Strona 67 z 231 PierwszyPierwszy ... 1757656667686977117167 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,971 do 3,015 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2971
    Zaawansowany
    Dołączył
    27-03-2004
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 175 w 129 postach
    Holta jeździ widowiskowo, potrafi solidnie zapunktować, nie ma go w SGP.

  2. Powrót do góry    #2972
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Holta jeździ widowiskowo, potrafi solidnie zapunktować, nie ma go w SGP.
    Na torze wygląda identycznie jak Walasek.....

    Idealny kandydat

  3. Powrót do góry    #2973
    Stały bywalec
    Dołączył
    27-07-2008
    Postów
    954
    Kliknij i podziękuj
    4
    Podziękowania: 131 w 67 postach
    Cytat Zamieszczone przez Ostatni Zobacz posta
    Holta jeździ widowiskowo, potrafi solidnie zapunktować, nie ma go w SGP.
    Wszystko sie zgadza poza zastosowanym w wypowiedzi czasem. Do slow 'jeździ' oraz 'potrafi' nalezy dodać na końcu 'ł'.

  4. Powrót do góry    #2974
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Spoko luz, nie ma takiego zawodnika, który by nie pojechał przy Cieślaku

  5. Powrót do góry    #2975
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,416
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,417 w 896 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Na torze wygląda identycznie jak Walasek.....

    Idealny kandydat
    za chwilę nawet Pawlicki będzie miał pokraczną sylwetkę.

    a przy okazji zapytam , czy w związku z tym że Hampel ma znowu na imię Jarek, to czy to oznacza że tytuł "parówki" przechodzi na Piotrka ?
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  6. Powrót do góry    #2976
    Początkujący Awatar karachan
    Dołączył
    08-12-2015
    Postów
    5
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Odwołując się do wtorkowej audycji w RZG, klubowi jak na razie udało się zasypać 2 mln dziurę dzięki 3 sponsorom. A obecnie jest dopiero konstruowany budżet na sezon 2016 - z informacji podawanych przez Kawickiego wynika, że Flaubaz chcę pojechać o utrzymanie z cichą nadzieją, że któryś z zawodników 2 linii czyt. wynalazków bądź juniorów, wystrzeli z formą pod okiem Cieślaka. Klub chce po prostu zakończyć sezon bez długów dlatego nie będzie brał udziału w licytacjach. Wcześniej na jednym z portali był artykuł dot. wysokości angażu Herbiego - o ile się nie mylę 1,2-1,4 mln za sezon. W chwili kiedy nie wiemy na jakie wydatki możemy sobie pozwolić kontraktowanie Dziadka za taką kwotę to samobójstwo - w tej cenie dostaniemy dwóch średniaków. Obecnie najbardziej możliwy scenariusz to Doyle/Walasek + Karpiu, którego zastąpi Sasza po zakończeniu kary - miejmy nadzieje, że wróci jak Dudinhio Piękninhio.

    Chociaż znając myślenie Cieślaka, który lubi współpracować z starymi znajomymi to Pan Nadgarstek "Ciesze się, że jestem znów w Częstochowie" też może być brany pod uwagę.
    Ostatnio edytowane przez karachan ; 11-12-2015 o 19:35

  7. Powrót do góry    #2977
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,557
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    a przy okazji zapytam , czy w związku z tym że Hampel ma znowu na imię Jarek, to czy to oznacza że tytuł "parówki" przechodzi na Piotrka ?
    Nie dowiesz się. Już kanclerz Bismarck twierdził, że nie wolno prostemu ludowi mówić z czego powstają parówki (i polityka). A to właśnie ON wtedy rządził Lesznem (jeszcze przed Rufinem)...

  8. Powrót do góry    #2978
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    takie parszywe czasy nastały że wystarczy aby żużlowiec był miły i nikomu nie wadził, i wtedy mieści się do składu. a to że jest słaby i nie zdobywa punktów dla drużyny już się nie liczy, co najwyżej należy takiego zawodnika ukochać,przytulić i dać lajka , żeby nie było mu smutno.
    propaganda równania wszystkiego w dół (no bo przecież z natury nie da się niczego wyrównać w górę) , dotarła już także do naszego nieszczęśliwego kraju, i jak widać chociażby na wspomnianym profilu fb, oraz min na tym forum ,dotknęła nawet spidłeja.

    No ale przy Cieślaku pan Krzychu spokojnie wyskoczy na poziom 11 pkt dom, 9 pkt wyjazd, wiec śmiało można go zostawić w składzie...i to nie jako oczekującego.

  9. Powrót do góry    #2979
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Nie dowiesz się. Już kanclerz Bismarck twierdził, że nie wolno prostemu ludowi mówić z czego powstają parówki (i polityka). A to właśnie ON wtedy rządził Lesznem (jeszcze przed Rufinem)...
    ...z czego powstaje kiełbasa. Ale spoko, jej ani parówek się nie je tyłem do toru w salon VIP-ie na W69. Niewiedza zrozumiała

  10. Powrót do góry    #2980
    Ekspert Awatar maci78
    Dołączył
    08-11-2006
    Postów
    4,205
    Kliknij i podziękuj
    85
    Podziękowania: 539 w 357 postach
    Doyle za mniej niż 1mln nie pojedzie... dlatego go nie ma w Toruniu.

    Ściema radiowa i tyle

    Różowy znowu bzdurami jedzie.

  11. Powrót do góry    #2981
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Moze pojsc do pierwszej ligi. Tam z pewnoscia zarobi 2 razy tyle. Mam nadzieje, ze az tak wielkiego cisnienia na niego nie ma. Bez sensu do tej trojki seniorow co mamy dorzucac kolejnych dobrych/drogich, skoro przy narodowym cieniasy/tani zawodnicy moga wskoczyc na ich poziom

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  12. Powrót do góry    #2982
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Peter K. napisał:
    W sumie dziwne że Polewaczkowy nie myśli o swoim ziomeczku od flaszki Holtańskim.
    Co za bzdura. Holta i flaszka? Chyba mineralna i to niegazowana.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi blacktop za jego przydatny post!

    Mariusz (12-12-2015), zkns (12-12-2015)

  14. Powrót do góry    #2983
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    za chwilę nawet Pawlicki będzie miał pokraczną sylwetkę.

    a przy okazji zapytam , czy w związku z tym że Hampel ma znowu na imię Jarek, to czy to oznacza że tytuł "parówki" przechodzi na Piotrka ?
    Gablen........

    Gdybyś miał 21 lat to bym rozumiał te Twoje ,,docinki'' w stronę znajomych.
    Jednak w związku z tym, że masz już trochę więcej wiosen i ze ,,szczeniactwa'' powinieneś już dawno wyrosnąć, Twoje ,,wycieczki'' w moją, bądź Brzucha stronę są naprawdę słabe i facetowi na jakimś tam poziomie po prostu nie pasują i nie wypadają.

    No, ale to może jeszcze trauma po tej ,,odwołanej pewnej kolejce'', ,,bądź mięcha z biedronki''..........

    A co do Twoich pytań
    - Jarosław to ,,parówka''. Nawet z bykiem na klacie, był dla mnie obcy. Po prostu nie lubię ludzi z tego typu charakterem. To, że jest świetnym żużlowcem, to już inna para kaloszy i tego nigdy nie podważałem!

    - Piotrek - ,,zbyt świeża rana''. Bardzo żałuję, że Go zabraknie w Unii. Mam nadzieję, że ,,pewnego dnia'', wróci mądrzejszy, tam gdzie jego miejsce! Póki co musi sobie wiele spraw poukładać.
    Pytanie tylko, czy Falubaz to najlepsze miejsce, gdzie jak wiadomo, wódki, mięcha i dobrej zabawy pod dostatkiem............
    Ostatnio edytowane przez welna ; 12-12-2015 o 00:01

  15. Powrót do góry    #2984
    Stały bywalec
    Dołączył
    28-05-2006
    Postów
    1,451
    Kliknij i podziękuj
    182
    Podziękowania: 119 w 80 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Peter K. napisał:

    Co za bzdura. Holta i flaszka? Chyba mineralna i to niegazowana.
    Nie wiem jak teraz Holta się prowadzi, ale całkiem niedawno 2007r po wygraniu DPŚ, widziałem go jak balował w leszczyńskim niebie. O czwartej nad ranem jego ekipa wyprowadzała go z imprezy (był nieźle nawalony), uwierz mi nie pił mineralki . Najdziwniejsze jest to, że na drugi dzień jechał lige w Bydgoszczy i bodajże 17 pkt przywiózł

  16. Powrót do góry    #2985
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,808
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    hehe calikiem nie dawno? parwie 10 lat temu... tak tak czas ucieka
    pyra

  17. Powrót do góry    #2986
    Ekspert Awatar blacktop
    Dołączył
    01-05-2002
    Postów
    15,698
    Kliknij i podziękuj
    1,036
    Podziękowania: 1,101 w 777 postach
    Wiem, że dla wielu Polaków może to być niemożliwe,
    ale Holta właśnie nie pije alkoholu.
    Takie obsrywanie w necie jest bezsensu.
    Z drugiej strony to bez znaczenia.
    Słowo przeciwko słowu.
    "Muszę powoli się żegnać. Dziękuję wszystkim za uwagę i życzę udanych wakacji. Miarą Naszych sukcesów jest liczba Naszych wrogów. Do zobaczenia na Twitterze i Instagramie."

  18. Powrót do góry    #2987
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Pierwszy wywiad nowego prezesa Falubazu --> http://goo.gl/EaV5M7
    Tylko Falubaz!

  19. Powrót do góry    #2988
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    ,,wycieczki'' w moją, bądź Brzucha stronę są naprawdę słabe i facetowi na jakimś tam poziomie po prostu nie pasują i nie wypadają.
    Normalne, jak Kali ukraść krowę...
    Od zarania dziejów każdemu się wydaje, że tylko jemu wolno

  20. Powrót do góry    #2989
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Normalne, jak Kali ukraść krowę...
    Od zarania dziejów każdemu się wydaje, że tylko jemu wolno
    Możesz ,,szerzej'' bo Moja rolnicza inteligencja nie ogarnia Twojego ,,przesłania''
    Ostatnio edytowane przez welna ; 12-12-2015 o 09:46

  21. Powrót do góry    #2990
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Oj welna, co się unosisz
    Masz prawo do krytykowania wszystkiego co nieleszczyńskie, masz własne prywatne prawo pisania o parówach i innych takich, toteż nie dziw się, że inni również samoistnie nadają sobie podobne. I nie ma to najmniejszego związku z rolniczą inteligencją, cokolwiek ona oznacza

  22. Powrót do góry    #2991
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Coś mi się wydaje, ze Bunio będzie resocjalizował młodego pawlickiego. http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...121,1,984.html

    Nie jestem do końca przekonany czy to dobry pomysł. Oczywiście klasy sportowej nie neguję ale ....

    A najbardziej ciekaw jestem jak by wyglądały derby ? Pawlicki senior to chyba się rozdwoi w parkingu

    Sprawa budżetów klubowych. Tak sobie myślę jak to jest, ze w takim Toruniu, Gorzowie czy Tarnowie, jeszcze nie tak dawno budżety tych klubów wynosiły ok 10 - 12 mln. Dzisiaj to jest 6 mln. Ale przecież zawodnicy nie mają kontraktów niższych o 50 % skoro dalej czołowi jeźdźcy mają kontrakty powyżej 1 mln. Czyli co ? Prezesi ściemniają chcąc się pokazać jako ci najrozsądniejsi ? Czy może kiedyś było tak, że byle żużlok miał kontrakt na poziomie blisko 1 mln ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-12-2015 o 10:08
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #2992
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

    Bunio by pewnie chciał, ale teraz to nie on o tym zdecyduje ...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  24. Powrót do góry    #2993
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,522
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,748 w 766 postach
    Cytat Zamieszczone przez blacktop Zobacz posta
    Wiem, że dla wielu Polaków może to być niemożliwe,
    ale Holta właśnie nie pije alkoholu.
    Takie obsrywanie w necie jest bezsensu.
    Z drugiej strony to bez znaczenia.
    Słowo przeciwko słowu.
    łap priv.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  25. Powrót do góry    #2994
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,110
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 3,000 w 1,158 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Oj welna, co się unosisz
    Masz prawo do krytykowania wszystkiego co nieleszczyńskie, masz własne prywatne prawo pisania o parówach i innych takich, toteż nie dziw się, że inni również samoistnie nadają sobie podobne. I nie ma to najmniejszego związku z rolniczą inteligencją, cokolwiek ona oznacza

    Zacytowałeś:
    ,,wycieczki'' w moją, bądź Brzucha stronę są naprawdę słabe i facetowi na jakimś tam poziomie po prostu nie pasują i nie wypadają.

    Chyba źle mnie zrozumiałeś
    Nikomu niczego nie zabraniam. Do tego jest właśnie forum.

    Jednak, jeśli z kimś od czasu do czasu, na stadionie wspólnie oglądasz zawody, popijając przy tym piwko, a ,,5 minut później'' od ,,towarzysza od kufla'' czytasz zaczepki słowne, to chyba trochę to słabe. Prawda?
    Zwłaszcza, jeśli coś takiego wychodzi z pod rąk naprawdę inteligentnego'' faceta, jakim jest Gablen!

    Ty natomiast osobiście mnie nie znasz i możesz po mnie jechać ile wlezie. I nie będę miał Ci tego za złe. Najwyżej Ci odpowiem i oddam

  26. Powrót do góry    #2995
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    A najbardziej ciekaw jestem jak by wyglądały derby ? Pawlicki senior to chyba się rozdwoi w parkingu

    Sprawa budżetów klubowych. Tak sobie myślę jak to jest, ze w takim Toruniu, Gorzowie czy Tarnowie, jeszcze nie tak dawno budżety tych klubów wynosiły ok 10 - 12 mln. Dzisiaj to jest 6 mln. Ale przecież zawodnicy nie mają kontraktów niższych o 50 % skoro dalej czołowi jeźdźcy mają kontrakty powyżej 1 mln. Czyli co ? Prezesi ściemniają chcąc się pokazać jako ci najrozsądniejsi ? Czy może kiedyś było tak, że byle żużlok miał kontrakt na poziomie blisko 1 mln ?
    Może to tak samo jak z Twoimi twierdzeniami o nie przepłacaniu zawodników przez Falubaz i 1-2 "bańkach" "zapasu" w budżecie po wcześniejszych sezonach. A okazało się, że wiadomości te miałeś z Radia Erewań: 2 "bańki" długu i kontrakty zawodników takie, że nawet po obniżce mają więcej niż mogliby dostać teraz gdzie indziej
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  27. Powrót do góry    #2996
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Cytat Zamieszczone przez Nigel Zobacz posta
    Może to tak samo jak z Twoimi twierdzeniami o nie przepłacaniu zawodników przez Falubaz i 1-2 "bańkach" "zapasu" w budżecie po wcześniejszych sezonach. A okazało się, że wiadomości te miałeś z Radia Erewań: 2 "bańki" długu i kontrakty zawodników takie, że nawet po obniżce mają więcej niż mogliby dostać teraz gdzie indziej
    Czyli, ze nie dopuszczasz takiej możliwości, iż np. po sezonie 2010 była górka finansowa, a po sezonie 2014 był debet. Twoim zdaniem te sytuacje się wykluczają ?

    I najważniejsze. Na dzisiaj mamy wyzerowane konto. Czego np. o Stali powiedzieć nie można.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 12-12-2015 o 10:36
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  28. Powrót do góry    #2997
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Sprawa budżetów klubowych. Tak sobie myślę jak to jest, ze w takim Toruniu, Gorzowie czy Tarnowie, jeszcze nie tak dawno budżety tych klubów wynosiły ok 10 - 12 mln. Dzisiaj to jest 6 mln. Ale przecież zawodnicy nie mają kontraktów niższych o 50 % skoro dalej czołowi jeźdźcy mają kontrakty powyżej 1 mln. Czyli co ? Prezesi ściemniają chcąc się pokazać jako ci najrozsądniejsi ? Czy może kiedyś było tak, że byle żużlok miał kontrakt na poziomie blisko 1 mln ?

    może raty za porsche już spłacone?
    może ktoś już nie wyrzuca na kasy na samoloty, kozaczki i mięcho?
    i tak dalij, i tak dalij, jak mawia wełna z leszna.

  29. Powrót do góry    #2998
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,817
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,612 w 1,048 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli, ze nie dopuszczasz takiej możliwości, iż np. po sezonie 2010 była górka finansowa, a po sezonie 2014 był debet. Twoim zdaniem te sytuacje się wykluczają ?

    I najważniejsze. Na dzisiaj mamy wyzerowane konto. Czego np. o Stali powiedzieć nie można.


    To teraz trzeba szukać kolejnych 2baniek na skompletowanie drużyny, czyż nie?

  30. Powrót do góry    #2999
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,839
    Kliknij i podziękuj
    444
    Podziękowania: 616 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Coś mi się wydaje, ze Bunio będzie resocjalizował młodego pawlickiego. http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...121,1,984.html

    Nie jestem do końca przekonany czy to dobry pomysł. Oczywiście klasy sportowej nie neguję ale ....

    A najbardziej ciekaw jestem jak by wyglądały derby ? Pawlicki senior to chyba się rozdwoi w parkingu

    Sprawa budżetów klubowych. Tak sobie myślę jak to jest, ze w takim Toruniu, Gorzowie czy Tarnowie, jeszcze nie tak dawno budżety tych klubów wynosiły ok 10 - 12 mln. Dzisiaj to jest 6 mln. Ale przecież zawodnicy nie mają kontraktów niższych o 50 % skoro dalej czołowi jeźdźcy mają kontrakty powyżej 1 mln. Czyli co ? Prezesi ściemniają chcąc się pokazać jako ci najrozsądniejsi ? Czy może kiedyś było tak, że byle żużlok miał kontrakt na poziomie blisko 1 mln ?
    Wiesz, jeszcze niedawno w Toruniu taki Gollob kasował ponad 2 mln na sezon. Nicki w Stali też. Kluby miały często nawet 2 zawodników, którzy zgarniali około 2 baniek na sezon.

    Dziś mówi się, że w Toruniu budżet na sezon 2016 to od 9 do 10 baniek, z czego sami zawodnicy to 6. Tak samo jest chyba wszędzie.


    Poza tym Bunio mocno się spóźnił. Powinien resocjalizować Griszę moim zdaniem. Pawlicki to same kłopoty na dzisiaj i będzie jechać w GP. Z drugiej strony może to mu pomoże i się ogarnie jak Tai.
    Ostatnio edytowane przez Oracle ; 12-12-2015 o 11:21

  31. Powrót do góry    #3000
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    No to grono kandydatów wymienianych tutaj do Falubazu zaweza sie w dalszym ciągu. Odpadł predator.
    GKM ma w tym momencie całkiem nieobliczalną paczkę.
    Jeżeli Greg rzeczywiście pojdzie do Torunia, to w sumie z mocnych zawodników zostaje tylko Piter. Najmocniejszą opcją byłby Piter plus Doyle, ale wątpię, że nas na to stać, więc pewnie będzie Piter + Strzelec lub Doyle + Strzelec.

    Odnośnie szkolenia młodzieży w ZG roz*ebał mnie totalnie argument Jacka Frątczaka na zaprzeczenie tezy, że w Falubazie jest źle :

    "Na dowód, że nie ma tragedii, powiem, że w finale młodzieżowych mistrzostw Polski par klubowych mogliśmy zdobyć srebro, gdyby nie przegrana Krystiana Pieszczka w biegu dodatkowym ... "
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 12-12-2015 o 12:59

  32. Powrót do góry    #3001
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Jeżeli byłaby taka możliwość to brać niepokornego Pitera.
    Ostatnio tak się składa, że Falubaz słynie z takich asów.

    Dudi, Piter, wraca Saszka, do tego Cieślak i ekipa bombowa.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  33. Powrót do góry    #3002
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,518
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Dudi, Piter, wraca Saszka, do tego Cieślak i ekipa bombowa.

    A Hampel ? Przecież Hampel to też dopingowicz. Kilku forumowiczów usilnie starało się tutaj przekonać do swojej tezy, ze Hampel przestał jechac dziwnym trafem po wykryciu u dudka metyloheksaminy.

  34. Powrót do góry    #3003
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,915
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A Hampel ? Przecież Hampel to też dopingowicz. Kilku forumowiczów usilnie starało się tutaj przekonać do swojej tezy, ze Hampel przestał jechac dziwnym trafem po wykryciu u dudka metyloheksaminy.
    A no tak, w sumie na każdego związanego w jakiś sposób z Falubazem psychofani zawsze coś tam znajdą.


    Tylko jak zbliża się okienko transferowe, to nagle Ci dopingowicze i inne czarne charaktetery stają się obiektami pożądania i mogliby być chętnie oklaskiwani przez tych co po nich jezdzili.
    To już w sumie norma.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  35. Powrót do góry    #3004
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,817
    Kliknij i podziękuj
    4,021
    Podziękowania: 1,612 w 1,048 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta

    Odnośnie szkolenia młodzieży w ZG roz*ebał mnie totalnie argument Jacka Frątczaka na zaprzeczenie tezy, że w Falubazie jest źle :

    "Na dowód, że nie ma tragedii, powiem, że w finale młodzieżowych mistrzostw Polski par klubowych mogliśmy zdobyć srebro, gdyby nie przegrana Krystiana Pieszczka w biegu dodatkowym ... "


    Spokojnie, Mario wszystko Tobie wytłumaczy

  36. Powrót do góry    #3005
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Pieszczek, który to pewnie tego dnia zrobił jakieś 15 punktów z jakichś 22 punktów FZG w sumie...

  37. Powrót do góry    #3006
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    nowy prezes klubu o szkoleniu młodzieży w pierwszym wywiadzie też się nawet nie zająknął.
    ale może jego też trzeba umieć czytać.

  38. Powrót do góry    #3007
    Początkujący
    Dołączył
    12-12-2015
    Postów
    8
    Kliknij i podziękuj
    2
    Podziękowania: 4 w 3 postach
    Witam. Dzień dobry na wstępie.

    Czytam forum od kilku lat jednak jakoś nie było okazji się wykazać, a więc..

    Tak się głośno zastanawiam dlaczego w klubie nie bierze się pod uwagę opcji z Walaskiem, czyżby kasa? Skoro za miedzą cieszą się z MJJ i PP przy praktycznie takich samych średnich tych zawodników dlaczego Grzesiulę stawia się do kąta?

    Polski skład
    Hampel - po ostatnich wydarzeniach szczerze mówiąc jakiś mi się nie wydaje już zielonogórski
    Protasiewicz
    Dudek
    Piotr Pawlicki
    Walasek
    Pieszczek
    Zgardziński.

    Byłoby źle? I ewenement w ostatnich latach, nie przypominam sobie aby w elidze jeździł sam polski skład. W 1990 ostatnio?

    Pozdrawiam i czekam na krytykę, ale ja bym Grzesiuli nie skreślał. Jechać potrafi. A co do bycia złotówą, Hampel i inni jeżdżą też za drobne na pewno

    Ahoj...

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi I'm in love with the CoCo za jego przydatny post!

    Eneasz (12-12-2015), zigi1976 (13-12-2015)

  40. Powrót do góry    #3008
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,879
    Kliknij i podziękuj
    1,711
    Podziękowania: 4,379 w 3,161 postach
    Tak się głośno zastanawiam dlaczego w klubie nie bierze się pod uwagę opcji z Walaskiem, czyżby kasa? Skoro za miedzą cieszą się z MJJ i PP przy praktycznie takich samych średnich tych zawodników dlaczego Grzesiulę stawia się do kąta?
    Ależ bierze się. Tylko, że w klubie dysponują odp. budżetem na lidera (hancock, Łaguta) i na jakiegoś wynalazka. A Grześ kasy lidera nie dostanie, a na wynalazka jest za drogi.

    Jesli by to miało zależeć odemnie to ja zatrudniłbym własnie Walaska plus jakiegoś wynalazka. I byłoby po temacie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #3009
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez I'm in love with the CoCo Zobacz posta
    Witam. Dzień dobry na wstępie.
    (...)
    Byłoby źle? I ewenement w ostatnich latach, nie przypominam sobie aby w elidze jeździł sam polski skład. W 1990 ostatnio?

    Pozdrawiam i czekam na krytykę, ale ja bym Grzesiuli nie skreślał. Jechać potrafi. A co do bycia złotówą, Hampel i inni jeżdżą też za drobne na pewno

    Ahoj...
    Nie stać nas na taki wariant. Gdyby przyszedł Pawlicki to oprócz niego trzeba by zatrudnić jakiś plastron. Walasek nie jest całkiem skreślony, ale jest na końcu listy i to raczej w przypadku opcji zatrudnienia dwóch średniaków.

  42. Powrót do góry    #3010
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Nie stać nas na taki wariant. Gdyby przyszedł Pawlicki to oprócz niego trzeba by zatrudnić jakiś plastron. Walasek nie jest całkiem skreślony, ale jest na końcu listy i to raczej w przypadku opcji zatrudnienia dwóch średniaków.
    Pytanko z innej beczki: Termos znalazł już może kupca na KST?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

  43. Powrót do góry    #3011
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Wiem ze szuka.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  44. Powrót do góry    #3012
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Wiem ze szuka.
    Nie znam żadnej informacji spoza naszego forum potwierdzającej poszukiwania przez Termosa kupca, lecz bardzo łatwo w to uwierzę. Płakał przecież w mediach opowiadając o konieczności dopłacenia do klubu 2 mln w celu pokrycia tegorocznego deficytu. Nawet jeżeli podawaną kwotę trochę zaokrąglił w górę, to nadal sporo dopłacił i nie ma żadnej pewności, czy za rok będzie miał na podobny sponsoring ochotę i wystarczające środki.
    PS. Carlitos, byłeś dzisiaj tam, gdzie wszyscy porządni ludzie być powinni?

  45. Powrót do góry    #3013
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    PS. Carlitos, byłeś dzisiaj tam, gdzie wszyscy porządni ludzie być powinni?

    dziś byli tam ludzie gorszego sortu, porządni będą jutro.

  46. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Malin017 (12-12-2015), Phenomenon (12-12-2015)

  47. Powrót do góry    #3014
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Nie znam żadnej informacji spoza naszego forum potwierdzającej poszukiwania przez Termosa kupca, lecz bardzo łatwo w to uwierzę. Płakał przecież w mediach opowiadając o konieczności dopłacenia do klubu 2 mln w celu pokrycia tegorocznego deficytu. Nawet jeżeli podawaną kwotę trochę zaokrąglił w górę, to nadal sporo dopłacił i nie ma żadnej pewności, czy za rok będzie miał na podobny sponsoring ochotę i wystarczające środki.
    Ja wiem z bardzo dobrze poinformowanych krzyżackich źródeł (chociaż fakt, niezbyt życzliwych Termosowi ).

    PS. Carlitos, byłeś dzisiaj tam, gdzie wszyscy porządni ludzie być powinni?
    Byłem. Po raz pierwszy w życiu, ja aspołeczny typ poszedłem na manifestację. Nogi mnie bolą, zmarzłem, gardło zdarłem, ale warto było.

    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    dziś byli tam ludzie gorszego sortu, porządni będą jutro.
    Racja. Jutro pójdą prawdziwi Polacy. Dzisiaj były tylko same żydy, pedały i lemingi.

  48. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    adambe (12-12-2015), blacktop (12-12-2015), miles (13-12-2015), zigi1976 (13-12-2015)

  49. Powrót do góry    #3015
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Ja wiem z bardzo dobrze poinformowanych krzyżackich źródeł (chociaż fakt, niezbyt życzliwych Termosowi ).



    Byłem. Po raz pierwszy w życiu, ja aspołeczny typ poszedłem na manifestację. Nogi mnie bolą, zmarzłem, gardło zdarłem, ale warto było.



    Racja. Jutro pójdą prawdziwi Polacy. Dzisiaj były tylko same żydy, pedały i lemingi.
    Też Cię odsunęli od koryta ?

    Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
    !Adrian walcz!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •