Strona 1 z 231 1231151101 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 45 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #1
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach

    Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

    podjąłem z nikim nieuzgodnioną decyzję o otwarciu nowego wątku na nowy sezon 2016. w tamtym roku też miałem ten zaszczyt, więc postanowiłem podtrzymać tę świecką tradycję.

    w nowy sezon wkraczamy w kiepskich nastrojach (tylko mariusz nie traci rezonu).
    senator postawił wszystko na jedną kartę i przegrał. seria kontuzji, fatalny wynik sportowy, do tego dochodzą pogłoski o najczarniejszych scenariuszach dla klubu.

    wchodzimy w jesień właściwie bez składu (długi wobec zawodników), zagrożona jest licencja.
    oby było o czym pisać w tym wątku na wiosnę i nie były to tylko kondolencje po upadku falubazu, czego wszystkim życzę.


  2. Powrót do góry    #2
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    w nowy sezon wkraczamy w kiepskich nastrojach (tylko mariusz nie traci rezonu).
    Zgadza się. Reszta to mięczaki
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  3. Powrót do góry    #3
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Dowalam do pieca? Mowie co slyszalem. Juz sezon temu pisalem tez o duzych dlugach ( slyszalem z tego samego zrodla ), to zapierales sie rekoma i nogami, ze wszystko jest cacy, a juz za Kopernika nie bylo kolorowo. Jak slysze dobre wiadomosci to tez mowie. Nie jestem wybiorczy i nie pisze tylko peanow nt ruchow różowego.

  4. Powrót do góry    #4
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Reszta to mięczaki


    widać, że jesteś twardą sikawką robiony

  5. Powrót do góry    #5
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Kolarz po **** ześ ten wątek zakładał. Rok temu przyniosłeś pecha. Jeszcze jeden taki i naprawdę, wstawić cudowny obrazek na Tatrzańską i będziemy druga Czewą.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. Powrót do góry    #6
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Nie będzie żadnego grzebania Falubazu. Różowy na to nie pozwoli. Za długo na to pracował i za dużo poświęcił sił i środków żeby teraz dać temu umrzeć.

  7. Powrót do góry    #7
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    podjąłem z nikim nieuzgodnioną decyzję o otwarciu nowego wątku na nowy sezon 2016. w tamtym roku też miałem ten zaszczyt, więc postanowiłem podtrzymać tę świecką tradycję.

    w nowy sezon wkraczamy w kiepskich nastrojach (tylko mariusz nie traci rezonu).
    senator postawił wszystko na jedną kartę i przegrał. seria kontuzji, fatalny wynik sportowy, do tego dochodzą pogłoski o najczarniejszych scenariuszach dla klubu.

    wchodzimy w jesień właściwie bez składu (długi wobec zawodników), zagrożona jest licencja.
    oby było o czym pisać w tym wątku na wiosnę i nie były to tylko kondolencje po upadku falubazu, czego wszystkim życzę.
    czy tym samy miałeś również zaszczyt uciąć wszystkie prowadzone w poprzednim wątku dyskusje, na jeszcze całkiem bieżące tematy ? zdaje się że emocje ligowe skończyły się już w sierpniu, ale do sezonu 2016 jeszcze kawałek czasu pozostał, tym bardziej że jeszcze w październiku nasi zawodnicy będą jeździli.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  8. Powrót do góry    #8
    Stały bywalec
    Dołączył
    09-12-2002
    Postów
    1,225
    Kliknij i podziękuj
    13
    Podziękowania: 316 w 116 postach
    Mariusz napisał w wątku Falubaz 2015:

    "Ja tam nie wiem czy przepisywał czy nie przepisywał. Ale fakt jest taki, że jak czarne chmury nadciągają nad Falubaz to Ty jako jeden z pierwszych dokładasz do pieca. Zawsze można na Ciebie liczyć. Ale może ja się nie znam, może to przypadek ?"

    Chciałem się zapytać Mariuszu jakie to czarne chmury nadciągają nad Falubaz? Przecież dług jest wirtualny i w pełni kontrolowany !! Czyż nie tak twierdziłeś? Czy nie mówiłeś, że to tylko przedwyborcza gra Roberta?


    W pełni zgadzam się z przedmówcą i też uważam, że Dowhan nie pozwoli na upadek Falubazu w roku 2016 i całe szczęście. Pytanie jest zasadnicze. Czy pójdzie po rozum do głowy i uspokoił sytuację finansową, kosztem gorszego w wyniku w najbliższych 2-3 sezonach, czy pójdzie va bank jak w tym roku, zmontuje drużynę nad możliwości finansowe licząc, że ewentualne złoto zamknie z nadwyżką budżet Falubazu? Jeśli wybierze II opcję, to przy braku sportowego szczęścia, następna zima może być bardzo nieprzyjemna dla ZG.

  9. Powrót do góry    #9
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No dobrze.

    Poprzedni wątek zakończyliśmy przewidywalną bitwą pt. czy są długi, czy krótki.
    Chodzą słuchy, że różowo wzorem lat ubiegłych nie będzie, że Kapitanejro oczekuje wypłat w normalnych terminach i że być może pasa zaciągniemy rychło.
    Mariusz od razu zarzuca fatalizm i czarnowidzenie charakterystyczne dla skrajnych pesymistów, względnie dla ignorantów, baranów i innych debili.
    Z doświadczenia wiemy, że za chwilę będzie się posiłkować hasłem o jego prywatnych domysłach, których mu przecież nikt nie zabroni.
    Nie wiedzieć tylko czemu ewentualne ciągoty do czarnego patrzenia na świat automatycznie sprowadza do poziomu podłogi, bo przecież tak twierdzący nie mają pojęcia o otaczającej rzeczywistości.
    Czekamy zatem na ciąg dalszy...

    ... i na odpowiedzi na mniej istotne pytania, takie jak
    - co dalej z superzmiennikiem Jabłońskim,
    - kto go będzie wsadzał do składu za tymczasowo słabszego lidera
    - co dalej z Pieszczkiem i tatą, co to by rządził i dzielił,
    - czy Pani Honorata dostaje wypłaty na czas, żeby się nie przejmować kolejnymi zakusami na przyszłego lidera zespołu,
    - czy wspomniany Pepe się obrazi, czy ponownie przymknie oko na malutkie niedociągnięcia,
    - w końcu, czy wzorem lat ubiegłych, w drużynie nadal będzie człowiek skory do używek mniej lub bardziej zabronionych,
    - i czy słuchy o odejściu człowieka z najwyższą niepotrzebną średnią w lidze są prawdziwe.

    Rad bym się czegoś dowiedzieć w miarę szybko.

    Jak mówią, pozdro dla kumatych

  10. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    t_zg (06-10-2015)

  11. Powrót do góry    #10
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Jeśli wybierze II opcję, to przy braku sportowego szczęścia, następna zima może być bardzo nieprzyjemna dla ZG.

    w vabank2 ośmieszony kramer zamiast w szwajcarii ląduje pod zegrzem, a potem w więzieniu

  12. Powrót do góry    #11
    Stały bywalec
    Dołączył
    05-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Zrozumiale jest, ze Mariusz sra ze strachu, bo jak juz ludzie z Zielonej Gory w wiekszosci sie z niego smieja, to moze niedlugo stracic zrodlo dochodow, bo po co Dowhanowi ktos kogo nikt nie traktuje powaznie, jednak teorie, ze ptak nielot ktory lata tylko po dobrych wspomagaczach, bedzie bardziej pozadanym celem transferowym niz Pawliccy, Janowski i Hampel to to juz przesada.

  13. Powrót do góry    #12
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    ptak nielot ktory lata tylko po dobrych wspomagaczach
    Po tym tekscie mozna wywnioskowac, ze chyba sam musiales przyjac niezla dawke jakiegos silnego wspomagacza na sniadanie.

  14. Powrót do góry    #13
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Brzuch Zobacz posta
    Mariusz napisał w wątku Falubaz 2015:

    "Ja tam nie wiem czy przepisywał czy nie przepisywał. Ale fakt jest taki, że jak czarne chmury nadciągają nad Falubaz to Ty jako jeden z pierwszych dokładasz do pieca. Zawsze można na Ciebie liczyć. Ale może ja się nie znam, może to przypadek ?"

    Chciałem się zapytać Mariuszu jakie to czarne chmury nadciągają nad Falubaz? Przecież dług jest wirtualny i w pełni kontrolowany !! Czyż nie tak twierdziłeś? Czy nie mówiłeś, że to tylko przedwyborcza gra Roberta?
    Oczywiście, ze tak twierdziłem. I twierdzę tak nadal. Z tą różnicą, iż za każdym razem zaznaczam, że to moje przemyślenia są a nie żadna wiedza.

    Oczywiście prawo do przemyśleń przysługuje wszystkim. Nawet tym co to wietrzą "czarne chmury nad Falubazem". A jak będzie w realu przekonamy się już niebawem. Koniec października zbliża się wielkimi krokami.

    P.s
    Według mnie gra idzie o przejęcie większości akcji Falubazu przez określone grono osób. Tu nawet już nie chodzi o aspiracje polityczne senatora. Takie jest moje zdanie. Być może błądzę w swoich przemyśleniach. ALe na dzisiaj tak to widzę.


    jednak teorie, ze ptak nielot ktory lata tylko po dobrych wspomagaczach, bedzie bardziej pozadanym celem transferowym niz Pawliccy, Janowski i Hampel to to juz przesada.
    Zapytaj misiaczku może Zmorę, którego z tej czwórki (Przemka póki co pomijam) zakontraktowałby najchętniej ? I od razu spytaj czemu akurat byłby to Dudek ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 06-10-2015 o 12:24
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #14
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,520
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 317 w 167 postach
    Jak Dudek po tym sezonie pójdzie bo dadzą mu ciut więcej należy go puścić. Uważam że klub mocno pomógł klanowi Dudkow przetrwać roczna karencje. Zatrudnił Sławka na pozycji trenera dając teamowi Dudkow stałe dochody. Wiec jeśli teraz będą walczyć o każdy grosz należy poprostu odpuścić i tyle.

    Gesendet von meinem D5503 mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  16. Powrót do góry    #15
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    I wziac w jego miejsce Pawlickiego jr.

  17. Powrót do góry    #16
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    I wziac w jego miejsce Pawlickiego jr.
    Ale masz marzenia to jest nierealne

  18. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dawid176512 za jego przydatny post!

    Jonjo Belfast (06-10-2015)

  19. Powrót do góry    #17
    Użytkownik Awatar Jonjo Belfast
    Dołączył
    03-11-2014
    Postów
    188
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 38 w 23 postach
    Wydaje mi sie, ze Dudki w zardzewialej trzeba traktować jako science-fiction. Jeżeli mieliby sie gdziekolwiek ruszać to chyba tylko kierunek toruński wchodzi w grę aczkolwiek mimo chciejstwa szczerze w to watpię. Dla Was Dudek i Pepeta powinni byc bezwzględnie priorytetowi.

  20. Powrót do góry    #18
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid176512 Zobacz posta
    Ale masz marzenia to jest nierealne
    Czemu marzenia? Pisze o zastapieniu naszego Dudka słabszym zawodnikiem, wiec raczej marzeniem byłoby bezproblemowe zostanie Patryka w Zielonej, ale jak pani Honorata bedzie robila problem o siano po takim sezonie, gdzie jak ktoś wyżej wspomnial klub troche poszedl na reke zawodnikowi, to trzeba bedzie sie pozegnac i szuakc alternatywy, a w tym wieku z seniorow na podobnym, aczkolwiek troche nizszym poziomie jest wlasnie Pawlicki.

  21. Powrót do góry    #19
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czemu marzenia? Pisze o zastapieniu naszego Dudka słabszym zawodnikiem, wiec raczej marzeniem byłoby bezproblemowe zostanie Patryka w Zielonej, ale jak pani Honorata bedzie robila problem o siano po takim sezonie, gdzie jak ktoś wyżej wspomnial klub troche poszedl na reke zawodnikowi, to trzeba bedzie sie pozegnac i szuakc alternatywy, a w tym wieku z seniorow na podobnym, aczkolwiek troche nizszym poziomie jest wlasnie Pawlicki.


    Pijesz, nie pisz

  22. Powrót do góry    #20
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Akurat teraz bylem calkowicie powazny. Wg mnie Patryk jest lepszym zawodnikiem niz Piotrek i zdecydowanie bardziej wolalbym Patryka w klubie z ZG...i to z wielu powodow. Zeby nie bylo, Piotrka tez uwazam za jednego z wiekszych kozaków młodego pokolenia nie tylko na krajowym podwórku o czym niejednokrotnie wspominalem.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 06-10-2015 o 13:39

  23. Powrót do góry    #21
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czemu marzenia? Pisze o zastapieniu naszego Dudka słabszym zawodnikiem,(...) szuakc alternatywy, a w tym wieku z seniorow na podobnym, aczkolwiek troche nizszym poziomie jest wlasnie Pawlicki.
    hehe, odważna teza. Casus Pietrka Protasiewicza wraca w nowym wcieleniu. Gdyby nie... hm przypadek, wpadka, zbieg okoliczności, śmigałby Dudek w SGP 2016 i cuglach zdobył tytuł IMŚ.

    Pietrek byłby drugi, gdyby tylko onegdaj nie zrezygnował. A może Pietrkowi nie spieszy się wzorem Emila do SGP. Ma jeszcze chłop czas. Ja osobiście wierzę w niego i że zobaczymy jeszcze w NC+ jego słynne na cały świat piruety
    Ostatnio edytowane przez lemur6666 ; 06-10-2015 o 14:05
    UNSCARED

  24. Powrót do góry    #22
    Początkujący
    Dołączył
    31-05-2015
    Postów
    10
    Kliknij i podziękuj
    0
    Podziękowano 1 raz w 1 poście
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Czemu marzenia? Pisze o zastapieniu naszego Dudka słabszym zawodnikiem, wiec raczej marzeniem byłoby bezproblemowe zostanie Patryka w Zielonej, ale jak pani Honorata bedzie robila problem o siano po takim sezonie, gdzie jak ktoś wyżej wspomnial klub troche poszedl na reke zawodnikowi, to trzeba bedzie sie pozegnac i szuakc alternatywy, a w tym wieku z seniorow na podobnym, aczkolwiek troche nizszym poziomie jest wlasnie Pawlicki.
    Przecież wiadomo ze Pawliccy nie przejdą do Falubazu

  25. Powrót do góry    #23
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Dawid176512 Zobacz posta
    Przecież wiadomo ze Pawliccy nie przejdą do Falubazu
    Nie Pawliccy a Pawlicki. I przejdą tylko o tym nie wiedzą. Jeszcze .
    UNSCARED

  26. Powrót do góry    #24
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    hehe, odważna teza.
    Kazda teze mozna bronic. Bardzo zbliżony poziom, jednak Patryk juz przeszedl na wiek seniorski jakis czas temu i odpadl mu bieg juniorski, a pomimo tego osiaga lepsze średnie od Piotrka. W dodatku jest mniej konfliktowy, chodzi mi tutaj o ojca Piotrka i jest to dla mnie kolejny mocny argument na jazde wlasnie jego w Falubazie. O jego renomie w mieście oraz wartosci marketingowej nawet nie ma co wspominać. Moze to sie zmieni jak dojdzie do zapowiadanego rozłamu w klanie Pawlickich? Tego nei wiem, pisze jak bylo do tej pory.

    Odnośnie SGP i Patryka. Nie chce gdybać co by było jeżeli startowałby cały sezon 2015, bo to bez sensu. Jeżeli będzie chciał startować w 2016 w eliminacjach do SGP, to wg mnei ma jak najlepsze predyspozycje, zeby sobie to wywalczyć i wtedy bedzie mozna mowic, co dalej w tym SGP. Nie porownywalbym Patryka do Protasa.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 06-10-2015 o 14:11

  27. Powrót do góry    #25
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Nie Pawliccy a Pawlicki. I przejdą tylko o tym nie wiedzą. Jeszcze .
    Papa na zesłaniu w Falubazie

    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Kazda teze mozna bronic. Bardzo zbliżony poziom, jednak Patryk juz przeszedl na wiek seniorski jakis czas temu i odpadl mu bieg juniorski, a pomimo tego osiaga lepsze średnie od Piotrka. W dodatku jest mniej konfliktowy, chodzi mi tutaj o ojca Piotrka i jest to dla mnie kolejny mocny argument na jazde wlasnie jego w Falubazie. O jego renomie w mieście oraz wartosci marketingowej nawet nie ma co wspominać. Moze to sie zmieni jak dojdzie do zapowiadanego rozłamu w klanie Pawlickich? Tego nei wiem, pisze jak bylo do tej pory.




    Yyyy Honorata?!

  28. Powrót do góry    #26
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Byczek nie chodzi mi o przedsezonowa walke o hajs, bo tutaj jest 1:1

  29. Powrót do góry    #27
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    08-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    W sytuacji kryzysowej można zakładać że pierwszymi którzy opuszczą tonący okręt będą Jarosław Polska Hampel,Walasek a Dudi zaraz za nimi.Trzeba liczyć że Adrenalina nie wymaże sobie Myszki i nie zamieni na gorzowską...no właśnie tu nie wiem co bo plastronu nigdy nie mieli.
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  30. Powrót do góry    #28
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Za pierwszymi dwoma akurat nikt w ZG płakać nie będzie.

  31. Powrót do góry    #29
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Byczek nie chodzi mi o przedsezonowa walke o hajs, bo tutaj jest 1:1


    Zatem co pape Pawlickiego i mamę Honorate proponuje wysłać biletem bezpowrotym w kosmos

  32. Powrót do góry    #30
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    miejsce pawlickiego jest w lesznie, a dudka w zielonej górze. nie wyobrażam sobie piotrka wskakującego na ogrodzenie trybuny k po wygranym biegu/meczu. takie rzeczy są możliwe tylko na smoku.

    priorytetem dla falubazu powinno być zatrzymanie protasa i dudka, choć mnie osobiście kręci również hampel. pytanie tylko, na ile to będzie możliwe w sytuacji, gdy zewsząd napływają informacji, że nie ma kasy. oby nie, ale pewnie najprędzej pożegnamy jarka i patryka. dziś innego znaczenia nabiera zachowanie sławka dudka, który jeszcze na długo przed brakiem awansu falubazu do PO bronił się rękoma i nogami przed deklaracjami o przedłużeniu kontraktu na stanowisku trenera. widać widział już to, co przed innymi było wtedy jeszcze skrzętnie ukrywane, a dziś staje się coraz bardziej oczywiste.

  33. Powrót do góry    #31
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Co wy w ogóle się do pani Honoraty sapiecie? Nie ma jej w mediach, nie dymi w parkingu, kobieta praktycznie niewidoczna, Jak w ogóle można ją zestawiać z Pawlickim seniorem? Jej jedynym zadaniem to dbanie o finanse syna z czego wywiązuje się pewnie w stu procentach.
    Skąd w ogóle te głupie stwierdzenie odnośnie mamy Patryka, że cięta na kasę? Każdy inny żużlowiec pewnie przyjmuje pierwszą lepszą propozycję, tak?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (06-10-2015)

  35. Powrót do góry    #32
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Nikt nie sapie. Jako manager walczy o pieniadze dla syna, proste.

  36. Powrót do góry    #33
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Kazda teze mozna bronic. Bardzo zbliżony poziom, jednak Patryk juz przeszedl na wiek seniorski jakis czas temu i odpadl mu bieg juniorski, a pomimo tego osiaga lepsze średnie od Piotrka. (...)

    Odnośnie SGP i Patryka. Nie chce gdybać co by było jeżeli startowałby cały sezon 2015, bo to bez sensu.
    Można tezy bronić. Przykład A. Macierewicza pokazuje, że trzeba. Ale tutaj ?
    Patryk siedział w domu 3/4 sezonu. Jakie w zawiązku z tym średnie, poziomy, o co chodzi ?
    UNSCARED

  37. Powrót do góry    #34
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez lemur6666 Zobacz posta
    Można tezy bronić. Przykład A. Macierewicza pokazuje, że trzeba. Ale tutaj ?
    Patryk siedział w domu 3/4 sezonu. Jakie w zawiązku z tym średnie, poziomy, o co chodzi ?
    Sezon 2015 troszke pominalem ( chociaz tutaj tez Patryk po prostu pokazuje poziom kosmity ). Generalnie chodzi o 3 ostatnie sezony, nie tylko ostatni, gdzie PAtryka 3/4 sezonu nie bylo. W kazdym z tych sezonow Patryk notowal lepsze wyniki od Piotrka. Zaznaczam. Caly czas mowimy o polskiej lidze.

  38. Powrót do góry    #35
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Było do przewidzenia, że część kibiców z Leszna od razu zacznie grabiami i łopatami bronić swoich idoli. I słusznie.
    Tylko żeby to była obrona na argumenty, a nie że Piotr awansował do GP i nie ma porównania.
    Na przykład jestem w stanie dostrzec u Dudka większą uniwersalność na różnych ścieżkach.
    O Piotrze natomiast pisze się jako mistrzu krawężnika, a braki w szerszych częściach toru obiektywni kibice z Leszna zauważyli już dawno.
    Do tego rzeczywiście dochodzi koniec wieku juniora i co za tym idzie, koniec wahań formy, co obecnie widzimy u Piotra.
    Dudek prawdopodobnie ma ten etap już za sobą. Tyle że jeszcze nie przeprosił

    Jedyne, co lepsze na tę chwilę u Piotrka to być może większe perspektywy. Zabrał się za zagranicę, różnie z tym bywa, ale pewnie mu to wyjdzie na dobre.
    Tyle że jeszcze trochę wody w Wiśle musi upłynąć.
    Ostatnio edytowane przez sobotch ; 06-10-2015 o 14:58

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    t_zg (06-10-2015)

  40. Powrót do góry    #36
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,557
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    miejsce pawlickiego jest w lesznie, a dudka w zielonej górze. nie wyobrażam sobie piotrka wskakującego na ogrodzenie trybuny k po wygranym biegu/meczu. takie rzeczy są możliwe tylko na smoku.

    priorytetem dla falubazu powinno być zatrzymanie protasa i dudka, choć mnie osobiście kręci również hampel. pytanie tylko, na ile to będzie możliwe w sytuacji, gdy zewsząd napływają informacji, że nie ma kasy. oby nie, ale pewnie najprędzej pożegnamy jarka i patryka. dziś innego znaczenia nabiera zachowanie sławka dudka, który jeszcze na długo przed brakiem awansu falubazu do PO bronił się rękoma i nogami przed deklaracjami o przedłużeniu kontraktu na stanowisku trenera. widać widział już to, co przed innymi było wtedy jeszcze skrzętnie ukrywane, a dziś staje się coraz bardziej oczywiste.
    Ooo, i przynajmniej jest jakiś fragment gdzie jesteśmy zgodni. A już myślałem, że to jest niemożliwe

    Ale nie wiem skąd te przekonanie, ze pożegnamy Patryka ? Dzisiaj Patryk się wypowiadał w RZG i jak sam twierdzi, ma ważny kontrakt z Falubazem na sezon 2016 i innymi kwestiami sobie głowy nie zaprząta. Aby Patryk odszedł z Falubazu musiałoby nastąpić spore pierd....olniecie. A na takie się nie zanosi.

    Jak na moje to Pepe i Patryk zostana na pewno. A i mocno wierzę, ze Jarek nigdzie nie odejdzie.

    W RZG wypowiadał się również Alex Zgardziński. On twierdzi, że jest rozliczony z klubem na czysto. Klub mu nic nie zalega. Trochę to dziwne jeśli wziąć pod uwagę rzekome spore zadłużenie klubu. W wiekszości przypadków kluby w podobnej sytuacji oszczędzają na juniorach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #37
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    E tam. Dudek lepszy od młodszego Pawlickiego? Bzdura. Ktoś tu pisał, że Dudek jest bardziej wartościowy od obu Pawlickich, co nie spowodowało jakiegoś większego magicznego sprzeciwu.
    Nie finansowo bardziej wartościowy, ale w jakiś inny sposób. Może chodziło o średnie. Piter ma potencjał na seniorce na raczej nie mniej ok. 1,8/bieg. Przemo swoje 1,5 raczej też zrobi.
    No to Dudek idzie na jakieś minimum 3,3/bieg. Tak mi wychodzi z kalkulatora trzymanego na grabiach w polu.

    Wniosek jest prosty. Musicie Dudka zatrzymać

  42. Powrót do góry    #38
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    E tam. Dudek lepszy od młodszego Pawlickiego? Bzdura. Ktoś tu pisał, że Dudek jest bardziej wartościowy od obu Pawlickich, co nie spowodowało jakiegoś większego magicznego sprzeciwu.
    Nie finansowo bardziej wartościowy, ale w jakiś inny sposób. Może chodziło o średnie. Piter ma potencjał na seniorce na raczej nie mniej ok. 1,8/bieg. Przemo swoje 1,5 raczej też zrobi.
    No to Dudek idzie na jakieś minimum 3,3/bieg. Tak mi wychodzi z kalkulatora trzymanego na grabiach w polu.

    Wniosek jest prosty. Musicie Dudka zatrzymać

    Czemu piszesz nieprawde? Ostatnie pare postow jest po moim wpisie nt Piotrka Pawlickiego i Patryka Dudka, a nie braci Pawlickich razem wzietych.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    W RZG wypowiadał się również Alex Zgardziński. On twierdzi, że jest rozliczony z klubem na czysto. Klub mu nic nie zalega. Trochę to dziwne jeśli wziąć pod uwagę rzekome spore zadłużenie klubu. W wiekszości przypadków kluby w podobnej sytuacji oszczędzają na juniorach.
    Akurat w przypadku Zgardzinskiego, to jego punktówka to kilka - kilkanascie grubych wyjść na miasto na impreze, wiec wzgledem niego pewnie nie mieli problemu splacic jakiś drobnych. To troche tak, jakby Jabol w wywiadzie powiedzial, ze nei zalegaja mu zadnego siana. I raczej kluby oszczedzaly na "swoich" juniorach, a nie na juniorach z kontraktow zawodowych.

  43. Powrót do góry    #39
    Zaawansowany
    Dołączył
    24-10-2005
    Postów
    2,312
    Kliknij i podziękuj
    24
    Podziękowania: 804 w 358 postach
    Jeżeli nikt tu nie pisał niedawno o wyższości Dudka nad braćmi, to napisałem nieprawdę. I polecam zapoznanie się z definicją słowa "ironia"

  44. Powrót do góry    #40
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Awans do SGP nie ma żadnego znaczenia. Czy Piotr ma braki w jeździe po szerokiej, mocno polemizowalbym, świadczą o tym choćby mało znaczące IMPJ czy późniejsze MPPK. Zresztą nawet w lidze nie zauważyłem aby zasuwal tylko po małej. Faktem jest, ze jak się jej uczepi to jedzie jak po sznurku co jest wielkim atutem zwłaszcza na 1 łuku zaraz po starcie. Duzers to zawodnik nietuzinkowy, świetnie wszedł w wiek seniora bez oporów, bez kompleksów.

  45. Powrót do góry    #41
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Awans do SGP nie ma żadnego znaczenia. Czy Piotr ma braki w jeździe po szerokiej, mocno polemizowalbym, świadczą o tym choćby mało znaczące IMPJ czy późniejsze MPPK. Zresztą nawet w lidze nie zauważyłem aby zasuwal tylko po małej. Faktem jest, ze jak się jej uczepi to jedzie jak po sznurku co jest wielkim atutem zwłaszcza na 1 łuku zaraz po starcie. Duzers to zawodnik nietuzinkowy, świetnie wszedł w wiek seniora bez oporów, bez kompleksów.

    Powtorze jeszcze raz. Obydwoje sa na bardzo zblizonym poziomie, jednak dla mnie jednak Patryk jest troche z przodu, moze to kwestia roznicy wieku i Piotrek przez te 2 lata rowniez jeszcze wskoczy o ten jeden szczebel wyzej, moze przebije Patryka, nie wiem. Mowie na dzien dzisiejszy. Piotr tez jest mega zaje***ym grajkiem, tego nikt nie neguje.

    Cytat Zamieszczone przez There_is_no_spoon Zobacz posta
    Jeżeli nikt tu nie pisał niedawno o wyższości Dudka nad braćmi, to napisałem nieprawdę. I polecam zapoznanie się z definicją słowa "ironia"
    A juz sie domyslam chyba kto to napisal nawet.


    edit: JaacPoz dzieki stróżu języka
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 06-10-2015 o 15:29

  46. Powrót do góry    #42
    Ekspert
    Dołączył
    26-01-2003
    Postów
    13,177
    Kliknij i podziękuj
    1,537
    Podziękowania: 1,188 w 908 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Obydwoje sa na bardzo zblizonym poziomie, .

    A który (która?) z nich to kobieta?

  47. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi JaacPoz za jego przydatny post!

    t_zg (06-10-2015)

  48. Powrót do góry    #43
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Było do przewidzenia, że część kibiców z Leszna od razu zacznie grabiami i łopatami bronić swoich idoli. I słusznie.
    Tylko żeby to była obrona na argumenty, a nie że Piotr awansował do GP i nie ma porównania.
    Pijesz do mnie. Ja nie odmawiam

    Awansował nie awansował, ale jeździł, odjechał w polskiej lidze ile 100 wyścigów ? A słabszy jest od Dudka, których odjechał 15 ?
    sklasyfikowali go w ogóle ?

    PS> Sprawdziłem:

    Poz. Zawodnik Klub M B 1 2 3 4 d u w t Pkt. Bonus Raz. Śr/bieg Śr/m KSM Dom Wyjazd
    - Patryk Dudek SPAR Falubaz Zielona Góra 3 18 6 6 4 2 0 0 0 0 34 6 40 2,222 11,33 3,000 1,923

    9 Piotr Pawlicki Fogo Unia Leszno 17 78 36 18 15 4 1 1 1 2 159 12 171 2,192 9,35 2,026 2,359

    hehe okazuje się,że P.P. jest troszeczkę gorszy od P.D. i jak tu się sprzeczać a jeszcze jeździł w juniorskich
    UNSCARED

  49. Powrót do góry    #44
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    No i widzisz, jak to jest
    Ja piszę np. o technice jazdy i umiejętnościach czysto jeździeckich, a Ty mi tu ze średnimi wyjeżdżasz.
    A o braku równej formy u Piotra najlepiej świadczy fakt, że do złota (już w PO) sporo bardziej przyczynił się np. Zengota.
    Aczkolwiek prawda - jeśliby porównanie oprzeć na stwierdzeniu, że jesteś tak dobry jak twój ostatni sezon, tu Piotr gromi zdecydowanie

  50. Powrót do góry    #45
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    powiem już poważnie. Że w GP Polski widać było gołym okiem braki u Pitera. Można to nazwać frycowym, ale uważam że Zmarzlik z Pawełkiem takich błędów by nie zrobili. Nie wiem jak Dudi i jeszcze przez rok się nie przekonamy.
    UNSCARED

Strona 1 z 231 1231151101 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •