Strona 40 z 231 PierwszyPierwszy ... 3038394041425090140 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,756 do 1,800 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1756
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    No i jak można nie lubić terraxa. W paskudny deszczowy dzień potrafi poprawić humor.
    P.S. Spartan swoimi głupawymi wpisami humoru za bardzo nie poprawia, ale pastwienie się nad nim też niczego dobrego nie przyniesie. To że urodził się bucem nie jest jego winą, pretensje co najwyżej można kierować do jego rodziców przekazujących takie a nie inne geny. Kiedyś JKM proponował przymusową sterylizację osób o niskim ilorazie inteligencji, co prowadzi pewnie do zmniejszenia ilości spartanów w całej populacji, lecz ze względów humanitarnych nie jest do zaakceptowania.
    Dla mnie Cukrzyco/Spartann w swojej przewidywalnej bucowatości jest dość zabawny. Chociaż może to faktycznie nie jest jedna osoba ? Spartann jeszcze coś by napisał o lotnisku w Babimoście a tu nic tylko Ceterum censeo "Zielona Gura" esse delendam. Cukrzyco, postaraj się bardziej!

  2. Powrót do góry    #1757
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Ja rozumiem to wszystko ale ty podchodzisz to tematu jakoby była gwarancja że Ward te pieniądze dostanie a na tę chwilę nie ma żadnej gwarancji a na dodatek z każdym dniem się ona oddala. Widzisz znów się nie popisałeś inteligencją
    Ward dostał gwarancje w postaci słowa Bunia. Do tej pory nie zdarzyło się aby Bunio nie wywiązał się z danego słowa jakiemukolwiek zawodnikowi, jeśli chodzi o finanse. A w przypadku Warda Bunio dał słowo publicznie. Dla mnie to zamyka temat. Ty możesz dalej snuć swoje domysły.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #1758
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ward dostał gwarancje w postaci słowa Bunia. Do tej pory nie zdarzyło się aby Bunio nie wywiązał się z danego słowa jakiemukolwiek zawodnikowi, jeśli chodzi o finanse. A w przypadku Warda Bunio dał słowo publicznie. Dla mnie to zamyka temat. Ty możesz dalej snuć swoje domysły.
    No tak bo słowo publiczne polityka jest zawsze wiążące stąd te wszystkie obietnice i inne dyrdymały.
    czy ty naprawdę jesteś aż taki naiwny żeby ufać politykowi masakra

  4. Powrót do góry    #1759
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dla mnie Cukrzyco/Spartann w swojej przewidywalnej bucowatości jest dość zabawny. Chociaż może to faktycznie nie jest jedna osoba ? Spartann jeszcze coś by napisał o lotnisku w Babimoście a tu nic tylko Ceterum censeo "Zielona Gura" esse delendam. Cukrzyco, postaraj się bardziej!
    W jednym ze swoich pierwszych postów pisał o lotnisku, stąd wywnioskowałem, że to on, nawet o tym mu napisałem. Potem przestał.

    Terrax, jesteś tak skompromitowany jako informator, że nie dziw się, że ludzie z Ciebie dworują.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Gdybym chciał poczytac dobre sci-fi to wybrałbym innego bajkopisarza niż ostafiński.
    Polecam Kańtoch Anne, przerabiam właśnie pierwszy tom Przedksiężycowych - bardzo dobre. Piekara też robi swoje
    Ostatnio edytowane przez Falubaz ; 18-11-2015 o 17:07
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    t_zg (18-11-2015)

  6. Powrót do góry    #1760
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    powinno być jak z koszykarskim stelmetem. nie zapłacili zawodnikowi, to dostali zakaz transferów.

    nie byłoby kontraktu warda, nie byłoby teraz wstydu.

  7. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Buszmen (18-11-2015), młody_piernik (18-11-2015)

  8. Powrót do góry    #1761
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ward dostał gwarancje w postaci słowa Bunia. Do tej pory nie zdarzyło się aby Bunio nie wywiązał się z danego słowa jakiemukolwiek zawodnikowi, jeśli chodzi o finanse. A w przypadku Warda Bunio dał słowo publicznie. Dla mnie to zamyka temat. Ty możesz dalej snuć swoje domysły.
    Takie same slowa dawal zawodnikom gdy ci martwiac sie o swoje finanse w Falubazie uslyszeli od niego, ze on gwarantuje kase z wlasnej kiesy?
    Jak tak to Ward ma zmartwienie.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  9. Powrót do góry    #1762
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    W jednym ze swoich pierwszych postów pisał o lotnisku, stąd wywnioskowałem, że to on, nawet o tym mu napisałem. Potem przestał.

    Terrax, jesteś tak skompromitowany jako informator, że nie dziw się, że ludzie z Ciebie dworują.
    Kolejny anty inteligent to nie ja informuje tylko przytaczam cytaty które wy podważacie robiąc po prostu z siebie idiotów na tę chwilę
    A mistrzostwem jest argument że dał słowo
    Ostatnio edytowane przez terrax ; 18-11-2015 o 17:13

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi terrax za jego przydatny post!

    cukrzyca (18-11-2015)

  11. Powrót do góry    #1763
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Kolejny anty inteligent to nie ja informuje tylko przytaczam cytaty które wy podważacie robiąc po prostu z siebie idiotów na tę chwilę
    A mistrzostwem jest argument że dał słowo
    Jesteś pocieszny. Coś jak buldog francuski- niby mało ogarnia, psoci, ale nie masz serca go pogonić.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  12. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (18-11-2015), kapitan bomba (18-11-2015), shelve (18-11-2015), t_zg (18-11-2015)

  13. Powrót do góry    #1764
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Może i pocieszny ale bynajmniej twardo stąpam po ziemi nie wierzę w obietnice i polityków i potrafię czytać ze zrozumieniem.
    Wolę być pocieszeny jak przygłupi
    A tu coś dla naiwnych

    https://youtu.be/MRM81MaoNiw

  14. Powrót do góry    #1765
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Może i pocieszny ale bynajmniej twardo stąpam po ziemi nie wierzę w obietnice i polityków i potrafię czytać ze zrozumieniem.
    Wolę być pocieszeny jak przygłupi
    A tu coś dla naiwnych

    https://youtu.be/MRM81MaoNiw
    Zdecydowanie wyróżniasz się in plus na tle swoich głupiutkich jak gołąb kolegów po szalu.
    Termiński dla eSpeedway.pl

    Dostałem sygnał od jednej z osób prowadzących rozmowy, że Łaguta jest chętny do negocjacji i startu za połowę ceny – mówi nam właściciel klubu Przemysław Termiński.

    - To dla nas dobra wiadomość, bo skład ciągle nie jest zamknięty. Greg Hancock nadal się zastanawia. Także Australijczycy Chris Holder i Jason Doyle myślą co by zrobić. Obaj dostali oferty na tym samym finansowym poziomie. To są kontrakty zamykające się w kwocie miliona złotych. Więcej nie dam. Oni muszą zdecydować czy chcą mieć pewne pieniądze u nas, czy też wpakować się tak jak Darcy Ward, który dostał 50 tysięcy złotych, a na resztę będzie musiał długo poczekać
    http://espeedway.pl/news,laguta_za_p...,79703,12.html
    Ostatnio edytowane przez unimil_to_run ; 18-11-2015 o 18:04
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  15. Powrót do góry    #1766
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Przecież o to mi właśnie chodziło

  16. Powrót do góry    #1767
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Przepraszam terrax, nie śledziłem wcześniej.
    Swoją drogą ciekawi mnie po raz kolejny, jacy wszyscy są obeznani w kondycji finansowej Falubazu. O ile bzdurzenie jakiegoś tam forumowego no-name`a z Torunia czy Gruzji nie robi wrażenia na nikim, o tyle nie wiem skąd Termiński ma taką wiedzę. Wątpię, aby dysponował wiarygodnym źródłem, z całym szacunkiem do pana Senatora.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  17. Powrót do góry    #1768
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez terrax Zobacz posta
    Może i pocieszny ale bynajmniej twardo stąpam po ziemi nie wierzę w obietnice i polityków i potrafię czytać ze zrozumieniem.
    Wolę być pocieszeny jak przygłupi
    A tu coś dla naiwnych

    https://youtu.be/MRM81MaoNiw
    Pogrubione tłumaczy wszystko.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (18-11-2015)

  19. Powrót do góry    #1769
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Pogrubione tłumaczy wszystko.
    Kolego Falubaz, podobnie do sporej części użytkowników naszego forum cenię Twoją inteligencję, stąd uważam, że stać Cię na trudniejsze zadania. Przez wybór obiektu do pokpiwania idziesz na łatwiznę.

  20. Powrót do góry    #1770
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Kolego Falubaz, podobnie do sporej części użytkowników naszego forum cenię Twoją inteligencję, stąd uważam, że stać Cię na trudniejsze zadania. Przez wybór obiektu do pokpiwania idziesz na łatwiznę.
    Przepraszam, żadnych informacji o Falubazie, żadnych ruchów transferowych, temat umiera, bo wciąż te same hasełka to człowiek szuka innych rozrywek, niekoniecznie tych wysokich lotów.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  21. Powrót do góry    #1771
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    przegląd sportowy :

    "Oni muszą zdecydować czy chcą mieć pewne pieniądze u nas, czy też wpakować się tak jak Darcy Ward czy inni zawodnicy i dostać na przykład 50 tysięcy złotych, a na resztę długo czekać"

    espeedway :

    Oni muszą zdecydować czy chcą mieć pewne pieniądze u nas, czy też wpakować się tak jak Darcy Ward, który dostał 50 tysięcy złotych, a na resztę będzie musiał długo poczekać


    Jak widac co portal, to inaczej te cytaty wygladaja i komu tu wierzyć ? Ja tam wierze Terraxowi. Ward nie dostanie swoich pieniedzy. W sumie to należy mu się za szalik Falubazu.

    Tak mi się skojarzyło
    media.jpg


    Jeszcze czekam na ten cytat z onetu i sportowychfaktow. Moze wyjdzie, ze Ward dostał nadpłaty 50 tyś.

  22. Powrót do góry    #1772
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    terrax może i jest pocieszny, ale głównie dlatego, że się nieporadnie wdaje z wami w pyskówki.
    ale co do zasady ma rację: nie zapłacić sparaliżowanemu zawodnikowi to wstyd jak wuj na całą polskę. i nie tylko polskę. i żadna wasza kpina tego wstydu nie przykryje.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Buszmen (18-11-2015), j-rules (18-11-2015)

  24. Powrót do góry    #1773
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    terrax może i jest pocieszny, ale głównie dlatego, że się nieporadnie wdaje z wami w pyskówki.
    ale co do zasady ma rację: nie zapłacić sparaliżowanemu zawodnikowi to wstyd jak wuj na całą polskę. i nie tylko polskę. i żadna wasza kpina tego wstydu nie przykryje.

    Wstydem w tej całej sytuacji jest to, ze przez prywatne zapędy na posiadanie "wyłączności" na Falubaz, RD ( nie pełniący żadnej funkcji w klubie ) nie godzi się na przyjęcie pieniędzy od np Cinkciarza, z których mógłby spłacić Warda już dawno. No ale tak to jest, jak się nie chce ustąpić "koryta", jak to się potocznie mowi. Pies ogrodnika...samemu narobilem syfu, ale nie oddam innym, bo nie.


    edit: sorry zapomnialem ze od syfu jest rada nadzorcza. RD przysluguja tylko plusy Falubazu.

    edit2: terrax dodalem cie do znajomych SB. Przyjmij prosze zaproszenie kumaty kolego.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 18-11-2015 o 19:03

  25. Powrót do góry    #1774
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    terrax może i jest pocieszny, ale głównie dlatego, że się nieporadnie wdaje z wami w pyskówki.
    ale co do zasady ma rację: nie zapłacić sparaliżowanemu zawodnikowi to wstyd jak wuj na całą polskę. i nie tylko polskę. i żadna wasza kpina tego wstydu nie przykryje.
    Zgadzam się z Tobą, pewnie jak i większość forumowiczów, natomiast różnimy się w przewidywaniu najbliższej przyszłości. Jestem pewien, że Ward otrzyma pełną należność za swoje usługi nawet w przypadku realizacji czarnego scenariusza, Ty natomiast wieszczysz, że sparaliżowany biedak zostanie oszukany. Nie wiem skąd biorą się Twoje podejrzenia, jeżeli wiesz coś więcej to uświadom nas. Ja swoje przekonanie opieram się na dotychczasowej praktyce wypłacalności klubu z epoki Dowhana, gdyż nigdy nie słyszałem o oszukaniu jakiegokolwiek zawodnika, choć poślizgi w płatnościach z różnych względów się zdarzały.

  26. Powrót do góry    #1775
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,185
    Kliknij i podziękuj
    6,533
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Ten dalej swoje jak pracownik sezonowy na wygnaniu który musi pracować na zmywaku u jakiegoś hansa. Przyjmij do wiadomości że nie jestem spartannem i naprawdę wtedy Twoje życie będzie łatwiejsze i nie będziesz się wykrwawiał na necie. Może nie wiesz co oznacza słowo "buc" ale uwierz mi to jest coś co masz w majtkach jak i przytłaczająca większość facetów - no chyba że nim nie jesteś. Więc jeśli używasz tego słowa z pełną świadomością to powinien być ban, a jeśli nie znasz jego znaczenia to jakoś głupio mi się zrobiło że odpowiadam na twój post.
    SFP nic nie określił, to co on napisał jest na poziomie wina ławkowego w miejscowości Jeruzal. To od kiedy była ta destabilizacja na bliskim wschodzie powiązana z aktami terroryzmu ? 10, 20, 30 a może 50 lub 100 lat temu? Rozumiesz teraz ułomność tego co on napisał ? A może troszkę o ich religię zahaczysz ? Nie wiesz też czy ja się znam czy nie na Wielkiej Pardubickiej, koniach itp. z prostego powodu - bo nie masz o tym zielonego pojęcia, więc nie pisz o tym. Za to ja wiem że Ty nie masz pojęcia o żużlu wcale, znasz ten sport tylko z TV, forum i dlatego na forum nadrabiasz bzdetami nie związanymi z tym sportem. Uwierz mi żużel w TV czy z forum to jak lizanie loda przez szybę, dlatego zawsze będziesz w rozmowie na temat tego sportu dostawał wciry. Na tym kończę ten temat.

    Mimo wszystko życzę Tobie miłego dnia i więcej rozsądku.

    ps. ten spartann musiał Tobie zrobić jakąś straszną krzywdę
    Darowalbys sobie ten belkot,bucu.
    W tylko jednym sezonie mieszkajac jeszcze w Polsce ,ogladalem wiecej zuzla na stadionach niz wynosi twoje IQ.
    Czytajac twoje wypociny,zdaje sobie jednak sprawe,to zaden wyczyn.
    Tych sezonow sie jednak troche nazbieralo a i zyjac na obczyznie od czasu do czasu na stadiony rowniez zagladam.

    SFP okreslil wystarczajaco duzo.Reszte czlowiek ktory choc w minimalnym stopniu wie co sie od lat dzieje na bliskim wschodzie ,o co idzie tam gra
    i kto tam dyryguje na falszywa nute, sobie dopowie.
    Ty zostan przy koniach,lizaniu lodow i piciu taniego wina z Jeruzal.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #1776
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,521
    Kliknij i podziękuj
    5,802
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez unimil_to_run Zobacz posta
    Przepraszam terrax, nie śledziłem wcześniej.
    Swoją drogą ciekawi mnie po raz kolejny, jacy wszyscy są obeznani w kondycji finansowej Falubazu. O ile bzdurzenie jakiegoś tam forumowego no-name`a z Torunia czy Gruzji nie robi wrażenia na nikim, o tyle nie wiem skąd Termiński ma taką wiedzę. Wątpię, aby dysponował wiarygodnym źródłem, z całym szacunkiem do pana Senatora.
    No ciekawe, skąd? W końcu to ogromne środowisko, nikt nikogo nie zna. Ani Middleticha, ani Parsonsa, ani samego Darcy'ego (któremu klub z Torunia chce pomóc w sprawie ominięcia problemów z wizą).

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...335,1,281.html

    Mógłby naprawdę sobie tego oszczędzić. To znaczy, niech sobie gada, co chce - ale niech najpierw spłaci, a potem sypie opowiastki. Darcy dziękował prawie wszystkim, a chyba ani razu Falubazowi. I to tyle w sprawie "ogromnej pomocy z Zielonej Góry".
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  28. Powrót do góry    #1777
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    ale pierdzielenie. wstyd mu było bo kasy nie zapłacił. przelewy poszły po wyborach i tyle


    ehh politycy.

  29. Powrót do góry    #1778
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,911
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    I znowu te smerfy z Torunia jada po naszym senatorze. Nie macie swojego ?

    Kolarz

    Terrax może i jest pocieszny, ale głównie dlatego, że się nieporadnie wdaje z wami w pyskówki.
    ale co do zasady ma rację: nie zapłacić sparaliżowanemu zawodnikowi to wstyd jak wuj na całą polskę. i nie tylko polskę. i żadna wasza kpina tego wstydu nie przykryje.
    Pewnie Ciebie Dowhan, w swoim czasie, pogonił z klubu niczym Falubazziniego ?

    To mogło by tłumaczyć Twoją głupotę

    P.s

    A może Ty to Falubazzini ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 18-11-2015 o 21:26
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #1779
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I znowu te smerfy z Torunia jada po naszym senatorze. Nie macie swojego ?
    Szukaj kontrargumentu na posadzenie o oszukanie Darcyego. Sam rozowy nie wie co ma powiedziec, a taki byl kiedys wylewny. Oszukala Darcyego banda Falubazu.

    Mysle nad akcja wydania koszulek w rózowym kolorze z myszka miki i logo "gdzie Dolce Gałganie" i dochod przekazac dla DW.

  31. Powrót do góry    #1780
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    Mysle nad akcja wydania koszulek w rózowym kolorze z myszka miki i logo "gdzie Dolce Gałganie" i dochod przekazac dla DW.
    Zrealizuj ten pomysł, bo każda inicjatywa, nawet ta najgłupsza, o ile przyniesie wymierną korzyść dla poszkodowanego jest mile widziana.

  32. Powrót do góry    #1781
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Wszystkim oburzonym problemami Warda
    proponuję również wysyłanie majli do JKM Elżbiety
    z zażaleniem, że mu Angole wizy nie przedłużają

  33. Powrót do góry    #1782
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Wszystkim oburzonym problemami Warda
    proponuję również wysyłanie majli do JKM Elżbiety
    z zażaleniem, że mu Angole wizy nie przedłużają
    Ale co ta kobita mu niby naobiecywala
    Ilu jeszcze bedzie bronic oszusta? Wstyd myszce miki przynosicie. Dowhan niech wam zmieni logo na Sknerusa Makkwacza

    Zwracam honor Sknerusowi, Wasze logo za niedlugo to 'bracia Be'
    Ostatnio edytowane przez barriofino ; 18-11-2015 o 22:21

  34. Powrót do góry    #1783
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Wszystkim oburzonym problemami Warda
    proponuję również wysyłanie majli do JKM Elżbiety
    z zażaleniem, że mu Angole wizy nie przedłużają
    Korwin dopisał sobie kolejne imię?
    Oj, świat się zmienia za szybko jak dla mnie.

  35. Powrót do góry    #1784
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez barriofino Zobacz posta
    Ale co ta kobita mu niby naobiecywala
    Ilu jeszcze bedzie bronic oszusta? Wstyd myszce miki przynosicie. Dowhan niech wam zmieni logo na Sknerusa Makkwacza

    Zwracam honor Sknerusowi, Wasze logo za niedlugo to 'bracia Be'

    Mam pytanie, bo nie śledze codziennie SF. Czy klub z Torunia wyszedł już całkowicie ze swoich zaległości ? Bo jeżeli nie, to znaczy ze u was tez oszuści są. A to, ze gość jest sparaliżowany to w kwestii finansowej na ta chwile żaden argument. Pieniądze dostanie na 100%, bo jak nie to Falubaz nie ruszy.

  36. Powrót do góry    #1785
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mam pytanie, bo nie śledze codziennie SF. Czy klub z Torunia wyszedł już całkowicie ze swoich zaległości ? Bo jeżeli nie, to znaczy ze u was tez oszuści są. A to, ze gość jest sparaliżowany to w kwestii finansowej na ta chwile żaden argument. Pieniądze dostanie na 100%, bo jak nie to Falubaz nie ruszy.
    A skąd masz informacje, że były jakiekolwiek
    zaległości? Z tego co wiadomo, terminowo
    płacono w tym sezonie tylko w Lesznie i Toruniu.
    Jeśli coś jest niezapłacone, to tylko
    dlatego, że nie wystawiono jeszcze
    faktur. Także tego...spokojna Twoja
    rozczochrana o KST...
    !Adrian walcz!

  37. Powrót do góry    #1786
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mam pytanie, bo nie śledze codziennie SF. Czy klub z Torunia wyszedł już całkowicie ze swoich zaległości ? Bo jeżeli nie, to znaczy ze u was tez oszuści są. A to, ze gość jest sparaliżowany to w kwestii finansowej na ta chwile żaden argument. Pieniądze dostanie na 100%, bo jak nie to Falubaz nie ruszy.
    zalega kurz na krzesełkach motoareny ale mają się z tym do pierwszych treningów Vaculika uporać. nie chcieli obiecać bo obiecują tylko ci z ZG

  38. Powrót do góry    #1787
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    A skąd masz informacje, że były jakiekolwiek
    zaległości? Z tego co wiadomo, terminowo
    płacono w tym sezonie tylko w Lesznie i Toruniu.
    Jeśli coś jest niezapłacone, to tylko
    dlatego, że nie wystawiono jeszcze
    faktur. Także tego...spokojna Twoja
    rozczochrana o KST...
    To pewnie tylko domniemanie, faktem natomiast jest, że żaden z senatorskich klubów nie złożył obowiązkowego sprawozdania ze stanu finansów na koniec października. Być może senatorowie traktowani są inaczej od pozostałych osób, lecz w oficjalnych dokumentach nic o tym się nie mówi.

  39. Powrót do góry    #1788
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    To pewnie tylko domniemanie, faktem natomiast jest, że żaden z senatorskich klubów nie złożył obowiązkowego sprawozdania ze stanu finansów na koniec października. Być może senatorowie traktowani są inaczej od pozostałych osób, lecz w oficjalnych dokumentach nic o tym się nie mówi.
    nie musi nie składa, stara prawda , nadgorliwosc gorsza od faszyzmu'. tacy ludzie jak oni i ja wiedzą to najlepiej

  40. Powrót do góry    #1789
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Ale tu u Was siostry burdel. Miało być "zapłacono za całe startowe". Pojawia się teraz "zapłacono 1/4 startowego". Oby nie skończyło się na tym symbolicznym dolarze kanadyjskim znalezionym na strychu u jednego z senatorów.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi There_is_no_spoon za jego przydatny post!

    Buszmen (18-11-2015)

  42. Powrót do góry    #1790
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Ja w ogole nie czaje o co tyle rabanu ? Przeciez wiadomo, ze siana nie ma na ta chwile i nie tylko klub zielonogorski zalega jakims zawodnikom pieniadze. Gadacie juz o tym miesiac, a co to zmieni tak naprawde? Troche to tak jak z tymi hasztagami i zmiana zdjecia profilowego na facebooku w walce z isis
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 18-11-2015 o 23:53

  43. Powrót do góry    #1791
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Ale nikt nie robi takich szopek jak Różowy Krętacz z Wardem.

  44. Powrót do góry    #1792
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Na tę chwilę lepiej żeby Falubaz się wygrzebał z tarapatow z kilku względow .
    Pierwszy aspekt sportowy wiele już o tym pisałem.
    Drugi najważniejszy to sami zawodnicy jak klub upadnie a w szczególności Ward.
    Okaże się że zar..lali pół sezonu i żadnej kasy nie odzyskają.
    To by była dopiero tragedia

  45. Powrót do góry    #1793
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,521
    Kliknij i podziękuj
    2,647
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Ale nikt nie robi takich szopek jak Różowy Krętacz z Wardem.

    Ale jakie to dokładnie szopki? Powiedział, że mają zaległości wobec zawodnika i że są dogadani na terminy spłaty. Gdzie tutaj widzisz jakieś "czary" ? Nie spłacili OGOLNIE ZAWODNIKOW, co jest minusem, no ale z pustej kasy przeciez nie wyciagna pieniedzy. Dla mnie Ward jest do spłaty takim samym priorytetem jak reszta zawodników. Co za różnica komu pierwszemu a komu ostatniemu dadza pieniadze ? I tak muszą wyjść na zero i tak. Teraz to już kwestia 2 tygodni. Dla Was z wiadomych powodow Ward jest inaczej traktowany niż np Hampel, dla mnie nie.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 19-11-2015 o 00:14

  46. Powrót do góry    #1794
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Wszystkie kolejne opowiastki Różowego na temat kontraktu Warda i płatności to jedna wielka szopka. Jeśli tego nie widzisz to trudno. Zamiast pier.... Ić o herbatkach niech postąpi jak mężczyzna i spłaci chłopaka choćby ze swojej kasy. Później sobie odbije.

  47. Powrót do góry    #1795
    Stały bywalec Awatar KS_FALUBAZ
    Dołączył
    18-04-2007
    Postów
    1,381
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 65 w 43 postach
    Zastanawialiście się co połowa ujadaczy będzie robić całymi dniami jak Falubaz nie wystartuje ??!!
    Przecież wątek też zniknie ....
    JESTEŚMY ZAWSZE TAM GDZIE NASZ FALUBAZ GRA...

  48. Powrót do góry    #1796
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Zniknąć nie zniknie ale pójdzie do działu "pozostałe " 😆. Znajdziemy inne wątki dobre do marudzenia.

  49. Powrót do góry    #1797
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    488
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Najprostszym i zarazem najlepszym rozwiązaniem będzie gdy będziecie marudzili we własnym wątku, we własnym gronie, wtedy nikt normalny nie będzie musiał wąchać waszych sfrustrowanych baków.

  50. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi chloroform za jego przydatny post!

    kapitan bomba (19-11-2015), unimil_to_run (19-11-2015)

  51. Powrót do góry    #1798
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Zniknąć nie zniknie ale pójdzie do działu "pozostałe " ��. Znajdziemy inne wątki dobre do marudzenia.
    No ciebie to na pewno nie zabraknie jako eksperta w wylewaniu zali wszelakich. O to się nie martwimy. Uśmiechnąłeś się kiedy w smutnym życiu?

    Zresztą, czego innego spodziewać się po ludziach, którzy w dupie mieli Warda jak ten olewał klub z Torunia, a teraz nagle pierwsi w obronie wielce uciśnionego.

    Będzie pieniądz, to go dostanie, jak każdy inny. Jak nie będzie, klub padnie i słusznie, skoro nie potrafi mądrze gospodarować przez cały sezon. Trudno, pogodzę się z tym.

    Tymczasem *********** o tym, jakoby superhipermegawielcekoniecznie Ward miał dostać pieniądze w pierwszej kolejności w przeciwieństwie do tych, którzy na przykład utrzymują kobiety i dzieci uznaję za standardową hipokryzję, którą różnej maści ujadacze widzą wszędzie, tylko nie u siebie.

    Niech no się przypomni ten co pisał "Je suise not Darcy". Pierwszy na liście oszołomów.

  52. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    kapitan bomba (19-11-2015), t_zg (19-11-2015)

  53. Powrót do góry    #1799
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Nie odróżniasz mojego zdania w kontekście
    zmiany barw klubowych do postawy związanej
    z wielką ludzką tragedią, jakiej Ward doświadczył, to
    mój poziom oszołomstwa jest poziomem podłogi
    dla Ciebie.
    !Adrian walcz!

  54. Powrót do góry    #1800
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,706
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    Tymczasem *********** o tym, jakoby superhipermegawielcekoniecznie Ward miał dostać pieniądze w pierwszej kolejności w przeciwieństwie do tych, którzy na przykład utrzymują kobiety i dzieci
    Bardzo zgrabny zabieg, ale tylko dla ciemnego ludu.
    Zuzlowcy ktorzy utrzymuja kobiety i dzieci nie sa w tym momencie wazniejsi od jakiegokolwiek zuzlowca sparalizowanego, ktory walczy o jakie takie zrowie i mozliwosc zycia w zupelnie nowych warunkach. Ta walka kosztuje znacznie wiecej niz utrzymanie 3 zon i 7 dzieci.
    Gdyby Ward byl zdrowy - a niech dostanie kase na koncu, albo i wcale... by mial nauczke. Dostal jednak o wiele bolesniejsza lekcje - nie dogadywac sie z podejrzanymi typkami, ktorzy chca go oskubac. Tak, chca go oskubac.
    Ja nie kupuje pier dol enia o tym ze predzej czy pozniej zuzlowcy zostana splaceni. Jesli ugadali sie na jakis termin to w dniu jego uplyniecia brak splaty to jest oszustwo.
    Dotyczy wszystkich w lidze.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •