Strona 37 z 231 PierwszyPierwszy ... 2735363738394787137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1,621 do 1,665 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1621
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    że buszmen świruje, podważa fakty i tworzy światy równoległe poprzez gdybanie, to zdążyłem się przyzwyczaić, ale Ty - Falubaz?
    powtarzam: 10 lat temu nie było knajpy z zakazem palenia. i zmienił to dopiero odgórny zakaz.
    a czy dziś byłoby tak jak jest, gdyby nie ten zakaz? zastanawianie się nad tym jest bez sensu.
    a może to właśnie ten zakaz wyzwolił modę na niepalenie?
    Kolarz, a czy jest zakaz spożywania mięsa? Nie, a mimo to funkcjonują wegarniki i tym podobne,
    czy jest zakaz spożywania fast foodów? Także nie, a powstają slow foody, sklepy ze zdrową żywnością,
    czy potrzebny jest zakaz kupowania futer aby funkcjonowały ecoskóry i futra? Oczywiście, że nie.

    Ja i ty dorastaliśmy jako pierwsze pokolenie w tak zwanej wolnej Polsce, gdzie wszystko było nowe, zwariowane i szalone, i trzeba było czasu na ogarnięcie się. Ja naście lat temu urywałem się z lekcji w Liceum by skoczyć do baru u Gęby(właściwej nazwy nigdy nie znalem, nie pamiętam, tak nazywała się pewna melina w Świebodzinie) gdzie można było chlać, wszyscy palili, a ja dorabiałem grając z ludźmi w billarda. Zdarzało się, że dałem komuś po pysku albo musiałem się szybko ewakuować, bo 30 letni cwaniak nie mógł uwierzyć, że właśnie przegrał 20pln z 18 latkiem i próbował sobie pomóc atakując mnie kijem do gry. Ludzie pijali nalewki przy starym rynku a inni dawali w żyłę jakieś kompletne gówno. wtedy to był dla mnie normalny świat, dziś na to patrze jak na jakieś wynaturzenia. Dziś to ja wybieram sobie bar, do którego skocze i stawiam warunki: ma być przyjemnie, piwo ma być w takiej cenie by odstraszyć wszelkie menty, ma ładnie pachnieć, musi być dobra przekąska, a jak mocniej zgłodnieje to barowy kucharz przygotuje mi dobre danie. Dziś mogę sobie wybrać Stary Rynek z piwkiem za dychę, świeże powietrze i fajny klimat. Nawet jak ktoś zniesie zakaz palenia to to nie wróci, bo ludzie mają dostęp do internetu, większego świata, podróżują i nauczyli się doceniać siebie samego i swoją wartość. Dlatego nikt się już nie zgodzi by ktoś obok niego śmierdział szczynami i bekał, bo takie miejsce raz dwa przepadnie i nie wytrzyma konkurencji. Ludzie są już świadomi tego czego mogą oczekiwać, mają w telefonie mapkę z lokalizacją różnych miejscówek, przygotowaną opinie innych klientów i wielki wybór. Wybór, którego nie było 15 lat temu.
    Ja się zgodzę, że powinny być pewne zakazy, ale tylko w formie tymczasowej, tak by pokazać ludziom jak wygląda świat z innej perspektywy, potem niech sami wybierają. Dziś zniesiony zakaz palenia zioła, fajek w klubach, czy picia na ulicy niczego złego nie zrobi, poza lepszą kontrolą nad jakością towaru i wygodą klienta. Twój wybór, twoje życie.
    Pozdrawiam.
    ps. jak można normalnie rozmawiać przez dwie strony, bez pajaców, papuasów, debili i idiotów. Aż szkoda, że nie o żużlu.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  2. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    Buszmen (11-11-2015), grabarz (11-11-2015), j-rules (11-11-2015), młody_piernik (11-11-2015), sobotch (12-11-2015), t_zg (11-11-2015)

  3. Powrót do góry    #1622
    Ekspert Awatar cukrzyca
    Dołączył
    26-08-2015
    Postów
    4,669
    Kliknij i podziękuj
    1,427
    Podziękowania: 639 w 470 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    czy jest zakaz spożywania fast foodów? .
    od września już w wielu miejscach publicznych jest.
    Natomiast robienie z PIS-u prawicy jest jakimś kabaretem i zlasowanym mózgiem przez TVN i PO. Ostatnie lata pokazały że społeczeństwonasze cofnęło się w samodzielnym myśleniu.

  4. Powrót do góry    #1623
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,189
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    To moze ja zmienie temat.

    Kiedy Falubaz ma zamiar oglosic upadlosc?
    Nie zebym nalegal,ale w sumie
    rozwiazaloby to kilka problemow w innych klubach.
    Gorzow,Torun,Leszno,Rybnik czy nawet Wroclaw
    szybciej zbudowalyby sklady na 2016,zawodnikow na
    rynku byloby znacznie wiecej niz teraz wiec i stawki poszly w dol,
    GKM moglby juz przestac sciemniac cos o Nice lidze,Mariusz
    wlozylby sikawke do ust i otworzyl hydrant.
    Jedna decyzja a ile korzysci dla zuzlowego swiata.
    Po co przeciagac?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 11-11-2015 o 16:03
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  5. Powrót do góry    #1624
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,421
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To moze ja zmienie temat.

    Kiedy Falubaz ma zamiar oglosic upadlosc?
    Nie zebym nalegal,ale w sumie
    rozwiazaloby to kilka problemow w innych klubach.
    Gorzow,Torun,Leszno,Rybnik czy nawet Wroclaw
    szybciej zbudowalyby sklady na 2016,zawodnikow na
    rynku byloby znacznie wiecej niz teraz wiec i stawki poszly w dol,
    GKM moglby juz przestac sciemniac cos o Nice lidze,Mariusz
    wlozylby sikawke do ust i otworzyl hydrant.
    Jedna decyzja a ile korzysci dla zuzlowego swiata.
    Po co przeciagac?
    Falubaz nie oglosi upadlosci,nie ma zadnych powodow aby tak mialo sie stac. pozostaje oczywiscie jedynie kwestia tego, z ktorymi zawodnikami bedzie nam po drodze, ktorzy beda do wziecia, no i ktorych wyciagniemu z innych klubow.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  6. Powrót do góry    #1625
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To moze ja zmienie temat.

    Kiedy Falubaz ma zamiar oglosic upadlosc?

    nie zanosi się na to.
    zdecydowanie spadła ilość pajaców w postach mariusza, a to znak, że wszystko idzie po jego myśli.

  7. Powrót do góry    #1626
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    kolarz wyluzuj,bo zaczynasz być juz żałosny w tej nienawiści do Mariusza.

  8. Powrót do góry    #1627
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    To moze ja zmienie temat.

    Kiedy Falubaz ma zamiar oglosic upadlosc?
    Nie zebym nalegal,ale w sumie
    rozwiazaloby to kilka problemow w innych klubach.
    Gorzow,Torun,Leszno,Rybnik czy nawet Wroclaw
    szybciej zbudowalyby sklady na 2016,zawodnikow na
    rynku byloby znacznie wiecej niz teraz wiec i stawki poszly w dol,
    GKM moglby juz przestac sciemniac cos o Nice lidze,Mariusz
    wlozylby sikawke do ust i otworzyl hydrant.
    Jedna decyzja a ile korzysci dla zuzlowego swiata.
    Po co przeciagac?

    Oj nie ładnie kolego, nieładnie.
    Czy Rydzyk nie przypomniał ci zasady "nie życz innemu co tobie nie miłe"?
    A może zapomniałeś połowę poprzedniej dekady jak sami w Toruniu drżeliście o los klubu?
    Was uratował "książę na białym koniu" a nie jakaś niesamowita wasza mądrość.

    Falubazowi życzę by wyszli na prostą jak najszybciej, tego samego klubowi z Rzeszowa , Lublina czy Gniezna.
    Żużel to nasze narodowe dobro, to cierpiący organizm bo chore ma niektóre członki(kluby). Jak cierpi jeden np. ząb to cierpi cały organizm.

    Jakże trzeba być zacietrzewionym człowiekiem by życzyć innym klubom upadku, jak sępy czekając na zawodników , którzy stracą pracę i mnóstwo kasy.

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi STALECZKA za jego przydatny post!

    grabarz (11-11-2015), wolne_benice (11-11-2015)

  10. Powrót do góry    #1628
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    kolarz wyluzuj,bo zaczynasz być juz żałosny w tej nienawiści do Mariusza.
    nienawiść? chyba nie pojmujesz znaczenia tego słowa. często się z nim nie zgadzam, szczególnie w ocenie działalności senatora (może znam kulisy, o których on nie ma pojęcia lub ich nie przyjmuje do wiadomości), ale to wszystko. w sporach, które tu wybuchają, w tych rozbierankach słownych, kontekstach, zwykle ma rację, oczywiście poza tymi, kiedy się spiera ze mną jest wdzięcznym tematem do żartów, ale w gruncie rzeczy porządny z niego falubaz.

  11. Powrót do góry    #1629
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Cytat Zamieszczone przez STALECZKA Zobacz posta
    Jakże trzeba być zacietrzewionym człowiekiem by życzyć innym klubom upadku, jak sępy czekając na zawodników , którzy stracą pracę i mnóstwo kasy.
    Dziwi Cie ze to wlasnie z Torunia jest ich najwiecej...popatrz na takiego malina i jemu podobnych, obraz nedzy i rozpaczy..
    Zobacz ile klub z Torunia w ostatnim czasie wydal milionow, jak nikt inny i gó.. z tego.Dla ich zacietrzewienia trzeba wykazywać duza dozę zrozumienia.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vsv za jego przydatny post!

    szmacianek (11-11-2015)

  13. Powrót do góry    #1630
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Dziwi Cie ze to wlasnie z Torunia jest ich najwiecej...popatrz na takiego malina i jemu podobnych, obraz nedzy i rozpaczy..
    Zobacz ile klub z Torunia w ostatnim czasie wydal milionow, jak nikt inny i gó.. z tego.Dla ich zacietrzewienia trzeba wykazywać duza dozę zrozumienia.
    Dostrzegam w twojej wypowiedzi dużo żalu i krytycyzmu dla klubu z Torunia. Ale uspokój mnie" NIE ŻYCZYSZ IM UPADKU ZA ROK ANI DWA, PRAWDA "?

  14. Powrót do góry    #1631
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Niech jezdza w ekstralidze do konca swiata i niech kazdego roku maja takich sponsorow jak byl karkosik,niech w koncu zdobeda mistrzostwo,niech zaczna byc mężczyznami a nie dziewuchami na torze, niech maja menadżera z prawdziwego zdarzenia a nie chlopca z plecaczkiem itp, wtedy i ja bede zadowolony...

  15. Powrót do góry    #1632
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez STALECZKA Zobacz posta
    Oj nie ładnie kolego, nieładnie.
    Czy Rydzyk nie przypomniał ci zasady "nie życz innemu co tobie nie miłe"?
    A może zapomniałeś połowę poprzedniej dekady jak sami w Toruniu drżeliście o los klubu?
    Was uratował "książę na białym koniu" a nie jakaś niesamowita wasza mądrość.

    Falubazowi życzę by wyszli na prostą jak najszybciej, tego samego klubowi z Rzeszowa , Lublina czy Gniezna.
    Żużel to nasze narodowe dobro, to cierpiący organizm bo chore ma niektóre członki(kluby). Jak cierpi jeden np. ząb to cierpi cały organizm.

    Jakże trzeba być zacietrzewionym człowiekiem by życzyć innym klubom upadku, jak sępy czekając na zawodników , którzy stracą pracę i mnóstwo kasy.
    Dzięki za wsparcie, ale spoko loko. Post Kingpina był przecież z przymrużeniem oka

  16. Powrót do góry    #1633
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, uprasza się administrację forum o przeniesienie tych lewicowych i prawicowych postów, do działu HP. Tam temat o polityce gnuśnieje
    Myślę, że Mariusz ma jak zwykle rację Jest wiele tematów, które można pociągnąć, ale do tego celu chyba należałoby dodać wątek "polytyka". Zresztą pewnie Mariusz czuje się trochę nieswojo, że nie jest w centrum uwagi w wątku Falubazu
    Cytat Zamieszczone przez cukrzyca Zobacz posta
    Natomiast robienie z PIS-u prawicy jest jakimś kabaretem i zlasowanym mózgiem przez TVN i PO. Ostatnie lata pokazały że społeczeństwonasze cofnęło się w samodzielnym myśleniu.
    Wg Twojej teorii geniuszu, politycy prawicy nazywający siebie prawicą, a także tzw prawicowi dziennikarze - nazywający tychże polityków "prawicą" - mają zlansowane mózgi przez TVN i PO
    Cytat Zamieszczone przez Lee Zobacz posta
    Nie porównujmy może wyboru jedzenia/stroju do palenia, bo to zdecydowanie nie ta sama płaszczyzna odniesienia.

    Naście lat temu ja też byłem w ogólniaku i nie przypominam sobie, aby wokół mnie były same mordownie a ja dla zabicia czasu musiałem ogrywać podejrzanych typków w bilarda czy w karty. Zależy kto gdzie się chował. Zresztą dziś, jako dojrzały facet, nie zamieniłbyś szczeniackich wygłupów na to, co masz. I ja też nie.

    Na zniesienie zakazu palenia zielska nie jesteśmy w ogóle gotowi, podejrzewam że i palenie w klubach też by się nie sprawdziło). Są to jednak ograniczenia, które przede wszystkim nikomu z palących nie szkodzą, a pomagają tym, którzy nie chcą przebywać w towarzystwie takich osób. I jeśli grupa palaczy jest skłonna pójść na ustępstwa dla grupy niepalących, to należy to nazwać dojrzałym społeczeństwem a nie lewackim "zamordyzmem", bo ktoś tam niby chce nas prowadzić jak na smyczy. I w tym akurat punkcie możemy się ewentualnie zgodzić, choć ja osobiście wcale tych zakazów bym się nie pozbywał.
    Dokładnie. Falubaz wiele mówi o wolności, ale podstawowa sprawa jest taka: Zakaz palenia fajek w knajpie nie jest wprowadzony bezpośrednio po to, aby zabronić obywatelowi palić. Celem jest, aby ten palący obywatel przestał zatruwać innych, czy też uprzykrzać czas w knajpie swoim dymem z papierosa. W domu niech sobie jara do woli.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 11-11-2015 o 19:27

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    sobotch (11-11-2015)

  18. Powrót do góry    #1634
    Zaawansowany Awatar Lee
    Dołączył
    07-05-2004
    Postów
    1,719
    Kliknij i podziękuj
    8
    Podziękowania: 320 w 175 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    (...)
    [trochę za długie, żeby całość cytować ]
    Nie porównujmy może wyboru jedzenia/stroju do palenia, bo to zdecydowanie nie ta sama płaszczyzna odniesienia.

    Naście lat temu ja też byłem w ogólniaku i nie przypominam sobie, aby wokół mnie były same mordownie a ja dla zabicia czasu musiałem ogrywać podejrzanych typków w bilarda czy w karty. Zależy kto gdzie się chował. Zresztą dziś, jako dojrzały facet, nie zamieniłbyś szczeniackich wygłupów na to, co masz. I ja też nie.

    Na zniesienie zakazu palenia zielska nie jesteśmy w ogóle gotowi, podejrzewam że i palenie w klubach też by się nie sprawdziło). Są to jednak ograniczenia, które przede wszystkim nikomu z palących nie szkodzą, a pomagają tym, którzy nie chcą przebywać w towarzystwie takich osób. I jeśli grupa palaczy jest skłonna pójść na ustępstwa dla grupy niepalących, to należy to nazwać dojrzałym społeczeństwem a nie lewackim "zamordyzmem", bo ktoś tam niby chce nas prowadzić jak na smyczy. I w tym akurat punkcie możemy się ewentualnie zgodzić, choć ja osobiście wcale tych zakazów bym się nie pozbywał.

  19. Powrót do góry    #1635
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez STALECZKA Zobacz posta
    Oj nie ładnie kolego, nieładnie.
    Czy Rydzyk nie przypomniał ci zasady "nie życz innemu co tobie nie miłe"?
    A może zapomniałeś połowę poprzedniej dekady jak sami w Toruniu drżeliście o los klubu?
    Was uratował "książę na białym koniu" a nie jakaś niesamowita wasza mądrość.

    Falubazowi życzę by wyszli na prostą jak najszybciej, tego samego klubowi z Rzeszowa , Lublina czy Gniezna.
    Żużel to nasze narodowe dobro, to cierpiący organizm bo chore ma niektóre członki(kluby). Jak cierpi jeden np. ząb to cierpi cały organizm.

    Jakże trzeba być zacietrzewionym człowiekiem by życzyć innym klubom upadku, jak sępy czekając na zawodników , którzy stracą pracę i mnóstwo kasy.
    Jak mozna nie lyknac poczucia humoru Kingpina? No jak?
    Czy film z welna na rogatkach tez wziales na powaznie..?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #1636
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Jak mozna nie lyknac poczucia humoru Kingpina? No jak?
    Czy film z welna na rogatkach tez wziales na powaznie..?


    Czy można z pogrzebu robić sobie żarty. Bardzo dziękuję za takie śmichy-chichy. Tym bardziej że w kilku klubach jest bardzo smutno.

    Poza tym bardziej bym sie spodziewał 30 st.C. w listopadzie w Polsce niż życzliwości ze strony toruńskiej w stosunku do Falubazu. Osobna sprawa to przyczyny takiej sytuacji.

  21. Powrót do góry    #1637
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    mamy sie ciąć zardzewiałymi zyletkami i wylewac morza lez bo w kilku klubach nie umieja zarzadzac? Powaznie?
    Czy do przyznania licencji jest nadany jakis okres wstrzemiezliwosci humorystycznej?

    A w ogole jaki pogrzeb? Jeszcze Polska nie zginela!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  22. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Buszmen (11-11-2015)

  23. Powrót do góry    #1638
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Powinni wprowadzać też zakaz obchodzenia 11 listopada bez zadymy. Nudy straszne.
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  24. Powrót do góry    #1639
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez vsv Zobacz posta
    Dziwi Cie ze to wlasnie z Torunia jest ich najwiecej...popatrz na takiego malina i jemu podobnych, obraz nedzy i rozpaczy..
    Zobacz ile klub z Torunia w ostatnim czasie wydal milionow, jak nikt inny i gó.. z tego.Dla ich zacietrzewienia trzeba wykazywać duza dozę zrozumienia.
    Wydawali bo mieli prawdziwe a nie wirtualne $, a ze wydawali bezmyslnie to inna sprawa, nie jeden kibic lepiej by wydal niz na Golloba, Holte, Lagute, 2 razy na Holdera. Inne kluby wydawaly niby pieniadze, ktore do dzis sie ladnie nazbieraly w szambo jak Falubaz, Ckm, Gniezno, Rzeszow, Gdansk, itd itd
    Zaczyna to dopiero jakos hamowac dzieki widmu upadku takiej marki jak FZG, konczymy wielkie Eldorado w Polskiej lidze, mam nadzieje na powiekszenie eligi do 10 osrodkow o budzetach max 4 mln.

  25. Powrót do góry    #1640
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,276
    Kliknij i podziękuj
    6,247
    Podziękowania: 2,017 w 1,242 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przestan bo zostaniesz wysmiany spiskowcu
    Gdybys zadał sobie trochę trudu i poszukał w internecie rzetelnych definicji prawicy i lewicy, a w szczególności poznał tło historyczne powstania tego podziału, to zapewne zrozumiałbyś dlaczego PiS określa się mianem partii prawicowej. No ale rozumiem, ze łatwiej jest po prostu zaszufladkować, nazwać lewakiem i tym samym zaakcentować swoją przynależność do elitarnej grupy "kumatych".


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    "W perspektywie najbliższych lat ta polityka doprowadzi do zagłady tego co natura stworzyła. Czyli ludzkości." - Mariusz

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    sfp (11-11-2015)

  27. Powrót do góry    #1641
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Lans na forum musi być.

    Wysłane z Lamborghini Aventador za pomocą Tapatalk.
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  28. Powrót do góry    #1642
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Gdybys zadał sobie trochę trudu i poszukał w internecie rzetelnych definicji prawicy i lewicy, a w szczególności poznał tło historyczne powstania tego podziału, to zapewne zrozumiałbyś dlaczego PiS określa się mianem partii prawicowej. No ale rozumiem, ze łatwiej jest po prostu zaszufladkować, nazwać lewakiem i tym samym zaakcentować swoją przynależność do elitarnej grupy "kumatych".


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Po pierwsze pokaz gdzie kogos nazywam lewakiem.
    Po drugie gdzie maja byc na internecie te rzetelne definicje prawicy i lewicy?
    Tło historyczne jest inne dla kazdego kraju, natomias zalozenia ideowe sa jedne i niezmienne.
    Ogarnij sie w koncu bo to SB a nie twoje rodowite SF

    Wysłane z mikrofalówki Sharp w mojej chałupie
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  29. Powrót do góry    #1643
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,276
    Kliknij i podziękuj
    6,247
    Podziękowania: 2,017 w 1,242 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Po pierwsze pokaz gdzie kogos nazywam lewakiem.
    Po drugie gdzie maja byc na internecie te rzetelne definicje prawicy i lewicy?
    Tło historyczne jest inne dla kazdego kraju, natomias zalozenia ideowe sa jedne i niezmienne.
    Ogarnij sie w koncu bo to SB a nie twoje rodowite SF

    Wysłane z mikrofalówki Sharp w mojej chałupie
    Mała podpowiedz dla ciebie: rewolucja francuska. Dalej dasz sobie radę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    "W perspektywie najbliższych lat ta polityka doprowadzi do zagłady tego co natura stworzyła. Czyli ludzkości." - Mariusz

  30. Powrót do góry    #1644
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,916
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Hmm, DO piszę, że Cinkciarz zaproponował ok 300 tys. sponsoringu za dwuletni kontrakt i wyłączność branżową. Ja pindolę, jeśli to prawda (ta kwota) to muszę stwierdzić, ze chłopaki się ośmieszają. Firma która jest sponsorem reprezentacji kopanej a tam bez min. 10 mln nie podchodź, która ma łożyć mln $$$ przez 7 lat na Chicago Bulls, marnuje czas działaczy Falubazu i rzuca na stół 300 tys ? W dodatku ma jeszcze zachcianki na wyłączność branżową ? Kogoś tam pogięło chyba
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    szmacianek (11-11-2015)

  32. Powrót do góry    #1645
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, DO piszę, że Cinkciarz zaproponował ok 300 tys. sponsoringu za dwuletni kontrakt i wyłączność branżową. Ja pindolę, jeśli to prawda (ta kwota) to muszę stwierdzić, ze chłopaki się ośmieszają. Firma która jest sponsorem reprezentacji kopanej a tam bez min. 10 mln nie podchodź, która ma łożyć mln $$$ przez 7 lat na Chicago Bulls, marnuje czas działaczy Falubazu i rzuca na stół 300 tys ? W dodatku ma jeszcze zachcianki na wyłączność branżową ? Kogoś tam pogięło chyba
    Bo caly swiat kocha Pepe jak Jordana i Lewego.

  33. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi barriofino za jego przydatny post!

    Malin017 (11-11-2015)

  34. Powrót do góry    #1646
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, DO piszę, że Cinkciarz zaproponował ok 300 tys. sponsoringu za dwuletni kontrakt i wyłączność branżową. Ja pindolę, jeśli to prawda (ta kwota) to muszę stwierdzić, ze chłopaki się ośmieszają. Firma która jest sponsorem reprezentacji kopanej a tam bez min. 10 mln nie podchodź, która ma łożyć mln $$$ przez 7 lat na Chicago Bulls, marnuje czas działaczy Falubazu i rzuca na stół 300 tys ? W dodatku ma jeszcze zachcianki na wyłączność branżową ? Kogoś tam pogięło chyba
    Mariusz, nie czas i miejsce naśmiewać się ("ośmieszają się") z potencjalnego sponsora. Dodatkowym atutem tego sponsora jest to, ze dobrze się rozwija i jest firmą lokalną, a takie firmy mają to do siebie, ze traktują sponsoring jako pomoc społeczną.
    Nawet jeśli Cinkciarz złożył taką ofertę (a to jest teraz tylko gdybanie) to jak sam Cinkciarz pisze do tej pory nie otrzymał odpowiedzi negatywnej, a więc wygląda na to, ze sama oferta nie była taka wujowa i nie marnowała czasu działaczy.
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Po drugie gdzie maja byc na internecie te rzetelne definicje prawicy i lewicy?
    Tło historyczne jest inne dla kazdego kraju, natomias zalozenia ideowe sa jedne i niezmienne.
    Rano naśmiewałeś się z określania PiS "prawicą". Poprosiłem Ciebie o definicję "prawicy". Nie doczekałem się. Buszmen udzielił krótkiej, zwięzłej odpowiedzi, która ma ręce i nogi, tylko problem polega na tym, ze wielu ludzi określających się "prawicowymi" ma pewnie inne zdanie. Ale to osobny temat, Buszmen to nie Ty
    Wracamy do tematu. Myślałem, że jako spec od pojęcia "prawica" sypniesz definicjami, historią
    Mamy rok 2015 i w internecie jest wszystko. Zapewne mądrzy ludzie się tym zajmują. Pojęcie "prawica" ma swoją historię, kiedyś powstało i jakoś ewaluowało.
    Pojęcia tego nie wymyślił Buszmen, JKM itd. Teraz nagle piszesz to co ja pisałem, ze tło jest inne w zależności od kraju. Poproszę jeszcze o te "zalozenia ideowe", które są ponoć jedne i niezmienne.
    Konkluzja jest taka, że nazywanie PiS w polskich warunkach partią prawicową - jest dozwolone. AMEN.
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 11-11-2015 o 21:54

  35. Powrót do góry    #1647
    Użytkownik Awatar winner89
    Dołączył
    02-03-2003
    Postów
    129
    Kliknij i podziękuj
    31
    Podziękowania: 25 w 16 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, DO piszę, że Cinkciarz zaproponował ok 300 tys. sponsoringu za dwuletni kontrakt i wyłączność branżową. Ja pindolę, jeśli to prawda (ta kwota) to muszę stwierdzić, ze chłopaki się ośmieszają. Firma która jest sponsorem reprezentacji kopanej a tam bez min. 10 mln nie podchodź, która ma łożyć mln $$$ przez 7 lat na Chicago Bulls, marnuje czas działaczy Falubazu i rzuca na stół 300 tys ? W dodatku ma jeszcze zachcianki na wyłączność branżową ? Kogoś tam pogięło chyba
    Cinkciarz chciał dać 300 tyś zł.
    Dowhan nie chce dać nic
    Mariusz nie chce dać nic.
    Kolarz żąda oddania zębatki bo nie ma czym rzucić w Mariusza.

    Kto z tej czwórki powinien rządzić Falubazem?

    Wysłane z Wiatraka przez Tapaptok
    KS FALUBAZ ZIELONA GÓRA - DRUŻYNOWY MISTRZ POLSKI 2013

  36. Powrót do góry    #1648
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,295
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Hmm, DO piszę, że Cinkciarz zaproponował ok 300 tys. sponsoringu za dwuletni kontrakt i wyłączność branżową. Ja pindolę, jeśli to prawda (ta kwota) to muszę stwierdzić, ze chłopaki się ośmieszają. Firma która jest sponsorem reprezentacji kopanej a tam bez min. 10 mln nie podchodź, która ma łożyć mln $$$ przez 7 lat na Chicago Bulls, marnuje czas działaczy Falubazu i rzuca na stół 300 tys ? W dodatku ma jeszcze zachcianki na wyłączność branżową ? Kogoś tam pogięło chyba
    Mariusz

    Jaka marka klubu, taka kasa........

  37. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    Buszmen (11-11-2015), Malin017 (11-11-2015), cukrzyca (11-11-2015), dockm (11-11-2015), spitt22 (11-11-2015)

  38. Powrót do góry    #1649
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,533
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Lee, odpowiem jutro, bo dziś jako wolny człowiek, w pełni świadomie wybrałem browara/wódkę i mogę pisać bez sensu. Tylko Falubaz!!!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  39. Powrót do góry    #1650
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Mariusz, nie czas i miejsce naśmiewać się ("ośmieszają się") z potencjalnego sponsora. Dodatkowym atutem tego sponsora jest to, ze dobrze się rozwija i jest firmą lokalną, a takie firmy mają to do siebie, ze traktują sponsoring jako pomoc społeczną.
    Nawet jeśli Cinkciarz złożył taką ofertę (a to jest teraz tylko gdybanie) to jak sam Cinkciarz pisze do tej pory nie otrzymał odpowiedzi negatywnej, a więc wygląda na to, ze sama oferta nie była taka wujowa i nie marnowała czasu działaczy.

    Rano naśmiewałeś się z określania PiS "prawicą". Poprosiłem Ciebie o definicję "prawicy". Nie doczekałem się. Buszmen udzielił krótkiej, zwięzłej odpowiedzi, która ma ręce i nogi, tylko problem polega na tym, ze wielu ludzi określających się "prawicowymi" ma pewnie inne zdanie. Ale to osobny temat, Buszmen to nie Ty
    Wracamy do tematu. Myślałem, że jako spec od pojęcia "prawica" sypniesz definicjami, historią
    Mamy rok 2015 i w internecie jest wszystko. Zapewne mądrzy ludzie się tym zajmują. Pojęcie "prawica" ma swoją historię, kiedyś powstało i jakoś ewaluowało.
    Pojęcia tego nie wymyślił Buszmen, JKM itd. Teraz nagle piszesz to co ja pisałem, ze tło jest inne w zależności od kraju. Poproszę jeszcze o te "zalozenia ideowe", które są ponoć jedne i niezmienne.
    Konkluzja jest taka, że nazywanie PiS w polskich warunkach partią prawicową - jest dozwolone. AMEN.
    Generlanie nie widzialem sensu powielac wypowiedzi Buszmena z ktorymi sie zgadzam.
    Tak tło jest inne w zaleznosci od kraju. Z tym sie akurat zgadzam.
    A tak z innej beczki... g... mnie obchodzi to ze ty zadajesz mi pytanie od kiedy ja ci jedno zadalem i je olales. A bylo to dosc mariuszowe zachowanie bowiem zarzuciles mi cos czego nie napisalem, po czym zapytany o jakikolwiek cytat nagle nabrales wody w usta.
    Wie sie nie dziw, ze mi twoje pytanie zwisa i powiewa.


    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Mała podpowiedz dla ciebie: rewolucja francuska. Dalej dasz sobie radę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ile razy jeszcze wyedytujesz tego posta by brzmial madrze? Podaj sobie reke z blackiem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #1651
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Generlanie nie widzialem sensu powielac wypowiedzi Buszmena z ktorymi sie zgadzam.
    Tak tło jest inne w zaleznosci od kraju. Z tym sie akurat zgadzam.
    A tak z innej beczki... g... mnie obchodzi to ze ty zadajesz mi pytanie od kiedy ja ci jedno zadalem i je olales. A bylo to dosc mariuszowe zachowanie bowiem zarzuciles mi cos czego nie napisalem, po czym zapytany o jakikolwiek cytat nagle nabrales wody w usta.
    Wie sie nie dziw, ze mi twoje pytanie zwisa i powiewa.
    1. Nie zasłaniaj się Buszmenem, tylko odpowiedz na pytanie zadane przeze mnie z rana. Najlepiej podeprzyj to jakimiś poważnymi linkami.
    2. Możesz rozwinąć swoje żale, które wyboldowałem, bo nie za bardzo wiem o co chodzi? Nawet jak ci kiedyś nie odpisałem (choć nie za bardzo sobie to przypominam), to jak dzisiaj coś wyśmiałeś to powinieneś umieć to uzasadnić.
    Ja rozumiem, że jest Święto Narodowe, ale pić trzeba umieć Tym bardziej trzymać fason.

    P.S. Panie Admin, czy dałoby radę przenieść dyskusję do osobnego wątku, co by nie zanudzać Mariusza?
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 11-11-2015 o 23:28

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Mariusz (11-11-2015)

  42. Powrót do góry    #1652
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,916
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    SFP

    Mariusz, nie czas i miejsce naśmiewać się ("ośmieszają się") z potencjalnego sponsora. Dodatkowym atutem tego sponsora jest to, ze dobrze się rozwija i jest firmą lokalną, a takie firmy mają to do siebie, ze traktują sponsoring jako pomoc społeczną.
    Nawet jeśli Cinkciarz złożył taką ofertę (a to jest teraz tylko gdybanie) to jak sam Cinkciarz pisze do tej pory nie otrzymał odpowiedzi negatywnej, a więc wygląda na to, ze sama oferta nie była taka wujowa i nie marnowała czasu działaczy.
    SFP, oni otrzymali odpowiedź, mailem. Dostali info, ze jest to niemożliwe aby klub przyjął ich ofertę. Ponadto zauważ, że to była oferta sponsoringu dotycząca lat 2017-18. Na rok 2016 ta firma ma ważną umowę reklamową.

    Sama oferta jest strasznie ujowa, powiedziałbym wrecz prowokacyjna. Wychodzi po 150 tys. na rok. Jka na taki kaliber firmy to porażka tej firmy lub celowe działanie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  43. Powrót do góry    #1653
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,189
    Kliknij i podziękuj
    6,534
    Podziękowania: 8,877 w 4,885 postach
    Cytat Zamieszczone przez STALECZKA Zobacz posta
    Falubazowi życzę by wyszli na prostą jak najszybciej, tego samego klubowi z Rzeszowa , Lublina czy Gniezna.
    Tobie natomiast zycze wiecej dystansu.
    Nie zawsze wpisy bede okraszal ikona usmieszku,bo uwazam to za zbedne.
    Mysle,ze dla zdecydowaniej wiekszosci forumowych kolegow wydzwiek tego wpisu byl oczywisty.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  44. Powrót do góry    #1654
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Mariusz, masz jakieś info różne od DO, że przedstawiona oferta jest tak strasznie wujowa, że swobodnie można o niej pisać w trybie orzekającym?
    Czy może kolejne zlecenia brzmi "zdyskredytować potencjalnego sponsora za to, że za dużo chce w zamian"?
    Tylko w danym układzie wciąż nie mam zielonego pojęcia, kim istotnym my tutaj jesteśmy, żeby robić wśród nas odpowiednią indoktrynację?
    Przecież nasze zdanie i tak jest nieważne, zatem czym się przejmować?

    Tylko jak będziesz miał ochotę odpowiedzieć to bardzo proszę o coś więcej od standardowego "no widzisz, znów znalazłeś coś żeby się przyczepić", tylko jakiś konkret, skoro tak łatwo o oczerniający komentarz.

    Z góry dziękuję za poświęconą uwagę

  45. Powrót do góry    #1655
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,916
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Mariusz, masz jakieś info różne od DO, że przedstawiona oferta jest tak strasznie wujowa, że swobodnie można o niej pisać w trybie orzekającym?
    Czy może kolejne zlecenia brzmi "zdyskredytować potencjalnego sponsora za to, że za dużo chce w zamian"?
    Tylko w danym układzie wciąż nie mam zielonego pojęcia, kim istotnym my tutaj jesteśmy, żeby robić wśród nas odpowiednią indoktrynację?
    Przecież nasze zdanie i tak jest nieważne, zatem czym się przejmować?

    Tylko jak będziesz miał ochotę odpowiedzieć to bardzo proszę o coś więcej od standardowego "no widzisz, znów znalazłeś coś żeby się przyczepić", tylko jakiś konkret, skoro tak łatwo o oczerniający komentarz.

    Z góry dziękuję za poświęconą uwagę
    Mam. Z tą różnicą, ze moje info mówi o nieznacznie większej kwocie niż 300 tys. Ale to jest nieistotne w tej akurat sytuacji. Osobiście daleki jestem od dyskredytacji jakiegokolwiek sponsora. Mówiąc w skrócie, to ich kasa i mogą robić z nią co chcą. Racz jednak zauważyć, że to dany sponsor zachował się bardzo niepoważnie, wysyłając oświadczenie do mediów wiadomej treści. Czy to czasami nie dyskredytacja z ich strony właśnie ? Do klubu wpłynęło kilkanaście propozycji od rożnych firm. Wiele tych propozycji jest uwarunkowanych różnymi dziwnymi konfiguracjami. Ale tylko jedna z tych firm zastosowała tzw. agresywny marketing. Mówiąc potocznie, za niewielką kasę, wykorzystując kryzys w Falubazie, chcą wykosić konkurencje i zarazem przedstawić się jako zbawca. Firma która robi obrót ok 8.5 mld PLN-ów za rok 2014, licząc tylko 3 % marży, ma zarobek na poziomie ok. 240 mln. rocznie. Jeśli taka firma, znając sytuację Falubazu, kładzie na stół sto kilkadziesiąt tys. rocznie. To według mnie jest to sytuacja bardzo niepoważna. Wręcz ośmieszająca partnera w biznesie. Na tym poziomie to nie przystoi.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #1656
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No oczywiście, przyjmuję do wiadomości ten łańcuch koligacji i wypada się z takim komentarzem zgodzić.
    Tylko jak miałem się opierać jedynie na bajkopisarzu i piekarniach, to nie jest dla mnie wiążące w żaden sposób.

  47. Powrót do góry    #1657
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,916
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Nasz Grześ sie reklamuje a tu nic, żadnej oferty ponoć nie było http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/559...kretnych-ofert
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  48. Powrót do góry    #1658
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    SFP - nie pograzaj sie bo widac, ze na tym forum jest wielu rozumnych i samodzielnie myslacych ludzi a nie same lemingi. Chocbys wkleil 100 linkow (jeszcze najlepiej z tvn albo wyborczej) to i tak nie udowodnisz, ze Hitler nie byl skrajnym lewicowcem etc. To samo z PIS. Mozna sie przerzucac linkami i zawsze znalezc jakies niby dowody na poparcie swoich teorii ale to nie doprowadzi do niczego. Przyjmij prosze, ze Twoje mainstreamowe myslenie i dorabianie babci wasow tu nie zda egzaminu. Widze, ze trafiles na zbyt myslacych samodzielnie ludzi gdzie kazdy potrafi sobie zlozyc ze dwa plus dwa zawsze daje cztery chocbyscie z Michnikiem/Szechterem i pseudoprofesorami jak jeden Ś.P. klakier ryżego (profesor bez matury) wmawiali ludziom z telewizorow i gazet, ze to pięć. Ale ja jako właśnie prawicowiec szanuję Twoją wolność wyboru i tyle. Bardziej lubię Cię za Twoje wpisy o żużlu i może tu na forum to będzie lepsze.
    Sorry za off - topic.

    P.S. J-Rules, Gablen i reszta obrońców prawdy szacun! "...bo prawda jest tam gdzie jest a nie gdzie się komu wydaje..." Stanisław Michalkiewicz.

    Co do Walaska to nie uwierzę, że polski senior tej klasy nie ma ofert w szczególnosci po zagraniu jakie zrobił GKM. Możliwe, ze działącze będą mieli obawy podobne jak w przypadku Griszy Łaguty, bo Ci panowie parę meczy jakby w sezonie odpuścili czy coś... ale chcący utrzymać sie w Ekstralidze i tak im złożą oferty prędzej niż Mirkowi Jabłońskiemu, Ułamkowi czy Mroczce.

    Natomiast jeśli chodzi o klub to mi wystarczy, ze spłacą długi i zatrzymają obecnych liderów z Pieszczkiem. Trzon Duzers, Pepe, Hampel i Pieszczek to już fajny fundament. Jeśli zostałby jeszcze Walas a doszedł ktoś z dwójki Bjerre (dobry startowiec i zawsze u nas dobrze smigal) albo Mikkel Michelsen (byłby ten dreszczyk czy odpali u nas czy nie ?, powiew świeżośći po meczacym juz Jonssonie) to byłoby i tak naprawdę fajnie.

    Kolejna sprawa to dla mnie wazniejszy od uzupelniajacych sklad drugoliniowcow jest dobry trener jak Cieslak. On wycisnie z zawodnikow (szczegolnie tych, ktorych sam poleci) 100 % ich mozliwosci. Wykorzysta potencjal druzyny.

    Nastepny punkt to Sasza. Czas leczy rany jak powiedzial kiedys Dowhan i mial racje. Jesli on ma wazny kontrakt z nami to niech sie przeprosza i trenuje aby w lipcu nas wspomoc. Moze zeszly rok da mu nauczke i zmieni podejscie do zycia/sportu a nam taki mlody i dalej perspektywiczny zawodnik zawsze sie przyda jako uzupelnienie liderow.

    Trzeba wykorzystac nawet ta niekorzystna sytuacje na plus bo zawsze w porazce tkwi ziarno przyszlego sukcesu. Oszczedniejszy sklad moze polepszyc nasza sytuacje finansowa a emocji i sukcesow i radosci jesli szczescie dopisze tez nie powinno zabraknac. Saszka moze zmieni styl bycia jak kiedys Tai i wezmie sie za siebie a my go odzyskamy.

    Nie wiem tylko co ze szkolka bo to w dluzszej perspektywie musi dobrze funkcjonowac, zeby ten klub mial solidne podstawy.

  49. Powrót do góry    #1659
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nasz Grześ sie reklamuje a tu nic, żadnej oferty ponoć nie było http://sportowefakty.wp.pl/zuzel/559...kretnych-ofert
    Rynek jest trochę w zawieszeniu aż się nie wyjaśni czy Falubaz ma licencję czy nie. Nikt nie chce przepłacać jak w grudniu mogą się pojawić oferty super last minute

    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Nastepny punkt to Sasza. Czas leczy rany jak powiedzial kiedys Dowhan i mial racje. Jesli on ma wazny kontrakt z nami to niech sie przeprosza i trenuje aby w lipcu nas wspomoc. Moze zeszly rok da mu nauczke i zmieni podejscie do zycia/sportu a nam taki mlody i dalej perspektywiczny zawodnik zawsze sie przyda jako uzupelnienie liderow.
    To prawda, byłem na niego mega wqwiony po tym jak przez niego nie awansowaliśmy do play offs ale też mi już ciśnienie opadło.
    Tyle, że do tanga trzeba dwojga. To Sasza przede wszystkim musi udowodnić że zasługuje na kolejną szansę. Musi się ogarnąć, znaleźć pracę nie tylko w Falubazie tak aby miał jak najwięcej startów. Musi poddawać się regularnym badaniom antydopingowym (ja bym mu robił narkotesty przed każdym meczem ligowym) i rozwiązać swoje problemy związane ze służbą wojskową, wizą itd.
    Ostatnio edytowane przez CarlitosFalubaz ; 12-11-2015 o 10:34

  50. Powrót do góry    #1660
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Jakie to fajne i przyjemne, że mój wątek napakowany jest ludźmi przebijającymi się ideami, która lepsza i ważniejsza, która prawdziwa, która słuszna.
    Ja bym sprawę nazewnictwa politycznego zamknął jednym zdaniem - większość ludzi i tak będzie wolała, żeby państwo fundowało całą dzisiejszą instytucjonalność, zatem skoro pierwotna lewica umarła śmiercią naturalną, w taki sam naturalny sposób nastąpiło zapotrzebowanie na nową, co widzimy obecnie.

    Przerzucaniem się hasłami o lemingach i przekonywaniem do swoich słusznych racji z premedytacją podetrę sobie przy najbliższej okazji tyłek.
    Każdy by chciał skrajnej wolności, ale też każdy narzuca swój punkt widzenia, nierzadko dorzucając do tego mieszanie z błotem wynikające z innych poglądów adwersarza.
    Bo jak nie przyjmę czyjejś racji to jestem lemingiem. Ja tam lemingiem mogę być. Za to nie daję się sprowokować tzw. elitom i nie mieszam innych z gównem ze względu na inne poglądy polityczne.
    Naprawdę dziwię się tej zapalczywości.

    Naprawdę tak wam zależy na wiecznym pouczaniu innych?

  51. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Arthur (12-11-2015), Vilgefortz (12-11-2015), kapitan bomba (12-11-2015)

  52. Powrót do góry    #1661
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,916
    Kliknij i podziękuj
    1,716
    Podziękowania: 4,382 w 3,164 postach
    Rynek jest trochę w zawieszeniu aż się nie wyjaśni czy Falubaz ma licencję czy nie. Nikt nie chce przepłacać jak w grudniu mogą się pojawić oferty super last minute
    Jestem tego samego zdania. Ci co chcą kontraktować to czekają, głównie na to co wydarzy się w ZG i Rzeszowie. Choć jest to trochę ryzykowne. Bo jeśli z problemami uporają się w Rzeszowie i ZG, to wtedy ceny na dobrych krajowych seniorów mogą znacznie podskoczyć
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  53. Powrót do góry    #1662
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,707
    Kliknij i podziękuj
    7,802
    Podziękowania: 7,394 w 4,358 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jestem tego samego zdania. Ci co chcą kontraktować to czekają, głównie na to co wydarzy się w ZG i Rzeszowie. Choć jest to trochę ryzykowne. Bo jeśli z problemami uporają się w Rzeszowie i ZG, to wtedy ceny na dobrych krajowych seniorów mogą znacznie podskoczyć
    Czy ja wiem? Zawodnikow bez kontraktu zdaje sie byc wciaz wiecej niz klubow i miejsc w ich skladach.
    ZG jak sie upora z dlugami to wiele sie nie zmieni - odejdzie AJ a reszta ma chyba wazne kontrakty?
    Rzeszów natomiast jesli sie splaci to tez nie bedzie mial ogromnego budzetu na zawodnikow, co zreszta juz jasno wyrazili.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  54. Powrót do góry    #1663
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Czy ja wiem? Zawodnikow bez kontraktu zdaje sie byc wciaz wiecej niz klubow i miejsc w ich skladach.
    ZG jak sie upora z dlugami to wiele sie nie zmieni - odejdzie AJ a reszta ma chyba wazne kontrakty?
    Rzeszów natomiast jesli sie splaci to tez nie bedzie mial ogromnego budzetu na zawodnikow, co zreszta juz jasno wyrazili.
    Dokładnie. Tylko odebranie licencji Falubazowi wywołałoby trzęsienie ziemi na rynku.
    W Rzeszy musiałby się pojawić ktoś w stylu Karkosika żeby sprawdzić, że stawki zawodników poszybowałyby w górę. Prawdopodobieństwo takiego zdarzenia jest znikome.
    Może się okazać, że ten kto zachowa zimną krew do końca, za naprawdę niewielkie pieniądze będzie w stanie zakontraktować naprawdę konkretnych rajderów.
    To przede wszystkim szansa dla Rybnika na zbudowanie przyzwoitej drużyny. Mam tylko nadzieję, że pójdą drogą GKM i przede wszystkim zadbają o wypłacalność.

  55. Powrót do góry    #1664
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,540
    Kliknij i podziękuj
    679
    Podziękowania: 2,882 w 1,765 postach
    Trzęsienie ziemi? Bez przesady, tych kilku zawodników w try miga znajdzie zatrudnienie i zaproszenie do ligi dostanie GKM. Jesli dodatkowo Rzeszów by odpadł to wtedy byłaby zagwozdka.
    Nie uzyskanie licencji przez jeden z dwóch klubów nie przysporzy żadnych większych problemów.
    Ale lepiej żeby Falubaz się ogarnął i wystartował w 2016 w silnym składzie.

  56. Powrót do góry    #1665
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jestem tego samego zdania. Ci co chcą kontraktować to czekają, głównie na to co wydarzy się w ZG i Rzeszowie. Choć jest to trochę ryzykowne. Bo jeśli z problemami uporają się w Rzeszowie i ZG, to wtedy ceny na dobrych krajowych seniorów mogą znacznie podskoczyć
    Walas ostatni sezon miał kiepski i raczej nikt o Niego licytował się nie bedzie.
    Przecież każdy wie, że kluby sondują co gdzie i za ile można dostać, a Walas zostawiony sam sobie.

    Dla Falubazu to dobra wiadomość, bo Walas może i zostanie, ale za odpowiednią kase.
    Ja tam jestem za tym żeby nawet został, tylko za odpowiednią kase, adekwatną do tego co prezentował w zeszłym sezonie.

    A jakby Grześ za bardzo podskakiwał finansowo, to powinno mu się przypomnieć pewien mecz na Zawarciu, który to mieliśmy wygrać.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 12-11-2015 o 12:27
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •