Strona 174 z 231 PierwszyPierwszy ... 74124164172173174175176184224 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,786 do 7,830 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7786
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Mariusz wy nie macie żadnej szkółki stąd brak efektów. Kiedyś miałem okazję pogadać z rodzicem waszego młodzieżową ( nazwiska nie podam bo nie pamiętam) w każdym bądź razie miał jechać w Rawiczu. Do czego zmierzam klub nie dawał nawet na opony więc nie pitol o milionach wkladanych tylko adepci słabi. Szkalujesz Smektale, a ten w swoim dorobku ma już kilka medali awansował do IMSJ itd...... Gdzie był Drabik, Pieszczek 2 lata temu? Nie zapominaj, że to ciągle młody chłopak inprzypuszcxam tylko presja wyniku powoduje, że spala się w lidze. Ja na owoce poczekam bo jestem przekonany, że nie długo przyjdą. To samo tyczy się i Kubery i Kaczmarka, a w obwodzie następni.

  2. Powrót do góry    #7787
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Mariusz wy nie macie żadnej szkółki stąd brak efektów. Kiedyś miałem okazję pogadać z rodzicem waszego młodzieżową ( nazwiska nie podam bo nie pamiętam) w każdym bądź razie miał jechać w Rawiczu. Do czego zmierzam klub nie dawał nawet na opony więc nie pitol o milionach wkladanych tylko adepci słabi. Szkalujesz Smektale, a ten w swoim dorobku ma już kilka medali awansował do IMSJ itd...... Gdzie był Drabik, Pieszczek 2 lata temu? Nie zapominaj, że to ciągle młody chłopak inprzypuszcxam tylko presja wyniku powoduje, że spala się w lidze. Ja na owoce poczekam bo jestem przekonany, że nie długo przyjdą. To samo tyczy się i Kubery i Kaczmarka, a w obwodzie następni.
    Byc może przyjdą, tego nie wiemy. Ale wracamy do punktu wyjścia. Bo sezon czy dwa, będziecie zmuszeni odpuścić walkę o wyższe cele w SE. I to jest to o czym mówiłem. Jeśli chcesz regularnie, co sezon, walczyć o najwyższe cele w SE, to musisz kombinować aby zbudować optymalny skład. Jeśli nie masz swoich, dobrych juniorów to musisz ich kupować. Proste.

    A co mamy jak nie szkółkę ? Przeciez stowarzyszenie nadal działa i szkoli. Jak by nie szkoliło, to szkółka jest. A z tym rodzicami to już mi nie gadaj. Ja też rozmawiałem z niejednym. I nie tylko z naszej szkółki. Oni zawsze są poszkodowani, strasznie roszczeniowi. Nawet u was, pogadaj z ojcem Kubery, to ci powie, że ..uj nie szkółka bo nawet za dojazdy na zawody nie chce płacic.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 19-07-2016 o 14:57
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #7788
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jeśli nie masz swoich, dobrych juniorów to musisz ich kupować. Proste.
    No ale jak odejdzie po tym sezonie Zmarzlik, Pieszczek i Przedpełski, to Smektała będzie dobrym juniorem. Taka kolej rzeczy.

  4. Powrót do góry    #7789
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No ale jak odejdzie po tym sezonie Zmarzlik, Pieszczek i Przedpełski, to Smektała będzie dobrym juniorem. Taka kolej rzeczy.
    W zawodach młodzieżowych on już jest dobrym juniorem. Kwestia tylko w tym, ze nie ma to przełożenia na mecze w SE. I tutaj jego postawa już doopy nie urywa. Jeździ w lidze strasznie bojaźliwie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  5. Powrót do góry    #7790
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W zawodach młodzieżowych on już jest dobrym juniorem. Kwestia tylko w tym, ze nie ma to przełożenia na mecze w SE. I tutaj jego postawa już doopy nie urywa. Jeździ w lidze strasznie bojaźliwie.

    Ale dostajac szanse beda sie rozwijac. W dodatku bilans miedzy juniorami druzyn tez ma znaczenie przy koncowym wyniku. Czasami takie 5:1 w młodzieżowym może zadecydowac o koncowym wyniku spotkania.

  6. Powrót do góry    #7791
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Byc może przyjdą, tego nie wiemy. Ale wracamy do punktu wyjścia. Bo sezon czy dwa, będziecie zmuszeni odpuścić walkę o wyższe cele w SE. I to jest to o czym mówiłem. Jeśli chcesz regularnie, co sezon, walczyć o najwyższe cele w SE, to musisz kombinować aby zbudować optymalny skład. Jeśli nie masz swoich, dobrych juniorów to musisz ich kupować. Proste.

    A co mamy jak nie szkółkę ? Przeciez stowarzyszenie nadal działa i szkoli. Jak by nie szkoliło, to szkółka jest. A z tym rodzicami to już mi nie gadaj. Ja też rozmawiałem z niejednym. I nie tylko z naszej szkółki. Oni zawsze są poszkodowani, strasznie roszczeniowi. Nawet u was, pogadaj z ojcem Kubery, to ci powie, że ..uj nie szkółka bo nawet za dojazdy na zawody nie chce płacic.

    Kubera miał okres "kozaczenia" ale szybko został sprowadzony na ziemię i bardzo dobrze. Co do reszty EOT i tak się nie dogadamy.

  7. Powrót do góry    #7792
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Ale dostajac szanse beda sie rozwijac. W dodatku bilans miedzy juniorami druzyn tez ma znaczenie przy koncowym wyniku. Czasami takie 5:1 w młodzieżowym może zadecydowac o koncowym wyniku spotkania.
    Tego nie wie nikt. jeden będzie się rozwijal a inny będzie się zwijał.

    Ale znowu wracamy do punktu wyjścia. Czyli jak klub chce walczyć o najwyższe cele, to nie ma możliwości rozjeżdżać juniorów. Bo albo rybka albo pipka.

    Dlatego ja zawsze będę optował za tym aby kluby SE szły w powoływanie drugich zespołów rezerw. Które jeździłyby w II lidze. Wtedy można by pogodzić przyjemne z pożytecznym.

    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Kubera miał okres "kozaczenia" ale szybko został sprowadzony na ziemię i bardzo dobrze. Co do reszty EOT i tak się nie dogadamy.
    No widzisz, jak chodzi o szkółkę Unii Leszno to uważasz, ze Kubera "kozaczył". Ale jak któryś z rodziców adepta, ze szkółki zielonogórskiej, ci naopowiadał, ze jest ...ujowo to bierzesz to za pewnik.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  8. Powrót do góry    #7793
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Wpisać w regulamin obowiązek posiadania wychowanków na pozycjach juniorskich i mamy uzdrowienie w dwóch segmentach. Gwiazdeczki zarabialy by mniej szkolenie ruszyloby z kopyta

  9. Powrót do góry    #7794
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Wpisać w regulamin obowiązek posiadania wychowanków na pozycjach juniorskich i mamy uzdrowienie w dwóch segmentach. Gwiazdeczki zarabialy by mniej szkolenie ruszyloby z kopyta
    Teraz to dowaliłeś. Najgłupszy pomysł jaki ostatnio słyszałem.

    Ja bym poszedł w innym kierunku. Zlikwidowałbym wymóg starty juniorów na pozycjach 6/7 i 14/15.

    Niech się młodzi bujają po róznych ligach. A ci zdolniejsi i tak wypłyną. Dzisiaj to maja mleko podstawione pod nos a i tak nie umieją tego wykorzystać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #7795
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Teraz to dowaliłeś. Najgłupszy pomysł jaki ostatnio słyszałem.

    Ja bym poszedł w innym kierunku. Zlikwidowałbym wymóg starty juniorów na pozycjach 6/7 i 14/15.

    Niech się młodzi bujają po róznych ligach. A ci zdolniejsi i tak wypłyną. Dzisiaj to maja mleko podstawione pod nos a i tak nie umieją tego wykorzystać.
    Obawiam sie, ze na Potonca raczej nikt w Krosnie by nie przyszedl.
    Chocbys nawet Mariusz zasponsorowal bilety

  11. Powrót do góry    #7796
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Niezrozumiałe jest odejście od juniorów zza granicy.
    W SE wymóg dwóch juniorów polskich, w niższych ligach jak kto chce.
    Sto razy było o tym pisane i dalej dupa ciemna.

  12. Powrót do góry    #7797
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Tego nie wie nikt. jeden będzie się rozwijal a inny będzie się zwijał.

    Ale znowu wracamy do punktu wyjścia. Czyli jak klub chce walczyć o najwyższe cele, to nie ma możliwości rozjeżdżać juniorów. Bo albo rybka albo pipka.
    Oczywiście, że nigdy nie wiadomo czy ktoś wypali czy nie i czy się rozwinie czy zwinie. Jedno jest pewne: jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Na pewno nie będzie nikogo nowego jak się nie da szansy. Nie można również liczyć na to, że przyjdzie super raider z ojcem milionerem.

    Po za tym kogo ma być stać na dobrą szkółkę jak nie kluby, które biją się o najwyższe cele?


    Dlatego ja zawsze będę optował za tym aby kluby SE szły w powoływanie drugich zespołów rezerw. Które jeździłyby w II lidze. Wtedy można by pogodzić przyjemne z pożytecznym.
    No to na pewno jest tańsza opcja niż szkółka
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  13. Powrót do góry    #7798
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,840
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Obawiam sie, ze na Potonca raczej nikt w Krosnie by nie przyszedl.
    Chocbys nawet Mariusz zasponsorowal bilety
    A jakie to ma znaczenie czego ty się akurat obawiasz ?

    Jak by na niego nikt nie chciał przychodzić to by musiało znaczyć, ze sie nie nadaje do tego sportu.

    Inna kwestia, niech sobie krosno w takim razie kupi tych zawodników, na których ludzie chcą przychodzić. Czemu tego nie zrobi ?

    Bo jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma

    Cytat Zamieszczone przez Mihodator Zobacz posta
    Oczywiście, że nigdy nie wiadomo czy ktoś wypali czy nie i czy się rozwinie czy zwinie. Jedno jest pewne: jak nie spróbujesz to się nie przekonasz. Na pewno nie będzie nikogo nowego jak się nie da szansy. Nie można również liczyć na to, że przyjdzie super raider z ojcem milionerem.

    Po za tym kogo ma być stać na dobrą szkółkę jak nie kluby, które biją się o najwyższe cele?



    No to na pewno jest tańsza opcja niż szkółka
    No więc nie wiem czy tańsza. Ale nie za wiele droższa. Było już to wałkowane. Taki Rawicz często ma budżet na sezon w okolicach 300 tys PLN. maksymalnie jaki miał to bodajże 500 tys. Pisali na SF o tym nie raz.

    Podobne kwoty wydaje się na szkółke w wiekszości klubach. Oczywiście szkółka nadal musiałaby funkcjonować. Ale sądzę, ze i II drużyna i szkółka zamknęła by się budżetem gdzieś w okolicach 600 - 700 tys. I mogłoby to zupełnie fajnie funkcjonować. Jakies 150 - 200 tys pewnie wpadłoby z biletow, programów i reklam za cały sezon. Więc trzeba by tak naprawde wygospodarować jakies 400-500 tys. na sezon. Pytanie teraz ile wydaje się rocznie na szkóke ? Założmy, ze od 200 - 300 tys. Czyli pozostałoby wygospodarowac ok 200 tys od spółki lub od sponsorów i można poważnie nad tematem pomyśleć.

    Efekt mógłby być za to bardzo dobry. W takiej drużynie objeżdżać by się mogło ze 4 - 6 juniorów na raz. Mieliby zapewnione regularne starty w zawodach. Do tego jakieś zawody młodziezowe. I wtedy można myślec o łowieniu talentów. Nie prędzej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  14. Powrót do góry    #7799
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A jakie to ma znaczenie czego ty się akurat obawiasz ?

    Jak by na niego nikt nie chciał przychodzić to by musiało znaczyć, ze sie nie nadaje do tego sportu.

    Inna kwestia, niech sobie krosno w takim razie kupi tych zawodników, na których ludzie chcą przychodzić. Czemu tego nie zrobi ?

    Bo jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma

    Mniej wiecej takie znaczenie jak to w ktorym kierunku ty bys poszedl kilka postow wczesniej
    Glupawe pomysly z juniorskimi druzynami na sile doklejanymi do nizszych lig na szczescie
    nie maja racji bytu.
    Zadna z druzyn nie zgodzi sie na to aby ich odwiedzil taki Falubaz II zlozony z juniorow
    i przyprawil ksiegowa o zawal serca.
    Powinienes Mariusz pisac powiesci fantasy.

  15. Powrót do góry    #7800
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    No więc nie wiem czy tańsza. Ale nie za wiele droższa. Było już to wałkowane. Taki Rawicz często ma budżet na sezon w okolicach 300 tys PLN. maksymalnie jaki miał to bodajże 500 tys. Pisali na SF o tym nie raz.

    Podobne kwoty wydaje się na szkółke w wiekszości klubach. Oczywiście szkółka nadal musiałaby funkcjonować. Ale sądzę, ze i II drużyna i szkółka zamknęła by się budżetem gdzieś w okolicach 600 - 700 tys. I mogłoby to zupełnie fajnie funkcjonować. Jakies 150 - 200 tys pewnie wpadłoby z biletow, programów i reklam za cały sezon. Więc trzeba by tak naprawde wygospodarować jakies 400-500 tys. na sezon. Pytanie teraz ile wydaje się rocznie na szkóke ? Założmy, ze od 200 - 300 tys. Czyli pozostałoby wygospodarowac ok 200 tys od spółki lub od sponsorów i można poważnie nad tematem pomyśleć.

    Efekt mógłby być za to bardzo dobry. W takiej drużynie objeżdżać by się mogło ze 4 - 6 juniorów na raz. Mieliby zapewnione regularne starty w zawodach. Do tego jakieś zawody młodziezowe. I wtedy można myślec o łowieniu talentów. Nie prędzej.
    No własnie! Dobre Pytanie! Ile kasy idzie na szkółkę? Ile dostaje stowarzyszenie i ile faktycznie na tą szkółkę idzie? Odpowiedź na te pytania zna pewnie tylko kilka osób i nigdy się z nami tą wiedzą nie podzielą.

    Pomysł z drugą drużyną nie jest zły, takie rozwiązanie funkcjonuje w wielu klubach różnych dyscyplin na całym świecie. Niestety nie wydaje mi się, żeby w przypadku naszej dyscypliny byłoby to takie proste.

    Kończąc temat jestem za tym, żeby na przyszłe sezony zaoszczędzić trochę np nie brać Dzika tylko jakąś tańszego zawodnika i zaoszczędzoną kwotę dać na szeroko pojęte szkolenie młodzieży.
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  16. Powrót do góry    #7801
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    a tyle było śmiechu, jak Kasprzak domagał się szacunku od Loktajewa. Wy to jesteście nieziemscy

    ale Kasprzak nawet gdyby tego nie powiedział to i tak każdy wie, że to kretyn pierwszej próby,
    żeby tylko wspomnieć traktowanie ojca/brata podczas meczu, czy debilne filmiki w sieci.
    Tak więc nabijanie się z DJ zawsze będzie uzasadnione.
    .
    .
    A Doyle jest pierwszy i pewnie nie ostatni, który uczył będzie Piszczałkę szacunku dla rywali.
    Jeszcze się przekonacie. Pytanie, kto pierwszy zabawi się Boyca i mu przywali.
    Bo to, że mu ktoś przywali jest pewne, skoro Bartek przejął schedę po Gollobie to z całym bagażem jaki niósł Tomasz
    Ostatnio edytowane przez dillinger ; 19-07-2016 o 17:03

  17. Powrót do góry    #7802
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    ale Kasprzak nawet gdyby tego nie powiedział to i tak każdy wie, że to kretyn pierwszej próby,
    żeby tylko wspomnieć traktowanie ojca/brata podczas meczu, czy debilne filmiki w sieci.
    Tak więc nabijanie się z DJ zawsze będzie uzasadnione.
    .
    .
    A Doyle jest pierwszy i pewnie nie ostatni, który uczył będzie Piszczałkę szacunku dla rywali.
    Jeszcze się przekonacie. Pytanie, kto pierwszy zabawi się Boyca i mu przywali.
    Bo to, że mu ktoś przywali jest pewne, skoro Bartek przejął schedę po Gollobie to z całym bagażem jaki niósł Tomasz
    Rzeczywiście, nauka szacunku dla rywali to idealne zadanie dla takiego dżentelmena torów żużlowych jak Doyle...
    Mnie najbardziej będzie bawić jak za 20 lat Zmarzlik zdobędzie swój pierwszy i ostatni tytuł mistrza świata i okaże się, że będzie pierwszym po Gollobie, który to uczyni - wielce prawdopodobna sprawa

  18. Powrót do góry    #7803
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,802
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Efekt mógłby być za to bardzo dobry. W takiej drużynie objeżdżać by się mogło ze 4 - 6 juniorów na raz. Mieliby zapewnione regularne starty w zawodach. Do tego jakieś zawody młodziezowe. I wtedy można myślec o łowieniu talentów. Nie prędzej.

    Leszno odjeżdża 3 w PGEE u was jak sam napisałeś nie ma takiej opcji gdyż można stracić medal. Ot model szkolenia szkółki zielonogorskiej.

  19. Powrót do góry    #7804
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Ale jednej rzeczy tu nie rozumiem, otóż nabijacie się, że Doyle nie jest typem dżentelmena, że tez potrafi pojechać ostro, a w sytuacji ze Zmarzlikiem wymagacie od niego dżentelmeńskich metod ?
    Doyle to prosty chłopak, z australijskiego buszu, przecież nie wyśle Zmarzlikowi oficjalnej noty protestacyjnej, ewentualnie wezwania na pojedynek na broń białą Powiedział co mu leży na sercu i ja to szanuję bo przynajmniej powiedział szczerze co o tym wszystkim myśli, a nie lawiruje i kluczy jak baba. Żużel to męski sport i takie sprawy załatwia się po męsku Oczywiście nie na torze, ale rozstrzyganie "sporów" w parku maszyn w postaci pojedynków dawałoby zawodom żużlowym dużo więcej kolorytu

  20. Powrót do góry    #7805
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Ale jednej rzeczy tu nie rozumiem, otóż nabijacie się, że Doyle nie jest typem dżentelmena, że tez potrafi pojechać ostro, a w sytuacji ze Zmarzlikiem wymagacie od niego dżentelmeńskich metod ?
    Doyle to prosty chłopak, z australijskiego buszu, przecież nie wyśle Zmarzlikowi oficjalnej noty protestacyjnej, ewentualnie wezwania na pojedynek na broń białą Powiedział co mu leży na sercu i ja to szanuję bo przynajmniej powiedział szczerze co o tym wszystkim myśli, a nie lawiruje i kluczy jak baba. Żużel to męski sport i takie sprawy załatwia się po męsku Oczywiście nie na torze, ale rozstrzyganie "sporów" w parku maszyn w postaci pojedynków dawałoby zawodom żużlowym dużo więcej kolorytu
    To sobie poczekajmy do przyszlego roku.
    Najprawdopodobniej Dudek awansuje do cyklu.
    Ciekawe co powiesz wtedy gdy Doyle
    po mesku walnie w nos Patryka (bo przeciez Patryk to tez nie aniolek)
    Bedziesz mial koloryt.

  21. Powrót do góry    #7806
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Leszno odjeżdża 3 w PGEE u was jak sam napisałeś nie ma takiej opcji gdyż można stracić medal. Ot model szkolenia szkółki zielonogorskiej.
    Gdyby przez przypadek w waszej ekipie znalazł się jakiś junior który pierwsze kroki stawiał gdzieś pod Costa Mesa i prezentował się lepiej niż ta 3 , to bez mrugnięcia miałby miejsce w składzie .Tak bardzo jesteście ''wyrozumiali ''dla swoich chłopaków że jakiś czas temu po słabych meczach , wysyłaliście ich do sprzątania Biedronki we Wschowie , ewentualnie na zbieranie jagód do Sławy

    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    To sobie poczekajmy do przyszlego roku.
    Najprawdopodobniej Dudek awansuje do cyklu.
    Ciekawe co powiesz wtedy gdy Doyle
    po mesku walnie w nos Patryka (bo przeciez Patryk to tez nie aniolek)
    Bedziesz mial koloryt.
    Mógłbyś przedstawić jakąś krzywą akcję Patryka po której ktoś się zagotował ?

  22. Powrót do góry    #7807
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    (bo przeciez Patryk to tez nie aniolek)
    prawda jest taka, że Dudek w kwestii zachowania fair na torze to mógłby Zmarzlikowi korepetycji udzielać;
    chciałeś dowalić, a ośmieszyłeś się jak mało kto

  23. Powrót do góry    #7808
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    prawda jest taka, że Dudek w kwestii zachowa fair na torze to mógłby Zmarzlikowi korepetycji udzielać;
    chciałeś dowalić, a ośmieszyłeś się jak mało kto
    Z pewnoscia duzo mi brakuje aby osmieszyc sie tak jak ty.
    To przeciez ty napisales kilka postow wyzej ze lanie sie po mordach zuzlowcow dodaje kolorytu dyscyplinie.
    A odnosnie Patryka.
    Poczekamy jak faktycznie zacznie jezdzic w GP.
    Presja jest tam zupelnie inna i nawet poczciwy Janek Kolodziej
    wycial tam Emila rowno z trawa.

  24. Powrót do góry    #7809
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Z pewnoscia duzo mi brakuje aby osmieszyc sie tak jak ty.
    To przeciez ty napisales kilka postow wyzej ze lanie sie po mordach zuzlowcow dodaje kolorytu dyscyplinie.
    A odnosnie Patryka.
    Poczekamy jak faktycznie zacznie jezdzic w GP.
    Presja jest tam zupelnie inna i nawet poczciwy Janek Kolodziej
    wycial tam Emila rowno z trawa.

    aha
    bo Janek wyciął w GP kiedyś Emila
    to znak, że Dudek jak będzie tam jechał wpuszczał będzie wszystkich w bandę.
    Logika poziom przedszkolny.
    Tyle tylko, że Zmarzlik jeździ ostro także w lidze, czego o Dudku raczej nie można powiedzieć.
    .
    .
    A jak już czytasz to dokładnie, bo ja nie napisałem, że lanie po mordzie daje koloryt, bo nikt tego tak naprawdę nie robi, tylko,
    że interesujące byłoby rozwiązywanie sporów w ten sposób. Wiadomo, że to nierealne - w formie jakiegoś tam pojedynku.
    Ale "tłumaczenie sobie" czegoś po wyścigu i przepychanki często mają miejsce. Wystarczy przypomnieć sobie sytuacje Pedersena z Holderem z GP, Zagara z Pedersenem itd.

  25. Powrót do góry    #7810
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    MDMP w ZG: "Gąsior na dystansie poradził sobie z bardziej doświadczonym Zgardzińskim"


  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Tofik92 za jego przydatny post!

    PrzemoZG (19-07-2016)

  27. Powrót do góry    #7811
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    QUIZ - podaj imie i nazwisko zawodnika którego upadek i w konsekwencji kontuzję spowodował ostro jeżdzący Bartosz Zmarzlik.

    Jason "WTF" Doyle już w zeszłym roku wykazał sie blyskotliwoscią podczas wywiadu, jego opinie to świetny materiał do pracy badawczej dla początkującego psychiatry. To, że lokalni fani bronią jego rządzy odwetu jakoś mnie specjalnie nie dziwi. Ot taka moralność Kalego. Gdyby Milik zapowiedział odwet reagowałby sam senator, ale Wacek w przeciwieństwie do JD posiada w głowie coś więcej niż powietrze. Osobiscie wierzę, że powracający do PL Saszka przywiezie zioła na uspokojenie dla kolegi i cała sprawa przestanie być aktualna na pohybel lokalnej gawiedzi.

  28. Powrót do góry    #7812
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomiX Zobacz posta
    QUIZ - podaj imie i nazwisko zawodnika którego upadek i w konsekwencji kontuzję spowodował ostro jeżdzący Bartosz Zmarzlik.

    Jason "WTF" Doyle już w zeszłym roku wykazał sie blyskotliwoscią podczas wywiadu, jego opinie to świetny materiał do pracy badawczej dla początkującego psychiatry. To, że lokalni fani bronią jego rządzy odwetu jakoś mnie specjalnie nie dziwi. Ot taka moralność Kalego. Gdyby Milik zapowiedział odwet reagowałby sam senator, ale Wacek w przeciwieństwie do JD posiada w głowie coś więcej niż powietrze. Osobiscie wierzę, że powracający do PL Saszka przywiezie zioła na uspokojenie dla kolegi i cała sprawa przestanie być aktualna na pohybel lokalnej gawiedzi.
    Pytanie bonus: Podaj imiona i nazwiska zawodników, których kontuzje spowodował najbrutalniej jeżdżący żużlowiec na świecie - Nicki Pedersen ?

  29. Powrót do góry    #7813
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,416
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 950 w 513 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tofik92 Zobacz posta
    Pytanie bonus: Podaj imiona i nazwiska zawodników, których kontuzje spowodował najbrutalniej jeżdżący żużlowiec na świecie - Nicki Pedersen ?
    Wiesiek Jagus - to pierwszy ktory mi do glowy przychodzi.
    Zdaje sie, ze Maksym Drabik tez ale nie widzialem tego upadku i opieram sie tylko na relacjach.

  30. Powrót do góry    #7814
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tofik92 Zobacz posta
    Pytanie bonus: Podaj imiona i nazwiska zawodników, których kontuzje spowodował najbrutalniej jeżdżący żużlowiec na świecie - Nicki Pedersen ?

    Nie żartuj...Pedersen pierwsze żniwo zebrał już w wieku Bartka, przetrącając kregosłup Dobruckiemu (bodajże el. IMŚJ)

  31. Powrót do góry    #7815
    Użytkownik Awatar ins. Sokołowski
    Dołączył
    08-11-2014
    Postów
    66
    Kliknij i podziękuj
    186
    Podziękowania: 23 w 17 postach
    Co tu wyczytać można? Że wieśniak Doyle chce uczyć kogoś szacunku?? Haha... Prawdopodobnie na szpryce się nie załapie i tyle będzie z tej nauki.

  32. Powrót do góry    #7816
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    ..............
    Taki Kujawa też szybko zakończył karierę. Mimo, ze zdążył zdobyć już IMŚJ. Czyli rokował jeszcze lepiej. Roguś doszedł po prostu do wniosku, ze to nie dla niego. I tyle w temacie. Jak on jeździł w Falubazie 2010 - 2012 to nie przypominam sobie aby był jakiś obcy junior u nas. Adamczewski przyszedł do nas w sezonie 2013 a Roguś karierę zawodniczą skończył w 2012. ....
    Tylko, że Kujawa po prostu nie miał potencjału, a skończył karierę, bo słabo jeździł. Kto go pamięta ten wie, że on jeździecko był przeciętnym zawodnikiem, a po prostu trafił na swój dzień i zrobił IMŚJ. Natomiast Rogowski potencjał miał i to nie tylko moje zdanie. Wielu kibiców się dziwiło, że zakończył karierę. Być może miało to związek z tym, że Falubaz planował zewnętrzne wzmocnienia na juniorce na sezon 2013, a może sam Rogowski nie lubił się przemęczać, bo i takie głosy słyszałem.

  33. Powrót do góry    #7817
    Użytkownik Awatar Często się chowam
    Dołączył
    03-12-2012
    Postów
    144
    Kliknij i podziękuj
    109
    Podziękowania: 42 w 24 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tofik92 Zobacz posta
    Pytanie bonus: Podaj imiona i nazwiska zawodników, których kontuzje spowodował najbrutalniej jeżdżący żużlowiec na świecie - Nicki Pedersen ?
    Mateusz Borowicz 2014

  34. Powrót do góry    #7818
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Mógłbyś przedstawić jakąś krzywą akcję Patryka po której ktoś się zagotował ?
    Bidon sie zagotowal w Gorzowie, bo go nastoletni Patryk opitolil jak mlodego leszcza.
    Rzeczywiscie chamidlo z tego naszego Dudka.


    A w ogole wygralo tlumaczenie KrisKillera odnosnie tego ze Patryk nie jest swiety. "Poczekaj Patryk moze awansuje do SGP i tam cisnienie jest inne". Czyli osadzamy ludzi za czyny w przyszlosci? Taki film z Tomem Cruisem chyba kiedys byl

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 19-07-2016 o 19:14

  35. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    ScotFZG (19-07-2016), okano1 (19-07-2016), shelve (19-07-2016)

  36. Powrót do góry    #7819
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tofik92 Zobacz posta
    MDMP w ZG: "Gąsior na dystansie poradził sobie z bardziej doświadczonym Zgardzińskim"

    Zgarda to Zgarda, żaden wiryuoz z Niego nie jest. Będzie jeszcze nie raz przegrywał z nieopierzonymi juniorami.

    Jak wygra start to jeszcze coś ciśnie, jak zostaje w tyle i trzeba gonić, to różnie bywa.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  37. Powrót do góry    #7820
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-09-2005
    Postów
    877
    Kliknij i podziękuj
    25
    Podziękowania: 100 w 60 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Bidon sie zagotowal w Gorzowie, bo go nastoletni Patryk opitolil jak mlodego leszcza.
    Rzeczywiscie chamidlo z tego naszego Dudka.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Pisząc opitolił masz na myśli te 1,5 sekundy kiedy jechał przed TG?

  38. Powrót do góry    #7821
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Bardzo dobrze, po 100 pkt. za każdą dobrą odpowiedź !

    Jestem ciekaw ilu ich było. Jak komuś się jeszcze przypomni coś to proszę o dodanie.

  39. Powrót do góry    #7822
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Wiesiek Jagus - to pierwszy ktory mi do glowy przychodzi.
    Zdaje sie, ze Maksym Drabik tez ale nie widzialem tego upadku i opieram sie tylko na relacjach.
    no to zle Ci sie zdaje... faktem jest ze Nicki ma mniej "skalpow" niz Wam sie wydaje.

    bo o takich atakch Woffindena w Golloba czy Warda w Larsena to sie nie pamieta...

  40. Powrót do góry    #7823
    Użytkownik
    Dołączył
    17-07-2004
    Postów
    314
    Kliknij i podziękuj
    10
    Podziękowania: 106 w 49 postach
    Nikt nie podał nazwisko zawodnika, którego kontuzję spowodował Bartek Zmarzlik, bowiem takiego zawodnika nie ma.

    Natomiast Patryk Dudek bodajże trzy lata temu spowodował kontuzję Piotra Pawlickiego, którego tak mocno zamknął na starcie, że Piotrek złamał wtedy rękę. To było już na zakończenie sezonu, więc wielu kibiców może tego nie pamiętać. Ale taka akcja miała miejsce. Czyli wychodzi jednak, że Patryk jeździ ostrzej niż Bartek

    Oczywiście Patryk nie zrobił tego specjalnie, ale efekt to efekt.

  41. Powrót do góry    #7824
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,516
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez TomiX Zobacz posta
    Pisząc opitolił masz na myśli te 1,5 sekundy kiedy jechał przed TG?
    Widocznie 1.5 sekundy bycia chamem wystarczylo, zeby zagotowac miszczunia

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  42. Powrót do góry    #7825
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    no to zle Ci sie zdaje... faktem jest ze Nicki ma mniej "skalpow" niz Wam sie wydaje.

    bo o takich atakch Woffindena w Golloba czy Warda w Larsena to sie nie pamieta...
    Dlatego też zadałem swoje pytanie. Chciałbym się dowiedzieć jak ma się opinia do "wyników"

  43. Powrót do góry    #7826
    Stały bywalec Awatar alan1990
    Dołączył
    22-06-2010
    Postów
    536
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 128 w 83 postach
    W kwestii Doyle'a. Po prostu w jego przypadku trąci akurat hipokryzją. Żużlowiec jeżdżący ostro ma pretensje do innych, że też nie przebierają w środkach. Jak dla mnie jakaś chamska zagrywka wobec Zmarzlika nie będzie odwetem Doyle'a, tylko typowym dla tego zawodnika zachowaniem.

    Od razu zaznaczam, że pretensje ze strony Zmarzlika do kogoś za zbyt ostry atak również bym negował.

  44. Powrót do góry    #7827
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Śmieszne są te wasze wyliczanki.
    Czy ktoś z Was uważa, że Woryna jeździ jak killer i jest niebezpieczny na torze?
    Pewnie nikt, a to po jego błędzie zginął młody Rempała.
    Oczywiście błąd był niezamierzony ale był, a wynikiem tego błędu była śmierć.
    Czy więc jeżeli jazda Zmarzlika, Pedersena czy innych powoduje niebezpieczne sytuacje na torze, ale w konsekwencji niewielu na tym cierpi to może to być być akceptowalne czy nie powinno?

  45. Powrót do góry    #7828
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,829
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach
    Cytat Zamieszczone przez yarek3 Zobacz posta
    Nikt nie podał nazwisko zawodnika, którego kontuzję spowodował Bartek Zmarzlik, bowiem takiego zawodnika nie ma.

    Natomiast Patryk Dudek bodajże trzy lata temu spowodował kontuzję Piotra Pawlickiego, którego tak mocno zamknął na starcie, że Piotrek złamał wtedy rękę. To było już na zakończenie sezonu, więc wielu kibiców może tego nie pamiętać. Ale taka akcja miała miejsce. Czyli wychodzi jednak, że Patryk jeździ ostrzej niż Bartek

    Oczywiście Patryk nie zrobił tego specjalnie, ale efekt to efekt.
    Sasza juz jest w Polsce

    Chyba że kolega ma swoje zródło

  46. Powrót do góry    #7829
    Mistrz FTSL 2020 Awatar Buszmen
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    21,516
    Kliknij i podziękuj
    5,800
    Podziękowania: 5,652 w 3,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Śmieszne są te wasze wyliczanki.
    Czy ktoś z Was uważa, że Woryna jeździ jak killer i jest niebezpieczny na torze?
    No a nie jest? Przecież to oczywiste i to całkowicie w oderwaniu od tej tragedii z tego sezonu.
    Pan Buszmen murem za prezesem Termińskim.

  47. Powrót do góry    #7830
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    nie spotkałem się nigdy z taką opinią

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •