Strona 228 z 231 PierwszyPierwszy ... 128178218226227228229230 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,216 do 10,260 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #10216
    Początkujący Awatar Lukas_Scorpio
    Dołączył
    16-12-2009
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Cieszę się, że kolejny zawodnik chce startować w Falubazie. Jason, wracaj do zdrowia a przyszłym sezonie jazda na pełen gaz! Mam nadzieję, że Patryk zostanie, bo "Trzech Muszkieterów z Falubazowni" musi zostać. Nie wolno zapominać o Andrieju, który zrobił "swoje" i jest pracowitym człowiekiem. Natomiast trzeba pożegnać się z Hampelem: coś za coś - jak ma być Dudek, to trzeba odpuścić z Jarkiem i dać za niego kogoś młodszego i ambitnego (poza tym nie możemy przeciążyć budżetu klubowego!). Mnie się nasuwają 3 nazwiska:
    1) Andrzej Lebiediew - najwyższa średnia w PLŻ-cie,
    2) Robert Lamberta, który nie boi się ciężkich torów (mógłby być przynajmniej zawodnikiem rezerwowym)
    3) Szymon Woźniak, który ostatnio w ZG jedzie całkiem dobrze a na dodatek jest Polakiem, więc byłby większy spokój w razie kontuzji (odpukać!) Dudka/Pepe.
    Ostatnio edytowane przez Lukas_Scorpio ; 08-10-2016 o 19:31
    ŻUŻEL JEST SPOKO! Ukryta zawartość




  2. Powrót do góry    #10217
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Zawalil trzy sezony (na trzy jako senior, swietna skutecznosc) i odejdzie? Chyba za malo koszulek ze wsparciem bylo albo cos. By rodzina ptakow nielotow miala troche honoru, to by jeszcze kolejne trzy lata na mniejsze pieniadze sie zgodzila. Widac 10-15% wiecej wazniejsze.

  3. Powrót do góry    #10218
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Jak My się dobrze rozumiemy
    Niby tak ale jest jedno ale .Powiedz mi kolego dlaczego ZAWSZE gdy kończy się kontrakt jednego i drugiego ,całe Leszno i cała Zielona wstrzymuje oddech ?.Nawet jak jakimś cudem obaj zostaną w swoich klubach to co będzie za rok o tej porze ? .Może najwyższy czas przestać spełniać ich zachcianki i puścić ich w Polskę .Może akurat w Lesznie Patryk będzie miał to czego nie miał w Zielonej ,może gdzieś w Polsce znajdą się tacy którym będzie odpowiadał szalony styl Piotrka .Oczywiście jestem jak najbardziej za tym aby zostali w domu ale być może to jest ten czas aby obaj być może na chwile ruszyli w świat

  4. Powrót do góry    #10219
    Stały bywalec
    Dołączył
    13-08-2011
    Postów
    1,497
    Kliknij i podziękuj
    2,167
    Podziękowania: 305 w 208 postach
    Cytat Zamieszczone przez Lukas_Scorpio Zobacz posta
    3) Szymon Woźniak, który ostatnio w ZG jedzie całkiem dobrze a na dodatek jest Polakiem, więc byłby większy spokój w razie kontuzji (odpukać!) Dudka/Pepe.
    Szymon - o ile się nie mylę - ma na przyszły rok kontrakt we Wrocławiu. Wiem, że to nic nie musi znaczyć, ale znając Szymona dla niego to COŚ znaczy i raczej pozostanie na Dolnym Śląsku.

    PS: Gratuluję pozostania Jazona. Od początku nie zawodził a druga połowa sezonu była w Jego wykonaniu kozacka.

  5. Powrót do góry    #10220
    Stały bywalec Awatar Goros
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    590
    Kliknij i podziękuj
    43
    Podziękowania: 143 w 74 postach
    Coś czuję, że być może nadchodzi chwila, w której klub pożegna się z Patrykiem. Pójdzie w Polskę i później możemy czekać długie lata na jego powrót, vide Protasiewicz, Walasek. Grześka Zengotę też ostatnio co roku kibice widzą w Falubazie i też jakoś nic z tego nie wychodzi. Jak Duzers odejdzie na rok i zobaczy, że w innym klubie wcale nie będzie mu lepiej to pół biedy. Gorzej jak się gdzieś na długie lata zakorzeni jak Pepe w Bydgoszczy czy teraz Zengi w Lesznie.

    Mi sie marzy chociaż jeden sezon takim składem - wynik naprawde byłby sprawą drugorzędną. Niestety to chyba już nierealne.
    1.Dudek
    2.Walasek
    3.Doyle
    4.Zengota
    5.Protasiewicz
    6.Zgardzinski
    7.Potoniec

  6. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Goros za jego przydatny post!

    alexbart (08-10-2016), gregi_ns (08-10-2016), szmacianek (09-10-2016)

  7. Powrót do góry    #10221
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,108
    Kliknij i podziękuj
    1,294
    Podziękowania: 2,999 w 1,157 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Niby tak ale jest jedno ale .Powiedz mi kolego dlaczego ZAWSZE gdy kończy się kontrakt jednego i drugiego ,całe Leszno i cała Zielona wstrzymuje oddech ?
    Czy mogę jutro?
    Sobota, wieczór, kominek, któryś tam drineczek.
    ,,Odpływam'', jest klimacik, jest fajnie i nie Dudek z Pawlickim na ten czas mi w głowie


  8. Powrót do góry    #10222
    Początkujący Awatar Lukas_Scorpio
    Dołączył
    16-12-2009
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Cytat Zamieszczone przez never_mind Zobacz posta
    Szymon - o ile się nie mylę - ma na przyszły rok kontrakt we Wrocławiu. Wiem, że to nic nie musi znaczyć, ale znając Szymona dla niego to COŚ znaczy i raczej pozostanie na Dolnym Śląsku.

    PS: Gratuluję pozostania Jazona. Od początku nie zawodził a druga połowa sezonu była w Jego wykonaniu kozacka.
    Też wiem, że Woźniak ma aktualny kontrakt. Z tymże niewiadomo, czy nadal Sparta będzie chciała Szymka? Skoro Nicki może odejść (a tak jak Szymek również ma jeszcze rok umowy), to jakaś szansa istnieje, że z Szymkiem może być podobnie. Tą "opcję" traktuję jako opcję na wypadek odejścia Jarka i Dudka, bo musi być minimum 2 Polaków-seniorów. Osobiście jestem za duetem Lebiediew-Lambert (Anglik jako "rezerwowy").

    A dziękuję, w końca Jason na to zasłużył! A jeszcze kilka lat temu jeździł w takim Rawiczu albo razem z Pawlickimi w II-ligowej Pile
    ŻUŻEL JEST SPOKO! Ukryta zawartość




  9. Powrót do góry    #10223
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    Czy mogę jutro?
    Sobota, wieczór, kominek, któryś tam drineczek.
    ,,Odpływam'', jest klimacik, jest fajnie i nie Dudek z Pawlickim na ten czas mi w głowie

    Ależ oczywiście

  10. Powrót do góry    #10224
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Moim zdaniem brak podpisu PD to zagrywka. Wkurzająca co prawda kibiców, ale jednak

  11. Powrót do góry    #10225
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Niby tak ale jest jedno ale .Powiedz mi kolego dlaczego ZAWSZE gdy kończy się kontrakt jednego i drugiego ,całe Leszno i cała Zielona wstrzymuje oddech ?.Nawet jak jakimś cudem obaj zostaną w swoich klubach to co będzie za rok o tej porze ? .Może najwyższy czas przestać spełniać ich zachcianki i puścić ich w Polskę .Może akurat w Lesznie Patryk będzie miał to czego nie miał w Zielonej ,może gdzieś w Polsce znajdą się tacy którym będzie odpowiadał szalony styl Piotrka .Oczywiście jestem jak najbardziej za tym aby zostali w domu ale być może to jest ten czas aby obaj być może na chwile ruszyli w świat
    Scoti, to świadczy tylko i wyłącznie o tym, że mamy takich zaje***tych rajderów i że inni tylko czyhają, aby móc wyrwać tak łakomy kąsek.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #10226
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Dudek ma dzisiaj turniej u niemiaszków w Wittstock
    to trzeba poczekać

  13. Powrót do góry    #10227
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Scoti, to świadczy tylko i wyłącznie o tym, że mamy takich zaje***tych rajderów i że inni tylko czyhają, aby móc wyrwać tak łakomy kąsek.
    Oczywiście masz racje ale czym od tych zawodników różnią się np Protasiewicz , Zmarzlik ? .Tych zawodników nikt nie chcę ?

  14. Powrót do góry    #10228
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Oczywiście masz racje ale czym od tych zawodników różnią się np Protasiewicz , Zmarzlik ? .Tych zawodników nikt nie chcę ?
    Problem w tym, że ci wymienieni przez Ciebie zadowalają się stabilizacja i ważniejsze dla nich jest coś innego niż tylko kasa.
    Jeden woli mieć może troche mniejszą kase i siedzieć tam gdzie jest mu dobrze, a drugi patrzy tylko na cyferki i rozmyśla gdzie więcej by mu wpadło do kabzy.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    szmacianek (09-10-2016)

  16. Powrót do góry    #10229
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Z Patrykiem lipa, idd dalej pic.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  17. Powrót do góry    #10230
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Z Patrykiem lipa, idd dalej pic.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Nie no serio? **** on jest gorszy od Pawlickiego a tak w ogóle to nam nie jest potrzebny

  18. Powrót do góry    #10231
    Stały bywalec
    Dołączył
    17-07-2003
    Postów
    667
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 118 w 66 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Z Patrykiem lipa, idd dalej pic.
    Ja tam cały czas liczę na to ze Duzers wycyka naszych (leszczyńskich) działaczy aż miło.
    Nigdy chyba tak mocno nie kibicowałem Falubazowi jak teraz

  19. Powrót do góry    #10232
    Ekspert Awatar Ali_G
    Dołączył
    21-07-2005
    Postów
    3,001
    Kliknij i podziękuj
    959
    Podziękowania: 600 w 398 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Z Patrykiem lipa, idd dalej pic.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    CarlitosFalubaz lepiej powiedz, że podpuszczasz wiadomo kogo...

    Prowokujesz newsa...:-P

  20. Powrót do góry    #10233
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Ludzie co wy z tym Dudkiem... ide o flaszke z Welna ze zostanie w ZG...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  21. Powrót do góry    #10234
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    No jak nie do was to chyba krwa na północ.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  22. Powrót do góry    #10235
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Goros Zobacz posta
    Mi sie marzy chociaż jeden sezon takim składem - wynik naprawde byłby sprawą drugorzędną. Niestety to chyba już nierealne.
    1.Dudek
    2.Walasek
    3.Doyle
    4.Zengota
    5.Protasiewicz
    6.Zgardzinski
    7.Potoniec
    DMP 2009:
    dobrucki
    iversen
    lindgren
    walasek
    protasiewicz
    zengota
    dudek

  23. Powrót do góry    #10236
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    No jak nie do was to chyba krwa na północ.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Albo piszesz o co chodzi albo chlej dalej

  24. Powrót do góry    #10237
    Ekspert Awatar Noski
    Dołączył
    01-09-2006
    Postów
    5,231
    Kliknij i podziękuj
    300
    Podziękowania: 1,220 w 650 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Albo piszesz o co chodzi albo chlej dalej
    O pieniadze przeciez jak zawsze...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Chwila która trwa może być najlepszą z Twoich chwil...

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Noski za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (08-10-2016)

  26. Powrót do góry    #10238
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,184
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,928 w 3,240 postach
    Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek się tym Dudkiem ekscytuje. Będzie jak 2 lata temu też z Dudkiem albo rok temu z Pawlickim, dużo szumu, przecieki, że "jest źle" a i tak w końcu podpisze. Nie wiem po co komu ta szopka
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  27. Powrót do góry    #10239
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Noski Zobacz posta
    O pieniadze przeciez jak zawsze...

    Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
    Pieniądze pieniędzmi, ale żeby nagle w Gorzowie zapragnięto mieć akurat Dudka i sypnięto mu tak hojnie kasiore?
    Jakoś mało realne to się wydaje.

    Jakby poszedł jezdzić do Staluchny, to musiałby przenieść się na stałe za rogatki ZG, bo by mu tu żyć już nie dali.

    Dudi pewnie straszy Lesznem, bo w Gorzowie mają swojego reprezentanta w GP i chyba nie potrzebują kolejnego i to akurat z ZG.
    Pewnie ta saga bedzie miała jeszcze kilka odcinków zanim dojdą ostecznie do porozumienia.

    Carlitos chyba postanowił budować atmosfere do kolejnego odcinka tragi-sagi.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 08-10-2016 o 22:59
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    Słowianka (09-10-2016)

  29. Powrót do góry    #10240
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek się tym Dudkiem ekscytuje. Będzie jak 2 lata temu też z Dudkiem albo rok temu z Pawlickim, dużo szumu, przecieki, że "jest źle" a i tak w końcu podpisze. Nie wiem po co komu ta szopka
    A ja się dziwie że są ludzie którzy takie zachowania tolerują, uważają że Dudek i tak powinien zostać itp., w Lesznie jest podobnie.
    Chyba wychowanek w dzisiejszych czasach znaczy tylko i wyłącznie tyle, że może bezkarnie doić klub, mało tego z pełnym poparciem kibiców.
    Przecież to chore. Po wypowiedzi takiej jakiej udzielił obóz Dudka, z której wynikało że dają klubowi ultimatum, jedyne co powinni zobaczyć to drzwi wyjściowe.
    I dotyczy to każdego zawodnika który tak robi, wychowanek jest z klubem na dobre i na złe, a nie tylko "kocham klub, ale tylko dopóki jakiś inny nie zaoferuje mi więcej".

    Nie wiem czy Bartek ma takie kokosy w Gorzowie i tak opływa w luksusach, i w ogóle jest to kraina mlekiem i miodem płynąca, że złego słowa na klub nie powie, mało tego jeszcze chwali. A przynajmniej tam żadnych problemów nie ma, i nigdy nie było.
    Tak samo Protasiewicz, nie wiem może swoje już zarobił, może z wiekiem zrozumiał co się liczy, może już sam sobie nie wyobraża że mógłby jeździć w innym klubie, ale chyba to się liczy, i to są prawdziwi wychowankowie, a nie najemnicy z tym że lokalni.

    Puścić ich, niech zrozumieją co się liczy, i dotyczy to każdego zawodnika. Wątpie że są jakieś straszne różnice płacowe między zawodnikami, że Dudek jeżdżąc w Falubazie bez podwyżki nie jest w stanie wyżywić rodziny, a w innym klubie zbudowałby dom ze złota.

    Przecież taki Falubaz ma o wiele łatwiej zatrzymać najlepszego zawodnika świata, niż wychowanka, no chyba o czymś to świadczy.
    A może ten najlepszy na świecie, złotówa i najemnik, widzi że są kibice, atmosfera, i widzi że ludzie go w Zielonej szanują, może widzi to, a nie tylko dolary?
    Może ten Holder jeżdżący w Toruniu tyle lat też ma tak, że widzi tam coś, czego wychowankowie zobaczyć nie zawsze potrafią?
    Może Iversen się przywiązał do Stali i nie chciałby stamtąd odchodzić? Może Nicki Pedersen czuję się w Lesznie dobrze, mimo że nie rozumiał pewnych rzeczy które mu się przytrafiły, ale chciałby tam zostać nawet za mniejsze pieniądze bo mu się tam podoba, a musi odejść tylko przez kaprys wychowanka?

    Skoro wychowankowie nie potrafią szanować własnych klubów, to może warto uwierzyć, że ktoś widzi w klubie coś, czego taki wychowanek zobaczyć nie potrafi. I że klub przeżyje bez wychowanka.

  30. Już 12 użytkowników podziękowało forumowiczowi 1marcin60 za jego przydatny post!

    Martines (09-10-2016), Nigel (09-10-2016), ScotFZG (08-10-2016), Słowianka (09-10-2016), Tofik92 (09-10-2016), j-rules (08-10-2016), młody_piernik (09-10-2016), sobotch (08-10-2016), szmacianek (09-10-2016), vanpraag (09-10-2016), welna (09-10-2016), zigi1976 (09-10-2016)

  31. Powrót do góry    #10241
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Tylko, ze to sie latwo pisze, a nie wiemy tak na powaznie jak to wyglada od drugiej strony.
    Byc moze Dudek faktycznie zarabia stosunkowo malo jak na robote ktora wykonuje. Ja nie wiem i wy tez nie wiecie.

    Wiecie natomiast, ze kariera zuzlowca nie jest regularna i doslownie w jeden dzien moze nastapic koniec (odpukac)
    Ja sie nie dziwie, ze kazdy chce za to jak najwiecej, malo tego jestem zwolennikiem duzych sum na kontach zuzlowcow.
    Dudek zawalil to i owo, ale jednak jest pelnowartosciowym krajowym liderem, a ze do tego wychowankiem to klub tez z tego czerpal korzysci.

    Ciezko wiec pisac o nim, ze chce kase tylko dlatego, ze jest wychowankiem. Byl topowym jezdzcem ligi.
    Potrafie sobie wyobrazic, ze niespecjalnie duzo zarabial w Falubazie z prostych powodow - akcja z dopingiem i kompletne polozenie przez to dwoch sezonow.
    Ale ten sezon wymiatal i poniekad odkupil swoje winy. Ma prawo wyciagnac lape po wiecej.

    Jednoczesnie nie mowie, ze klub ma mu to dac. Klub ma mu dac maksymalnie tyle na ile go stac i ani grosza wiecej. Nie odpowiada? No to trudno, powdzenia gdzies tam w kraju.

    Samo bycie wychowankiem nie zobowiazuje do wiecznego reprezentowania klubu na dobre i na zle. Do tego trzeba byc uczuciowym czlowiekiem a co najmniej sentymentalnym. Takich juz wielu nie ma, ale to nic dziwnego - zuzlowiec to z zalozenia zimnokrwista bestia bo na takich ich kreujemy sami my.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    zigi1976 (09-10-2016)

  33. Powrót do góry    #10242
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Z Patrykiem lipa, idd dalej pic.

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Od kiedy Ty Carlitos masz info transferowe ?
    Jutro ta kofa? Tymczyszyn powie cos w stylu, ze rozmawiaja i ma nadzieje, ze wszyscy beda zadowoleni.. Telenowele pociagna i Patryk podpisze w okolicach 1 listopada.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Tylko, ze to sie latwo pisze, a nie wiemy tak na powaznie jak to wyglada od drugiej strony.
    Byc moze Dudek faktycznie zarabia stosunkowo malo jak na robote ktora wykonuje. Ja nie wiem i wy tez nie wiecie.
    Doyle powinien miec w FZG na 2017 najwyzszy kontrakt ale np.PePe? Nie wierze, ze ma wiecej niz Patryk a jesli ma no to Tymczyszyn jest sam sobie winien.. Patryk ma zly przyklad w Lesznie, chlopak mlodszy od niego ma super busa Mesia i do tego Panamere/Lexusa no to jak gosciu nie miec wymagac skoro wie jaka przepasc dzilila go w tym sezonie od mlodego z Leszna.

    Patryk tylko straszy Tymczyszyn dorzuci i zostanie. Ale na Hampela pewnie nie starczy chyba, ze Jarek pojedzie za 700 tys w co watpie

  34. Powrót do góry    #10243
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Niby tak ale jest jedno ale .Powiedz mi kolego dlaczego ZAWSZE gdy kończy się kontrakt jednego i drugiego ,całe Leszno i cała Zielona wstrzymuje oddech ?.Nawet jak jakimś cudem obaj zostaną w swoich klubach to co będzie za rok o tej porze ? .Może najwyższy czas przestać spełniać ich zachcianki i puścić ich w Polskę .Może akurat w Lesznie Patryk będzie miał to czego nie miał w Zielonej ,może gdzieś w Polsce znajdą się tacy którym będzie odpowiadał szalony styl Piotrka .Oczywiście jestem jak najbardziej za tym aby zostali w domu ale być może to jest ten czas aby obaj być może na chwile ruszyli w świat
    Serio, już Ciebie widzę jak Ci ktoś oferuje 200k pln więcej za rok pracy niż dotychczas, a ty z dumą i pewny siebie to odrzucasz. Dajmy spokój, to są ludzie, którzy zarabiają na całe życie przez bardzo krótki okres czasu. Patrykowi krzyż na drogę!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  35. Powrót do góry    #10244
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    J-rules krzywdy nie miał i nie ma. Info nie mam i tyle.byl jeden konkret z Jasonem to napisałem wcześniej. Z P. Idzie ciężko bardzo ale to bardzo i tyle. Ja tego nie widzę.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  36. Powrót do góry    #10245
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    To co panowie dzisiaj o 14:00 Dudek z kontraktem? Oby.

  37. Powrót do góry    #10246
    Ekspert
    Dołączył
    06-04-2013
    Postów
    5,539
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 383 w 290 postach
    Chyba nie, chociaż czuję ze zostanie w Falubazie

  38. Powrót do góry    #10247
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Wrzuccie tu kontrakt Doyla i wymagania Patryka , wtedy podyskutujemy.

    Co rok czytam jakich to wielkich pieniedzy domaga sie Honorata a potem
    sie okazuje,ze Patryk jechal za 1,2-1,3 mln.
    Jak pisal j-rules,zycie zawodowe zuzlowca to max 20-25 lat a i tak moze byc
    w kazdej chwili przerwane przez zla,podjeta w ulamku sekundy decyzje,jakas dziurke na torze.
    Slabe jest to,ze Dudkowie buduja wokol Patryka taka a nie inna otoczke.
    Te fochy ktore przedostaja sie do mediow sa niepotrzebne.Nie wiem nawet czy jest to
    na powaznie czy tylko w celu wywarcia na dzialaczach presji,ale slabe to w ujj.
    Jednak walka o jak najkorzystniejszy kontrakt dla syna to ich obowiazek a zeby
    sprawiedliwie ocenic czy Dudki widza tylko dudki ,trzeba by znac szczegoly.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Falubaz (09-10-2016), szmacianek (09-10-2016)

  40. Powrót do góry    #10248
    Zaawansowany
    Dołączył
    07-10-2001
    Postów
    2,472
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 20 w 15 postach
    Dzisiejsza konferencja na żywo na profilu Falubaz Facebooku od 14:00 facebook.pl/falubazzielonagora
    Tylko Falubaz!

  41. Powrót do góry    #10249
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Serio, już Ciebie widzę jak Ci ktoś oferuje 200k pln więcej za rok pracy niż dotychczas, a ty z dumą i pewny siebie to odrzucasz. Dajmy spokój, to są ludzie, którzy zarabiają na całe życie przez bardzo krótki okres czasu. Patrykowi krzyż na drogę!
    Ciągle ta sama śpiewka .Oczywiście że jak zarabiam 2 tys a ktoś inny daje mi 5 tys , to zmieniam robotę .Jeśli zarabiam dobry milion a ktoś inny daje mi więcej niż dobry milion to się zastanawiam .Tak sobie rozkminiam , no dobra zmieniam otoczenie bo dają mi więcej , za tą różnice kupie sobie lepsze auto i pi...ne marmur przed wejściem na posesje .Dalej rozkminiam i myślę hola hola ,przecież dotychczas wszystko grało .Miałem problem, mogłem liczyć na pełne wsparcie pracodawcy a były momenty że mógł mieć pretensje i wyciągnąć poważne konsekwencje .Zawsze mogłem liczyć na otoczenie pracodawcy (kibiców) , nigdy nie usłyszałem aby ktoś mnie wyzywał , gwizdał i ogólnie w mieście czuje się jak gwiazda rocka .Zaczynam kombinować że mam wszystko co powinienem mieć , mam wsparcie jakie mało kto ma , i na .... mi ten marmur przed chatą , trawnik też ładnie wygląda .Ja bym został a TY ???

    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wrzuccie tu kontrakt Doyla i wymagania Patryka , wtedy podyskutujemy.

    Co rok czytam jakich to wielkich pieniedzy domaga sie Honorata a potem
    sie okazuje,ze Patryk jechal za 1,2-1,3 mln.
    Jak pisal j-rules,zycie zawodowe zuzlowca to max 20-25 lat a i tak moze byc
    w kazdej chwili przerwane przez zla,podjeta w ulamku sekundy decyzje,jakas dziurke na torze.
    Slabe jest to,ze Dudkowie buduja wokol Patryka taka a nie inna otoczke.
    Te fochy ktore przedostaja sie do mediow sa niepotrzebne.Nie wiem nawet czy jest to
    na powaznie czy tylko w celu wywarcia na dzialaczach presji,ale slabe to w ujj.
    Jednak walka o jak najkorzystniejszy kontrakt dla syna to ich obowiazek a zeby
    sprawiedliwie ocenic czy Dudki widza tylko dudki ,trzeba by znac szczegoly.
    Nikt nie ma zielonego pojęcia kto jaki ma kontrakt ale wystarczy pomyśleć .Dzisiaj w Zielonej , bohaterami są PP i PD .Wszyscy doskonale sobie zdają sprawę że za chwilę ten pierwszy będzie kończył swoją przygodę z tym sportem . Dzisiaj na W69 , OGROMNA liczba ludzi przychodzi bo z mychą na klacie lata Patryk Dudek , dzisiaj w klubowych sklepach najlepiej sprzedają się gadżety na których jest nazwisko Dudek .Jeśli ktoś myśli że zielonogórscy działacze nie biorą tego pod uwagę i dają Patrykowi jakieś ochłapy aby sobie poszedł gdzieś tam , to życzę miłej niedzieli

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    szmacianek (09-10-2016)

  43. Powrót do góry    #10250
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Dziwię się, że jeszcze ktokolwiek się tym Dudkiem ekscytuje. Będzie jak 2 lata temu też z Dudkiem albo rok temu z Pawlickim, dużo szumu, przecieki, że "jest źle" a i tak w końcu podpisze. Nie wiem po co komu ta szopka
    Dzień dobry.Widzisz bo tj taki fajny magiczny klub z magicznymi kibicami.A prezes jest jeszcze bardziej magiczny bo jak wytłumaczyć żądania finansowe zawodnika,który w odpowiednim momencie ma lekką zadyszkę(ważny mecz w PO) i prosi o większe pieniądze.W końcu zakończy się tak jak piszesz podpisem i komunikatem,że wszystkie kluby chciały podkupić Dudka,ale on wybrał magię.

  44. Powrót do góry    #10251
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,838
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Wrzuccie tu kontrakt Doyla i wymagania Patryka , wtedy podyskutujemy.

    Co rok czytam jakich to wielkich pieniedzy domaga sie Honorata a potem
    sie okazuje,ze Patryk jechal za 1,2-1,3 mln.

    Jak pisal j-rules,zycie zawodowe zuzlowca to max 20-25 lat a i tak moze byc
    w kazdej chwili przerwane przez zla,podjeta w ulamku sekundy decyzje,jakas dziurke na torze.
    Slabe jest to,ze Dudkowie buduja wokol Patryka taka a nie inna otoczke.
    Te fochy ktore przedostaja sie do mediow sa niepotrzebne.Nie wiem nawet czy jest to
    na powaznie czy tylko w celu wywarcia na dzialaczach presji,ale slabe to w ujj.
    Jednak walka o jak najkorzystniejszy kontrakt dla syna to ich obowiazek a zeby
    sprawiedliwie ocenic czy Dudki widza tylko dudki ,trzeba by znac szczegoly.
    Hmm, pytanie brzmi, czy te 1.2 - 1.3 mln to "wiele" ? Uważam, ze jak na warunki aktualnie panujące w SE to dużo.

    Chyba jakieś 3 lata temu, Dowhan po pierwszych rozmowach kontraktowych z Dudkami, zaproponował im aby ci ruszyli w PL ze swoja ofertą. Umówili się, ze wrócą za dwa tygodnie i wtedy skonfrontują te oferty z tą Falubazową. No i pojechali Dudki, dostali oferty z Gorzowa, Częstochowy czy Torunia. Wrócili i podpisali w ZG. Czyli wnioskuje, ze ta oferta zielonogórska nie była taka najgorsza.

    Sam nie wiem jak te kwestie rozpatruje team Dudków. Ja bym kombinował w inny sposób. To, ze ktoś oferuje ze 200 - 300 tys więcej to jeszcze nic nie znaczy. Bo te 200 - 300 tys. można mieć więcej przez sezon czy dwa sezony. A potem co ? Raczej wolałbym podpisać kontrakt w "domu" za te 1.3 mln, na te nawet dwa, trzy lata, niż eksperymentować w innym klubie za 1.5 mln, mając na karku dodatkowe obciążenie w postaci SGP.

    Nie wierzę, że Dudki zgłupiały. Jeśli dadzą się namówić na zmianę otoczenia to raczej tylko wtedy gdy ktoś (Gorzów, Leszno) zaproponuje im kontrakt co najmniej na 2-3 lata z ekstra pakietem sponsorskim na SGP. Musiałaby to być dużo mocniejsza oferta niż ta z ZG. Inaczej Dudki nie odejdą, bo i po co mieliby ryzykować ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #10252
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,515
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Bo kto nie ryzykuje, nie pije szampana.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  46. Powrót do góry    #10253
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Na przyklad Walasek nie pije

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (09-10-2016)

  48. Powrót do góry    #10254
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,515
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Na przyklad Walasek nie pije
    Bo to zawsze 50/50. Statek tez jest bezpieczniejszy w porcie, no ale nie po to buduje sie statki.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  49. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    j-rules (09-10-2016)

  50. Powrót do góry    #10255
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Ciągle ta sama śpiewka .Oczywiście że jak zarabiam 2 tys a ktoś inny daje mi 5 tys , to zmieniam robotę .
    Czyli niczym sie od Dudkow nie roznisz, tylko skala inna.

    http://demotywatory.pl/4347869/Oddal...milion-zlotych
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  51. Powrót do góry    #10256
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Niby nie rozni z definicji, ale skala robi swoje. Jak zarabiasz mniej od tzw. Sredniej krajowej I ktos CI proponuje dwa razy tyle to idziesz bo dla ciebie to duzy pieniadz. Nawet za 1/4 wiecej zrobi CI duza roznice. Tyle ze obracasz sie wsrod wyplacalnych zakladow pracy a Tu niekoniecznie. Jesli Dudek stwierdzi ze roznica zaproponowana przez kogos innego jest super to niech probuje. Przeciez nikt mu w zg ale nie zyczy, jak np. Janowskiemu pseudokibice z Wroclawia

  52. Powrót do góry    #10257
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Dudka z buhajem jakoś da się przeżyć . Zengota się zaaklimatyzował , nikt na niego nie pluje , więc Patryk też może . Kierunek północny to byłby hardcore . Jedyny plus takiej sytuacji to brak Mariusza na forum , bo dramatycznie wzrosłaby ilość podpaleń w okolicach "winiarni " .
    TYLKO FALUBAZ

  53. Powrót do góry    #10258
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    czytać już tego nie mogę.
    nikt nic nie wie, nie zna kwot ani kulisów negocjacji, ale jest pierwszy, jak eneasz czy scotfzg, do oceniania i oczerniania dudka.
    jak baby na targu. ploty, żale. i ciągle to samo: klub jest dobry, a dudek be.

    i ta życzeniowa pewność siebie, że pójdzie gdzie indziej, to będzie w czarnej d.

    a przecież na falubazie świat się nie kończy.
    zengotę klub wypuścił, to odnalazł się w lesznie. traktują go jak swojego, nikt nie gwiżdże, nie szydzi, jak mu się noga powinie. teraz falubaz spogląda na niego tęsknym okiem, a wystarczyło go nieco lepiej potraktować swego czasu. jak dziś dudka, jeśli klub naprawdę nie chce go stracić.

    i ta kibicowska schizofrenia a la scotfzg.
    jak trzeba skrytykować zawodnika, bo bierze "odżywki", to scot zakłada koszulkę i wspiera.
    a jak zawodnik chce podwyżki za dobrą jazdę, to drze na niego ryja.

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Nigel (09-10-2016)

  55. Powrót do góry    #10259
    Użytkownik Awatar szmacianek
    Dołączył
    30-04-2011
    Postów
    110
    Kliknij i podziękuj
    306
    Podziękowania: 29 w 20 postach
    Najgorsze to by było rozstanie się takie jak z Zengim, gdzie widać że mu do Zielonej nie spieszno a już parę lat minęło.
    Tez jestem ciekaw co będzie na konferencji , jak by miało być tylko o Doylu to trochę słabo( jak wszyscy wiedzą ze zostaje), z Dudkiem miała sprawa sie wyjaśnić w tym tygodniu i mam nadzieję że zostanie ogłoszone że zostanie i fajnie by było jak by podpisał na dłużej niż rok.
    Trochę denerwująca ta sprawa z kontraktami , każdy klub czeka bo nie wie na czym stoi i jak budować skład vide Falubaz z Dudkiem,Hampelem
    Leszno z Piterem , Toruń z Vaculikiem, Tarnów z Kołodziejem , Gorzów z Zagarem Iversenem , podejrzewam że jak jeden-dwa klocki w tej układance się ułożą to potem pójdzie lawinowo , oby nikt nie obudził się z ręką w nocniku zarówno kluby jak i zawodnicy (jak rok temu Pawlicki )
    Ostatnio edytowane przez szmacianek ; 09-10-2016 o 11:43

  56. Powrót do góry    #10260
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta

    Nikt nie ma zielonego pojęcia kto jaki ma kontrakt ale wystarczy pomyśleć .Dzisiaj w Zielonej , bohaterami są PP i PD .Wszyscy doskonale sobie zdają sprawę że za chwilę ten pierwszy będzie kończył swoją przygodę z tym sportem . Dzisiaj na W69 , OGROMNA liczba ludzi przychodzi bo z mychą na klacie lata Patryk Dudek , dzisiaj w klubowych sklepach najlepiej sprzedają się gadżety na których jest nazwisko Dudek .Jeśli ktoś myśli że zielonogórscy działacze nie biorą tego pod uwagę i dają Patrykowi jakieś ochłapy aby sobie poszedł gdzieś tam , to życzę miłej niedzieli
    Nikt nie mowi o ochlapach,ale zeby po Dudku jezdzic,trzeba miec jakies porownanie.
    Padl tu juz argument,ze skoro Doyle ta szybko podpisal,to Dudek musi miec dolary w oczach
    i brak poszanowania dla macierzystego klubu.
    Dlatego chcialbym wiedziec,za ile tak szybko podpisal Jason i za ile Dudek sie zastanawia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •