Strona 177 z 231 PierwszyPierwszy ... 77127167175176177178179187227 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 7,921 do 7,965 z 10386

Wątek: Falubaz Zielona Góra 2016 - wątek klubowy

  1. Powrót do góry    #7921
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,497
    Kliknij i podziękuj
    2,639
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Przeciez Karpov jest juz prawie wychowankiem, to z jakiej racji odstawiac go od skladu, bo juz pojezdzil ? Gosc robi najwieksza robote wzgledem oczekiwan, pozniej Doyle na rowni z Pieszczkiem. ( przynajmniej jezeli chodzi o moje przedsezonowe przewidywania odnosnie zawodnikow. Pisalem przed sezonem, ze o Doyle'a jestem spokojny. Karpov mnie zaskakuje )

  2. Powrót do góry    #7922
    Stały bywalec
    Dołączył
    06-07-2011
    Postów
    1,208
    Kliknij i podziękuj
    65
    Podziękowania: 407 w 224 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    No to rozmijamy się w postrzeganiu rzeczywistości. Dla mnie Karpov jest takim samym pewniakiem do składu, jak Dudek - odpowiednio do roli, jaką wykonuje. Próbuję sobie przypomnieć, kiedy Loktajev jeździł na poziomie Karpova 2016 i w sumie mam z tym pewne kłopociki.

    Pamiętam, jak po ostatnim biegu w 2012 napisałem, że budowę składu na kolejny sezon należy zacząć od Saszy. Masakra, jak się to potem potoczyło.
    Chyba trochę jednak przesadzasz sobotch. Sasza jeździł mniej więcej na podobnym poziomie jak Karpow w tym roku: 7-10 punktów u siebie i 4-7 na wyjeździe. Rozumiem jednak, że wrażenie jest trochę inne, bo po Saszy każdy chyba oczekiwał więcej niż solidna druga linia, a Karpow przyszedł z 1 ligi i mało kto na niego liczył.

    Jednak z dwójki Karpow, Łoktajev też bym postawił na Andrieja, bo on cały rok tu jeździ i ma dobrze opanowany tor. Mimo wszystko jednak twierdzenie, że to pewniak do składu uważam za przesadzone i nie można temu drugiemu odbierać szans jak słusznie prawi Reptile. Hampel to inna historia i w jego przypadku jeśli uzna, że jest gotowy do jazdy i w pełni sił to spodziewam się, że bez trudu wygryzie Saszę i Andrieja ze składu, bo jest to jednak zawodnik o kilka półek lepszy.

    Przeciez Karpov jest juz prawie wychowankiem, to z jakiej racji odstawiac go od skladu, bo juz pojezdzil ? Gosc robi najwieksza robote wzgledem oczekiwan, pozniej Doyle na rowni z Pieszczkiem. ( przynajmniej jezeli chodzi o moje przedsezonowe przewidywania odnosnie zawodnikow. Pisalem przed sezonem, ze o Doyle'a jestem spokojny. Karpov mnie zaskakuje )
    Nie no tu już poleciałeś. Jaki wychowanek ? To już Saszę można prędzej nazwać wychowankiem, bo jeździ tutaj odkąd skonczyl 16 lat. Karpow jest tutaj dopiero pierwszy sezon, może i dobrze się wkomponował w ten klub, ale pisanie o nim jako o wychowanku to spore nadużycie.
    Ostatnio edytowane przez Pain ; 21-07-2016 o 13:12

  3. Powrót do góry    #7923
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Skoro mowa o Fierleju to ja proponuję się nie ********* i od razu zadzwonić do braci Cieślewiczów, o ile jeszcze żyją. Albo po inną gnieźnieńską patologię
    nie no, wez nie wywoluj lepiej gnieznienskich patologii bo jeszcze wroci na forum pekniety. A czwartego do brydza nam tu nie trzeba.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  4. Powrót do góry    #7924
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,497
    Kliknij i podziękuj
    2,639
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta
    Karpow jest tutaj dopiero pierwszy sezon, może i dobrze się wkomponował w ten klub, ale pisanie o nim jako o wychowanku to spore nadużycie.
    Zapomnialem dodać " " . Reszta postu już jest powazna

  5. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi t_zg za jego przydatny post!

    Pain (21-07-2016)

  6. Powrót do góry    #7925
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,807
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Pain

    Jednak z dwójki Karpow, Łoktajev też bym postawił na Andrieja, bo on cały rok tu jeździ i ma dobrze opanowany tor. Mimo wszystko jednak twierdzenie, że to pewniak do składu uważam za przesadzone i nie można temu drugiemu odbierać szans jak słusznie prawi Reptile. Hampel to inna historia i w jego przypadku jeśli uzna, że jest gotowy do jazdy i w pełni sił to spodziewam się, że bez trudu wygryzie Saszę i Andrieja ze składu, bo jest to jednak zawodnik o kilka półek lepszy.
    RZecz w tym, ze my możemy sobie stawiać, na tego czy owego. Problem w tym, ze Saszki żaden z nas nie widział jeszcze w akcji na torze. Spodziewam się, ze mecz w Lesznie i mecz u nas z GKM, pokaże Cieślakowi na którego ostatecznie postawić jak wróci JH. To nie jest przecież tak, że przyjedzie Saszka i z automatu Andriej wyleci ze składu. To Saszka ma przekonać Cieślaka aby ten postawił na niego. I jeśli tego dokona, swoimi występami na torze, to wskoczy do składu. I tyle.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  7. Powrót do góry    #7926
    Ekspert
    Dołączył
    21-01-2016
    Postów
    13,796
    Kliknij i podziękuj
    533
    Podziękowania: 2,122 w 1,477 postach
    Widzę, że debata jak w sejmie, brakuje tylko propozycji głosowania-kogo wstawić do składu! Te Wasze dyskusje mają decydujący wpływ na skład drużyny. Cieślak i tak zrobi to, co uzna za stosowne, sądzę że wybierze najlepszych. Zna się. Teraz ma ku temu dobrą okazję, kilka meczów o pietruszkę w końcówce RZ. Cieszę się, że jest w kim wybierać. Możliwy jest Łoktajew na rezerwie, a nawet Hampel! Nie do wiary przed sezonem, chłopaki naprawdę jadą.
    Zaniepokoiłem się znowu Pieszczkiem w Rybniku. Kilka wcześniejszych zawodów, poczynając od IMŚJ, przez IMP, do ligi, jechał naprawdę dobrze. Szybki na starcie (to jego atut od dawna), czujny i uważny na trasie, na to go stać od dawna. Jednak w Rybniku popełnił parę błędów, takich jak dawniej. Traci na dystansie pozycję, odsuwając się od wewnętrznej, zapraszając rywali do wyprzedzenia. Na dokładkę przez brak koncentracji o mało nie złapał kontuzji. Chyba cały czas jest mu potrzebny ktoś, nieustannie pilnujący rozsądku. Ta szeroka i nierozsądna jazda po dużej, widoczna była także u innych naszych zawodników. Czy żużlowcy nie mają oczu, nie widzą że tylko krawężnik jedzie? Taka szeroka jazda będzie surowo ukarana np. przez Stalowców, oni wiedzą jak to wykorzystać. Co ciekawe Uniści od Byków, także uwielbiają bezzasadną jazdę szeroko, jak Falubaz-jedna szkoła. Tylko z tego powodu obawiam się Stali, przytomna jazda z zimną krwią po kredzie, tym mogą nas pokonać.

  8. Powrót do góry    #7927
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Trener Marek jest tu po to żeby zrobić Złoto i to zrobi.

  9. Powrót do góry    #7928
    Ekspert Awatar dillinger
    Dołączył
    13-09-2009
    Postów
    6,686
    Kliknij i podziękuj
    1,312
    Podziękowania: 1,325 w 782 postach
    Skoro Saszka sam mówi, że wraca za 3 tygodnie to chyba nie ma kwestii czy ma jechać w Lesznie.
    Do Leszna jedzie Karpov + Jarek ?

    A na Gorzów, jeśli zawiedzie Karpov i na treningu byłby słabszy od Saszki to Saszka + Hampel.
    Bo zakładam, że Jarek lepszy będzie na treningach od obu Ukraińców.
    Ewentualnie dać jeszcze szansę dla Karpova, bo porażka w Gorzowie w rundzie zasadniczej nic nas nie kosztuje.
    Chyba, że wygrywamy w Lesznie i pojawia się opcja walki o 1 miejsce w tabeli to wtedy na Gorzów tym co mamy najlepsze.
    Ale ja bym zastosował zasłonę dymną niczym Jagiełło pod Grunwaldem i całą ciężką jazdę dał dopiero w PO

  10. Powrót do góry    #7929
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Z kim nie pojedziemy do Gorzowa to i tak wygramy.

    szkoda czasu na myslenie nad skladem

  11. Powrót do góry    #7930
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,807
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez dillinger Zobacz posta
    Skoro Saszka sam mówi, że wraca za 3 tygodnie to chyba nie ma kwestii czy ma jechać w Lesznie.
    Do Leszna jedzie Karpov + Jarek ?

    A na Gorzów, jeśli zawiedzie Karpov i na treningu byłby słabszy od Saszki to Saszka + Hampel.
    Bo zakładam, że Jarek lepszy będzie na treningach od obu Ukraińców.
    Ewentualnie dać jeszcze szansę dla Karpova, bo porażka w Gorzowie w rundzie zasadniczej nic nas nie kosztuje.
    Chyba, że wygrywamy w Lesznie i pojawia się opcja walki o 1 miejsce w tabeli to wtedy na Gorzów tym co mamy najlepsze.
    Ale ja bym zastosował zasłonę dymną niczym Jagiełło pod Grunwaldem i całą ciężką jazdę dał dopiero w PO
    Ano jest taka opcja. Za falubaz.com

    Według najnowszych informacji Loktaev do Zielonej Góry przyjedzie w przyszłym tygodniu i rozpocznie treningi na zielonogórskim torze. Powrót Saszy z pewnością będzie wzmocnieniem drużyny Falubazu. W trzech ostatnich spotkaniach w naszych barwach występował Justin Sedgmen, który łącznie zdobył zaledwie jeden punkt. Nadal gotowy do jazdy nie jest także Jarosław Hampel, choć też systematycznie trenuje i mocno szykuje się na powrót do składu.

    Czy Sasza wzmocni Falubaz już w najbliższym meczu ligowym 31 lipca w Lesznie? To uzależnione jest od wielu czynników. Najważniejsze to oczywiście dyspozycja sportowa zawodnika. Sasza od ponad roku nie startował w żużlowych zawodach i jego forma jest zagadką. Będzie on jednak miał szansę zaprezentowania się przed trenerem Markiem Cieślakiem i to on podejmie decyzję, czy Loktaeva zobaczymy w starciu z Bykami.
    JH chyba na Leszno sie jeszcze nie zdecyduje. Więc do Leszna raczej z urzędu pojadą i Sasza i Karpov. Cieślak będzie miał dobrą okazje sprawdzić Saszke w boju.

    No chyba, ze JH będzie chciał już wystartowac w Lesznie i w ZG w meczu z Grudziądzem. Mając na uwadze ewentualny wystep w SGP w Malili (13 sierpnia). To wtedy Cieślak będzie główkował. A Byki będą miały problem
    Ostatnio edytowane przez Mariusz ; 21-07-2016 o 19:48
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  12. Powrót do góry    #7931
    Ekspert Awatar lemur6666
    Dołączył
    20-11-2010
    Postów
    7,430
    Kliknij i podziękuj
    4,462
    Podziękowania: 1,707 w 1,013 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    A Byki będą miały problem
    Tak jak byśmy nie mieli już ich wystarczająco. Nasz największy obecnie problem, to szansa, że możemy awansować do PO. No bo co my dalej zrobimy
    UNSCARED

  13. Powrót do góry    #7932
    Ekspert Awatar sfp
    Dołączył
    10-10-2004
    Postów
    4,976
    Kliknij i podziękuj
    414
    Podziękowania: 1,500 w 745 postach
    Zbliżają się PlayOffy, a do tego przed Falubazem dwa najtrudniejsze wyjazdy w rundzie zasadniczej.
    Miejsce w składzie na PO to nie jest konkurs na ulubionego zawodnika, czy konkurs na tego, który jedzie powyżej oczekiwań.
    Pisanie, że ktoś zapracował sobie na miejsce - podczas gdy może być tak, że do ekipy dołączy dwóch zawodników, którzy wcześniej śmigali lepiej, albo mają większe papiery - to dla mnie słaby argument.
    Mają jechać najlepsi i ci, którzy dają prawdopodobieństwo dobrego wyniku.
    Kto będzie walczył o DMP? Tam nie będzie Unii Tarnów, czy Rybnika w okrojonym składzie. Będzie Stal, Leszno, Toruń. To będą nasi potencjalni przeciwnicy.
    W związku z powyższym, dla mnie jedynymi pewniakami na dalszą jazdę są: Dudek, Pepe, Doyle i Pieszczek.
    Ja widzę temat tak:
    Hampel - o ile powróci do normalnego ścigania i normalnego poziomu, to jest najbardziej wartościowym zawodnikiem
    Sasza - z całym szacunkiem do Karpova, ale Sasza miewał dobre spotkania w Gorzowie i Lesznie i sportowo w formie jest lepszy
    Karpov - solidny, ale trzeba dużo optymizmu, aby uwierzyć w jakiś jego super występ na wyjeździe u drużyn walczących o mistrza. W ZG fajnie sobie radzi, ale czy Sasza tak sobie nie radził?


    Jeśli zawodnicy będą w swojej normalnej formie to widzę to tak: Hampel > Sasza > Karpov
    Kto wymyślił Doyle'a w Falubazie? Piwo dla niego. Ja też go chciałem


    Nie wierzę w powrót wielkiego Hampela, ale gdyby jednak tak się stało, to Strach się bać

    edit:
    P.S. Zapomniałem dodać: Nie Pozdrawiam Mariusza Błaszczaka za jego głupotę, którą zafundował na granicy
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Że tak zapytam, ale nie wierzysz w jego powrót ? Czy może nie wierzysz, ze wróci wielki ?
    To drugie
    Ostatnio edytowane przez sfp ; 21-07-2016 o 22:50

  14. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi sfp za jego przydatny post!

    alexbart (22-07-2016), wolne_benice (21-07-2016)

  15. Powrót do góry    #7933
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,807
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Zbliżają się PlayOffy, a do tego przed Falubazem dwa najtrudniejsze wyjazdy w rundzie zasadniczej.
    Miejsce w składzie na PO to nie jest konkurs na ulubionego zawodnika, czy konkurs na tego, który jedzie powyżej oczekiwań.
    Pisanie, że ktoś zapracował sobie na miejsce - podczas gdy może być tak, że do ekipy dołączy dwóch zawodników, którzy wcześniej śmigali lepiej, albo mają większe papiery - to dla mnie słaby argument.
    Mają jechać najlepsi i ci, którzy dają prawdopodobieństwo dobrego wyniku.
    Kto będzie walczył o DMP? Tam nie będzie Unii Tarnów, czy Rybnika w okrojonym składzie. Będzie Stal, Leszno, Toruń. To będą nasi potencjalni przeciwnicy.
    W związku z powyższym, dla mnie jedynymi pewniakami na dalszą jazdę są: Dudek, Pepe, Doyle i Pieszczek.
    Ja widzę temat tak:
    Hampel - o ile powróci do normalnego ścigania i normalnego poziomu, to jest najbardziej wartościowym zawodnikiem
    Sasza - z całym szacunkiem do Karpova, ale Sasza miewał dobre spotkania w Gorzowie i Lesznie i sportowo w formie jest lepszy
    Karpov - solidny, ale trzeba dużo optymizmu, aby uwierzyć w jakiś jego super występ na wyjeździe u drużyn walczących o mistrza. W ZG fajnie sobie radzi, ale czy Sasza tak sobie nie radził?


    Jeśli zawodnicy będą w swojej normalnej formie to widzę to tak: Hampel > Sasza > Karpov
    Kto wymyślił Doyle'a w Falubazie? Piwo dla niego. Ja też go chciałem


    Nie wierzę w powrót wielkiego Hampela, ale gdyby jednak tak się stało, to Strach się bać
    Że tak zapytam, ale nie wierzysz w jego powrót ? Czy może nie wierzysz, ze wróci wielki ?
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  16. Powrót do góry    #7934
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez sobotch Zobacz posta
    Skoro mowa o Fierleju to ja proponuję się nie ********* i od razu zadzwonić do braci Cieślewiczów, o ile jeszcze żyją. Albo po inną gnieźnieńską patologię
    Wam łatwiej będzie zadzwonić po Molkę albo Błażejczaka
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  17. Powrót do góry    #7935
    Zaawansowany Awatar Mariano_Italiano
    Dołączył
    09-06-2004
    Postów
    1,688
    Kliknij i podziękuj
    442
    Podziękowania: 384 w 199 postach
    Cytat Zamieszczone przez Pain Zobacz posta

    Nie no tu już poleciałeś. Jaki wychowanek ? To już Saszę można prędzej nazwać wychowankiem, bo jeździ tutaj odkąd skonczyl 16 lat. Karpow jest tutaj dopiero pierwszy sezon, może i dobrze się wkomponował w ten klub, ale pisanie o nim jako o wychowanku to spore nadużycie.
    Fajna jest ta wasza dyskusja nt czy bardziej waszym wychowankiem jest Karpov, czy Loktajev.😷
    W Lesznie w/g Stanczyka nawet Pawliccy, Kasprzak, Kubera, Smektala, Kaczmarek nie sa naszymi wychowankami, a u was prosze.....😷
    NIE MA TORREADORA NA LESZCZYŃSKIEGO BYSIORA Ukryta zawartość Ukryta zawartość Ukryta zawartość

  18. Już 2 użytkowników podziękowało forumowiczowi Mariano_Italiano za jego przydatny post!

    Dominik (22-07-2016), alexbart (22-07-2016)

  19. Powrót do góry    #7936
    Ekspert Awatar sobotch
    Dołączył
    06-07-2009
    Postów
    16,325
    Kliknij i podziękuj
    2,369
    Podziękowania: 3,281 w 1,946 postach
    Cytat Zamieszczone przez sfp Zobacz posta
    Będzie Stal, Leszno, Toruń. To będą nasi potencjalni przeciwnicy.
    Że niby skąd ta pewność?

  20. Powrót do góry    #7937
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariano_Italiano Zobacz posta
    Fajna jest ta wasza dyskusja nt czy bardziej waszym wychowankiem jest Karpov, czy Loktajev.😷
    W Lesznie w/g Stanczyka nawet Pawliccy, Kasprzak, Kubera, Smektala, Kaczmarek nie sa naszymi wychowankami, a u was prosze.....😷
    Nie zrozumiales kontekstu.
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  21. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    t_zg (22-07-2016)

  22. Powrót do góry    #7938
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,497
    Kliknij i podziękuj
    2,639
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    Sa iskry


    Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez t_zg ; 22-07-2016 o 17:24

  23. Powrót do góry    #7939
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    A to już mocno podejrzane co ten Hampel wyprawia?! Oj szykuje się niezła jeśli pojawi się na Smoku.

  24. Powrót do góry    #7940
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Stęsknił się za torem na którym się wychował i wszystkiego nauczył


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  25. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Dominik (22-07-2016)

  26. Powrót do góry    #7941
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Stęsknił się za torem na którym się wychował i wszystkiego nauczył


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Racja racja, ale nie taka umowa było z Dżosefem

  27. Powrót do góry    #7942
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    A kto tam wie. Józef pewnie po kubusiu, na pewno się przesłyszał


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  28. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    alexbart (22-07-2016)

  29. Powrót do góry    #7943
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,807
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Po niedzieli wpadnie Saszka, to sobie pośmigają w dwójkę spod taśmy

    A rolniki niech się już boją. Bo 31 lipca być może będą już mogli rezerwować sobie wczasy
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  30. Powrót do góry    #7944
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    To zdjecie to sciema, pewnie dla ubezpieczalni
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  31. Powrót do góry    #7945
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Bedac w takim gazie to trudno o przegrana w Lesznie

  32. Powrót do góry    #7946
    Ekspert
    Dołączył
    04-07-2003
    Postów
    23,156
    Kliknij i podziękuj
    1,794
    Podziękowania: 4,925 w 3,238 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Po niedzieli wpadnie Saszka, to sobie pośmigają w dwójkę spod taśmy

    A rolniki niech się już boją. Bo 31 lipca być może będą już mogli rezerwować sobie wczasy
    Nic sobie nie będą rezerwować. Cieślak już zadba o to. Leszno wejdzie czwarte z większą (minmalnie ale większą) szansą na wyeliminowanie Stali niż Grudziądz. Wtedy w najbardziej ptymistycznym wariancie Falubaz ma w półfinale Toruń a w finale Leszno, czyli dwóch idealnie pasujących mu rywali i autostradę do mistrza.
    "(...)Celem PZM i EŻ jest upadek sportu żużlowego w Rosji, całkowity(...) więc zawieszenie potrwa minimum 10-15 lat. W zamian rozwijany będzie żużel na Ukrainie (...)"
    "
    Zapomnimy ruskim wszystko, nawet Katyń, a każdy polski klub żużlowy będzie musiał wystawić przynajmniej dwóch ruskich w składzie może być?"

  33. Powrót do góry    #7947
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Pytanie czy bardziej im pasuje ewentualny final z Lesznem czy derbowy. Na final ze Stala bilety beda po pierdylion zlotych, przyjada karolaki, lisy i w ogole bedzie heca!
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  34. Powrót do góry    #7948
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,807
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Cytat Zamieszczone przez sparta_mistrz Zobacz posta
    Nic sobie nie będą rezerwować. Cieślak już zadba o to. Leszno wejdzie czwarte z większą (minmalnie ale większą) szansą na wyeliminowanie Stali niż Grudziądz. Wtedy w najbardziej ptymistycznym wariancie Falubaz ma w półfinale Toruń a w finale Leszno, czyli dwóch idealnie pasujących mu rywali i autostradę do mistrza.
    Bzdura. Po pierwsze, z taka formą jaka obecnie prezentuje Leszno, nie jest w stanie wyeliminowac Stali w PO. Po drugie, wygrana Falubazu w Lesznie i Gorzowie a potem z GKM i Tarnowem daje nam pierwsze miejsce po RZ i walkę w PO z czwartą drużyna.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  35. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Mariusz za jego przydatny post!

    welna (22-07-2016)

  36. Powrót do góry    #7949
    Ekspert Awatar CarlitosFalubaz
    Dołączył
    13-08-2010
    Postów
    23,723
    Kliknij i podziękuj
    3,386
    Podziękowania: 5,648 w 3,372 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    Pytanie czy bardziej im pasuje ewentualny final z Lesznem czy derbowy. Na final ze Stala bilety beda po pierdylion zlotych, przyjada karolaki, lisy i w ogole bedzie heca!
    Z Unią też by tak było, tyle że bez takich złych emocji jakie towarzyszą derbom. Ja tam zawsze wolę mecze z Unią niż Stalą. Jest normalniej.

  37. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi CarlitosFalubaz za jego przydatny post!

    Dominik (22-07-2016)

  38. Powrót do góry    #7950
    Ekspert Awatar welna
    Dołączył
    22-10-2003
    Postów
    4,101
    Kliknij i podziękuj
    1,288
    Podziękowania: 2,990 w 1,155 postach
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz Zobacz posta
    Bzdura. Po pierwsze, z taka formą jaka obecnie prezentuje Leszno, nie jest w stanie wyeliminowac Stali w PO. Po drugie, wygrana Falubazu w Lesznie i Gorzowie a potem z GKM i Tarnowem daje nam pierwsze miejsce po RZ i walkę w PO z czwartą drużyna.
    Z taką formą Leszno nie wygra ani u siebie z ZG, ani w Rybniku, ani tym bardziej w Grudziądzu!

    Czy coś się zmieni przez tydzień???

    Szczerze ?
    Co tydzień po każdym kolejnym meczu zadaje sobie to pytanie.......
    I co?
    Jak do tej pory NIC

    Jednak być może za tydzień?
    Ciągle wierzę.........

  39. Powrót do góry    #7951
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez CarlitosFalubaz Zobacz posta
    Z Unią też by tak było, tyle że bez takich złych emocji jakie towarzyszą derbom. Ja tam zawsze wolę mecze z Unią niż Stalą. Jest normalniej.
    Zawsze mówiłem, że swieta wojna to więcej niż derby

  40. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi Dominik za jego przydatny post!

    Jacazg (23-07-2016)

  41. Powrót do góry    #7952
    Ekspert Awatar j-rules
    Dołączył
    27-04-2008
    Postów
    24,652
    Kliknij i podziękuj
    7,783
    Podziękowania: 7,381 w 4,351 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    Zawsze mówiłem, że swieta wojna to więcej niż derby
    A co miales mowic jak nie macie nikogo derbowego?
    Nigdy nie lekceważ Stali Gorzów, bo zgwałcą twoją ekipę w ostatnich trzech biegach.

  42. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi j-rules za jego przydatny post!

    Sajgon (24-07-2016)

  43. Powrót do góry    #7953
    Ekspert Awatar Dominik
    Dołączył
    31-03-2014
    Postów
    9,785
    Kliknij i podziękuj
    4,016
    Podziękowania: 1,609 w 1,045 postach
    Cytat Zamieszczone przez j-rules Zobacz posta
    A co miales mowic jak nie macie nikogo derbowego?
    2013 Start Gniezno

  44. Powrót do góry    #7954
    Ekspert Awatar kolarz
    Dołączył
    25-07-2002
    Postów
    6,402
    Kliknij i podziękuj
    1
    Podziękowania: 3,117 w 1,492 postach
    Cytat Zamieszczone przez Byczek NZUL Zobacz posta
    2013 Start Gniezno

    i gorzów wielkopolski.

  45. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi kolarz za jego przydatny post!

    CarlitosFalubaz (22-07-2016)

  46. Powrót do góry    #7955
    Stały bywalec
    Dołączył
    25-09-2013
    Postów
    1,310
    Kliknij i podziękuj
    141
    Podziękowania: 232 w 160 postach
    Idealnie byloby z pierwszego miejsca jechac polfinal z Unia i final z Gorzowem

    ale Torun tez kusi....

  47. Powrót do góry    #7956
    Użytkownik
    Dołączył
    05-06-2010
    Postów
    208
    Kliknij i podziękuj
    17
    Podziękowania: 42 w 26 postach
    Czołem niewierni
    Jakis czas temu, pisałem (podsłyszane w mojej piekarni), że Hampel wraca do ścigania. Piekarnia miała rację
    Teraz w piekarni jest lekki burde..l ale po kolei.
    Co do tematu Saszki, to musi udowodnić, że jest lepszy od Andrzeja... problem w tym, że nie za bardzo ma gdzie. Na chwilę obecną plajofy mamy pewne więc możemy pozwolić sobie na chwilę taktyki. Niestety, wszystkie znaki na ziemi i niebie wskazują, że finał jest znany(wiadomo, są wyjątki, ale do wyjątków nikt nie będzie się dostosowywał) i cały zamysł taktyczny idzie na bój z Zawarciem. Saszka bez objeżdżenia na tym technicznym torze na chwilę obecną nic nie zrobi, choćby chciał jak nie wiem co. Wszystkie więc siły idą w innym kierunku. Wiadomo, Protas, Dudek, Doyle i Karpow(choć na wyjazdach w plajofach ciężko się go bać, ale liczy się dwumecz) w formie, którą obecnie prezentują przyprawiają o lekki booool d..y na Zawarciu, ale to wciąż Gorzów byłby faworytem. Niestety jest male ale w postaci Hampela, jest to gościu, który nawet po tak długiej przerwie w ściganiu jest w stanie robić +10 pkt w meczu. Tak wiem, nie zrobi tyle, ale włodarze z Gorzowa nie mogą tak myśleć i muszą kalkulować, że będzie popindalał. W związku z tym, w Gorzowie możemy wygrać, ponieważ tor, może być zrobiony inaczej niż zawsze na którym miejscowi są super spasowani, zwłaszcza przed zbliżającymi się ewentualnymi finałami. Poza tym, nie ukrywajmy, Hampel będzie nam potrzebny w Gorzowie. Karpow, Saszka a nawet Pieszczek na tym technicznym torze zbyt wielu punktów nie zrobią i potrzebny jest ktoś, kto ich trochę porobi. Hampel do Leszna chyba pojedzie ... ale na trening, coby obcować pomału jazdę w czterech.
    Nikt nie dba o to które miejsce zajmiemy, ani w Gorzowie ani u nas. Rozpoczyna się wojna podchodowo-psychologiczna o mistrza. I najbliższe mecze, to będą tylko treningi, sprawdziany i quizy .

  48. Powrót do góry    #7957
    Ekspert Awatar Falubaz
    Dołączył
    11-12-2001
    Postów
    3,521
    Kliknij i podziękuj
    2,532
    Podziękowania: 1,747 w 765 postach
    Hampel tak samemu lata, czy może już coś w kontakcie próbuje?
    Czytam sportsboard po pijaku, inaczej się nie da!

  49. Powrót do góry    #7958
    Stały bywalec Awatar KLAUS_RAUS
    Dołączył
    04-04-2009
    Postów
    1,287
    Kliknij i podziękuj
    148
    Podziękowania: 321 w 157 postach
    Myślę, ze sytuacją mamy dosc komfortową.
    Rozjedziemy wszystkich, a kogo w której kolejności to sądzę wali tylko ststystykóww.
    W kazdym bądź razie DO BOJU !

  50. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi KLAUS_RAUS za jego przydatny post!

    t_zg (23-07-2016)

  51. Powrót do góry    #7959
    Początkujący
    Dołączył
    20-05-2007
    Postów
    2
    Kliknij i podziękuj
    55
    Podziękowania: 0 w 0 postach
    Cytat Zamieszczone przez Falubaz Zobacz posta
    Hampel tak samemu lata, czy może już coś w kontakcie próbuje?
    Nie wiem, kiedy zaczął próbować, ale na pewno od 14.02.2004r. jest w „ kontakcie”.

  52. Powrót do góry    #7960
    Ekspert Awatar okano1
    Dołączył
    19-08-2002
    Postów
    5,827
    Kliknij i podziękuj
    274
    Podziękowania: 407 w 336 postach


    Wodoloty można.....można

  53. Następujący użytkownik podziękował forumowiczowi okano1 za jego przydatny post!

    grabarz (23-07-2016)

  54. Powrót do góry    #7961
    Zaawansowany Awatar Jacazg
    Dołączył
    31-08-2002
    Postów
    1,533
    Kliknij i podziękuj
    687
    Podziękowania: 322 w 171 postach
    Shrek do Hampela w sprawie PO: pomożecie? Hahaha

    Gesendet von meinem SM-G935F mit Tapatalk
    Falubaz to MAGIA!!!

  55. Powrót do góry    #7962
    Ekspert
    Dołączył
    03-02-2003
    Postów
    3,113
    Kliknij i podziękuj
    660
    Podziękowania: 587 w 317 postach
    Fajnie się wczoraj oglądało relację na falubaz.com z Opola. Jakby klimat starego dobrego żużla wrócił. Trochę amatorsko, trochę zaściankowo ale było widać to czego ostatnio zaczyna brakowac w tej dyscyplinie. Był typowo żuzlwoy klimat, walka na torze, chłopacy naprawdę widać było oddawali serce na torze i zależało im.
    Seba aż się tam było widać pod kaskiem rozpłakał ze złości i żalu, że nie pokonał Zgardy...
    Pocieszał go Smyk na torze po upadku (dawał też rady przed biegiem), wyskoczył na tor Jankes zobaczyć co z Młodym Misiem, Paluch pocieszył go przy wjeździe do parkingu.
    Z jednej strony młodzi nie patyczkowali się na torze i walczyli dla siebie i swoich klubów a z drugiej strony był pełen szacunek i integracja całego środowiska. Na trybunach prawdziwi kibice żużla, którzy potrafili przyjść nie dla pokazów ogni sztucznych, lansu, wystepu kogoś z Bitwy na Glosy itp., celebrytow, harleyowcow, karatekow itd. tylko dla samego żużla właśnie. Przyszli bo są kibicami speedwaya a nie jermarcznych atrakcji i to było widać. Aż im pozazdrosciłem i obiecałem sobie, że muszę znów bywać na kaskach, niższych ligach itd.
    Fajnie, że dla tych młodych chłopaków Brązowy Kask jeszcze ma znaczenie i nie traktują go jak starsi koledzy niektórych innych rozgrywek, które sie zdewaluowały.

    Leszczynianie potwierdzili swoją dominację w tej grupie, ale patrząc na to, że zaraz za nimi dwóch naszych to może nie będzie z nami aż tak źle Co nie znaczy, że nie należy brać z Leszna przykładu pełnymi garściami.

  56. Już 3 użytkowników podziękowało forumowiczowi Eneasz za jego przydatny post!

    PrzemoZG (25-07-2016), Tofik92 (25-07-2016), jelousabmarinek (25-07-2016)

  57. Powrót do góry    #7963
    Ekspert Awatar t_zg
    Dołączył
    13-11-2007
    Postów
    17,497
    Kliknij i podziękuj
    2,639
    Podziękowania: 3,662 w 2,170 postach
    4b88d88f4ade.jpg

    Papież białych i papież chińczyków też kibicują Duzersowi !!!


    A tak btw...ktos chyba byl oburzony po IMPie, ze Patryk pokazywal znak szatana

  58. Powrót do góry    #7964
    Ekspert Awatar Mariusz
    Dołączył
    07-10-2002
    Postów
    55,807
    Kliknij i podziękuj
    1,709
    Podziękowania: 4,368 w 3,153 postach
    Eneasz

    Leszczynianie potwierdzili swoją dominację w tej grupie, ale patrząc na to, że zaraz za nimi dwóch naszych to może nie będzie z nami aż tak źle Co nie znaczy, że nie należy brać z Leszna przykładu pełnymi garściami
    Hmm, większość zaskoczonych jest postawą Alexa w tych zawodach. Ale jeśli wierzyć wieściom z piekarni to podobno Alex jechał na silniku od Protasa w tych zawodach.
    Ukryta zawartość
    Bez cenzury: Ukryta zawartość
    FALUBAZ DMP 1981/1982/1985/1991/2009/2011/2013 Ukryta zawartość

  59. Powrót do góry    #7965
    Ekspert Awatar Phenomenon
    Dołączył
    01-06-2004
    Postów
    5,295
    Kliknij i podziękuj
    851
    Podziękowania: 819 w 474 postach
    a ta piekarnia to jeszcze chleb i bułki sprzedaje czy już tylko newsy?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •