Strona 158 z 231 PierwszyPierwszy ... 58108148156157158159160168208 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,066 do 7,110 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7066
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    jaki tam dudkowy. Prawidzy, tarnowski, gesty jak las deszczowy a nie jakis tam piczowąs do kupowania piwa bez dowodu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  2. Powrót do góry    #7067
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    jaki tam dudkowy. Prawidzy, tarnowski, gesty jak las deszczowy a nie jakis tam piczowąs do kupowania piwa bez dowodu
    Moja, ostatnio patrząc na Janowskiego rozpoczęła taką rozmowę:
    - po co Ci 17-18 latkowie noszą takie śmieszne wąsy?
    - Janowski ma 25 lat.
    - no dobra, ale Dudek?
    - 23.
    Chwila przerwy, na przetrawienie obrazu i pytanie;
    -ale Zmarzlik to na bank ma max 17!
    -21.
    -boże....
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    vicar (01-07-2016)

  4. Powrót do góry    #7068
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No panowie, kuniec tej piłkarskiej szopki. Spidłej spidłej uber alles!


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    sobotch (01-07-2016), t_zg (01-07-2016)

  6. Powrót do góry    #7069
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    k.... m.... no nic.. czas zgolic rumcajsa.
    kolarz napisz cos wesolego na pocieszenie.

    PS. W niedziele meczu w Tarnowie nie bedzie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  7. Powrót do góry    #7070
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

    Euro we Francji to i gillette górą.

    PS- czemu nie będzie ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. Powrót do góry    #7071
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    kolarz napisz cos wesolego na pocieszenie.
    ronaldo to ped.ał (o ile cię to pocieszy).

  9. Powrót do góry    #7072
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Pepe gral dla Portugalii to kto mial wygrac ?

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KLAUS_RAUS za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (01-07-2016)

  11. Powrót do góry    #7073
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Euro we Francji to i gillette górą.

    PS- czemu nie będzie ?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ma srogo lać całą niedzielę, chyba ze sie cos zmieni
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  12. Powrót do góry    #7074
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Ma srogo lać całą niedzielę, chyba ze sie cos zmieni
    Ogolnie nie wiem jak ktos sprawdzal pogode na derby.. ale GKM moze miec problem z torem, poniewaz ma tam lac od soboty wieczorem do godzin popoludniowych w niedziele. Z meczow TV czyli Czestochowa, Poznan, Grudziadz tylko ten z Poznania wyglada optymistycznie.

    Polakow szkoda, po prostu zachlysneli sie bramka, a bramka Sanchesa troche ich podlamala. Szczescie maja, ze dotrwali do karnych bo Portugalia miala bardzo duzo okazji bramkowych.. Portugalia lepiej ograna z presja, doswiadczenie. U nas w wiekszosci to mlodzi chlopacy i uwazam, ze z taka gra i zaangazowaniem to bedzie czarny kon mundialu 2018.

  13. Powrót do góry    #7075
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    wykończyła nas wielka biało-czerwona sektorówka. uszyta na ostatni i przegrany z czechami mecz polaków na euro 2012. ciekawe, kto taki mądry wpadł na pomysł, żeby pechową sektorówkę zabrać do marsylii. i jeszcze ją krzywo rozwinęli. od razu wiedziałem, że to zły znak.

    polacy grali dobrze, nawet bardzo dobrze. znów świetnie zorganizowana obrona. przy bramce portugalii zawalił grosicki, który był do zdjęcia dużo wcześniej. okazje były po obu stronach. dwa równorzędne zespoły. doskonałe wejścia polaków w pole karne, wymiana podań chwilami jak w brazylii lub barcelonie.

    brak słów na ronaldo. nic nie pokazał poza kiksami, krzykami do kolegów i minami do kamery. po efektownych zagraniach wypatrywał powtórek na telebimie, żeby zobaczyć, jak wyglądał podczas akcji. narcystyczny burak.

    do naszych chłopaków nikt nie będzie miał pretensji, choć pozostanie wielki żal, bo naprawdę mogli zagrać o wszystko.

    na razie mam dość.
    pożegnam was, panowie, do czasu aż mi przejdzie.
    ciao.
    Ostatnio edytowane przez kolarz ; 01-07-2016 o 09:14

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Nigel (01-07-2016), spitt22 (01-07-2016)

  15. Powrót do góry    #7076
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No panowie, kuniec tej piłkarskiej szopki. Spidłej spidłej uber alles!
    I słusznie Ale wyzewnętrznić się i tak trzeba

    Serce rosło jak się patrzyło na ambicję, nieustępliwość i chęć wygrania mimo braku sił. Przecież większość tych ludzi nie ma takiej kondycji, żeby końską dawkę meczów z dogrywkami przebrnąć na równym i wysokim poziomie.

    Jedyne, czego mi brakowało, to bardziej umiejętnego stosowania zmian. Może szybciej, może kogo innego. A na sam koniec meczu trenejro mógł zrobić coś, czego nikt się nie spodziewał, tzn. zmienić bramkarza na karne, bo wiadome było, że Fabiański, mimo całej swej *****istości, raczej żadnego nie wyciągnie. Wyszło trochę zachowawczo, no ale tak naprawdę trudno mieć do kogoś pretensje.

    Ja mam dosyć nerwów, kobita w domu też, bo wiadomo, że w pewnych momentach meczowych zbliżenie do faceta może mieć nieco gorsze skutki. Teraz czas dla malkontentów, którzy od początku turnieju siali defetyzm i beznadzieję. Do roboty, panowie

    PS. Ronaldo może i burak, ale mogę sobie tylko wyobrazić, jakbym się czuł, gdyby przez cały turniej drużyna dawała ciała na maxa a tylko mnie jednemu zależało. W zasadzie gdyby nie ten 18-letni Lindbaeck, który se wyskoczył ni stąd ni zowąd, to nasi daliby radę bez problemu.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 01-07-2016 o 09:13

  16. Powrót do góry    #7077
    Ekspert Awatar mhsol
    Dołączył
    30-04-2009
    Postów
    3,592
    Kliknij i podziękuj
    2,083
    Podziękowania: 684 w 384 postach
    Ronaldo to zagrał ten mecz na poziomie Rasiaka a kiks z nietrafieniem w piłkę był podsumowaniem tego występu. Dla mnie mimo wszystko mecz z Portugalia to stracona szansa, przeciwnik był poprostu słaby, należało go ograc. No ale umówmy się - taki turniej w wykonaniu naszych pół roku temu brali byśmy w ciemno

    Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez mhsol ; 01-07-2016 o 09:48

  17. Powrót do góry    #7078
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Wszystko ładnie pięknie ale nie bądźmy minimalistami.
    Chłopaki zasluzyli na szacunek ale jednak szkoda tej niewykorzystanej szansy.
    Oni pewnie sami zdaja sobie sprawę z tego, ze mogli zrobić przynajmniej jeden krok dalej.
    Portugalia wczoraj byla slaba,jak na całych mistrzostwach.
    U mnie pozostaje niedosyt.Szkoda tej niewykorzystanej szansy, bo byly calkiem uzasadnione apetyty na medal.

    Ps.
    Widzę,ze Mhsol mnie ubiegl.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 01-07-2016 o 09:46
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  18. Powrót do góry    #7079
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    A na sam koniec meczu trenejro mógł zrobić coś, czego nikt się nie spodziewał, tzn. zmienić bramkarza na karne, bo wiadome było, że Fabiański, mimo całej swej *****istości, raczej żadnego nie wyciągnie.

    W zasadzie gdyby nie ten 18-letni Lindbaeck, który se wyskoczył ni stąd ni zowąd, to nasi daliby radę bez problemu.
    Po 1) dokladnie o tym samym pomyslalem.. te liczylem, ze moze psychologicznie zagra i wpusci jokera..
    Jak Kuba podchodzil to mialem pelne portki po tym co gral na tym turnieju, za dobrze gral zeby caly turniej dla niego skonczyl sie indywidualnie..

    Po 2) nie wiem czy to ironia ale Sanches to nie byle kto, to wielki niespelna 19 letni talent Portugalii
    Bardzo dobry sezon w Sportingu, gracz Bayernu od nowego sezonu za ktorego zaplacili 35 mln E, wiec nie byl to na pewno przypadkowy wystep tego mlodego, szalonego i utalentowanego pilkarza

    Ps. I pewnie moj typ w momencie rozpoczecia 1/8 finalu pewnie wejdzie. Jak zobavzylem drabinke uznalem, ze Belgowie maja moze nie autostrade ale bardzo latwa droge do finalu. Final : Belgia - Niemcy/Wlochy

    Ps 2. A teraz spadamy Panowie bo nas Chuck Mariusz pojedzie, ze w jego watku smietnik robimy.
    Ostatnio edytowane przez Torretoo ; 01-07-2016 o 09:49

  19. Powrót do góry    #7080
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Gdyby to Krzynowek strzelal zamiast Blaszczykowskiego, dzisiaj myslelibysmy jak obstawic u buka gre Polakow w polfinale.

  20. Powrót do góry    #7081
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Błaszczu jako jedyny strzelil identycznie jak ze Szwajcaria. I to byl blad.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Powrót do góry    #7082
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A ty znowu szukasz afery ?

    Przyjdzie czas to pojedzie Hampel. A ty się domyślaj kiedy.
    Mario,jestem gotów się z Tobą założyć o co tylko zechcesz...oczywiscie w granicach rozsądku że JH w Falubazie już nie zobaczysz ani w tym ani w następnym sezonie...przyjmujesz zakład?

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  22. Powrót do góry    #7083
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Mario,jestem gotów się z Tobą założyć o co tylko zechcesz...oczywiscie w granicach rozsądku że JH w Falubazie już nie zobaczysz ani w tym ani w następnym sezonie...przyjmujesz zakład?

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka
    Z dziesięć razy już różnym ludziom, tu na forum, tłumaczyłem, że nie zakładam się dla zasady. I dalej muszę to czynić

    Zakładu nie przyjmuję, ale uważam, że JH w tym sezonie jeszcze wystąpi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #7084
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Mario,jestem gotów się z Tobą założyć o co tylko zechcesz...oczywiscie w granicach rozsądku że JH w Falubazie już nie zobaczysz ani w tym ani w następnym sezonie...przyjmujesz zakład?

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

    Mariusz napisze, ze on sie nie zaklada. Ale mozesz pojsc na "umowe gentlemanska", bo to jedyna opcja na zaklad z Mariem. Tylko ze Mario juz sam nie wierzy, ale nie chce wyjsc na glupa i jeszcze na bocianim gniezdzie probuje jako ostatni nie wyskoczyc z okretu, ktory dawno juz jest pod wodą.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Zakładu nie przyjmuję, ale uważam, że JH w tym sezonie jeszcze wystąpi.

    Chyba w TVP Sport w kolejnym jakims marnym dokumencie.

  24. Powrót do góry    #7085
    Stały bywalec Awatar miki1970
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    506
    Kliknij i podziękuj
    211
    Podziękowania: 97 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mariusz napisze, ze on sie nie zaklada. Ale mozesz pojsc na "umowe gentlemanska", bo to jedyna opcja na zaklad z Mariem. Tylko ze Mario juz sam nie wierzy, ale nie chce wyjsc na glupa i jeszcze na bocianim gniezdzie probuje jako ostatni nie wyskoczyc z okretu, ktory dawno juz jest pod wodą.




    Chyba w TVP Sport w kolejnym jakims marnym dokumencie.
    No i Twoje słowo stało się faktem..

    Wysłane z mojego GT-I8160 przy użyciu Tapatalka

  25. Powrót do góry    #7086
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    T_zg

    Tylko ze Mario juz sam nie wierzy, ale nie chce wyjsc na glupa i jeszcze na bocianim gniezdzie probuje jako ostatni nie wyskoczyc z okretu, ktory dawno juz jest pod wodą.
    No, że ty masz swoje zdanie w tym temacie to mogę zrozumieć, że go bronisz też rozumiem. Ale, że wiesz lepiej ode mnie, w co ja wierzę to tego już nie rozumiem.

    Oczywiście, ze wierzę w powrót JH, i mówię to jasno. Nie owijając w bawełnę. Chyba mogę w to wierzyć ? Czy nie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #7087
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Oczywiście, ze wierzę w powrót JH, i mówię to jasno. Nie owijając w bawełnę. Chyba mogę w to wierzyć ? Czy nie ?

    Mozesz w to wierzyc, pewnie. Ale to tak samo, jakbym powiedzial dzisiaj ze wierze, ze Polacy na Euro2016 zdobeda jakis medal.

  27. Powrót do góry    #7088
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mozesz w to wierzyc, pewnie. Ale to tak samo, jakbym powiedzial dzisiaj ze wierze, ze Polacy na Euro2016 zdobeda jakis medal.
    Bzdura, kompletnie nie trafione porównanie.

    Dzisiaj nie ma nawet teoretycznie, żadnej możliwości aby Polacy na Euro zdobyli medal. Natomiast powrót JH do ścigania, teoretycznie jest możliwy. Więc przestań fantazjować
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #7089
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    T_zg



    No, że ty masz swoje zdanie w tym temacie to mogę zrozumieć, że go bronisz też rozumiem. Ale, że wiesz lepiej ode mnie, w co ja wierzę to tego już nie rozumiem.

    Oczywiście, ze wierzę w powrót JH, i mówię to jasno. Nie owijając w bawełnę. Chyba mogę w to wierzyć ? Czy nie ?



    NIby wierzysz, ale na koniec i tak wychodzi, że tylko spekulujesz. Ot drobna różnica.

  29. Powrót do góry    #7090
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bzdura, kompletnie nie trafione porównanie.

    Dzisiaj nie ma nawet teoretycznie, żadnej możliwości aby Polacy na Euro zdobyli medal. Natomiast powrót JH do ścigania, teoretycznie jest możliwy. Więc przestań fantazjować
    w tym roku nie ( Falubaz musialby wylozyc ok 2mln zl zeby przebic ubezpieczyciela, a tego na 100% nie zrobi ), wiec porownanie jak najbardziej ok.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 01-07-2016 o 11:13

  30. Powrót do góry    #7091
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Ciekawa wypowiedz Cieślaka ..


    Były trener Jaskółek wierzy w utrzymanie Unii Tarnów. - Unia bez problemów powinna wyprzedzić zespół z Rybnika, z którym rewanż ma przecież na własnym torze i dużą szansę na zdobycie w nim punktu bonusowego. Ze swojej strony będziemy chcieli pomóc Unii i zrobimy wszystko, by wygrać zaległy mecz w Rybniku – dodał trener z Zielonej Góry.

    W piekarniach mówią,że w Tarnowie też Shrekowi nie będzie zbytnio zależało na zwycięstwie.

    Sam bonus na Unii go zadowoli.

  31. Powrót do góry    #7092
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Ciekawa wypowiedz Cieślaka ..


    Były trener Jaskółek wierzy w utrzymanie Unii Tarnów. - Unia bez problemów powinna wyprzedzić zespół z Rybnika, z którym rewanż ma przecież na własnym torze i dużą szansę na zdobycie w nim punktu bonusowego. Ze swojej strony będziemy chcieli pomóc Unii i zrobimy wszystko, by wygrać zaległy mecz w Rybniku – dodał trener z Zielonej Góry.

    W piekarniach mówią,że w Tarnowie też Shrekowi nie będzie zbytnio zależało na zwycięstwie.

    Sam bonus na Unii go zadowoli.
    Kurtuazja. Zresztą gdyby to rozpatrywać w takich kategoriach to chłopaki raczej większym sentymentem darzą ekipę, w której jest AJ i Żyto niż Tarnów. Cieślak na motor nie wsiądzie
    Żadnego odpuszczania z naszej strony nie będzie bo wcale nie jest przesądzone że skończymy RZ na 2/3 miejscu. Nikt nie chce trafić w półfinale na Gorzów, dlatego jedziemy do Tarnowa po zwycięstwo. Z Rybnikiem może być inaczej bo mecz jest dopiero 17 lipca gdy będziemy już wiedzieć o wiele więcej.

    PS - Miso zuch:
    http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/612...-gruchalskiemu

  32. Powrót do góry    #7093
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    w tym roku nie ( Falubaz musialby wylozyc ok 2mln zl zeby przebic ubezpieczyciela, a tego na 100% nie zrobi ), wiec porownanie jak najbardziej ok.
    No niestety ale nie jest to porównanie OK. Bo to, ze repra odpadła to fakt, a to, ze jest jak piszesz w kwestii JH to tylko twoje spekulacje, domysły, zasłyszane plotki. A nie fakty.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    NIby wierzysz, ale na koniec i tak wychodzi, że tylko spekulujesz. Ot drobna różnica.
    Jak wam wszystko trzeba tłumaczyć.

    Spekuluje odnośnie terminu jego powrotu na tor. Ponieważ wierzę, że wróci w tym sezonie do ścigania.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #7094
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Strażak nie kompromituj się już Pati ci powiedziała ?

  34. Powrót do góry    #7095
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,831
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,618 w 1,051 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    Jak wam wszystko trzeba tłumaczyć.

    Spekuluje odnośnie terminu jego powrotu na tor. Ponieważ wierzę, że wróci w tym sezonie do ścigania.

    Pozwolę się nie zgodzić gdyż w swoich wypowiedziach byłeś bardzo stanowczy wręcz pewny Siebie. Jak się okazało, że możesz nie mieć racji przekręciłeś sytuacje, że niby spekulujesz

  35. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (01-07-2016), spitt22 (01-07-2016)

  36. Powrót do góry    #7096
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    W strazackim slangu: "mozesz byc pewny" = spekulacja..
    To jest hit tego forum.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #7097
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    W strazackim slangu: "mozesz byc pewny" = spekulacja..
    To jest hit tego forum.
    Nie. Nie. Jak już wiesz ,że zrobiłeś z siebie pajaca to wtedy ubierasz to w ramy '' spekulacja ''

  38. Powrót do góry    #7098
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Nie. Nie. Jak już wiesz ,że zrobiłeś z siebie pajaca to wtedy ubierasz to w ramy '' spekulacja ''
    Chwila chwila.. pajacem nie mozna sie stac, czy tez z siebie zrobic.
    Pajacem jak juz to sie rodzisz!

  39. Powrót do góry    #7099
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez miki1970 Zobacz posta
    Mario,jestem gotów się z Tobą założyć o co tylko zechcesz...oczywiscie w granicach rozsądku że JH w Falubazie już nie zobaczysz ani w tym ani w następnym sezonie...przyjmujesz zakład?
    Mariusz się nie zakłada o coś, tylko umawia. Przegapiłeś jedną dyskusję
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    j-rules (01-07-2016)

  41. Powrót do góry    #7100
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Słyszałem dziś dosyć pewną informację na temat Jarka i jego powrotu na tor.
    Problemem nie jest ubezpieczenie, problemem nie jest brak siły w nodze.
    Problemem jest psychika.
    I jeżeli to prawda, a źródło mam bardzo wiarygodne to jest to duży problem :/

  42. Powrót do góry    #7101
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Będąc dokładnym depresja.

  43. Powrót do góry    #7102
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Słyszałem dziś dosyć pewną informację na temat Jarka i jego powrotu na tor.
    Problemem nie jest ubezpieczenie, problemem nie jest brak siły w nodze.
    Problemem jest psychika.
    I jeżeli to prawda, a źródło mam bardzo wiarygodne to jest to duży problem :/
    Ta jednostka chorobowa nazywa się "dorabianiem ideologii". Za 8 miechów zobaczysz go na torze w plastronie Sparty albo Torunia. A czy ma kabla ? Może ma, ale to się okaże dopiero na torze w kontakcie z rywalami.

    EDIT - qwa jak szkoda tej wczorajszej przegranej. Jak widzę tych Belgów i Walię ech, spokojnie byśmy ich pyknęli. Szkoda takiej okazji
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 01-07-2016 o 22:44

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    alexbart (02-07-2016)

  45. Powrót do góry    #7103
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Z całym szacunkiem Carlitos, ale Walia zagrała dzisiaj kapitalne spotkanie i moim zdaniem wygraliby z Polską. Tak swoją drogą niesamowicie wszystko układa się dla Portugalii w kontekście finału. Ramsey będzie pauzował za kartki, dla Walijczyków to ogromne osłabienie. Jaja by były jakby Ronaldo z Portugalią zdobyli złoto jako idealne dopełnienie Messiego pudłującego karnego z Chile .

    A żeby było na temat - jestem w szoku jeśli chodzi o dzisiejszą jazdę Pieszczka. I nie chodzi tutaj tylko o punkty, ale też o twardą walkę w polu. Czyżby jakieś odblokowanie ? Pożyjemy, zobaczymy. Może jeszcze przestanę go nazywać drewnianym beztalenciem .
    TeamLindgren

  46. Powrót do góry    #7104
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,071
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Z tym Hampelem tak na serio ? żeby jak Enke nie skończył chłopina.

  47. Powrót do góry    #7105
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Z tym Hampelem tak na serio ? żeby jak Enke nie skończył chłopina.
    Ta noga jest bardzo slaba i nie da rady utrzymac i balansowac z tym na motorze. JH to nie cyborg a motor to nie rower. A oczekiwania wokol sa ogromne.

  48. Powrót do góry    #7106
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    30 lat na to czekałem, brawo Patryk, brawo Sławek! A największą gwiazdą TV i tak była Honorata! Szkoda, że Przemek i Zengi nie załapali się na 4 i 5 miejsce, bo by była załoga imprezowa w komplecie na czele. A tak to tylko podium opanowali

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi MoherPower za jego przydatny post!

    alexbart (02-07-2016)

  50. Powrót do góry    #7107
    Stały bywalec Awatar alexbart
    Dołączył
    11-02-2005
    Postów
    1,358
    Kliknij i podziękuj
    502
    Podziękowania: 121 w 57 postach
    Krystian Pieszczek czwartym zuzlowcem Polski... Czy to mowi cos o dzisiejszej randze finalowych zawodow IMP, czy tez szerzej, o dzisiejszej klasie czolowki zuzlowej kraju?
    Toen was geluk nog heel gewoon: http://myweb.tiscali.co.uk/speedway2/wtc90.htm

  51. Powrót do góry    #7108
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,695
    Kliknij i podziękuj
    1,315
    Podziękowania: 1,327 w 784 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ta jednostka chorobowa nazywa się "dorabianiem ideologii". Za 8 miechów zobaczysz go na torze w plastronie Sparty albo Torunia. A czy ma kabla ? Może ma, ale to się okaże dopiero na torze w kontakcie z rywalami.

    EDIT - qwa jak szkoda tej wczorajszej przegranej. Jak widzę tych Belgów i Walię ech, spokojnie byśmy ich pyknęli. Szkoda takiej okazji

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...098,1,985.html

    chyba dorabianiem chujologii;
    przeczytaj sobie ostatni akapit tego tekstu i zastanów się 10 razy zanim zaczniesz bez sensu gadać;
    już kiedyś jeden zawodnik z Falubazu ze sobą skończył.

    To co sobie napisałem powyżej to nie takie pisanie na zasadzie, bo coś... bo gdzieś...
    Zbyt poważna to sprawa,żeby paplać coś bez sensu i przy okazji spierdo*** komuś życie

  52. Powrót do góry    #7109
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...098,1,985.html

    chyba dorabianiem chujologii;
    przeczytaj sobie ostatni akapit tego tekstu i zastanów się 10 razy zanim zaczniesz bez sensu gadać;
    już kiedyś jeden zawodnik z Falubazu ze sobą skończył.

    To co sobie napisałem powyżej to nie takie pisanie na zasadzie, bo coś... bo gdzieś...
    Zbyt poważna to sprawa,żeby paplać coś bez sensu i przy okazji spierdo*** komuś życie
    Ok, już nie będę się odzywał w tej sprawie. Za 8 miesięcy przekonamy się kto miał rację.

  53. Powrót do góry    #7110
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    po takim urazie kazdy z nas bylby kaleka do konca zycia.


    mozliwe ze Jarek zdaje sobie sprawe ze po powrocie kazdy upadek moze spowodowac kule na reszte zycia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •