, że Jaro akurat chciałby wrócić na mecz derbowy, gdzie nikt raczej nie odpuszcza.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #8468
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Myślisz, że Chomski w obawie przed Hampelem bedzie ryzykował zrobić kope i narazić się na ewentualne kolejne sankcje za tor?

    Tak szczerze, to bardziej już bym się na Jego miejscu bał Saszy niż Hampela.

    Ciężko jakoś uwierzyć w tom, że Jaro akurat chciałby wrócić na mecz derbowy, gdzie nikt raczej nie odpuszcza.
    No, może dlatego akurat na ten mecz wróci
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  9. Powrót do góry    #8469
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale co ja mam go prostować, jak sam wiedzy na ten temat nie mam żadnej.

    Ja tylko sobie wierzę, ze Jaro wróci i pokaże jeszcze kawał dobrego speedwaya. A czy to będzie Gorzów czy Tarnów to mnie wsio ryba. Oby do PO zdążył wrócić. Wtedy uzupełniłby tą jedną dziurę której nie daje rady uzupełnić ani Saszka ani Seadgmen.

    Według mnie Cieślak weźmie JH do Gorzowa ale wstawienie go do składu uzależni od nawierzchni jaką tam zastanie. Jeśli będzie zbyt przyczepnie to puści Saszkę. Jeśli będzie równo i w miarę twardo to może puścić JH.

    Chomski jednak zdążył wyczuć temat i pewnie się postara zaserwować cięższą nawierzchnię
    I dobrze, niech robi. Przyda nam się takie przetarcie przed play offs.

  10. Powrót do góry    #8470
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, może dlatego akurat na ten mecz wróci
    Oj Mario, ta Twoja wiara w tego Jarosława jest przeokrutna.

    Może lepiej niech Jaro przemyśli i odpuści sobie jeszcze ten meczyk, bo Bartosz z Krzysztofem pewnie już zacierają rece, co by Jarosława możliwości przetestować.

    O wiele lepsza i bezpieczniejsza opcja, to wrócić na mecz z Jaskółkami.
    Tam bedzie mógł się pościgać z przyjaznym wszystkim Jaśkiem, który w razie "wu" puści nawet Jarosława przodem, co by się troche podbudował, bo Jaskółki i tak już o nic nie walczą.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 13-08-2016 o 16:36
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  11. Powrót do góry    #8471
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Ale tutaj ten Puka to popłynął mocno:

    Przełamanie tej serii nie jest w interesie zielonogórzan, którzy w play-off wolą zmierzyć się z ekipą Get Well niż jechać na bardzo nieprzyjazny obiekt w Grudziądzu. – W Toruniu wiemy czego możemy się spodziewać. Wyjazd na nieregulaminowy beton do Grudziądza to wielkie ryzyko. Zanim dopasujemy się do specyficznej nawierzchni, możemy stracić szansę na awans – twierdzą w klubie. Z tego powodu Falubazowi bardziej może zależeć na utrzymaniu drugiej lokaty w PGE Ekstralidze, a do tego wystarczy im zaledwie zwycięstwo na własnym torze z Unią Tarnów w ostatniej kolejce.
    Jeśli ja miałbym wybierać przeciwnika na półfinały to raczej wybrałbym Grudziądz. Mimo, ze MA lepiej nam leży to KST jako drużyna stanowi większą siłę.

    Oczywiście, że opłaca się wygrać na Jancarzu w poniedziałek. Daje to dodatkowy bonus w postaci najsłabszego przeciwnika w PO oraz ostatni mecz (po wygraniu półfinałów) na swoim stadionie.

    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Oj Mario, ta Twoja wiara w tego Jarosława jest przeokrutna.

    Może lepiej niech Jaro przemyśli i odpuści sobie jeszcze ten meczyk, bo Bartosz z Krzysztofem pewnie już zacierają rece, co by Jarosława możliwości przetestować.

    O wiele lepsza i bezpieczniejsza opcja, to wrócić na mecz z Jaskółkami.
    Tam bedzie mógł się pościgać z przyjaznym wszystkim Jaśkiem, który w razie "wu" puści nawet Jarosława przodem, co by się troche podbudował, bo Jaskółki i tak już o nic nie walczą.
    Ale mecz z Jaskółkami jest w ZG. A w poniedziałek JH miałby okazję potestować siebie i sprzęt na Jancarzu. A to ważny aspekt zważywszy na fakt, iż jest bardzo prawdopodobny finał z Gorzowem własnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #8472
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale tutaj ten Puka to popłynął mocno:



    Jeśli ja miałbym wybierać przeciwnika na półfinały to raczej wybrałbym Grudziądz. Mimo, ze MA lepiej nam leży to KST jako drużyna stanowi większą siłę.

    Oczywiście, że opłaca się wygrać na Jancarzu w poniedziałek. Daje to dodatkowy bonus w postaci najsłabszego przeciwnika w PO oraz ostatni mecz (po wygraniu półfinałów) na swoim stadionie.
    Jeśli nie zmyślili tej wypowiedzi to na 100 % w klubie sobie robią jaja z ostafowych. Dawno takich bredni nie czytałem.

  13. Powrót do góry    #8473
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    W GW nasi powinni Larsena puścić.
    Chłopak lekko szalony to nie będzie się bać dźwigni ani niczego.

  14. Powrót do góry    #8474
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale tutaj
    Ale mecz z Jaskółkami jest w ZG. A w poniedziałek JH miałby okazję potestować siebie i sprzęt na Jancarzu. A to ważny aspekt zważywszy na fakt, iż jest bardzo prawdopodobny finał z Gorzowem własnie.
    Trzeba pamiętać, że Jaro wraca po roku i chyba trzeba raczej zadbać o to, żeby już w pierwszym meczu po powrocie nie zakończyć sezonu na dobre.
    Myśle, że akurat rywal z Gorzowa, jak i tor, to ostania opcja z tych bezpiecznych do powrotu.

    No i jeszcze do ewentualnego lubuskiego finału daleka droga.
    Niech Jaro nie bedzie tym przysłowiowym indykiem, co to myślał o niedzieli ...

    Zamiast już myśleć o aspektach finałowych i ewentualnych setupach na ten finał, to niech wróci i trzepnie za przeproszeniem z mniej wymagającym rywalem te pare punktów.
    Na Zawarciu nic dobrego go nie czeka.

    Ani łatwy tor, ani łatwy rywal. Może ten powrót się szybciej zakończyć niż miał nastąpić.
    Zbyt głęboka woda jak na powrót po takim czasie i po takiej kontuzji.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 13-08-2016 o 17:25
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Powrót do góry    #8475
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Wildebrand wrzucił na fejsa film z treningiem czołgisty w Vetlandzie i fatalnie to wyglądało.

  16. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Peter Kildemand za jego przydatny post!

    Falubaz7 (13-08-2016)

  17. Powrót do góry    #8476
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Wildebrand wrzucił na fejsa film z treningiem czołgisty w Vetlandzie i fatalnie to wyglądało.
    Peter daj innym naiwnym pomarzyc Oni ciagle wierza w jego powrót.

  18. Powrót do góry    #8477
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach

  19. Powrót do góry    #8478
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    i wszystko jasne

  20. Powrót do góry    #8479
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    i wszystko jasne

    I co tam zobaczyłeś że jesteś takim ekspertem
    a może publicznie puściłeś bąka
    Ostatnio edytowane przez okano1 ; 13-08-2016 o 22:59

  21. Powrót do góry    #8480
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez okano1 Zobacz posta
    I co tam zobaczyłeś że jesteś takim ekspertem
    a może publicznie puściłeś bąka
    to co widzialem nawet nie musialo utwierdzic mnie w tym co slyszalem a bączka...owszem lubie puścić.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz7 za jego przydatny post!

    Dominik (14-08-2016)

  23. Powrót do góry    #8481
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,206
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,931 w 3,243 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    to co widzialem nawet nie musialo utwierdzic mnie w tym co slyszalem a bączka...owszem lubie puścić.
    można jaśniej, a nie bawić się w "wiem, ale nie powiem"?
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  24. Powrót do góry    #8482
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    można jaśniej, a nie bawić się w "wiem, ale nie powiem"?
    Pisalem wyzej, jezeli zdecyduje wyjechac sie na tor to tylko i wylacznie na swoją odpowiedzialnosc,skoro nie zrobil tego do teraz to ''moim'' zdaniem nie wróci do sciagania. Mocno watpliwe jest kontynuowanie kariery. Ma duzego ''bloka'' chlopak. Pomijajac fakt zlamania kosci udowej w 9 miejscach to jest ''rzeźnia'' dla nogi jak i organizmu.

  25. Powrót do góry    #8483
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-01-2010
    Postów
    709
    Kliknij i podziękuj
    98
    Podziękowania: 83 w 55 postach
    jest gdzies ten filmik, bo ten z fb nie dziala

  26. Powrót do góry    #8484
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale tutaj ten Puka to popłynął mocno:

    Jeśli ja miałbym wybierać przeciwnika na półfinały to raczej wybrałbym Grudziądz. Mimo, ze MA lepiej nam leży to KST jako drużyna stanowi większą siłę.

    Oczywiście, że opłaca się wygrać na Jancarzu w poniedziałek. Daje to dodatkowy bonus w postaci najsłabszego przeciwnika w PO oraz ostatni mecz (po wygraniu półfinałów) na swoim stadionie.
    Jutrzejsze zwyciestwo na Zawarciu da Wam przede wszystkim przewage psychologiczna.
    Podejrzewam,ze Chomski nie jest glupi i przygotuje nawierzchnie taka jaka pasuje Stali a nie przeciw
    Falubazowi.Jesli na takiej nawierzchni pokonacie gorzowian,Stasiu bedzie mial burze mozgu przed meczem z Wami
    o braz.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-08-2016 o 09:59
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #8485
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz7 Zobacz posta
    Pisalem wyzej, jezeli zdecyduje wyjechac sie na tor to tylko i wylacznie na swoją odpowiedzialnosc,skoro nie zrobil tego do teraz to ''moim'' zdaniem nie wróci do sciagania. Mocno watpliwe jest kontynuowanie kariery. Ma duzego ''bloka'' chlopak. Pomijajac fakt zlamania kosci udowej w 9 miejscach to jest ''rzeźnia'' dla nogi jak i organizmu.
    No skoro miałby nie wrócić do ścigania to po co wyjeżdża w ogóle na tor ? Po co te treningi, coraz intensywniejsze ?

    Jeśli miłaby zakończyć karierę to juz by to zrobił.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #8486
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,699
    Kliknij i podziękuj
    7,800
    Podziękowania: 7,391 w 4,357 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No skoro miałby nie wrócić do ścigania to po co wyjeżdża w ogóle na tor ? Po co te treningi, coraz intensywniejsze ?

    Jeśli miłaby zakończyć karierę to juz by to zrobił.
    Byc moze jeszcze jest w stanie wyciagnac cos z ktorejs polisy. Jak zakonczy kariere to chyba ubezpieczenie juz nic mu nie da.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    alexbart (14-08-2016)

  30. Powrót do góry    #8487
    Zaawansowany
    Dołączył
    09-09-2012
    Postów
    2,731
    Kliknij i podziękuj
    1,206
    Podziękowania: 332 w 245 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No skoro miałby nie wrócić do ścigania to po co wyjeżdża w ogóle na tor ? Po co te treningi, coraz intensywniejsze ?

    Jeśli miłaby zakończyć karierę to juz by to zrobił.
    on w tym szonie nie wyjedzieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee.

  31. Powrót do góry    #8488
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Nie wyjedzie. Nie wyjedzie. Chyba, że na dwa biegi bądź z okazji turnieju gwiazdkowego w Pile. Wszystko inne to lanie wody.
    Oprócz tego, czy w przyszłym roku wyjedzie.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Falubaz7 (14-08-2016)

  33. Powrót do góry    #8489
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No skoro miałby nie wrócić do ścigania to po co wyjeżdża w ogóle na tor ? Po co te treningi, coraz intensywniejsze ?

    Jeśli miłaby zakończyć karierę to juz by to zrobił.
    Po co mialby sie spieszyc z decyzja?
    Wyjedzie w jakis zawodach towarzyskich aby przedluzyc licencje i potem ma kolejne miesiace na
    dojscie do siebie,tak fizyczne jak i mentalne.
    Teoretycznie ma czas do konca stycznia na podjecie decyzji,choc na lukratywny kontrakt pewnie liczyc nie bedzie mogl.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Falubaz7 (14-08-2016)

  35. Powrót do góry    #8490
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    Co może zyskać Jarek? Ewentualnie lepszy kontrakt na przyszły sezon.

  36. Powrót do góry    #8491
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No skoro miałby nie wrócić do ścigania to po co wyjeżdża w ogóle na tor ? Po co te treningi, coraz intensywniejsze ?

    Jeśli miłaby zakończyć karierę to juz by to zrobił.
    Deale sponsorskie?
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  37. Powrót do góry    #8492
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Po co mialby sie spieszyc z decyzja?
    Wyjedzie w jakis zawodach towarzyskich aby przedluzyc licencje i potem ma kolejne miesiace na
    dojscie do siebie,tak fizyczne jak i mentalne.
    Teoretycznie ma czas do konca stycznia na podjecie decyzji,choc na lukratywny kontrakt pewnie liczyc nie bedzie mogl.
    No własnie, wydaje się, ze jak by dobrze się pokazał jeszcze w tym sezonie, np. w PO to mógłby zawalczyć o dobry kontrakt na przyszły sezon. Bo inaczej przecież nikt kota w worku, za sporą kasę, nie kupi.

    Deale sponsorskie?
    No tu pewności nie mam. Bo umowy sponsorskie są co roku odnawiane. A czy Jarek miał konkretne umowy na ten sezon ? A nawet jeśli miał to i tak nie jeździ, czyli nie reklamuje. Bo ja wiem czy to moze być pwodem.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 14-08-2016 o 11:51
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  38. Powrót do góry    #8493
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Jak on ma sie dobrze zaprezentowac w tym sezonie?
    Nie dosc,ze noga pewnie nie w 100% sprawna, to jeszcze podobno mentalnie jest wydygany.
    Przestan juz bajac o powrocie Hampela i zaakceptuj rzeczywistosc taka jaka jest.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 14-08-2016 o 12:19
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #8494
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Kościecha jest the best,jak można nie zobaczyć startu Grega ??? gdzie on patrzył ??

  40. Powrót do góry    #8495
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Smake Zobacz posta
    Kościecha jest the best,jak można nie zobaczyć startu Grega ??? gdzie on patrzył ??
    Troche nie ten wątek.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Smake (14-08-2016)

  42. Powrót do góry    #8496
    Stały bywalec
    Dołączył
    18-01-2003
    Postów
    1,181
    Kliknij i podziękuj
    16
    Podziękowania: 43 w 26 postach
    Troche nie ten wątek.
    Fakt. Teraz już rozumiem dlaczego nikt mi nie podziekował za post...

  43. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Smake za jego przydatny post!

    shelve (14-08-2016)

  44. Powrót do góry    #8497
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez alexbart Zobacz posta
    Jason powinien sobie odpuscic dzis te zawody w Gdansku. Ani to wielki prestiz, ani pieniadze. Dwa turnieje dziennie na dobre mu nie wyjda przed jutrzejszymi derbami.
    Serio piszesz.. czy tylko glupio udajesz, ze nie wiesz o odwolaniu zawodow w Gdansku..?

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Torretoo za jego przydatny post!

    Buszmen (14-08-2016)

  46. Powrót do góry    #8498
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,517
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    + fakcie, że gdyby te IMME potencjalnie dziś były, a Doyle sobie z nich "zrezygnował", to derby mógłby oglądać w najlepszym razie z trybun.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #8499
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Serio piszesz.. czy tylko glupio udajesz, ze nie wiesz o odwolaniu zawodow w Gdansku..?
    Pisalem serio. Ale poniewaz ciagle w drodze, to informacje docieraja do mnie we fragmentach i za pozno.
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  48. Powrót do góry    #8500
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,042
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,505 w 999 postach
    Gp o 10 koniec dla najlepszych (pakowanie,sranie w banie,konferencje) kolo 13-13:30 i co teraz 6 godzin na dotarcie do Gdanska czy to promem czy samolotem (jak znajdą połaczenie dogodne). Pewnie by sie wyrobili ale było by to głupie

  49. Powrót do góry    #8501
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,165
    Kliknij i podziękuj
    6,531
    Podziękowania: 8,868 w 4,880 postach
    Promem w 6 godzin?
    Gwiezdnych Wojen sie naogladales?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  50. Powrót do góry    #8502
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ciekawi mnie troche tamten fragment wypowiedzi nt toru w Grudziadziu. Dlaczego ktos nazywa to nieregulaminowy beton ? Czy jest cokolwiek w regulaminie nt twardosci toru ? Jakaś skala twardosci ? Jezeli jest to autoryzowana wypowiedz kogos od nas z klubu, to ladnie kogos poebao. Fajny tor, twardy, do walki, rowny na dlugosci szerokosci.

  51. Powrót do góry    #8503
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,886
    Kliknij i podziękuj
    1,713
    Podziękowania: 4,380 w 3,162 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ciekawi mnie troche tamten fragment wypowiedzi nt toru w Grudziadziu. Dlaczego ktos nazywa to nieregulaminowy beton ? Czy jest cokolwiek w regulaminie nt twardosci toru ? Jakaś skala twardosci ? Jezeli jest to autoryzowana wypowiedz kogos od nas z klubu, to ladnie kogos poebao. Fajny tor, twardy, do walki, rowny na dlugosci szerokosci.
    Ten "nieregulaminowy" to wziął się od wypowiedzi w TV, bodajże Zgara jak tam jechał mecz ze Stalą. Zreszta kilku innych zawodników wypowiadało się w podobnym tonie. Podchwycił to taki Puka z PS i teraz się wygłupia. Chyba nie wierzysz w to, ze ktoś z klubu twierdził, iż lepiej jechać z Toruniem w półfinale niż z Grudziądzem. Facet pewnie sam to sobie wymyślił, albo zadzwonił do klubu i odebrał jakiś ochroniarz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  52. Powrót do góry    #8504
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    z poczuciem humoru, trzeba by jeszcze dodać dla ścisłości


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  53. Powrót do góry    #8505
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Promem w 6 godzin?
    Gwiezdnych Wojen sie naogladales?

    ja słyszałem że 3h wystarczy... i do tego może się już przebrać na promie i na motorze prosto na stadion... a co

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •