Strona 5 z 231 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 181 do 225 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #181
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Mariusz do cholery - przeczytaj mój post
    jeszcze raz, a potem jeszcze raz i tak
    do skutku, aż zrozumiesz co napisałem.
    Czy Ci się uda? Trzymam kciuki.
    Ty chyba sam do końca nie rozumiesz co piszesz, o co pytasz, a pytasz o:

    A jak już Mario naprowadziłeś wszystkich na ten
    artykuł, może ktoś wie czy prawdą jest, co napisano
    w jednym z komentarzy (z zapytaniem. czy Wardowi dowalono solidną
    karę za spóźnienie do Gorzowa) czy to tylko solidny trolling?
    Dobrze wiesz, że nikt Ci tutaj nie da w pełni wiarygodnej odpowiedzi na twoje pytanie. Więc po co je zadajesz ?

    Jedynie co możesz to rozpętać solidną dyskusję po to aby wrzucić troszkę gnoju go ogródka Falubazu. Czy o to ci chodzi ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #182
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Mariusz - słowo klucz "ktoś".

    Ktoś to może być Mariusz, ale nie musi. Ja rozumiem, że udzielasz się we wszystkich niemal wątkach na SB, ale daj się wypowiedzieć czasem innym. Pozdrawiam

    PS> Co do kary mnie też to interesuję, szczególnie w kontekście jak lekką ręką te kilka tysięcy na kaucję wpłacono w świetle kamer. A w klubie kłopoty finansowe...
    Ostatnio edytowane przez Mildura ; 09-10-2015 o 11:21
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  3. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    Malin017 (09-10-2015)

  4. Powrót do góry    #183
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta

    PS> Co do kary mnie też to interesuję, szczególnie w kontekście jak lekką ręką te kilka tysięcy na kaucję wpłacono w świetle kamer. A w klubie kłopoty finansowe...
    Hehe wszyscy chwalili za geniusz Frątczaka i sztab Falubazu jak to kasa na kaucje była w drobnych kwotach zbierana od wszystkich. A to się po prostu okazuje że grubych nie było już

  5. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi spitt22 za jego przydatny post!

    Buszmen (09-10-2015), GoTrEk (09-10-2015)

  6. Powrót do góry    #184
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,158
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,926 w 3,238 postach
    Skoro Mariusz już usprawiedliwia ewentualną karę, to chyba oczywiste, że faktycznie taką karę Wardowi dowalono.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  7. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sparta_mistrz za jego przydatny post!

    j-rules (09-10-2015)

  8. Powrót do góry    #185
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Skoro Mariusz już usprawiedliwia ewentualną karę, to chyba oczywiste, że faktycznie taką karę Wardowi dowalono.
    Jeżeli kontrakt to przewiduje to co w tym złego ? Nawet gdyby ta kara została wedle kontraktu "dowalona" ? Sytuacja identyczna jak z Hampelem. Problem o coś, na co zawodnicy się zgadzali....Tylko w tym rpzypadku to tylko nasze domysły, czy kara jest, czy tez jej nie ma.

  9. Powrót do góry    #186
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,136
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta



    Dobrze wiesz, że nikt Ci tutaj nie da w pełni wiarygodnej odpowiedzi na twoje pytanie. Więc po co je zadajesz ?
    No nie wiem Mariusz,nie wiem
    Podejrzewam,ze gdyby ktos tu zapytal czy prawda jest,ze Dowhan idac do banku przelac jakis spory datek na rehabilitacje Warda przeprowadzil staruszke przez ulice,znalazlby sie taki ktory by na to pytanie odpowiedzial.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  10. Powrót do góry    #187
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Jeżeli kontrakt to przewiduje to co w tym złego ? Nawet gdyby ta kara została wedle kontraktu "dowalona" ? Sytuacja identyczna jak z Hampelem. Problem o coś, na co zawodnicy się zgadzali....Tylko w tym rpzypadku to tylko nasze domysły, czy kara jest, czy tez jej nie ma.
    W swietle wydarzen pozniejszych mogliby sobie kare darowac (jesli faktcznie taka mialaby byc) zwlaszcza, ze mimo spoznienia Ward stawal na glowie by wam honor ratowac.
    Kare to Walaskowi powinniscie dac za odwalenie mianiany w tamtym meczu
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    sparta_mistrz (09-10-2015)

  12. Powrót do góry    #188
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    W swietle wydarzen pozniejszych mogliby sobie kare darowac (jesli faktcznie taka mialaby byc) zwlaszcza, ze mimo spoznienia Ward stawal na glowie by wam honor ratowac.
    Kare to Walaskowi powinniscie dac za odwalenie mianiany w tamtym meczu

    A wg mnie nie powinni sobie darować. Kontrakt jest kontraktem i wypełniają je obydwie strony. Wiadomo jakie jest ryzyko w tym sporcie i zuzlowcy sa tego swiadomi i sami powinni zadbać o swoje ubezpieczenie. Falubaz zorganizował jakąś tam pomoc w postaci koszulek, kont walutowych itd i pewnie niemało tych pieniedzy na konto Warda spłyneło ( gdzies w mediach widziałem, że kluby z Torunia oraz ZG po około 100 tyś z samych koszulek zebrały ), wiec obok kontuzji klub obojetnie nie przeszedł.
    Nie wiem jak sa pobudowane kontrakty, ale jezeli sa jakies progi punktowe, to powinni kazdemu zawodnikowi wedle kontraktu poobniżać wypłaty ( o ile takie zapisy są ). Tzn chodzi mi o Walasa i AJ.

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Falubaz (09-10-2015), kapitan bomba (09-10-2015)

  14. Powrót do góry    #189
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    wiesz, budowanie oszczednosci na kontrakcie chlopaka, ktory bardzo teraz liczy kazdy grosz, ktory wam uratowal twarz w tym meczu mimo spoznienia i ktory juz nigdy wiecej nie bedzie mogl tego zrobic bo stracil zdrowie w waszych barwach... nie wiem co tam w kontrakcie by mialo byc ale dla mnie osobiscie zwykle szmaciarstwo.
    Dowhanowi sie nie dziwie (szuja) ale tobie to juz bardzo.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  15. Powrót do góry    #190
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    W swietle wydarzen pozniejszych mogliby sobie kare darowac (jesli faktcznie taka mialaby byc) zwlaszcza, ze mimo spoznienia Ward stawal na glowie by wam honor ratowac.
    Kare to Walaskowi powinniscie dac za odwalenie mianiany w tamtym meczu
    No własnie, jedyne źródło które o tym mówi to czyiś komentarz na PS. Czy w ogóle jest sens o tym mówić ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #191
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A wg mnie nie powinni sobie darować. Kontrakt jest kontraktem i wypełniają je obydwie strony. Wiadomo jakie jest ryzyko w tym sporcie i zuzlowcy sa tego swiadomi i sami powinni zadbać o swoje ubezpieczenie. Falubaz zorganizował jakąś tam pomoc w postaci koszulek, kont walutowych itd i pewnie niemało tych pieniedzy na konto Warda spłyneło ( gdzies w mediach widziałem, że kluby z Torunia oraz ZG po około 100 tyś z samych koszulek zebrały ), wiec obok kontuzji klub obojetnie nie przeszedł.
    Nie wiem jak sa pobudowane kontrakty, ale jezeli sa jakies progi punktowe, to powinni kazdemu zawodnikowi wedle kontraktu poobniżać wypłaty ( o ile takie zapisy są ). Tzn chodzi mi o Walasa i AJ.
    Zaraz, zaraz - czy kluby kupiły te koszulki? Bez przesady, tylko zysk ze sprzedaży został przekazany.

    Co do kary dla Warda, gdyby to była normalna sytuacja to jak najbardziej, egzekwować taką karę. Ale w zaistniałej sytuacji klub mógł trochę empatii zastosować w tej kwestii. Ale żyjemy w kraju, gdzie jeden z przewoźników ściagał matkę kierowcy tira który zginął podczas pracy, bo przecież zniszczył narzędzie które dostał...
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mildura za jego przydatny post!

    j-rules (09-10-2015)

  18. Powrót do góry    #192
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    wiesz, budowanie oszczednosci na kontrakcie chlopaka, ktory bardzo teraz liczy kazdy grosz, ktory wam uratowal twarz w tym meczu mimo spoznienia i ktory juz nigdy wiecej nie bedzie mogl tego zrobic bo stracil zdrowie w waszych barwach... nie wiem co tam w kontrakcie by mialo byc ale dla mnie osobiscie zwykle szmaciarstwo.
    Dowhanowi sie nie dziwie (szuja) ale tobie to juz bardzo.



    A kto mógł przewidzieć, ze dojdzie do takiej tragedii?

  19. Powrót do góry    #193
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    A kto mógł przewidzieć, ze dojdzie do takiej tragedii?
    nie rozumiem.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  20. Powrót do góry    #194
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Zaraz, zaraz - czy kluby kupiły te koszulki? Bez przesady, tylko zysk ze sprzedaży został przekazany.
    Gdybym to ja zorganizowal taka akcje, w zyciu nie sprzedałbym tylu koszulek.. To jest ta OGROMNA różnica. Klub mógł nic nie robić kompletnie w tej sprawie i zająć stanowisko ja większość w sprawie Biełusowa. A traktowanie tego tak bardzo delikatnie, bo to WARD...no sorry. Ja tego nie kupuje. Równie dobrze wszyscy prezesi speedway ekstraligi mogliby dać wyraz empatii dla ogromnej straty finansowej Hampela podczas reprezentowania Polski i zrzucić się na to 500 tysiaków, zeby chłop miał co do talerza włożyć na obiad.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    wiesz, budowanie oszczednosci na kontrakcie chlopaka, ktory bardzo teraz liczy kazdy grosz, ktory wam uratowal twarz w tym meczu mimo spoznienia i ktory juz nigdy wiecej nie bedzie mogl tego zrobic bo stracil zdrowie w waszych barwach... nie wiem co tam w kontrakcie by mialo byc ale dla mnie osobiscie zwykle szmaciarstwo.
    Dowhanowi sie nie dziwie (szuja) ale tobie to juz bardzo.

    Z pewnościa dostanie wielokrotnie więcej ze strony Falubazu niż wynosi ta cała śmieszna kara ( o ile w ogole jest, bo rzeczywiscie nikt tego gdzies oficjalniej nie potwierdził ). Ze strony Falubazu chodzi mi o wartość marketingową klubu, zasięg itd...przez to sprzedali tyle tych koszulek, być moze zebrali pieniadze z innych źródeł. Podejrzewam ze na koniec akcji pojawi sie jakieś info o jakich kwotach mowa.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 09-10-2015 o 13:24

  21. Powrót do góry    #195
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Jesli zaraz po meczu Falubaz zaplacil Darcy'emu za 21 punktow (bo chyba przy klubowej kasie nie okazaloby sie, ze Ward jednak nie przepuscil Iversena?), to mial tez pelne prawo nalozyc na Niego kare, jesli takowa przewidywal kontrakt.

    Jesli do dzis Zielona wisi Darcy'emu punktowke, a dziure w budzecie zasypuje kosztem sparalizowanego chlopaka, ktoremu swiat sie zawalil, to postepuje bardzo nieladnie.

    To jest naprawde bardzo proste. Koszulki, srulki i inne spiewy kibicow pod szpitalem nie maja tu nic do rzeczy.

  22. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi jelousabmarinek za jego przydatny post!

    Buszmen (09-10-2015), Falubaz (09-10-2015), Mildura (09-10-2015), j-rules (09-10-2015), lego (09-10-2015), spitt22 (09-10-2015)

  23. Powrót do góry    #196
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Jesli zaraz po meczu Falubaz zaplacil Darcy'emu za 21 punktow (bo chyba przy klubowej kasie nie okazaloby sie, ze Ward jednak nie przepuscil Iversena?), to mial tez pelne prawo nalozyc na Niego kare, jesli takowa przewidywal kontrakt.

    I tu sie mylisz. Ward jako firma wystawia klubowi fakture, na której widnieje termin płatności. Rzadko się spotyka faktury z terminem natychmiastowym. W roznych branżach terminy te sięgaja nawet 45-60 dni. Tego nie wiesz ani ty, ani ja ani Mariusz, co tam było na tych fakturach powypisywane.

    Jezeli wisi, to nieładnie. Jednak nigdzie takiej informacji nei znalazlem. A odnośnie kar, to bardzo czesto ( to chyba jest w regulaminie PZM), te kary narzucane sa po sezonie. Pamietam z lat poprzednich jakieś cyrki z karami dla zawodników właśnie w okresie ogórkowym/. ( to był Rzeszów chyba ? )

    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Koszulki, srulki i inne spiewy kibicow pod szpitalem nie maja tu nic do rzeczy.
    Pewnie ze nie mają. Ma sprawne ręce to mógłby w jakiejś spółdzielni inwalidów zarabiać na swoje leczenie. Co do spiewu kibicow...W Gorzowie pewnie czegos takiego by nie zorganizowano, no ale czego tutaj oczekiwać.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 09-10-2015 o 13:33

  24. Powrót do góry    #197
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,792
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,611 w 1,047 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    nie rozumiem.



    Odebrałem twój wpis jakoby ZG bezwgzlednie, bezpodstawnie nałożyła karę na Warda. (Oficjalnie nic takiego nie miało miejsca). Żużel jest sportem gdzie dochodzi do tragedii w sytuacji w jakiej znalazł się Ward trzeba mieć nadzieję, ze włodarze ZG nawet nie pomyślą o nałożenia kary (o zgrozo jakby to wyglądało?!). Reasumując i przy okazji jakby nieco broniąc Bunia dopóki nie ma info dopóty nie osadzajmu

  25. Powrót do góry    #198
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Jesli zaraz po meczu Falubaz zaplacil Darcy'emu za 21 punktow (bo chyba przy klubowej kasie nie okazaloby sie, ze Ward jednak nie przepuscil Iversena?), to mial tez pelne prawo nalozyc na Niego kare, jesli takowa przewidywal kontrakt.

    Jesli do dzis Zielona wisi Darcy'emu punktowke, a dziure w budzecie zasypuje kosztem sparalizowanego chlopaka, ktoremu swiat sie zawalil, to postepuje bardzo nieladnie.

    To jest naprawde bardzo proste. Koszulki, srulki i inne spiewy kibicow pod szpitalem nie maja tu nic do rzeczy.
    No, i teraz widzimy jak sie rodzą ploty.

    Jakiś troll, w komentarzach na PS, pierdyknął tekst, jakoby :

    ~poszukiwacz prawdy :
    Czy to prawda że a Darcy Ward otrzymał od Falubazu tylko zaliczkę b ani grosza z koszulek przygotowanych przez falubaz okrada c karę i obciążenie kosztami za spóźnienie na mecz do Gorzowa która jest równa zaleglosciom . Czy zawsze POlitycy muszą okradać slabszych i bezbronnych .
    A potem już posżło. I teraz już cymbały mają pożywkę. Co ciekawe zdecydowana większość tych cymbałów uważa PS za całkowicie niewiarygodne źródło informacji. Co w ogóle nie przeszkadza im komentować tej akurat sytuacji
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  26. Powrót do góry    #199
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,136
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,861 w 4,875 postach
    Caly czas dyskutujecie o domnienanej karze.
    Predzej czy pozniej wyjdzie,czy takowa faktycznie zostala nalozona czy to wymysl jakiegos trolla.
    Po tym jak Wlokniarz nalozyl kare dla Ema za prsebywanie w szpitalu przu ojcu,nic mnie juz nie zdziwi.
    Poki co nie m jednak co hejtowac.
    Jesli ta kara rzeczywiscie zostala nalozona,trzeba by znac sumke.
    Jesli wynosi ona tyle ile srodkow klub przeznaczyl na dotarcie Darcego na stadion + ta kaucja ktora przepadla,mozna przelknac.
    Jesli cos dolozyli od siebie,ujnia.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  27. Powrót do góry    #200
    Ekspert Awatar Malin017
    Dołączył
    30-09-2005
    Postów
    9,172
    Kliknij i podziękuj
    1,363
    Podziękowania: 2,032 w 1,232 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, i teraz widzimy jak sie rodzą ploty.

    Jakiś troll, w komentarzach na PS, pierdyknął tekst, jakoby :



    A potem już posżło. I teraz już cymbały mają pożywkę. Co ciekawe zdecydowana większość tych cymbałów uważa PS za całkowicie niewiarygodne źródło informacji. Co w ogóle nie przeszkadza im komentować tej akurat sytuacji
    Jest jeszcze jeden cymbał, który widzi związek
    "wiarygodności" PS. z "wiarygodnością" autorów
    komentarzy tam umieszczonych.
    !Adrian walcz!

  28. Powrót do góry    #201
    Stały bywalec
    Dołączył
    29-05-2010
    Postów
    1,136
    Kliknij i podziękuj
    524
    Podziękowania: 598 w 303 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    I tu sie mylisz. Ward jako firma wystawia klubowi fakture, na której widnieje termin płatności. Rzadko się spotyka faktury z terminem natychmiastowym. W roznych branżach terminy te sięgaja nawet 45-60 dni. Tego nie wiesz ani ty, ani ja ani Mariusz, co tam było na tych fakturach powypisywane.
    To jest logicznie niemozliwe, by mylic sie w stwierdzeniu "Jesli zaraz po meczu Falubaz zaplacil Darcy'emu za 21 punktow". Nie mam wiec pojecia, o co Ci chodzi.

    Mowiac jednak prosciej: jesli wszystkie naleznosci klubu wzgledem zawodnika sa uregulowane, to nie ma powodu, by klub nie mogl egzekwowac wynikajacych z kontraktu naleznosci od zawodnika. Chyba, ze o takowych klub przypomnial sobie, gdy zawodnik doznal w jego barwach koszmarnej i konczacej kariere kontuzji, a w budzecie zieje dziura. Wtedy nazywamy to skur***stwem.
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Pewnie ze nie mają. Ma sprawne ręce to mógłby w jakiejś spółdzielni inwalidów zarabiać na swoje leczenie. Co do spiewu kibicow...W Gorzowie pewnie czegos takiego by nie zorganizowano, no ale czego tutaj oczekiwać.
    Swietny zart. Godny zielonogorskiego zaglebia kabaretowego. Szkoda, ze nie ma. Ale by to wiedziec, musialbys sie troche losem bylego Falubaza interesowac i np. obejrzec filmik z Poole.

    Nie wiem, jak by bylo w Gorzowie. Bylem tam moze dwa razy, przejazdem. Moze i by nie spiewali. Pewnie nie krzyczeliby tez "Koniec kariery, k... koniec kariery", nie wskakiwali na tor i nie rzucali krzeselkami w jadacych zawodnikow. Ale to troche bez znaczenia w tym temacie, nieprawdaz?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    (bla bla bla)
    Czy to ma jakis dozywotni odpust na obrazanie innych? Wszyscy wiemy, ze pasozyty ze zwiazkow sa nie do ruszenia, ale chyba na forum takowych nie mamy?

  29. Powrót do góry    #202
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Nie wiem, jak by bylo w Gorzowie. Bylem tam moze dwa razy, przejazdem. Moze i by nie spiewali. Pewnie nie krzyczeliby tez "Koniec kariery, k... koniec kariery", nie wskakiwali na tor i nie rzucali krzeselkami w jadacych zawodnikow. Ale to troche bez znaczenia w tym temacie, nieprawdaz?
    Oczywiście, ze całkowicie bez znaczenia. No chyba, ze za dyskutanta masz któregoś z tych cymbałów. Choć wątpię w to, mało który z nich potrafi poprawnie sklecić jakieś zdanie.

    Czy to ma jakis dozywotni odpust na obrazanie innych? Wszyscy wiemy, ze pasozyty ze zwiazkow sa nie do ruszenia, ale chyba na forum takowych nie mamy?
    A tym wpisem równasz do tych cymbałów. Udowadniasz, że intelektualnie niczym im nie ustępujesz
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #203
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,269
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,008 w 1,239 postach
    Widzę, że znowu nam się tutaj kącik filozoficzno-etyczny zrobił. Brakuje jeszcze tylko aureoli w awatarach
    Ostatnio edytowane przez kapitan bomba ; 09-10-2015 o 14:16

  31. Powrót do góry    #204
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Caly czas dyskutujecie o domnienanej karze.
    Predzej czy pozniej wyjdzie,czy takowa faktycznie zostala nalozona czy to wymysl jakiegos trolla.
    Po tym jak Wlokniarz nalozyl kare dla Ema za prsebywanie w szpitalu przu ojcu,nic mnie juz nie zdziwi.
    Poki co nie m jednak co hejtowac.
    Jesli ta kara rzeczywiscie zostala nalozona,trzeba by znac sumke.
    Jesli wynosi ona tyle ile srodkow klub przeznaczyl na dotarcie Darcego na stadion + ta kaucja ktora przepadla,mozna przelknac.
    Jesli cos dolozyli od siebie,ujnia.
    Pierwsze słyszę o jakiejś karze. Może i przed meczem coś takiego komuś mogło chodzić po głowie, ale na pewno nie po tym co Darcy wyczyniał na torze.Tak, że panowie dajcie pokój, to nie magiel

  32. Powrót do góry    #205
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No, i teraz widzimy jak sie rodzą ploty.

    Jakiś troll, w komentarzach na PS, pierdyknął tekst, jakoby :



    A potem już posżło. I teraz już cymbały mają pożywkę. Co ciekawe zdecydowana większość tych cymbałów uważa PS za całkowicie niewiarygodne źródło informacji. Co w ogóle nie przeszkadza im komentować tej akurat sytuacji
    Dzięki Mariusz, dobrze jest znać Twoją opinię na mój temat. Nawet zła wiadomość jest zawsze lepsza niż brak wiadomości .

    Podejrzenia nie są bezpodstawne, bo to popularna ostatnio metoda likwidowania części zadłużenia klubów wobec zawodników. Klub nie płacił, pewnie zgodnie z umową na bieżąco Wardowi. Pewnie faktycznie czekał na wystawienie faktur. I gdyby sezon dojechał do końca, a szczególnie gdyby udało się do PO dostać nikt by nawet pewnie na taką możliwość nałożenia kary nie zwrócił uwagi. Tu jednak życie napisało inny scenariusz i nałożyły się dwie okoliczności - zaległości vs trudna sytuacja klubowej kasy. Pewnie trudno się odnaleźć w sytuacji, gdy kilka lat wstecz nie było takich finansowych problemów.
    A zresztą - co do tej kary dla Warda to jakoś dużo wcześniej słyszałem o pewnym rozgoryczeniu Darciego w pewnych kwestiach finansowych. Ale od kilku tygodni jest cisza, więc podejrzewam, że się po prostu panowie dogadali. Mam nadzieję, że to burza w szklance wody.

    Co do pomocy klubu poprzez sprzedaż koszulek. Klub tak naprawdę pośrednio skorzystał na tej pomocy - reklama sklepu była dostępna, co więcej znam pełno przypadków, gdy zakupów dokonały osoby dotąd nie korzystające z takich form sprzedaży. Pewnie część z nich w przyszłości wróci jako normalni klienci. A sądząc po tempie dostaw koszulek nikt kasy z góry nie wykładał na produkcję tychże. Jeśli było inaczej to z góry przepraszam, ale z drugiej strony jak wtedy wytłumaczyć dochodzące do 4 tygodni terminy dostaw? Także chwała za tą akcję, ale z drugiej strony bez przesady, wykorzystano po prostu działające narzędzia.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  33. Powrót do góry    #206
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez jelousabmarinek Zobacz posta
    Nie wiem, jak by bylo w Gorzowie. Bylem tam moze dwa razy, przejazdem. Moze i by nie spiewali. Pewnie nie krzyczeliby tez "Koniec kariery, k... koniec kariery", nie wskakiwali na tor i nie rzucali krzeselkami w jadacych zawodnikow. Ale to troche bez znaczenia w tym temacie, nieprawdaz?

    No tak. W GW najmodniejsze jest plucie na zawodników, rzucanie kubkami w zawodnikow i bombami w innych kibiców, zakladanie swoim pociechom koszulek z szubienicą i bluzgami sprzedawane przez oficjalny sklep klubowy. A co do okrzykow. Przypomnij sobie kto po smierci jednego z zawodnikow krzyczal " jedziemy dalej ". Kibice z ZG ten mecz i ta zenade po prostu zlali i wyszli. Na trybunach w GW igrzyska trwaly w najlepsze. Mozna sie tak licytowac bez konca.

    Cytat Zamieszczone przez kapitan bomba Zobacz posta
    Widzę, że znowu nam się tutaj kącik filozoficzno-etyczny zrobił. Brakuje jeszcze tylko aureoli w awatarach
    Ja mam święta Angele w awatarze. Ona aureoli nie potrzebuje

    Cytat Zamieszczone przez Mildura Zobacz posta
    Co do pomocy klubu poprzez sprzedaż koszulek. Klub tak naprawdę pośrednio skorzystał na tej pomocy - reklama sklepu była dostępna, co więcej znam pełno przypadków, gdy zakupów dokonały osoby dotąd nie korzystające z takich form sprzedaży. Pewnie część z nich w przyszłości wróci jako normalni klienci. A sądząc po tempie dostaw koszulek nikt kasy z góry nie wykładał na produkcję tychże. Jeśli było inaczej to z góry przepraszam, ale z drugiej strony jak wtedy wytłumaczyć dochodzące do 4 tygodni terminy dostaw? Także chwała za tą akcję, ale z drugiej strony bez przesady, wykorzystano po prostu działające narzędzia.
    Klub niech sobie na tym korzysta, co z tego ? Poprzez to, ze klub jest bardzo znany, tych pieniedzy dostal X razy wiecej, niz gdyby taka akcje przeprowadzil pan Mildura czy pan t_zg. O to chodzi. Pieniedzy pewnie nie wykladali, zadna roznica. Dali swoja wartosc marketingowa, a to bardzo wiele.

  34. Powrót do góry    #207
    Ekspert Awatar Mildura
    Dołączył
    03-07-2010
    Postów
    6,848
    Kliknij i podziękuj
    845
    Podziękowania: 840 w 448 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta

    Klub niech sobie na tym korzysta, co z tego ? Poprzez to, ze klub jest bardzo znany, tych pieniedzy dostal X razy wiecej, niz gdyby taka akcje przeprowadzil pan Mildura czy pan t_zg. O to chodzi. Pieniedzy pewnie nie wykladali, zadna roznica. Dali swoja wartosc marketingowa, a to bardzo wiele.
    Jakbym chciał być złośliwy, to jako powód działania podałbym "cała Polska mi tu **********". Ale nie jestem. Skłaniałbym się ku twierdzeniu, że pobudki były szlachetne, odruch serca wielu ludzi, którzy także pewnie anonimowo i za darmo pracują na rzecz klubu.
    Zenon Jaskuła - TDF 1993!
    Rafał Majka - Vuelta 2015!!! 3xTDF!!!
    Niemiec - Vuelta 2014!
    28/09/2014 - MICHAŁ KWIATKOWSKI MISTRZEM ŚWIATA!!!! 19/04/2015 - AMSTEL GOLD RACE!!! E3 Harelbeke 25/03/2016!!! Strade Bianche 2014/2017
    18/03/2017 Milan-San Remo!!!

  35. Powrót do góry    #208
    Stały bywalec
    Dołączył
    15-11-2004
    Postów
    622
    Kliknij i podziękuj
    467
    Podziękowania: 185 w 103 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Dowhanowi sie nie dziwie (szuja) ale tobie to juz bardzo.
    Jeżeli nazywasz kompletnie nieznanego sobie człowieka szują, to dla innych osób bardzo prawdopodobnym jest zjawisko projekcji, czyli przenoszenia własnej postawy na innych. Jeżeli jesteś szują to Twoja sprawa i nic mi do tego, ale nie zakładaj, że wszyscy inni są tacy sami.
    Swoją drogą nie wiem kto podał informację, że Falubaz nałożył na Warda karę finansową. Nie chce mi się przeszukiwać całego forum, dlatego proszę powtarzających tą informację o podanie źródła.

  36. Powrót do góry    #209
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Jeżeli nazywasz kompletnie nieznanego sobie człowieka szują, to dla innych osób bardzo prawdopodobnym jest zjawisko projekcji, czyli przenoszenia własnej postawy na innych. Jeżeli jesteś szują to Twoja sprawa i nic mi do tego, ale nie zakładaj, że wszyscy inni są tacy sami.
    Swoją drogą nie wiem kto podał informację, że Falubaz nałożył na Warda karę finansową. Nie chce mi się przeszukiwać całego forum, dlatego proszę powtarzających tą informację o podanie źródła.
    Źródło ? Ano jeden forumowicz z Torunia zapodał treść komentarza, którą wytargał spod wypowiedzi senatora na stronach PS. Oto ona:

    ~poszukiwacz prawdy :
    Czy to prawda że a Darcy Ward otrzymał od Falubazu tylko zaliczkę b ani grosza z koszulek przygotowanych przez falubaz okrada c karę i obciążenie kosztami za spóźnienie na mecz do Gorzowa która jest równa zaleglosciom . Czy zawsze POlitycy muszą okradać slabszych i bezbronnych .
    Ot i całe źródło tej informacji

    Mildura

    Podejrzenia nie są bezpodstawne, bo to popularna ostatnio metoda likwidowania części zadłużenia klubów wobec zawodników. Klub nie płacił, pewnie zgodnie z umową na bieżąco Wardowi. Pewnie faktycznie czekał na wystawienie faktur. I gdyby sezon dojechał do końca, a szczególnie gdyby udało się do PO dostać nikt by nawet pewnie na taką możliwość nałożenia kary nie zwrócił uwagi. Tu jednak życie napisało inny scenariusz i nałożyły się dwie okoliczności - zaległości vs trudna sytuacja klubowej kasy. Pewnie trudno się odnaleźć w sytuacji, gdy kilka lat wstecz nie było takich finansowych problemów.
    A zresztą - co do tej kary dla Warda to jakoś dużo wcześniej słyszałem o pewnym rozgoryczeniu Darciego w pewnych kwestiach finansowych. Ale od kilku tygodni jest cisza, więc podejrzewam, że się po prostu panowie dogadali. Mam nadzieję, że to burza w szklance wody.
    Kuźwa, jak ta baba na targu.

    Czyli co Mildura, podejrzewamy wszystkie kluby czy tylko Falubaz ? Pewny jesteś, że inne kluby płaciły faktury zawodnikom na czas, bez poślizgów ? Nie wyłączając twojej Unii ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 09-10-2015 o 16:46
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  37. Powrót do góry    #210
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Gdyby Andrzej Szymański przeczytał ten wątek i wytyczne leszczyńskich kibiców jak się powinno pomagać i traktować kontuzjowanych żużlowców to pewnie by stracił przytomność ze śmiechu .

  38. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (09-10-2015), kapitan bomba (09-10-2015), unimil_to_run (10-10-2015)

  39. Powrót do góry    #211
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kibic_2005 Zobacz posta
    Jeżeli nazywasz kompletnie nieznanego sobie człowieka szują, to dla innych osób bardzo prawdopodobnym jest zjawisko projekcji, czyli przenoszenia własnej postawy na innych. Jeżeli jesteś szują to Twoja sprawa i nic mi do tego, ale nie zakładaj, że wszyscy inni są tacy sami.
    Swoją drogą nie wiem kto podał informację, że Falubaz nałożył na Warda karę finansową. Nie chce mi się przeszukiwać całego forum, dlatego proszę powtarzających tą informację o podanie źródła.
    niezle pseudopsychologiczne smęty. Uleczyles juz swą duszyczke bracie?
    Robert Dowhan jest senatorem czyli jest osoba publiczna mistrzu intelektu i nie musze go znac osobiscie bo jego czyny, ktore mnie interesuja, sa powszechnie znane.
    Zastanow sie nastepnym razem zanim splodzisz takiego gniota

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Źródło ? Ano jeden forumowicz z Torunia zapodał treść komentarza, którą wytargał spod wypowiedzi senatora na stronach PS. Oto ona:



    Ot i całe źródło tej informacji

    Mildura



    Kuźwa, jak ta baba na targu.

    Czyli co Mildura, podejrzewamy wszystkie kluby czy tylko Falubaz ? Pewny jesteś, że inne kluby płaciły faktury zawodnikom na czas, bez poślizgów ? Nie wyłączając twojej Unii ?
    Zawodnicy Unii Leszno w ekspresowym tempie z bananem na gebie podpisuja kontrakty. Zapewne dlatego, ze nie placono im na czas.

    i nie kłam bo nikt z Torunia nie podawal tresci komentarza. Ty to uczyniles.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  40. Powrót do góry    #212
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    j-rules

    Robert Dowhan jest senatorem czyli jest osoba publiczna mistrzu intelektu i nie musze go znac osobiscie bo jego czyny, ktore mnie interesuja, sa powszechnie znane.
    Hmm, no to zdradź nam jeszcze, które to jego czyny, pozwoliły Ci nazwać go "szują" ?

    Zawodnicy Unii Leszno w ekspresowym tempie z bananem na gebie podpisuja kontrakty. Zapewne dlatego, ze nie placono im na czas.
    Tego nie wiem, ty również. I póki co to całych dwóch zawodników podpisało nowe kontrakty w Lesznie. A gdzie Pawliccy, gdzie Zengi ? Więc to żaden argument.

    i nie kłam bo nikt z Torunia nie podawal tresci komentarza. Ty to uczyniles.
    Gość z Torunia powołał się na ten komentarz, wszczynając temat rzekomej kary dla Warda. Chodziło o źródło informacji. A nie o to kto co zacytował. Cos Ci bystrość umysłu szwankuje chłopie.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 09-10-2015 o 17:28
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #213
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,508
    Kliknij i podziękuj
    2,642
    Podziękowania: 3,663 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Robert Dowhan jest senatorem czyli jest osoba publiczna mistrzu intelektu i nie musze go znac osobiscie bo jego czyny, ktore mnie interesuja, sa powszechnie znane.

    No wlasnie o to chodzi, ze nie sa. Dowhan poza byciem senatorem prowadzi jeszcze pierdyliard biznesów i innych działań. Człowiek nie siedzi na dupie i nic nie robi. My slyszymy o jakims małym procencie jego działalności.

    edit: własnie znalazlem idealna dyscypline na sezon ogórkowy.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 09-10-2015 o 17:25

  42. Powrót do góry    #214
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,823
    Kliknij i podziękuj
    2,864
    Podziękowania: 2,454 w 1,297 postach
    o sprawę koszulek na tłicie senatora pytał jakiś mechanik z Leszna. Bez odpowiedzi, ok może sprawa fundacji nie jego, ale mógł do fundacji odesłać. O zaległej kasie dla Warda krążą plotki pod każdym jego felietonem, Darcy w spokojnym wywiadzie dla Benza dziękuje wszystkim, Falubaz dziwnie pomija. Teraz przyszła sprawa berlińskiego opóźnienia startu na mecz, kary za spóżnienie po kosmicznych 21 punktach i ratowaniu dudy w derbach.

    Dowhan ma kilka oddanych tub propagandy, jest twitter, jest blogowanie na przeglądzie wróżbity Dariusza, jest Mariusz. Wystarczyło zdanie zaprzeczenia, jakaś szydera na hejterów. Nic.
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  43. Powrót do góry    #215
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    o sprawę koszulek na tłicie senatora pytał jakiś mechanik z Leszna. Bez odpowiedzi, ok może sprawa fundacji nie jego, ale mógł do fundacji odesłać. O zaległej kasie dla Warda krążą plotki pod każdym jego felietonem, Darcy w spokojnym wywiadzie dla Benza dziękuje wszystkim, Falubaz dziwnie pomija. Teraz przyszła sprawa berlińskiego opóźnienia startu na mecz, kary za spóżnienie po kosmicznych 21 punktach i ratowaniu dudy w derbach.

    Dowhan ma kilka oddanych tub propagandy, jest twitter, jest blogowanie na przeglądzie wróżbity Dariusza, jest Mariusz. Wystarczyło zdanie zaprzeczenia, jakaś szydera na hejterów. Nic.
    Czyli, że co ? Umawiamy się, że Darcy nie spłacony. Za karę, za spóźnienie na mecz w Gorzowie, Bunio upieprzył mu całe dotychczasowe wynagrodzenie. A kasę z koszulek przeznaczył na łatanie dziury budżetowej.

    A teraz proszę o propozycję kar dla Bunia.

    P.s
    Kara chłosty odpada. Ze względu na zbyt dużą ilość chcących chłostać
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 09-10-2015 o 20:04
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  44. Powrót do góry    #216
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    może być coś na rzeczy.
    informacje o tym, że falubaz nie rozliczył się z wardem pojawiają się od czasu do czasu tu i ówdzie - a jak uczy życie, takie plotki nie biorą się znikąd. to pierwsza przesłanka, że to wcale nie musi być fake.
    warda niedawno pokazano w tv, gdy dziękował wszystkim naokoło, ale o falubazie nawet się nie zająknął. gdyby byli z nim rozliczeni na cacy, na pewno coś by wspomniał o pięknej akcji z niepięknymi koszulkami. tak myślę. ward jednak wymownie przemilczał falubaz. to druga przesłanka.
    nie płacą protasowi, nie płacą hampelowi. mieliby płacić tylko zgardzińskiemu i wardowi? dlaczego tym wybrańcom?
    numer z karą wcale nie jest taki nieprawdopodobny, skoro został zastosowany wobec loktajewa, a wobec hampela stosuje się inne chwyty prawne. to czwarta przesłanka.

    zauważcie, że chamskie zagrywki są stosowane wobec zawodników, z którymi klub na dziś nie wiąże nadziei (loktajew - zawieszenie, hampel - "nie stać nas"). wydaje się być więc zasadne postawienie pytania: czy gdyby ward nie uległ kontuzji i byłaby szansa na jego obecność w falubazie w przyszłym roku, ktoś w ogóle odważyłby się go karać? odpowiedź jest tylko jedna: nie ma mowy.

    dziś to bułka z masłem, bo chłopak leży sparaliżowany i już go na pewno nikt nie podkupi. a że ucierpi dobre imię? no cóż, dobrym imieniem nie załata się dziur na drodze do licencji.

    jeśli jednak klub się rozliczył, powinien szybko udostępnić te informacje i uciąć wszelkie spekulacje. a okazja sama się naprasza. są już pewnie jakieś wyniki sprzedaży koszulek. można zwołać konferencje w klubie i powiedzieć: "sprzedało się tyle i tyle, a tyle i tyle kasy przekazaliśmy na konto warda. przy okazji informujemy, że kontrakt z zawodnikiem od strony finansowej został wypełniony w 100 proc. darcy, trzymaj się. zawsze możesz na nas liczyć".

  45. Już 8 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    Buszmen (09-10-2015), Jonjo Belfast (10-10-2015), Nigel (10-10-2015), Zubr (10-10-2015), jelousabmarinek (10-10-2015), kleczes_GKM (10-10-2015), lemur6666 (09-10-2015), t_zg (09-10-2015)

  46. Powrót do góry    #217
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Kolarz

    informacje o tym, że falubaz nie rozliczył się z wardem pojawiają się od czasu do czasu tu i ówdzie - a jak uczy życie, takie plotki nie biorą się znikąd. to pierwsza przesłanka, że to wcale nie musi być fake.
    To znaczy dokładnie gdzie ? Chętnie bym się z takimi informacjami zapoznał. I czemu do tych informacji wciąż nawiązują, w zasadzie tylko, tzw. "przyjaciele Falubazu" ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  47. Powrót do góry    #218
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    No wlasnie o to chodzi, ze nie sa. Dowhan poza byciem senatorem prowadzi jeszcze pierdyliard biznesów i innych działań. Człowiek nie siedzi na dupie i nic nie robi. My slyszymy o jakims małym procencie jego działalności.
    Przepraszam, umiesz czytac ze zrozumieniem?

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    j-rules



    Hmm, no to zdradź nam jeszcze, które to jego czyny, pozwoliły Ci nazwać go "szują" ?



    Tego nie wiem, ty również. I póki co to całych dwóch zawodników podpisało nowe kontrakty w Lesznie. A gdzie Pawliccy, gdzie Zengi ? Więc to żaden argument.



    Gość z Torunia powołał się na ten komentarz, wszczynając temat rzekomej kary dla Warda. Chodziło o źródło informacji. A nie o to kto co zacytował. Cos Ci bystrość umysłu szwankuje chłopie.
    Ad 1. Chyba zartujesz? Moglbym tu o tym dlugo pisac, ale nie z toba. Ty jestes zwyklym klamca i kretaczem na smyczy Dowhana.
    Ad 2. Poki co podpisalo dwoch liderow. O dwoch wiecej niz w Falubazie, Unii T, Rzeszowie i w sumie wszedzie. Tylko Wrocek rownie szybko podpisal liderow. Przypadek? Nie. Jest kasa, są konkrety.
    Ad 3. No ja wiem o co chodzilo, ale ty oczywiscie musiales wymanipulowac to w taki sposob, ze to zly kolega z Torunia rozpocal niepotrzebna dyskusje wklejajac tutaj na forum komentarz z internetu. otoz nie. On zwyczajnie zapytal. Ty natomiast go wkleiles by moc swoimi teoriami udowadniac jak to wszystko jest super. Musisz sie bardziej starac bo wybory tuz tuz a twoj pan i jego partia leca na leb na szyje.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  48. Powrót do góry    #219
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,817
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,371 w 3,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Przepraszam, umiesz czytac ze zrozumieniem?


    Ad 1. Chyba zartujesz? Moglbym tu o tym dlugo pisac, ale nie z toba. Ty jestes zwyklym klamca i kretaczem na smyczy Dowhana.
    Albo udowodnisz te swoje chore teorie albo zgłoś się do admina aby ten wyznaczył Ci odp. karę za kłamstwa czy insynuacje. Oczywiście o ile masz jakieś resztki honoru.

    Ad 2. Poki co podpisalo dwoch liderow. O dwoch wiecej niz w Falubazie, Unii T, Rzeszowie i w sumie wszedzie. Tylko Wrocek rownie szybko podpisal liderow. Przypadek? Nie. Jest kasa, są konkrety.
    I znowu majaczysz. Póki co w Falubazie ważne kontrakty ma trzech liderów, Pepe, Hampel i Dudek. A to by musiało znaczyć, że Leszno podpisało kontrakt z 5 seniorami. Mówiłem, ze bystry to Ty nie jesteś. Ale próbuj dalej.


    Ad 3. No ja wiem o co chodzilo, ale ty oczywiscie musiales wymanipulowac to w taki sposob, ze to zly kolega z Torunia rozpocal niepotrzebna dyskusje wklejajac tutaj na forum komentarz z internetu. otoz nie. On zwyczajnie zapytal. Ty natomiast go wkleiles by moc swoimi teoriami udowadniac jak to wszystko jest super. Musisz sie bardziej starac bo wybory tuz tuz a twoj pan i jego partia leca na leb na szyje.
    A tego to już żal mi nawet komentować. Poniżej pewnego poziomu nie schodzę.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 09-10-2015 o 20:38
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  49. Powrót do góry    #220
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,025
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,503 w 997 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Kolarz



    To znaczy dokładnie gdzie ? Chętnie bym się z takimi informacjami zapoznał. I czemu do tych informacji wciąż nawiązują, w zasadzie tylko, tzw. "przyjaciele Falubazu" ?
    Mariusz w piekarniach takie infa chodzą.Każdy ma swoją piekarnie. Czemu ktos ma Ci udowadniac swoje zrodla informacji skoro Ty nigdy nie podajesz swoich.

  50. Powrót do góry    #221
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Albo udowodnisz te swoje chore teorie albo zgłoś się do admina aby ten wyznaczył Ci odp. karę za kłamstwa czy insynuacje. Oczywiście o ile masz jakieś resztki honoru.
    A kiedy Ty się Mariusz zgłosiłeś do admina o karę za tych wszystkich "cymbałów","pajaców" i tym podobnych? Jeśli nigdy, to nie wypada innym wspominać o honorze.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  51. Powrót do góry    #222
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,433
    Kliknij i podziękuj
    4,463
    Podziękowania: 1,708 w 1,014 postach
    Mariusz poddał się dobrowolnie karze. Wyrok brzmi wielokrotne dożywocie na Forum. Życzymy powodzenia adwersarzom.
    UNSCARED

  52. Powrót do góry    #223
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Albo udowodnisz te swoje chore teorie albo zgłoś się do admina aby ten wyznaczył Ci odp. karę za kłamstwa czy insynuacje. Oczywiście o ile masz jakieś resztki honoru.



    I znowu majaczysz. Póki co w Falubazie ważne kontrakty ma trzech liderów, Pepe, Hampel i Dudek. A to by musiało znaczyć, że Leszno podpisało kontrakt z 5 seniorami. Mówiłem, ze bystry to Ty nie jesteś. Ale próbuj dalej.




    A tego to już żal mi nawet komentować. Poniżej pewnego poziomu nie schodzę.
    Jakie klamstwa i insynuacje? to jest moja opinia o tobie.
    Jak ty mi piszesz ze nie jestem bystry to jest to dla mnie najwiekszy komplement.
    Ponizej pewnego poziomu oczywiscie nie schodzisz bo sam jestes tak nisko ze nizej sie nie da.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  53. Powrót do góry    #224
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Podobno Falubaz nie spłacił Warda
    Ponoć Dowhan to szuja
    Prawdopodobnie kolarz coś słyszał
    Ostafinski to bajkopisarz ale gdy pisze o Falubazie to być może pisze prawdę
    Jest tutaj coś pewnego oprócz tego że psychofani Falubazu są w życiowej formie ?

  54. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    kapitan bomba (10-10-2015)

  55. Powrót do góry    #225
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,660
    Kliknij i podziękuj
    7,785
    Podziękowania: 7,385 w 4,353 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Podobno Falubaz nie spłacił Warda
    Ponoć Dowhan to szuja
    Prawdopodobnie kolarz coś słyszał
    Ostafinski to bajkopisarz ale gdy pisze o Falubazie to być może pisze prawdę
    Jest tutaj coś pewnego oprócz tego że psychofani Falubazu są w życiowej formie ?
    Pewnie.
    Na pewno Falubaz splacil Warda
    Na pewno Dowhan to porzadny i honorowy czlowiek
    Na pewno kolarz nic nie wie i tylko snuje teorie
    Ostafinski na pewno jest bajkopisarzem chyba, ze akurat pisze dobrze o Falubazie

    Bedzie?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  56. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Malin017 (10-10-2015), Nigel (10-10-2015)

Strona 5 z 231 PierwszyPierwszy ... 345671555105 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •