Strona 191 z 231 PierwszyPierwszy ... 91141181189190191192193201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 8,551 do 8,595 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #8551
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    nie bronię Hampela, staram się jedynie wykazać słabość Pieszczka.

    wydaje się , że oprócz meczy z Apatorem w tym sezonie ( również Leszno o czym napisał sobotch) i wczoraj jeden punkt na Cyferze to chyba nie za bardzo nam Pieszczek pomógł.
    oczywiście życzyłbym sobie aby do końca sezonu walił same komplety, ale wydaje sie to raczej niemożliwe.

    Pieszczek to czołowy polski junior (rezerwowy w DPŚ) , i od takiego zawodnika mamy prawo wymagać zdecydowanie więcej ponad to co pokazał choćby wczoraj.
    Chyba bardzo nie lubisz tego Krychy, a to jest zawodnik bardzo przydatny drużynie. Oto kilka jego ostatnich meczy ligowych, co byłoby bez jego punktów:
    Zielona Góra-Grudziądz 55:35, Pieszczek 10pkt- zamiast wygranej byłby remis i brak bonusa
    Rybnik-Zielona Góra 36-54, Pieszczek 10pkt, byłaby przegrana i brak bonusa
    Tarnów-Zielona Góra 39-51 Pieszczek 10pkt, byłaby przegrana
    Zielona Góra-Toruń 53:37 Pieszczek 8pkt, byłby remis i brak bonusa
    Czy to wystarczy, dalej nie chce mi się szukać? Bez jego jazdy moglibyśmy mieć problem z dostaniem się do PO, naprawdę nie ma powodu by tak go hejtować. Poza ligą także w indywidualnych rozgrywkach jedzie dobrze. Znakomite wyniki w MIMP, Srebrnym Kasku, duża szansa na medal a nawet złoto w IMŚJ, trochę mniej pecha i byłby także medal w IMP senorów. To mało? Możliwości ma, tylko trzeba go uspokoić, uładzić.
    Oczywiście nie wiadomo kto będzie trenerem i decydentem w kontraktach na przyszły sezon, ale ja brałbym bardzo poważnie Pieszczka pod uwagę. Jeśli nie do podstawowego składu, to do walki o skład. Na twardych torach, które dominują w EE jedzie dobrze i dodatkowo Polak w składzie w razie "W". Tak że nawet za te same pieniądze wolałbym raczej Krychę niż JHJ, Jarek jest wielką niewiadomą, może już się nie podnieść. A jeśli się podniesie to będzie co najwyżej drugi Holder, szybki sprzęt, znany, twardy tor, wygrany start i rura do przodu, to możliwe. W razie walki na łokcie, boju w kontakcie nie widzę go. Świadczy o tym jego strach przed powrotem na tor. Gdy zawodnik jest w sztosie, nawet z nogą skręconą blachami walczy, Jarek boi się walki na torze, jak diabeł wody święconej.

  2. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    Jacazg (16-08-2016), KLAUS_RAUS (16-08-2016), shelve (16-08-2016), t_zg (16-08-2016)

  3. Powrót do góry    #8552
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Uważam podobnie jak noc, że Pieszczek w kilku meczach zrobił różnicę. Inna sprawa, że to zawodnik nie stabilny, może pyknąć 10 i 1pkt. Ma dobry sprzęt i start, wszystko zależy od jego głowy. Trzeba się z tym pogodzić i go wspierać. Na ten moment jest nam nie zbędny do DMP.
    Tylko Falubaz

  4. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi grafi25 za jego przydatny post!

    Falubaz7 (16-08-2016), shelve (16-08-2016)

  5. Powrót do góry    #8553
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez noc Zobacz posta
    Chyba bardzo nie lubisz tego Krychy, a to jest zawodnik bardzo przydatny drużynie. Oto kilka jego ostatnich meczy ligowych, co byłoby bez jego punktów:
    Zielona Góra-Grudziądz 55:35, Pieszczek 10pkt- zamiast wygranej byłby remis i brak bonusa
    Rybnik-Zielona Góra 36-54, Pieszczek 10pkt, byłaby przegrana i brak bonusa
    Tarnów-Zielona Góra 39-51 Pieszczek 10pkt, byłaby przegrana
    Zielona Góra-Toruń 53:37 Pieszczek 8pkt, byłby remis i brak bonusa
    Czy to wystarczy, dalej nie chce mi się szukać? Bez jego jazdy moglibyśmy mieć problem z dostaniem się do PO, naprawdę nie ma powodu by tak go hejtować. Poza ligą także w indywidualnych rozgrywkach jedzie dobrze. Znakomite wyniki w MIMP, Srebrnym Kasku, duża szansa na medal a nawet złoto w IMŚJ, trochę mniej pecha i byłby także medal w IMP senorów. To mało? Możliwości ma, tylko trzeba go uspokoić, uładzić.
    Oczywiście nie wiadomo kto będzie trenerem i decydentem w kontraktach na przyszły sezon, ale ja brałbym bardzo poważnie Pieszczka pod uwagę. Jeśli nie do podstawowego składu, to do walki o skład. Na twardych torach, które dominują w EE jedzie dobrze i dodatkowo Polak w składzie w razie "W". Tak że nawet za te same pieniądze wolałbym raczej Krychę niż JHJ, Jarek jest wielką niewiadomą, może już się nie podnieść. A jeśli się podniesie to będzie co najwyżej drugi Holder, szybki sprzęt, znany, twardy tor, wygrany start i rura do przodu, to możliwe. W razie walki na łokcie, boju w kontakcie nie widzę go. Świadczy o tym jego strach przed powrotem na tor. Gdy zawodnik jest w sztosie, nawet z nogą skręconą blachami walczy, Jarek boi się walki na torze, jak diabeł wody święconej.
    ja go bardzo lubię ,tylko wolałbym żeby już nie jeździł w Falubazie w przyszłych sezonach. mam też jedną koleżankę w pracy którą bardzo lubię, ale przecież to jeszcze nie powód żeby była naszym zawodnikiem ,prawda ?

    jego osiągnięcia indywidualne mnie zupełnie nie interesują bo nie jest naszym wychowankiem, skupiam się na przydatności tego juniora w DMP.

    oczywiście masz racje podając przykłady spotkań w których zdobył dla nas taką a nie inną liczbę punktów, dzięki którym wygraliśmy albo zdobyliśmy bonus. trzeba jednak na to spojrzeć również w ten sposób, że być może ktoś inny na jego miejscu nie byłby wcale gorszy.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  6. Powrót do góry    #8554
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Tak mi przyszło teraz do głowy, że Pieszczek być może w 2017 wskoczy do składu jako senior jeżeli Saszka się nie ogarnie.

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KLAUS_RAUS za jego przydatny post!

    Falubaz7 (16-08-2016)

  8. Powrót do góry    #8555
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Hola hola. Najpierw pytasz o punkty Pieszczka, a jak już je dostajesz, to nagle czytamy odpowiedź, że może znajdzie się kto inny, kto kilka razy zrobi po 10 punktów. Może np. Loktajev?

  9. Powrót do góry    #8556
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    ja go bardzo lubię ,tylko wolałbym żeby już nie jeździł w Falubazie w przyszłych sezonach. mam też jedną koleżankę w pracy którą bardzo lubię, ale przecież to jeszcze nie powód żeby była naszym zawodnikiem ,prawda ?

    jego osiągnięcia indywidualne mnie zupełnie nie interesują bo nie jest naszym wychowankiem, skupiam się na przydatności tego juniora w DMP.

    oczywiście masz racje podając przykłady spotkań w których zdobył dla nas taką a nie inną liczbę punktów, dzięki którym wygraliśmy albo zdobyliśmy bonus. trzeba jednak na to spojrzeć również w ten sposób, że być może ktoś inny na jego miejscu nie byłby wcale gorszy.
    GABLEN nie rób z siebie teoretyka jazzu klasycznego Teraz będziesz rozważał, kto by na jego miejscu robił więcej...błagam. Faktem jest, że po skończeniu się ZZ zapełnił w dużym stopniu lukę na pozycji "piątego" seniora i jest jednym z ojców miejsca jakie zajmuje teraz Falubaz w tabeli.

    Co do następnego sezonu to ja go raczej nie widzę w Falubazie, ale o tym można rozmawiać po sezonie ...
    Tylko Falubaz

  10. Powrót do góry    #8557
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Hola hola. Najpierw pytasz o punkty Pieszczka, a jak już je dostajesz, to nagle czytamy odpowiedź, że może znajdzie się kto inny, kto kilka razy zrobi po 10 punktów. Może np. Loktajev?

    ale że co hola hola ,bo nie rozumiem? zapytałem o pkt Pieszczka , noc był uprzejmy wykazać że w kilku meczach w ciągu dwóch sezonów jednam w czymś tam nam pomógł, i co mam nagle zmienić zdanie że jednak jest zayebisty ?

    napisałem wcześniej ze dopóki będzie w Falubazie życzę mu samych kompletów , mam również nadzieje że jak będzie jeszcze okazja spotkania sie w tym roku ze Staluchną ,to nie będzie już pełnił roli piątej kolumny.

    czy Loktajew w przyszłym sezonie jest na 10 pkt to tego oczywiście nie wiem. ale jeżeli Pieszczka za rok w elidze jako senior bedzie stać na 10 pkt (bo tak zrozumiałem to co napisałeś) ,to tym samym można napisać ze ja będę robił jakieś 4-6 pkt, oczywiście u siebie.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  11. Powrót do góry    #8558
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,262
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Problem Pieszczka polega na tym, że jemu brakuje jakiegoś doradcy/menadżera/opiekuna. No kogoś kto by mu czasami podpowiadał jak ma się zachowywać na danym torze i w danej sytuacji. Wczoraj sprzętowo wcale tak źle nie wyglądał. Jak spojrzy się na suche punkty to owszem, jest słabo. Jednak gdyby dowoził to co miał po starcie i 1 łuku to spokojnie wczoraj mogło być 2,2,1,1, a nie 1,0,0,1. Przede wszystkim źle pokonywał drugi łuk, dwukrotnie zostawiając otwarty krawężnik (biegi 7 i 11) co kończyło się utratą pozycji.

    Co do przyszłego sezonu - za wcześnie coś wyrokować. Jednak uważam pomimo swojej antypatii do Krystiana, że jeśli będzie chciał zostać i np. powalczyć o miejsce w składzie z Karpowem to nie można mu tego odbierać.

    1. Dudek
    2.
    3. Doyle
    4. Karpow/Pieszczek
    5. Protasiewicz
    6. Zgarda
    7. Niedźwiedź

    Brakuje konkretnego zawodnika pod nr 2 (z Hampelem bym się pożegnał o czym już pisałem). Łoktajeva bardzo lubię i mam do niego sentyment, ale on musi po rocznym zawieszeniu obronić się wynikami. Na tą chwilę, nie robi tego niestety w żaden sposób.
    TeamLindgren

  12. Powrót do góry    #8559
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez grafi25 Zobacz posta
    GABLEN nie rób z siebie teoretyka jazzu klasycznego Teraz będziesz rozważał, kto by na jego miejscu robił więcej...błagam. Faktem jest, że po skończeniu się ZZ zapełnił w dużym stopniu lukę na pozycji "piątego" seniora i jest jednym z ojców miejsca jakie zajmuje teraz Falubaz w tabeli.

    Co do następnego sezonu to ja go raczej nie widzę w Falubazie, ale o tym można rozmawiać po sezonie ...
    fakt jest taki że póki co zayebał nam derby w maju , i wczoraj zrobiłby to samo gdyby nie miał za plecami jeszcze wiekszego leszcza od siebie.

    proponuję wrócić do dyskusji o jego przydatności po zakończeniu sezonu. mam nadzieje że będę musiał się mocno wstydzić.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  13. Powrót do góry    #8560
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Derby w maju zyebał nam trener. Nie wszyscy ogarniają w drużynie spreparowane tory...szczegolnie juniorzy. Nawet Doyle nie ogarnal i skonczyl w szpitalu.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Słowianka (16-08-2016)

  15. Powrót do góry    #8561
    Ekspert Awatar grafi25
    Dołączył
    18-11-2007
    Postów
    3,464
    Kliknij i podziękuj
    429
    Podziękowania: 524 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    fakt jest taki że póki co zayebał nam derby w maju , i wczoraj zrobiłby to samo gdyby nie miał za plecami jeszcze wiekszego leszcza od siebie.

    proponuję wrócić do dyskusji o jego przydatności po zakończeniu sezonu. mam nadzieje że będę musiał się mocno wstydzić.
    Pieszczek jako junior 2016 - znacząca przydatność
    Pieszczek jako senior 2017 - niska przydatność

    Co do derbów to faktycznie słabo pojechał, ale tak się kończy robienie toru przeciw komuś, a nie pod siebie
    Tylko Falubaz

  16. Powrót do góry    #8562
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,415
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Derby w maju zyebał nam trener. Nie wszyscy ogarniają w drużynie spreparowane tory...szczegolnie juniorzy. Nawet Doyle nie ogarnal i skonczyl w szpitalu.

    jak widać każdy ma w Falubazie swojego ulubieńca. nie chce mi się już wałkować tematu Pieszczka .
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  17. Powrót do góry    #8563
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Reptile

    Co do przyszłego sezonu - za wcześnie coś wyrokować. Jednak uważam pomimo swojej antypatii do Krystiana, że jeśli będzie chciał zostać i np. powalczyć o miejsce w składzie z Karpowem to nie można mu tego odbierać.

    1. Dudek
    2.
    3. Doyle
    4. Karpow/Pieszczek
    5. Protasiewicz
    6. Zgarda
    7. Niedźwiedź

    Brakuje konkretnego zawodnika pod nr 2 (z Hampelem bym się pożegnał o czym już pisałem). Łoktajeva bardzo lubię i mam do niego sentyment, ale on musi po rocznym zawieszeniu obronić się wynikami. Na tą chwilę, nie robi tego niestety w żaden sposób.
    Dobra rozpiska. Lecz ja mam nieco inne zdanie. Wiem, ze pod JH (i Cieślaka) robią podchody ci z Wrocka. Wiem też, ze sponsor tytularny zabiego o to aby Zengi wrócił do Falubazu. Ale ja bym inaczej to widział. Jesli JH dalby się namówić an niższy kontrakt i jazdę jako doparowy to ja bym jednak go zostawił w składzie. JH mialby ten komfort, ze nie musiałby od pierwszego biegu robić za lidera, mógłby sie po prostu rozjeździć. Sezon 2017 mógłby przeznaczyć jako ten który pomorze wrócić mu do odpowiedniej formy. Przecież w tej sytuacji, żadna z ekip nie zakontraktuje go jako lidera drużyny.

    Jesli jednak JH zdecyduje się odejść, lub nasi zdecydują się go pożegnać to wtedy ekantor będzie robił wszystko aby zakontraktowac Zengiego. I prawdę powiedziawszy, w tym ukladzie Zengi idealnie by się nadawał jako doparowy. A skład wygladał by tak:

    1.Dudek
    2.Zengi
    3.Doyle
    4.Karpov
    5.Pepe
    6.Zgarda
    7.Misio

    A Saszka jako rezerwa. I to byłaby optymalna kadra. Jeśli by mieć w drużynie Zengi/JHJ to mamy wtedy 3 polskich seniorów. I praktycznie na seniorce nie mamy żadnych dziur w składzie. Jesli jednak odejdzie JHJ i nie da rady ściągnąć Zengiego to wtedy należy rozważyć kontrakt dla Pieszczka jako 5 seniora. Musimy mieć 3 krajowych seniorów. Tak ja to widzę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  18. Powrót do góry    #8564
    Użytkownik
    Dołączył
    08-09-2002
    Postów
    135
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    za rok Zengi u nas jakos taki sen milaem i jazda na calego

  19. Powrót do góry    #8565
    Początkujący Awatar Lukas_Scorpio
    Dołączył
    16-12-2009
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez kudlatyzg Zobacz posta
    za rok Zengi u nas jakos taki sen milaem i jazda na calego
    Jestem "za"! Myślę, że "Zengi" wolałby w końcu jeździć u siebie w Zielonej Górze, a nie ciągle dojeżdżać do innego miasta [najpierw do Częstochowy, a teraz Leszno]. Poza tym musimy pamiętać o jednej ważnej rzeczy: potrzeba TRZECH Polaków w składzie po to, aby zabezpieczyć się przed kontuzjami. Oczywiście najpierw lepiej porozmawiać z Krystianem, bo tak szczerze mówiąc nie potrzeba mocnego "przemeblowania". Jeden Polak + zagraniczny rezerwowy i to wszystko. Ze "Zgardy" bym zrezygnował. Lepszy już nie będzie Lepiej postawić na Burzyńskiego.

    A skład? Dudek - Karpow - Doyle - Zengota - Protasiewicz - Niedźwiedź - Burzyński.


    A tak w ogóle, to jeszcze sezon trwa i zobaczymy, co dalej! [nigdy nie wiadomo, co będzie w "oknie transferowym" vide Walasek z zimy 2009/2010]
    ŻUŻEL JEST SPOKO! Ukryta zawartość




  20. Powrót do góry    #8566
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    tak jak jestem uprzedzony do JHJ to nie po to go tyle trzymalismy aby jak zacznie jezdzic oddawac.

    Jarek za Saszke, Saszka do Bydgoszczy,Krycha out

    Gruby i Niedziu juniorzy

    i bronimy DMP

  21. Powrót do góry    #8567
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lukas_Scorpio Zobacz posta
    Jestem "za"! Myślę, że "Zengi" wolałby w końcu jeździć u siebie w Zielonej Górze, a nie ciągle dojeżdżać do innego miasta [najpierw do Częstochowy, a teraz Leszno]. Poza tym musimy pamiętać o jednej ważnej rzeczy: potrzeba TRZECH Polaków w składzie po to, aby zabezpieczyć się przed kontuzjami. Oczywiście najpierw lepiej porozmawiać z Krystianem, bo tak szczerze mówiąc nie potrzeba mocnego "przemeblowania". Jeden Polak + zagraniczny rezerwowy i to wszystko. Ze "Zgardy" bym zrezygnował. Lepszy już nie będzie Lepiej postawić na Burzyńskiego.

    A skład? Dudek - Karpow - Doyle - Zengota - Protasiewicz - Niedźwiedź - Burzyński.


    A tak w ogóle, to jeszcze sezon trwa i zobaczymy, co dalej! [nigdy nie wiadomo, co będzie w "oknie transferowym" vide Walasek z zimy 2009/2010]
    Niby tak, ale nie wierzę żeby nam ktoś z tej ekipy wywinął numer a la Walasek.
    Zengi to cel nr 1. Pieszczek to opcja rezerwowa, ale niech lepiej idzie liderować gdzieś w 1 lidze. Jeśli każe mu się walczyć o skład to on się tak psychicznie zgrzeje pod czachą że nie będzie z niego żadnego pożytku.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #8568
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Mariusz

    Wiem, że............ Po czym nie, nie ja tylko spekulowalem, to tylko moje przemyślenia bal, bla, bla

  23. Powrót do góry    #8569
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta


    A Saszka jako rezerwa. I to byłaby optymalna kadra. Jeśli by mieć w drużynie Zengi/JHJ to mamy wtedy 3 polskich seniorów. I praktycznie na seniorce nie mamy żadnych dziur w składzie. Jesli jednak odejdzie JHJ i nie da rady ściągnąć Zengiego to wtedy należy rozważyć kontrakt dla Pieszczka jako 5 seniora. Musimy mieć 3 krajowych seniorów. Tak ja to widzę.
    Ja tam też Saszke bym zostawił. Myśle, że zostałby nawet kosztem rezerwy/walki o skład.
    Jak już trzeba by było wybierać Sasza/Pieszczek, to lepiej zostawić Sasze niż Pieszczka.

    Sasza obecnie jedzie do tyłu, ale przy normalnym wejsciu w sezon staćgo na wiele.

    Krótko mówiąc, ma potencjał.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 16-08-2016 o 22:49
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  24. Powrót do góry    #8570
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mariusz

    Wiem, że............ Po czym nie, nie ja tylko spekulowalem, to tylko moje przemyślenia bal, bla, bla
    Ale chłopie o czym ty teraz piszesz ? Przecież to, ze ekantor zabiega o Zengiego w Falubazie jest wiadome powszechnie już od zeszłego roku.

    Zresztą powiedz mi, jeśli byłbys prezesem Falubazu, to w sytuacji kiedy odchodzi JH, którego zawodnika starłbyś się w pierwszej kolejności ściągnąć w to miejsce ? Tu nie trzeba być żadnym ekspertem aby postawić własnie na Zengiego.

    Zengi jako lider nie zdaje w pełni egzaminu. W Lesznie to doskonale widac, jak jest mocniejszy rywal to Zengi jadąc z numerem nieparzystym, nie do końca sobie radzi. Jako zawodnik doparowy jest idealny, rzekłbym robi więcej niż by się od niego wymagało. Więc tu wybór jest prosty. CZego tu jeszcze nie rozumiesz ?

    Oczywiście, inna kwestia to ta czy taki transfer w ogóle dojdzie do skutku. Tego nikt z nas na dzisiaj nie wie. Ale jakies plany trzeba mieć.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  25. Powrót do góry    #8571
    Początkujący Awatar Lukas_Scorpio
    Dołączył
    16-12-2009
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Niby tak, ale nie wierzę żeby nam ktoś z tej ekipy wywinął numer a la Walasek.
    Zengi to cel nr 1. Pieszczek to opcja rezerwowa, ale niech lepiej idzie liderować gdzieś w 1 lidze. Jeśli każe mu się walczyć o skład to on się tak psychicznie zgrzeje pod czachą że nie będzie z niego żadnego pożytku.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

    Też mam taką nadzieję, że cały "szkielet" jak jeden mąż zostanie w Zielonej Górze, bo na to po prostu zasługują i nie ma sensu zmieniać dobrego mechanizmu. A transfer Zengoty mógłby przyczynić się do większej frekwencji na W69. W końcu to "swojak", a na takiego chętniej się przychodzi.

    Swoją drogą: znalazłem relację z XV biegu p. Białogłowego: https://www.youtube.com/watch?v=aDVG0bdvijo

    Piotr "Baga Jaga" Protasiewicz Chyba nasi jechali na Nimbusach 2000
    ŻUŻEL JEST SPOKO! Ukryta zawartość




  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Lukas_Scorpio za jego przydatny post!

    szmacianek (18-08-2016)

  27. Powrót do góry    #8572
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,537
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Reptile



    Dobra rozpiska. Lecz ja mam nieco inne zdanie. Wiem, ze pod JH (i Cieślaka) robią podchody ci z Wrocka. Wiem też, ze sponsor tytularny zabiego o to aby Zengi wrócił do Falubazu. Ale ja bym inaczej to widział. Jesli JH dalby się namówić an niższy kontrakt i jazdę jako doparowy to ja bym jednak go zostawił w składzie. JH mialby ten komfort, ze nie musiałby od pierwszego biegu robić za lidera, mógłby sie po prostu rozjeździć. Sezon 2017 mógłby przeznaczyć jako ten który pomorze wrócić mu do odpowiedniej formy. Przecież w tej sytuacji, żadna z ekip nie zakontraktuje go jako lidera drużyny.

    Jesli jednak JH zdecyduje się odejść, lub nasi zdecydują się go pożegnać to wtedy ekantor będzie robił wszystko aby zakontraktowac Zengiego. I prawdę powiedziawszy, w tym ukladzie Zengi idealnie by się nadawał jako doparowy. A skład wygladał by tak:

    1.Dudek
    2.Zengi
    3.Doyle
    4.Karpov
    5.Pepe
    6.Zgarda
    7.Misio

    A Saszka jako rezerwa. I to byłaby optymalna kadra. Jeśli by mieć w drużynie Zengi/JHJ to mamy wtedy 3 polskich seniorów. I praktycznie na seniorce nie mamy żadnych dziur w składzie. Jesli jednak odejdzie JHJ i nie da rady ściągnąć Zengiego to wtedy należy rozważyć kontrakt dla Pieszczka jako 5 seniora. Musimy mieć 3 krajowych seniorów. Tak ja to widzę.
    Ten skład co napisałeś przypomina mi tegoroczną Unię leszno i myślę że tak samo moglibyśmy skończyć. Dlaczego ? Bo dla mnie Karpov to taki musielak i może następnym sezonie jechać piach. Doyle i Dudek też jadą w tym roku opór więc raczej nie należy się spodziewać że będzie jeszcze lepiej. To samo tyczy się Pepe. My musimy mieć kogoś mocnego na juniorce . W tym roku zaczęło iść jak Pieszczek zaczął robić jakieś konkretne punty na seniorach na wyjeździe. My przegraliśmy swoj pierwszy mecz w sezonie do 39 w Toruniu od tamtego czasu najmniejsza ilość punktów jaka zrobiliśmy niezależnie od przeciwnika i toru to 44!!!!!! Jak trudne jest to bez juniora pokazuje leszno w tym roku . Pawlicki na seniorce a nie na juniorce i baraż zamiast mistrza. Oczywiście każdy trochę spuścił z tonu ale i naszym killerom może się to zdarzyć za rok.

    Więc ja bym wymieniał Hampela nawet z Cieślakiem za drabika i ten cały Bober też mi imponuje

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    Eneasz (16-08-2016)

  29. Powrót do góry    #8573
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Za Falubaz.com, fragment wypowiedzi Tymczyszyna:

    Czy już myśli pan o składzie na 2017 rok?
    Jestem dumny z naszych zawodników, oni odwzajemniają się tym samym, gdy mówią o klubie. Zespół mamy prawie kompletny, dlatego nie przewidujemy wielkich roszad w sezonie 2017, raczej mogą być to drobne korekty w składzie. Zależy mi na stworzeniu długoterminowych relacji z zawodnikami i dbaniu o atmosferę. Teraz skupiamy się na play – offach i zbliżającej się walce o medale.
    Te drobne korekty moim zdaniem to kwestia pozostania JH lub nie, kwestia Zengoty lub nie, kwestia Pieszczka lub nie. Reszta bez zmian, czyli Jason, Dudi i Pepe to szkielet. Karpov ma ważny jeszcze kontrakt na 2017. Czyli musi się wyjaśnić kwestia 5 (koniecznie krajowego) seniora, ewentualnie Saszki jako walczącego o skład. I to wszystko w zasadzie.

    W tamtym roku za późno było na ugadanie się z Zengim. Problemy w klubie nie pozwoliły odpowiednio wcześnie prowadzić z nim rozmów. Potem Zengi był już po słowie z Rusieckim. Mam nadzieję, ze tym razem nasi trzymają rękę na pulsie a Grześ za szybko nie przybije żółwika z Rusieckim

    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Ten skład co napisałeś przypomina mi tegoroczną Unię leszno i myślę że tak samo moglibyśmy skończyć. Dlaczego ? Bo dla mnie Karpov to taki musielak i może następnym sezonie jechać piach. Doyle i Dudek też jadą w tym roku opór więc raczej nie należy się spodziewać że będzie jeszcze lepiej. To samo tyczy się Pepe. My musimy mieć kogoś mocnego na juniorce . W tym roku zaczęło iść jak Pieszczek zaczął robić jakieś konkretne punty na seniorach na wyjeździe. My przegraliśmy swoj pierwszy mecz w sezonie do 39 w Toruniu od tamtego czasu najmniejsza ilość punktów jaka zrobiliśmy niezależnie od przeciwnika i toru to 44!!!!!! Jak trudne jest to bez juniora pokazuje leszno w tym roku . Pawlicki na seniorce a nie na juniorce i baraż zamiast mistrza. Oczywiście każdy trochę spuścił z tonu ale i naszym killerom może się to zdarzyć za rok.

    Więc ja bym wymieniał Hampela nawet z Cieślakiem za drabika i ten cały Bober też mi imponuje

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Ale tak samo można napisać, ze nie wiadomo czy taki Bober czy Drabik, za rok nie pojada piachu. W zasadzie to tylko Drabik rokuje na przyszły sezon. Rokuje, czyli być może będzie w stanie zastępowac słabszych seniorów. Reszta juniorów w SE to w zasadzie podobny poziom. Wię ctutaj żadna z drużyn razcej się wybijać nie będzie na juniorach.

    P.s

    Dzisiaj w Szwecji Doyle kontra Patryk
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 16-08-2016 o 17:46
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #8574
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Musiałoby sie wydarzyć sporo złego, żebyśmy za rok skończyli jak Leszno i Gorzow. Konfliktowi zawodnicy, niemoc trenerska, wyrąbane na klub ze strony zawodników itp. To jest sporo konkretnych czynników, które musialyby zaistnieć. Póki co bym się nie przejmował.

    Kompletowanie składu zacznijcie od trenera a nie na odwrót

  31. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Eneasz (16-08-2016)

  32. Powrót do góry    #8575
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach

  33. Powrót do góry    #8576
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Jacazg Zobacz posta
    Więc ja bym wymieniał Hampela nawet z Cieślakiem za drabika i ten cały Bober też mi imponuje

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Wiesz co by to oznaczało w praktyce ? Nie możemy sobie na to pozwolić, żeby przez kolejne 2-3 lata zamiast naszych juniorów startowali najemnicy. W przyszłym roku poza Drabikiem i być może Woryną pozostali juniorzy będą prezentowali zbliżony poziom. Trudno o lepszy moment na promowanie swoich. Żadnych transferów na pozycje juniorskie.

  34. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    alexbart (17-08-2016), szmacianek (18-08-2016)

  35. Powrót do góry    #8577
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez PrzemoZG Zobacz posta
    Taka kontuzja, co o ile nie skonczy ( tfu tfu ) kariery, to może zawodnika ostro zablokować

    Zdrowka!

  36. Powrót do góry    #8578
    Stały bywalec
    Dołączył
    02-05-2012
    Postów
    829
    Kliknij i podziękuj
    723
    Podziękowania: 105 w 65 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Taka kontuzja, co o ile nie skonczy ( tfu tfu ) kariery, to może zawodnika ostro zablokować

    Zdrowka!

    Na szczęście u Damiana nie wykryto złamań, skończyło się tylko na wstrząśnieniu mózgu

  37. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi PrzemoZG za jego przydatny post!

    Mariusz (16-08-2016), t_zg (16-08-2016)

  38. Powrót do góry    #8579
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Dobrze, ze nic poważnego młodemu się nie stało.

    A teraz Patryk będzie się scigałz Doylem

    http://tvsport.pro/channel/302/
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  39. Powrót do góry    #8580
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,154
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Gomolski >Doyle>Dudek.

    Falubaz w dolku przed PO.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  40. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Jacazg (16-08-2016), istanbul (16-08-2016), mhsol (16-08-2016)

  41. Powrót do góry    #8581
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,850
    Kliknij i podziękuj
    535
    Podziękowania: 2,132 w 1,487 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gomolski >Doyle>Dudek.

    Falubaz w dolku przed PO.
    Świetna wiadomość przed PO. Będzie mi bardzo miło oglądać, jak na Motoarenie Doyley i Dudek w kryzysie, będą objeżdżać faworyta Gomólskiego.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi noc za jego przydatny post!

    szmacianek (18-08-2016)

  43. Powrót do góry    #8582
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czyli przydatność dla drużyny zerowa
    Tak wyglądała "zerowa przydatność dla drużyny" w wykonaniu Hampela 2015


    13 (3,3,3,2,2) Falubaz - Stal Rzeszów 50:40
    15 (3,3,3,3,3) Falubaz - Apator 47:43
    14+1 (3,3,3,3,2*) Sparta - Falubaz 42:48
    12 (w,3,3,3,3) Falubaz - Stal Gorzów 48:42
    15 (3,3,3,3,1,2) Falubaz - Unia 36:54
    4+1 (0,0,1,2,1*) GKM - Falubaz 47:43


    później kontuzja i przez rok czasu ZZ za Hampela


    Idąc twoim tokiem myślenia przydatność Iversena w Stali Gorzów 2014 była zerowa.
    Skoro tak często wypowiadasz się w tym wątku to polecam ci przynajmniej minimum obiektywizmu W końcu to forum sportowe.

  44. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    Eneasz (16-08-2016), Mariusz (16-08-2016), zigi1976 (16-08-2016)

  45. Powrót do góry    #8583
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Tak wyglądała "zerowa przydatność dla drużyny" w wykonaniu Hampela 2015


    13 (3,3,3,2,2) Falubaz - Stal Rzeszów 50:40
    15 (3,3,3,3,3) Falubaz - Apator 47:43
    14+1 (3,3,3,3,2*) Sparta - Falubaz 42:48
    12 (w,3,3,3,3) Falubaz - Stal Gorzów 48:42
    15 (3,3,3,3,1,2) Falubaz - Unia 36:54
    4+1 (0,0,1,2,1*) GKM - Falubaz 47:43


    później kontuzja i przez rok czasu ZZ za Hampela


    Idąc twoim tokiem myślenia przydatność Iversena w Stali Gorzów 2014 była zerowa.
    Skoro tak często wypowiadasz się w tym wątku to polecam ci przynajmniej minimum obiektywizmu W końcu to forum sportowe.
    No jeszcze trzeba by było dać ststystykę, ile pkt. dawało ZZ za JH w sezonie 2016. Z tego co mówili to coś ponad 6 pkt na mecz. Czyli tez nie na poziomie zerowym.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #8584
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No jeszcze trzeba by było dać ststystykę, ile pkt. dawało ZZ za JH w sezonie 2016. Z tego co mówili to coś ponad 6 pkt na mecz. Czyli tez nie na poziomie zerowym.
    Daj spokój Sam kiedyś nie byłem fanem Hampela i w sumie nadal nie jestem, ale doceniam jego profesjonalizm i wartość dla drużyny, w której jeździł. Pojawiło się trochę wpisów nacechowanych niechęcią do zawodnika. Czy to się tyczy Hampela, czy Pieszczka. Krytykowanie przydatności zawodnika dla drużyny, zawodnika który jest po kontuzji i ponoć nawet w Szwecji twierdzą, że zawodnik nie jest gotowy - to dla mnie słaba zagrywka, jeśli autor krytyki wykorzystuje to jako najazd na zawodnika.

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    zigi1976 (16-08-2016)

  48. Powrót do góry    #8585
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Ja uważam jak napisał ktoś powyżej (podziękowałem) ze zostawianie składu bez zmian po sukcesie przerobiła Stal a teraz Unia. Często słabo to wyglada. Nie wiem na czym to polega, ze cieżko powtórzyć zawodnikom dobry sezon jeden po drugim czy ze zastój jakiś?
    Trzeba odrobine świeżej krwi wprowadzić, jakis Madsen itp.

    Jednak najważniejszy jest Cieslak. Nie ważne kogo on tam sobie wybierze zima to jestem przekonany, ze potem w sezonie drużyna dowodzona przez niego bedzie jak zwykle pozytywnie zaskakiwać. Trzeba mu podsypać tyle kasy, żeby skąpa Klocowa ani zdesperowany Rusiecki go nie wyciągnął od nas. Swoją droga Mariusz jak Wrocek mając Barona, którym sie zachwycają chce sciągnąć Cieslaka? I co podziękują Baronowi? Przebija nas finansowo jak tam sa zazwyczaj oszczędni?

    Dowhan nie powinien wypuścić Cieslaka bo ten sam skład bez niego moim zdaniem miałby problem wejść do PO.

  49. Powrót do góry    #8586
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,841
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Eneasz Zobacz posta
    Ja uważam jak napisał ktoś powyżej (podziękowałem) ze zostawianie składu bez zmian po sukcesie przerobiła Stal a teraz Unia. Często słabo to wyglada. Nie wiem na czym to polega, ze cieżko powtórzyć zawodnikom dobry sezon jeden po drugim czy ze zastój jakiś?
    Trzeba odrobine świeżej krwi wprowadzić, jakis Madsen itp.

    Jednak najważniejszy jest Cieslak. Nie ważne kogo on tam sobie wybierze zima to jestem przekonany, ze potem w sezonie drużyna dowodzona przez niego bedzie jak zwykle pozytywnie zaskakiwać. Trzeba mu podsypać tyle kasy, żeby skąpa Klocowa ani zdesperowany Rusiecki go nie wyciągnął od nas. Swoją droga Mariusz jak Wrocek mając Barona, którym sie zachwycają chce sciągnąć Cieslaka? I co podziękują Baronowi? Przebija nas finansowo jak tam sa zazwyczaj oszczędni?

    Dowhan nie powinien wypuścić Cieslaka bo ten sam skład bez niego moim zdaniem miałby problem wejść do PO.
    No OK, tutaj się zgodzę. Ta łysa glaca , choć za nim nie przepadam, to ma jednak spory wpływ na zawodników. Umie ich podejść, czasami ich zrypać, jak trzeba to zrobić w .uja (Protasa) ale całość zawsze kręci się wokól niego i tego co chce. Tylko wytłumacz to takiemu T_zg

    A jak go chce przekupić Klocowa z Rusko ? Tego nie wiem. I czemu chcą go ściągnąć za Barona ? Tu mogę się tylko domyślać, będą mieli nowy stadion na który magistrat wyda trochę kasy. Będą pewnie chcieli zwiększyć sobie frekwencję. A do tego trzeba i dobrego magika który odp. przygotuje tor, i dobrych wyników sportowych tak aby kibol przychodził na mecze. W tej sytuacji taki Cieślak, może z JH w pakiecie, byliby niezbędni we Wrocku. Może w ten sposób myśli Rusko, kto go tam wie.

    Ale jest spora szansa, ze Shrek jednak zostanie. Razem pomyka z Tymczyszynem na rowerkach (Rusko ani Klocowa z nim nie posmiga ) a to zbliża. Poza tym po ostatnim pikniku rowerowym Shrek był pod dużym wrażeniem i powiedział do prezesa, ze musza to w przyszłym roku powtórzyć. Na co prezes do niego "pełna zgoda, już cię mam"
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  50. Powrót do góry    #8587
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    później kontuzja i przez rok czasu ZZ za Hampela
    Ktora jak by nie było, osłabiała drużynę. ( wzgledem tego, na co był Hampel kontraktowany )
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 17-08-2016 o 08:17

  51. Powrót do góry    #8588
    Stały bywalec Awatar adambe
    Dołączył
    17-04-2007
    Postów
    795
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 171 w 81 postach
    Faalubazowe kibolstwo dało popis ww Gorzowie.

    Widać bardzo się starają żeby dorównać mundkowym. I trzeba przyznać że już ich chyba dogonili.

    http://www.gazetalubuska.pl/wiadomos...icja,10521435/

  52. Powrót do góry    #8589
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez adambe Zobacz posta
    Faalubazowe kibolstwo dało popis ww Gorzowie.

    Widać bardzo się starają żeby dorównać mundkowym. I trzeba przyznać że już ich chyba dogonili.

    http://www.gazetalubuska.pl/wiadomos...icja,10521435/
    Dlatego na wyjazdach do Leszna i Gorzowa przestałem wchodzić do klatki. Takie towarzystwo, gdzie wynik już wcale istotny nie jest, lepiej się w grupie ponapinać, powyzywać.
    Jeszcze parę lat temu śmiałem się z Gorzowiaków, że nasi śpiewają hej, hej, Falubaz, a oni potrafią tylko zdechł pies, Falubaz, czy jakieś mrugające gwiazdki. Tzn. my kibicowaliśmy swoim, oni przeciw nam. Dziś bliżej jest do odwrotnej sytuacji. Humor i polot wypierany jest przez prostackie hasła i kamień w łapie...
    Przy okazji; spiker na naszym meczu zrobił mega robotę - wielki szacunek do swoich, jak i gości. Żadnego podburzania, pełna kulturka, widać, że przemyślanie i z rozwagą używał mikrofonu.
    Takie to czasy, że gorzowianin(tfu) lepiej zachował się przy stole od zielonogórzanina, eh...
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  53. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    szmacianek (18-08-2016), zigi1976 (18-08-2016)

  54. Powrót do góry    #8590
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ja się z klatki wyleczyłem jakieś 20 lat temu jak mi jakiś gliniarz *****ał w Lesznie pałą po plecach, bo ktoś tam robił dym a oni **********li jak leci. Zresztą jaki to ma sens, skoro po meczu w klatce to się pytałem jaki był wynik meczu, bo więcej było bluzgania na policję i Leszno niż pasjonowania się speedwayem.
    Inna sprawa że w Gorzowie to ewidentnie sprawę pokpiła policja. Jak można było puścić ich samopas na stadion?! Przecież gdyby tam wpadli jeszcze miejscowi idioci to dopiero byłaby jatka.

  55. Powrót do góry    #8591
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    otoczyc,zagazowac i pala wpeiddolic pomimo ze "nasi"

  56. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Kian za jego przydatny post!

    AdamZG (17-08-2016), Jacazg (17-08-2016)

  57. Powrót do góry    #8592
    Użytkownik Awatar AdamZG
    Dołączył
    09-10-2009
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 26 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    otoczyc,zagazowac i pala wpeiddolic pomimo ze "nasi"
    A w nagrodę prawo pierwokupu biletu na następny wyjazd. "ekipa" musi się wszakże pokazać.

    Wysłane z mojego SM-G388F przy użyciu Tapatalka

  58. Powrót do góry    #8593
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    otoczyc,zagazowac i pala wpeiddolic pomimo ze "nasi"
    A czym by to się różniło od tego jak oni się zachowują?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  59. Powrót do góry    #8594
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Niczym. I o to chodzi, że już jest ekipa potrafiąca zachować się podobnie i bez skrupułów.

  60. Powrót do góry    #8595
    Ekspert
    Dołączył
    20-05-2016
    Postów
    3,486
    Kliknij i podziękuj
    1,324
    Podziękowania: 970 w 596 postach
    Na falubaz.com info,że Hampel wraca!


    Pytanie czy wraca czy startuje w meczu,żeby nie stracić licencji?
    Tak czy siak powodzenia!

    PS.To dzisiaj Mariusz będzie klatę prężył z przodu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •