Strona 52 z 231 PierwszyPierwszy ... 242505152535462102152 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,296 do 2,340 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2296
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Nie chodziło o to. Z cinkciarzem plus reszta sponsorów też by wyszli z długu, jednak pewnie Intra Stelmet i RD byli lepszą "ofertą" . Domyslam sie, ze z klubem w ten sposob pozostanie rownież ekantor, w dosyc duzym wsparciem.
    Pisałem o tym wcześniej, że być może Cinkciarz chciał zbyt dużo, za zbyt mało.
    Tak to bywa w biznesie, że nie raz trzeba odmówić jednemu, by zyskać więcej od innego.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 25-11-2015 o 20:18
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    marconi (25-11-2015)

  3. Powrót do góry    #2297
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    To ze Gruby sypnie kasa to szok. Brawo. To jest prezes. Teraz tylko Herbiego brac,Walasa i jedziem o złoto.


    Fajna w sumie jazda - od upadlosci do zlotego medalu.

    Dziekujemy!

  4. Powrót do góry    #2298
    Ekspert Awatar dockm
    Dołączył
    07-05-2005
    Postów
    5,390
    Kliknij i podziękuj
    1,809
    Podziękowania: 861 w 526 postach
    Cytat Zamieszczone przez Kian Zobacz posta
    To ze Gruby sypnie kasa to szok. Brawo. To jest prezes. Teraz tylko Herbiego brac,Walasa i jedziem o złoto.


    Fajna w sumie jazda - od upadlosci do zlotego medalu.

    Dziekujemy!
    A śmiali się parę lat temu z Gorzowa,hipokryci :-D ZBOWiD Zielona Góra. Skoro jest tak na bogato to czy Hampel z Pepe dostaną z powrotem SWOJE 20%? Dudek nie dał się złamać i prawidłowo

  5. Powrót do góry    #2299
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Normalnie szok, szok i niedowierzanie.
    Nie dosc ze uratowali Falubaz to jeszcze lige.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    GoTrEk (26-11-2015), kingpin (26-11-2015)

  7. Powrót do góry    #2300
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez dockm Zobacz posta
    A śmiali się parę lat temu z Gorzowa,hipokryci :-D ZBOWiD Zielona Góra. Skoro jest tak na bogato to czy Hampel z Pepe dostaną z powrotem SWOJE 20%? Dudek nie dał się złamać i prawidłowo
    Jak tak bardzo zawierzyłeś Darkowi o tym buncie Dudiego, to doczytaj ciąg dalszy.

    http://www.przegladsportowy.pl/zuzel...429,1,984.html
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  8. Powrót do góry    #2301
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    No to mamy klub na zero, bez długów.
    W ostatnich 10 latach najpierw wyszliśmy na prostą, później zrobiliśmy 3x DMP, jeźdźić u nas chcieli i pewnie nadal chcą najlepsi zawodnicy (nie wiem tylko co z Dudkiem ).

    Z tego co pamiętam to:
    t_zg najbardziej zabrał się za rozliczanie Dowhana (co przynajmniej dla mnie wyglądało śmiesznie),
    kolarz pewnie zawsze będzie antydowhan, pogubił się, ale pewnie się nawróci, i tak go lubię
    Eneasz na chwilę wyciągnął z piwnicy taczkę, ale jemu można wybaczyć chwilową słabość,
    Scot_FZG to oddany kibic i na pewno chce dobrze, tymczasowo piekarnia mu nawaliła, ale myślę, że w wierze nie zbłądził, a na pewno nie przyjął roli osoby rozliczającej

    Ogólnie obyło się bez histerii, palenia opon, telefonów do radia, pikiet, wyzwisk, strajków, rozliczania
    Zdecydowana większość spokojnie czekała na dobre wieści, co w sumie dobrze świadczy o klubie od strony tej całej otoczki (kibice, sponsorzy itd.)

    Jeden temat pojawiał się wielokrotnie:
    Dodatkowe wsparcie kibiców. Myślę, że klub powinien się zastanowić nad czymś takim, przemyśleć temat, aby stworzyć grupę kibiców, którzy dodatkowo będą wspierać klub.
    Np. 1000 osób razy 1000PLN rocznie to duża bańka. Pole do popisu dla klubu.

    Jak to mówi klasyk: "... to my możemy teraz wszystko, największe numery świata"

  9. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    kapitan bomba (25-11-2015), marconi (25-11-2015)

  10. Powrót do góry    #2302
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,399
    Kliknij i podziękuj
    4,435
    Podziękowania: 1,703 w 1,010 postach
    Niebezpieczeństwo oddalone . Brawo Pan Robert !

    Tylko smród pozostał, ale go wiater rozwieje....
    UNSCARED

  11. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi lemur6666 za jego przydatny post!

    GoTrEk (26-11-2015)

  12. Powrót do góry    #2303
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Normalnie szok, szok i niedowierzanie.
    Nie dosc ze uratowali Falubaz to jeszcze lige.
    Najważniejsze jest jednak to że Ty i Tobie podobni dalej możecie latać bez żadnych ograniczeń . Mam nadzieję że forma będzie dopisywać i w dalszym ciągu będziesz Nas pouczał , moralizował , wychowywał i nawracał .

  13. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    kapitan bomba (25-11-2015), marconi (25-11-2015)

  14. Powrót do góry    #2304
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    Cytat Zamieszczone przez marconi Zobacz posta
    W związku z pojawiającymi się doniesieniami prasowymi na temat zaangażowania Stelmet S.A. w pomoc Zielonogórskiemu Klubowi Żużlowemu, informujemy, że Stanisław Bieńkowski wraz z Panem Zdzisławem Tymczyszynem oraz Robertem Dowhanem zdecydowali się na wprowadzenie nowej energii do klubu, który jest wizytówką Zielonej Góry i całego regionu.
    Celem, który determinuje podjęte działania jest rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu Falubazu Zielona Góra, poprzez utworzenie na nowo struktur ZKŻ SSA i i takie ukształtowanie organizacji wewnętrznej, aby umożliwić klubowi walkę o najwyższe cele sportowe.
    W w dniu 25.11.2015 firmy: Stelmet S.A, Dowhan Sp. z .o.o. oraz INTRA S.A. podjęły decyzję o równomiernym dokapitalizowaniu spółki w łącznej kwocie 1 950 000 PLN.
    Środki finansowe umożliwią przyszłym władzom nie tylko uzyskanie licencji na kolejne sezony Ekstraligi, ale także budowę składu, który pod wodzą nowego trenera, ma walczyć w rozgrywkach drużynowego mistrzostwa Polski.
    Zapewniamy, że nowy zarząd klubu zagwarantuje stabilizację i równowagę, co przeniesie się na sportowe sukcesy drużyny Falubazu Zielona Góra.


    http://www.rtvlubuska.pl/aktualnosci...zowaniu_spolki


    Czy ktoś zacznie odszczekiwać?
    Ja tam nie bede nic odszczekiwal bo nic do tej pory na ten temat nie pisalem.
    W sumie sie ciesze - liga bez Falubazu to jak roza bez kolcow
    Mam tylko jedno pytanie.
    Skoro dlug wynosil okolo dwoch baniek a pieniazki sponsorow go nie pokrywaly
    (bo pisano ze Falubaz moze nie wystartowac z braku kasy) to mi wychodzi ze
    te sponsorskie pieniazki to byla kwota ponizej tych dwoch baniek.
    Jesli nawet teraz trzej muszkieterowie dokapitalizowali spolke i wyszli na zero,
    to dalej maja ponizej dwoch baniek na plus od tych sponsorow.
    To jakim cudem oni chca walczyc o najwyzsze cele z taka kasa?
    No, chyba ze teraz sie wszyscy rzuca z portfelami do klubu i beda sie pchac drzwiami i oknami

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KrisKiller za jego przydatny post!

    GoTrEk (26-11-2015)

  16. Powrót do góry    #2305
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Pożar ugaszony, ale to jeszcze nie koniec. Teraz chciałbym nie słyszeć gadania o Grześkach Gregach itd. tylko o tym, że nowym menago zostaje Cieślak i to on decyduje jak dokończyć budowanie ekipy. W końcu szkielet już mamy.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    kapitan bomba (25-11-2015), marconi (25-11-2015)

  18. Powrót do góry    #2306
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Pożar ugaszony, ale to jeszcze nie koniec. Teraz chciałbym nie słyszeć gadania o Grześkach Gregach itd. tylko o tym, że nowym menago zostaje Cieślak i to on decyduje jak dokończyć budowanie ekipy. W końcu szkielet już mamy.
    Cieślak to bardziej jest potrzebny do ogarniania toru przy W69 i taktyce meczowej.
    Myśle, że to kto miałby jezdzić w przyszłym roku w Falubazie jest już od dawna wpisane w kajetach ludzi, którzy wyłożyli kase.

    Tutaj wiele nie trzeba, wystarczy jedne dobre nazwisko + zostawienie Walasa lub ktoś na jego miejsce pokroju Michelsena i jadym.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  19. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi shelve za jego przydatny post!

    marconi (25-11-2015)

  20. Powrót do góry    #2307
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,819
    Kliknij i podziękuj
    436
    Podziękowania: 608 w 313 postach
    Cytat Zamieszczone przez KrisKiller Zobacz posta
    Ja tam nie bede nic odszczekiwal bo nic do tej pory na ten temat nie pisalem.
    W sumie sie ciesze - liga bez Falubazu to jak roza bez kolcow
    Mam tylko jedno pytanie.
    Skoro dlug wynosil okolo dwoch baniek a pieniazki sponsorow go nie pokrywaly
    (bo pisano ze Falubaz moze nie wystartowac z braku kasy) to mi wychodzi ze
    te sponsorskie pieniazki to byla kwota ponizej tych dwoch baniek.
    Jesli nawet teraz trzej muszkieterowie dokapitalizowali spolke i wyszli na zero,
    to dalej maja ponizej dwoch baniek na plus od tych sponsorow.
    To jakim cudem oni chca walczyc o najwyzsze cele z taka kasa?
    No, chyba ze teraz sie wszyscy rzuca z portfelami do klubu i beda sie pchac drzwiami i oknami
    Normalnie. Zatrudnią znów kogoś za 1,5 bańki za wirtualną kasę i będą się modlić, żeby dojechać do finału, na którym dopiero zarobią na spłatę tego zawodnika.

    Oczywiście należy się tylko cieszyć, że FZG pojedzie w tej lidze. Piszę to bez jakiejkolwiek złośliwości.

  21. Powrót do góry    #2308
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Cieślak to bardziej jest potrzebny do ogarniania toru przy W69 i taktyce meczowej.
    Myśle, że to kto miałby jezdzić w przyszłym roku w Falubazie jest już od dawna wpisane w kajetach ludzi, którzy wyłożyli kase.

    Tutaj wiele nie trzeba, wystarczy jedne dobre nazwisko + zostawienie Walasa lub ktoś na jego miejsce pokroju Michelsena i jadym.
    Dotychczas było tak, że drużynę budował Robert. Ostatnie 2 lata to się nie sprawdziło. Popełnił ewidentne błędy (vide Walasek zamiast Kildemanda). Dlatego wolałbym aby Cieślak dostał wolną rękę (w granicach budżetu jaki uda nam się zgromadzić) i niech się wykaże.

  22. Powrót do góry    #2309
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    bardzo dobra informacja!
    z różnych względów, ale przede wszystkim dlatego, że falubaz nie zniknie z żużlowej mapy świata i nadal będzie wkur.iać wszystkich naokoło (w tym troszkę również i mnie).
    po drugie, jak ktoś już zauważył, chyba tz_g, dowhan dołożył się do bigosu, którego nagotował. niedobrze, że otrzyma za to udziały, ale nie można mieć wszystkiego
    po trzecie, w falubazie skończył się dziś prywatny folwark. wejście bieńkowskiego i stelmetu, który od zawsze trzymał z kubickim (czyli opozycja do dowhana), gwarantuje, że o finansach nie będzie się już decydowało w klubie jednoosobowo. jak do tego dodamy jeszcze przedstawiciela miasta w radzie nadzorczej, to jest nadzieja, że nikt już nie narobi w przyszłości długów i nie postawi klubu na skraju bankructwa.

    panie i panowie, uroczyście oświadczam, że 25 listopada 2015r. skończył się w falubazie komunizm.

  23. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    STALECZKA (26-11-2015), kingpin (26-11-2015)

  24. Powrót do góry    #2310
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,478
    Kliknij i podziękuj
    7,731
    Podziękowania: 7,330 w 4,314 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Najważniejsze jest jednak to że Ty i Tobie podobni dalej możecie latać bez żadnych ograniczeń . Mam nadzieję że forma będzie dopisywać i w dalszym ciągu będziesz Nas pouczał , moralizował , wychowywał i nawracał .
    Ciebie sobie odpuscilem, nawracanie jest dla otwartych umyslow.
    Ale milo bylo widziec jak bardzo ci zylka peka jak los Falubazu nie byl jasny. Nie byl dla ciebie. Dla wielu z nas, los byl pewny.
    Dowhan bohatersko pokonal problemy, ktore sam stworzyl
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  25. Powrót do góry    #2311
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    W końcu szkielet już mamy.
    Szkielet to miał nam wypaść z szafy.
    Ale w końcu okazał się fajną laską z cyckami - całkiem zresztą żywą

    ...i tylko znowu nie pojadę do Krosna... a trochę już miałem nadzieję...

  26. Powrót do góry    #2312
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    SFP

    No to mamy klub na zero, bez długów.
    W ostatnich 10 latach najpierw wyszliśmy na prostą, później zrobiliśmy 3x DMP, jeźdźić u nas chcieli i pewnie nadal chcą najlepsi zawodnicy (nie wiem tylko co z Dudkiem ).
    Moja piekarnia mówi, że się dogadali. Patryk dalej z mychą na klacie

    Jak to fajnie znowu zaczyna wszystko się układać.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  27. Powrót do góry    #2313
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Dotychczas było tak, że drużynę budował Robert. Ostatnie 2 lata to się nie sprawdziło. Popełnił ewidentne błędy (vide Walasek zamiast Kildemanda). Dlatego wolałbym aby Cieślak dostał wolną rękę (w granicach budżetu jaki uda nam się zgromadzić) i niech się wykaże.
    Wszyscy wiemy jak w tym sporcie jest trudno coś przewidzieć.
    Na kontuzje czy nieodpowiedzialność zawodnik raczej nie ma rady.

    Jakoś w to powatpiewam, aby Ci którzy wyłożyli ta kase, dali komukolwiek wolną reke.
    Na ale moge się mylić.

    Patrząc na inne ekipy, to wcale nie trzeba budować dream teamu, aby walczyć o najwyższe cele.
    Nam tak naprawde potrzeba kogoś z trójki Herbi,Grisza,Pająk, bo to obecnie chyba najlepsze kaski na rynku + Walas/Michelsen i można się bić.

    No i oczywiście pare groszy na jakiegoś szamana, co to by pecha odpędzał.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  28. Powrót do góry    #2314
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,646
    Kliknij i podziękuj
    138
    Podziękowania: 778 w 438 postach
    Ledwie się z jednych długów wykaraskali, a już pojawiają się mocarstwowe zapędy o walce o złoto na kredyt
    Niczego się nie nauczyliście. Obyście nie skończyli jako Częstochowa.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  29. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Rif za jego przydatny post!

    GoTrEk (26-11-2015), dockm (26-11-2015)

  30. Powrót do góry    #2315
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Rif Zobacz posta
    Ledwie się z jednych długów wykaraskali, a już pojawiają się mocarstwowe zapędy o walce o złoto na kredyt
    Niczego się nie nauczyliście. Obyście nie skończyli jako Częstochowa.
    Nie ma żadnych kredytów. Póki co zobowiązania Falubaz reguluje regularnie, choć z małym poślizgiem

    W piekarni mówią, że to nie koniec jeszcze cudów w Faluazbie

    Ma być porządny sponsor jeszcze.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #2316
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Moja piekarnia mówi, że się dogadali. Patryk dalej z mychą na klacie
    To była szydera z mojej strony Pepe przystał na propozycję obniżki, ponoć Dudki początkowo nie. Dla mnie i tak ostatni prawdziwy wychowanek, taki czysty, nie biznesowy to Ś.P. Kurmanek. Pepe pracuje bardzo pozytywnie na to. Dudi też ma szansę. Moje prywatne zdanie.

  32. Powrót do góry    #2317
    Stały bywalec Awatar Mihodator
    Dołączył
    10-04-2006
    Postów
    858
    Kliknij i podziękuj
    70
    Podziękowania: 53 w 30 postach

    icon14.gif

    Wiedziałem, że tak będzie...

    Mówiłem, że dwie bańki to kilku ziomali udźwignie No i oczywiście czekali do ostatniej chwili...

    No i dobrze, że się wyprostowało! Do boju!
    ZIELONOGÓRSKA BRYGADA PANCERNA

  33. Powrót do góry    #2318
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,519
    Kliknij i podziękuj
    2,524
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Teraz należało by zapytać, zatroskanych o nasz los, gorzowian jak tam ich kredyt?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  34. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    STALECZKA (26-11-2015)

  35. Powrót do góry    #2319
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    To była szydera z mojej strony Pepe przystał na propozycję obniżki, ponoć Dudki początkowo nie. Dla mnie i tak ostatni prawdziwy wychowanek, taki czysty, nie biznesowy to Ś.P. Kurmanek. Pepe pracuje bardzo pozytywnie na to. Dudi też ma szansę. Moje prywatne zdanie.
    Ale ja poważnie pisałem, że Dudki zgodziły się jechać za mniejsze dudki

    Trzon drużyny mamy. Dodatkowo, jest jeszcze Walas w odwodzie. Może Dowhanowi uda się go przekonać, że Shrek nie jest taki straszny
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  36. Powrót do góry    #2320
    Ekspert Awatar KrisKiller
    Dołączył
    20-03-2003
    Postów
    3,405
    Kliknij i podziękuj
    517
    Podziękowania: 948 w 511 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta

    ...i tylko znowu nie pojadę do Krosna... a trochę już miałem nadzieję...
    No coz, skoro Mahomet nie chce przysc do gory, to gora bedzie musiala pofatygowac sie do Mahometa..
    Trzeba bedzie awansowac do ekstraligi

  37. Powrót do góry    #2321
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,895
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Trójca zgodziła się jechać za mniej, Falubaz jest na czysto to raczej uda się zbudować paczke, która pozwoli powalczyć z bogaczami tej ligi.

    Toruń buduje pake za 6 baniek, to dlaczego Falubaz by nie miał takowej zbudować?


    Niektórzy piszą takie bzdety o kredytach, bankrutach , jakby Falubaz miał budować skład na przyszły sezon z pożyczki bankowej, a w kasie (budżecie na przyszły sezon) miał 0 zł.
    Budżet klubu przez ostatnie lata oscylował w granicach 10-12 baniek, to teraz chyba możliwe jest zbudowanie całkiem mocnej ekipy za 6-7?!

    Paru grajków na rynku też jest. Jeden to się błąka i szuka klubu, w którym mógłby jezdzić nawet za pół ceny.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 25-11-2015 o 22:49
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  38. Powrót do góry    #2322
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,221
    Kliknij i podziękuj
    6,203
    Podziękowania: 2,002 w 1,233 postach
    Bierzemy wszystkich, którzy są wolni i jedziemy po złoto. Zmarzlik chyba jeszcze aneksu w Gorzowie nie podpisał.

  39. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kapitan bomba za jego przydatny post!

    t_zg (25-11-2015)

  40. Powrót do góry    #2323
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    11-12-2012
    Postów
    7,044
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    No i stalo sie co przewidywalem. Teraz za to sie zacznie telenovela z kim oni nie rozmawiaja,kto tam nie wyladuje. Jak te trzy firmy zmienily oblicze klubu itd. Ciekawe jak szybko Bula bedzie chcial wyciagnac ta mamone z klubu, pewnie jeszcze z nawiazka..

  41. Powrót do góry    #2324
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    SFP



    Moja piekarnia mówi, że się dogadali. Patryk dalej z mychą na klacie

    Jak to fajnie znowu zaczyna wszystko się układać.


    Dziwne w Lesznie też się dogadali hmmm

  42. Powrót do góry    #2325
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    powiem tak czytam i sie ciesze ze moto myszy uratowane naprawde i szczerze... ale jak sie nie ktorych czytam odnosnie skladu itd.. no to tylko mam nadzieje ze nowym wlascielom falubazu nie odwali jak wiekszosci was ? bo za rok o tej porze wam juz nic nie pomoze.. i nie bedzie co zbierac!!!!! i obym sie mylil!!!!
    pyra

  43. Powrót do góry    #2326
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Dziwne w Lesznie też się dogadali hmmm
    Patryk dogadał się z Lesznem , za pięć dwunasta powie Wam że jednak nastąpił błąd w obliczeniach i zostanie w Falubazie a Wy zostanie z numerem tel do Strzelca Adama .Czego tu nie rozumiesz ?

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    t_zg (25-11-2015)

  45. Powrót do góry    #2327
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,722
    Kliknij i podziękuj
    4,012
    Podziękowania: 1,604 w 1,041 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Patryk dogadał się z Lesznem , za pięć dwunasta powie Wam że jednak nastąpił błąd w obliczeniach i zostanie w Falubazie a Wy zostanie z numerem tel do Strzelca Adama .Czego tu nie rozumiesz ?



    Strzelec ma być Jokerem w talii zlomiarza także ten tego.......

  46. Powrót do góry    #2328
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Patryk dogadał się z Lesznem , za pięć dwunasta powie Wam że jednak nastąpił błąd w obliczeniach i zostanie w Falubazie a Wy zostanie z numerem tel do Strzelca Adama .Czego tu nie rozumiesz ?
    ale wy...
    pyra

  47. Powrót do góry    #2329
    Stały bywalec Awatar terrax
    Dołączył
    05-11-2008
    Postów
    908
    Kliknij i podziękuj
    166
    Podziękowania: 128 w 67 postach
    Gratulacje i ufff chciałoby się powiedzieć.
    Na szczęście wszystko się udało tym razem, miejmy nadzieję że ta sytuacja czegoś nauczy Dowhana.
    Liga znów będzie z dreszczykiem emocji w przyszłym roku i tak trzymać.
    P.s szacun dla Roberta D dał radę

  48. Powrót do góry    #2330
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Strzelec ma być Jokerem w talii zlomiarza także ten tego.......
    bzdurzycie
    pyra

  49. Powrót do góry    #2331
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    No i stalo sie co przewidywalem. Teraz za to sie zacznie telenovela z kim oni nie rozmawiaja,kto tam nie wyladuje. Jak te trzy firmy zmienily oblicze klubu itd. Ciekawe jak szybko Bula bedzie chcial wyciagnac ta mamone z klubu, pewnie jeszcze z nawiazka..
    Panowie Bieńskowski i Tymczyszyn to nie byle ziutki, którym dało się wcisnąć kit, żeby zasypali długi. Wg mnie akurat finanse klubu będą dobrze pilnowane i nikt nie pozwoli sobie, żeby ktoś tam sobie bez pytania skubał po 30 tysiaków miesięcznie.

  50. Powrót do góry    #2332
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,558
    Kliknij i podziękuj
    1,697
    Podziękowania: 4,349 w 3,137 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Strzelec ma być Jokerem w talii zlomiarza także ten tego.......
    Czyli co chcesz nam powiedzieć ? Że nie stać was już na Strzelca ?

    To o czym wy z tymi Pawlickimi tam, gadacie ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  51. Powrót do góry    #2333
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,391
    Kliknij i podziękuj
    2,622
    Podziękowania: 3,623 w 2,147 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    powiem tak czytam i sie ciesze ze moto myszy uratowane naprawde i szczerze... ale jak sie nie ktorych czytam odnosnie skladu itd.. no to tylko mam nadzieje ze nowym wlascielom falubazu nie odwali jak wiekszosci was ? bo za rok o tej porze wam juz nic nie pomoze.. i nie bedzie co zbierac!!!!! i obym sie mylil!!!!

    Dużo naszych wpisów odnośnie składu jest troche pół żartem pół serio. Wydaje mi się, że dorzucą do składu 1 bardzo mocne nazwisko za AJ i tyle.

  52. Powrót do góry    #2334
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez pyra Zobacz posta
    ale wy...
    Oj tam

  53. Powrót do góry    #2335
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    24-06-2002
    Postów
    7,342
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 1,404 w 890 postach
    Cytat Zamieszczone przez MoherPower Zobacz posta
    Szkielet to miał nam wypaść z szafy.
    Ale w końcu okazał się fajną laską z cyckami - całkiem zresztą żywą

    ...i tylko znowu nie pojadę do Krosna... a trochę już miałem nadzieję...

    cycki można sobie dokleić, ważne to co w gaciach.są tacy co mówią, że podobno można się naciąć.

    Sparta ma jeździć w Krośnie.
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  54. Powrót do góry    #2336
    Zaawansowany Awatar pyra
    Dołączył
    08-01-2003
    Postów
    1,807
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 218 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli co chcesz nam powiedzieć ? Że nie stać was już na Strzelca ?

    To o czym wy z tymi Pawlickimi tam, gadacie ?

    o ile mariusz juz zaczyna kozaczyc... i to tylko nie tylko tu....
    Ostatnio edytowane przez pyra ; 25-11-2015 o 23:10
    pyra

  55. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi pyra za jego przydatny post!

    never_mind (26-11-2015)

  56. Powrót do góry    #2337
    Użytkownik Awatar RaDar
    Dołączył
    21-12-2012
    Postów
    437
    Kliknij i podziękuj
    40
    Podziękowania: 40 w 25 postach
    Wszystko pieknie, szacunek dla moznych, ktorzy wylozyli swoje pieniadze aby urtowac klub. Zastanawia mnie jedno. Jak czuja sie zawodnicy, ktorzy zgodzili sie na obnizke, jednoczesnie majac przekonanie, ze klub naprawde nie ma na dana chwile przyszlosci, no piszac w trzech slowach: nie jest dobrze. Bylo nie bylo- nie wnikam, choc wielu tutaj twierdzi, ze moglo tak byc, ze klub czekal z dobra nowina wiedzac od dawna, "ze bedzie dobrze". Ja na miejscu zawodnika przynajmniej bym sie zastanowil? Wyobrazmy sobie teraz, ze klub kupuje Kildemanda. Pajak wskakuje na miejsce AJ, zostaje Walas z Hampelem, i Dudi podpisuje kontrakt. Noo, glowny faworyt do zlota. Podsumowujac: zawodnicy stracili, klub ma sie dobrze- happy end Jakby nie bylo, kto by z nas nie byl zuzlowcem, stracil by swoja nie mala kase, a procz zdrowia i pieknej zony to pozadany "lącznik". Wróc, stracili pieniadze, ale zyskali szacunek Prezesów ^, a w szczegolnie nas kibicow. Zeby nie bylo tak cudownie, nie wszystkich.

  57. Powrót do góry    #2338
    Ekspert
    Dołączył
    12-04-2006
    Postów
    3,553
    Kliknij i podziękuj
    190
    Podziękowania: 469 w 240 postach
    Cytat Zamieszczone przez RaDar Zobacz posta
    Zastanawia mnie jedno. Jak czuja sie zawodnicy, ktorzy zgodzili sie na obnizke
    Oni pewnie czują, że nadal mają więcej, niż gdyby się nie zgodzili i odeszli.

  58. Powrót do góry    #2339
    Użytkownik Awatar AdamZG
    Dołączył
    09-10-2009
    Postów
    264
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 26 w 19 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Normalnie szok, szok i niedowierzanie.
    Nie dosc ze uratowali Falubaz to jeszcze lige.
    Na podziękowania przyjedzie jeszcze czas

  59. Powrót do góry    #2340
    Użytkownik
    Dołączył
    03-02-2015
    Postów
    171
    Kliknij i podziękuj
    134
    Podziękowania: 43 w 30 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Teraz należało by zapytać, zatroskanych o nasz los, gorzowian jak tam ich kredyt?

    Dzięki za troskę ale wszystko w porządku. Troszczysz się o Staleczkę pewnie z wdzięczności do tej części kibiców co trzymali kciuki za was klub, aby nie było siary na cały żużlowy świat.

    Bardzo szczerzę gratuluję Dowhanowi, że rozegrał to jak prawdziwy pokerzysta. Wyrwał dodatkowy mln. z budżetu, wycisnął z pół bańki z zawodników i niemal ma dół zasypany.

    Nowi wspólnicy też niczego sobie, startujecie z niewielką górką + pozostali sponsorzy + bilety( na pewno droższe + spory głód sukcesu = sukces. Jednak tylko na razie .

    Jak nie będzie teraz niepotrzebnego szaleństwa to się uratujecie i za rok tysiące kibiców a Gorzowa nie będzie się musiało zamartwiać.

    Naszym (Staleczki) kredytem się nie martwcie, ani szczerze ani złośliwie. To sprawa naszego mądrego prezesa, który nie szaleje na rynku transferowym i dlatego za 2015 r klub wyszedł na mały plus, pomimo że nie byliśmy w play-off.

    Do zobaczenia na stadionach i niech wygra lepszy. Pozdrawiam.

  60. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi STALECZKA za jego przydatny post!

    Penhall (26-11-2015), Vilgefortz (26-11-2015), t_zg (26-11-2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •