Strona 51 z 231 PierwszyPierwszy ... 41495051525361101151 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 2,251 do 2,295 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #2251
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Mariusz jak zawsze, kombinuje dobrze, tylko ciut za głośno
    Tak czy owak, wejdziemy z przytupem...
    Ostatnio edytowane przez vsv ; 24-11-2015 o 21:25

  2. Powrót do góry    #2252
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Jesteśmy ponownie wśród żywych że tak rzucacie nazwiskami ?

  3. Powrót do góry    #2253
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Jesteśmy ponownie wśród żywych że tak rzucacie nazwiskami ?
    No właśnie. W tej ZG to albo "nie będzie nas w lidze" albo skład typu Hampel, Pepe, Dudi, Greg i Grisza
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  4. Powrót do góry    #2254
    Użytkownik
    Dołączył
    18-09-2013
    Postów
    455
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 78 w 56 postach
    Juz tak,info niebawem,Falubaz wciaz wsrod zywych, choc mial troche zimne nogi
    vicar-takiego skladu wykluczyc tez nie mozna, choc to by bylo juz jebn.. o sile atomu
    Ostatnio edytowane przez vsv ; 24-11-2015 o 21:37

  5. Powrót do góry    #2255
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Jesteśmy ponownie wśród żywych że tak rzucacie nazwiskami ?
    Kurde daj troche pofantazjować.
    Ostatnio żadnych dobrych informacji nie było to najwierniejsi psychofani sobie używali.

    Teraz jakieś tam światełko w tunelu jest, to wodza fantazji zaczyna się uwalniać.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  6. Powrót do góry    #2256
    Użytkownik Awatar Arm
    Dołączył
    12-05-2013
    Postów
    361
    Kliknij i podziękuj
    273
    Podziękowania: 85 w 48 postach
    Falubaz mistrz Polski 2016!!!

  7. Powrót do góry    #2257
    Zaawansowany Awatar Oracle
    Dołączył
    02-09-2012
    Postów
    1,837
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 615 w 317 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No właśnie. W tej ZG to albo "nie będzie nas w lidze" albo skład typu Hampel, Pepe, Dudi, Greg i Grisza
    Czyli znowu budżet z gumową granicą i myślenie typu "albo finał albo minus... no tutaj z 3 bańki". Przypominam, że to tylko sport. Tegoroczna sytuacja nic nie nauczyła chyba nikogo.
    Ja bym mocno sceptycznie podszedł do takiego, zaznaczam ewentualnego, zachowania klubu.

    Swoją drogą jak mieliby potem kasę na Griszę i Grega to ładnie zostaliby Hampel, Pepe i Dudi, którzy zgodzili się na obniżki.

  8. Powrót do góry    #2258
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Przecież Griszy nikt za pół ceny nie chce, to możnaby było go przygarnąć za 1/3
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  9. Powrót do góry    #2259
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Oracle Zobacz posta
    Czyli znowu budżet z gumową granicą i myślenie typu "albo finał albo minus... no tutaj z 3 bańki". Przypominam, że to tylko sport. Tegoroczna sytuacja nic nie nauczyła chyba nikogo.
    Ja bym mocno sceptycznie podszedł do takiego, zaznaczam ewentualnego, zachowania klubu.

    Swoją drogą jak mieliby potem kasę na Griszę i Grega to ładnie zostaliby Hampel, Pepe i Dudi, którzy zgodzili się na obniżki.
    No przecież wiedzą, ze w trójkę w SE nie pojadą, musi być pięciu seniorów. A jeśli będą to grajkowie lepszego kalibru to im lżej będzie, ponadto jest szansa na odjechanie więcej meczy. Więc w końcowym rozrachunku i zarobek może być większy.


    Scot FZG

    Jesteśmy ponownie wśród żywych że tak rzucacie nazwiskami ?
    Moim zdaniem cały czas byliśmy. Nie wierzę, że Dowhan na ostatnią chwilę ugadał się ze Stelmetem i kilkoma innymi firmami. To wszystko było zaaranżowane. Świadczyć mogą o tym zakulisowe rozmowy klubu z zawodnikami czy Cieślakiem. Jesli miałaby być bryndza totalna, mowa tu o upadku klubu, to nikt by sobie dupy nie zawracał Hampelami, Hancockami czy Cieślakami. Ale to tylko moja opinia
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #2260
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No właśnie. W tej ZG to albo "nie będzie nas w lidze" albo skład typu Hampel, Pepe, Dudi, Greg i Grisza
    A kto powiedział, że Falubazu "nie będzie w lidze"? Falubaz był, jest i będzie Nie zauważyłeś, że oprócz trzech osób na krzyż nikt nie histeryzuje od zakończenia sezonu, tylko wszyscy spokojnie czekają na przebieg wydarzeń, zapewne pewni pozytywnego zakończenia?
    Jak już przyjdzie co do czego to pośmiejemy się z osób o mentalności kierownika rodem z PRL, które zabrały się za rozliczanie klubu, a same żałowały kasę na bilet na Falubaz i oficjalnie chwaliły się tym na forum
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 24-11-2015 o 22:14 Powód: gramatyka

  11. Powrót do góry    #2261
    Zaawansowany Awatar Rif
    Dołączył
    10-04-2003
    Postów
    2,683
    Kliknij i podziękuj
    145
    Podziękowania: 789 w 447 postach
    [QUOTE=Mariusz;1725272]Coś ci się pomieszało. Zarząd nigdy nie zmuszał Dowhana w ich imieniu. Nie wiem gdzie to wyczytałeś, chyba u Termosa na TT ?

    To nie ty pisałeś?

    Nawet w kwestii Warda (osobiście ja byłem temu przeciwny) ludzie z klubu dzwonili do Dowhana aby ten go tutaj ściągnął. Decyzja była podejmowana kolegialnie. Teraz wychodzi na to, ze to Dowhan zawinił. Że to Dowhan był inicjatorem tego kontraktu. A on był tylko narzędziem.
    "Częstochowskie lwy nigdy nie spłacają swoich długów".

  12. Powrót do góry    #2262
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    [QUOTE=Rif;1725292]
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Coś ci się pomieszało. Zarząd nigdy nie zmuszał Dowhana w ich imieniu. Nie wiem gdzie to wyczytałeś, chyba u Termosa na TT ?

    To nie ty pisałeś?

    Nawet w kwestii Warda (osobiście ja byłem temu przeciwny) ludzie z klubu dzwonili do Dowhana aby ten go tutaj ściągnął. Decyzja była podejmowana kolegialnie. Teraz wychodzi na to, ze to Dowhan zawinił. Że to Dowhan był inicjatorem tego kontraktu. A on był tylko narzędziem.
    No ja, i gdzie tu widzisz zmuszanie kogokolwiek do czegokolwiek ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  13. Powrót do góry    #2263
    Stały bywalec Awatar chloroform
    Dołączył
    06-05-2008
    Postów
    937
    Kliknij i podziękuj
    487
    Podziękowania: 207 w 124 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    chloroform, akurat progorzowskie posty rusty'ego są pewnego rodzaju prowokacją. zrobiliście z niego wariata, a jemu ta konwencja pasuje, choć jest dla mnie jasne, że rusty nie przestał być wiernym kibicem falubazu i jest nim jak kiedyś. wystarczy nieco wysilić intelekt, by to dostrzec.

    krytyka, nieraz bezpardonowa i ostra, jest często wyrazem dużego przywiązania i troski o krytykowany obiekt, bardziej niż bezmyślne i bezkrytyczne klakierstwo. nie licytuj się ze mną, kto z nas jest lepszym kibicem, dopóki nie zrozumiesz, co mam czasem do przekazania.
    Daleki jestem od licytowania się kto jest lepszym kibicem, nie wiem po czym doszedłeś do takiego wniosku. Rozumiem krytykę, mi również mnóstwo rzeczy nie pasuje, ale są pewne granice przyzwoitości które zaczynasz przekraczać. Myślisz, że to co piszesz to bezpardonowa krytyka ocierająca się prowokację w trosce o dalsze losy klubu? W takim razie słabo ci wychodzi, bo twoje wpisy budzą jedynie niesmak i uśmiech politowania.

  14. Powrót do góry    #2264
    Ekspert
    Dołączył
    19-10-2011
    Postów
    10,488
    Kliknij i podziękuj
    677
    Podziękowania: 2,862 w 1,752 postach
    Cytat Zamieszczone przez Malin017 Zobacz posta
    Wszystko się zgadza - Hancock szuka sponsorów -
    - być może znajdzie ich w Zielonej Górze.
    Wolną kasę mają ci, którzy odeszli od Zengoty...

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kowjanko za jego przydatny post!

    j-rules (25-11-2015)

  16. Powrót do góry    #2265
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez kowjanko Zobacz posta
    Wolną kasę mają ci, którzy odeszli od Zengoty...

    Dziwnie byłoby ogladac Herbiego bez zadnych logo sponsorow na motorze i kevlarze. W koncu ci od Zengiego nie chca sie ujawniać.

  17. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Phenomenon (25-11-2015), j-rules (25-11-2015)

  18. Powrót do góry    #2266
    Zaawansowany
    Dołączył
    14-09-2013
    Postów
    2,659
    Kliknij i podziękuj
    280
    Podziękowania: 369 w 261 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    No właśnie. W tej ZG to albo "nie będzie nas w lidze" albo skład typu Hampel, Pepe, Dudi, Greg i Grisza
    vicar, co prawda Zielona to nie nasze podwórko, ale jeśli mówiąc Greg masz na myśli Walaska a nie Hancocka, to mam takie przeczucie że jeśli Falubaz wygrzebie się z kłopotów finansowych (a przynajmniej przesunie je w czasie, na ile to możliwe) to właśnie taki skład zaprezentują. Z kilku różnych powodów, ale pytanie czy ta piątka to rzeczywiście taka EMP (Ekipa Mocnego Pier*******a) jak wydaje się na papierze. Bo np. Hampel po kontuzji (poza tym pamiętamy jego spadki formy), Walasek młodszy nie będzie, itp. Aczkolwiek tak właśnie widziałbym zielonogórców w przyszłym sezonie (jeszcze do tego Pieszczek na juniorce, dający jakieś nadzieje).
    BKS Polonia Bydgoszcz

  19. Powrót do góry    #2267
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Bus STELMET'u widziany w Zielonej Górze. W dodatku biały. Czyżby to ten mityczny biały koń, zapowiadany przez Zmore ?

    P.S. Kierowca i pasazer mieli na sobie kamizelki z barwach Kennetha Bjerre ( członkowie jego teamu? )...to może też coś znaczyć.

  20. Powrót do góry    #2268
    Użytkownik
    Dołączył
    02-12-2013
    Postów
    71
    Kliknij i podziękuj
    82
    Podziękowania: 18 w 10 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    No ja osobiście cieszyłem się bardzo. Przede wszystkim miałem spore obawy aby cało odjechać ten mecz, po tym jak Hancockowi mało nogi nie urwało, na tej sławetnej już koleinie na I łuku. W rewanżu jednak, Stal dostała idealnie równy jak stół, tor przy W69. I tu już wyszły braki ekipy Palucha
    He, he ... oj falubaziaki, falubaziaki. Fajnie się z wami dyskutuje: co post to kolejne kłamstwo. Jaka ekipa Palucha? Przecież Paluch objął drużynę Stali dopiero na mecze z Apatorem w finale pocieszenia.

    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    ... co nie zmienia faktu, ze lgarstwo wychwycil.
    Wychwycić łgarstwo we wpisach falubaziaków to nic trudnego: gdy falubaziak wypowie dwa słowa to prawdy w tym tylko połowa ....
    Cała szopka z rzekomym bankructwem tylko to potwierdza.

  21. Powrót do góry    #2269
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Vilgefortz Zobacz posta
    He, he ... oj falubaziaki, falubaziaki. Fajnie się z wami dyskutuje: co post to kolejne kłamstwo. Jaka ekipa Palucha? Przecież Paluch objął drużynę Stali dopiero na mecze z Apatorem w finale pocieszenia.



    Wychwycić łgarstwo we wpisach falubaziaków to nic trudnego: gdy falubaziak wypowie dwa słowa to prawdy w tym tylko połowa ....
    Cała szopka z rzekomym bankructwem tylko to potwierdza.
    Jakoś do mojego wpisu się nie raczyłeś odnieść. Przerżnęliście półfinały przez głupotę trenera i pychę waszego prezia.

  22. Powrót do góry    #2270
    Ekspert Awatar kapitan bomba
    Dołączył
    05-11-2012
    Postów
    6,267
    Kliknij i podziękuj
    6,242
    Podziękowania: 2,007 w 1,238 postach
    Przerżnęli, bo byli ciency jak sik pająka, a do tego doszła nieudana dźwignia Pana Tomasz i wyszło jak wyszło

  23. Powrót do góry    #2271
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,126
    Kliknij i podziękuj
    6,524
    Podziękowania: 8,855 w 4,872 postach
    Skrzydlewski o Buniu:

    Jeśli ktoś obiecuje Falklandy zawodnikom, a później się z tego nie wywiązuje, to należy go nabić na pal
    i postawić na stadionie przed kibicami. Każdy taki człowiek powinien być odpowiedzialny i wiedzieć, na co go stać.

    Witold jak zwykle ostro i zwiezle.
    Nie wie jednak,ze w momencie jak Bunia
    wwoziliby na stadion w celu nabicia na pal,rzucilby sie w jego kierunku Strazak,nakryl helmem
    i krzyczac: Moj Ci On,zepsulby cala zabawe.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kingpin za jego przydatny post!

    młody_piernik (25-11-2015)

  25. Powrót do góry    #2272
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    Łódzki "łowca skór" moralistą ? To tylko w Polsce takie rzeczy.

  26. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    t_zg (25-11-2015)

  27. Powrót do góry    #2273
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Hahaha wlasnie chciałem to napisać Gość, który bierze udział w uśmiercaniu ludzi dla pieniędzy prawi o moralności no jeb**m. Skrzydlewski wygrał internety na dzisiaj

  28. Powrót do góry    #2274
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skrzydlewski o Buniu:

    Jeśli ktoś obiecuje Falklandy zawodnikom, a później się z tego nie wywiązuje, to należy go nabić na pal
    i postawić na stadionie przed kibicami. Każdy taki człowiek powinien być odpowiedzialny i wiedzieć, na co go stać.

    Witold jak zwykle ostro i zwiezle.
    Nie wie jednak,ze w momencie jak Bunia
    wwoziliby na stadion w celu nabicia na pal,rzucilby sie w jego kierunku Strazak,nakryl helmem
    i krzyczac: Moj Ci On,zepsulby cala zabawe.
    Jak pan Witold odchodził z żużla więcej razy niż Komarnicki z Dowhanem razem wzięci i się do tej pory nie wywiązał z tej obietnicy to jaki to by musiał być pal i czy taki jest ?

  29. Powrót do góry    #2275
    Zaawansowany Awatar unimil_to_run
    Dołączył
    05-04-2014
    Postów
    1,859
    Kliknij i podziękuj
    246
    Podziękowania: 363 w 210 postach
    Czepiacie się Skrzydlewskiego jak Hindus tramwaju. Nic złego w tym felietonie nie napisał. Podzielił się przemyśleniami(trafnymi) i tyle.
    Prawda jest taka, że to forum ze wszystkimi ideałami się tu wypowiadającymi (kingpiny,yozajany, energa itp) i ekspertami na każdym polu (90% stanu) w nauczaniu o etyce bije pana Witolda na głowę.
    Bandytą mogę być, nie politykiem.

  30. Powrót do góry    #2276
    Początkujący Awatar marconi
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    W związku z pojawiającymi się doniesieniami prasowymi na temat zaangażowania Stelmet S.A. w pomoc Zielonogórskiemu Klubowi Żużlowemu, informujemy, że Stanisław Bieńkowski wraz z Panem Zdzisławem Tymczyszynem oraz Robertem Dowhanem zdecydowali się na wprowadzenie nowej energii do klubu, który jest wizytówką Zielonej Góry i całego regionu.
    Celem, który determinuje podjęte działania jest rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu Falubazu Zielona Góra, poprzez utworzenie na nowo struktur ZKŻ SSA i i takie ukształtowanie organizacji wewnętrznej, aby umożliwić klubowi walkę o najwyższe cele sportowe.
    W w dniu 25.11.2015 firmy: Stelmet S.A, Dowhan Sp. z .o.o. oraz INTRA S.A. podjęły decyzję o równomiernym dokapitalizowaniu spółki w łącznej kwocie 1 950 000 PLN.
    Środki finansowe umożliwią przyszłym władzom nie tylko uzyskanie licencji na kolejne sezony Ekstraligi, ale także budowę składu, który pod wodzą nowego trenera, ma walczyć w rozgrywkach drużynowego mistrzostwa Polski.
    Zapewniamy, że nowy zarząd klubu zagwarantuje stabilizację i równowagę, co przeniesie się na sportowe sukcesy drużyny Falubazu Zielona Góra.


    http://www.rtvlubuska.pl/aktualnosci...zowaniu_spolki


    Czy ktoś zacznie odszczekiwać?

  31. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi marconi za jego przydatny post!

    Falubaz (25-11-2015), chloroform (25-11-2015), kapitan bomba (25-11-2015), shelve (25-11-2015)

  32. Powrót do góry    #2277
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Stelmet + Intra = Grubo. To tyle w temacie.

    RD też w sumie "dotrzymał słowa" . Jakby nie było jego firma wyłożyła ok 650 tysiakow na spłatę zawodników. Brawo

    Smutny dzien dla Buszmena....
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 25-11-2015 o 18:31

  33. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Falubaz (25-11-2015), kapitan bomba (25-11-2015)

  34. Powrót do góry    #2278
    Ekspert Awatar Penhall
    Dołączył
    29-05-2013
    Postów
    6,878
    Kliknij i podziękuj
    1,061
    Podziękowania: 1,660 w 990 postach
    No i gitara Oby sie jeszcze rzeszowskiej Stali ułożyło.

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Penhall za jego przydatny post!

    Nigel (25-11-2015)

  36. Powrót do góry    #2279
    Ekspert Awatar lego
    Dołączył
    19-07-2004
    Postów
    7,816
    Kliknij i podziękuj
    2,863
    Podziękowania: 2,451 w 1,294 postach
    nie no pełne zaskoczenie

    W Lesznie panicznie szukają trzech baniek dla klanu Pomożecie?
    DUMNI PO ZWYCIĘSTWIE, WIERNI PO PORAŻCE

  37. Powrót do góry    #2280
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez marconi Zobacz posta
    W związku z pojawiającymi się doniesieniami prasowymi na temat zaangażowania Stelmet S.A. w pomoc Zielonogórskiemu Klubowi Żużlowemu, informujemy, że Stanisław Bieńkowski wraz z Panem Zdzisławem Tymczyszynem oraz Robertem Dowhanem zdecydowali się na wprowadzenie nowej energii do klubu, który jest wizytówką Zielonej Góry i całego regionu.
    Celem, który determinuje podjęte działania jest rozpoczęcie nowego rozdziału w życiu Falubazu Zielona Góra, poprzez utworzenie na nowo struktur ZKŻ SSA i i takie ukształtowanie organizacji wewnętrznej, aby umożliwić klubowi walkę o najwyższe cele sportowe.
    W w dniu 25.11.2015 firmy: Stelmet S.A, Dowhan Sp. z .o.o. oraz INTRA S.A. podjęły decyzję o równomiernym dokapitalizowaniu spółki w łącznej kwocie 1 950 000 PLN.
    Środki finansowe umożliwią przyszłym władzom nie tylko uzyskanie licencji na kolejne sezony Ekstraligi, ale także budowę składu, który pod wodzą nowego trenera, ma walczyć w rozgrywkach drużynowego mistrzostwa Polski.
    Zapewniamy, że nowy zarząd klubu zagwarantuje stabilizację i równowagę, co przeniesie się na sportowe sukcesy drużyny Falubazu Zielona Góra.


    http://www.rtvlubuska.pl/aktualnosci...zowaniu_spolki


    Czy ktoś zacznie odszczekiwać?
    Ja mogę pierwszy bo jeszcze kilkanaście dni temu byłem przekonany że to koniec .Wielkie dzięki dla wszystkich tych którzy uratowali ten klub i mam wielką nadzieję że za rok o tej porze nastroje w naszych szeregach będą zupełnie inne .TYLKO FALUBAZ

  38. Powrót do góry    #2281
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,784
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    No na dług jest teraz jesCze dołożyć do utrzymania rzekomego poziomu sportowego

  39. Powrót do góry    #2282
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    No na dług jest teraz jesCze dołożyć do utrzymania rzekomego poziomu sportowego

    Z finansami tych firm jestem raczej o to spokojny. Oby tylko bez zakładania złota na szyje już w grudniu. Klub będzie po weekendzie na 0, co w porownaniu z zeszłym sezonem już jest o około bańki na plus, do tego miasto w przyszłym roku daje o 500 tyś więcej niż w poprzednich sezonach. Może być bogaty sezon dla Falubazu. Oby tego nie spieprzyć.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 25-11-2015 o 18:38

  40. Powrót do góry    #2283
    Ekspert Awatar Mefitzo
    Dołączył
    27-06-2012
    Postów
    5,795
    Kliknij i podziękuj
    302
    Podziękowania: 1,328 w 844 postach
    Cytat Zamieszczone przez lego Zobacz posta
    nie no pełne zaskoczenie

    W Lesznie panicznie szukają trzech baniek dla klanu Pomożecie?
    Dla kogo? Pawlickich już dawno w Lesznie nie ma.
    KS UNIA LESZNO
    1949 , 1950 , 1951 , 1952 , 1953 , 1954 , 1979 , 1980 , 1984 , 1987 , 1988 , 1989 , 2007 , 2010 , 2015 , 2017
    KRÓL JEST JEDEN Ukryta zawartość

  41. Powrót do góry    #2284
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,795
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,366 w 3,151 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    No na dług jest teraz jesCze dołożyć do utrzymania rzekomego poziomu sportowego
    Chyba niedokładnie przeczytałes komunikat:

    Środki finansowe umożliwią przyszłym władzom nie tylko uzyskanie licencji na kolejne sezony Ekstraligi, ale także budowę składu, który pod wodzą nowego trenera, ma walczyć w rozgrywkach drużynowego mistrzostwa Polski.
    Zapewniamy, że nowy zarząd klubu zagwarantuje stabilizację i równowagę, co przeniesie się na sportowe sukcesy drużyny Falubazu Zielona Góra.
    I nie wyzywać (Kolarz to głównie do Ciebie) mi tu więcej Dowhana. Wyłożył gość ze swojej kieszeni 650 tys. Czyli spory grosz.

    A Skrzydlewski niech już pisze następny felieton na SF, i niech nie mówi, że tylko on wykłada prywatną kasę.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  42. Powrót do góry    #2285
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I nie wyzywać (Kolarz to głównie do Ciebie) mi tu więcej Dowhana. Wyłożył gość ze swojej kieszeni 650 tys. Czyli spory grosz. .

    Wiemy wiemy Mariusz. Ty tez dostaniesz swoja zaległą transze za posty w piątek. Wierzyłeś do końca, dalej świadcząc swoje usługi pomimo zadłużenia ze strony klubu.

    Co do Dowhana to rzeczywiście mnei zaskoczył, bo musze przyznać ze nie wierzyłem, że wyłoży rzeczywiście swoje siano na ten bajzel.

  43. Powrót do góry    #2286
    Początkujący Awatar marconi
    Dołączył
    07-04-2008
    Postów
    47
    Kliknij i podziękuj
    39
    Podziękowania: 9 w 4 postach
    Ludzie...kiedyś dlatego Was pytałem czy umiecie grać w pokera. Wielu wylewało swoje flustracje a dobry biznes potrzebuje ciszy. Dla tych szczekających mam pocieszenie - wkrótce coś jeszcze się wydarzy. Noooooo..... będzie wycie . A teraz odszczekiwać, wiadomo kto...

  44. Powrót do góry    #2287
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    No to którego Grega witamy, Łaguta czy Herbi

    Jeden i drugi wiecznie usmiechniety.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  45. Powrót do góry    #2288
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    No to którego Grega witamy, Łaguta czy Herbi

    Jeden i drugi wiecznie usmiechniety.
    Podobno Bracia pluz Zmarzlik na juniorke. Podobno też trwają negocjacje z Buszmenem, co by robił od przyszłego sezonu dobry PR dla Falubazu na SB razem z Mariuszem. Mają jechać w jednej parze pomimo "niechęci". Coś jak Nicki z Gollobem niegdyś w Gorzowie. Tak BTW wyobrazacie sobie widok postów Mariusza z "lajkami" Buszmena, albo na odwrot ?

    Cytat Zamieszczone przez marconi Zobacz posta
    Ludzie...kiedyś dlatego Was pytałem czy umiecie grać w pokera

    No ale to Falubazowe pokerowe zagranie przed i w trakcie sezonu jednak było niewypałem. Bardzo dobrze, ze pomimo tego znalezli się ludzie, ktorzy ten blad chcieli naprawić.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 25-11-2015 o 18:52

  46. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    marconi (25-11-2015)

  47. Powrót do góry    #2289
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Teraz trochę inaczej wygląda odmówienie udziału firmie cinkciarz. Chłopaki za 300k chcieli rozdawać karty, a wejście do gry było jednak trochę droższe.
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  48. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi Falubaz za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (25-11-2015), ScotFZG (25-11-2015), chloroform (25-11-2015), marconi (25-11-2015), shelve (25-11-2015), t_zg (25-11-2015)

  49. Powrót do góry    #2290
    Zaawansowany Awatar chris8
    Dołączył
    30-08-2004
    Postów
    1,548
    Kliknij i podziękuj
    112
    Podziękowania: 132 w 81 postach
    Gratki za uratowanie klubu.
    Shelve witaj się z tym trzecim Gregiem... WALASKIEM

  50. Powrót do góry    #2291
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    To ponoć nie koniec dobrych informacji dla Falubazów !

    W piątek ma być konferencja prasowa na której Dowhan poinformuje, że w 2016 Klub będzie ,,do przodu''.
    To wszystko dzięki finałowi Ligi 2016, ,,na którym'' już dziś Senator buduje budżet i skład drużyny

  51. Już 4 użytkowników podziękowało forumowiczowi welna za jego przydatny post!

    kingpin (26-11-2015), młody_piernik (25-11-2015), never_mind (26-11-2015), vicar (25-11-2015)

  52. Powrót do góry    #2292
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Z finansami tych firm jestem raczej o to spokojny. Oby tylko bez zakładania złota na szyje już w grudniu. Klub będzie po weekendzie na 0, co w porownaniu z zeszłym sezonem już jest o około bańki na plus, do tego miasto w przyszłym roku daje o 500 tyś więcej niż w poprzednich sezonach. Może być bogaty sezon dla Falubazu. Oby tego nie spieprzyć.
    Otóż to kolego .Teraz osoby które kierują Falubazem muszą mieć słowa ''nie spie....ić tego '' napisane przed wejściem do klubu .To powinien być najważniejszy cel Falubazu na sezon 2016

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Chyba niedokładnie przeczytałes komunikat:



    I nie wyzywać (Kolarz to głównie do Ciebie) mi tu więcej Dowhana. Wyłożył gość ze swojej kieszeni 650 tys. Czyli spory grosz.

    A Skrzydlewski niech już pisze następny felieton na SF, i niech nie mówi, że tylko on wykłada prywatną kasę.
    Chcesz się założyć że za chwilę wpadnie tutaj kolarz i będzie przekonywał swoich słuchaczy głównie z Torunia że to nie Dowhana pieniądze ?

  53. Już 6 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    Kibic_2005 (25-11-2015), Mariusz (25-11-2015), chloroform (25-11-2015), kapitan bomba (25-11-2015), marconi (25-11-2015), t_zg (25-11-2015)

  54. Powrót do góry    #2293
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,914
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,165 w 2,083 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Teraz trochę inaczej wygląda odmówienie udziału firmie cinkciarz. Chłopaki za 300k chcieli rozdawać karty, a wejście do gry było jednak trochę droższe.
    A tak wielu znafców tego forum jechało tu po Falubazie, że jak to tak? Mają tyle długu i jeszcze sponsorom odmawiają?!
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  55. Powrót do góry    #2294
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,493
    Kliknij i podziękuj
    2,637
    Podziękowania: 3,661 w 2,169 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    A tak wielu znafców tego forum jechało tu po Falubazie, że jak to tak? Mają tyle długu i jeszcze sponsorom odmawiają?!

    Nie chodziło o to. Z cinkciarzem plus reszta sponsorów też by wyszli z długu, jednak pewnie Intra Stelmet i RD byli lepszą "ofertą" . Domyslam sie, ze z klubem w ten sposob pozostanie rownież ekantor, w dosyc duzym wsparciem.

  56. Powrót do góry    #2295
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Cytat Zamieszczone przez welna Zobacz posta
    To ponoć nie koniec dobrych informacji dla Falubazów !

    W piątek ma być konferencja prasowa na której Dowhan poinformuje, że w 2016 Klub będzie ,,do przodu''.
    To wszystko dzięki finałowi Ligi 2016, ,,na którym'' już dziś Senator buduje budżet i skład drużyny
    Ale musisz przyznać że finał Jedynej z Falubazem , zrobił by dobrze takim jak Ty i takim jak Ja

  57. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi ScotFZG za jego przydatny post!

    marconi (25-11-2015), welna (25-11-2015)

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •