Strona 101 z 231 PierwszyPierwszy ... 519199100101102103111151201 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 4,501 do 4,545 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #4501
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez vicar Zobacz posta
    Wiemy jak działa komisja licencyjna w Polsce.
    Aleś Ty namolny. Jak to jak działa ? Jak by zawodnik zgłosił do PZM-tu że klub mu zalega kasę to by Falubaz licencji nie dostał. Zawodnik nie zgłosil oficjalnie żadnych roszczeń. Więc należy sądzić, ze z karą się pogodził. Prawda, ze proste ?

    Nie "jest w plecy", tylko ich po prostu nie dostał. To jest różnica. Nie zyskali, zamiast stracili.
    Czyli skoro nie zyskali to nie mają konkretnej (nie wydumanej) kasy. Czyż nie ? Czyż również nie postawa Saszki się do tego przyczyniła ?

    Oczywiście, że ma obowiązek. Nie słyszałem po prostu nigdy o sytuacji bana na starty w Polsce za coś takiego. Chociaż jestem w stanie uwierzyć, że Falubaz może zrobić coś takiego.
    Widać, ze o wielu rzeczach nie słyszałeś. Jeśli nie stawi się na treningach to klub ma prawo go ukarać finansowo, jeśli to nie poskutkuje to klub ma prawo go zawiesić w prawach zawodnika. W tej sytuacji GKSŻ nie bezie miała wyjścia i będzie musiała to zawieszenie przyklepać. I będzie zawieszony do czasu aż nie wpłaci kary. Piszesz, ze nie słyszałeś o czymś takim. A o przykładzie Smolińskiego w Krośnie słyszałeś ? Gość do dzisiaj ma szlaban na PL, ponieważ nie wpłacił kary którą klub go ukarał za niestawienie się na mecze.

    Obu winę udowodniono. Obaj odsiedzieli swoje za to - i w porządku. Nie rozumiem tylko jak jeden może być noszony na rękach, a drugi opluwany. Tylko dlatego, że jeden wziął winę na klatę a drugi nie. Co ciekawsze gorzej jest traktowany ten co wziął.
    Bzdurne tłumaczenie tych dwóch przykładów. Po pierwsze, nikt Patryka na rękach w klubie nie nosił. Po drugie, skoro działacze klubowi uwierzyli (ich prawo) Patrykowi, że działał nieświadomie to nie można mu stawiać zarzutu, ze świadomie zrobił klubowi pod górkę. Piszesz, że Saszka się przyznał i wziął na klatę. Owszem, ale jakie miał wyjście ? Miał mówić, ze pewnie marycha była w odżywkach ? Wpadł i musiał się przyznać (niczym Ward) bo nie miał innego wyjścia.

    A Dudek był mądrzejszy o przykład Warda. A mimo to zgłupiał.
    Dalej bredzisz, skoro nie był świadomy stosowania substancji które znalazły się w odżywkach, to jakie zgłupiał ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  2. Powrót do góry    #4502
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli skoro nie zyskali to nie mają konkretnej (nie wydumanej) kasy. Czyż nie ? Czyż również nie postawa Saszki się do tego przyczyniła ?
    Jeśli mi nie dasz 100zł to nie jestem 100zł do tyłu, tylko po prostu ich nie dostałem...

    Widać, ze o wielu rzeczach nie słyszałeś. Jeśli nie stawi się na treningach to klub ma prawo go ukarać finansowo, jeśli to nie poskutkuje to klub ma prawo go zawiesić w prawach zawodnika. W tej sytuacji GKSŻ nie bezie miała wyjścia i będzie musiała to zawieszenie przyklepać. I będzie zawieszony do czasu aż nie wpłaci kary. Piszesz, ze nie słyszałeś o czymś takim. A o przykładzie Smolińskiego w Krośnie słyszałeś ? Gość do dzisiaj ma szlaban na PL, ponieważ nie wpłacił kary którą klub go ukarał za niestawienie się na mecze.
    Słyszałem. Ale tu było niestawienie się na mecz, a nie na treningi. A ja właśnie o karze zawieszenia za niestawienie się na treningu mówię.

    Bzdurne tłumaczenie tych dwóch przykładów. Po pierwsze, nikt Patryka na rękach w klubie nie nosił.
    Jak to nie? Koszulki? Piknik? I cała reszta.

    Po drugie, skoro działacze klubowi uwierzyli (ich prawo) Patrykowi, że działał nieświadomie to nie można mu stawiać zarzutu, ze świadomie zrobił klubowi pod górkę.
    Nie można postawić zarzutu, bo mu działacze uwierzyli? Czyli jakby uwierzyli Łoktajewowi to też nie możnaby postawić zarzutu?

    Piszesz, że Saszka się przyznał i wziął na klatę. Owszem, ale jakie miał wyjście ? Miał mówić, ze pewnie marycha była w odżywkach ?
    Dokładnie takie miał wyjście. Tak jak jego kolega po szalu.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  3. Powrót do góry    #4503
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Mario odpuść. Niech się chłopcy pospuszczają jak to mają tutaj w zwyczaju co parę miesięcy. Ile razy można wałkować te same argumenty.

  4. Powrót do góry    #4504
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Szarapowa też płakała przed całym światem jaka to ona biedna, lżył z niej każdy hejter a teraz doniesienia z tych samych mediów mówią, jakoby ichni środek miał zostać zniesiony z zakazanej listy lada chwila. ***********, bo Szarapowa wg ekspertów jest oszustką i tyle. Tak to na dziś wygląda ze środkami.

    Jak Ward się napił, nikt nie spodziewał się podpięcia alkoholu pod doping, tym niemniej jakby się biedak nie tłumaczył, musiał polecieć na rok.

    Tak samo Dudek - przyjął coś, czego nie powinien. Świadomie czy nie, karę odbył, płakać na twitterze sobie może i niczego to nie zmieni. Niczego też nie zmieni, gdy WADA czy kto inny za chwilę zniosą ten środek z listy, bo winny jest winny, jak Szarapowa - i na zawsze w pamięci żużlowych ekspertów pozostanie oszustem.

    Przyrównanie Dudka do Warda nieścisłe, bardziej pasuje przyrównanie Loktajeva do Warda.

  5. Powrót do góry    #4505
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta

    Przyrównanie Dudka do Warda nieścisłe, bardziej pasuje przyrównanie Loktajeva do Warda.
    No pewnie, ze bardziej. Im bylo przykro i przeprosili
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  6. Powrót do góry    #4506
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Przyrównanie Dudka do Warda nieścisłe, bardziej pasuje przyrównanie Loktajeva do Warda.
    Dokładnie. Choć osobiście uważam, że akurat Ward i Loktajev, powinni ponieść karę dyscyplinarną a nie z paragrafu WADA.

    No pewnie, ze bardziej. Im bylo przykro i przeprosili
    A mieli inne wyjście ? W ich sytuacji, iść w zaparte to rzecz niemożliwa.

    Vicar

    Jeśli mi nie dasz 100zł to nie jestem 100zł do tyłu, tylko po prostu ich nie dostałem...
    Czyli kuźwa ich nie masz. A mogłeś mieć. Czyli jesteś do tyłu o 100 zł. Tak ciężko to ogarnąć ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 22-04-2016 o 14:20
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #4507
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Czyli kuźwa ich nie masz. A mogłeś mieć. Czyli jesteś do tyłu o 100 zł. Tak ciężko to ogarnąć ?
    Nie wierzę
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  8. Już 7 użytkowników podziękowało forumowiczowi vicar za jego przydatny post!

    Lipa_PL (22-04-2016), Torretoo (22-04-2016), j-rules (22-04-2016), młody_piernik (22-04-2016), never_mind (22-04-2016), scooby zg (22-04-2016), t_zg (22-04-2016)

  9. Powrót do góry    #4508
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Dokładnie. Choć osobiście uważam, że akurat Ward i Loktajev, powinni ponieść karę dyscyplinarną a nie z paragrafu WADA.



    A mieli inne wyjście ? W ich sytuacji, iść w zaparte to rzecz niemożliwa.

    Vicar



    Czyli kuźwa ich nie masz. A mogłeś mieć. Czyli jesteś do tyłu o 100 zł. Tak ciężko to ogarnąć ?
    Nie jest 100 do tylu, bo nie planowal, ze je dostanie i juz ich zaocznie nie wydal. Tak ciezko to ogarnac?

    Bo jakby wziac taka logike to wszyscy jestesmy milionerami. Iluz to mandatow drogowych uniknelismy jezdzac spokojnie bez pospiechu! W milionach zlotych!
    Walesa nie klamal!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  10. Powrót do góry    #4509
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Nie jest 100 do tylu, bo nie planowal, ze je dostanie i juz ich zaocznie nie wydal. Tak ciezko to ogarnac?
    Jak to nie planował ? Ty w ogóle wiesz o czym idzie dyskusja ? Czy tylko ot tak zabierasz głos ?

    Ta kasa była zapisana w umowie sponsorskiej, konkretna kwota od konkretnego sponsora, nie wirtualna.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  11. Powrót do góry    #4510
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Z tą stówą to nie do końca jak piszecie. Nie można jej ot tak sobie dać/przyjąć, ponieważ należy od niej odprowadzić należny podatek.

  12. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi sobotch za jego przydatny post!

    vicar (22-04-2016)

  13. Powrót do góry    #4511
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Jak to nie planował ? Ty w ogóle wiesz o czym idzie dyskusja ? Czy tylko ot tak zabierasz głos ?

    Ta kasa była zapisana w umowie sponsorskiej, konkretna kwota od konkretnego sponsora, nie wirtualna.
    Nie ma na koncie = wirtualna. Pogodz sie z tym, bo to jest fakt.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  14. Powrót do góry    #4512
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Nie ma na koncie = wirtualna. Pogodz sie z tym, bo to jest fakt.
    Tu zgoda, to jest fakt. I zawdzięczamy go poniekąd jontowi wypalonemu przez Saszkę. I to też jest fakt.

    Teraz już wiesz o czym była dyskusja.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  15. Powrót do góry    #4513
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Po wczorajszym losowaniu lotto jestem 9 mln w plecy. Moglem je wygrać, ale nie wygrałem :/

    Tez kupujac kupon " podpisalem " umowe wraz z regulaminem, ze jak trafie 6, to dadza mi prawie 10 mln. I tez mialem zapisana w regulaminie konkretna kwote, od konkretnej firmy.




    Tutaj jest raczej problem w tym, ze klub sobie założył, że pieniądze będzie miał i oparł na tym budżet. A jak wiemy, takie cos zwłaszcza w sporcie, to tak samo jak w hazardzie jedna wielka niewiadoma
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 22-04-2016 o 14:47

  16. Powrót do góry    #4514
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Po wczorajszym losowaniu lotto jestem 9 mln w plecy. Moglem je wygrać, ale nie wygrałem :/
    Następny, któremu ciężko jest włączyć myślenie. Co jeden to lepszy bystrzak

    A miałeś gdzieś zapisane w umowie, że wygrasz te 9 mln ?

    Więc po co robisz z siebie głupka ?

    A jak wiemy, takie cos zwłaszcza w sporcie, to tak samo jak w hazardzie jedna wielka niewiadoma
    Przecież nikt tutaj nie oskarża sponsora, ze niesłusznie nie przelał kasy. Nie przelał, bo klub nie spełnił wymagań. A klub nie spełnił wymagań, min. przez świadomy postępek Saszki. Więc po co dodajesz do tego ideologie ?
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 22-04-2016 o 14:50
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  17. Powrót do góry    #4515
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A miałeś gdzieś zapisane w umowie, że wygrasz te 9 mln ??

    Tak mialem.

    1. Jeżeli trafisz szóstke, dostaniesz 9 mln zł
    2. Jeżeli awansujesz do PO, dostaniesz Xzł.

    Czym rozni sie jedna od drugiej sytuacji ? I tu, i tu loteria Niby taki z ciebie nie laik, a nie wiesz, ze to speedway i tutaj nei ma pewniakow ?
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 22-04-2016 o 14:51

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    j-rules (22-04-2016), kingpin (22-04-2016)

  19. Powrót do góry    #4516
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Czym rozni sie jedna od drugiej sytuacji ? I tu, i tu loteria Niby taki z ciebie nie laik, a nie wiesz, ze to speedway i tutaj nei ma pewniakow ?
    Ale ty człowieku pisz na temat, dlatego pytałem czy włączyłes myslenie. Spór idzie o to czy Saszka przyczynił się do takiego stanu rzeczy i w jakim stopniu. A w związku z czym czy słusznie został ukarany. A nie o to czy ryzyko działaczy klubowych miało sens czy nie miało. To temat na inną dyskusję.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  20. Powrót do góry    #4517
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    zdaje się, że awans falubazu do PO był faktem, a więc i przyrzeczone od sponsorów pieniądze za awans były faktem, do czasu skorygowania wyniku z torunia i odjęcia punktu bonusowego. winnym odjęcia punktu był sasza, co też jest faktem. zatem można uważać, że sasza był winnym faktycznej straty środków przyrzeczonych przez sponsorów za awans do fazy finałowej ligi.

  21. Powrót do góry    #4518
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Przyczynił się do takiego stanu. Jednak Falubaz nie był w plecym, tylko po prostu tych pieniedzy nie dostal i nie byl na plus. O to idzie ta smieszna dyskusja.

  22. Powrót do góry    #4519
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez kolarz Zobacz posta
    zdaje się, że awans falubazu do PO był faktem, a więc i przyrzeczone od sponsorów pieniądze za awans były faktem, do czasu skorygowania wyniku z torunia i odjęcia punktu bonusowego. winnym odjęcia punktu był sasza, co też jest faktem. zatem można uważać, że sasza był winnym faktycznej straty środków przyrzeczonych przez sponsorów za awans do fazy finałowej ligi.
    Dokładnie TAK. W kilku zdaniach, i na temat

    t_zg

    Przyczynił się do takiego stanu. Jednak Falubaz nie był w plecym, tylko po prostu tych pieniedzy nie dostal i nie byl na plus. O to idzie ta smieszna dyskusja.
    Idź się przewietrzyć. Dobrze Ci to zrobi, bo bełkotasz.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  23. Powrót do góry    #4520
    Ekspert Awatar kingpin
    Dołączył
    02-03-2002
    Postów
    34,100
    Kliknij i podziękuj
    6,519
    Podziękowania: 8,847 w 4,866 postach
    Skarzylbym PZM-ot.
    To oni odjeli punkt bonusowy Falubazowi i dali Unibaxowi,nie Saszka.
    "Z Leninem żyj,
    z Leninem śpij,
    z Leninem zbieraj kwiatki...
    życzenia to od Matki"



    Autor zastrzega sobie prawo do zmiany poglądów bez podania przyczyny.

  24. Powrót do góry    #4521
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    W moim zawodzie wyplate mam uzalezniona od wyniku, jednak moj wynik jest uzalezniony od moich podwykonawcow. Jeżeli przez niedopatrzenie jakiegoś podwykonawcy nie dostane premii, to nie moge twierdzić, ze jestem w plecy xxx zł. Po prostu tych pieniedzy nie otrzymałem. A takich sytuacji mialem juz kilkanaście.

    I glupota byloby w moim przypadku kupowanie czegos na co mnie nie stac na kreche, bo zalozylbym sobie, ze na 100 proc ta premie dostane. Falubaz tak postapil i to byl ogromny blad.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 22-04-2016 o 15:02

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    j-rules (22-04-2016)

  26. Powrót do góry    #4522
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Ta kasa była zapisana w umowie sponsorskiej, konkretna kwota od konkretnego sponsora, nie wirtualna.

    Zamieszczone przez j-rulesNie ma na koncie = wirtualna. Pogodz sie z tym, bo to jest fakt.



    Tu zgoda, to jest fakt. I zawdzięczamy go poniekąd jontowi wypalonemu przez Saszkę. I to też jest fakt.


    Mario, to jest ten moment, w ktorym powinienes zacytowac sam siebie, po czym ze soba sie nie zgodzic.


    Cytat Zamieszczone przez kingpin Zobacz posta
    Skarzylbym PZM-ot.
    To oni odjeli punkt bonusowy Falubazowi i dali Unibaxowi,nie Saszka.
    Ja bym jeszcze Protasa sprowadzil do pionu. Po co sobie obojczyk lamal juz po biegu w meczu z Tarnowem? Ten mecz byl spokojnie do co najmniej zremisowania. Uwalic mu z ubezpieczenia.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  27. Powrót do góry    #4523
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Generalnie ja bym uwalił wszystkich zawodników. Któryś miał średnią 3.000? Nie! Tak więc każdy mógł pojechać lepiej.
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  28. Powrót do góry    #4524
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    W moim zawodzie wyplate mam uzalezniona od wyniku, jednak moj wynik jest uzalezniony od moich podwykonawcow. Jeżeli przez niedopatrzenie jakiegoś podwykonawcy nie dostane premii, to nie moge twierdzić, ze jestem w plecy xxx zł. Po prostu tych pieniedzy nie otrzymałem. A takich sytuacji mialem juz kilkanaście.

    I glupota byloby w moim przypadku kupowanie czegos na co mnie nie stac na kreche, bo zalozylbym sobie, ze na 100 proc ta premie dostane. Falubaz tak postapil i to byl ogromny blad.
    I co, oczywiście nie miałeś pretensji do podwykonawcy ? Zakładam, ze podwykonawca dał ciała świadomie. I ty go pewnie jeszcze pocieszałeś ? I gość do dzisiaj nie jest świadomy, ze naraził ciebie na konkretne straty ? A ty dalej myślisz, ze nie straciłeś na tej współpracy z tym konkretnym podwykonawcą ? Aż dziw bierze, ze ta twoja firma jeszcze przędzie

    Oczywiście, ze w opisanej prze siebie sytuacji, masz prawo twierdzić, ze jesteś w plecy konkretną sumę. Przez niedbalstwo podwykonawcy. I jeśli byłbyś w stanie udowodnić winę podwykonawcy w sądzie to każdy sąd przyzna ci rację i co za tym idzie stosowną rekompensatę.

    j-rules

    Ja bym jeszcze Protasa sprowadzil do pionu. Po co sobie obojczyk lamal juz po biegu w meczu z Tarnowem? Ten mecz byl spokojnie do co najmniej zremisowania. Uwalic mu z ubezpieczenia.
    Rozumiem, że uważasz, iż Protas świadomie nabawił się kontuzji ? Czy tylko udajesz ułomnego ?

    Vicar

    Generalnie ja bym uwalił wszystkich zawodników. Któryś miał średnią 3.000? Nie! Tak więc każdy mógł pojechać lepiej.
    Argument z doopy wzięty. Do Saszki nikt nie miał pretensji, ze zrobił tylko 4 pkt. w Toruniu. Pretensje są o to, że świadomie, poprzez swoją głupotę, dał sobie i drużynie, odebrać te 4 pkt.
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 22-04-2016 o 15:29
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  29. Powrót do góry    #4525
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    IRozumiem, że uważasz, iż Protas świadomie nabawił się kontuzji ? Czy tylko udajesz ułomnego ?
    Nie po prostu jest tak wybitnym riderem, że nie powinien dopuścić do sytuacji, że spowodował sam swoją kontuzję

  30. Powrót do góry    #4526
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Nie po prostu jest tak wybitnym riderem, że nie powinien dopuścić do sytuacji, że spowodował sam swoją kontuzję
    Ward, Gollob, Rickardson, i wielu innych, to też wybitni raiderzy. Policzyłeś ile razy oni byli winnymi swoich kontuzji ?

    Ich też byś proponował karać za ten stan rzeczy ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  31. Powrót do góry    #4527
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I co, oczywiście nie miałeś pretensji do podwykonawcy ? Zakładam, ze podwykonawca dał ciała świadomie. I ty go pewnie jeszcze pocieszałeś ? I gość do dzisiaj nie jest świadomy, ze naraził ciebie na konkretne straty ? A ty dalej myślisz, ze nie straciłeś na tej współpracy z tym konkretnym podwykonawcą ? Aż dziw bierze, ze ta twoja firma jeszcze przędzie

    Transport to specyficzna branza. Picie alkoholu przez kierowce i nieodebranie towaru mozna uznac za umyslne dzialanie. Pretensje moge mieć, owszem, ale nie zmienia to faktu, ze premia jest to tylko wirtualny pieniadz. Nie zyskałem tego pieniadza, ale nie straciłem na tym pieniedzy ze swojego budzetu. Nie opieram swojego budzetu na pieniadzach, ktorych jeszcze nie otrzymałem.
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 22-04-2016 o 15:31

  32. Powrót do góry    #4528
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    I co, oczywiście nie miałeś pretensji do podwykonawcy ? Zakładam, ze podwykonawca dał ciała świadomie. I ty go pewnie jeszcze pocieszałeś ? I gość do dzisiaj nie jest świadomy, ze naraził ciebie na konkretne straty ? A ty dalej myślisz, ze nie straciłeś na tej współpracy z tym konkretnym podwykonawcą ? Aż dziw bierze, ze ta twoja firma jeszcze przędzie
    Nie naraził na straty, bo t_zg tej kasy sobie do budżetu nie wliczył. Dlatego właśnie jego firma jeszcze przędzie

    Edit: Ubiegł mnie wyżej.
    Ostatnio edytowane przez vicar ; 22-04-2016 o 15:36
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  33. Powrót do góry    #4529
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,749
    Kliknij i podziękuj
    1,704
    Podziękowania: 4,365 w 3,150 postach
    Cytat Zamieszczone przez t_zg Zobacz posta
    Transport to specyficzna branza. Picie alkoholu przez kierowce i nieodebranie towaru mozna uznac za umyslne dzialanie. Pretensje moge mieć, owszem, ale nie zmienia to faktu, ze premia jest to tylko wirtualny pieniadz. Nie zyskałem tego pieniadza, ale nie straciłem swoich pieniedzy na tym. Nie opieram swojego budzetu na pieniadzach, ktorych jeszcze nie otrzymałem.
    Ale nie zmienia to faktu, że Saszka został słusznie ukarany. I słuszne są pretensje klubu do jego osoby. Bo o tym tutaj prawimy. Ryzyko działaczy klubowych, które podjęli, to dyskusja na inny temat.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  34. Powrót do góry    #4530
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Ja o tym w ogole nie mowie. Jak dla mnie to ukarany został słusznie. tutaj się nie spieram. Co do odciagania kary za wyplaty to tez wg mnie ok akurat.

    Podobna sytuacja byla przy budowie infrastruktury na Euro 2012. Spółki skarbu państwa nie płaciły podwykonawcom za robote, a skarb panstwa od podwykonawcow oczekiwal podatkow za wystawione faktury. Ile firm popadalo, szkoda gadac. A jakze by to inaczej wygladalo, gdyby skarb pantwa mogl sobie po prostu brac zaleglosci z budzetow spolek panstwowych...

  35. Powrót do góry    #4531
    Trener Awatar vicar
    Dołączył
    09-11-2001
    Postów
    8,669
    Kliknij i podziękuj
    1,050
    Podziękowania: 1,856 w 1,010 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Ale nie zmienia to faktu, że Saszka został słusznie ukarany. I słuszne są pretensje klubu do jego osoby. Bo o tym tutaj prawimy. Ryzyko działaczy klubowych, które podjęli, to dyskusja na inny temat.
    I Sasza, i Dudek, i Ward zostali słusznie ukarani. I Szarapowa (ta po lewej) jak będzie ukarana to też słusznie
    Ukryta zawartość - po prostu speedway!

  36. Powrót do góry    #4532
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,617
    Kliknij i podziękuj
    7,776
    Podziękowania: 7,369 w 4,343 postach
    Rozumiem, że uważasz, iż Protas świadomie nabawił się kontuzji ? Czy tylko udajesz ułomnego ?

    Trzeba byc do ciebie bardzo cierpliwym.
    Mysle, ze zarowno Protas jak i Sasza nie zdawali sobie sprawy ze swojego gapiostwa dopoki nie spotkala ich przykra konsekwencja.
    Bo ze to byla frajerska kontuzja to chyba nie masz watpliwosci?

    Ułomna to jest twoja ekonomia, zreszta wlasnie na takich schemtach ktorych zaciekle bronisz Dowhan prawie utopil klub.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  37. Powrót do góry    #4533
    Super Typer Grand Prix 2014 Awatar tomason
    Dołączył
    22-04-2008
    Postów
    1,429
    Kliknij i podziękuj
    108
    Podziękowania: 79 w 51 postach

  38. Powrót do góry    #4534
    Ekspert
    Dołączył
    25-08-2003
    Postów
    11,012
    Kliknij i podziękuj
    2,031
    Podziękowania: 1,502 w 996 postach
    Larsen w spiączce.Falubaz to ma też niezłego pecha :/

  39. Powrót do góry    #4535
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    No to się zaraz zacznie.. już biegne po popcorn!

    Redaktorze sikawkowy, czekamy niecierpliwie co prawda ale czekamy na najnowsze fakty! Nie zawiedż nas!

  40. Powrót do góry    #4536
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Ja ********. O co tu qwa chodzi ?

  41. Powrót do góry    #4537
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    No to się zaraz zacznie.. już biegne po popcorn!

    Redaktorze sikawkowy, czekamy niecierpliwie co prawda ale czekamy na najnowsze fakty! Nie zawiedż nas!
    powiem tak. wypier.....! zart totalnie niestosowny! trzymaj sie Kenni!

  42. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Robi za jego przydatny post!

    Mariusz (22-04-2016), istanbul (22-04-2016)

  43. Powrót do góry    #4538
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,478
    Kliknij i podziękuj
    2,635
    Podziękowania: 3,656 w 2,166 postach
    Masakra:/ co to sie dzieje.

    Rzeczywiscie "zart" z popcornem niestosowny. Porownalbym to do okrzykow koniec kariery po dzwonie Warda. Gosc walczy o zycie, a dla innych to temat do pozywki i self enterteinment z popcornem.

    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 22-04-2016 o 16:41

  44. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Robi (22-04-2016)

  45. Powrót do góry    #4539
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Tylko dlatego, że nie chce wylecieć z forum nie obrzuce Ciebie i tego Twojego zwierzaka epitetami. A zacznie sie zaraz dochodzenie z jakiego powodu to sie stalo, moze mafia, na pewno zwiazki z Falubazem itd. Stad popcorn kretynie. Co Ty ku$%^ myslales, ze biegne po popcorn po to zeby obserwowac jak chlopak sie meczy ? Wyjedz do biegu z tym swoim plejasem, jak Cie przewiezie po bandzie to moze wytrzezwieszej bo z tego co wiem lubisz przywalic i to nie jedna sete.

  46. Powrót do góry    #4540
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Tylko dlatego, że nie chce wylecieć z forum nie obrzuce Ciebie i tego Twojego zwierzaka epitetami. A zacznie sie zaraz dochodzenie z jakiego powodu to sie stalo, moze mafia, na pewno zwiazki z Falubazem itd. Stad popcorn kretynie. Co Ty ku$%^ myslales, ze biegne po popcorn po to zeby obserwowac jak chlopak sie meczy ? Wyjedz do biegu z tym swoim plejasem, jak Cie przewiezie po bandzie to moze wytrzezwieszej bo z tego co wiem lubisz przywalic i to nie jedna sete.
    widac dla Ciebie kazda okazja by dopieprzyc w kogos kto kompletnie nie zwiazany z sytuacja. zdemaskowales sie.
    "Wyjedz do biegu z tym swoim plejasem, jak Cie przewiezie po bandzie to moze wytrzezwieszej bo z tego co wiem lubisz przywalic i to nie jedna sete."
    zeby nawet tutaj wcisnal atak w Pedersena to trzeba miec schize niezla...

    "A zacznie sie zaraz dochodzenie z jakiego powodu to sie stalo, moze mafia, na pewno zwiazki z Falubazem itd. Stad popcorn kretynie."

    dalej tkwisz ze bedzie Cie bawilo. idz stad. ochlon.

  47. Powrót do góry    #4541
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Dobra zamknąć mordy. Ktoś ma info ? bardziej konkretne co z nim ? Jak do tego doszło ? Ku_wa co za czasy wystarczy moment i cie nie ma. A ludzie by sie sprzedali za złotówke więcej. Trzymaj się Kenni !

  48. Powrót do góry    #4542
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Dla Ciebie tez, Warda zalowales? Dokladnie pamietam co pisales, ze to kara za przytyki Monsterowców w stosunku do tej ...... Moralista sie znalazl ku$%^

    Wiec mnie nie denerwuj, bo to, ze bedzie tutaj afera z tego powodu to wiecej niz pewne. Tyle mam dopowiedzenia
    Na obrone siebie powiem tyle, nienawidzę Nikodema ale gdyby to on był na miejscu Larsen wspolczułbym jemu i jego bliskim a takze liczyl na powrot do zdrowia. Tyle!

  49. Powrót do góry    #4543
    Ekspert Awatar Robi
    Dołączył
    05-11-2006
    Postów
    18,790
    Kliknij i podziękuj
    1,405
    Podziękowania: 1,734 w 1,258 postach
    Cytat Zamieszczone przez Torretoo Zobacz posta
    Dla Ciebie tez, Warda zalowales? Dokladnie pamietam co pisales, ze to kara za przytyki Monsterowców w stosunku do tej ...... Moralista sie znalazl ku$%^
    nie mieszaj sprawy wiary i religii. bo widac nie pamietasz dokladnie.

  50. Powrót do góry    #4544
    Ekspert Awatar Peter Kildemand
    Dołączył
    03-06-2013
    Postów
    9,058
    Kliknij i podziękuj
    5,739
    Podziękowania: 1,741 w 1,103 postach
    Dziwna sprawa gość dostaje kulkę w biały dzień na ulicy ? Wydaje mi się że mogło dość do jakiejś przypadkowej sprzeczki po tym jak ktoś kogoś najechał na ulicy. Albo porachunki. Oby chłopak wyszedł z tego.

  51. Powrót do góry    #4545
    Ekspert Awatar Torretoo
    Dołączył
    10-12-2012
    Postów
    7,045
    Kliknij i podziękuj
    838
    Podziękowania: 1,039 w 716 postach
    Cytat Zamieszczone przez Peter Kildemand Zobacz posta
    Dziwna sprawa gość dostaje kulkę w biały dzień na ulicy ? Wydaje mi się że mogło dość do jakiejś przypadkowej sprzeczki po tym jak ktoś kogoś najechał na ulicy. Albo porachunki. Oby chłopak wyszedł z tego.

    Kogo on tam ma w tym swoim teamie? Jest to ktos z kryminalna przeszloscia?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •