Strona 230 z 231 PierwszyPierwszy ... 130180220228229230231 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 10,306 do 10,350 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #10306
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Ty jestes pijany czy goraczke masz?

    Sklad oczywiscie bedzie sporo slabszy niz rok temu jesli zamiast juniora ze srednia wyjazdowa 1.725 bedzie Niedzwiedz, czyli drugi najgorszy podstawowy junior ligi, a sklad seniorski sie nie zmieni. No ale ty przeciez myslisz, ze Hampel to dalej czolowka ligi i zrobi 2,5, wiec szkoda strzepic ryja.
    No tak, bo Gorzów czy Toruń to wcale się nie osłabią na juniorce. Szczególnie Gorzów gdzie za Zmarzlika wejdzie jakiś random junior, który nawet z Niedźwiedziem nie będzie sobie radził. Faktycznie szkoda strzepic ryja...na ciebie. Tylko który to już raz i czy kogoś to jeszcze dziwi ?

  2. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Pain za jego przydatny post!

    alexbart (09-10-2016)

  3. Powrót do góry    #10307
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    przepraszam przepraszam przepraszam
    Mi od razu kac przeszedł. Wczoraj piłem na smutno i to nie jest fajne. Czasem lepiej nic nie wiedzieć i wtedy człowiekowi lżej

  4. Powrót do góry    #10308
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Mi od razu kac przeszedł. Wczoraj piłem na smutno i to nie jest fajne. Czasem lepiej nic nie wiedzieć i wtedy człowiekowi lżej
    Miałem pytać czy już wytrzeżwiałeś.
    Jeszcze wczoraj straszyłeś tu Patrykiem na Zawarciu, dziś już widać przyszło otrzeżwienie i czarne wizje poszły w las.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  5. Powrót do góry    #10309
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez shelve Zobacz posta
    Miałem pytać czy już wytrzeżwiałeś.
    Jeszcze wczoraj straszyłeś tu Patrykiem na Zawarciu, dziś już widać przyszło otrzeżwienie.
    Przyszło ale nie u mnie

  6. Powrót do góry    #10310
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Przyszło ale nie u mnie
    Na szczęscie mamy teraz łebskiego Prezesa, który potrafił to rozegrać po mistrzowsku.
    Jeszcze wczoraj była grożba, że Dudi odleci, a tu strzał taki, że zostaje i to na dwa lata i jeszcze Jarek na dokładke.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  7. Powrót do góry    #10311
    Stały bywalec
    Dołączył
    04-05-2008
    Postów
    1,189
    Kliknij i podziękuj
    21
    Podziękowania: 229 w 153 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    No tak, bo Gorzów czy Toruń to wcale się nie osłabią na juniorce. Szczególnie Gorzów gdzie za Zmarzlika wejdzie jakiś random junior, który nawet z Niedźwiedziem nie będzie sobie radził. Faktycznie szkoda strzepic ryja...na ciebie. Tylko który to już raz i czy kogoś to jeszcze dziwi ?
    Juniorka slabsza, seniorka mocniejsza. Juniorka slabsza, seniorka taka sama. Prawie to samo, tak jak prawie Falubaz wszedl do finalu.

    Dwoch zawodnikow po kontuzjach, jeden w GP, gdzie juz raz zaprezentowal, co po takich zawodach potrafi, a tu ktos pisze, ze murowany faworty do zlota niezaleznie od skladu innych druzyn. Szkoda slow nawet.

  8. Powrót do góry    #10312
    Użytkownik
    Dołączył
    25-07-2013
    Postów
    340
    Kliknij i podziękuj
    15
    Podziękowania: 122 w 63 postach
    Wskazywanie faworytów na tym etapie mija się z celem. Niewątpliwym atutem tego składu jest trzech mocnych Polskich Seniorów, znalezienie zawodnika z zagranicy który zgodzi się być tym oczekującym jest o wiele prostsze( chyba że wejdzie w życie przepis o startowaniu w Max. 2 ligach).

    Odnośnie juniorów to z pewnością zaczną wypływać zupełnie nowe nazwiska, profity będzie zbierał ten kto ma szeroką ławkę młodych zawodników czyli Leszno i Gorzów.

  9. Powrót do góry    #10313
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez NaveoN Zobacz posta
    Juniorka slabsza, seniorka mocniejsza. Juniorka slabsza, seniorka taka sama. Prawie to samo, tak jak prawie Falubaz wszedl do finalu.

    Dwoch zawodnikow po kontuzjach, jeden w GP, gdzie juz raz zaprezentowal, co po takich zawodach potrafi, a tu ktos pisze, ze murowany faworty do zlota niezaleznie od skladu innych druzyn. Szkoda slow nawet.
    Nie wiem kto tam jest faworytem do złota. Ale wiem, ze Falubaz zachowując skład seniorski, bedzie mocniejszy od Stali w sytuacji kiedy Stal traci Zmarzlika jako juniora. A już na pewno, na teraz, Stal jest słabsza mając w zasadzie tylko, póki co, z seniorów, Zmarzlika i KK. Jak ogłosicie pozostałą trójke seniorów, to wtedy można będzie na papierze porównać siłę obu drużyn. Nie prędzej.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  10. Powrót do góry    #10314
    Ekspert Awatar wookie1982
    Dołączył
    18-09-2004
    Postów
    3,607
    Kliknij i podziękuj
    12
    Podziękowania: 169 w 97 postach
    A gdyby tak jeszcze Zengota doszedł (nie wiem czy w ogóle jest taka opcja)...? Z drugiej strony Karpov też pokazał się z dobrej strony i zasłużył na miejsce w składzie. Co myślicie?

  11. Powrót do góry    #10315
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    A gdyby tak jeszcze Zengota doszedł (nie wiem czy w ogóle jest taka opcja)...? Z drugiej strony Karpov też pokazał się z dobrej strony i zasłużył na miejsce w składzie. Co myślicie?
    Kontrakt Dudka + Hampela, to już sporo.
    Na Zengote nie ma już kasy, bo trzeba by było jednak się troche policytować.

    Może za rok, dwa ...

    Nam teraz potrzebny jakiś grajek do walki o skład z Karpikiem.
    Trzeba takowego upolować.
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  12. Powrót do góry    #10316
    Zaawansowany
    Dołączył
    01-02-2014
    Postów
    1,745
    Kliknij i podziękuj
    252
    Podziękowania: 827 w 404 postach
    Nie chcę usprawiedliwiać mojego monopolowego ale Patryk podczas wywiadu powiedział że miał bardzo dobrą ofertę z Leszna .To tak na moją obronę

  13. Powrót do góry    #10317
    Ekspert Awatar Reptile
    Dołączył
    23-01-2007
    Postów
    3,260
    Kliknij i podziękuj
    114
    Podziękowania: 605 w 318 postach
    Cytat Zamieszczone przez wookie1982 Zobacz posta
    A gdyby tak jeszcze Zengota doszedł (nie wiem czy w ogóle jest taka opcja)...? Z drugiej strony Karpov też pokazał się z dobrej strony i zasłużył na miejsce w składzie. Co myślicie?
    Nie ma opcji. Raz, że nasze DDP + Hampel nie będą jeździć za grosze. Dwa, Zengota już raz uciekł z tego klubu w obawie przed walką o skład, więc wątpię by teraz się na to zgodził skoro w Lesznie ma pewne miejsce w składzie. Jeśli ktoś dojdzie to podejrzewam, że jakiś zagraniczny, młody talent, który będzie miał szanse powalczyć o skład z Karpovem. Po podpisaniu Hampela Polaków FZG ma już w składzie 5 dlatego kontraktowanie kolejnego jest raczej wątpliwe (chyba, że jakiś junior, ale też zbytnio nie ma kogo).
    TeamLindgren

  14. Powrót do góry    #10318
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    yeeeeeee!
    git majonez
    .
    .
    a wczoraj jak przeczytałem ostatnie kilka dni wątku i "zapewnienia" że Patryk to już byk, to o mały włos nie odesłałem biletów z meczu Polska-Reszta Świata
    .
    .
    bilety zostają, a ja już czekam na nowy sezon.
    .
    .
    Nie zabawię się w proroka, nawet gdy całą reszta drużyn dogra składy, a to dlatego, ze dwa lata temu byliśmy murowanymi kandydatami do finału [a nawet złota] a wiadomo, że nie awansowaliśmy nawet do PO. W tym sporcie kolosalne znaczenie ma trochę szczęścia, a tego się nie zaplanuje.

  15. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi dillinger za jego przydatny post!

    Staleczka 2 (09-10-2016)

  16. Powrót do góry    #10319
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Nie chcę usprawiedliwiać mojego monopolowego ale Patryk podczas wywiadu powiedział że miał bardzo dobrą ofertę z Leszna .To tak na moją obronę
    Owszem info o Lesznie miales dobre ale jednoczesnie watpiles w Patryka czy oprze sie pokusie. Wychwalales przywiazanie Zmarzlika czy Protasa a w Dudka watplies. Tymczasem jest on jedynym seniorem zielonogorskim poki co, ktory nie zmienil nigdy barw klubowych. Wiecej wiary w ludzi.

  17. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi thengel za jego przydatny post!

    ScotFZG (09-10-2016)

  18. Powrót do góry    #10320
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,474
    Kliknij i podziękuj
    2,633
    Podziękowania: 3,651 w 2,164 postach
    A taka fajna ta dramaturgia byla. Jak co roku.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka

  19. Powrót do góry    #10321
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,095
    Kliknij i podziękuj
    6,518
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Gratulacje.
    Czyli juz mamy pierwsza druzyne na dwumecz o braz.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  20. Powrót do góry    #10322
    Ekspert Awatar thengel
    Dołączył
    23-05-2003
    Postów
    4,322
    Kliknij i podziękuj
    525
    Podziękowania: 939 w 479 postach
    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Gratulacje.
    Czyli juz mamy pierwsza druzyne na dwumecz o braz.
    https://www.youtube.com/watch?v=d-W7-lQjjkA

  21. Powrót do góry    #10323
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Nie wiem kto tam jest faworytem do złota. Ale wiem, ze Falubaz zachowując skład seniorski, bedzie mocniejszy od Stali w sytuacji kiedy Stal traci Zmarzlika jako juniora. A już na pewno, na teraz, Stal jest słabsza mając w zasadzie tylko, póki co, z seniorów, Zmarzlika i KK. Jak ogłosicie pozostałą trójke seniorów, to wtedy można będzie na papierze porównać siłę obu drużyn. Nie prędzej.

    Mariusz, Ty jesteś jednak wesoły człowiek - gdzie pójdziesz tam się z Ciebie śmieją!!!

    W jednym poście sam sobie zaprzeczasz, w jednym zdaniu piszesz:
    "...Ale wiem, ze Falubaz zachowując skład seniorski, bedzie mocniejszy od Stali w sytuacji kiedy Stal traci Zmarzlika jako juniora..."

    by za chwilę napisać:
    "....Jak ogłosicie pozostałą trójke seniorów, to wtedy można będzie na papierze porównać siłę obu drużyn. Nie prędzej...." - Ty już porównałeś w poprzednim zdaniu.

    No to porównaj skład Falubazu z prawdopodobnym składem Stali (info z mojego wawrzyniaka)

    1. K.K.
    2. B.Z.
    3. PUK
    4. LEBIEDEW
    5. M.V.
    6. KARCZMARZ
    7. KACZMAREK
    Ukryta zawartość 1969, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1983, 2014, 2016
    1964, 1965, 1966, 1968, 1971, 1974, 1979, 1981, 1984, 1992, 1997, 2012, 2018Ukryta zawartość 1982, 1987, 2000, 2011, 2017




  22. Powrót do góry    #10324
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach

    Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

    No offence Krystyn, ale jak dla mnie to Falubaz mocniejszy.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  23. Powrót do góry    #10325
    Zaawansowany
    Dołączył
    16-09-2016
    Postów
    2,173
    Kliknij i podziękuj
    91
    Podziękowania: 281 w 192 postach
    Cytat Zamieszczone przez krystyn Zobacz posta
    Mariusz, Ty jesteś jednak wesoły człowiek - gdzie pójdziesz tam się z Ciebie śmieją!!!

    W jednym poście sam sobie zaprzeczasz, w jednym zdaniu piszesz:
    "...Ale wiem, ze Falubaz zachowując skład seniorski, bedzie mocniejszy od Stali w sytuacji kiedy Stal traci Zmarzlika jako juniora..."

    by za chwilę napisać:
    "....Jak ogłosicie pozostałą trójke seniorów, to wtedy można będzie na papierze porównać siłę obu drużyn. Nie prędzej...." - Ty już porównałeś w poprzednim zdaniu.

    No to porównaj skład Falubazu z prawdopodobnym składem Stali (info z mojego wawrzyniaka)

    1. K.K.
    2. B.Z.
    3. PUK
    4. LEBIEDEW
    5. M.V.
    6. KARCZMARZ
    7. KACZMAREK

    Grubo. "prawdopodobny skład?"

    Prawdopodobny skład Torunia :
    1. Holder
    2. Kołodziej
    3. Hancock
    4. Przedpełski
    5. Woffinden
    6. Drabik
    7. Kubera.

    Info z piekarni obok. Można porównać siłę.
    Skład jest tylko prawdopodobny, i rzecz jasna może się zmienić do jutra nawet, ale na dzisiaj taki jedzie na 100 % za rok.

  24. Powrót do góry    #10326
    Stały bywalec Awatar krystyn
    Dołączył
    04-11-2007
    Postów
    556
    Kliknij i podziękuj
    137
    Podziękowania: 64 w 29 postach
    Cytat Zamieszczone przez 1marcin60 Zobacz posta
    Grubo. "prawdopodobny skład?"

    Prawdopodobny skład Torunia :
    1. Holder
    2. Kołodziej
    3. Hancock
    4. Przedpełski
    5. Woffinden
    6. Drabik
    7. Kubera.

    Info z piekarni obok. Można porównać siłę.
    Skład jest tylko prawdopodobny, i rzecz jasna może się zmienić do jutra nawet, ale na dzisiaj taki jedzie na 100 % za rok.
    Czyli wszystko się zgadza.
    Toruń z Gorzowem o złoto Zielona z ??? o brąz😉

    Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka
    Ukryta zawartość 1969, 1973, 1975, 1976, 1977, 1978, 1983, 2014, 2016
    1964, 1965, 1966, 1968, 1971, 1974, 1979, 1981, 1984, 1992, 1997, 2012, 2018Ukryta zawartość 1982, 1987, 2000, 2011, 2017




  25. Powrót do góry    #10327
    Ekspert Awatar shelve
    Dołączył
    08-08-2008
    Postów
    14,913
    Kliknij i podziękuj
    1,906
    Podziękowania: 3,164 w 2,082 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    A taka fajna ta dramaturgia byla. Jak co roku.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Teraz podpis jest na dwa lata i troche szkoda, bo za rok okres transferowy bedzie uboższy o jedną telenowele.
    Jest jeszcze Zgarda, który też zawsze wojuje, ale to już nie ten kaliber co Dudi.
    Ostatnio edytowane przez shelve ; 09-10-2016 o 17:59
    Proszę pamiętać, że wyrażone przeze mnie zdanie obowiązuje tylko w dniu dzisiejszym i nie może być użyte przeciwko mnie w następnych dniach.

  26. Powrót do góry    #10328
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,520
    Kliknij i podziękuj
    2,529
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Cytat Zamieszczone przez ScotFZG Zobacz posta
    Nie chcę usprawiedliwiać mojego monopolowego ale Patryk podczas wywiadu powiedział że miał bardzo dobrą ofertę z Leszna .To tak na moją obronę
    Bo miał, już w połowie sezonu były ostre podchody, Unia dużo więcej oferowała, tak że nawet w Falubazie zaczęto na poważnie brać sytuację, że Patryka za rok nie będzie! Z tego co mi powiedziano to jednak nie sam Patryk ciągnął do zmiany, tylko otoczenie. Nie chce też nikogo atakować, ani Sawka, ani Pani Honoraty, bo oni po prostu dbają o dobro syna i podchodzą do sportu trochę z chłodniejszą głową.
    Skończyło się dobrze i z tego należy się cieszyć.
    Ja bym jeszcze Lindgrena spróbował wcisnąć do składu
    Oby tylko składu juniorskiego już nie poszerzać!
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  27. Powrót do góry    #10329
    Początkujący Awatar Lukas_Scorpio
    Dołączył
    16-12-2009
    Postów
    24
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 6 w 3 postach
    Brawa dla p. Zdzisława, za transferowy "szach-mat" Chociaż szczerze powiem, że mam i tak duże wątpliwości co do Jarka (ale osoba Cieślaka robi "swoje"), ale skoro chce "podnieść rzuconą rękawicę" to pozostaje jemu życzyć udanego powrotu do jazdy. Jedynie, kogo trzeba pozyskać, to rezerwowego zawodnika. Ja już napisałem swoje propozycje, ale biorąc pod uwagę ostatnie "ruchy", to jestem za Lambertem. A pary powinny być bez zmian, tzn. Dudek - Hampel - Doyle - Karpow - Protasiewicz - Zgardziński (o ile zostanie, jeżeli nie "Zgarda" to albo A. Potoniec, albo "Burza") - Niedźwiedź.

    Jeszcze raz wielka brawa dla p. Zdzisława! Teraz pozostaje czekać na przyszły sezon!
    ŻUŻEL JEST SPOKO! Ukryta zawartość




  28. Powrót do góry    #10330
    Ekspert Awatar GABLEN
    Dołączył
    23-06-2002
    Postów
    7,389
    Kliknij i podziękuj
    18
    Podziękowania: 1,416 w 895 postach
    póki co to mamy skład który w tym roku zdobył brąz , wiec nie rozumiem z jakiego powodu ten zachwyt. Dudek i Protas pokazali w półfinale że nie są żadnymi pewniakami, tak jak Hampel.
    poza tym Dudek będzie miał w przyszłym sezonie trochę inne priorytety niż w tym roku.
    Karpov też pokazał że PO to nie jego poziom
    jeżeli Sparta wzmocni się jeszcze jakimś sensownym seniorem, to ze względu na przepaść na juniorce mogą mieć mocniejszą kamandę. a zostaje jeszcze Apator, Unia i Staluchna...
    UNA PALOMA BLANKA NIKT NIE POKONA KURMANKA !!!

    Tylko małe szwindle muszą być strzeżone.Wielkie trzymane są w sekrecie dzięki niedowierzaniu opinii publicznej.

  29. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi GABLEN za jego przydatny post!

    Eneasz (10-10-2016)

  30. Powrót do góry    #10331
    Stały bywalec
    Dołączył
    03-12-2009
    Postów
    1,158
    Kliknij i podziękuj
    64
    Podziękowania: 453 w 184 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    póki co to mamy skład który w tym roku zdobył brąz , wiec nie rozumiem z jakiego powodu ten zachwyt. Dudek i Protas pokazali w półfinale że nie są żadnymi pewniakami, tak jak Hampel.
    poza tym Dudek będzie miał w przyszłym sezonie trochę inne priorytety niż w tym roku.
    Karpov też pokazał że PO to nie jego poziom
    jeżeli Sparta wzmocni się jeszcze jakimś sensownym seniorem, to ze względu na przepaść na juniorce mogą mieć mocniejszą kamandę. a zostaje jeszcze Apator, Unia i Staluchna...

    Zgadzam się , dlatego przydałoby się jeszcze pier...cie coś w stylu Iversen . Rekompensata niepewnych juniorów i wciąż stabilny skład w razie urazów . Ten numer jednak chyba nie przejdzie , bo sakiewka nie pozwala. Myślę że jednak takiego np . Bjerre czy Madsena ( Cieślak ) panowie prezesi by naskrobali .
    TYLKO FALUBAZ

  31. Powrót do góry    #10332
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Jeszcze PUK? To w 10 bańkach byśmy się nie zamknęli. Obawiam sie że przy takim kwartecie na kontrakcie to cieżko będzie namówić kogoś takiego jak PUK czy Lindgren.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  32. Powrót do góry    #10333
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,750
    Kliknij i podziękuj
    532
    Podziękowania: 2,113 w 1,471 postach
    Cytat Zamieszczone przez GABLEN Zobacz posta
    póki co to mamy skład który w tym roku zdobył brąz , wiec nie rozumiem z jakiego powodu ten zachwyt. Dudek i Protas pokazali w półfinale że nie są żadnymi pewniakami, tak jak Hampel.
    poza tym Dudek będzie miał w przyszłym sezonie trochę inne priorytety niż w tym roku.
    Karpov też pokazał że PO to nie jego poziom
    jeżeli Sparta wzmocni się jeszcze jakimś sensownym seniorem, to ze względu na przepaść na juniorce mogą mieć mocniejszą kamandę. a zostaje jeszcze Apator, Unia i Staluchna...
    Nie całkiem ten sam skład, który zrobił brąz. Drużyna wyraźnie słabsza, poprzez brak silnego juniora KP. Skuteczny momentami junior jest nie do zastąpienia. Inna sprawa, że inne kluby poza Spartą, obecnie nie wyglądają dużo lepiej, a nawet niektórzy słabiej.
    Osłabić się możemy poprzez starty PD w SGP, już w tym roku PD pokazał, że ważne turnieje mają na niego wielki wpływ.
    Zrekompensować w jakiejś części te problemy może JH, stać go na pewno na więcej niż w tym roku, zobaczymy.
    Mimo podpisanych kontraktów, to nie wiadomo w jakim składzie pojedziemy, znając nasze "szczęście" może być różnie. Ten rok był niby spokojniejszy, zabrakło w zespole "jedynie" Larsena i JH pojechał ok. 4 miesiące później niż zakładaliśmy. Ale to i tak jedne z większych tegorocznych problemów ze składem w SE.
    Inne teamy, no cóż, będziemy szacować szansę jak będą znane składy. Aby Toruń i Gorzów utrzymał swoją siłę, muszą nieco wzmocnić skład seniorski, Zimny i Przedpełski będą niezastąpieni.

  33. Powrót do góry    #10334
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Jeszcze PUK? To w 10 bańkach byśmy się nie zamknęli. Obawiam sie że przy takim kwartecie na kontrakcie to cieżko będzie namówić kogoś takiego jak PUK czy Lindgren.


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    To jakie wy tam macie kontrakty ?

    Doyle 1,5 mln bo swietny sezon
    Dudek 1,3 mln
    Protas 1,3 mln
    Hampel 1 mln to i tak duzo jak za goscia ze srednia 1,5
    Karpov 0,6 mln
    Zgardzinski 0,3
    Niedzwiedz 0,3

    Budzet zawodniczy na oko 6,3 mln plus minus

  34. Powrót do góry    #10335
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Na jakąś petarde nie ma już szans chyba że w lesie za W69 znajdą ropę. Już w tym roku zabrakło pół bańki do zamknięcia budżetu mimo tego że Hampel prawie cały sezon nie obciazał budżetu. Dodatkowo Dudek czy Doyle też są wezmą więcej niż w tym roku a odpada jedynie kontrakt Pieszczka.

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

  35. Powrót do góry    #10336
    Użytkownik
    Dołączył
    28-10-2013
    Postów
    185
    Kliknij i podziękuj
    42
    Podziękowania: 32 w 25 postach
    A jak wygląda sprawa z K.Larsenem ?
    Rehabilituje się ?
    Będzie jeździł ?

  36. Powrót do góry    #10337
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Rezerwowych seniorów i dodatkowego juniora wybierze trener Marek.

  37. Powrót do góry    #10338
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Spitt22:

    No trochę to zaniżyłeś szczególnie jeśli chodzi o JH (musiałby pojechać straszną padlinę). Poza tym wydatki zawodnicze to nie jest 100 % budżetu klubu. Zresztą żeby przyszedł np. PUK przy tak silnym składzie seniorów jaki już mamy, to trzeba mu zaproponować naprawdę dobry kontrakt. Czyli to byłby wydatek takich dwóch Karpovów.

  38. Powrót do góry    #10339
    Zaawansowany Awatar Nigel
    Dołączył
    11-12-2007
    Postów
    2,724
    Kliknij i podziękuj
    2,019
    Podziękowania: 783 w 480 postach
    Cytat Zamieszczone przez xmanagerx Zobacz posta
    Zgadzam się , dlatego przydałoby się jeszcze pier...cie coś w stylu Iversen . Rekompensata niepewnych juniorów i wciąż stabilny skład w razie urazów . Ten numer jednak chyba nie przejdzie , bo sakiewka nie pozwala. Myślę że jednak takiego np . Bjerre czy Madsena ( Cieślak ) panowie prezesi by naskrobali .
    Noooo z tym PUKiem to już ładnie odleciałeś, zresztą Bjerre lub Madsen też raczej kontraktu na poziomie Karpova nie podpiszą. Chociaż z drugiej strony zawsze można wirtualne 3 bańki za złoto dopisać do budżetu i jeszcze Pedersena dołożyć ... na rezerwę
    Każda prawda przechodzi przez trzy etapy: najpierw jest wyśmiewana, potem zaprzeczana, a na końcu uważana za oczywistą. A.Schopenhauer
    Ceterum censeo Lex et Iustitia esse delendarum
    Конфедерация! Иди на хуй!

  39. Powrót do góry    #10340
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Prezes Tymczyszyn miał być tym rozsądnym trzymającym finanse w ryzach, a wygląda na to, że się chłopina wkręcił w ten cały żużel i idzie na całość.

    Protasiewicz, Dudek(przypuszczalnie z podwyżką), Doyle(przypuszczalnie z podwyżką), Hampel(pewnie też z wysokim kontraktem) do tego Cieślak(też ciągnący kasę ile wlezie) - bardzo, bardzo drogi skład.
    Pan prezes chce i w żużlu zabłysnąć robiąc mistrzostwo, nie mam żadnych wątpliwości.

    Zbrójcie się jeszcze, ale pamiętajcie, że zawsze moze znaleźć się jakiś Miedziński.

    Mnie bardziej intryguje co z uwielbianym przez zielonogórskich kibiców Saszką?
    Czy prawdą jest jego angaż do drużyny Skrzydlewskiego?
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  40. Powrót do góry    #10341
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Prezes Tymczyszyn miał być tym rozsądnym trzymającym finanse w ryzach, a wygląda na to, że się chłopina wkręcił w ten cały żużel i idzie na całość.

    Protasiewicz, Dudek(przypuszczalnie z podwyżką), Doyle(przypuszczalnie z podwyżką), Hampel(pewnie też z wysokim kontraktem) do tego Cieślak(też ciągnący kasę ile wlezie) - bardzo, bardzo drogi skład.
    Pan prezes chce i w żużlu zabłysnąć robiąc mistrzostwo, nie mam żadnych wątpliwości.

    Zbrójcie się jeszcze, ale pamiętajcie, że zawsze moze znaleźć się jakiś Miedziński.

    Mnie bardziej intryguje co z uwielbianym przez zielonogórskich kibiców Saszką?
    Czy prawdą jest jego angaż do drużyny Skrzydlewskiego?
    A co mamy mu zrobić krzywdę i trzymać jako rezerwowego ? Sasza, jeśli najbliższego sezonu nie odjedzie na 100 %, to będzie koniec jego kariery.
    Niech idzie do I ligi albo Włókniarza.

  41. Powrót do góry    #10342
    Ekspert Awatar Semen
    Dołączył
    28-11-2005
    Postów
    7,268
    Kliknij i podziękuj
    1,021
    Podziękowania: 2,220 w 1,211 postach
    Zadałem konkretne pytanie: Czy idzie do Łodzi?

    Bo to, że nie będzie jeździł na Wale jest podobno przesądzone.

    EDIT: Dodam jeszcze, że gdyby z Torunia zwiał Vaculik, a nie było nikogo za rozsądne pieniądze to chętnie widziałbym go w KST.
    Ostatnio edytowane przez Semen ; 09-10-2016 o 19:50
    23.01.1945-23.01.2024 Minęło 79 lat bolszewickiej okupacji Włocławka.

  42. Powrót do góry    #10343
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Semen Zobacz posta
    Zadałem konkretne pytanie: Czy idzie do Łodzi?
    O to to musisz Loktaeva pytać. Ewentualnie Skrzydlewski też może dysponować taką wiedzą

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka

  43. Powrót do góry    #10344
    Ekspert Awatar RUSTY
    Dołączył
    07-04-2004
    Postów
    5,266
    Kliknij i podziękuj
    99
    Podziękowania: 367 w 259 postach
    Iversen na 99 procent już był w Falubazie ale Mariusz w ostatniej chwili się rozmyślił i kazał walczyć o skład z Justinem Segmentem który też jest brany pod uwagę.
    Fakty są takie że kolejny sezon w tubę ale zapalimy cygaro bo na Hampela popatrzymy sobie z górki razem z tzg.Finansowo i sportowo będzie pod górkę ale co nas to gorzowiaków obchodzi?
    Nie wiedziałem że w Polsce takie cuda,po zawodówce Prezydentem być się uda lecz nie teraz czas Sądy zaczynać bo najważniejsze jest serce Jelcyna

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi RUSTY za jego przydatny post!

    t_zg (10-10-2016)

  45. Powrót do góry    #10345
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,746
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez scooby zg Zobacz posta
    Na jakąś petarde nie ma już szans chyba że w lesie za W69 znajdą ropę. Już w tym roku zabrakło pół bańki do zamknięcia budżetu mimo tego że Hampel prawie cały sezon nie obciazał budżetu. Dodatkowo Dudek czy Doyle też są wezmą więcej niż w tym roku a odpada jedynie kontrakt Pieszczka.

    Wysłane z mojego E2105 przy użyciu Tapatalka
    Jak to nie obciążał. Dostał przecież połowę z kwoty o którą się sądził z klubem w PZM. Ta kwota obciążała tegoroczny budżet własnie.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  46. Powrót do góry    #10346
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez RUSTY Zobacz posta
    Iversen na 99 procent już był w Falubazie ale Mariusz w ostatniej chwili się rozmyślił i kazał walczyć o skład z Justinem Segmentem który też jest brany pod uwagę.
    Fakty są takie że kolejny sezon w tubę ale zapalimy cygaro bo na Hampela popatrzymy sobie z górki razem z tzg.Finansowo i sportowo będzie pod górkę ale co nas to gorzowiaków obchodzi?
    tzg - to ci pojechał. Ja bym mu na tej górce yebnął z bani. Albo chociaż siepą się nie podzielił

  47. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Mariusz (09-10-2016), t_zg (10-10-2016)

  48. Powrót do góry    #10347
    Stały bywalec
    Dołączył
    23-11-2012
    Postów
    794
    Kliknij i podziękuj
    60
    Podziękowania: 306 w 169 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak to nie obciążał. Dostał przecież połowę z kwoty o którą się sądził z klubem w PZM. Ta kwota obciążała tegoroczny budżet własnie.
    Napisałem że prawie, to co dostał to ok. 200 tys do tego jakieś 150-200 tys za końcówkę sezonu. Nawet doliczając kontrakt Pieszczka to i tak mniej niż Hampel może wyciągnąć sam za przyszły rok a Doyle czy Dudek też podwyżkę dostali. Skład na pewno jest droższy niż tegoroczny

  49. Powrót do góry    #10348
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,685
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Z tego co mi powiedziano to jednak nie sam Patryk ciągnął do zmiany, tylko otoczenie
    czyje otoczenie?

  50. Powrót do góry    #10349
    Zaawansowany
    Dołączył
    02-11-2012
    Postów
    2,436
    Kliknij i podziękuj
    656
    Podziękowania: 127 w 97 postach
    Ciekawy,drogi(ale kto biednemu,sorry bogatemu zabroni).Prowadzący pary to kto?Hampel do pary?Ludzie strach się bać.

  51. Powrót do góry    #10350
    Ekspert Awatar zigi1976
    Dołączył
    02-09-2007
    Postów
    5,715
    Kliknij i podziękuj
    1,386
    Podziękowania: 410 w 265 postach
    Cytat Zamieszczone przez KLAUS_RAUS Zobacz posta
    Rezerwowych seniorów i dodatkowego juniora wybierze trener Marek.
    Jeśli chodzi o juniora to nijaki Bober może się pojawić.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •