Strona 164 z 231 PierwszyPierwszy ... 64114154162163164165166174214 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,336 do 7,380 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7336
    Stały bywalec
    Dołączył
    16-08-2004
    Postów
    1,004
    Kliknij i podziękuj
    123
    Podziękowania: 90 w 53 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Mario Ty lepiiej odnieś się do tej informacji.
    Hmm, pozwolę sobie odpowiedzieć. Rachunek jest dość prosty

    Hampel nie wystartował na początku sezonu >=0
    Hampel (ilość złamań) = 8
    Hampel (ilość miesięcy bez jazdy) = 12
    Hampel (planowany powrot, mc) >= 1
    Hampel (żądany hajs) = 1 000 000
    Falubaz (dług) = 1 000 000
    Racja Dowhana = 50 000 000
    IF Hampel IS FALSE THEN Falubaz*ilość złamań/planowany powrót^Ilość miesięcy bez jazdy-żądany hajs
    ELSE
    Falubaz*ilość złamań/planowany powrót^Ilość miesięcy bez jazdy+dług+racja dowhana

  2. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Tofik92 za jego przydatny post!

    Jacazg (08-07-2016), shelve (08-07-2016)

  3. Powrót do góry    #7337
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    A kto widział "porozumienie" PK z FZG? Nie pływaj w temacie. A i gdy już sam rozmydlasz, to nie pisz proaktywnie, iż to inni rozmydlają. Granice żenady naprawdę istnieją.
    I tu Mariusz zostałeś rozjechany. Listu intencyjnego w Toruniu nikt nie widział, ale umowa gentelmenska Dowhana była bo tak Dowhan powiedział.

    I wiadomo, że 100% racji ma Kingpin. Niejeden prezes zrobił takie chamstwo innemu. Mówiąc, że Dowhan nie, robisz tylko z siebie idiotę.

    I za PS Dowhan o Hampelu: "Zresztą on ostatni i jedyny raz trenował w maju". Rozumiem, że z tymi treningami aż iskry lecą to spekulowałeś?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  4. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    lego (08-07-2016)

  5. Powrót do góry    #7338
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A co ja jestem adwokat JH

    Mogę tylko powiedzieć, że ja tam twardo wierzę w powrót JH. Na PO będzie jak znalazł

    I nie ukrywam, że lubię tego zawodnika. Bez względu na to w jakim klubie bedzie jeździłw przyszlym sezonie, szkoda by było aby tak wcześnie zakończył karierę, jak tu niektórzy spekulują.

    Będzie, albo i nie bedzie.
    Nawet jak bedzie, to niewiadomo w jakiej dyspozycji.

    Lepiej żeby Saszka się odnalazł, bo jakoś dziwnie cicho też i o Nim.

    A może bedzie i tak, że wreócą obaj w kosmicznej formie i pozamiatamy wszystkich w tych PO?!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #7339
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Będzie, albo i nie bedzie.
    Nawet jak bedzie, to niewiadomo w jakiej dyspozycji.

    Lepiej żeby Saszka się odnalazł, bo jakoś dziwnie cicho też i o Nim.

    A może bedzie i tak, że wreócą obaj w kosmicznej formie i pozamiatamy wszystkich w tych PO?!
    No niby nie wiadomo, ja jednak liczę na to, ze jak wróci to i tak będzie pewniejszy niż np. Sedgmen. I jest jeszcze jedna kwestia, przed naszymi zawodnikami jest jeszcze sporo meczy do rozegrania. Odpukać, ale jak się przydarzy jakaś następna kontuzja któregoś z liderów to byłoby kim go zastąpić.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7340
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    I tu Mariusz zostałeś rozjechany. Listu intencyjnego w Toruniu nikt nie widział, ale umowa gentelmenska Dowhana była bo tak Dowhan powiedział.

    I wiadomo, że 100% racji ma Kingpin. Niejeden prezes zrobił takie chamstwo innemu. Mówiąc, że Dowhan nie, robisz tylko z siebie idiotę.

    I za PS Dowhan o Hampelu: "Zresztą on ostatni i jedyny raz trenował w maju". Rozumiem, że z tymi treningami aż iskry lecą to spekulowałeś?
    Spoko - najlepsze jest to, że Bunio wychwala Herbiego
    za jego lojalność i dotrzymywanie słowa a głośno było,
    że Falubaz jednak miał chętkę i zakusy w tym roku na Gregory'ego,
    mimo że ten był po słowie z Termosem. Całe szczęście ta sytuacja
    udowodniła "słowność" Hancocka. A że przy okazji Falubaz miał ograniczone
    środki i nie przebił Termosa to już inna bajka .
    !Adrian walcz!

  8. Powrót do góry    #7341
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Niech jeszcze Larsen wraca, to dopiero się narobi.

    Jeden po bardzo ciężkiej kontuzji, drugi po jaraniu zielska, trzeci po postrzale w głowe.

    Jest moc i strach się bać ...
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #7342
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    I tu Mariusz zostałeś rozjechany. Listu intencyjnego w Toruniu nikt nie widział, ale umowa gentelmenska Dowhana była bo tak Dowhan powiedział.
    Dzieciak jesteś z tym swoimi argumentami. Oczywiście, ze umowa była, bo tak powiedział Dowhan w publicznych mediach. A sam PK tego nie kwestionowal. Widzisz różnicę ? Czy dalej udajesz ślepego ?

    I wiadomo, że 100% racji ma Kingpin. Niejeden prezes zrobił takie chamstwo innemu. Mówiąc, że Dowhan nie, robisz tylko z siebie idiotę.
    Tym się różnię od ciebie czy Kingpina, że ja oczekuje faktów a nie plotek. Kingpin, jak ta stara baba na rynku, czesto operuje jakimiś plotkami i dorabia do tego swoją ideologię. Nigdzie nie pisalem, ze Dowhan nie miał jakichś chamskich zagrań. Bo tego nie wiem. Prosiłem natomiast o wskazanie mi takowych. I co otrzymałem ? Stek pomówień i plotek, za pomocą których tacy jak ty czy Kingpin, kopią senatora po kostkach. Bo przecież taki Kingpin wie jak negocjował Pepe w Bydzi, jak Dudek w KST czy Ward w Falubazie. To dosłownie tak samo jak to rzekome drugie dno ze sławetnego finału 2013. Wszyscy wiedzą, ze takowe ponoć było. Tylko nikt go nie potrafi wskazać i udowodnić.

    I za PS Dowhan o Hampelu: "Zresztą on ostatni i jedyny raz trenował w maju". Rozumiem, że z tymi treningami aż iskry lecą to spekulowałeś?
    Oprócz maja na W69 JH odbył jeszcze trzy jazdy treningowe w Pile. Nie wiem czy tam sypały się iskry, ale to nie moje twierdzenie.

    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Spoko - najlepsze jest to, że Bunio wychwala Herbiego
    za jego lojalność i dotrzymywanie słowa a głośno było,
    że Falubaz jednak miał chętkę i zakusy w tym roku na Gregory'ego,
    mimo że ten był po słowie z Termosem. Całe szczęście ta sytuacja
    udowodniła "słowność" Hancocka. A że przy okazji Falubaz miał ograniczone
    środki i nie przebił Termosa to już inna bajka .
    No ale dokładnie było tak jak piszesz. Greg dal słowo Termosowi i tego słowa dotrzymał, mimo, ze nasi mocno interesowali się Gregiem. Nie wiem ile tam ansi proponowali Gregowi. Być może nie było nas stać aby zaproponowac więcej. A być może i zaproponowali więcej, ale Greg będąc już po słowie z Termosem, musial odmówić. I taką postawę należy własnie cenić. Tylko nie wiem dlaczego wyraz słowność napisałeś w cudzysłowu.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #7343
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,534
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Cytat Zamieszczone przez Tofik92 Zobacz posta
    Hmm, pozwolę sobie odpowiedzieć. Rachunek jest dość prosty

    Hampel nie wystartował na początku sezonu >=0
    Hampel (ilość złamań) = 8
    Hampel (ilość miesięcy bez jazdy) = 12
    Hampel (planowany powrot, mc) >= 1
    Hampel (żądany hajs) = 1 000 000
    Falubaz (dług) = 1 000 000
    Racja Dowhana = 50 000 000
    IF Hampel IS FALSE THEN Falubaz*ilość złamań/planowany powrót^Ilość miesięcy bez jazdy-żądany hajs
    ELSE
    Falubaz*ilość złamań/planowany powrót^Ilość miesięcy bez jazdy+dług+racja dowhana
    Poplakalem się. Od razu przypomniał mi się dowcip.

    Jak żona informatyka do sklepu wysłała. Kup karton mleka jak będą jajka weź 6. Wraca gość ze sklepu. Żona: dlaczego kupiłeś 6 kartonów mleka.
    Bo były jajka

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Jacazg za jego przydatny post!

    spitt22 (08-07-2016)

  12. Powrót do góry    #7344
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dzieciak jesteś z tym swoimi argumentami. Oczywiście, ze umowa była, bo tak powiedział Dowhan w publicznych mediach. A sam PK tego nie kwestionowal. Widzisz różnicę ? Czy dalej udajesz ślepego ?
    Czyli podsumowując: inni prezesi i zawodnicy łamią dżentelmeńskie umowy, a Dowhan nigdy takowej nie złamał. Zgadza się?

    Oprócz maja na W69 JH odbył jeszcze trzy jazdy treningowe w Pile. Nie wiem czy tam sypały się iskry, ale to nie moje twierdzenie.
    Czyli kto kłamie? Dowhan, czy Ty?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  13. Powrót do góry    #7345
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Mariusz nie klamie, bo on tylko spekuluje, a nie stwierdza fakty...wiec ciezko tutaj o klamstwo.

  14. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Sajgon (08-07-2016)

  15. Powrót do góry    #7346
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Czyli podsumowując: inni prezesi i zawodnicy łamią dżentelmeńskie umowy, a Dowhan nigdy takowej nie złamał. Zgadza się?
    Tego nie wiem. A skoro nie mam takiej wiedzy to nie mogę tego twierdzić. Prawda, ze proste ? Ponadto muszę zauważyć, że ja nigdzie nie twierdziłem, iż jakikolwiek prezes złamał umowę dżentelmeńską. W przeciwieństwie do ciebie czy Kingpina. I jeszcze jedno, gdyb np. taki Termos, publicznie w mediach, powiedział, ze taki np. Hamcock złamał słowo, a tenże Hancock by nie zaprzeczał to wtedy miałbym solidne podstawy aby wierzyć Termosowi.

    Czyli kto kłamie? Dowhan, czy Ty?
    Tego tez nie wiesz, czy ktokolwiek kłamie. Ponieważ nie wiesz czy Dowhan miał w ogóle wiedzę o tym czy Jarek gdziekolwiek wyjechał na tor poza W69. Mógł tego nie wiedzieć, skoro publicznie twierdzi, że od jakiegoś czasu kontakt z Jarkiem się urwał. Pytanie tylko kogo kontakt z Jarkiem się urwał, być może samego Dowhana. Bo np. Shrek ma kontakt z Jarkiem na bieżąco. Czego dowodem sa sprzęt i mechanicy Jarka na meczach Falubazu.

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Mariusz nie klamie, bo on tylko spekuluje, a nie stwierdza fakty...wiec ciezko tutaj o klamstwo.
    Jak Mariusz spekuluje to mówi o tym otwarcie. Tym się własnie różnimy.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #7347
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Moze zacznijmy od takiego pytania.
    Mariusz,Ty jestes na emeryturze czy rencie inwalidzkiej zatwierdzonej przez doktora psychiatrii?
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  17. Już 5 użytkowników podziękowało forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    Buszmen (08-07-2016), Dominik (08-07-2016), Peter Kildemand (08-07-2016), Sajgon (08-07-2016), mhsol (08-07-2016)

  18. Powrót do góry    #7348
    Ekspert Awatar zabovsky
    Dołączył
    19-02-2011
    Postów
    7,336
    Kliknij i podziękuj
    71
    Podziękowania: 3,363 w 1,673 postach
    Heh, widać że Mario przygotował dobrą formę na weekend ; ] Wszyscy bzdurzą, bredzą, kłamią itp. Jedynie Nosek wie kto z kim, za ile, o której, co wynegocjował, kto kogo oszukał, kto jest gentelmanem, kto jest niepoważny - mimo że to wszystko tylko i wyłącznie domysły. No cóż, nie ma to jak porządna porcja spekulacji, przynajmniej można się pośmiać ; d

  19. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi zabovsky za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-07-2016), Yozayan (08-07-2016), kingpin (08-07-2016), mhsol (08-07-2016)

  20. Powrót do góry    #7349
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Moze zacznijmy od takiego pytania.
    Mariusz,Ty jestes na emeryturze czy rencie inwalidzkiej zatwierdzonej przez doktora psychiatrii?
    No czyli wszystko wraca do normy. Towarzystwu brak jakichkolwiek argumentów w dyskusji to teraz zaczynają swoją jazdę. A przodownicy z Torunia dalej przodują
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  21. Powrót do góry    #7350
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Wiecie co? Mariusz Mariuszem, nigdy nie doprowadzicie go do stanu przyznania racji, ale teraz mimo wszystko zachowujecie się jak zwyczajne baby.

    http://joemonster.org/art/4032

    P. 14 i kolejne. Przerabiam to u siebie w domu średnio raz-dwa w miesiącu i aż się wierzyć nie chce, że tu też trzeba

  22. Powrót do góry    #7351
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    yep, madrosci z dżołmonstera to dla nas najwiekszy cios.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  23. Powrót do góry    #7352
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Mario naprawde jest totalnym januszem. Świat nie jest idealny. To co masz na '' słowo '' to nie masz tego wcale. Niezależnie od dziedziny. To jest żużel. Tutaj kręgosłup moralny ma z 10 % środowiska.

    Jak nie masz podpisu nie masz kontraktu. Proste jak walenie. I jakieś dziecinne pisanie, że miałbyć , że już prawie , że byliśmy umówieni ! Jakie to ma znaczenie ? Trzeba było podpisać i by nie było żadnej dyskusji. W takim żużlu w grę wchodzą frytki w stosunku do tego co się dzieje w w NBA.

    Rok temu DeAndre Jordan też umówił się z Dallas. W grę wchodziło 100 mln baksów. I co ? Podpisał w Los Angeles. Taki jest świat. Rządzi nim pieniądz. I to się nigdy nie zmieni.

  24. Powrót do góry    #7353
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,030
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Oprócz maja na W69 JH odbył jeszcze trzy jazdy treningowe w Pile. Nie wiem czy tam sypały się iskry, ale to nie moje twierdzenie.
    Nie kłam.Jarosław Hampel w tym roku nie trenował w Pile.Ostatni trening w Pile zaliczył przed Polish speedway batlle.Info od Tomka Żentkowskiego menagera Polonii.Masz fb zapytaj a nie wymyślaj kłamstw

  25. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-07-2016), Sajgon (08-07-2016)

  26. Powrót do góry    #7354
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Wiecie co? Mariusz Mariuszem, nigdy nie doprowadzicie go do stanu przyznania racji, ale teraz mimo wszystko zachowujecie się jak zwyczajne baby.

    http://joemonster.org/art/4032

    P. 14 i kolejne. Przerabiam to u siebie w domu średnio raz-dwa w miesiącu i aż się wierzyć nie chce, że tu też trzeba
    Bo widzisz Sobotch, racja to pojecie względne. A ja nie zwykłem jej przyznawać ot tak z urzędu, skoro mam w danym temacie inne zdanie. Z tego co zauważyłem Ty chyba również nie ?

    I jak by ktoś się pytał, to na forum publicznym, z reguły ścierają się różne racje. I według mnie to jest zupełnie normalny proces.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #7355
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    ups, zlapali Mariole za reke... Mario, mow ze nie twoja!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  28. Powrót do góry    #7356
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    yep, madrosci z dżołmonstera to dla nas najwiekszy cios.
    Tu akurat źródło nieważne, za to prawdy z życia codziennego jak się patrzy.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-07-2016)

  30. Powrót do góry    #7357
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Kiedy jakiś zlot SB ? poznać Mariole to będzie bezcenne przeżycie !

  31. Powrót do góry    #7358
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    to byla taka ukryta sugestia bys nie wklejal tutaj sucharow z JM
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  32. Powrót do góry    #7359
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie kłam.Jarosław Hampel w tym roku nie trenował w Pile.Ostatni trening w Pile zaliczył przed Polish speedway batlle.Info od Tomka Żentkowskiego menagera Polonii.Masz fb zapytaj a nie wymyślaj kłamstw
    To teraz domyśl się tylko, dlaczego menago z Piły, zaprzecza.

    Szczególnie po tej histerii w mediach, po protestach Klocowej i GKM w kwestii L4 Hampela. A wtedy będziesz wiedział, dlaczego odbył jazdy w Pile a nie znowu w ZG, oraz dlaczego nikt tym się nie chwali. I jeszcze jedno, JH jechał też próbnie na innym torze, nie wiem dokładnie na którym. Ale też musial się ukrywac z tym faktem przed mediami. Po to aby tacy jak ty nie mieli pożywki potem.

    I pomyśl dwa razy zanim znowu zarzucisz komuś kłamstwa.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 08-07-2016 o 13:53
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  33. Powrót do góry    #7360
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,065
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Tak Mario Jarek codziennie trenuje w Pile ale wtedy zamykają stadion. Żeby nikt nie widział.

  34. Powrót do góry    #7361
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To teraz domyśl się tylko, dlaczego menago z Piły, zaprzecza.

    Szczególnie po tej histerii w mediach, po protestach Klocowej i GKM w kwestii L4 Hampela. A wtedy będziesz wiedział, dlaczego odbył jazdy w Pile a nie znowu w ZG, oraz dlaczego nikt tym się nie chwali.

    I pomyśl dwa razy zanim znowu zarzucisz komuś kłamstwa.
    Zdajesz sobie sprawe, ze teraz sam zarzucasz klamstwo managerowi Polonii?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  35. Powrót do góry    #7362
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No czyli wszystko wraca do normy. Towarzystwu brak jakichkolwiek argumentów w dyskusji to teraz zaczynają swoją jazdę. A przodownicy z Torunia dalej przodują
    Jakich chcesz jeszcze argumentow?
    Ward mial podpisany list intencyjny z Termosem? Mial i to fakt szeroko znany opinii publicznej.
    Jezdzil po podpisaniu tego listu w Zielonej Gorze? Jezdzil.
    Kto z nim negocjowal ze swiadomoscia istnienia takowego listu? Matka Teresa czy gentelmen z Zielonej Gory?
    Jaka widzisz roznice miedzy przypadkiem Warda i Madsena,hipokryto?

    Przypadek Protasa i Polonii.Tu nic nie bylo podpisane ale zaklepane na gebe.
    Matka Terasa rzucila 200.000 wiecej zeby Protas wycofal sie z ustalen z Polonia czy moze
    zielonogorski gentelmen?
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-07-2016 o 13:58
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  36. Powrót do góry    #7363
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Biedny Ward, ciekawe jakimi groźbami zmusili go do jazdy w Falubazie.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    Mariusz (08-07-2016)

  38. Powrót do góry    #7364
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Kto pisal,ze Ward zostal "zgwalcony" i zmuszony do podpisu pod kontraktem w Zielonej?
    Masz jakies majaki,szpileczko?
    Wart Pac pałaca, a pałac Paca,tyle,ze do Twojego i mariuszowego lba to jak widac nie dociera.... a moze nosa.

    ps.

    Widze,ze Mario merytorycznie...... podziekowal Sobotchowi za pisanie bzdur.
    Sweet.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-07-2016 o 14:05
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  39. Powrót do góry    #7365
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Cytat Zamieszczone przez spitt22 Zobacz posta
    Nie kłam.Jarosław Hampel w tym roku nie trenował w Pile.Ostatni trening w Pile zaliczył przed Polish speedway batlle.Info od Tomka Żentkowskiego menagera Polonii.Masz fb zapytaj a nie wymyślaj kłamstw

    No przeciez Mariusz tylko spekulowal, wiec co sie czepiasz?

  40. Powrót do góry    #7366
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,800
    Kliknij i podziękuj
    4,018
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Mariusz nie wybierasz sie przypadkiem na wakacje? Mózgownice zresetujesz z Jarkiem pogadasz etc. Naprawdę daj nam odpocząć, please.

  41. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Peter Kildemand (08-07-2016)

  42. Powrót do góry    #7367
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Jarosław Hampel w sezonie 2016 - największy żużlowy wałek ost. lat

  43. Powrót do góry    #7368
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Kto pisal,ze Ward zostal "zgwalcony" i zmuszony do podpisu pod kontraktem w Zielonej?
    Masz jakies majaki,szpileczko?
    Wart Pac pałaca, a pałac Paca,tyle,ze do Twojego i mariuszowego lba to jak widac nie dociera.... a moze nosa.
    Spokojnie, bo się pan zmęczy
    Wy też się u siebie w wątku liżecie po jajcach, więc się nie dziw normalnemu zachowaniu forumowemu.
    Nie mam monopolu na rację, więc nie będę się dłużej kłócił. Szkoda, że takie coś widzicie tylko u Mariusza

  44. Powrót do góry    #7369
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    Jarosław Hampel w sezonie 2016 - największy żużlowy wałek ost. lat
    Grubo pojechałeś. Czy nie za wcześnie na takie opinie ?

    No chyba, że i ty wierzysz w te 2 mln od ubezpieczyciela.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  45. Powrót do góry    #7370
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,153
    Kliknij i podziękuj
    6,529
    Podziękowania: 8,867 w 4,879 postach
    Nie mam pojecia Sobotch co do mnie piszesz.
    Kompletnie nie w temacie.
    Lizanie sie po jajkach chyba nie bylo tematem dyskusji.
    Nawet za wczesnie na takie wyznania Sobotch.
    Na mnie jednak nie licz w tej dyskusji.
    Ostatnio edytowane przez kingpin ; 08-07-2016 o 14:20
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  46. Powrót do góry    #7371
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Grubo pojechałeś. Czy nie za wcześnie na takie opinie ?

    No chyba, że i ty wierzysz w te 2 mln od ubezpieczyciela.
    mi nie chodzi o kasę. jest połowa sezonu a gościa nie ma. o to mi chodzi co kłamię?

  47. Powrót do góry    #7372
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Tego tez nie wiesz, czy ktokolwiek kłamie.
    Jeśli jeden twierdzi, że Hampel odbył cztery treningi, a drugi że tylko jeden, to albo kłamie jedna osoba, albo obie.

    Ponieważ nie wiesz czy Dowhan miał w ogóle wiedzę o tym czy Jarek gdziekolwiek wyjechał na tor poza W69. Mógł tego nie wiedzieć, skoro publicznie twierdzi, że od jakiegoś czasu kontakt z Jarkiem się urwał.
    To nie wie czy trenował, ale twierdzi że nie trenował? To mi wygląda na chamstwo. To tak jakbym ja rozpowiadał, że Ty jesteś gejem. Nie wiem czy jesteś czy nie, więc mogę tak rozpowiadać. Jak dla mnie to jest pokrętna logika.

    Pytanie tylko kogo kontakt z Jarkiem się urwał, być może samego Dowhana.
    Czyli w skrócie Dowhan... spekuluje.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    To teraz domyśl się tylko, dlaczego menago z Piły, zaprzecza.
    Jeśli menago z Piły mówi, że Jarek nie trenował w Pile, a Jarek temu nie zaprzecza, no to chyba wg Ciebie oczywistym jest, że nie trenował?
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 08-07-2016 o 14:29
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  48. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    kingpin (08-07-2016)

  49. Powrót do góry    #7373
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,804
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Biedny Ward, ciekawe jakimi groźbami zmusili go do jazdy w Falubazie.
    Ward jest ferplej zostaw chłopaka z Christopherem piątki przybija.

  50. Powrót do góry    #7374
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,837
    Kliknij i podziękuj
    1,710
    Podziękowania: 4,375 w 3,159 postach
    Cytat Zamieszczone przez Robson.dk Zobacz posta
    mi nie chodzi o kasę. jest połowa sezonu a gościa nie ma. o to mi chodzi co kłamię?
    No, tego nie wiem czy klamiesz. Ale już teraz twierdzić, ze JH zrobił największy wałek to zdecydowanie przedwczesnie. Przynajmniej moim zdaniem. Bo nie wiemy czy jest to jego celowe działanie czy np. przedłużająca się rehabilitacja.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #7375
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bo nie wiemy czy jest to jego celowe działanie czy np. przedłużająca się rehabilitacja.
    No jeśli wiele osób publicznie pisze, że to celowe działanie, a Jarek temu nie zaprzeczył no to chyba jasne że tak jest?
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  52. Powrót do góry    #7376
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No jeśli wiele osób publicznie pisze, że to celowe działanie, a Jarek temu nie zaprzeczył no to chyba jasne że tak jest?
    Na przykład jak ty piszesz coś na forum, to publicznie czy anonimowo?

  53. Powrót do góry    #7377
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,514
    Kliknij i podziękuj
    2,645
    Podziękowania: 3,664 w 2,171 postach
    Anonimowo, ale na forum publicznym'


    Swoja droga, to czytaja to osoby blisko zwiazane z klubami. Swego czasu nawet Żyto "pozdrowil" publicznie jednego forumowicza
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 08-07-2016 o 14:41

  54. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    kingpin (08-07-2016), vicar (08-07-2016)

  55. Powrót do góry    #7378
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta

    No ale dokładnie było tak jak piszesz. Greg dal słowo Termosowi i tego słowa dotrzymał, mimo, ze nasi mocno interesowali się Gregiem. Nie wiem ile tam ansi proponowali Gregowi. Być może nie było nas stać aby zaproponowac więcej. A być może i zaproponowali więcej, ale Greg będąc już po słowie z Termosem, musial odmówić. I taką postawę należy własnie cenić. Tylko nie wiem dlaczego wyraz słowność napisałeś w cudzysłowu.
    Był mecz, na którym Greg obiecał się pojawić
    i się nie pojawił . Ale to tak na marginesie.
    Najbardziej zadziwia mnie - mega-hipokryzja
    Dowhana, który wielbi pod niebiosa zawodników
    "słownych", gani tych, którzy dają się podkupić
    a sam w tym podkupianiu uczestniczył/uczestniczy.
    !Adrian walcz!

  56. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Malin017 za jego przydatny post!

    Phenomenon (08-07-2016)

  57. Powrót do góry    #7379
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,682
    Kliknij i podziękuj
    7,796
    Podziękowania: 7,390 w 4,356 postach
    Mariusz, nie odpuszcze ci. Czy zarzucasz klamstwo managerowi Polonii Pila?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  58. Powrót do góry    #7380
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    dowhan płaci mariuszowi.
    jak do jutra dowhan nie zaprzeczy, to znaczy, że to prawda.

  59. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Sajgon (08-07-2016), t_zg (08-07-2016)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •